• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Marti, jéžiš, já bych byla nas.aná jak špaček, to je fakt neslušnost :frowning2: Prý nejsme zelináři :grinning: ty jsi éro.

Jdu na kutě, holky brou nočku
27. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pospi, to je super s tím, že "teď tu leží dva muži"

Holky, všem moc děkuju za gratulace :dizzy_face:

Sami, představa, že je Domča tuhý a svalnatý jako nějaký pes, mě položila :grinning:

Já dnes uspávala na desetkrát... Nejdřív se vždycky probudil hned po položení do postýlky, potom třeba pět minut spal a pak spustil řev... No a nakonec jsme šli k tchánům, prcka v Bondu a slavnostně vytuhnul po půl desáté... Si myslím, že mu nerostou zuby, ale kly... :angry: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Sami, jsem se tu chlámala jak debil asi 10 minut, po tý hlášce Domi ala pes :grinning: :grinning: :grinning:
Tobi je asi jako velryba :grinning: :grinning: :grinning:
Pospi, leží tu dva muži je teda taky hláška...ty děti jsou boží, znám to od synovce... :slight_smile: Stačí, když mi řekne Simoš tím jeho hláskem.... :grinning:
Petis, Kajka je kočičanda!!!

Já dnes byla na cvíču, takže chlapi měli doma "two men show".... a dobrý, Tobík prej vyváděl ve vaně ještě víc než kdy jindy, pak měl mlíčko kaši ze 180 ml a usnul...já přišla a spinkal :slight_smile: , donesla jsem růžové vínko (stavila jsem se na rohu v hospůdce, kde prodávají vinka), tak jsme si dali, fakt dobrý.

Marti, jejda, teda to bych asi vykvetla z bordelu na chatě...to si jako holomci po sobě neumí uklidit???
Jinak teda MM vůbec neremcá, že jsem na MK, ví, že to mám jako relax....by si nedovolil mi to okecávat, i když tu třeba naní mega naklizeno....(dnes jsem teda aspoň vytřela, když se tu Tobi furt plazí a vylluxovala, utřela stoly od prachu a zítra mne čeká koupelna a Wc, už to chci udělat snad týden :sweat_smile:

Lao, vše nej nej nej k narůženkám...kolkože???

Marti, s těma prachama za plot atd to chápu...já se teď můžu zcvoknout z 20 tis nedoplatku (asi jsme 3x zapomněli na zálohy - teda MM :confounded: - a 11 tis nedoplatek...a to ještě nemáme elektřinu....) A jaká by to mohla být krásná dovolená, např.....

Vanil, jojo, Cherokee mám moc ráda, za dobrý prachy spousta muziky :slight_smile:

Dnes jsem neměla ani kousek sladkého!!!! Když se teda nepočítá ovoce, to jsem měla jedno jablko a asi 15 meruněk....ale bábovky jsem se ani nedotkla :slight_smile:

Jdem chrnět, dobrou všem a vstávání nejdříve v 8!!!! :wink:
27. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, no coco? pes :slight_smile:....srovnavam, pac kocky jsou jak z gumy, kor ty nase zizaly a kdyz jdem ke znamym, co maj psa a chchi si ho pochovat, prijde mi tuhy jako pes :slight_smile:, takze i Domi je ted takovy :slight_smile:))))

talls joo, koupila jsme dle tvych referenci selskou babovku v Albertovi a byla jak pericko...byla :slight_smile:

holky, jsme nahodou narazila na tenhle inzos, taxem si rekla, ze jako krasny veci, umyju a Domis bude mit zas nejaky rodeo...jako cena vc. posty superrrb a krasny veci!By za to bylo jen to piskatko..super cena. My moc hracek nemame, ne, ze bych mu nechtela doprat,ale nechchi ho zahrnout a naucit, ze se furt kupuje a pak to lezi. Neco jsme dostali a par veci jsem koupila,le fakt mame malo.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25013955&tab=2

Laus...zuby vs. kly....:slight_smile:

jsemkaput mizim spat
27. črc 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky docitavam na mt a rehocem sa z vasich hlasok! Pospi- dvaja muzi, Lao-kly, Sami pes :grinning:
Som zrela na chrapanie, od 19-tej do 22-hej sme bajkovali, potom chytali moč (uz 6-ty krat!) A zajtra mam toho dost ale dobehnem aspon reakcie hodit.
Inak Davidovi som zvykla 'len povedat' aj predtym a malo to trvanie max.hodinu, teraz si uz snad uvedomil natrvalo a je to moc fajn!
Uz som odpadla, bru nočku

Yo, Sami kojim, zajtra detaily.
28. črc 2009 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, tie hracky su uzasne, skvela cena, aj s post. No jasne, Samickovky kup :wink: :slight_smile:
28. črc 2009 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
akorat jsem se dodivala na Navrat Idiota. Dobrej film, jsem jeste nevidela. Pak tu o nem psala Megn, tak jsem si stahla :slight_smile:
Taky jsem se tu nasmala pri prispevkach :grinning:
Jsem uz unavena, tak si na nic moc nevzpomenu tedka :sweat_smile:

Sami s hrackama to nemate jak u nas, co? :wink: My by jsme tu mohli mit skolku :grinning: Vcera Jaydi dostal od svagrove dalsi hracku, takovej volant a spousta dalsich veci na tom. Docela dobry a Jaydimu se to libi :wink:
Ty hracky, co jsi davala odkaz jsou hezke, ale uz mi prijde zbytecne takove kupovat. Jsou spis na miminka nase deti za chvili budou uzivat uz uplne jine :wink: Jaydi se tedka nejvic zabavi tim traktorem s vleckou, jak jezdi. Jsou na tom zviratka, ktere se daji vyndat a kdyz se zase zmacknou, tak delaj jejich zvuky. Plus to jeste tuta a zpiva pisnicku. A pak ho jeste bavi to choditko, teda zatim spis ten predek toho, kde to ma ruzne tlacitka opet a spoustu zvuku :sunglasses: No ale co ho nejvic bavi je notas a nebo mobily, kable a tak, takze to porad nekam presouvam :sweat_smile:

Lao my toho naseho budulina taky uspali az v pul 10 :angry: Ray uz s nim chytal mensiho nerva, tak jsem ho vystridala a usnul za 10 minut :grinning:
Marti s tou chatou bych teda pekne zurila :angry: A musis vyfotit plot a okolo, jak to mate. Zni to moc dobre to drevo :wink:

No nic, tak jdu taky spat....urcite bude vstavacka mezi 5 - 6 hodinou :angry:
Tak bru nocku :wink:
28. črc 2009 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jeste jsem chtela reakci manzele/partneri a my a kun. Tak Ray se me vzdycky vecer pta: Are you doing your mother-baby homework? A je s tim v pohode, vi, ze je to pro me slozitejsi, kdyz jsem daleko od rodiny a tak, tak me krasne nechava :slight_smile:

Tak dobrou
28. črc 2009 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som navstivila priatelku kuchynu lebo mi brusko plakalo :grinning: no co, hlavne ze som spokojna a najedena!
Peti no jasne, vy mate tusim aj oblecenia nejak moc, ze to nestiha nosit, ze? My sme hrackami blizsie k Samicke, mame 20-30 kuskov a tiez mu to striedam, navrhla mi to svagrina a je to super napad! Raz za cas mu nejaku kupim, ale nech vie ze nebude mat vsetko na co prstom ukaze. To by si nic nevazil a z nicoho by sa netesil.
Pa pa
28. črc 2009 v 01:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak ja uz som zase hore, krpec sa zobudil o 5.10. Vyzeralo to ze nebude spat ale potom sa napapal a spi dalej. Ja uz som nezaspala lebo musim este pochystat veci do poradne a potom ostavam v meste kocikovat s kamoskou. A len tak mimochodom ta vcerajsia noc bez zobudenia bola asi iba vynimka, dnes zase vstavacka o 1.50.

Sami veci su krasne, ale ako pisala Petronuska uz ich Domi moc nevyuzije. Aspon u nas to tak je, najradsej ma ovladace, mobili, kremy a najnovsie aj topanky.

Holky, uspavate niektore drobcov len na rukach? Ten nas si na to akosi zvykol a teraz ked chcem tak ho musim aj vonku zobrat na ruky a chvilu natriasat aby zaspal.

Marti to su neskutocne prachy za ten plot.Ale podla popisu to budete mat pekne.

Pospi, Riska je teda vymyselnik. S nim sa doma nenudis.

To je asi vse, idem pochystat veci, snad navecer este nakuknem.
28. črc 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, my sa chystame k doktorke, do DM, Lidl, varit hrusky a ktovie co este kupim, piect muffiny, ...atd
krasny dnik zelam, snad sa stihnem ukazat :wink:
28. črc 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka ja som Slavka nikdy neuspavala na rukach, ale napr.Nikul zo zaciatku musela, teraz neviem.
ponahlam sa moc, pa pa
28. črc 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, jak bude plot hotový, tak to dílo vyfotím, upravovali jsme tak stranu do ulice, jsme rohový dům, tak ať se furt nikdo nečumí ... pozemeček máme malej, ale tím spíš nepotřebujeme, aby sem pořád někdo koukal ... chodí sem dost lidi na procházky atd ... místní mi nevadí ..
Vanilko, já na tu cenu taky koukala, jako blázen ... ale MM mi řekl, že altán co před 5 lety postavil na chatě sám, tak jen za dřevo dal 40 tisíc už tenkrát natož teďka, tak ono to asi bude fakt, že je dřevo drahý ... vyšlo mu stavební spoření, tak se to z toho zaplatí, jinak by to nešlo ...
Holky, my jsme vstávaly v 6,30 (malá včera zatuhla v sedačce cestou z chaty chudinka, tak jsem ji jen přenesla, nakojla a spala dál, tak bez uspávání) .... jinak Vanilko, já malou uspávala na rukách od mala, ale postupně se to odbourávalo, teď je teda hitem uspávat v posteli, ale jen vedle ní ležím, většinou usne hned při kojení ... ale nějak to neřeším ... zatím ... jinak malá spíš potřebuje, abych se přitulila, pak hned usíná, potřebuje mě cítit, včera jsem si ji položila, jako když jsem ji chovávala a měla ze mě srandu, myslela, že je to nějaká zábava ... tak jdu za ní holky, ... už na mě výská
28. črc 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
vanilka: u nás dnes taky vstávačka 5:10 hod, ale to je u nás úspěch, takže já jsem spokojená! :dizzy_face:
novi: dneska budeš mít náročný den, tak ať to pěkně šlape! :wink:

já hned po 6 hod. sjela do stavebnin objednat vatu na zateplení krovů...ať se to zas trochu pohne...na to, že se máme koncem září stěhovat mi přijde, že se to teď jaksi nehýbe! :sweat_smile:
tch. mi teď šla (po dlouhééééé době) s malým, tak vařím, a musím něco málo poklidit, tak papa pypy (jak by řekla sami :grinning: )
28. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak my strašná noc, Málki tak 2 hodiny probrečela, zoubky, pořád si dávala ručku do pusinky a řvala :frowning2: ted spí, já si zacvičila, umyla vlasy a kukla na vás, abych toho pak neměla moc najednou :sunglasses:

Domi ala pes teda zas sami perlila :grinning:

vanilka hezky jsi popisovala jak si malá hrála s kámošem :slight_smile:

marti teda ta chata :angry: jako bys toho neměla sama dost :angry: a že si to tam nedojela uklidit maminka toho kluka :unamused:

sami ty hŕačky bych už taky nekupovala, máli je ted ve ve stavu, že ji víc zajímaj nehračky, jak psaly holky, mobily, notas,l vařečky, hrnce atd... :wink:

holky u nás je taková továrna na dřevěné hračky a maj tam 2 krát do roka levný prodej hraček pro veřejnost, ted jsme tam byly a teda nádherný věci, takový jako šrobovací auta pro kluky, že si je můžou sami sešroubovat, domečky pro panenky, no fůra věcí a levných :slight_smile:

petronusko Ray je chápavý :slight_smile:

talls teda Tobi zvládne kaši ze 180 to je borec, máli si dává z 90, ale pak jí dám ještě mlíčko na noc tak 120 :slight_smile:

vanilka my ted málinku uspáváme v kočárku na chodbě, pže v postýlce by se nám tui furt stavěla, ale nejezdíme s ní, jen ji tam uložíme a oa zaspí sama.
užij si kočárkování s kámoškou :slight_smile:

puzzi tak jak se máte v Chorvatsku, co čtu tak fajn ne?veškerý komfort, malej na čerstvém vzduchu, závidím :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli drž se, snad TM přestane blbnout :angry:

Novi David prozřel jo?jak se to projevuje??J. se tak střídavě snaží , je to lepší, ale ideál neee, no ale aspon tak.

látkařky kolikery střídáte svrchnáky???

pospi miruss to psala dobře, at ti ukáže sám, jak má vypadat byt jako ze škatule :grinning:

tak u nás už prší,já si jdu vyfoukat hlavu a pak pojedem nakoupit pár věcí, snad se to nějako umoudří.
zase na vás juknu, at mi to tu neutíká a můžu se už zase hrubozrnně zapojovat :slight_smile: :wink:
28. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulka jéé koukám, že se máte stěhovat podobně s náma, teda snad to vyjde, pořád se všechno protahuje a prodražuje co? :angry:
máš se, že ti tchyně jde aspon OBČAS, já tady nikoho, někdy by se mi to hodilo, ale co už :sweat_smile:
28. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy: no teď šla asi po 2 měsících...takže mi to už taky bodlo! :grinning: potřebovala jsem pořádně vysát a vytřít podlahu! :wink:
jj, to stěhování...to bude taky zážiteček...a co se kuchyně týče, na tu nám už nezbude, takže budeme to řešit nějakou provizorní na ten rok a půl než začnu makat a pak si na pořádnou vezmu půjčku! :wink:
28. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, ještě jsem začla dělat BKM, koupila jsem, klasika nočník, byl za stovku a hraje, když se do něj vykadí nebo vyčůrá, dám ji na něj vždy po jídle a daří se nám vychytat spoustu kadění a čůraní, tak super, :slight_smile:

dedulka my budem mít taky oooobr provizoro, ale co, vydrží se ti, hlavně at už jsme ve svým co :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau mamulky, hezke dopolko
uz mi vetřelec usnul :slight_smile: taxem si postahovala fotky a ranni video,tak odkaz zde, jak mi můj drak jde po kočičím papání :grinning: :

http://www.youtube.com/watch?v=3zNfsVCoJw4
28. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak u nas noc docela ok. Parkrat jsem maleho sice musela vratit ze sedu do lehu, ale dobry. Vstaval v 7, tak docela ok. Tedka mi spinka zase v kocarku venku :slight_smile:

Novi 20-30 kuskov hracek? :astonished: dyt to nemam ani ja! :grinning:
Nepocitam teda plysaky, protoze nekteri jsou desne chlupatici, tak ty jsou jen na okrasu :wink:
Vanil dobrou poradnu prejem a hezky den ve meste :wink:
My uspavali na rukach jen na zacatku nejakej mesic dva a ted uz vubec. By nam to asi ani nedovolil :sweat_smile:
Novi zase mas naplanovanej busy dej co? :wink:
Andy chudinka Malinka :frowning2: Je to des ty zuby :angry: A super s BKM :wink:
Sami video dobry. Jak vidim, tak cesticku uz ma zmaknutou, co? :grinning:
28. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrús, tak k tem hracam jeste. Me by asi hráblo :slight_smile: z nejakych tutání, pipání a hraní...jeste si to nechávám na pozdeji. Musim teda rict, ze moc hracek jsme jako nedostali (par chrastitek, plysaka, hraci deku s hrazdou-to byl nej darek), jinak nic. Taky nemam po kom dedit, nekdy me to trochu stve, ze by se siklo, kdyby nekdo pujcil ohradku nebo jidelni zidlu nebo tak...bych se rada revanzovala,ale bohuzel, nemam po kom. Byt uz nam je ted maly a tak proste co uz nam neni, prodavam. V baraku to bude jine, bude mit svuj mega pokoj, urco mu poridim treba tu klouzacku malou nebo tak, proste mu dopreju jeho kralovstvi, ale uvážlivě a ted to nejde, bychom tu zakopavali o to vsechno. Domi si dcela vyhraje se sterkatkama, okusuje to stale, roebira, boucha s tim o podlahu a jine veci, my zatim ty veci, co jsem objednala teda jeste uzijem dost. Auticka a tak, to u nas zatim fakt nehro :slight_smile:

jo, koukam i Vanilka pise, ze nevyuzijem. Tak my jo. Navic, ja ovladace ani mobily Domimu nedavam-pro me to nejsou hracky, nechci jednak,aby nam to slinama znicil a pak aby neukousnul cudlik a nesnedl nebo tak. To je pro nej tabu. Sice po mobilu vzdy jde,ale ja jsem rychlejsi :slight_smile:

andy cau, ja ted davam furt vlnaky (2x jersey, 2x ty silnejsi a 1x flisaky). Pulky vyjimecne, kdyz nic uz nemam, ale prudi se po nich, tak se jim vyhybam. Taky se ted vice vyhybam IB, taky v tech velkych vedrech se v nich prudi. BKM je super, hlavne na ty mazanice po prikrmech

:stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dnes tedy jsem cekala naloz, taxem mu soupla papirovku a vyplatilo se..ta naloz byla dnes poprve mega smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

novi vse zvladni a posli muffin :wink:
28. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký sluníčkový den přeju všem maminkám i prcinám :slight_smile:
Vstávačka J.v 6h, R.v 7h. Ach jo. Princezna přebrala Riškovu štafetu brzkého vstávání :unamused:
Novi, ty máš na dnešek naplánováno práce, tak ať mákni, ať to všechno stihneš. Jé, najíst se v 1h ráno, to bych se neunesla :sweat_smile: To si můžou dovolit jen vyvolení :wink:
Vanil, dobře v poradně pořiďte a užíj si kočíkování :slight_smile: Njn, každý den nemůže být posvícení :sweat_smile: to je narážka na probuzení v noci :wink:

Janka má pár nových hraček, co dostala, jinak podědila po bráchovi, ale jak R. řeknu, že to byla jeho hračka, nebo některé si pamatuje, tak nechce půjčovat. Hračky mám některé schované a střídáme. Praktikovala jsem to i u Rišky a furt měl nové hračky :sweat_smile:

Sami, máš doma vojáka, jak se vzorně cíleně plíží vpřed, to je šikula a ta rychlost, dobré obrátky :grinning:

Andrej, čaues, snad se zoubek brzy vyklube a přestane Málinku otravovat :unamused: S BKM jste holky šikovné :dizzy_face: Dřevěné hračky jsou pro batolata super, Riška jich měl několik. Skládačky, kostky, vlak atd.

Dělala jsem si pořádek v Jančiných věcech, no, máme toho požehnaně, hlavně body s krátkým. Dovezla jsem si zase tašku od mamky. Přetřídila jsem malé a ty, o kterých vím, že jí neobleču z nějakého důvodu, tak se v šuplíkách udělalo místo. Ale zjistila jsem, že mi chybí tenké mikiny :confused:
28. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami zase az tak to tu netuta nepipa a nehraje. Vzdycky jen jedna hracka, se kterou si prave hraje. Kdyz prestane, tak se to hned vypina :wink: Ale je pravda, ze my to tu mame dost velke, a i kdyz tu ma spoustu veci, i vetsich, tak tu je porad dost mista. Sak uvidis, jak budete v baracku :wink: :grinning:
Ovladace a ty ostatni nehracky taky nedavam. Vetsinou stihnu vzit, nez se k tomu dobere :grinning:

Toho dlouheho slona modreho, co mas na te fotce mame taky. To ma rad. Vzdycky schovam za zada a piskam s tim a on za tim jde a hleda podle zvuku :grinning: Aspon clovek vi, ze prdola dobre slysi :wink:
A zvykej si na "krasne vune" hovnousku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus, dik za posledni vetu :slight_smile:..brrr
ten piskaci slon se mi libil uz v obchode, fakt si ty hracky Domi jeste uzije

holky, uz ji vsechny vase deti maso? (krom pospi, ta ted zacala taky)
ja moc nechtela s tim spechat, ale od minuleho tydne ma Domi postupne takovy trochu divny jazycek...jakoby mel malinke afticky ted na špičce (ja teda na to ted hodne trpim, furt mam nejake bolaky...asi malo vitaminu)...tak mam strach, aby mu neco nechybelo...nevim, zda mam kvuli tomu jet do poradny, mozna ji jen zavolam a zeptam se. Taky minuly tyden z toho maratonu po plavani obcas v nem chrcelo, ale zatim dobry.
Tak me zajima to maso a zda nekdo sledoval neco na jazyku (v zadni casti vyhlazene ruzove mista-coz muzou byt ty chutove papily) nebo na spicce neco
dik
28. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami to jsem tu zapomnela napsat. Pred dvema dny jsem si vsimla, ze Jaydi ma na spicce jazycku takove bile tupky, jako afty. Presne jak pises. Taky nevim, co to je. Svagrova rikala, ze to muze byt z toho, jak lozi po zemi a pak si dava ruce do puse. Ale nevim.
Jestli budes volat Dr, tak dej vedet, jo? Diky :wink:
28. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se poseru, příspěvek v tahu :angry: :angry: :angry:
Tak zkráceně...

Sami, maso bych už určitě dávala!!! Od 6. měs je to prý skoro "povinné"...jako že by se fakt mělo...
Jinak hračky fakt pěkný, myslím, že je využijete, Tobi si s takovýma taky ještě hraje...různě taky střídám, mám toho mraky, od ségry a něco málo jsem si taky koupila... :slight_smile:

Tobi mi právě dolezl pod židli a chytá mne za nohy :grinning: :grinning: :grinning:

Andy, ty cvičíš každý den??? To jsi dobrá, taky podle toho máš postavičku jako lusk :slight_smile:

Sami, tak bábovka chutnala? To jsem ráda :slight_smile: ...já jí mám taky ve špajzu, ale včera jsem na ní ani nešáhla a dnes se chystám taky kolem ní jen chodit...k sváče jsem měla teď bílý jogurt s nakrájenou meruńkou, ale k obědu tu nic nemám, tak musíme na pokupky...Tobi dostane skleničku, abych mu furt nevařilo to telecí, nemám jiné zamražené masko pro něj...

Dnes je venku docela procházkově, tak vyjdem odpo na delší vychajdu...se neupečem ve vlastní šťávě... :wink:
28. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus, to je presne ono, bile tupky a jakoby mini afticky. nejdriv to mel vzadu v pule jazycka, takove vetsi bile asi 4 tupky, jsme si myslela, ze to je nalepena krupka rozpatlana,ale pak to zmizlo a byly tam ruzove kolecka a ted to je na spicce
28. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, nočník co hraje po vyčůrání atd mám taky, jsem to před časem zkoušela, ale nedařilo se, asi na to zase najedu, teď když malá kadí, tak se to dá krásně rozpoznat, tak zkusím ... už by to pro ni mohla být zábava ...
Jinak švagrová marodí, má angínu, a chlapec se určitě nepochlubil, co tam vyváděli ... jdeme k nim v sobotu na návštěvu, jsem zvědavá, jestli na to dojde řeč, bude tam i tchýně, a nechci aby utrpělai infarkt, ale pokud zavítá na chatu, tak pozná, že se tam něco dělo ... pak písnu, jak to v sobotu dopadlo ....
Jinak Andy, pořád žádná změna jo? ... a vy bydlíte v provizorce a máte se stěhovat do novýho? ... jak chodí TM na stavbu jo? .... jinak vidím, že každá máme nějakou metodu na uspávání, hlavně že něco zabírá ....
Já byla teď dopo u kamarádky, má o měsíc mladší holčičku, je pro mě problém jít s malou na návštěvu, v době, kdy jsme tam došly, už se jí chtělo spát, ale vydržela, usnula až v golfáku cestou domů, tak jsem ji přenesla a spí .... jdu dát vařit malé oběd ....
Pospi, tady se tak před hodinou zatáhlo, tak jsem z návštěvy mazala domů, neměli jsme pláštěnku, tak pro jistotu ... uvidíme, co z toho vyleze !
Andy, malé vyrostl první zub bez problémů, ale jak se asi cpe dál, tak včera kolem oběda malá strašně plakala, ale moc nesnědla, tak taky myslím, že ji to zlobí, poslední dva dny ani moc nespí, v noci se dost budí, ale hlad podle mě to není, pít nechce, jen se mele ....
Jinak holky zdál se mi strašný sen, jsem byla u mých rodičů na dědině na hřbitově a pokládala jsem tam náhrobek, malej a bylo na něm jméno mýho syna, jsem se probudila v 5 ráno, bylo mi strašně, vůbec nevím, co to má znamenat .... od rána je mi z toho divně :frowning2: musím mu napsat :wink: jel dneska do Brna koupit si kopačky.
Sami, Simča má pravdu, maso se dává, kvůli železu, aby nebyl chudokrevnej ... já dneska dávám kombinace brokolice,mrkev,brambora a žloutek. Jsem zvědavá jak bude chutnat ... i když malá teď jí tak podivně, asi ji fakt ty zuby zlobí
28. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls taky s obdivem ctu, jak tu holky cvici a tak. Ja se k tomu jaksi nemuzu dokopat. Udelam si doma treba par sklapovacek a neco na nohy, se mi vzdycky Jaydi smeje u toho, ale to je asi vsechno. Bohuzel :frowning2:

Holky co mate doma za maso pro male? Kralika tu moc nesezenu, tak mam jen kure a vcera jsem koupila kruti. Jinak hovezi a jehneci ma ve sklenickach. Tak ja nevim....

Sami v zadu na jazyku jsem si niceho nevsimla, jen na te spicce. Ale ma to vic, nez pred tema dvema dny :unamused: Je pravda, ze on taky vsechno hryze a lize a tak, jestli to neni z toho....
28. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek