• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Holky, a to maso mám dávat, ikdyž jsme začali s příkrmama až na začátku 6. měsíce? To asi ne, to bych měla postupně, vždyť terpve pomalu zavádím ovoce.....

A s cvičením, já taky jako Petronuška, jen sklapovačky a trochu něco na nohy a boky. Měla bych do toho ale už praštit, nebo se toho vaku, co mám na břiše nikdy nezbavím. :unamused:
28. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Sami v tom původním příspěvku , co se mi smazal, byla mega oda na Domiho...to ti musím napsat znova...jak je boží, jak se plazí, fakt jak voják v zákopu, krásně nakračuje nožičky, to teda Tobi fláká, plazí se jak Meresjev bez nohou...občas jednu nakročí, aby se neřeklo...ale domi to má vychytané k dokonalosti...

Já vždy, když vidím ty videa, kde mluvíme, tak si vzpomenu na sraz a nomoš se mi stejská, hned bych jela!!! To září musí klapnout, ne??? Uvažuju i o tom, že kdyby to bylo někde na Moravě, tak bysme pak s MM mohli navštívit naše příbuzné...a udělat si výlet....myslím, že super by bylo něco od neděle do středy na náš srazík, co???

Petronuska, já mám telecí a dělala jsem krůtí a kuřecí se trochu bojím, prej je to samý antibiotikum...ale to si člověk asi nevybere...chci mu koupit už i bio hovězí, a dávat tak max 2x týdně...dnes mu dám ze skleničky jehněčí.
28. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Marti ten sen des :confused: Nesnasim takove sny, clovek pak je mimo celej den, jak na to porad mysli a ma to pred ocima. Tak at je vsechno v pohode :wink:

Jaydik mi jeste spinka. Uz zase to jsou dve hodky, super :slight_smile: Dneska nevarim, se mi nechce, tak dam jen sklenicku. Ale mam koupenej ten sladkej brambor, tak zitra udelam i se spenatem a vajickem.
Chtela jsem se zeptat, davam spenat Jaydimu tak 3-4x tydne. Nevadi to? Jemu to moc chutna... a krasne ji :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem po o Janku spát, vytuhla u prsa, za chvilu řev v ložnici, přijdu tam a kolem Janky lítala mouchá a mladá řvala, jak tur. Musela jsem pro lepačku a mouchu lepnout, to bylo chichotání a pak nemohla zase usnout.... :rolling_eyes: hlavně, že máme u mojeho taťky udělané síta na okna, ale není nikdo, kdo by je namontoval :angry: V září už mi budou celkem k hov.u :unamused:
28. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, já od 6 měsíce dávala zeleninu, od 7 jsem přidala ovoce a maso(nebo místo toho žloutek), a když dítě špatně spí, dává se večer nebo navečer kaše, ale normálně se prý přidává kaše až od 8 měsíce ...nedodržuju to uplně striktně, ale maso by se k zelenině mělo přidávat až tak za 3 - 4 týdny po začátku zeleniny.
28. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi tak to mate u vas po o zabavu :grinning:
28. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, no super zábava :grinning: Špenát Janka taky zbožňuje :wink: Riška ho od mimina do dneška nesní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, tak to už bych mohla taky dát masko. Zeleninku jsem začala dávat 1.7. ať se mi to dobře pamatuje, zkusím zítra žloutek. Kaši jsem začala cca stejně se zeleninou. Nebavilo mě co 2hod v noci kojit. Teď je to zase lepší s nočním kojo, už jen 1x. Chválím, chválím a dneska beztak ruptyboty a kojo bude 3x :grinning:
28. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, já mám v mrazáku, kuřecí a hovězí maso na malý kousky, a když vařím příkrm tak ten kousek vytáhnu a dám vařit, jiný maso jsem dávala jen ze skleniček (krůtí a králičí).
Holky, já cvičila na břicho zatím jen 2x, to je směšný, já vím, mám taky pytel na břiše, váha mi nevadí, ale ty proporce, v hadrech se to schová, ale stačí obtáhlá halenka, nebo plavky .. no comment, zmačkaný hadr, fuj
Simčo, souhlasím se srazíkem v září .... v tématech srazy Prosincovek jsem navrhovala tohle: http://www.psttrade.cz/fotogalerie.html ... jak se vám to bude líbit, není to ani moc drahý
Petři, malá špenát taky zbožňuje, zbodne celou skleničku na posezení, fakt ... myslím, že to nevadí, když mu k tomu dáš i vajíčko, tak co ... má zeleninu i "maso"
Pospi, ty holky chechtalky, u nás by to probíhalo podobně s lupačkou
Petři, ten sen ... já už jednou něco podobnýho měla ... když jsem se tenkrát odstěhovala od dětí, tak to bylo vyvolaný asi stresem, co se děje teď nevím ... snad nic ... Martin nepíše, asi vybírá kopačky
28. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, jo, to maso, nebo žloutek už můžeš, já to taky nedodržuju uplně přesně, když se mi zdálo, že je to jídlo už takový nudný, tak jsem přidala něco jinýho ...
28. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, vypadá to pěkně, jen teda cena za dvojlůžák 840 Kč na noc mi přijde docela fest dost....bez jídla...a Luhačovice jsou pro nás Pražandy teda už sakramentsky z ruky, to by mne MM asi už neodvezl....i kdyby pro mne pak jel a jeli bysme k tetě, bylo by to mraky kilometrů...
zkusím taky ještě něco pohledat...znám super penzion v boží přírodě, ale je to ˇčeské švýcarsko´, sever, takže zas z ruky pro moravandy....škoda....
28. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, já jsem tohle našla když se hledalo místo pro moravský sraz, tak chápu, že pro vás z Čech je to prostě daleko .... zkuste něco pohledat ... a České Švýcarsko je kde?
28. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyyyyyy to je silene, baba z MMB mi po 3 tydnech napsala ze balicek posilala v patek a dodnes nic, tak ji pisu a ona pise ze ma obe deti nemocne ze nestiha, ale na MMB vklada o sto sest, a ze reklamace neni dodnes vyrizena tak ze na to nema trpelivost, chapete to? ale jako proc mi pslaa ze to posilala v patek a ze mi tam i neco pribalila hahaha..psala jsem adminum...nemam na to nervy :angry:
28. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami teda dost dobrá video, domi má takový super plazolezecký styl a je teda rychlej jako blesk :dizzy_face:

pospi teda ti tvoji prcci neotálej ráno se vstáváním, ale nejsi sama, u Máli to 6tá jistí :wink:

talls teda jko neblázni, jsem cvičila po 14 dnech, postavu mám spíš štěstí po našich dobrý geny, nijak ji moc neopečovávám zatím :wink:

sami tak ty aftíčky to nevim teda :confounded:

marti ten sen fuj to je strašný, máš o něj kvůli něčemu strach nebo tak?
jak ses ptala, tako jo jo, je to pořád stejný u nás, malej kamrlík, J.na stavbě, takže tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

talls Meresjev :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

addd příkrmy mám maso z Polska, jezdíme tam pro něj, ta kvalita se s našima masama nedá vůbec srovnat, máme kuřecí a krůtí a ze skleničky dávám hovězí a ještě nějaký, asi telecí....
dopo má Máli ovoce, když ho zrovna mám náladu jíst a večer kaši....

holky odkdy se může krupicová kaše???
talls a co české švýcarsko a sraz pražačky a plzenačky a já????
28. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zadala jsem na netu "pobyty s dětmi" naběhly tam nějaký dobrý penziony, např. tohle:
http://pensionbohemia.bezvadovca.cz/
28. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami super video, Domi je uzasny, jak se plazi, Maty na to ne a ne prijit. :wink:
Jj ja davam maso kazdy den, ale na zloutek zapominam , mel zatim jen jednou. Jinak dneska jsem zkusila Hami od 6.M a jak mi to plival a vztekal se protoze tam jsou kousicky, jak to resite ostatni? a pak babylove z dm od 4M snedl jako zrout nejvetsi :slight_smile:
Andy malinka je sikulka ze ji davas na nocnik, taky chci koupit, ale ted se do obchodu nedostanu, ja nohu, maly nemocny no des. a Vidim ze i Mlai teplotovala, ze by zoubky?
Maty uz je o neco lepsi.
Sami s aftama na stesti nemame zkusenosti tak neporadim,a le radeji bych asi zavolala.

Vcera jsem vytahla matyskovi nove pyzamka disney 6-9M a uz je ma taktak, mel prvni poprve tak super. ach jo. :unamused:
Talls Tobik je taky sikulka jak se doplazi, matysek ne, jen se porad toci dokola a dela mosty :wink:

Musim docist, ale ted mi tu radi maty :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli sakra a jaký má ta baba hodnocení?????

marti souhlasím,pěkný penzion, měla bych top celkem ok blízko i Moravačky i Pražačky nee??
28. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se srazem souhlasim, rada bych jela i Majda urcite ale urcite nekam na moravu, do cech ne. :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry, ale hoooooooooooodne spatnych Andy, jenze ja jsem blb ja jsem se na hodnoceni nedivala ted uz budu pri kazdem nakupu. moje nervy
28. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo Weli, to je trapeni s tou babou, kurna :angry:
Taky jsem zkousela jidlo s kousicky, ale porad se mi u toho davi, takze nic :wink:
Ja bych taky chtela tak na sraz, ale v zari v CR urco nebudu. Jen tedka v srpnu.
28. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si právě říkala, že by to bylo zase na půl cesty, snad trochu teda ... vyloženě na sever Moravy asi holky z Čech nepojedou, že jo ... Simča psala, že i ty Luhačovice jsou pro pražačky daleko
28. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, kam jezdíš k rodičům, někam na sever Moravy myslím, že?
28. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaveees!
Uff, hrusky hotove ale do Lidla sa musim vratit lebo bol zavrety. Slavko spi už 4 a pol hodiny :confused: dufam ze mu nic nie je. Bezne si da doobeda tak 3 hodky vkuse, pokial ho necham v klude. A poobede hodinu az dve :dizzy_face:
Kupila som ten magicky hrancek Avent, vyzera byt fakt super! Sice palka, ale uz teraz vidim ze sa investicia vyplatila. Dnes poobede mu dam prvy krat aktiviu, minule som skusila na spicku lyzicky a brutalne ho prehnalo, neviem ci z toho, uvidim.
Laolke prajem vsetko naj k narodkam, vcera som bola akosik v šprinte a vsetko som nestihala reagovat.
Marti jasne, podla mna to uz Marketka hovori vedome, Slavko uz isto hovori vedome, ked postojim s kocikom hned zacne „b-m b-m!“ vsade z neho maju srandu :grinning:
Petis juu, máma to je krasne, vsak? Mne to po 3 dnoch uz liezlo na nervy, hovoril to dokola cele dni
Magdi no Tvoj Hanys sa nezaprie, ved je pokracovatel Honza-klanu po tatovi, dedovi, atd. Nuz, kto si pocka, ten sa docka :wink:
Andy David sa zmenil tak, ze so Slavkom pomaha kolko sa len da, krmi, kupe, oblieka, bere ho na vylety -minule aj 8 hodin denne, no uzasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je iny zivot!
Sami ja kojim rano, pred obedom zvyknem dat vacsinou ovocie, niekedy kojim az do obeda ale to mu uz nestaci, obed prikrm, popobede ovocie, navecer kašu, tesne pred spanim kojo. Takze zhrnute, prso pouzivam rano a vecer, takze uz ho David moze zobrat aj na cely den.
Babyyy to je sila, fakt vase mimca jedia kasu z 90? Slavkovi robim zo 150 vody a nestaci. Dorobim 120 vody, nestaci. Nahodim 2 pamely na prasknutie a moze byt. Na obed zje 1 celu 200g sklenicku, nestaci. Tak otvorim dalsiu, ale viac ako polovicu mu nedam, myslite ze je to okey? Minule mi zjedol 3 cele!!!
:confused: :sweat_smile:
Uz je hore, ideme jest, potom Lidl, muffiny, tak py py zatim!
28. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti myslim ze nekde kolem Vsetina jezdi Petronuska ze? :slight_smile:
No to je dost daleko ta chajda, ale to je jedno, vsak kdyz vas pojede vetsina tak to bude super :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
add kousky v příkrmu, Máli teda se hned začne dávit a zvracet, já to zkouším, ale teda zatím žádný úspěch :unamused:

novi teeeda jako Slávko papá o 106, ale chápu, že se hodně hýbe, tak potřebuje hodně energie :dizzy_face:
a teda přeměna davida, to je parádička a taky jak ted kojíš jen 2 krát denně je to pohoda a svoboda, může si ho vzít na celý den a ty si orazíš, to je moc dobře :slight_smile:

mrknu teda do srazový diskuze :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
TEda Novinko, to čučím jak péro, jak Slávko baští...teda jako sníst 3 veklý skleničky příkrmu, to by zabilo i mne...kam se to jako do něj vejde???
Ale on jak je akční, tak prostě asi využije vše...znám to od kámošky, ta má chlapečka o 14 dní staršího než Tobi, je to štíhlounek, ale sbaští tak 3x tolik než Tobi...tobík je myslím standard...mlíko z 180, někdy ráno ze 210,sváča mlíko z 180, oběd velká skenička, svača malá přesnídávka, někdy i velká, někdy do toho 1 sušenka Sunarka, večer mlíko nebo kaše ze 180, na noc to samý (buď je kaše před spaním , nebo kolem té 18 hod...jak kdy). Někdy ty mléčný dávky ani nevypije...

Andy, klidně můžem udělat i lokální sraz, to jo...ale já bych zas ráda viděla i Sami, Nikuli, Welinku ještě neznám a Megn...bylo by fajn se srazit ve velkém :slight_smile: Co zas něco na té vysočině atp? Aby to bylo řekněme těch max 150 Km ze všech stran???

Tobík už je nabalenej na ven a spí v kočárku, musím jít, ať se neupeče...
28. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no ale vysočina je teda pro mě už fakt celkem daleko :frowning2:

teda já ty dávky čumim jak puk, Máli dá v+tšinou 120 někdy 150 mlíka a malý skleničky většinou ani nesní.

tak Máli spí už 2 hodiny, já vše hotový, paráda, když chodím na koně takto průběžně , mám to radši než nárazově dočítat, pak si připadám taková nezapojená a mimo....
28. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My noc zasa super. Kubko spal do 7, zuzka do 09:30, večer zaspala 20:30. A ja som vstávala 07:30. :sunglasses:
Zuzka má šiesty zub, dúfam, že teraz bude chvíľu puza. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy ja mám 3 Pulky, ale väčšinou používam IB a SW AIO.
Novi to je super, Slávko dobre spí a David sa zmenil. :slight_smile:
Marti z toho bordelu by ma vystrelo. :rolling_eyes:
Zuzka papá tak 125g activie bielej na desiatu, na obed 190 zeleniny s mäsom a večer kašu zo 120 vody.
Sam ja dávam mäso 5x týždenne a 2x žĺtko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som si objednala na narodky orbitrek, dúfam, že mi pevná vôľa vydrží a budem cvičiť. Potrebujem spevniť to svoje mľandravé telo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti Vsetin :wink:
Novi Slavecek teda pekne vychrupkava :slight_smile: Se nedivim, ze Slavecek tak hodne papa, kdyz je takovej aktivni. Jaydi tedka taky sni vic
:wink:
Talls uzij si prochajdu
28. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já cu taky orbitrek!
28. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek