• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
jo talls a jeste me pobavil tvuj komentar, ze žlučové mýdlo z DM smdí jak jezevec....volééééé, to tektý fakt hezky voni,taky jsme byla prekvapena
šmarja, v terarku se skrabou po zdech jesteri..asi chcou spadnout a chcipnout taky :grinning:
andy jo, taky bych to tolerovala, ze zapomnel svrchnaky...je dobrej,ze aspon se k tomu ma. MM vubec. Daval to vecer pred spanim 2x a koukal na to jak na zjeveni, co ze to ma vsechno nainstalovat a jak...:slight_smile:. Na dovcu bych taky brala latku, teda aspon na 80%, na spani a tak, ctverce budou jednoduche, rychle uschnou jdi do toho
5. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim nocni ptaky a ptacky :grinning:
tak se mi vas podarilo tedka docist, po nekolika hodinach, s prestavkama. Bohuzel jsem si nic nezapisovala a moc si toho nepametam :frowning2:
Jo, holky, je u nas o hodku min, takze jsem vstavala v 11 a prdolka nejak po pul 12 :grinning: Jinak mel asi spaci den. V kocarku spinkal od 2 do pul 4, pak si jeste zdrimnul v aute, jak jsme jeli na nakup a taky v obchode a vecer sel spat v 8 :slight_smile:

Anicce vsechno nejlepsi k narozeninam :slight_smile:
Taky jsem se hezky pobavila nad tema vsema sladkostma, jak tu bastite :grinning: ja na sladke tak nejsem, i kdyz si obcas neco trosku dam. Ale u docitani bastim syrove vyborne tycinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Co jsem jeste chtela? ..... nevim nevim....
5. čer 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna hovínová storka před spaním:
Richard dneska trávil celý den s Riškou a odjížděli od Richarda ze skladu, je tam velký hlídací pes, na noc ho pouštějí.
Riška seděl vzadu v autě v sedačce, rozhlíží se kolem a říka: "Tati, já cítím hovno." R.: "Tak ty si do něho asi šlápl."a Riška svým nevinným hláskem: "Ne, tati, já jsem šlápl akorát do bahna." R. se mu podíval na boty a pravá obalená psím lejnem. :grinning:

Add chlapi, o Rišku se Richard uměl od mimina postarát sám. Fakt super, bez stížností, jen jednou připálil vodu na nutrilon, ale tak mocně, že konvičku jsme museli vyhodit. Na Janku si netroufá, hraje si s ní, povídá, ponosí jí, venku pohuštá a to je vše. Starost o ní je veškerá na mě. Ale zase mi mega pomáhá s Riškou.

Jdu spát, R. mě už vyhazuje. Ráno py py, chlapi jedou na ryby, tak budem mít s JAňulí frei :slight_smile:
5. čer 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zitra tady asi moc nebudu, jdeme ke svagrovcum na b-day party. Jaydiho sestrenka ma 4 roky a jeji sestricka mela v ut 2 roky. Tak bude grilovacka a spousta deti okolo a tak.... jo a prej bude klaun :grinning:

Tak preju vsem krasne prozity vikend a hodne deticky :slight_smile:
5. čer 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si splnila příděl práce pro dnešek...žehleníčko...a jdu na kutě...

Sami, já na Sex ve městě nekoukám, viděla jsem tak 3 díly všeho všudy...a přijde mi to tak trochu, no, jak to říct....prostě divný...

Kill Bill je teda hustota...ale u žehlení se na to dá koukat :grinning:

Snad mi můj brouček dopřeje spánku až tak do 8 hod :slight_smile:

Páčko.
5. čer 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taxem v posteli, az vstanu, pračka bude vypraná- tu funkci opozdeneho startu mam moc rada!

Holky jsem uchylna, kdyz jdu spat, svítim si na mimouska a zboznuju jak dudla na prazdno a saham mu na ruce a hlavičku... Magooor. Někdy si ho aji probudim na kojo :slight_smile:. Oni jsou tak sweet kdyz spinuskaji, ze?

Malince krasneho pul roku!!!! Ještě někdo ma s ni a ja ted z hlavy nevim kdo :slight_smile:.petrus hezkou odlavu

Pospi fuuuj hovno na bote... Je m zle... Snad ma hladkou podrazku... Ja jednou stoupla do h... Supermega sportovní adidaskou s clenitou podrazkou- ju, ty jaxem mela na srazu, a to byla chutovka to vysparat ven... Bluueeee

Dobrou uz tu nejsem
6. čer 2009 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem jeste tu :grinning: ze by posledni :wink:
Potrebovala jsem si najit nejake info na nete a tak. Aspon jsem stihla cerstve nove fotky Talls. Tobik je moc krasnej a jakej uz velikej :slight_smile: tutinek :dizzy_face:

Tak uz jdu taky spat. V tv davaji horor, ale Ray spi, takze se na to koukat sama nebudu :sweat_smile:

Dobrou :slight_smile:
6. čer 2009 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
tak naše malé milé půlroční mimino dnes asi čekalo nějaké dary, pže je vzhůru od 5 a my s ním :rolling_eyes: jako holky to je mazec toto, v půl 12, ve 2, ve 4 a v 5 vstávačka a od tý doby otravuje, ted jsem ji hodila do postele, pže jsem ji kojila a ona mi tak drtila bradavku, že jsem se nemohla ubránit neodbytnému pocitu, že to dělá naschvál :angry:
poradte mi co s ní, já už mám chut ji nekojit, ona si ze mě dělá dudlík a nic jinýho ji neutiší
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

pospi tvůj Richard je zlatý, pmáhá ti dost myslím :slight_smile:
pospi to máš dobrý,. jen s janulí doma
:slight_smile:
sami taky že pojedem s látkovkama, na 100% :wink:
petronusko i tak je to masakr, v 11 z postele, puzzi touto dobou má za sebou snídabi, svačinu a obědvá a já skoro taky
:grinning:

no jdu si umýt vlasy, v 9 přijde kámoška a budu dělat, že ty kruhy pod očima jsou špatně nanesený stíny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami ještě má narozky půlroční Slávko od novinky :wink:
6. čer 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
šau ženy. teda vstávat na budík, to jsem nezažila ani nepamatuji :sweat_smile:
posílám gratulky k půlročninkám Málince a Slávečkovi. Děťátka dělejte maminkám jen samou radost!

Ikdyž co tak čtu u novinků, tak spíš to vypadá na těžký záhul, tož novinve přeji pevné nervy. Chtělo by to mamko oraz.
Sami ty ses rozjela v noci s těmi příspěvky. :grinning:

Nestihám víc, musím vzbudit mimiňo, nakojit neb už se mi dělá kolco na pyžamu a povalíme na plavčo.
Takže spoluplaváčkům Domčovi, Vítečkovi přejeme hezké plavančo :slight_smile:

Andy nespurtujete? To vypadá na spurtík, musíš vydržet, lepší radu nemám :confounded:

Talls Tobík je krasavec :dizzy_face:
6. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík teda ještě spí s polštářem na hlavě, ale kolem půl 4 to opuchlé očko měl. Měl ho červené a furt nateklé, tak nevím co to :frowning2: jdu ho vzbudit, ale myslím že to tam bude furt mít
6. čer 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, sraz super, skejsla jsem tam skoro do půl dvanáctý a odcházela jsem asi první ze všech :sweat_smile: Byly jsme tam jen tři maminy, tak jsme probraly děti, s ostatníma ostatní. Některý lidi, co s náma nechodili až do maturity, jsem viděla třeba po 15ti letech, síla :grinning:
A dneska jedu ku Praze na návštěvu kolegyně z práce. Tak přeji hezkou sobotu! To budu mít dneska večer co dočítat :slight_smile:
6. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronuska, teda ty jsi taky noční pták....ale když tě ti tví kluci nechají ráno vyspat, viď, proč ne :slight_smile: ...Máš zlatíčka.
A Tobík děkuje za pochvaly...je fakt, že na tý poslední fotce už je to kluk, už žádné mimi :wink:

Sami, já ho taky děsně miluju...někdy si to ani neuvědomím, ale když jsem bez něj hoďku,, dvě, tak pak letím domů, abych si ho omuchlovala, bojím se, aby to nebyl mamánek...holky, chápete, že jsou matky, co se se svýma dětma nemazlí??? Já to nechápu...já ho furt muchluju...a budu , dokud mi dovolí...doufám, že minimálně než půjde do školy se nechá :slight_smile:

Andy, Málince vše nej a koukám, že tvá krasavice je gauneřina gauneřná...ach jo...zlobidýlko...
Já tohle vůbec neznám...Tobi spal od 20.30 do 7.30....pohodááááá a dnes asi jen jedno zavrtění a dudel... :slight_smile:
Teď leží tichounce v lehátku a kouká na mne, jak snídám s tím svým lišáckým úsměvem...

Novi, Slávečkovi taky gratulka a přání tobě, ať to není takový drak a ať se David trošku snaží...je to potřeba.

Megn a to očko má opuchlé jakoby víčko? Nebo spodní víčko? Zkus mu kápnout borovou oční vodu nebo oftalmoseptonex...kdybys měla oftalmoframykoin, tak můžeš máznout...já to majzla Tobimu, taky měl nějaký pupínečky nebo co a dobrý, za pár hodnin to neměl...

Jinak abysme začali zase hovňajzama po ránu....kdy se mají hovňajzy "řídké" přetransférovat do hovňajzů "tužších"? Už týden jedem příkrmy a furt vaječina....nyní mrkvová vaječina...chuťovka :slight_smile:
6. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nejlepší dnešním půlročním akčňákům Málince a Slávkovi :slight_smile:
Dočítám, Sami super dlouhý reakce, sranda.
Andy, v 5 ráno vstávat mega pruda, sakra, co blbnou děti? Já šla spát o půlnoci po srazu a díkybohu Honzík jen 2x nahodit dudlík nad ránem a vstával v rekordních 6:45. Jak tady občas píšete vstávání v 10, 11, tak to nechápu, to já už obědvám, jak píše Andy.
Talls, Honzík střídá tuhoše a vaječinu. Vždy ráno vyjede tuhoš a za ním leze vaječina,´pak pět minut pauza a zbytek hořčice :grinning: Ty tuhoše jsou teda o moc lepší.
Megn i ostatní plavačky, užijte si plavčo!
Ještě jsem vlastně chtěla Novince napsat něco jako podporu, držím ti palce, já bych se zcvokla bez pomoci MM a ostatních, chápu blbý nálady a vše co popisuješ, sakra ten David :angry:
6. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky jak je u vás, tady zatím svítí slunko, aspon něco :wink:

puzzi jaký byl sraz??Užila sis to?čtu, že užila, to je super a Honzík má s tebou slitování, ne že ne :grinning:

Novi přeju našemu dvojčeti Slávkovi vše nej a hlavně at se vám to doma trochu porovná.

díky děvčata za přání, radši přejte mně,at je ke mně malina milosrdnější :grinning:

majdi užijte si plavčeníčko :slight_smile:

talls však Tobísek je zlatíčko, chcete nás vůbec za něvěstu ještě? :wink:
tak ynechápu, jak se někdo nemazlí, já se někdy přimazlim k mámě ještě ted a ona řve,. že jsem už velká koza a že bych jí měla chovat spíš já už :grinning:
já malinu nuchnám často i Jenda :slight_smile:

add hovnousové u nás to ještě tekutáci jistěj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nám J.odjel na závody přijede asi kolem 2 hodiny, mě za chvílu dorazí kámoška a půjdem ven, Malina tu ted spí u kozy, s Křížkem po funuse :slight_smile:
ale co, asi chtěla abych si užila sluníčka, dokud ještě svítí.
6. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČAute mamky při sobotě :slight_smile: My jsme s Jáňou samy a hned musím dcerulenku pochválit, seděla jsem tu před chvílí u booku, Jáňa ležela na roztažené sedajdě v obýváku a slyším její hekání a buch, buch, nevěnovala jsem tomu pozornost, šla jsem tam asi po minutě, a malá cácora ležela na břichu, ruce pod sebou a strááášně se na mě řehtala. Takže máme 1.úplně samostatné přetočení na bříško přesně v 5.měsících (měla včera), tak se mi to bude dobře pamatovat. :dizzy_face:

Andy, tady je teda ku.evsky zataženo, jak by ne, když jsem prala, že jo. :wink:

Puzzi, sraz sis užila, super :dizzy_face:

Talls, klíííd, matko vzorňačko, řídká stolička bude ještě poměrně dlouho. Riškovi začala tuhnout myslím až snad po pečivu atd. Oni moc mimišáci tu zeleninku netráví jako takovou, takže vypuzují celé kousky, pokud nemixuješ. Ale tělíčko si z papu vezme, co potřebuje, nebuj :wink: Četla jsem o tom,
když jsem začínala s příkrmy u Rišky, ty jo to už je 3,5roku zpět :confused: Strašně rychle to letí. A propo, Riška je mazlín furt, naštěstí :dizzy_face:

Holky, že nás to dříve nenapadlo, 2 čertíci Sláveček a Málinka se vyklubali na Mikuláše, to je pěkná náhodička :grinning: :wink: Blahopřeju dětem a maminkám přeju mnoho sil do další výchovy!!! :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano vsem,
Hned preji Malince hodne zdravicka a jeji mamince pevne nervy a hodnou Malinku :slight_smile:
A Slavkovi a Novince vlastne totez, at uz vam deti daji trosku spocnout, a ty novi zaprahni trochu Davida, to je des, to mu rosta pomaha jak se da, rano me necha dospat, prebaluje, koupe, krmi vozi v kocarku proste vsechno, zlaty to muz :wink:
Andy snad na dovci bude Malinka hodna, at nesedis cele 3tydny pod slunecnikem a nevenujes se ji...a kam to vlastne jedete do chorvatska?
Talls my mame teda po prikrmech hned takovou tuzsi stolicku, proste uz poradne hovino :grinning:
Puzzi super ze sis sraz uzila, aspon ses odreagovala :slight_smile:
Pospi janulka je sikovna s pretocenim, gretulujeme supeeeeeer :wink:
maty je porad lenivy se pretacet na pravou stranu a z bricha na zada to taky neumi no uvidime kdy na to prijde :slight_smile:

U nas je zatazeno a asi bude v brzle dobe lit jak z konve...jsem chtela jit ven, jsem sama :unamused:
6. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi, Sami, Laus uzijte si plavco, at vam deti pak venku nezmrznou :wink:
6. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Málince a Slávkovi přeju vše nej k půlročninám :dizzy_face:

Magdi, užijte si plavušo. My dneska ee, je nějaká rekonstrukšn na bazéně. No a příští týden taky nee, páč jedem na ten sraz (teda doufám)-tímto se omlouvám holkám od O-stra-vy, že ještě nepadl přesnej termín, ale všechno se to odvíjí od MDM, kterýžto mi jaksi stále nedal vědět... )Takže se pokusím zavolat instruktorce, jestli si tu jednu lekci můžeme nahradit příští čtvrtek...

Puzzi, super, že se sraz vydařil :wink: Užij si kolegyni :wink:

Talls, Tobík je fakt krásnej :dizzy_face: Takovej super odlitek vás dvou :wink: Jo, kdyžs nakousla ty hovňouse, tak Víťulín už teď teda nějak říďavinu nemá. Kadí jednou za den a je to tužší :confused: A to furt kojím... Tak doufám, že mu nic není....
6. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pospi, gratuluju k Jančině převratu :dizzy_face:
6. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus aha tak dneska plavco neee :wink:
jasne v pohode az se domluvis dej nam echo a my se prizpusobime, teda doufam, ze mohu mluvitti za vsechny zucastnene :grinning:
Talls moc pekne fotecky, jak se Tobik rozumne diva, proste uz to fakt nejsou miminka :wink:
delam slane zaviny, mnam, uz mam chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tady je teda taky zataženo, to bude asi další hnus den. Můj je v práci, tak jen aby nepršelo, maká venku, a odpoledne jedem ke tchýni posekat, tak ať je práce hotová.

Všechno nejlepší Málince a Slávečkovi k půlnarozeninkám !!!!

Andy, já Markétku taky pořád pusinku a ňuchlám, už mi můj říkal, at ji pořád neslintám :grinning: ale nic, pusinkuju dál. to se nedá. Teď poslední týden začla tak moc žvatlat a vůbec se uplně jinak projevuje, je hrozně akční, pořád něco vymýšlí, všechno chce vidět, slyšet, koukala jsem na Óčko a tam se jí líbí to červený oko, to se tomu směje, fakt paráda. Akorát teda ten poslední týden to noční spaní, .... dneska jsme byli pořád vzhůru, ona nebrečí, ale jí a pak usne a zase jí atd. Jsem s malýma pauzama pořád vzhůru. Už padám na držku.

Puzzi, to je dobře, že se sraz vydařil.

Teď usnula, tak jdu pokračovat v "deratizaci trávníku" některá jetelina vylezla přece jen, tak to jdu zlikvidovat.
6. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ranko,

tak dneska jsem spala na vzdálenejsi polovine postele,abych si v noci uvedomila,az polezu pres tu volnou cast, kdy ze beru toho brouka k sobe a ja to zas nevim :confused: je to normlani?jsem asi namesicna, kdyz pro nej jdu :grinning:

rano v 6.30 bouchal rucickou do periny byl tak krasnej taxme si povidali, ja ho davala vykopat, na nocnik, kojo a nocnik a pak u dokojo usnuli jsme jeste a ja se probrala az po pul 10 :dizzy_face:

ted mlati do hrazdy, jdu povesit tu vypranou pracku a debordelizovat, MM se dnes v noci vrati a ja dnes jedu na plavco, ale to tady uz padlo

lao tak uz Tm dokopej, za tyden vyrazim nachOstrava

novi slaveckovi preji vsechno nejlepsi a hlavne tobe, mamko, at je to hodny kluk a ne dabel!

megn nojo, kdyz ja tu od rana nebyla, taxem musela absenci srovnat temi prispevky...:slight_smile:

pospi gratulace pretoceni, parada!!! s temi čertíky na Mikuláše to je superrrr
6. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a puzzi, se mas, zes byla na srazu!
6. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak ja uz jsem tady :grinning: Prdolka jeste spinka v posteli, ale me vytahla krasna vune snidane - vajicko, slanina a toust :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vse nej k pul rocku Malince a Slaveckovi. 6.12. bylo asi datum, kdy se rodili moooc zive deti :slight_smile: jeste, ze jsme si pockali ty ctyri dny vic :grinning: :wink:
Dneska jdeme na ty narozeniny, ale jak na potvoru venku prsi :angry: tak to budou delat doma. Nastesti to maji docela velky v tom obyvaku.

Hovinka u nas jsou taky jak kdy, ale ted vice mene tuzsi. Kolikrat rikam, ze vykakal diamant :grinning: myslim ten tvar, ne tak tvrde :wink: A nekdy taky vyleze jak u Puzzi (teda Honzika :grinning: ), nejdriv tuzsi, pak ridke a nakonec horcice, co vytlaci uz nevim odkud :grinning:

Pospi gratulka Janicce k pretoceni a dodatecne vse nej k 5ti mesicum :slight_smile:
Holky co jdete půavat, uzijte si to a ti mali taky :slight_smile:
6. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za Jáňu za přáníčka :wink:

Petři, tak ať se oslava vyvede, ikdyž vám počasí zkřížilo plány :wink: Taková snídaně by se mi též líbila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Plaváčkům a jejich plavčicím přeju příjemné koupání :slight_smile:

Sami, třebas si náměsíčná, anebo to děláš ve tvrdé fázi spaní, že to hned zase zaspíš. Mě se párkrát stalo po koju, že jsem tvrdě usnula a najednou jsem se probrala a hledala Janu v posteli. Přitom jí vždy doma ukládám do postýlky, kdyby se náhodou připlížil Riška, aby jí nezalehl. Ale někdy u koja podřimuju, automaticky Jáňu přehodím do postýlky a zaspím to :sweat_smile:

Marti je dneska zahradnice, tak to přeju hodně štěstí při boji s trávou. Já nejsem asi moc úspěšná zahradnice, bo jsem si zasadila rajčata do kyblů a jim se udělaly bílé fleky na listech, jako by byly spálené. Možná, že vlivem sluníčka, jak na něho nebyly zvyklé...... (ty tečky nejsou sprosté slovo :wink: )

Lauš, už se nám srázek blíží, za týden. Jsem zvědavá, jestli mě Richard odveze nebo pošle busem. Zajímavé, když jsem chtěla jet na sraz kdysi do centra, tak mě bez řečí odvezl a to jsem měla jen kabelku. Teď když s sebou musím táhnout dítě a kočár, tak by mě klidně vyslal busem. To se na to ještě podívám :angry:
6. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, stihla jsem to tentokrát potříkat celý na jeden zátah, než se Markétka probudila. Už tam toho naštěstí moc nebylo, posledně to byly plochy, no děsný. za chvíli by tam nebyla žádná tráva, jen jetel. ... Jdeme s Markétkou obědvat. Já párek (mňam) - můj dojede pozděj, tak s ním poobědvám včerejší rajsou, a Markétka za chvíli špenát s bramborem. Včera jí šmakovalo.
6. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zvědavá, jaká bude Janka s jídlem. Rišula byl dobrý jedlík, kromě špenátu jedl všechno. Instantní kaše Hami úplně miloval, jsem mu kolikrát ani nestíhala dávat :slight_smile:

Já jsem uvařila na oběd hřibovou polívku a vytáhla jsem zásoby z mražáku. Mám vyvařování dost přes týden, kdy musím vařit kvůli dělníkovi, tak dneska to odflinknu. Tento týden tu pracant nebude, za týden tu budou jezdit 2. Ale zase se hodně pohne s prací, tak aspoň to.
6. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já píšu jak ichtil, samozřejmně budeme mít včerejší rajskou.
6. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek