• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Peti parádas mámou u nás je to furt tatatatatata táta tata táta, nebo aj dadadada, ajaajajja, ale žeby se dožvatlal k mámě to ne.. :grinning: myslíš, že je to už vědomky? :confused:
Přeji brzké zotavení, tohle je snad zákon schválnosti, snad bude brzy lépe!
Peti čajík aplikuji, jenže to ho oblbnu na hodinu a pak až prso někdy o půlnoci ho natvrdo uspí, jinak se budí furt s velkým ječákem.. HOnzík má nejlepší spaní asi od té 3-7 hodiny ranní.

Novi tj paráda, že šel starouš do sebe! To je mooc dobře, vždyť je to jeho syn a ty se přece nezblázníš!
teda já nemůžu říct na svojeho manžela ani Ň, má všech deset pohromadě :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jsem u mamky. Dopo jsme byli v NJ R. pro nové brýle, ve spořce, v DM atd. Vzali jsme to cestou do Studénky, poprvé jsem jela přes nově otevřený most(ten co spadl na vlak), je tam nově kruháč a starý cigán mi vjel do protisměru :angry: Debil!!!! Janka dneska spinkala v noci v kočárku, cestovku jsme půjčili známým na dovču. Zvládla to v pohodě, v noci mi usnula u prsa, tak jsem si jí nechala v posteli. :slight_smile:
Rce budu psát až z domu, jen chválím fotečky Talls, Martičky, Petronušky, video Kájky, to je paráda, jak lozí. Janka se taky každým dnem zlepšuje a točí se kolem dokola, ale leze jako rak :slight_smile: Už se vzbudila, jdu za ní.

Weli, Matyho je mi líto, tebe též, sakriš. Když se s.re tak se s.re :unamused: A už tu nejsem :wink: ........................
27. črc 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti Kájka je třída! Ja kci holčičkůůůů, ta růžovka je prostě křásná :slight_smile: Všimla jsem si jak ti rozebírá a okusuje Puzzlíky, u nás to dělá Honzík taky, je to strašně srandovní :slight_smile: taťka v bazénu super! Prostě táta jak má být :wink:
27. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli na chvili pryc. Stavila jsem se i do Tesca, ale nic moc na kluky noveho tam nejni. Jen jsem koupila dvoje teplacky za 5eur dohromady, tak aspon neco.
Jaydinek poobedval spenat, brambor, cuketu a kureci a tedka spinka na balkone. Tak na chvili pohodickaaaa :sunglasses:

Marti fotky moc pekny. Jde videt, ze Marketce se na dovci moc libilo. Vypada to tam hezky :slight_smile:
Weli Matysek krasnouckej ve vozitku. Jak se usmiva :dizzy_face: A teda co to vjelo do TM? Nechapu :angry: Vzdyt dite je vas obou, ne? On je taky rodic, tak by se mel podle toho chovat a starat se o vas :frowning2:
Musim rict, ze u nas fakt s Rayem super. Sem tam si vymenime nazor, ale takovej klidek... A taky je tolerantni co se tyce me chuti na DS :o) On totiz vi, ze kdyby to u nas nebylo dobry a nejake hadky a tak, ja bych se sebrala s malym a odjela do CR. On by mel pak smulu. A to R nedopusti :o)

Byla jsem za Rayem v praci, podivat se na kocar, sportak nebo co to je :sweat_smile: Je to po jednom diteti a vypadal moc hezky. Chtel nam to dat zadara. Jsem si rikala super. Je to Maclaren trikolka. No ale v podstate je to podobny co mam (ne teda trikolku), jako stejna vec a taky to nejak podobne vazilo, nebo mozna o neco tezsi nez ten muj. Ale se skladanim by to bylo horsi, protoze to predni kolo neni otaceci, takze trosku trci a je to moc prace davat do auta. Takze si vystacim se svym. Jsem s nim spokojena :slight_smile:

Puzzi uzivej tedka dovolenou s TM :wink:
Novi super s Davidem :slight_smile: To sel fakt do sebe, parada. Jinak Jaydi netoci hlavickou, ale je jak zelva spis :grinning: Kdyz slysi hudbu (mam porad pustene pisnicky), nebo zpivam a nebo mu hrajou ty jeho hracky, tak jakoby tanci a pritom dela s hlavou jak zelva nebo pankac :grinning: Vypada to desne legracne :grinning:
Petis ajeje, snad se ti to s tema atb brzy zlepsi :wink: Je a KAja rika Mama? Ja chci taky!!! To musi byt krasne...
Fotky z plavca super. Tatkovi to slusi. Se ani nestydel, ze tam byl jedinej chlap? :grinning:
27. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak jsme zpět od našich. :wink:

Co je tu nového? Prosím, prosím, shrňte mi to někdo :wink:

U nás vše při starém, jen Víťulovi vyrazil další zub-takže už má dva spodní :dizzy_face:

Jé, koukám, že jste mi přály-moooc děkuju, jste zlatíčka-slzím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti krasne fotky na rajceti. Karolinka vypada, ze bude pekne kvitko :wink: Je moc pekna :dizzy_face:
27. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, děkuju moc za pochvaly.

Megn - vědomky to asi není, ale ona furt říkala jen TATATA, BABABA a LALALA a najdnou spustila MAMA a už druhý den se jí to drží, tak si toho užívám :slight_smile:
Ale jak nemohla usnout, tak se z vysílačky ozývalo žalostné MAMA, tak to mi přišlo jako vědomé, ale asi to byla jen náhoda :wink:
Pospi - hlavně že jsi to ustála, myslím toho cikána v protisměru a že se nic nestalo, blbec jeden. A Janka šikovná, že ti pěkně spala v noci i v kočárku.
Petruš - to víš, že se styděl, obkecal to strašně, že se na něj bude každý dívat, že je chlupatý, tlustý atd. ... ale jak tam vlezl, tak bylo dobře a užíval si to :wink:
27. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lalková vítej, odpočatá? Jak užíváš dnešních narozenin?
Tady na MK nic převratného, běžné radosti a starosti.
Peti tak to bylo opravdu takové příjemné pohlazaní po tvé dušičce :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, odpočatá :wink: Co ty a tvoje dovolená? Jaké to bylo?

Co Welinky nožka?
27. črc 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík spí, MM tu snad bude brzo, tak vás ještě dočítám.
Miruss, to je super, že tě děti nechali po grilovačce hezky vyspat.:slight_smile:
Megn, pribináček přímo hrozný na ledviny ne, ale je to taky asi na bázi tvarohu a tvaroh má moc bílkovin, a proto se do roka nedoporučuje, že je to zátěž na ledviny. Pribiňáky jsme tu odsoudily tak jako celek, tuk+cukr.
tvůj popis noci zní šíleně...
Weli, TM je fakt taky případ, takže ty máš nohu v sádře, Maty je nemocnej, ale je to na tobě, páč ty seš matka a on se asi k otcovství jen tak přichomýtl, ne? Kéž by prozřel jako Novinky David.
Novi, to je fakt super, že to Davidovi došlo!
Novi, Honzík šmrdlá hlavou do stran hrozně rychle, když má dobrou náladu, je to pro něj výraz radosti :slight_smile:
Petis, tak snad ty ATB zaberou i s ne úplným klidem. Gratuluju k Máma, snad se taky jednou za dlouho dočkám :grinning: Honzík nejradši dědědě, dadada, ajajaj.
Holky, omluvám se, mně to rajče tady nejde, tahá se to moc moc dlouho :frowning2:
Pospi, takže Janka šikulka na čtyřech?
Petruš, dobrý s kočárem, prej sporťák nebo co to je, chápu :grinning:
Lao, jak bylo? Tady nevím co nového, tak různě všechno možný běžný, asi nic převratnýho.
27. črc 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem tu dnes jen na skoky,
V 5 hodin mel maty 39,6°C bez odectu no mazec, byl vrely, rudy jak by se spalil, bozatko, porad plaka. Volala jsem na pohtovost tak dat na vecer za takovou cenu diazepam a cipek. mam strach at mi nezkrecuje.

Laus jak bylo sna sis odpocinula amoje noha jaks taks, chodim no.
Puzzi ja uz nemam sadru ale ortezu, ale modrofialovou a oteklou nohu , a MM je bez komentare. ja uz to neresim. :frowning2:
Petis Karolinka je krasnoucka a tatkovi to v plavani moc sluselo, ja jsem dnes plavani odvolala rano, ale psala jsem jen sms, pac mi to nikdo nebral instruktorka je od rana v bazene tak snad mi to omluvi. mame jeste dve lekce.
za chvili pujdu koupat, snad bude maty vecer v pohode, drzte palce, bude to perna noc :unamused:
27. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamulky caaaau

Uff, narocne, rodina odjela směr Ostrava a pribrali po ceste MM na vlak do Prg, takze Home Alone a neuveritelne akcni Domi taky Konecne usnul.... Mam volno!!!!! Skoro.... Posral se nam PC I MM notak , tak tady mame uz asi 2,5h pána a hraje si s tím... Tak nemám uplny veget :frowning2: a navíc to bude zas palka :cry:(

Tak se jen hlasim z mobilu

Aha tak pan odesel a Domi se vzbudil, spal 40min a je furt protivny, plazi se az do predsine, vysypava kockam misky s granulema... Chjo, nestiham nic
klub spacu do 6h- hlasime se :frowning2: / interval od 5.30-6.15 je nas/, no snad s podzimnim casem a brzkou tmou a ranni tmou snad budou spaci :slight_smile:, doufam v to
27. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak máme doma dusno, bo jsem si, bohužel, naivně myslela, že když mi ta mudra řekla, že ať zkusím být 2 dny v klidu, tak že se bude MM starat o malou - teda hrát si s ní a já obstarám jen to nejdůležitější. Ještě kor když má volno a je doma. Ale teda pěkně jsem se sekla, ptž dnes natírá chalupu a zítra jede k naši pomáhat taťkovi s lešením. Jako jsem ráda, že dělá to fakt jo, ale taky by se to neposralo, když chceme jet pryč. No a MM na to řekl, že tak nepojedem nikam, že mé zdraví je přece přednější. To mě dostalo ještě víc, protože na dovči budeme na Káju dva, takže relativní oddech pro mě, ale jak zůstaneme doma, tak on bude dělat a já budu zase na malou sama.
No, jsem zvědavá, jak to dopadne, já jsem nafučená, on nechápe, proč su nafučená, že nemám důvod. Ach jo.
27. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpet. Byla jsem u svagrove a nakonec tam prijel jeste prostredni bracha s manzelkou a deckama, tak nas bylo plno. Ale dobry :slight_smile: Jaydik ve vyborne forme, ale po ceste zpatky usnul asi na pul hodky, tak uvidime, jak pujde spat.

jdu zkusit docist, nez bude koupani a vecere.
27. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hura, koupání a cakani ve vane, u koja vytuhnul, díky ti Boze :slight_smile:), mam dost!
jsem teda u koja taky vytuhla na chvilku
Tak se najim a zajdu k velkemu opravenemu (za 1500,- :frowning2:) zareagovat
27. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, hlásím se z domova. Povalečka už spí, ale ze spaní se točí na břicho, pase a u toho řve, je to trouba :sweat_smile:

Četla jsem dnešek ještě u mamky, ale zapomněla jsem kdo, co, proč, jak, takže jdu letem světem přeletět znovu.

Petis, Kája fakt povídá? To je super :dizzy_face: JJ, cikána jsem ustála, ale ku.vovala jsem v duchu jak sviňa. :grinning:
Laolko, nazdárek a přidávám se k blahopřáním :dizzy_face:
Novi, jen ať pozorné chování D. vydrží, snadi si uvědomil, co máš za fušku :wink:
Miruss, oni jsou všichni majstři :grinning: A až budou řádit ve dvojce, to bude síla :wink: :wink:
27. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami ty to asi budes mit hodne tezke s Domim, az ti poleze uplne. Myslim Domi a kocky a vse okolo :confused:

Nas prdola prisel na to, jak se otviraji supliky. Parada :sweat_smile:
Taky jsem si vsimla, ze kdyz leze, a ma nejakou vec pred sebou, tak odstrci a udela si cesticku :grinning:
Ajeje, Petis, snad na tu dovcu nakonec pojedete. Rekni mu to jak jsi psala. Ze na dovce budete na Kaju dva a ze si aspon takhle oddychnes.
Sami s tema pocitacema taky nic moc. A pekne drahe teda :angry: A super Dominek ze uz spinka :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, to je palba za opravu, to vodžo :angry: Jakto že umřeli obadva :confused:Hromyablesky řádily, nebo co? :confused:
Puzzi, se dneska dočkáš manžílka? :dizzy_face: Janka ještě není úplně na čtyřech, ale není to už jen píďalka, ale nožky si už strká pod sebe a odrazí se ručkama a jde dozadu jako rak:grinning:
Petis, to je blbé s nemocí a s tou hustotou doma, no, úplně prdlačky :frowning2:
Majduš, třebas se napodruhé cácory růžovky dočkáš, a když ne, svět se nezboří :wink: Rišku budu teď točit více, když už vím, že vám to můžu ukázat, ale ne vždy se mí podaří odchytit ty jeho hlody :sweat_smile:Např. lehli si k taťkovi na gauč k TV a říká: Tak a teď tu leží dva muži!" :grinning:
Petronuš, ty vojcle, kočár zadara a ty do něho nejdeš? :wink:(sranda)
Weli, borazko Maty :frowning2:Je mi ho líto, snad křeče nebudou, musíš věřit :frowning2:
Dedul, já taky ještě sporťákl neřeším, Janka si nesedá, přitahuje se sice, ale nesedí sama, takže léto i podzim dovozíme v hlubokém :wink:

Sakra, chlapi mi vzbudili Janku, uaaa.....

Našla jsem paragon od váhy, půjdem tu mršku ulhanou (ale krásně ulhanou, dneska mi napsala úžasných 50,3 kg :sweat_smile: ) reklamovat.
Jdu uklízet, R. tu chodí nasraně, že mám všude bordel a sedím u PC :unamused:
27. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, jsem u opraveneho PC :angry: (chjo, hned bych vedela, za co tech 1500 utratit...a to se ani MM neptam, kolik stala jeho oprava notaku, ktery rano vezl jinam...kurde. Nevim co, oba se kousli na necem. Jeho mel tmavou obrazovku ale makal a tento velky MAC nefachal ve Windowsech, na nichz jsem ja zavisla. Ja toho Apple nejak furt nemuzu zkousnout, napr. stahovani fotek a uprava, to umim raz dva ve WIN ale tady ne...)

holky, tak Domi uz brecel...me klepne. Ale krknul si, asi ho to tlacilo a taky se pidalkoval v naruci a fest si prdnul...ale uf...to byl zaavan :sweat_smile: , copak jsem papala? :confused: :sweat_smile: z prikrmu to nebude, dopol mel 3 lzicky dusene meruňky /muze se to??/ a odpol mel asi 5 lzicek mrkev, brambor, cuketa, tak nevim, asi nejake moje jidlo

jj, kocky a dite, to bude dilo. uz zacina byt v plazeni mistr, jako kdyz fakt chce, docela rychle zamaka a je nekde raz dva....to fakt uz udelam velke H....jo a rozhodla jsem se, ze polovinu hracek schovam na 2-3dny, aby mel pak zmenu a neco ho zabavilo, pac nove a nove kupovat furt nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

dopolko jsem byla s tatou a brachou a Domim tady v shopp centru a dali jsme si hodinovy rozchod (at si kazdy kupuje, co chce :sweat_smile: ) a koupila jsem MM 2 trika s limeckem na golf (jedno meruňkové a druhe cyklámenové, takové fialovorůžové, boží) a sobě kráááááásnéééé šatičky, páč určitě 1. zuba objevím já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . No nekupte to, sleva z PC 2300 na 900. Vzala jsem si dnes na nakupy poradnou pushupku a taky jehlove boticky po dlouhe dobe a mela jsem teda dobry pocit :dizzy_face: . Jo a taky jsem si koupila v obchudku Intimissimi asi 4ks kalhotek, maji slevy jako blazen. kalhotky za 65.-. Podprda tam nehrozi, tam prodavaji velikosti 0+ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...coz me pekne se.e...MM mezitim doma uvaril obed pro nas vsechny (pstruhy a bramburky, dusene fazolky, a ja mela uvarenou houbovou polivku)....aha- asi pricina Domiho prda :grinning:

megn, jsme rada, ze zubik se umoudril a uz snad nebudes tolik trpet!

weli, drz se, nekdy to je fakt sila s nasimi drahymi polovickami...u nas doma predevcirem byly slusne erupce...slovni fotbal...no a paxme se oba tvarili, jako by se nic nestalo :sweat_smile:. Jinak fotky uzasneee

novi, to je uzasne, jak rychle D. pochopil a zapojil se. Jen me zajima, jak a cim Slavka krmi, kdyz je s nim tak dlouho venku. Slavinko papa a pije v pohode z flasky atd? Kojis jeste? Jinak MM planuje cestu do Blavy, jeste neni uplne v dohlednu,ale furt do neho hustim, ze chchi jet taky, at mi rekne vcas, at se muzeme scuknout :dizzy_face:

petis, krasne fotkyyyy, moc ti to s Kajkou slusi, jste obe krasne baby, fakt! Ma bozi stonozku a zirafku v posteli, zavidiiiim!A TM je sympatak....s dovcou ale ma blbej nazor, nedoslo mu to, zkus mu to vysvetlit, jak si to tu napsala nam, fakt, treba to prehodnoti a se zanetem hltanu...chudacku, tim zacinam, kdyz prochladnu vzdy...dnes me malinko palil (klima v aute atd... :unamused:), at ti ATB brzo zaberou a jsi fit. V tomhle stavu a s dračím mladetem doma sama, to je na mašli...

pospi TM je nejakej cimprlich na ten poradek :angry:...kuwa tam na nejvlitnu asi...me sere s tema poznamkama na tebe furt a Pc a poradkem...do prcic. nedej se a v klidu mu rekni, ze mas po ced
lodenni sichte taky narok na chvilku realxu a misto Tv preferujes MK, ze tady mas aspon pochopeni, zastani a sdilis podobne starosti a radosti, tak at te necha dychat laskave...."neporadek" neutece...a stejne nikdo jiny nez ty to neuklidi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petrus, fotky z koncertu suprove, fakt jsme nechapala, povedene jak hrom, to se mi nikdy nepovedlo zachytit ostre obrazky z koncertu a ty tam jeste krasne pozujes:slight_smile:. Slusi vam to a JD je hoooodne po tobe (oci, nos , pusa). Na ten koncert jsme s MM meli nabidku vstupenek....cca 3 mesice zpet, nasi znami tam leteli a meli nejake navic...ale jako nerealizovatelne...
27. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauško vitej, mamko, krasne narozky, vse nejlepsi a gratulka k perličce! (zoubecku)

puzzi, at TM dobre dojede a uzivejte si spolecne, urco se tesis na spriznenou dusi a pochopeni, co se pece o H. tyka. TM to s nim uz umi. Ma tvrdej trenink :slight_smile:

talls fotky supiš a dík za ukazku ochrany stolu..hm, ale to u nas neprojde...Domi ho obplazi ze vsech stran a uz dokonce i se rukama oprel o spodni patro sklenene a tudiz ťuk hlavou o horní patro a nevěděl, kudy kam ven...je to na h.... :angry: ...jeste me napadlo oblepit hrany cca 1cm paskem z bublinkového igelitu (pruheldny a nebude to tak hnusne), ale MM se na to netvaril...no tak asi stul půjde...pryc nebo do krabice nebo nevim kam...sakra.
Dále tady máme sklenene vitriny z ikea...taky fajn na bouchani tlapkama..pripadne hlavou :unamused:
kamenna geoda pujde ke tchanum, uz to je domluveno

jinak vsem moc diky za pochvaly fotek a schvaleni podoby :grinning: , si tu fakt delame radost. To je fajn a zahreje to.

marti, kolik vas ten plotek bude stat? si jako neumim predstavit, kolik jste toho delali, ale proace kolem toho bylo dost... :confounded: . Fokty kr kr krasne
27. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za reakce, já opět nestíhačka, dnes jsem byla celý den v tahu s kámoškou, Máli zlobí zuby asdi, pže měla v noci horečku jak maty od welinky, tak snad se jí už nějaký vyklube.

sami ptala ses, jestli ještě kojím tak nekojím.ale máli není žádnej jedlík, jí i pije celkem málo, je taková svalnatá, vůbec ne měkké miminko a zbaculatěly jí tvářičky :slight_smile:

add slovní fotbal koukám, že to nikde není ideální, jsme frustrované matky v kolotoči povinností a oni nás vůbec nechápou :sweat_smile:

petis ajaj chudinko at se brzy vyzdravíš :unamused:

všem jsem zkukla nové fotky nádhera rostou a kulatěj se nám ty mimča krásně :slight_smile:

holky byla tu bartalka, ozvala se někomu co u ní ????
27. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauško taky se připojuji ke gratulacím k narozkám a zouběti :wink:
27. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Petis krásne fotky, malá je objaviteľka, šuflíky aj Zuzku lákajú. :slight_smile: Petis tak aj u Vás je dusno, čo je to epidémia? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lao ahoj, aspoň si si oddýchla. :sunglasses:
Novi to je super, tak stačilo TM povedať. :slight_smile:
Pospi keď je TM taký expert na poriadok, tak nech ti ukáže ako sa dokonale upratuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dovezla jsem si od mamky CD se starýma fotkama a videama od Rišky, načítám si to pomalu do booku. Otevřela jsem si videa Riška mimino a jsem dojatá :sweat_smile:

Sami, Miruss, on právěže umí uklidit (někdy po sobě má sice problém :confounded:) ale když chce, tak jako ze škatulky. A když ráno vstane (někdy) dříve než já, a je tu mrník, tak uklidí. Toho si u něj zase cením :wink: A jak teĎ navečer remcal, tak on přijel po celodenní jízdě do Plzně a zpět s vozíkem pro auto, udělal si večeři, bo já jsem nahoře dávala do pucu malou prcinu, a pak koupal malého a já jsem vám tu datlovala, a on zakopl 2x o nevybalenou tašku, proto ty remcy :grinning: Ale už to mám poklizené i kuchyň jsem dala do pořádku, tak je vše OK :wink:

Nazdar, Andrej, Málinka bude kobra po tobě, to je jasná páka :wink: Bartalka sem už dlouho nepřišla. Asi nemá čas se 3 děckama a s JBM :unamused:

Sami, jj, teď budeš všude vidět ta nebezpečí, která na Domču číhají :confounded: Chystám se okouknout tvoje albumky na Picasa.
27. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy cauky, nj, nestihame prubezne vsechny, ale vzdycky se nekdo najde, kdo tu hodi nejaky sloupec a pak odpovime a tak, obcas se tu rozkecame,ale uz je to takove vyzralejsi téma :sunglasses:
aha, tak uz vubec nekojo...no hlavne, spokojenost. Domi taky moc neji, jsem rikala, ze by bez kozy asi umrel...fakt jako on neni ani dudlovy typ, takze vse co ma dudel, cumel, sosak...hryze dasnema a zvyka...a vzdy je velmi prekvapen, kdyz mu neco nakape do pusy :sweat_smile: pri tom.
Jinak uz davno neni mekke mimino, dnes jsem si tak v duchu pomyslela, kdyz jsem ho mela v naruci, ze je tuhy a svalnaty jako nejaky pes :grinning: ...a kdyz se mi mrvi na rukach, jako mam co delat, udrzet ho... :unamused:
27. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, Markétka taky říká máma, já to teda zatím nějak nekomentovala, ale MM si toho všiml, a říká to docela k věci, když u ní nejsem a volá na mě atd. ... jinak začala jsem ji víc dávat na břicho, ale občas ani nemusím, sedí a jak se natahuje pro hračky, tak spadne dopředu a je na břiše, kouká, já se tomu směju, tak jí to připadne směšný, dneska vydržela docela dlouho na její poměry, tak snad se polepšíme a vleže na břiše i něčemu přiučíme :grinning:
27. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, fotečky krásný, v některých momentech mi Karolínka připomíná Markétku (mají svátek po sobě, všimla sis?), zvlášť když děláte letadýlko !!!!
27. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi to ti Honzik robi naschval, aby si si nemyslela ze ked si na dovolenke tak to cele prespis.

Lao, vsetko naj aj od nas.

Welli to je mi luto. Snad sa z toho rychlo dostane.
Matymu to pristane v sportaku, a ozaj vyzera spokojny.

Talls Tobik je peknucky, a kukam ze dost casto nakupujes cherokee. Mame niektore kusky rovnake.

Megn, ale nemysli si ze to mam stale, to len dnesnu noc prekvapil, uvidime co bude dalej.

Jej, Novi, to ti gratulujem, takato zmena, to sa len tak nevidi. Asi to budem musiet aj ja tak niako praktikovat, lebo uz ma to niekedy doma nebavi, vsetko okolo drobca je hlavne na mne.

Petis, to nie je dobre, antibiotika a dovolenka, ale snad ti to pomoze, a bude len lepsie.
Kajka je krasna, a je ti dost podobna. A super ze uz hovori mamamama, u nas stale nic.

Sami, tak to mas co robit, este sledovat aj Domika, ci nahodou nepapa macacie granule. A smola s PC.
Tak to si si pekne spravila radost nakupovanim. A TM sa musel tiez potesit ze si myslela aj na neho.

Tolko moje reakcie, ak som na niekoho zabudla tak sory.

Ja som mala dnes totalka ubehany den. Bola tu kamoska co ma o dva tt starsiu dcerku od Tomiho, ale to je teda zihadlo, ta lozi jak rychlik, pekne uz rozprava mama,tata, baba,dede a ja stale iba cakam. Dali sme ich s Tomim do jedneho kocara, ale to ste nevideli tie vymeny dudlikov. V sekunde si sklbali dudle z pusy a davali do svojej. Ktora hracka koho zaujala,tak tu musel mat aj ten druhy. Ale bola to sou. A zazrakom maly vobec neplakal, takze asi pri tom 10 M chlapcovi to bolo preto ze bol od neho vecsi.
Potom prisla kolegynka, tak sme boli spolu na prechadzke, a ked som prisla domov tak som akurat okupala maleho, uvarila narychlo rizoto na zajtra, a snazila sa vas docitat.
Zajtra ideme na poradnu, tak som zvedava kolko Tomi vazi. Ak by som sa uz neozvala tak ma ospravedlnte, lebo v stredu odchadzame na taku pidi dovolenku, ideme k svokrovcom na chalupu. Vratime sa az v nedelu, tak moc nekecajte.
27. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, ti chlapi , nechápou souvislosti , všechno aby jim člověk říkala POLOPATICKY JAKO MALÉMU DÍTĚTI , jinak nechápou ...
Pospi, MÁŠ VŠUDE BORDEL A SEDÍŠ U PC ... áááá seriál na pokračování :grinning:
Sami, zastavovali jsme stranu do ulice, to je 11 m, z toho 3,5 metru je zídka a 7,5 metru je plot ... dřevo je drahý, v cenové kalkulaci máme krásných 30 tisíc .. dřevo je prý drahý a navíc máme ten plot oboustranej, prkna jsou z obou stran na střídačku a 1cm se překrývají, takže na dvůr nebude vidět, to je jako by ten plot byl jednou tak dlouhej ... chtěli jsme dělat i pergolu, ale máme dost velkou terasu, a nad oknama to kuchyně chceme polykarbonát (průsvitná střecha), aby nám to jako dosud vytápělo kuchyň, pergola vychází 35 tis, a ten polykarbonát není naceněnej ještě, ale je drahej skoro jako ta pergola prý .. .tak pergola bude příští rok, nejsme zelináři, že jo :grinning:
27. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem tady pozdě dneska, odpo jsme jeli poklidit na chatu, jak tam byl v sobotu MM ... ale to jsem teda nečekala. .. byl tam bordel, že si to nedovedete představit, MM si to taky nedovedl vysvětlit ... nechali tam jen pár talířů a skleniček ... ou, byl tam syn od jeho bráchy s kamarádama, .. raděj nepopisuju, jsem myslela, že se rozbrečím ... tak vymetat bláto až z prvního patra chaty, vytřít, umýt nádobí, uklidit poblitý altán atd. .. jablka byly po celé zahradě .. .no nepokračuju ... dojeli jsme i se spící Markétkou v 20,15 tak jdu spát .. MM spí už půl hodiny ... to byla brigáda ... v sobotu k nim jdem na narozky, první blbá narážka a plivnu jim to, jsem držka!
27. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek