• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Moni šťastnú cestu a super dovolenku prajem. :sunglasses:
Megn: www.ekoplienky.sk
Petrus skús si íť skôr ľahnúť a dúfam, že Jaydymu bude zajtra lepšie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Neviem či som to prehliadla, ale Andy sa stále neozvala? :confused:
24. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doufám, že je Jaydymu lepší ..........

Holky už se nakládá autíčko, poslední kontroly ............ tak se tady mějte moc moc hezky a my vyrážíme.

P.S.: Holky, jsem moc ráda, že Vás tu mám, ani nevíte, jak jste mi poslední měsíc pomohly, DĚKUJI :slight_smile:
25. črc 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...
včera jsem byla celý den u mamči, tak jsem nestíhala na MK :wink:
tak jen v rychlosti:
momou: užij si dovku, to je super, že jedete! :dizzy_face:
petronus: Jaydi je nemocen?! ufff, snad to bude brzy lepší a ty bacha na schody!
puzzi: vidím, že Honzík je čím dál lepší s tím spaním! :dizzy_face:

...panebože asi je moc brzo, já už nevím, na co jsem chtěla ragovat :fearful: :rolling_eyes:

no jinak včera mi můj milovaný malinký spapal cuketu, dlabal to jak o závod a to jsem mu toho udělala jen malinko, že to určo chtít nebude... :grinning:
včera usínačka ve 22 hod, vstávačka kolem 4 hod, ale ještě vytuhnul na hoďku, pak ještě kojo a pak ještě cca spánek do 7 hod :wink:, takže docela dobrý! :wink:
25. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

my teda s tim spanim cim dal horsi.... budi se strasne casto a ze 2/3 to musi byt kojeni... Majdi ty jsi rikala, ze ted neco ctete jak odbourat to nocni kojo... Co prosim? nebo uz neco i praktikujete?

JInak my rano neprijemne prekvapeni jako svina. Dojdu do obyvaku a tam voda. Takze mame vytopenou kuchyn a cast obyvaku. Uz je poklizeno, ale bylo to dost vody, takze bude se muset asi cela podlaha rozebrat a dat pryc a vysusit pod tim dreveny desky... Me jebne. Tak dlouho jsem na podlahu cekala a zaciname znova...

Momou krasne si uzij dovcu...
25. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, jsem moc ráda, že vyrážíte všichni spolu, že nemusíte zůstat doma, o to víc si to člověk ještě bude užívat, co??? :slight_smile:

Nikule...a co Nikolka blázní s tím spinkáním...nechce spinkat, nebo se budí pláčem? Dudlíček nezabere??? To je pech...a ta voda, rupla trubka, nebo copak??? To je fakt opruz, co???

Dedulka, gratulka k cukete!!! Já dnes zkusím patlámo...rejže, brambor, mrkev,kedlubna a trošku mrkvičky a kuřete...to jsem zvědavá, co na to řekne :wink:
Já furt čekám u Tobíka na ty tuhoše hovňousky, ale furt má nějakou kaši....je to normální???
25. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, jak to, že vám do místností natekla voda? Jste nechali otevřený okno, nebo střechou? ... teda ta noc to je na ohrabky, já jsem ráda, že my zatím normál, akorát v těch pařákách to bylo taky furt buzení .... jsme chtěly dlouho kojit, a teď bude problém je odvyknout, co? Metodu neznám, uvidíme co napíše Majda

U nás bylo baštění o půlnoci (večer jsem jen nakojila, byla moc unavená, kaše nebyla), pak v 5 a spaly jsme do 6,30. ... holky, před dovolenou jsem si v DM kupovala na slevový kupony kaši Sunarku mléčnou rýžovou s banánem. Je uplně jiná než od Hami, a malé moc chutná, zdá se mi, že i líp zasytí ... měla ji předevčírem před spaním, dělám jí ze 100 vody, snědla uplně všechno,ani jsme nekojily před spaním a jedla první jídlo až ve 3 a pak v 6 a spaly jsme do 8!
25. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, sobota a tu se kecká o závod :grinning:

Moni, ty si asi v euforii z radosti, že můžete s Kubíkem taky, co? :dizzy_face: Já bych určo byla a ty stavy miluju :grinning:

Nik, ty vodžo a kde tam natekla? Kvůli deště, nebo spotřebič, nebo spodní voda? Jéééžiš, to je pech :angry:

Talls, úplně tekuté to nemá, ne? Riška míval stoličku vždycky řidší. Jance jsem teď začala dával do patlání hodně vody, takže už nekadí ty úplně tuhé bobany, u kterých jí lezly oči z důlků :slight_smile:

Já jsem včera dělala poprvé nemléčnou kaši z Nutrilonem, a sklidila úspěch. Kojo bylo v noci jen 1x. Zato Riška si pro mě 3x přišel, takže jsem to měla šulnul :grinning:

Dedul, čím pozdějí jde spát, tím dříve vstávačka? Ale ještě zabral a až do 7h :confused: , u vás velmi pěkný čas, ne? :wink:
25. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubíkovi vše nej k dnešnímu svátku, hlavně hoooooooooooooooooodně zdraví!!!!!!! :dizzy_face:
25. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubíkovi od Monči a Kubíkovi od Miruš všechno nej k svátku !!! Bráchovýmu Kubíkovi jsem už popřála
25. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady právě proběhla 20 minutová bouřka jako prase, MM jel sekat na chatu trávu, tak snad mu do toho nezachčije znova ... odpo jde na fotbal a pak tam jedou ještě se třema kamarádama vykopat slivovici, co tam zakopali v roce 2002 s tím, že ji vykopou, až budou mít všichni dítě ... čekalo se už jen na MM, tak se dočkali, tak snad nepadnou v blátě ... :grinning: večer ho nečekám, asi to bude bujaré, se neviděli takle po kopě moře let, bude to dobrý setkání myslím ... jsem zvědavá na dojmy
25. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozvala se mi známá z práce, tak jsem ji na odpoledne pozvala na návštěvu, aspoň nám to uteče ... ona se snaží o mimčo (má 2 velký-jeden syn je spolužák mé Pavly), tak prý to pojede okouknout, byla tady na jaře, to byla Markétka ještě malinká. Tak jdu krom oběda dělat ještě "Krtkův dort" máme ho moc rádi ...
25. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou stastnou cestu :slight_smile:
Kubikum dneska vse nejlepsi k svatku :slight_smile:
Nikule s Nikolkou trapeni v noci :frowning2: Ale teda ta podlaha? To by me taky jeblo. To je mi lito :frowning2:
Dedul super s Maxikovym papanim cukety. Ta chutny i u nas :wink:
Marti super s tou kasi, ze Marketka tak dlouho vydrzela. Urcite neni na skodu vyzkouset vice veci :slight_smile:
Pospi s Janickou a kasi dobry :slight_smile: Horsi pak s Riskou :wink:
Marti super se slivkou. Skoda, ze se takove akce konaji vetsinou bez nas, co? I kdyz ja uz teda moc (spis vubec) nezvladam piti stejne :rolling_eyes: Ale at si to TM a ostatni uzijou :wink:

Tak nejake reakce mam za sebou a ted k nam

U nas noc opet nic moc. Jaydi se budil ze spani a asi 3x s desnym revem, takovym tim bolestivym. Dala jsem mu flasku kolem 4, tak neco vypil a spinkal dal. V 7 vstavacka s desnym revem, pak byl docela ok. Pak zase rev, ale jist nechtel. Ted je pul 11 a jeste nic nejedl :frowning2: Jinak je trosku teplejsi, ale nic jineho nejde videt. Jen plac chvilema a vic se k nam tuli :frowning2:
Uz jsem se i rozbrecela, jak nevim, co poradne delat. Mame jit dneska na ten koncert a Jaydi ma spat u svagrove. Ale ja budu myslenkama furt s nim co a jak. Tak nevim, jestli nakonec jit.
25. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, a byli jsme u doktora? ... kolik dní už to takle trvá? ... taky bych asi z toho koncertu nic nemělo, jak dítě nejí a chová se jinak než je zvykem, tak to žádná máma není v klidu ....
Petři, já to MM přeju, ať si posedí, on jinak nějaký kámoše nemá, neměl by na ně ani čas, tohle budou takový vzpomínky z mládí, tak ať si to užije ...

Holky, právě na óčku dávali Anděl - od Xindlu, to se malé strašně líbí, tak bylo ticho, mohla na tom oči nechat ...
http://www.youtube.com/watch?v=APefEQLbOcQ Markétce se strašně líbí ten klip
25. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři držím palce ať je malýmu líp, fakt to je hrozný, když se na něm nic jinýho neprojevuje a přitom nejí a evidentně není ve své kůži .... jestli by fakt nechtělo, aby se na něj koukl doktor. ... moc na tebe myslím :frowning2:
25. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti diky :pensive: No dala jsem Jaydimu asi pred pul hodinou snidani - takovou ovocnou kasi, tak snedl skoro celou sklenicku. Tak snad ok. Pak zase chvili brecel a najednou cvak, a dobra nalada, usmevy a hraje si :slight_smile: Kez by byl v pohode. Asi to jsou zuby, protoze ma porad pichlou ruku v puse, si ji tam primo rve a desne slintosi.
K dr jsme nesli, jedine, co by mi rekli, ze mu mam dat ten syrup. A stalo by nas to 50eur. :unamused: Vim, ze penize u tohoto nehraji roli, ale nechci tam jit, kdyz mu nic jineho neni... Uz jsem tam byla kdysi takhle s bolenim briska, jak byl mimi a jedine co mi rekli, ze to je kolika a mam mu koupit nejake kapky a proste to preckat. A nebo jeste na zacatku, jak nemohl poradne spinkat a dychat u toho, tak mi rekli, ze to je u deti normalni a ze si mam koupit Sterimar (8eur) plus osvezovac vzduchu (100eur) a za doktora to bylo jeste 55eur. Takze v tomhle me tu pekne serou.
Tedka Jaydi dostal v cesku zdravotni karticku, takze az budeme tam, tak obejdu dokroty na ruzne prohlidky, at mam klid.
25. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti pisnicka dobra :slight_smile:
Vcera jsem se divala na film "az tak moc te nezere" - komedia, ale nasmala jsem se :grinning:
A uz jste videli "Parba v Las Vegas" ? Je to super :grinning:
25. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, tak to asi fakt budou zuby, taky když občas malá nechce zeleninu, nebo mlíko, tak jí dávám ovocnou přesnídávku, zasytí a je to i na žízeň, tak to splní oboje ... tak to věřím, že už bude líp, chudáček, takle se trápit ... Parba v Las Vegas jsem neviděla, kouknu jestli se dá sehnat .... mám tady teď kamarádku z Manchesteru, povídala že je u nich strašně moc té prasečí chřipky. .. u vás to taky řádí?

Malá jak se směje, tak jí na té dásni pěkně svítí ta špička zubu, to je srandovní!
25. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, zubky vypadaji spravne, jak clovek na to neni este zvykly :grinning:
Parbu jsem sehnala na netu :wink:
V Anglii ta praseci chripka je asi nejvic, neco snad pres 100tis lidi nebo dokonce i vic. Tady u nas je zatim asi 200 lidi nakazeno, ale jsme Anglii nejblize, ze? Prej pres zimu se to tu donese nejvic a pristi rok tu bude uz hodne lidi nakazeno. Nejhorsi jsou na tom miminka a male deti. Taky na to myslime a snad to nebude az tak hrozne. Ray mi dneska rikal, ze kdyz to tu prijde hodne, ze se stehujeme do Cech :grinning: (i kdyz teda smesne to neni)
25. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přidala jsem nějaký fotečky do alba: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=383208
Jdu malou dát spát, ať můžu dodělat tu buchtu
25. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti krasne fotky. Mala je nadherna :slight_smile:
Odkud mas ten bazen?
25. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau mamulenky
krasnysvatek Kubickum
momou odjela, at si to uzije

Nikule, krucifix... Co ta voda teda? To je k zblazneni;(, mate ted narocny období, safra ( nikolka, tchyne, práce, barak...), achjo. Drz se!

Petrus. Bobisek JD, to fakt asi zoubky ho tak trápí, at uz je dobry a koncert si uzij! On bude spinkat. Cetlas jak v Berline na koncerte U2 vytahl Bono na pódium 3 ceske kluky, co meli transparenty, ze hraji na nástroje a nechaly je hrat s nima pisnicku Angel of Harlem?;) dobry ne?

Dedul byva tak cuketu taky zkusim, jak ji delas/te? Zatim jsem mela jen sklenickovou bramborcuketa, ale nic moc, je to hodně zahusteny ryzovou moukou a Domimu to moc nejelo

Domi dnes asi vycitil, ze ho po 100 letech na 2h opustim a totálně zmenil svuj režim :slight_smile:) se picnu, no ale dobry. Usnul, kdyz jsem vstavala a vzbudil se nasem jela prodavat ten kocar. Mm ho hlidal a ja si to uzila. Kocar je prodany, bude jezdit po Vyskove:wink: /marti/ a paní moc milá, nadsena jak hrom v jakem stavu je a jak se s nim manipuluje a ja ji dala ještě mega bonusy ( klokanku, zimní fusak s pravy beranem!, pár bodycek ruzovek;)), no tratna jsem cca 1300,- oproti PC a asi 300,- za ty darecky, ale jsem rada, ze kocar je fuc a ja zredukovala nás vozovy park na golfac, Bee a autosedacku s podvozkem :slight_smile:.
takze jsem hned jela do Babylarku a koupila na Bee sluneční strechupres cely kocar, takova kukla, pac v tech vedrech se to neda a opalily se Domimu nozky :cry: a tak no a pak mega nakup v DM a jela jsem dom I 2 tacu lehčí hned... :wink:
mm zatim prebalil ! ( do papirovky mela dovoleno), Domi vesely vysmaty a doma to vonelo: mm peklo králíci stehna na zelenine a udělal brkasi s rajcaty mnaaaam

Tak ted vsichni spí a ja lezim na gauci a pisu z mobilu
25. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, to si prodala ten černočervený, co máš na fotkách v albíčku, jo? ... tak to musím pak koukat, která mamina s ním bude jezdit, na náměstí vesměs projede každý někdy ...
Petři, bazén jsem koupila přes internet ... hodím ti sem odkaz: á tak nehodím, už to tam nemají. ... je to z www.wiky.cz stál jen 338,- Kč
25. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulka super s nocou, len tak dalej, snad sa to upravi poriadne.

Nikul, boze to je strasne, a to ste sa vytopili vy sami? Prasklo vam niake potrubie?

O Marti, tak to bude mat TM ozaj bujaru oslavu, ked sa nevideli tolko dlho. Ale aspon si uzijes kamosku.

Kubkom prajeme vsetko dobre k dnesnim meninam.

Petronuska, boze to je strasne, uz to trva dost dlho, nie? Pre istotu zbehni niekde k doki, nech mas dusu namieste.
Tak to tam u vas mate ozaj blbe s tymi doktormi, tolko vela penazi. Tak ked si myslis ze su to len zuby, tak mu to skus aj trochu masirovat tie dasienka, mozno mu aj to pomoze.

Sami ty si rodena obchodicka, ved ty predas vsetko. To je dobre ze si uzivas vykend a TM sa tak pekne stara o Domiho.

Trochu reakcie, a teraz nieco o nas. Noc bola OK, jedno vstavanie o 4,35, lebo sa prevratil na brusko, (to bol este o pol jednej, aj som rozmyslala ci ho mam hned pretocit) a potom az o 6,10 ked prisiel MM z prace. Ja som este pol hodku driemala, a potom sme isli na nakup a na postu. Chlapi pospali a ja som sa pustila rozmrazit mraznicku a poumyvat. Boze to bola robota, ja to tak nerada.
Idem sa na chvilu natiahnut aj ja, som akasi unavena.

vecer snad kuknem
25. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestiham...nemam jeste docteno, snazim se postupne
Od vcera tady byli pratele z krnova se svou 20.mesicni holcickou, dostala asi nejakou strevni virozu, mela teplotu, krece o nevim, snad to nechytne maty :frowning2: a snad ji bude lepe. dneska rano odjeli tak jsem uklidila, umyla hromadu nadobi, navarila, vyprala, prevlikla periny no mam dost.
Noc byla vselijaka, sli jsme spat az v 1 a matysek se budil placem a vstaval v 6, ale pak jeste v 7 usnul a do 7.40 tak aspon neco ja taky. :wink:
venku je hnusne, byla silena bourka, tak snad nam to nic neodnese :wink:

Momou uzij si dovolenou, mam radost za tebe ze nakonec jedes.
Talls s tim cipkem to muselo byt hnusne, i psychicky natlak, ale doufam ze uz to ted bude v poradku :wink: a diky za ofnromace z infolinky, je to dobre vedet. ikdyz si mylsim ze se budeme jednotlive ptat porad dokola a radit si. :wink:
Majdi bobatko nase, sakra se zubem, je to lepsi? uplne te chapu, mela jsem zanety ve vsech 4 osmickach a mysela jsem ze se zvblaznim, snad zuby jsou horsi jak porod :frowning2: a kdy dodas nejake fotecky z dovolene?

Puzzi vidim ze dovolenou uzivate plnymi dousky, jen tak dal..hlavne at uz te nikdo neprudi svymi recmi.a honzik je ok. :wink:
S tim jidlem, ja davam ve 3 rano mliko,k v 8 rano mliko, v 12 prikrm masozeleninovy, ve 4 presnidavku frutapuru a trosku mlika tak 60ml a v pul 8 kasi. a vychazi nam to tak plus minus stejne. dALO by se rict ze vtom horku ji matysek mene. a pit mi pije trosku, jak co :wink:
Sami super zes prodala kocarek, nebo prodas, jsi obchodnice. a odpocin s i taky, nemusis stihat vsechno :wink: diky za IP :wink:

Holky se sedatkem zadna odezva, nepocitams tim ze se baba ozve, napisu na cernou listinu jak davala odkaz Majda a napsala jsem ji hnusnou IP a asi mi nic jineho nezbyde nez koupit nove :angry: nesnasim takove lidi. a Majdi ten okdaz tech veci no to je silene, to bych tak hodila k popelnici a ne prodavala jako super vecicky :frowning2:

Novi am radost za tebe , ze je David ok a z dovolene jste prijeli nadseni a doma ti taky pomaha, jen aby mu to vydrzelo preju ti to :wink:
Peti vy jste sileni tolik okurek a Karolinka je sikulka jak pomaha..a krasne fotecky :slight_smile:
Petrus snad uz je Jaydimu lepe, chudatko a ty taky na sebe davej pozor. to strasne vycerpava psychicky jak neco je detem a my jim nemuzeme pomoct a tak pak jsme z toho vycerpane i my :unamused:

Marti ahoj kuknu na fotecky... :wink:
Miruss zuzance prejeme vse nej k vcerejsim 8.mesicum strasne to leti :wink:
Nikul moc drzim mamince TM palecky, je to strasne a to tak z niceho nic? snad budou vysledky v poradku :unamused:

Holky uz nevim , snad jsem na nikoho nezapomela...........jdu jeste docit :slight_smile:

Jo a vcera jsem byla na KO a mam dole sadru ale mam ortezu a boli to vic nez se sadrou pac to mam volnejsi...a mam to modro fialovo zlute a otekle cele lytko jak zapasnik :unamused:
25. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, este som ti zabudla pochvalit fotky, mala je strasne zlata, a ako pekne sedka v bazene.

Weli, tak ste si to vcera pekne uzili, to je fajn. Dufam ze uz je TM rozumnejsi? S tym sedatkom mas teda smolu. Asi ti nic ine neostava iba kupit ine.
To je dobre ze uz mas dole tu sadru. A kolko budes mat este tu ortezu?
25. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, s těma doktorama je to u vás masakr, co? ... ta moje kamarádka sem právě jezdí s holkama na prázdniny a 2 týdny oblítávají různá očkování atd, aby to v Anglii nemuseli platit ... jediný, co tam mají dobrý, je očkování proti rakovině děložního čípku, tady to stojí 12000 a tam je to zadarmo ... jinak léky atd .si kupuje v Čechách ...
25. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko, jí se ve vodě strašně líbí, tak to jsem ráda, ona jediná se na dovče koupala, ale fajn ... vydržela tam docela dlouho, dobrá zábava, než něco vymýšlet ...
25. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami fakt super s tim tvym prodejem vseho :slight_smile:
Cuketu delam tak, ze ji nejdriv oskrabu, potom nastrouham na stuhadle, at tam nejsou ty jadra a povarim. Je to rychle. Pak to jeste rozmixuju. Jaydimu to chutna hodne, je to takove sladsi.
Marti diky za odkaz, pak se podivam, jestli tam jsou jeste nejake jine. Docela bych brala nejakej podobnej Jaydimu, jak pojedeme za chvili do CR. Ma sice jeden,ale chtela bych hezci :sunglasses:
Vanil nejaka pracovita pri sobote, ne? :slight_smile:
Jaydimu mazu dasna bud gelem, nebo tim praskem, ten je lepsi. Ale stejne to vsechno pomuze jen na chvili :frowning2:
Weli ty by jsi mela lezet s tou nohou a ne takhle uklizet a behat okolo. Na TM pripominky se vykasli :wink:

Ja ted dodelavam polivky. Pro nas a jednu pro Jaydika. Ray je s nim tedka nahore a je ticho, tak asi usnuli na chvili :slight_smile:
25. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, bazény tam jsou i jinačí, mám dojem, že tohle byl výprodej...
25. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, tohle je třeba dobrý: http://www.wiky.cz/index.php?p=detail_produkt&lang=cz&id=1407&pid=321 a nebo tohle, ale to už je dražší: http://www.wiky.cz/index.php?p=detail_produkt&lang=cz&id=928&pid=190 , je dobrý, že oba mají stříšku
25. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek