• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte holky, my noc ok, malá se sice budí po 3 hodinách, napije se a spí dál, ale vstávaly jsme v 8 ... po jídle jsme jely hned do města nakoupit, ještě že tak, vypadá to na pěknej pařák .... Markétka usnula v 10,45 tak konečně stahuju fotky z dovolené a hodím vám sem odkaz, jak je nacpu na rajče .... mám tady "plotkaře" dělají stojky na plot a v pátek to dorazí, tak to vypadá, že o víkendu už budeme mít dvůr zavřený, huráááá ... jen tu fakturu bych pak raděj neviděla :angry: .... jdu vás dočíst ...
27. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, na tebe se to sype teda, holka ... samo lepší, drž se!
Puzzi, pomooooc, hoď mi prosím odkaz na tu naši tabulku přehlednou, jsou tam i ty maminkovský narozeniny, já to nějak nemůžu pohledat ... jinak všem co slaví, přeju všechno nej ... má neteř slaví dneska 1.narozeniny, a synoveček je bude mít 11.8., jsou kousek od sebe !
27. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti akorát musíš znát všechny naše děti jménem, páč v první kolonce nejní přezdívka, ale hned datum naroení :grinning:
27. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me uz spinka spuntik dve hodky, to je dobry :angry: nemohl tak spat rano, nez jsme vstali? :sweat_smile:

Talls krasny fotky, Tobik je nadhernej a sikovnej. Jde videt, jak se tam tak snazi :wink:
MArti uz se tesime na fota :slight_smile:
Magdi prave bych v noci brala, aby spal v celku. Ne, ze se mi budi a posadi se a place a ceka, az ho dam lezet.
27. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš očíhla jsem fotky z koncertu a muselo to být boží! Taky jsem okukla fotky z pařby a řeknu ti ty jsi číslo :grinning: hadimrška, nebo jazýčková mrška :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdi diky :grinning: no jo, byla jsem parit po dlouhe dobe a jeste k tomu s mou nej kamoskou, co se zname od 5 te tridy :wink: Takze se zname docela dobre :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Akorat druhej den to byl pro me zahul. Uz jsem z toho vypadla. Pro Hanku to bylo ok, ta je jeste zvykla :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, konečně fotky z dovolené, ale na většině je Markétka: http://m1rti.rajce.net/Dovolena_v_Rajci_SK
27. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Ahoj holky,
Marti, Petrus diky
Talls Tobisek je krasny, obrik neni to se ti jen zda. Moc pekne fotecky :wink:
Maty neleze, on se tak pospuva pozadu, to mu podkluzuje a tam nejak zalezl ani nevim jak :slight_smile:
dneska dr. udelal matymu poradnu 8.M tak ma 7640g za 2mesice pribral jen 400g rikal ze je to min, ale nevadi, no v 7.M mel uz 7700g ale zhubl, no jo kdyz se porad vrti a neco dela, aspon neni oplacany.
Talls super ze hrnec dorazi. Mi dneska psala zenska ze sedatko posila tak jsem zvedava. a jj mam stejny problem na MMb, zaplaceno, uz 3 tydny ale veci pro matyho nikde, porad jen same vymluvy. ach jo mam ja to smulu :unamused:
Majdi jj ja vim, musime to zvladnout, ale proste je to zahul.
A rosta? rikal jj to patri k materstvi...super ze? a sel delat ven. Maty i kasle, ma cerveny krk ach jo :frowning2:
27. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim vymazat nejake fotky v albu a dat tam matyho ve sportaku, vcera jsem ho sestavila :wink:
27. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mrknete je tam :slight_smile:
Jdu se venovat Matyskovi je mrzuty
27. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
před chvílí jsme přišli z města, byli jsme tam od rána... :wink:
weli: maty je v tom kočárku božííí! :dizzy_face: Maxouš je zatím v hl. korbě spokojený a hlavně nesedí, takže já mám ještě se sporťákem utrum! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
talls: díky za info...já se v tom taky moc neorientuju - asi tak jak puzzi! :wink:
27. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju Laolce vše nej k narozkám, ať tě Víťové nezlobí, starší pomáhá, mladší je spokojenej, hodně štěstí zdraví :wink:
Megn, ajéje, katastrofální po Sunarce, co na toho tvýho Hanýse platí? Asi je prsozávislák anebo v horku se budí žízní?!?
Weli, to je mi líto, vám se taky nic nevyhne. 6. nemoc by měla být horečky max. 3 dny, pak vyrážka a šmitec, že? Maty na motorce je fakt bomba, vypadá takovej už klučičí velkej, šikula :slight_smile:
Petruš, 7 je krásný, když nám umí děti ukázat, co je to šestá hodina a dřív, co? Takže založíme klub "Nevyznám se v kočárech?" :grinning:
Jj, Megn má pravdu, když je dobrá noc prospaná, tak se dá i po tý šestý vstát, nejhorší je noc na prd a ráno brzo konečná.
Talls, Tobík se moc hezky směje :slight_smile:
Jé, koukám, že jsem dala tabulku na decembrovky bez našich jmen, jak píše Megn, to je omyl, to opravím! Takhle je to ok: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3073766&vReferer=
Petruš, jj, proč nemůžou protáhnout ranní spaní, když pak musej dospávat dopol, viď? :grinning:
Weli, ty vole, ros´tu bych praštila po hlavě za ty kecy, dojde mu to třeba potom a omluví se?
27. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Presne tak ja mám narodky až v stredu. :slight_smile: Ale ďakujem za blahoželania. :slight_smile:
My noc super. Včera sme grilovalidlhšie, tak drobci išli spať až okolo deviatej. Ale Kubko spal do ômej a Zuzka do pol deviatej. :slight_smile:
Petruš tak koncert ste si užili. :slight_smile:
Sam, Well super fotky. :slight_smile:
Pospi dobré videá. Riško je tiež taký majster ako Kubko. :slight_smile:
A hláška TM, že už dlho nikde nebol, oni sú niekedy fakt ako z marsu. :sweat_smile:
Talls Tobík je šikovný. :slight_smile:
Well ty máš teda smolu s tým nakupovaním. :angry:
Biele jogurty mi dovolila dávať doktorka od 7. mes. Ale biele probiotické s obsahom tuku min 2,7. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maslo my jedávame len to obyč. Margaríny neznášam. Zuzke zatiaľ nedávam, len olivový olej do jedla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti tvoje fotky mi veľmi dlho načítava, tak pozriem neskôr. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti fotky sú pekné, Markétka sa mi zdá baculatejšia, zaltučká je. A sedenie sa jej páči. :slight_smile:

Lao prajem všetko len to najlepšie k narodeninám. :sunglasses:
27. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdičko, zlatíčko, mohla bych využít tvé nabídky, že bys mi půjčila manducu? Kukám tady na netu na ty půjčovny, jenže jak jsem se rozhodla pozdě, tak to nezvládám, abysme poslali prachy a aby nám poslali manducu, protože jí potřebuju mít doma v pátek... :confounded: A v Praze jsem našla jeden shop, jenže mají o prázdninách otevřeno jen v úterý, a tudíž bych musela platit za 2 týdny, což se mi teda fakt moc nechce...
Nebo jestli někdo nevíte o půjčovně v Praze???

Kdyby jsi jí opravdu mohla na týden postrádat, byla by jsi mocinky hodná za zápůjčku. Hned po dovče bych poslala zpět.
Poslala bych ti na účet nějaké prašulky, tak kdyžtak mi písni IP, jo???

Teď jsem se tu zdržela zas na netu, práce doma stojí, je to tu jak po výbuchu minimálně atomovky, hrůza hrůz, jdu na to...ještě, že mimin usnul :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, to Markétce prostě chutná a je to vidět ... i já to už vidím, to je co říct . .. jdeme 5.8. do poradny, tak jsem zvědavá, kolik za ty 2 měsíce přibrala ... je to vidět od pohledu
27. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls jasně, hodím do nějaké igelitky, papjůru a pošlu ja? Jen nevím jestli to zvládnu dneska.. ale zítra dopoledne bych na počtu skákla.. pošli mi adresu, kdybych se rozhodla ještě dnes na poštu..

Jo já taky dávám normální máslo, nebo extra panenský oliv olej.. Joo a chtěla jsem se zeptat kdo to tady psal, že by pribiňáček zatěžoval ledviny??? Proč?????

Leni Matýsek si užívá sporťáčku :slight_smile:

Puzzi možná i žízní.. včera spustil ječák až o půl 22 :grinning: dala jsem mu čaj a žahl třičtvrtě flašky... než jsem šla spát tak jsem nakojila, páč byl opět vzhůru a kolikrát byl vzhůru do rána nevím, nespočetněkrát :grinning: MM mi psal že je dobitý a to jsem ho mezi 1 a 2 hod vyhazovala do pokojíku, nechtěl
Puzzi jak je bez mamky? slyšíš to? To ticho? :sweat_smile:

Marti pěkné fotky z dovči
27. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš to musíš být přespaná, když máš doma takové spáče né? :slight_smile: jéé vidíš to ještě jsem nekukla na ty stránky, jak bude chvilka tož je prolustruju.. včil se vracím k žehlení, páč jsem teď dala spát prcka.. tož ať něco dalšího stihnu podělat :slight_smile:

Já vstávala v 7:45, Honzík hulákal asi už nějakou dobu, prostě.. jak dlouho byl vzhůru on nevím :grinning:
27. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi super ze jsi bez mamky, aspon si to ted vice uzijes. Ne ne neomluvi, nedojde mu to, hadame se kazdy den, proste je to silene narocne. ted Maty do toho protivny porad by spal, ale nemuze ma bolesti a ta teplota. :frowning2:
Laus krasne narozeniny ti prejeme s matyskem :slight_smile:
Dedul maty taky sam nesedi, ale ve sportaku do lehu ho to nebavi jak nic nevidi
27. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, ja nestihaaaaam, je to neskutocne s tym Slavkom! v postielke vydrzi len kratko - kym sa najem, zajdem na wc a tak..inak musi vystrajat vonku, ale kedze sem do bytu chodime aj s kocikom, bicyklami, cyklovozikom, Slavkovou trojkolkou...iny priestor nemame, tak je tu furt neporiadok na podlahe a ja som jak upratovaci stroj :unamused:
sem-tam citam z mobilu tak 80%, musim hadzat aj nejake reakcie odtial ale budu kratke lebo ked pisem, nevidim na diskusiu a mam hosipa :pensive:
David bol vcera od 8:00 do 15:00 so Slavkom (sam!) na cyklovylete, priniesol aj fotodokumentaciu :wink: potom ho vzal od 19:00 do 21:30 :wink: ja som poupratovala byt, navarila prikrmy, dohnala skoro vsetko zameskane :dizzy_face: baby on taaak pomaha so vsetkym, ja som taka stastna, spokojna, no prajem to aj vam!!! :slight_smile: som sa tesila dnes na DS ale zasvietila cervena, kurnik :fearful:
jaaaj, a pytali ste sa ako je to mozne. no 1.den na dovči rano..ranajkujem, strážim Slavka, kazdu chvilu odbieham k nemu, zabehne mi, 3/4 hodinu jem krajec chleba, Slavko sa na deke varil pri 35st. a David si pokojne fajčil v kresle pri bazéne. tak mu hovorím ked dofajcil suverenne pre vsetkymi "co keby si bol iniciativny a zobral ho do vody?" a on "vsak to mi treba povedat, ked nieco chces" a ja mu na to "ale čo??? a mne to kto hovori, ze ho treba prebalit, nakrmit, postarat sa???" tak ho vzal a odvtedy sa stara ako sa len da :wink:
holky Slavko uz asi tyzden takmer stale kruti hlavou do stran, robia to aj vase? neviem ci sa to naucil alebo s tym mam zajst k doktorke, zacinam sa bat, robi to aj ked je sam :confused:
tooolko reakcii by som chcela ale cas nedovoli, tak len
Megn kojokojokojokojokojo pobavilo, ale Ty sa pri tom asi moc nebavis, co? nech kojo ubuda, ale potesim Ta ze niesi sama, Slavko sa po vecernom zaspati do rana zobudi 4x, z toho len raz staci dudel. ale kasa pomaha, len ju treba pripravit a mne sa nechce v noci vstavat tak radsej vytasim prso :slight_smile: česť kojeniu, vďaka bože!
Sami bee je kraaaasny, fakt Ti pristane, a Domimu ani nehovorim :sunglasses: prajem nech dobre sluzi a nech ho "vynosíte" :dizzy_face: a pri ovladani je citit ze je lahsi? TM sa snazil, to je super, sice to trochu nedmyslel ale to mu odpustis, nie? snazil sa pomoct tak ma viac + bodov ako - :wink: a domček, juchuuuuuu, to mam naozaj radost, ze sa to konecne rozhybalo, tak nech to uz ide ako po masle a na Vianoce byvate (hmmm, to je asi nerealne-moc skoro...ale bolo by to super!)
holky s tym Slavkovym chodenim - neviem, on asi isiel len zotrvacnostou, ved najprv sa musi naucit stat aby mohol chodit, dnes som skusala a stat vydrzi tak 2 sekundy
juuu, mozno este nieco hodim ale teraz uz musim offfffff, pa pa
27. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, Kubko je taký spachtoš len posledné dva dni, inak vstával o šiestej a niekedy aj o piatej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš,mě se zdálo, že si mi na srazu říkala, že jsi 29.7., já mám ten den svátek totiž (u nás), tak se mi to dobře pamatovalo ....
27. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, to je paráda, jak David otočil, ať mu to vydrží, moc ti to přeju !!!!
27. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli chudatko moje zasa Ti pribudlo starostí :frowning2: ach, boze, vydrrrž holka naša krásna, ono to prejde a bude zasa vsetko okey :wink: Matymu zelam skore uzdravenie a Tebe vela sil vsetko zvladat :pensive: je mi to luto, ze sa na Teba vsetko sype :frowning2: :frowning2: :frowning2: a najviac mi je luto ako sa chova TM :pensive:
ja som zabudla pozdravit ANDYYYYYYY!!!!! kurnik, to je hosipa jak sviňa :sweat_smile:
Andrejka vitaaaaaaaaaj, holka naša, zrno najhrubšie, aspon si si oddychla? aaaach, Jenda zas robi sceny, to je na hlavu :rolling_eyes: Mali je strasne neskutocne sikovna, a ta jej slovna zasoba, waaau!!! Slavko je tažko pozadu :wink: a vyrastla do krasy, moooc sa podoba na Teba! :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
novi: mně Max taky natáčí někdy tu hlavu do stran... já myslím, že je to normoš...prostě se naučil další blbinu a baví ho to... :grinning:
27. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem byla u Dr. a mám zánět hltanu a antibiotika :cry:
Tak je ohrožena naše dovolená, Dr. říkala, že jet můžu, nebudu-li mít teploty, což naštěstí nemám, ale že se mám zkusit 2 dny šetřit a odpočívat, ať to zabere. Ale či to jde s tou naší malou???

Malá mi dnes na oběd snědla jen pár lžiček :unamused: , ona to má dost rozházené, když máme plavání, snad už bude zítra papat líp. Dnes plavčil s Kájou taťka, tak máme pár foteček, později přihodím :wink:

Weli - je mi to líto s Matyho nemocí, ať je brzy fit!! A jak se cítíš ty, co noha?Malý je fešák ve sporťáku :slight_smile: Ať přijde balíček v pořádku!
Simi - Tobi je úžasný, krásný kus chlapa :slight_smile: Taky se chystám koupit nějaké křupiny :wink:
Marti - fotky z Rajce super, Markétka je šikovná modelka :slight_smile:
Megn - tož co Honzík v noci blázní? Snad se mu to upraví, já teď cca týden zkouším nejdřív nehazovat a "vnucovat" čaj a dnes to poprvé přineslo úspěch - a to kojo až v 5:50. Uvidím ale, jak to bude další dny.
Miruš - krása se takhle pěkně vyspat.
Laolce přejeme s Kájou krásné narozeniny !!!
Novi - tak super, že se TM snaží a dělá kolem Slávka, paráda, jen tak dál.
27. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
malá krásně mluví MÁMA. Ono se jí to už občas sem tam povedlo, ale od včera jede naprosto suverénně :slight_smile: Až mě to dojímá.
27. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidáno pár foteček z plavání :slight_smile:
O něco víc je toho na : http://petiska.rajce.idnes.cz/Karolinka_od_pul_rocku/
27. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
laole taky vše néééj
týjo petis, tak to je malá šikulka! :dizzy_face: a s tou nemocí je to teda na prd...snad bude brzy dobře! :wink:
27. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek