• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
jo a zitra budem snizovat v posytlce matraci...ja uz chtela dnes,ale co MM nepripomenu 100x, tak neni :slight_smile:. Takze zitra. Uz se zacal chytat bocnic v kleku a to je kousek k tomu,aby vyskocil....jako on nema vubec pud sebezachovy, kdyz blbnem na posteli, snazi se me prelezt a jde i pres hranu postele do volneho prostory, vychlamany jak lečo...ja mu rikam, tam nene, tam bude bum bac...a on jde dal... :confused:
25. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimule sa tu niekto pýtal na hryzenie pri kojení. Tak Zuzka to párkrát skúsila, ale vždy som vytiahla prso a povedala, au to bolí a už to prestala robiť. 6e by pochopila? :grinning: Ináč má 3 zuby hore, ide jej štvrtý a dva dole. :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já se snažím, ... si právě vůbec nepamatuju, že by i děcka starší lozily, seděly, chodily (hodně brzo) tak v tom mám už nějak guláš ... ale máme tady jednu doktorku, a ta děti co nelozí posílá na rehabku, tak uvidíme, jdeme 5.8. do poradny, jak bude malá šikovná ....
Nikul, malá mi taky nesní ničeho víc než tu 100, proto mezi jednotlivýma jídlama(příkrmama) ještě kojím, většinou to vyjde před spaním ... ale zatím to docela jde, jí celkem pravidelně ...jen si hlídám, aby kolem poledne byla zelenina (podle spaní +-) a odpo přesnídávka, a navečer kaše, před večerním spaním kojím ...
Holky, malá na zádech moc teda taky není, ale když tak zůstane ležet třeba po přebalování (chvíli), tak se otáčí doprava a doleva, tahá se za nohy, strká je do pusy, no děsná zábava ... v posteli se touto kývací metodou pravidelně dostane do horizontální polohy, tak má nohy u taťky a hlavu u mě :grinning:
Miruš, gratulace k dalšímu zoubku !

Jdu kouknout na ty fotky a video
25. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se loucim. Dnes jsem si dala zavazek jit spat v 10 :slight_smile: Dobrou ...
25. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj sa lúčim.
Dobrú noc. :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já pro malou mažu Máslo normál, jinak jsme zvyklí na máslovou Ramu, jinak banán dávám normálně, malá s tím nemá problém.
Sami kočárek parádní, domeček se taky pohnul, tak je to na dobré cestě
Jinak holky, já bych potřebovala skrytou kameru, když jdu malou dát spát, tak dělá tak neskutečný věci, když to pak MM vykládám, tak zjistíme, že když ji chci natočit normálně, tak kouká a nic nenatočíme, protože nic nedělá ... už mě to dost štve, párkrát se mi podařilo ji nechat samotnou a dát kameru tak, aby byla vidět, ale to byla menší, teď se mi už tolik nedaří ...
25. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Tobi se sice plazí, ale způsobem jeho vlastním...zabere předloktíma a nohy tak trochu fláká, moc nenakračuje...ale co, zatím nehrotím...nohy nakračuje zas v jiných situacích, takže tam problém snad nebude...Tobík zas nechce být moc dlouho na zádech (teda jako v kočárku jo), když je doma a hraje si, tak se hned přetočí na břicho...moc se neumí přetočit zpět na záda, udělal to jen párkrát...jako nějaký válení sudů, to u nás nehrozí...jinak nohy si drží za palečky, ale nedá si je do pusy, ještě na to asi nepřišel...
25. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, video super, to budu muset taky vyzkoušet, něco natočený máme, ale neumím s tím moc pracovat, ani s uloženýma záznamama v kameře, natož tam pak mixnout muziku ... se budu muset naučit ... jak Tobík poskakuje a cáká, tak dokud Markétka při koupání ležela, tak cákala jinak ... odrážela se patama a nadskakoval jí zadek a tím šplouchala, holt je to holka :grinning: jinak zatím si nohy do pusy dá pořád (říká se, že časem děti tuto schopnost ztrácejí),dokonce si tam dá oba palce naráz!
25. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dneska zkoušela malou dát na břicho, tak měla už pokrčený nohy, ale jakoby stranou a pérovala, ale má slabý ruce, tak vždycky padne na pusu a nelíbí se jí to ... jinak ze sedu, jak se naklání pro hračky, tak už mi 2x spadla dopředu, podsmýkly se jí nohy a ležela na břiše stejně ... tak když se ťukne, tak to o co se ťukne, "dostane na prdel" to se jí hrozně líbí ...
25. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu do hajan ... dobrou ...
25. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě ... já pro sraz jsem ... na diskuzi - Podzimní sraz Prosincovek 2008 jsou tipy spíš vhodnější pro holky z Moravy a okolí, tak pokud by vás napadlo něco, kde bychom se slezly nějak tak jako posledně, tak to tam hoďte. ... zdravím a už tady nejsem :pensive:
25. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééžiš, říkala jsem si sobota, tu nikdo nebude a ejhle, nakecáno :grinning: Dokonce i hrubozrnná matka Andy dorazila, hurá :dizzy_face:

Nikul, to je mi líto :frowning2:
Talls, Tobisek kapřík, boží video a Kelly Family nemají chybu :grinning: :wink: :dizzy_face:
Sami, si stěžuješ na chlapa.... já jsem si asi taky hrála na chlapa, neuvažovala jsem a plácla komára na zdi v obýváku nad sedačkou a na stěně flek od krve jak sviňa, a zrovna před R., to bylo kecůůůů.....
Marti, Janka taky normálně řádí a když jí chci točit na foťák, tak modelka a herečka:grinning:
Kámoška dávala pribiňáka od začátku příkrmů, když jsem se divila a říkala, že to by se nemělo, tak jen pokrčila rameny, že to tak dávala i 1.dceři, a nic se nestalo ..... :confused: Její věc. :pensive:
A ramu a podobná umělá svinstva rozhodně dávat nebudu. Přišel mi nedávno od švagra mail, tam bylo psáno, že je to umělotina jako hrom, že to ani brouci ani zvířata nejí, ani se to nekazí, prostě umělá hmota. :confounded:
Puzzi, máš asi nervy s mamkou za ty řeči :wink:
Hrála jsem si dneska s obrázky http://picasaweb.google.cz/pospichalka/VsichiPospichalci#5362498925455316898 a http://picasaweb.google.cz/pospichalka/VsichiPospichalci#5362499725642056834

R. šel na pivo, ale mám pocit, že zdrhl na pouťovou zábavu :angry: Nevím, jestli má klíče, ale už ho se.u a jdu spát. Nebudu kvůli němu ponocovat. Ať si klidně chrápe v autě, mě je to jedno, mě tak nas.al´, prý dlouho jsem nikde nebyl a já asi jo, že? On furt někde trajdá, po oslavách, na rybách, a já tu sedím na řiti jak půča a ještě pořád sama, uaaaaa. Ale počkej, chlapečku, až přestanu kojit :sweat_smile: :wink:

Jdu spát. Zítra máme pouť, a chci jet navečer pak spát k mamce, R. jede v noci do Plzně, tak toho využiju a zdrhnu :grinning: py py
25. črc 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi, ty vojcle, dobre vyhrozujes...by se te TM mel zacit bat...az prestanes kojit :slight_smile:))
jj. chudaci ti nasi chlapi...
nic taky balim kram, papa
26. črc 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ho hoj, tak uz jsme zpatky. Bylo to uuuzasnee :slight_smile: Fakticky super. Mam par fotek a videa, tak zitra dam do notasu a poslu link :wink:
Jinak jsem nedocitala, az zitra. Jaydinek tu neni, tak je tu klid a asi i DS probehne :grinning: :confused:

Tak pa pa a dobrou
26. črc 2009 v 01:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, u Vas to je ako pocasie, raz je krasne a raz burka.Ale aspon snaha zo strany TM je. A si sikula ze si zvladla tak krasne poupratovat.

Talls prosim ta ako si spokojna s tym ultrazvukovym odpudzovacom komarov? Chcela by som to kupit.

NIkule, to nevyzera debre ten navlhnuty beton, radsej chodte na cas k vasim.

Tals, Tobik je perfektny vo vodicke.

Mirus gratulujem Zuzanke k 5 zubku, a tebe vsetko naj k narodeninam.

Ked tu preberate jedlo, mne Tomi vobec nechce banan, a davam obyc. maslo, to mam aj ja najradsej, a skusila som dat aj olivovy olej ale mne to niako smrdelo, tak uz ho nedavam.

Mirus to som sa pytala ja, a ma presne ten isty pomer zubov ako Tomi, ale ja ked prso vytiahnem a poviem au, tak on to zachvilu spravi zas, a este sa pritom smeje.

Boze ja ked citam kolko vam toho na jeden krat deti zjedia, tak sa az zhrozim, ja nachystam 200 g mesovo zeleninoveho prikrmu, a Tomi by este niekedy aj dalej pokracoval ale nie je co.

SAm kocar je paradni, a Domimu to v nom slusi.
To je dobre ze sa konecne pohla stavba, teraz to uz pojde rychlo.

Marti aj my mame taky problem, ked nieco Tomi vyvadza a chcem ho nakamerovat, tak ked to zbada tak v tom momente prestane a iba kuka do kamery.
Je Pospi, videa su perfektne. A s TM to je dobre, ze dlho nikde nebol, akokeby zena na materskej sa chodila zabat kazdy den.

Dnes vsatacka uz o 5.25, potom som este driemala, Tomi knucal v postielke, tak som ho nakojila a dala ku nam do postele, ale nepomohlo tak o 6.30 som uz vysla definitivne. A samozrejme MM to ani nehlo, ten si v pohode spal dalej.

Neskor este kuknem
26. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek mrňata :slight_smile:
Sami, koukala jsem na kočárek a je bomba, Domi v něm vypadá pěkný macík :wink: Výhružku splním, však na té zábavě byl, přišel v 1,30 a ráno blil jak amina. Ale asi bylo dobře, bo se tam vydala naše stará parta, jen klučičí strana, bez mamek :slight_smile: Ve váze jsem našla květinku, gladiolku, R. asi kradl :grinning: Kdysi, ještě jako zamilovaný, mi při pěších návratech z pařeb trhal kytky, ale jen jednu, nikomu zahrádku neplundroval. Dneska ráno mě objev kytičky ve váze potěšil, ale ještě jsem nestihla ocenit, bo už zase spí :slight_smile:

Vanil, dík, Janka na tom videu nic moc nedělá, předtím píďalkovala a vykládala, chechtala se na Rišku, ale pak už byla unavená. Já jsem měla radost z toho, že jsem se naučila na Picasa, tak jsem hodila ten odkaz.
Janka se vzbudila v 6h, brebentila v postýlce, ale pořád si protírala očička, doufala jsem, že ještě usne, ale nee. R.vstanul v 6,45. Janka vstává kolem 6h už asi stabilně a já jsem doufala, že bude lepší vstávač než R. :unamused:

Petři, koncert super, jinou reakci bych po ani U2 nečekala :grinning: :wink: A natěšená na DS, tak snad proběhl :wink:

Holky přeju hezkou neděli, nevím, asi už nebude čas psát. páček

Už peču maso, naškrábu brambory, ať můžeme vyrazit na kolotoče. Richard chce jet busem, má strach, že by ještě nafoukal. Já bych řídila, ale ne tu krávu, bych tam nezaparkovala. :sweat_smile: :confused:
26. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!

petrus tak jsme zvedave na fotky a videa!

vanil, teda Tomi je poradny baštič :slight_smile:, se v tom nenimrá jako Domi a spol. JJ, mas pravdu u nas jako pocasi...nevim no, v posledni dobe. Jsem proste zpruzena a nejak to neumim ukočírovat :sweat_smile: .
Domi dnes taky vstaval uz v 5.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:...se ze spani tocil z boku na bok a ja jsme sla na wc a pak uz se vzbudil.
Je akcni, jako ja uz ho za chvili neudrzim...v posteli se na me sape a snazi se me prelezt :confused: a docela se mu to dari. Ma silenou silu v rukach, jak furt na zemi pasl a ted jak furt peruje, je to vazbič :grinning:
V kocaru vypada velky, pac kocar je takovy minimalisticky :grinning: . To zas 1,5rocni dite v kocaru vypada pak, ze je mu ten kocar malý :grinning:

pospi hmmm, tak kyticka, jo? no tak aspon ze si vzpomnel, opilec :sweat_smile:
26. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hezkou nedeli, uz se nedostanu, v poledne vyrazi z OV muj tatka a bracha za nami a zustanou do zitrka, tak bude program, jdu se vyvrhnout na pripravy, papa
26. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, tak manža zdrhl n zábavu, jo? ... to vypadá, že si život užíváš samýma radovánkama a on chudák se nikam nedostane ...
Markétka ráno vstávala v 7 tak dobrý, v noci jsme dle mého předpokladu 4x krmily, vždy po 3 hodinách ... ale jsem docela vyspaná ...
26. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

MM šel s Kájou ven, tak vám utíkám písnout. Ta naše lumpice nechce spát doma posl. 3 dny je to boj, v postýlce dělá vše možné, ale spát, to vůbec ne. A to jsme ji uložili v 9, ale ona je furt na kolínkách, na nožkách atd. Tak šli s taťkou ven, jsem zvědavá, jaký to bude mít efekt :wink:

Ach jo, ten můj krk se mi zase vrátil, koupila jsem si na radu Pospi ten Septisan, tak cumlám, balím si ho, ale furt v něm bolí a celkově jsem taková unavená a do ničeho :cry: A to má Palo příští týden volno a krom práce jsme měli naplánovanou i mini dovolenou - od středy do soboty na Slovensku. Známí už tam jeli včera, mají zamluvenou chatičku, tak máme jet za nima. Oni mají holčinku o 13 dní starší než je Kájka, tak by byla prdel. Kéž se dám do té doby do kupy !!!

Jak vás dočítám, tak jogurty ještě nee? Já jsem už koupila právě Holandii, že ji malá zkusím dát, ale já ji teda zblajznu sama :sweat_smile:

Malá mi celkově teď nějak míň jí, nevím proč.

Nikul,
teda s tou vodou je to děs. :frowning2:
Sami,
s tím úklidem mi to něco připomíná ... hold chlapi asi mnohdy myslí něčím jiným než hlavou. Ale super, že s ním šel ven. Nové fotky jsou moc hezké, kočík vypadá fakt kosmicky a Dominu sluší :slight_smile:
Ahojík Andy,
krásné fotky Málinky, je moc šikovná, čertík jeden:slight_smile:
Talls,
super video, Tobík vodu miluje, co? Je strašně roztomilý, jak plácá a cáká:slight_smile:
Miruss,
teda vy už máte zoubků :dizzy_face:
Pospi,
tak TM ráno trpěl, ju? Budiž mu to přáno za ty řeči, že už dlouho nikde nebyl ...
Super videjka :slight_smile:
Vanil,
tak ranní vstávačka nic moc, snad si spočneš aspoň přes den.
Petruš,
paráda, že se koncert líbil a ještě jste si pěkně zakončili večer s TM :wink:
26. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpo máme jet s našim, MM bude pomáhat taťkovi natírat podhledy, já snad budu mít klídek s mamkou nebo vyrazím na prochajdu, i když tady celkem nepěkně fouká.
Tak pa pa a pěknou neděli.
26. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, jogurt od 8 měsíce, ale já dávám už teď do přesnídávky pár lžiček ... tvaroh a pribiňáky až od 1 roku !
26. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomoooooc smazal se mi salodlouhy prispevek me asi tefi :angry:
26. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my noc klasika. Matysek byl sikul,a ale to vstavani. no co nadelame.
Holky jaka je inkubacni doba strevni chripky. jak tu byli ti znami s tou holcickou tak vcera mi psala kamaradka ze byli na pohotovosti a mala ma strevni chripku ach jo...muzu tomu nejka ted zabranit? :frowning2: snad to maty zvladne bez ni.
Petrus tesime se na fotky,, je super ze sis koncert uzila tak to ma byt.
Pospi TM si tak vyhazuje s kopytka jo? :dizzy_face: tak at trpi, ale kyticka potesi.
Talls super video, presne tak se cacha Maty, miluje vodu kdekoliv je sileny vodomil :slight_smile:
Popsi taky krasne fotky i video s Riskou je ukecany pekne :grinning:
Puzzi nene neni MM v praci, ale prece :grinning: uz mam jen ortezu tak zvladam ne? :slight_smile:
Sami kocarek je moc pekny, ale fakt malicky a konecne ze se stavba pohla co :wink:
Andy Malinka je sikovna, moc sikovna holccika, moc ji to slusi a hlavne ze ji sunar smakuje :slight_smile:
Majdi jak zub dobry?
Miruss gratulace k narozeninam, at mas tale obe deti tak moc hodne a at manzel posloucha :slight_smile: a gratulace Zuzance k 5.zoubku :wink:
Dekuji holky za ifno o tom pribinacku, zkusim teda tu holandii ale nevim jak maty s tou alergii :frowning2:
Petis uzijt si navstevu u vasich ...
Popsi kde je pout hned bych sla taky, ale s tu nohou, a navic vypada ze bude kazdou chvili prset :unamused:
Vanil ahojjjjjj
Talls ta s tim sedatkem se vymlouvala ze je v nemocnici, neodpovidala a jak jsem vcera napsala ze napisu trestni oznameni nahle byla doma z nemocncice zvlastni ze a ze pry se na ni kazdy den prihlasoval JM :slight_smile: no jsem zvedava jak to dopadne. na MMB uz jsem kontaktovala taky adminy ohledne dalsi baby, ted mam na ty nakupy smulu, spise na baby. :angry:

Holky jakou budete kupovat kombinezu na zimu? s tapkama nebo bez? :wink:
pridala jsem par fotek.

Jo a ohledne srazu, rada bych jela, ale tady nekde na moravu jak bylo v planu, ale zalezi na vas. :unamused:
26. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami jak jsi davala odkaz na ten pobyt se zankou atd ja bych i jela, je to super :wink:
26. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, gratulace k narozeninám, hodně zdravíčka, štěstíčka, spokojené dětičky,úspěšné podnikání a pořád stejně parádní nadhled Ti přejem s Markétkou!
26. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zítra přijede MM, už se těším na rodinnou dovču doopravdy :slight_smile: Honzík se lepší, vyhraje si celkem rád vsedě u krabice s hračkama, vydrží docela často třeba 10-15 minut, pak dýl s náma a tak, úspěchy :slight_smile:
Fotky i videa se mi tu tahají děsně pomalu, ale jdu na to.
Máli je super, čím dál víc podobná Andy, mi přijde. V postýlce bomba stání, takhle se sama postavila? My Honzíka takhle naaranžujeme a on se drží chvíli, máme i super foto, ale to stáhne MM asi až doma v ČR.
Ty brďo, Tobi ve vaně je dokonalej, jak řádí a cáká, to musíme někdy vyzkoušet taky Honzíka nechat takhle, to je bomba. Talls, Tobi úžasnej, šikovnej!
Tak ještě Samičky album... Taky super fotky, v postýlce, na 4, v kočáru bomba vyloženej. Vyrostl od srazu, šikula jeden hezkej :wink:
Miruss, už 5. zub? Týjo, Zuzka jede, musim omrknout, jestli nemá Honzík aspoň 2., je těžce pozadu :grinning:
Miruss dnes narozeniny? Až 29., ne? Zítra má narozky Lao, tak snad koukne, abychom jí mohly popřát!
Sraz v září asi jo, jsem pro :slight_smile:
Sami, souhlas s máslem, myslim, že margaríny nic zdravého, Honzíkovi dávám do jídla pravé máslo a i na chleba časem budu.
Marti, Markétka je trochu jako Honzík, ten taky na břicho moc ne, ale dáváme ho tam a nohy pod sebe, aby trochu trénoval na 4, kéž by se brzo rozlezl, snad... Ale víš co zkus? Zrcadlo, my ho dali Honzíkovi před sebe, když pásl, hotovej, dával si pusinky :grinning:
Nikule, Honzík taky není smíšek furt, to se musím hooodně snažit :grinning: I když nasranej taky ne, spíš zadumanej.
Ovoce dávám syrové taky, nedusím. Většinou teď má H dopo půl přesnídávky s nastrouhanou syrovou mrkví a odpo bílej jogurt s ovocem (např. včera nastr. hruška, jindy banán, meruňky...)
H je vzhůru, tak zatím!
26. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všechny vaše milé odkázky na naše video předčítám MM a dme se tu pýchou... :grinning: :slight_smile:
Pospi, taky máš kulihrášky, Riška je koumes, co? :slight_smile: ...A TM si na tebe při pařbě vzpomněl, to je milý...oni ti naši chlapi nejsou "zlí", jen prostě chlapi :grinning:

Weli, a co ti teda baba napsala, že sedátko posílá? Nebo že ti vrátí prachy...??? Já posílala prachy myslím ve st nebo čt na ten hrnec a paní se mi taky ještě neozvala, jakože přišly, nebo tak...ale zatím je brzo, neplaším...snad to klapne. A co dalšího na MMB??? Taky něco nepřišlo???

Sami, to máš fajn, že je Domi makač na ruce...tobík jako jo, ale spíš na předloktí, do vzpěru jde jen když se otáčí do boku a občas jako i na přímo, když se chce postavit na 4...ale daleko víc "plave", to je jeho...ale přijde mi, že tím má trošku tu páteř furt namáhanou a že by měl víc být jako do kočičího hřbetu, než vylukovanej...jenže to neovlivním...včera jsem ho poprvé v kočárku trošku víc napolohovala do sedu, bylo to fajn, protože šla dát víc dolů bouda, jak foukalo...a užíval si to...nechtěla jsem ho dát do lehu, protože jsem mu dala přesnídávku, tak aby mu nebylo blbě...

Včera mi hodil šavli po kaši a dnes mega totál šavli po ranním mlíku, uf, sedačka to zas schytala na plný pecky...další mlíko už dobrý, tak snad to byla náhoda...

Petis, ten odpuzovač jsem koupila na dovolenou, doma jsem ho nezkoušela, protože máme sítě v oknech, takže není třeba..a přijde mi, že tu snad ani nic nelítá, u nás...takže můžu říct až kolem 8.8, až se vrátíme...

Jinak dnes ráno zas bylo samá tátování...říká tata, tááátáááá, tati...ale možná vůbec neví, co vlastně povídá :wink:

Sami, ten pobyt vypadá nádherně...a je to s plnou penzí, tak mi ta cena nepřijde až tak morbidní...vychází to litr na den, ne? Já možná pojedu v říjnu taky na 5 dní, s paní, co plave s Tobíkem ve vaně...tak jsem zvědavá, jak by se mu to líbilo, ve velkém bazénu, tam ještě nebyl.
Holky, můžou prckové do bazénu, co maj lidi na zahradě? Jedem na tu dovču, mají tam bazén, zapuštěnej, krásnej, každej den filtrujou vodu, fakt čistej...ale dává se tam ta chemie, že...tak nevím...vycachtat tak trošku...asi spíš ne, co?

Puzzi, já budu ovoce vařit tak do konce prázdnin, pak už mu budu dávat asi syrový...ale po pravdě, spíš zatím kupuju přesnídávky. Našla jsem ten Hamánek , mají jak neslazený (ale s nějakým škorbem či co) , ten stojí 14 Kč a pak 100% ovoce, to stojí ta velká přesnídávka 18 Kč...tak to mi přijde ještě OK a je to srovnatelný s frutapurou a sunárkem, to je taky 100% ovoce bez přidaného cukru. Jen ten malej koflíček vyjde na 13 Kč. Vzala jsem od každé příchutě 2 , tak jsem zvědavá...jedna je i s jahodama, to frutapura ani sunárek neni, tak bude zas změna...

Petronuska, super, že sis užila koncert a Jaydi byl asi 0K, co? A co DS, dobrý? :grinning: :grinning: :grinning:

Vařím na oběd segedin, měla jsem maso v mrazáku, i kus uzenýho, ale to má nějakou divnou mrazákovou pachuť, kurnik...no, už je to v omáčce, zjistila jsem to až při ochutnání...snad se to varem nějak zmírní... :confounded:
26. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, na odpuzovač se ptala Vanilka...se mi holky nějak pletete :grinning:
26. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls pred 14dny psala ze to posilala, ale dodnes nic nemam, a vcera po tom vyhrozeni se mi ozvala ze to vyresime dneska vecer jsem zvedava zda se ozve. jinak fakt zakrocim.
a na mmb ten stejny prpad, psala ze to odeslal manzel a nic nemam, tak ze pry ji to zasantrocila posta a uz to poslala znovu, jj same vymluvy jen. jen chci proste veci nebo penize :angry:

Musim se taky podivat na ten sunarek :wink:
26. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek