• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Nee, nasi bydli kousek od nas ve vedlejsi vesnici... :slight_smile:

Marti, zitra jedem zase za tchyni do vyskova. chcem to spojit s malym vyletem, nevis o necem ve vyskove nebo blizkem okoli?

Jinak jsem dala foto jak to mame ted mezi obyvakem a kuchyni..
25. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikule, foto hazet nemusis, ja ti to verim, klidek :slight_smile:

jj, MM se snazil, ale ty jeho zpomalene reakce nekdy...to je neco na me. Mu proste nedojde, ze kdyz jsem pres byt prejela nez sli ven, z eme cekal uklid, ale ted, kdyz prejede znova, maly se po tom bude plazit... :confounded: ...kdyz ty kolecka od Bee....to je jak kdyby nic neprejelo, ze jo :grinning: , ale myslet!!!! No a jinak...sedim v pracovne a najednou nastrazim usi...place chuva nebo v TV...?vystrelim a chuva..."proc nereknes, ze breci"???"to bylo jen 2x..." kuwafix...me fakt odvezou...to uz se stalo xkrat, ze pres TV neslysim precs2 pokoje...a vzdy reakce- jen parkrat kniknul...co tam tak letis? nehysterci...on si neuvedomuje, ze cim pozdejc tam prilitnu, tim vic to graduje, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...boze muj an nebi, za co me trestas. Navic jsem dobehla a Domi se zrovna zakuckal asi zvratkem...lapal po dechu, jsem mu dala 3 herdy do zad :pensive: :confused: ...no a vyjimecne stacilo uhoupat v naruci. Bobinek nas...holky, to je stejne zamilovani ted, ze? bobasci nasi krasni
25. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pribinak mi prijde taky trochu ulet...hodne tucny a sladky! ja bych do nej sla az pozdeji. Rdasi cisty jogurt.

nko ty vogo, to je fakt naprd...chjo, takze navrat k vasim, jako v sestinedeli ...do kdy jste tam vlastne byli?

jinak ti pak musim napsat, ze ve skupine v plavcu od zari budem na zichr 4 latkarky...jsem cumela :slight_smile:. Jo a nekupuj zadny plavky v Brane, kvuli nehodam v bazenu bude nakazano mit specialni plavky z neorenu, daji se koupit u nich za 305.- a cena super, jinde jsou drazsi , uz jsem to omrkavala. Jsou ale krasne, tak dobra investice. Jen at vis. Me ted budou ty popoliny na prd... :confounded:
25. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zaujal me tady inzerat na dovcu se znakovanim, plavanim a zpivanim...ale je to docela palka...http://www.baby-signs.cz/dovolena.php
25. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, prosím tě, když jsi byla v porodnici, tak to tam s tebou byla tvoje maminka, nebo tchýně? ... mám v tom guláš .... chcete si udělat výlet, kam by to jako mělo být ... ve Vyškově je Dinopark, jinak mě v okolí nějak nic nenapadá sákriš
25. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak foto jsem pro ukazku dala :slight_smile: a cekam na foto Domika v novem faru :slight_smile:

Covece byli jsme tam asi do 3 mesicu... Vtipny je, ze tu podlahu jsme dokoncili jsou to snad 2 tydny a uz jsem se nebala nekoho pozvat (chtela jsem vas pristi tyden) a ted jedna debilni baterie a jsme zase na zacatku...

diky za info o plavkach. jsem se na to chtela zeptat. Pani uz na posledni nasi hodine rikala, ze se to bude zprisnovat..
25. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, TM už je v práci? No zvládej s nohou, hlavně žádný komplikace a doléčit.
Honzík kousíčky trochu začíná a dobrý, to se naučí časem všichni :slight_smile:
Sami, TM dobrý :wink:
Super, žes psala s Andy, snad dojde a poví, co Málinka a jak se mají. Chodí kolem nábytku? Tyjo, šikula!
Nikule, to je mi hrozně líto s těma podlahama, to je děs!
Marti, chudák ta kámoška, sice 8tt lepší než někdy později, ale stejně, člověk je natěšenej hned v den // a pak to musí bejt dost šílený.
Talls, dvou až třídruhový obědy dělám jen z mý lenosti, že abych nemusela z každý zeleniny loupat kousíčíček :sweat_smile:
Namočený uši neva, když to Tobíkovi neva, my taky Honzíkovi ve vaně namáčíme. V moři ne a máma je posedlá, aby si je nenamočil :sweat_smile:
Talls, pití super, Honzík dnes vypil snad 300 ml.
Vanil, jj, rýže do měkka a rozmixovat se zeleninou.
Andy, čau, moc tě zdravím! Tyjo, až tak hádka? A Jenda nakonec dolezl, tak ses vrátila? Doufám, že už doma dobrý mezi váma! Máli šikula veliká a jsem moc ráda, že je spokojenější, už aby Honzík taky minimálně lezl :sweat_smile:
Weli, já osobně pribiňáky nee, je to jen tuk a cukr, já osobně dávám bílej jogurt+ovoce a chci u toho zůstat dlouho. Jinak tvarohový věci až po roce kvůli ledvinám.
Sami, ty bláho, to TM zaperlil, ale snaha byla, mu to odpusť, nojo chlap a déšť nevyhmátl.
Jsme tu v kempu, ale jak jsem psala, máme karavan a kuchyňskej kout a ledničku, mikrovlnku, vodu na nádobí tady. Záchody a sprchy společný, ale je to tu udržovaný, neva mi to. My furt někde jezdíme, tak si odskakujeme cestou, s mámou se střídáme, nebo od karavanu jdu já a máma tu je, to není problém. Pro H. je to super, že jsme furt venku, myslim, že nestrádá
25. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
V porodnici byla mamca.

Jinak chcem nekde pokocarkovat tak 2 hod.... jeste me napadla farma bolka. Jsem tam nikdy nebyla...
25. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajo...foto, no zkusim to stahnout, ale nemela jsme moc cas, kompozice o nicem :slight_smile:
ty plavky jsou Happy Nappy (najdes i na MMB, jen at vis, jak vypadaji), jsou fakt krasne, vzala jsme ty limetkove, prisly me nejhezci pro kluka, ale ma je pulka kurzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zas bylo kajdoseni a zvraceni do bazenu, tak holt musi zprisnit, uz ted jsme museli mit papirovou plavaci + plavky...
25. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, Bolkova farma dobra asi, ja byla jen v te hospode :slight_smile:

Nikul a nezajdem nekdy do Solne jeskyne spolu? ja bych chtela...kousek od devitky je jedna. Kde jste byli vy, v kuřimi na poliklinice?
25. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, vidíš to mě nenapadlo, do Olšan !!! Ale přiznám se, že já tam teda taky nebyla ....
25. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
na fotkach uz pracuji :slight_smile: momentik, napisu az to bude, musim najit nekde misto :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do solne jeskyne bych zasla :slight_smile: My jsme byli v Tisnove, takze z ruky :slight_smile:

Sla bych idealne nekam, kde se da zaparkovat a radeji do mensi a dopo aby jsme tam byly samy :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a k vode v usich
na kurzu plavca maminy kapou pred plavcem do ucha kapku oleje- bud ušní nebo oliváč z lékárny, rikala do i vedouci plavca
nebo pry pak poradne detem usi vysusit...no ale ja vzdy tak specham, ze ani nekapu, ani nesisuim a zatim dobry...ale polepsim se
25. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niku, uf, ale snad až to vyschne, tak to bude dobrý, ne??? Jste nesmírní šikulové, že takhle zvládátem vše kolem baráku, dodělat vše...ty brďo, musí to být záhul...si vzpomínám, jak jsi v 8 m malovala ...

Sami, no, holt chlapi to vidí jinak, no....a to, že když 2x hejkne v noci, tak už je to na pováženou,protože se taky může totál probudit, že a je vše v pytli...když slyším kníky, taky hned běžím...teď zrovna...překulil se z boku na bříško a spal u toho tak napůl, hejky hejky...tak jsem ho přetočila, přikryla, opusinkovala a naštěstí dobrý....dnes mi hodil takovou šavlu u večerního mlíka...vypil asi 20 ml a jako že nic...tak jsem zkoušela lžíčkou, taky špulil papulu, tak jsem mu do toho hodila trochu kaše a teda jo, baštil...a najednou hrk a bylo to venku...no nic, hlady neumře, že...MM na mne, ty to do něj pereš...no, jenže on nemusí vstávat v 5 např, když se vzbudí, že...to je jasný, že bych byla radši , kdyby si vypil svých 180 a vzbudill se v 7.30....

Jinak jsem dnes zkusila Sunarku sušenku namočit do čaje, děsně rychle se to rozpustilo, pak se mi to nalepilo na prsty a Tobi mi to olizoval :grinning: :grinning: :grinning: . Chutnalo mu to moc :grinning:

Weli, prý od 7 - 8 měs se může přimíchat do přesnídávky trochu jogurtu (jak píše Marti - activie a hollandie bílá), nic víc, tvarohy myslím až po roce!!! Můžou se taky začít dávat ty lepkový věci, kousek pečiva (i trošku s rostlinným máslem, nebo omočený v jogurtu -ty ac nebo hol) a ty sušenky dětké (jsou od 6. m)....to mi říkala ta poradkyně na Nutrilon lince. (na pribinák jsem se teda neptala, ale kdyby někdo chtěl, linka je 800-110-000).

Andy, málinka mi taky přijde malinko kulatější, je roztomilá kočka jedna :slight_smile: ...A jak stojí...ty brďo...Tobi, nápadník, nějak zaostává :wink: . Vůbec si nechce ani sedat, ani náznak ...ale na čtyři už se dostane docela dobře a doplazí se kam potřebuje, tak mu to tak zatím stačí, asi...Tobi začal žvatlat, je to tak 4 dny...najednou...teď má chvilky, kdy se mu papula nezavře a pak třeba půl dne mlčí :grinning:
25. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls prave sikulove nejsme. Vse kolem baraku se tahne jako sopel...
Nejak neni moc casu. Kdyz je Nika vzhuru, tak toho moc nepodelam a pak musi obcas hlidat Kamil kdyz pracuju. Takze vyrovnani te podlahy pomoci drevotrisek a plovoucka nam trvalo skoro 3 mesice a posralo se to 2 tydny po dokonceni.

No doufam, ze pojistovna zacvaka novou i s polozenim. :slight_smile:

Ja uz zkousela activii 2x a snedla tak 1/4 a pak nechtela. No ja se ted v tom jidle taky trochu ztracim Hlavne v mnozstvi a jak casto davat. Tim, ze me z 90% sni kolem 90ml. prikrmu, tak vim, ze nenahradime ani jednu porci jidla a pak se hlasi brzo na dalsi... uz jsem si rekla, ze si to normalne budu psat at mam prehled...
25. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
huž jsou fotky v albu...aj naši stavbu jsem tam soupla...pred par mesici jsem tu štkala, že se nic nehýbe a už je pul krabice hotovy :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Aby som nezabudla. Well v pribináčkovi je tvaroh a ten deti do roka nesmú, lebo je ťažko stráviteľný. :confounded:
Zuzka má 5. zub. :slight_smile:
Ďakujem za priania Jakubkovi. Vzali sme ho dnes do cirkusu a povozil sa aj na poníkovi. Zajtra budem oslavovať o svokrovcami aj moje narodky, síce mám až 29.7., ale spojíme to dokopy. :sunglasses:
Andy vitaj, tak Jenda sa nepolepšil. Máli je pribratučká, sunar jej chutí. :slight_smile:
Marti pekné fotky, super bazén. :slight_smile:
Sam tak MM sa polepšil, aj keď to chce ešte vyladiť.
:grinning:
Nik s tou vodou des. :rolling_eyes:
Za zraz hlasujem aj ja. :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls video je suprozni... u nas se nikce nelibi byt na zadech. Ma radeji byt na brise, je si tam vic jista...
Jo a MM sikula, ze to vido udelal tak pekne :slight_smile:

Sami teda domecek se pekne pohnul :slight_smile: Normalne jak je domi v kocare, tak uz tam vypada strasne velice :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss gratulka k uz patemu! zubu :slight_smile: No a vsechno nej k zitrejsim narozkam, hlavne zdravicko, hodne deti, milujiciho manzilka a at se dari s obchudkem :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Sami, Dominiček je čím dál tím krásnější klučík, teda je jak vymalovanej :slight_smile:
Ty prosinčátka nám rosou jen a jen do krásy, to je bomba :slight_smile:
Kočár vypadá fakt krásně a domeček máte na pěkném místečku. Teda, to bude paráka :slight_smile:

Miruss, vše nej nej k narozkám radši dopředu, nebo jistojistě zapomenu.

Nikule...no, nám trvalo 3 měsíce, než jsme přidělali lampu do předsíně...už tu bydlíme rok a čtvrt a furt nemáme lustry v ostatních pokojích, ani koupený.... :confounded: ...a mám koupeno už několik měsíců tyče do kuchyně, ale bojíme se to vrtnout, protože jsme si nezaznamenali elektriku a nevíme, abysme to nevrtli do kabelů...hledačka pípá všude...takže tyče budou asi furt v komoře...

Pro srazík v září jsem všema deseti, jen jdeme myslím 7. na kyčle, takže to nemůžu...kdykoliv jindy jo...
25. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls ty voe, ja se tu dojimam..ta hudba me uplne rozbrecela...:slight_smile: a obi je suprovni, kapr jako blazen. Fakt vyvadi jako das!

puzzi cau, to je fajn ze vam takova dovca vyhovuje, vsak jo, naprd hotel, tohle je lepsi :slight_smile:

k máslu, holky, nechcu sem tahat Fořta,ale ten doporučuje jen opravdové maslo...Rama a spol NE!Máslo napomáhá střevu a těm dobrým baktériím a taky je pravda s těma tvarohama a pribinákama, ze tam je strasne moc te kravske bilkoviny a pretezuje to ledviny hodne bilkovin. Jojo.

ja uz byla podruhe konejšit...MM poprvé hlásil chůvu
:grinning:

miruss tak gratulka Zuzance k 5. zoubku, to je mazec. my bezzubi a vy uz dovedete pokousat :grinning:
25. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, malá začla na dovolené, ve čtvrtek 16.7. zrovna měl MM svátek, žvatlala jak o život, tak prý to dostal MM k svátku .... jinak taky, když má chvilku, tak to jsou memoáry a pak je potichu, včera MM říkal, že to zapomněla jak to bylo ta hispánština :wink: .... to je Tobi dobrej, my sedíme ukázkově, ale neplazíme se ani prd, ani na břiše nechce být, jak ji tak dám, tak kouká, co jako blbnu :grinning:
25. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls super video, Tobiášek sa veľmi rád kúpe. :sunglasses:
25. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky banany doporucuje opecene na masle, ze samotny banan je tezko stravitelny... :confused:
25. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niku, díky, jen teda koukala jsem na to, a kvalita obrazu nula nula prd prd...snad to není kamerou...není full HD, ale jinak dobrá Canon...asi to bude terénem...v koupelně je přeci jen blbý světlo, i když se svítí....
25. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti...hele, snaz se ji na tom brichu udrzet, at aspon trochu s tim plazenim kamosi...jak ti bez plazeni ci lezeni zacne chodit, tak kdybyste museli na rehabku, tak dostanes zprda a Makyska bude muset pekne opakovat lekce na brise...a cim pozdeji tim hur...rikala mi tchyne...sorry, ze to sem zas taham
25. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako to zpracovani je fakt pekny a s tou hudbou... no bomba,.
.
Jen jsem teda rikala MM, ze jak tak koukam na ty vase videa, tak chci taky nejaky :slight_smile: no a hlavne mam pocit, ze mam prcka co se malo smeje. Prijde me takova velmi casto aspon teda od pohledu nasr*na. :slight_smile:

Ja teda hlasuju za normal maslo. Margarin nekupujem ani pro nas. No ale spechat na nej nebudu. A banan podusim a kdyz se me nechce, tak ho dam na minutu do mikrovnky a me pekne zmekne a podusi se taky, ale neni spinave nadobi a je to hned :slight_smile: zkousela jsem tak i ostatni ovoce :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, tak já už nevím, co je pravda s tím jídlem...jeden mele to a jeden ono (odborníci)...prý rostinné máslo je lepší, že tam není ta kravská bílkovina, hlavně teda pro děti , co mají sklon k alergiím...ale taky si říkám, je to margarín, není to přírodní věc, jako máslo..taky baba na infolince mi říkala, že olivovej olej super, a pak jsem se dočetla v jedný knížce, že vůbec do 8m oleje lisovaný za studena (olivový), jen olej z klíčků...(ten je ale taky lisovanej za studena, co jsem koukala na flaštičce...jinak pidi lahvička stála asi 220 Kč!!!). Tak fakt nevím...tak dávám olivovej obden a slunečnicovej taky obden...nevím teda, co je správně....
Ty tvarohy ale určo dávat zatím nebudu...do roka se spokojím s bilýma jogurtama, možná pak nějaký sýr...

Banán dávám syrový, kašlu na to...
25. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek