• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Simčo, normálně Tobíka vykoupej v bazošu, my jsme chtěli jít s malou i do toho termálu, ale MM se spálil tak, že nemohl oblíknout plavky, a taky jsem nevěděla, jak bychom tam malou půl dne zabavili ... ale když je bazoš doma, tak paráda ... malé jsme do malýho bazoša napouštěli normál vody z kohoutku ... ho vycachtej, bude se mu to líbit ...
26. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dámy - mám na vás dotaz - co říkáte na tenhle kočárek???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23257829&tab=2
:slight_smile:
26. črc 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezke odpoledne,
tak my se vyspali super, i kdyz bych klidne spala dyl. Ale tak vstavacka po ds v 10 asi. Pak jsme si jeli pro Jaydinka a chvili tam pobyli. Vecer prej hodne plakal, ale v noci spinkal dobre. Dneska je vevyborne nalade, tak super :slight_smile:

Sami, TM vcera super :wink: Jen tak dal :slight_smile: A uzijte si dneska tatku a brachu. Jo a fotky moc pekne, Domisek je krasnej :slight_smile:
NIkule s tim vasim vytopenim je mi to lito. Tech starosti potom, to je des. Zkoukla jsem foto a teda fakt nic moc :frowning2: To nase.e :frowning2: Jo a pekny fotky z jeskyne :slight_smile:
Talls dobry nakupy. A super s Tobikovym pitim :slight_smile:
Andy vitej zpet. Je mi to lito s dovcou a s TM, ale snad to bude zase dobry. Mali se pekne rozjela, jak ctu :wink: Ale hlavne, ze je spokojenejsi. No jo, ma vice moznosti takhle :slight_smile:
:slight_smile: Super fotecky. Mali je moc krasna a je ti hodne podobna. Slusi vam to u bazenu :wink:
Sami ted ctu jak TM prisel domu :unamused: vzdycky neco musi byt, ne? Asi aby nebyla nuda :sweat_smile:
Jo taky jsem se divala na foto baracku, co stavite. To te tu pak ani neuvidime, az se nastehujete. To budes furt gruntovat! :grinning: :wink:
Marti vecer bez piva? Jak jsi to prosim te vydrzela? :grinning: :wink:
Talls video bozi. Tobi je nadhernej a jak se super kouka :dizzy_face: No a o tom jeho cakani ani nemluve :grinning: Jaydi mi teda takhle hlavu ve vode neudrzi. Se zacne vzdycky zvedat do sedu :slight_smile:
Miruss gratulka k 5 zoubku. A vse nejlepsi k narozeninam! :slight_smile:
Nikule nam se Jaydi taky tolik nesmeje. Jako jo, ale kdyz jsou kolem lidi, tak spis kouka s otevrenou pusou :grinning:

Banan davam jen normalni, nikdy jsem s nim nic nedelala :confused:
Pospi videa taky vsechny super :slight_smile: U nasich je taky dneska pout, tak je tam zase cela rodina z Jizni Moravy. Pristi rok bych chtela jet do CR aj s moji rodinkou
:wink: at se Ray podiva, jak to tam chodi :slight_smile: Pospi tak kytky trhane na zpatecnich cestach z pareb taky dobry. Vidis, jak na tebe vcera myslel! :grinning:
Weli taky jsem zvedava, jak to dopadne s tou babou. Ty vymluvy jsou taky furt stejne s dovolenou nebo nemocnici :angry: Fotky super. Maty vypada o hodne starsi, jak je na te motorce :slight_smile:
Dedul kocarek vypada moc pekne :wink:

Tak fotky jsem jeste nestihla nikam dat, ale dam vedet, jak budou :wink:
26. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulko, kočárek je super, moc hezkej, ty jo. ... s tím tady jezdit, tak budu frajerka největší !
26. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
m1rti: :grinning:, no jo, ale to první musím prodat ten svůj! :grinning:
omlouvám se, že nedočítám...študíruju kočárky! :sweat_smile:
26. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, tak paráda, že se koncert líbil, i večerní idyla byla, tak paráda .... malej to nakonec zvládl, to je dobře.Hlavně aby mu už bylo líp a netrápil se ...
No holka, pivko nebylo, tož jsem to musela nějak vydržet :grinning:

Holky, malá byla od 11 vzhůru, už jsem ji dávala 2x spát, a nic, tak jsem se naštvala a dala ji do postýlky (asi po třech týdnech lajdačení), sice chvíli hulákala, ale po 10ti minutách klid, tak a je to! Jsem zvědavá jak dlouho bude spát ... no do večera vzhůru, to by byl masakr
26. črc 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulko, to jo ... já od té doby, co jsem koupila golfky, tak jsem viděla už 2 kočárky, co se mi líbily víc ... ale to se nedá nic dělat ...
Tak malá je vzhůru, spala 15 minut, vzbudila se s řevem, tak to moc efektní nebylo ...
26. črc 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, tak fajn, že jste si užili koncert! A že to Jaydi zvládl bez vás v noci :slight_smile:
Vanil, neboj, Honzík taky dokáže sníst 200 gramů porci, většinou udělám tak 170 a stačí, ale zvládl by to.
Pospi, to je přesný s chlapama to "dlouho jsem nikde nebyl", jsou jako děti, potřebují občas zabavit :sweat_smile:
Na alba na picasa lezu, ale nějak mi to tu v tý "rychlosti" nejde :frowning2: Si budu muset někam ukládat ty vaše odkazy na videa a zkouknu to v září doma.
Holky, koukám, že už většina dětí tady vstává v 6-7, co? Kde jsou ty časy, kdy ještě zbytky vás popisovaly spaní do devíti apod.
Petis, snad budeš ok na tu dovču, to by bylo fajn se známejma a holčičkou! Jogurty od 8M, takže Karolínce asi ještě ne.
Weli, na zimu kombinézu budu kupovat až na podzim, tak ještě nevím, asi bez tlapek, v zimě leden-únor už stopro budou chtít děti z kočáru ven na nohy.
Talls, tata je dobrý :slight_smile: Honzík má oblíbený dada :sweat_smile:
Do bazénu bych hoonzíka dala klidně, když je horko, už jsou velký, ne?
Talls, já taky přesnídvkuju, ale do jogurtu dávám čestvý, ať je změna.
Weli, to je hrozný s tou ženskou...
Marti, já když vím, že je Honzík unavenej, tak buď do kočáru nebo do postýlky a nepovolím, dokud neusne :sweat_smile:
26. črc 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tááák dočítám!!! :sunglasses:
andy: hurááá, ahooooj, no konečně se taky ukážeš! téda Máli je fakt akční...fotečky supér! :dizzy_face: Jen ten tvůj M by potřeboval na prdel! :angry:
talls: to je hrozný, jak to jídlo pro ty mimča furt řeší, co?! U nás dnes teda zas úspěch, rozmačkala jsem mu opět cuketu, brambor a rozřezala na pidimidi kousky masíčko a na lžičku vždy dala kousek od každého a dlabal to jak o závod a namixované mi to jíst nechtěl!!! takže konečně se u nás blýská na lepší časy!
sami: jo, ten tvůj kočár je boží a Domi v něm vypadá žoužově!!! :dizzy_face:
sami, co se matrace týče, taky jsme chtěli snižovat, leč se nám dnes nechce... :sweat_smile:
ad rama atp - budu raději dávat máslo, já tady ty ramy nerada, takže to nebudu dávat ani Maxovi
jo a ohledně lození, u nás stále nic! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pospi: nějak mi blbne PC a fotky od tebe se mi nezobrazují... :pensive:
vanilka: vidím, že u vás vstávačka dnes docela brzy, co, u nás dnes celkem ok - v 6 hod, ale to proto, že Max usnul až o půl jedenácté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
weli: na fotky kuknu hned, jak dopíšu příspěvek.. no snad to Maty nechytne tu střevajzňu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už by byl teda pech!
talls: Tobík je ve vaně božííí, jsme se s mojím u toho smáli - fakt super! :dizzy_face:
puzzi: takže se mám těšít, až začne Max sedět a už to bude lepší, jo?! no snad! jenže u nás to zatím na sezení nevypadá ani zdaleka! :sweat_smile:
26. črc 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, jdu s malou ven do kočáru, spát stejně nebude, asi jí to pro dnešek stačí, včera byla extrémně spavá, tak dneska zase není, pro změnu .... projdem se, zabaví se, aspoň nám to uteče
Mě ti připadne, že se jí ani spát nechtělo, když jsem ji tam kolem 15 hod dávala spát, tak dojel MM a rozbrnkal ji a už se to vezlo, režim v háji :grinning: on teď spí, a já se s ní otravuju ... :grinning:
26. črc 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://picasaweb.google.cz/Petronuska/U2InDublin2572009#

Holky tady nejake fotky a par videi z koncertu. Mam tech videi vic, ale nevlezlo se mi to tam, tak to pozdeji proberu a zmenim :slight_smile:
26. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
vy jste mě nažhavily na ty videjka, co tu máte, že jsem musela študovat, jak na to a jedno jsem taky šoupla na Net, ale nevím, jestli to půjde spustit :confused: http://www.youtube.com/watch?v=l7tqIJRoeTM
Opičím se po vás :wink: Ale je to video z mobilu, nemáme kameru, jen tcháni a tohle jsem točila, když Kája začala lozit po 4, jak jsem z toho byla na větvi :slight_smile:
26. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli - Super fotečky, Maty je fešák a na té motorce mu to moc sluší! Moc držím palce, ať to s tou babou dořešíš !!! My budem určo kupovat kombinézu bez ťapek, obávám se, že budeme brzo chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Simi - do bazénku normálně můžeš, já jsem malou taky koupala na zahrádce v bazénu:wink:
Dědul - ten kočár vypadá dobře a taky super cena.
Petruš - super, že Jaydi zmáknul noc bez vás a že jste si to užili. Fotky super!!
Puzzi - díky. Já zítra zajdu k doktorce, aspoň pro jistotu. Jsem stejně blbá, že jsem si k ní nezašla už před týdnem, kdy mi to začalo. Zítra máme i plavání, tak půjde s Kájou plavat Pavel, aspoň ho nafotím a natočím a Kája si užije tatínka.
26. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti Kaja hezky pelasi :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, no :sweat_smile: Trochu lepší sezením určitě! A myslím, že až polezou a budou chodit, že není možný, aby se furt takhle prudivě nudili. Max je taky typ "sám nevím, co chci"?
Peti, to je super, jak Kája leze, já chci taky :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky,
jen na skok, MM jel odvezt navátého bráchu s tátou na chatu přespat (doma bychom se nevlezli) a až dojede, bude chtít k PC pac mu ten jeho notak dnes kleknul :confounded:
narocny den, ale aspon je sranda. Tatka dovezl z prazdnin tu uccanou kocku po pul roce, tak jsem zvedava, jak se zpatky dostane do smecky...zatim to tu ruzne vrčí a syčí :slight_smile:
Domik byl akční zas-...usínání na dlouho, samé přetáčení, otáčení, no gymnastika mazec
zkusim docits zatim pa

PS: Talls, jaxi osetrila ten skleneny konferencni stolek? necos o tom psala, hod foto nebo popis, cos tam dala, dik. Domi dnes zase se flaknul do hlavy o tu nasi kamennou geodu :confounded: ...5mm mikročárka s kapililinkou krve a ještě kousek 2 oťukance :frowning2: kuwa, asi tech urazu bude vic a vic s tim objevovanim sveta....
26. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulka, kočárek se mi líbí moc, ale teda délka zad 43 cm je mega málo!!! Bude dost krátkej...

Jak píšete s tím bazénkem, tak to jo, jasně, že do malého bazénku s klidem, já myslela do velkýho bazénu, ale jako soukromýho, na zahradě...trošku se bojím té chemie, co se do toho dává na čištění...

Petronuska...tak konzík dobrej, DS dobrej a spinkací Jaydi...tož užili jste si, to je bezva :slight_smile:

Dedulka, tak Max je takovej gurmán, že to musí mít na kousíčky, jo? To Tobi se trošku dusí, když to má s kouskama...záleží na velikosti...dnes jsem mu dávala včerejší patlámo, a jelikož toho nebylo moc, pleskla jsem do toho půlku dýně (příkrm DM), no a Tobi to nechtěl...snědl tak půlku, asi 100 ml...no, tak se odpoledne docvakl přesnídávkou, rozdrobila jsem mu do toho jednu tu sušenku Sunarku.

Petis, teda Kajka je macher...to u nás ani náhodou takovýhle lezeníčko. Moc jí to jde a je moc krásná kočička.

Sami, jelikož máme stolek dvojpatrový, tak jsem mezi ty dvě patra šoupla takovou přebalovací podložku (molitanová , nahoře takový ten omývací materiál) a spustila dolů, takže to utvořilo takový mantinel. Je to z té strany, ke který nejvíc leze...je to taková prozatimni záchrana...kupuju ohrádku...jinak bych nemohla za chvíli ani na záchod...teď, když jdu pryč z obýváku, tak je Tobi v Pollyně (když jdu třeba věšet prádlo, nebo si mýt vlasy...nelajsnu si ho nechat samotnýho)
Jo, jinak jsme byli u kámošů a jejich cca 2 letý chlapeček taky otlučnou hlavu...jo, to asi bude častější :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls: 43 cm je málo, jo?! no schválně musím jít změřit ten můj sporťák u Implastu...protože v tom "novém" kočárku mi přišel Maxík ještě takové mimušku, jak mi přišel veliký... :grinning:
no uvidíme, třeba implast ani neprodám! :wink:

jo a jinak - dobré ráno Vietname! :dizzy_face:
27. črc 2009 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocandy,

vcera vecer som vas stihla docitat, ale na reakcie uz nebolo sil, a po noci mi to vyfucalo z hlavy.

Dnes zase vstavacka o 6.10, ja neviem ci sa to dieta nenauci dlhsie spat. Ale zas ma moze tesit ze som spala celu noc bez vstavania.

Jo Dedul kocar je super.
27. črc 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, ten náš kočár má délku zad 55 cm (teda měřeno opravdu až k boudičce, tak nahoře mít hlavu nikdy nebude asi, jelikož je to tam spojeno s boudou zipem...a jen ta vnitřní vložka má 43, to si teda nedokážu představit, že by tam končila zádová opěrka...Mne je nějak proti srsti, když pak větší dítě má tu hlavu tak jakoby napůl ve vzduchu...proto jsem hledala co nejdelší a zároveň i relativně nejširší kočárek...ten náš má na dýlku 100 cm. Obvykle mívají tak 80-85. Což akceptuju u golfek, ale ne u "pohodlného" sporťáku...no, jenže stejně, bůh ví, jak to bude, třeba po roce už budem jezdit taky jen v golfkách, že jo a tudíž všechny moje propočty šířek a délek budou celkem k ničemu :grinning: :grinning: :grinning:

Vanilka...jojo, kde jsou ty časy, kdy jsem vstávala o 8.30...teď se Tobi budí tak o 6, ale do 6.30 se mu snažím nahazovat dudlík...ale neusne ani boha...tak vstáváme....no, taky bych ještě pak pospala...

Jinak mi psala paní s hrncem, že peníze přišly a posílá hrnec, tak snad jo :slight_smile:
A taky mám rezervlou ohrádku za 800, tak mám radost. Nová tato stojí asi 1350 s poštovným, tak taky pětikilo k dobru...lepší než nic....je docela velká 100x 130...super, že tam nebude Tobi jak na hanbě...akorát už se nehnem v obýváku...
27. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, k tématu vstávání v šest se ráda přidávám, dnes v 5:50 :sweat_smile: Máma totiž vstávala v 5 a jela na letiště, takže Honzíka asi mírně přibudila, tak jsem si říkala, no co, kdyžtak dám mlíko a spíme dál, Honzík usnul v půl desátý, tak bude určitě spát. Jo, prdlačky, v 5:50 povídání, což je konečná. Hodinu jsem se s ním mátořila v posteli neschopná vstát, pak jsme šli před osmou na procházku po kempu a ten vstávací zákeřňák si klíďo píďo usnul v sedě a teď vychrupuje! :grinning:
Talls, úspěch s hrncem!
Dedul, kočár hezkej, já se do těchhle debat moc nezapojuju, páč se v tom nevyznám, nebaví mě to zkoumat ty výody a nevýhody :sweat_smile:
27. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím.
Jdu očíhnout novinky... o víkendu se tu teda řádně kecalo. :confused: ale nejprve

Mirko, lauš k dnešním krásným narozeninám přejeme vše krásné a hlavně zdravíčko tobě a Víťulkovi. Užij si dnešní sedmičky :slight_smile:

Talls no super s hrncem! Vidíš to mělas obavy, prostě někdy smůla no.. snad se to u leni vyřeší. Zkoukla jsem vídejko a Tobík je boží! Jak ho vidím tak vidím našeho Honzíčka, akorát že ten náš apač tolik nemachruje těma rukama :grinning:
Je ten váš kluk ale krásnej, musíš z něj mít obrovitánskou radost :slight_smile:

Leni Matyášek je kouzelný, nemělas strach že upadne z té motorky? Teda motorkář parádní už takhle maličký :grinning:
jak to vypadá s tím nepodárkem obchodem? na MMB v této době máš taky nějaké trable s někým jiným? :confused:
Zub lepší, díky za optání. V sobotu jsem šla na výměnu drenu a včera už jsem na KO na pohotovost nemusela, tudíž už nemusím ani ke své doktorce, až ve středu.

Honzík má kaši SUnarku, čokopomdranč a že by po ní lépe spal :sweat_smile: dnešní noc úplně katastrofální a prosím pěkně po této kaši. Uvařim mu krupici a basta :grinning:

Sami pěkné fotečky. Domi je prostě celý ty, hezký blonďáček, velký kukuč a k tomu objevil krásy světa, asi to lezení je hodně náročné na udržení, uhlídání.. My teda nic.. ale plazit se plazíme :slight_smile:

Puzzi pěkně si užij rodinné dovolené s TM a fajn DS :wink: :grinning:

Peti Kájka jak leze, ta je supeer, holka jedna šikovná! ty pohyby, ty tlapičky, ta negramotnost u těch dětí, jéžíš to je krása :dizzy_face:

Kubíčkovi a Aničce od momou dodatečně vše nej ke svátku, hlavně to zdraví!
27. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě bych zapomněla já hlava děravá na Andrej, zdravím mamčo. No stressss vždyť nemusíš chodit každý den, stačí dojít semtam na pokec, přec jsou důležitější věci. Užívej si Málinky! Je to moooc krásná beruška, fotečky jsem zkoukla.. je fajn, že se dostala do pohody a ty noci.. jééé závidím :grinning:

Pospi Riška je agent! :grinning: natoč někdy nějakou jeho akci :grinning: Jinak teda Riška je celý ty a Janička je celý taťka..

Nic mimušák mi spí, tak jdu žehlit, bááj
27. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, doctu snad pozdeji, maly ma 39,3°C teplotu tak jsme prijeli od dr., noc byla priserna, porad se budil, byl neklidny no jsem zvedava. pry snad 6.nemoc uvidime.
Tak plavani jsem dnes zrusila.
Porad mrci, place...a to je teprve dopoledne. bobinek :frowning2:
27. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajéé tak to je nemilé.. nějaké 4 dny bude zřejmě v horečkách a potom se osype, vyskočí vyrážka? Přeji pevné nervy, zvládněte to.. ta holčička měla střevní chřipku? že hned na to Maty onemocněl...
27. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi jj mela strevni chripku, ale rikal dr. ze toho je toho ted strasne hodne a snad to s Matyskem zvladneme. Uvidime bude to narocne, protoze se chce porad nosit je neklidny atd... diky
a z motorky jsem se nebala ze spadne, rpotoze jsem tam stala :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls tak hrnec nakonec snad bude :slight_smile: A jsem zvedava, jak budes spokojena potom s ohradkou. Jaydik by v tom nevydrzel. Musi porad nekde pochodovat.
Puzzi a ostatni, vstavani kolem 6 je i u nas, bohuzel. Kde je ta nadherna hodina devata a podobne? :cry: :cry: No ale dneska vstaval v 7.
Puzzi ja jsem na tom s kocarkama stejne :wink:
Lao prejeme vsechno nejlepsi k narozeninam. Hezky to oslav :wink:
Megn super, ze zub lepsi :slight_smile:

Ahojte maminy,
tak u nas noc docela ok. Sice se Jaydik budil sem tam na cumel, ale jinak dobry. Od 7 vzhuru, tak jsme si trosku hrali a neco malo pred 9 usnul venku v kocarku. Jeste jsem pokecala s mamkou pres skype a ted jsem tu :wink:
27. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jejda Weli, prejem hodne sily. Snad to nebude moc vazne s Matyskem a brzy se z toho dostane. :frowning2: Posilame pohlazeni. Drzte se
27. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, zas trable, Weli teda držím palce!!! Zapoj Rosťu, nebo se z toho zvlázníš!!! Přeju pevné nervy, je to záhul, když prcek není ve své kůži...

Jinak super fotečky, Maty už taky takhle leze? Je úzasnej mezi těma křesmama. Hrozně mi připomíná mého synovce :slight_smile:

Jdu hodit nějaké naše aktuál fota, Sami, je tam i ta naše "ochrana stolková" :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls Tobík je prostě šikovnej! Obyvák vypadá že je velký, prostě Tobíkov :slight_smile:
petruš 7 je dobrých, hlavně pokud se v noci dobře spí.. třeba vanilka to má boží, spát celou noc.. co já bych za to dala :grinning:
Leni zvládnete :wink: jak je tobě?
27. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek