• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahoj holky :slight_smile:
Máme se dobře, v noci se H. docela budil, MM trochu chrápal, ale ráno v 6 po mlíku ještě usnul - tomu jsem teda nevěřila, ale povedlo se - a spali jsme do osmi. Honzík už se předvedl, jak řádí v moři, jinak si celkem užíváme pohodu, např. teď H. spí :slight_smile:
Weli, jak je dnes Matymu?
Petis, TM taky "perlí" s pomocí. Oni jsou všichni podobní. MM taky dneska odpočívá, jak se dá, já nádobí, Honzík tohle, tamto, jo, taky pomáhá a k moři spolu a super, ale jsou chvilky, kdy bych ho kopla, ať zvedne zadek a pomůže mi. Nádobí prej umeje, ale jsem to nevydržela a ve chvilce volna jsem to udělala, taky jsem blbá no.
Holky, taky se vám děti u usínání točí nejen na břicho, ale rovnou na 4? Honzík ty kolena pod sebe rve v postýlce furt a pak popojíždí, až narazí hlavou do postýlky.
Petruš, šuplíky :sweat_smile:
Pospi, hlášky Rišky nám aspoň piš, je to sranda! Mně to video odsud nešlo pustit, škoda, v září si to pustím.
Jo a gratuluju ti k 50ti kilům, Pospi :grinning:
Sami, meruňka super, ta se může mezi prvníma, jablko, hruška, banán a meruňka, to by nic dělat nemělo. H. bude mít dnes odpo bílej jogurt s meruňkama, nastrouhám to vždy přes hrubší struhadlo a šlupku vyhodím, je to hned.
To je sranda, Sami, tobě s plazením DOmiho práce přibyde, mně spíš ubude, páč se H. konečně zabaví :sweat_smile: Teda nevim, já vám pak povím, ale sezení docela přispělo k lepšímu.
Super nákupy, Sami! Nojo, si musim něco koupit za ten zub!
Jinak příkrmy a mlíko: Honzík už má mlíko jen ráno a večer, jinak sváča, oběd, sváča, kaše. Je to takový zvláštní, jak už jí "jako dospělý" ne z flašky.
Pospi, TM je nějakej pořádník, ne? :sweat_smile: MMmu by to bylo fuk, bordel sem, bordel tam :sweat_smile:
Marti, Honzík taky padá někdy ze sedu na břicho, lepší než na hlavu, že?
Vanil, výměna dudlíků super!
No nic, víc příště, H. se vzbudil.
28. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej to jsem moc nestihla dopsat, malej porad lozil pryc, do toho jsem kecala jeste s mamkou pres skype. No ale tedka je v kocarku a spinka, tak snad na nejakou hodku dve by mohl byt klidecek :sunglasses:
Miruss u vas to spani teda...ja chci takyyyyy! :wink:

Jj, pevna vule to chybi mne. Ja tu mam kolo, skoro vedle me, ale jen utiram prach....
28. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jen si uzivejte a spani dneska super :slight_smile: Jaydi se taky otaci na 4, kolena pod sebe a tak kolikrat i spi. A nebo si tak sedne ze spani, z boku na 4 a do sedu :angry:
28. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš ja si to spanie užívam, lebo pri Kubkovi som a navstávala skoro až-až. :grinning:
Puzzi to je super, len si užívajte a naberajte silu. :sunglasses:
28. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak som doma, drobec spi, tak mam chvilu volno. Tomasko vazi 8890g, boze to je macko :grinning: , asi mu budem musiet v niakom jedeni ubrat :grinning: . A to este nema ani 7M.
Andy, ja nemam dcerku, ja mam syna ale hral sa s kamoskinou malou.

Je Sami, Dominik je bozsky, tak na taketo nieco ja cakam, ale asi sa toho nedockam. Ten nas lenivec bud zdvihnu zadok, alebo hlavu, ale dat to niako dokopy a plazit sa alebo liezt tak to teda nie. Asi to bude aj tym ze ma tazku prdel.

S tym uspavanim, ja som praveze nemusela uspavat na zaciatku, ono ho to drzi az tak posledne 2 mesiace. A aj to ho musim mat uplne pritisknuteho k sebe, asi aby citil moj tep, a vtedy sa ukludni. A najhorsie je to ze uz nevie poriadne ani v kocary zaspat. Dnes som ho musela aj v meste uspat na rukach.

Sami, ale nam Tomi ovladace nedava moc do pusy, on by s tym najradsej trieskal o stol, ale to mu my nedovolime, nemame ziadny stary ovladac, ale u svokrovcov maju jeden stary, a to by ste mali vidiet co pri tom robi ked to bucha. My mu ho dame len ked sedi na posteli, a bucha o nu, a pri tom sa to nemoze znicit.

Tomimu som nic nezbadala na jazycku. Ale ked vstane tak to este preistotu pozrem.

Boze Marti, to musel byt strasny sen. Skus pozriet aj niekde v snary, co to znamena. Ja uz vyse mesiaca davam pri nocnom zobudeni len cajik, az keby sa nahodou zobudi aj druhy krat tak potom skusim nakojit.

Zatial tolko moje reakcie, radsej to uz odoslem a skusim este docitat.
28. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau ženy,

zase nestíhačka... Ráno balím, pak vařím, procházka a teď jsem nahazovala nějaké věci na MMB. Tak snad se mi podaří trochu uklidit ten brajgl, co zde panuje...

Večer dolezu a dočtu :dizzy_face:
28. črc 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko, mrknu, snář mám doma, ...
Puzzi, jo lepší když padají dopředu, už se naučila padat na ruce, dozadu dávám peřinu a tak ...
Lao, taky se nezastavíš, já měla týdny, že jsem jen dočítala a nestihla reagovat, jsem si připadala pěkně blbě, jako Andy
28. črc 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja davam vecsinou kuracie, ostatne mam v sklenickach. Budem to musiet pokukat v obchode a uskladnim v mrazaku aj ine meso ako kuracie.

Weli to snad nie, to je zas ina zenska? Ci stale ta ista?

Novi, ja tiez robim kasu zo 150 ml vody, a niekedy aj viac. Ale uz ho nedokojujem, stalo sa to iba par krat zo zaciatku, teraz sa to snazim odburat, ale on mi vecsinou po kasi vypije este tak 50 ml caju. A do presnedavky mu musim nadrobit aspon 5 susienok sunarka, inak by ho to nezasitilo. A na obed bez problemov zdlabne 200 ml zeleniny a plus meso.
Ale zas ja mu nemozem robit tak vela sunaru, leob on ho potom vyvracka, max 120ml.

A pytala som sa dnes doki, ci to nieje malo ked je 5 krat za den, a ona povedala ze tak by to malo byt, ze on uz nieje male babo.

Tomi spi uz dve hodiny, boze to uz dlho nebolo.
28. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Soňule vytuhla tak honem honem na koně protože jinak se sem zase nedostanu ani nevim kdy..zítra dorazí sestřenice s dětma z moravy tak bude o zábavu postaráno...

Já jsem dneska teda sakra slevila ze svých předsevzetí :frowning2: teda kdyby mi někdo před rokem řekl že i tahle moje zásada půjde do kytek..no Soňule se moc pěkně rozjedla..teda na naše poměry, malou skleničku dá na 2x a frutapuru na 3x a večer stláskne na ní fakt slušnou porci kaše - klidně těch 50ml to odhaduji..no jenže najednou se všechno zvrtlo, snědla pár lžiček a šlus vztek a nevim co a jsem zjistila, že když ji vyndám ze židličky a posadim na zem, tak prostě jí..já která tvrdila, že dítě bude jíst v židli a basta a nikam za ním s jídlem běhat nebudu..no snažím se aby alespoň seděla na místě a já se z místa nehla..jenže pro mě o co míň sní tak se víc kojí a ty dny co takhle blbě jedla mi zase začla lézt váha dolů a jelikož už se na ní objevuje i číslo 43 tak to si fakt nemůžu dovolit..prostě do ní musím narvat co se dá i za tuhle cenu :frowning2:

Andy vítej zpátky odpadlíče :wink: četla jsem jak je málinka šikovná :dizzy_face: teda ta bude za chvilku běhat! jsem na tebe vzpomínala..koupila jsem soničce ty přetahovací bryndáky jak si je vychvalovala a fakt všechny vymoženosti typu pláštěnka se můžou jít bodnout..tyhle jsou prostě nej (jo a uvažovali jsme jen tak ze srandy nad jménem pro druhou holku a hádej jaké jméno vede :wink: )

Talls - pžříště se ničehož nic neostýchej a volej..jákákoli záminka se sejít a vidět je dobrá ne :wink:

Sraz by se nám taky líbil

Novi super že David šel tak do sebe...

To Petr přebaloval načež se vzápětí Sonička po...a on tak hrdě prohlásil..ještě že jsem jí dal tu separačku..no tak jsme dítě rozbalili a separačka tam byla ale pod plínou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak je to přebalování teďka boj tak zmatkoval a celé to dal obráceně :grinning:

Holky ale stejně je to teď s těma našema dětma nádherný..to mateřství má úplně jinej rozměr..Sonička za mnou leze jak pejsek a miluju jak slyším pleskání dlaniček a pak mě něco tahá za nohavici a podemnou se směje to moje mimi a natahuje ručičky že chce k mámě..no to jsem vždycky úplně dojatá :sweat_smile:
28. črc 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko, a ty dáváš Sunar jakko mlíko, nebo kojíš?
28. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já skoro nevařím..Soničce ty moje domácí výtvory prostě nejedou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik, malá taky líp jí to kupovaný, ale už jsem to zkusila, zeleninovou kombinaci s hovězím masem, a jedla to, dneska jsem umíchala broko,brambor,mrkev,žloutek ...ale bude to jíst až zítra ... dnes bylo zeleninové rizoto, padla dle očekávání celá sklenička, jinak i špenát s bramborem, taky padne sklenička, to jí jede prostě
28. črc 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já to střídám..ona to moje taky jí ale né tak pěkně..takže jí to dávám na střídačku...
28. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruss jsi dobrá s orbitrekem :slight_smile:

puzzi takže honzíkovi se koupálko v moři líbí?

petronusko já bych se na rotopedu taky nedonutila, nemáte tam nějaký spinning?já byla párkrát a to je teda celkem záhul a i docela zábava....

vanilka promin já to obrátila :wink: tomáško je teda pěkný macík :slight_smile:

jumi teda petr a separačka :grinning: jenda mi zas tuhle fleesovou separačku vyhodil do koše, tak jsem ji musela lovit a docela běžně se mu stává, že zapomene svrchnáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty blázne 43 kg prosimtebe jez dyt z tebe nic nebude

jumi ty naše malý mrchy jsou úplně stejný s tím jídlem, snědí toho zhruba stejně, máli možná malinko víc, ale ty scény, já jí musím zabavovat, aby jedla, to je šílené, chratsím hračkou a říkám ham, pže jí to jídlo, celý ten akt jedení prostě nebaví a po 5 ham se začne vztekat a propínat, já jsem z toho neštěastná, děti v okolí sedí a otvírají pusinku....tak jsem "ráda", že někdo má takoy takový problém....
a tayk skoro nevařím, malině víc chutná kupovaný....fakt.
28. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes tu byla odpo kámoška, šly jsme ven, tak trochu oddych, zabavovala, daly jsme si kávu a ted už je po kaši, v 7 dám mlíko a pak snad usne, J.přijde až po 7.
28. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis kuklla jsem ti na fotky a malá je teda krásná, okatá a myslím, že celá ty vid, má úplně tvé oči a i takový jako pohled, sluší vám to :slight_smile:

jumi Sonička sedí prvotřídně :slight_smile:

marti Markétka má teda suprový klobouček, takové se přesně toto léto nosí, parádnice a máte krásný bazének :slight_smile:
28. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdec...
tak my byli nakonec na prochajdě 4 hodiny...teda nebyla to furt jen prochajda, chvíli jsem seděla na lavce a četla Maminku, pak jsem byla v krámě a krafala s kámoškou, ale venku jsme byli 4 hoďky, Tobi spal jak dudek, dohromady asi dvě a půl hodiny, což je teda bomba, to už dlouho takhle odpo nedal...takže super odpolko. Koupila jsem nové baterky do žirafy, co hraje asi 10 melodií (mám jí od ségry, už nehrála) a pak jsem na trhu koupila dýni hokkaido (taková ta oranžová), cukety, i tu žlutou, brambory, listovej špenát...pomalu nevím, jak se to zpracovává :sweat_smile: , listovej špenát jsem v životě syrovej nekupovala, jen zmraženej...tak jsem z toho tumpachová....dýni jsem už naporcovala a je v mrazáku, tak se mi tam mrazej mrkve, brokolice, dýně, maso...nějaká zásobička bude. Jen teda nevím, jestli se může cuketa mrazit...brambory prej ne....

Dnes jsem dodržovala zas celkem dietní režim, tak mám ze sebe radost...k večeři budu mít zeleninovej salát :slight_smile:

Jumík, nojo, zásady...myslím, že všechny časem polevíme...a´t už se to bude týkat jídla na zemi nebo něčeho jinýho... :wink: . Jinak až přijedem z dovči, tak se můžem domluvit, jela bych k našim i na noc,a mohly bysme se scuknout na Jižnáku...nebo zajít na ty říkadla...světýlka...

Andy, Jumík...teda s tím jedením...to je síla, že to ty vaše princezny nechtějí...tobi oproti nim teda doslova "žere! :grinning: Jako malá přesnídávka je zákusek :slight_smile: . Vanil, ty jsi psala, že mají jíst 5x denně? Tobi jí 6x - 3x mlíko, 1x zelo-maso,1x ovoce,1x kaše....Bojím se, až mu dopo sváču nebudu dávat mlíko, že bude mít žízeň, protože holomek furt nechce moc pít, ať se snažím, co se snažím....takhle má aspoň 200 ml tekutin, že jo - to mlíko....bojím se o ledviny, aby neměl pak nějaký problémy....tak to dopo mlíko asi ještě nejmíň měsíc nechám...do konce prázdnin...

Jinak Vanil, krásný míry, váhy, vítej s Tomim do klubu "buřítčků"...to myslím v dobrém. Náš Tobík je prostě kus chlapa a sluší mu to. Holčiny bývají drobnější...že Amálko a Soňičko :slight_smile:

Jumík, teda váha 43, to je masakr... to jsem měla tak v 1. třídě, snad...vážím skoro jednou tolik než ty...bez 6 kg :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Tobík se v postýlce taky různě převaluje, obvykle ho nacházím vysmátýho pasoucího, či lezoucího a mlátícího se hlavou o žbrdliny...místo aby spal...a spinká nakonec na boku, je k sežrání... :slight_smile:

Něco mne tu chytá za patu... :grinning: :grinning: :grinning: a za špičku druhé nohy :grinning: :grinning: :grinning: ....asi to chytnu a půjdu vykoupat :grinning: :grinning: :grinning: .
28. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, Jumik, u nás je kolem jídla taky kino, nebojte, malá sice sedí v židličce, zamotaná do utěrky, ale na stolečku má bumerang(takovou dřevěnou hračku) a jedno kousátko ... jí střídavě jídlo a bumerang, když bumerang spadne tak se nejí, protože se musí zvednout, aby se to mohlo střídat, když jsem unavená, tak bych ji "zabila" ... poslední dva dny holky mi Markétka spí jen 1x denně, kolem poledne, ale žádná sláva, tak 1,5 hodiny ... do večera nezabere prostě, od 18 hodin už to byl mazec tak jsme vykoupali, už ani nejedla, neměla sílu, měla naposled v 16 přesnídávku (směs 3 ovoce) a pak kojení ... ale asi nepotřebuje, to zas bude v 22 hodin chtít jíst, jako včera .... usnula v 19 hodin .. MM je na tréninku, tak mám ještě tak hodinku pro sebe ...
Simčo, malá jí jak se ráno probudí (většinou), pak normál snídani-chleba s máslem - dávám jí do pusy, ale sní trošku, jen než sním krajíc,pak už nechce,pak před spaním kojo, oběd, odpo přesnídávka nebo ovoce, večer buď kaši nebo kojo, ale pokud jde spát a je to mezi jídly a je teplo, tak kojím stejně, tak v tom mám guláš ... ale když se nají dost, tak ji kojením nedokrmuju, je to vyloženě pití před spaním ...
28. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jumi, na jednu stranu se smeju s tim tvym predsevzetim, ale na druhou, jak ctu tu tvoji vahu, teda to je des :astonished: Ty by jsi mela poradne jist a jen lezet, ale to se neda :frowning2: Tata a prebalovani
:grinning: A s tim materstvim a uzivanim s tebou souhlasim. Tedka je to fakt super :dizzy_face: Kdyz se pominou problemy se zubama a tak :wink:

Talls tak prochajdu jste meli super. Ja cuketu mrazim. Spenat jsem jednou koupila listovy, ale z celeho sacku se udela desne malo a my spenat mame radi hodne. Ale prej mrazenej je stejne vitaminovej a dobrej. :wink:

Mne Jaydi sni domaci dobre a kupovane vzdy dam pulku sklenky a dodam neco domaciho, to mu chutna vic nez jen samotna sklenicka.
28. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, špenát listovej normálně povaříš a pak rozmixuješ a budeš ho mít takový, jako když koupíš zamraženej
28. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo chcete, tady je mensi zaber toho, jak Jaydi leze do schodu. :grinning:

http://picasaweb.google.cz/Petronuska/97Videa#5363558915320364434
28. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jumi, separačka a Petr :grinning: :grinning:

Holky, Vítkovi taky víc jede kupovaný... I když, dneska jsem mu dělala polívku a zblajzl skoro všechno. Jinak jsem mu zkoušela dávat meloun a pěkně se snaží si ho těmi zoubky uhryznout :grinning:
Jo, nezkoušíte prckům dávat takové ty kukuřičné křupky? Není na to ještě brzo?

Sami, koukala jsem na video a téééda, Dominiček je fakt šikula :dizzy_face: Vítek se jaksi zastavil ve vývoji-furt je na rukách, takže netrénuje lezení...

Talls, koukám, že dietíš. Já jsem předminulý týden začala, na konci týdne jsem měla -3kg, pak jsem jela k našim a matička má milená mě tak vykrmila, že už to mám skoro zpátky. No a teď jsem si teda dala zel. salát, ale zajedla jsem ho 4mi kousky Merci od MM a to vše zapíjím červeným... Takže kdo bude nejtlustější? Já! A můžu si za to sama :angry:
28. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chcela som dobehnut a napisat viac ale hrozne ma bolia oči a hlava vpredu, asi sa mi zhorsuje zrak, mavam to castejsie v poslednom case a vidim rozmazane.
David vcera navrhol, ze by sme mohli ist od piatka rana do nedele na taku malu dovču na Liptov, juchuuu! dnes rezervoval penzion a vypytal si na piatok dovolenku, uz sa tešííím! :slight_smile: vybral krasny penzion, uzasne prostredie...aqapark blizko :dizzy_face:
Jumi s tym krmenim som tiez bola prisna -stolicka a hotovo! lenze David ho krmi hocikde, a banan nejde vyprat (neviete fintu?) ale Tvoj pripad je iny, mas krizovu situaciu, netrap sa tym tak velmi :wink: ach, my sa tu trapime kilami navyse a Ty takto...ja som mala 43 kg v 7.triede na ZŠ :confused:
Sami este k tym hrackam: Slavka taketo este bavia, napriklad tie kluciky ma zavesene a madle na kociku a kopka do toho, štrngá to, tie kruzky na hracky pouziva ako kusatko lebo svoj povodny ucel uz nesplnaju, vyberie si z nich co potrebuje bez problemov :sweat_smile: no proste podla mna to vyuzijes este dost :wink:
mne vobec nepali, som spomalena, musim si ist oddychnut. pypy
28. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, teda Jaydi to je něco, šikula fakt ... tím jak je pohyblivej, kam se na něj Markétka hrabe!
Já ji dneska zkoušela dát do postýlky na břicho, ale už byla unavená, tak nic ... a přes den sedí a hraje si - dnes takle vydržela 30 minut, seděla jsem kousek od ní, a vůbec nás nepotřebovala, jsem se fakt divila ...
28. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, video suprózní, fakt ... Domík leze parádně, snad se i my dočkáme :frowning2: jinak u nás nejvíc z hraček letí kroužková kousátka jakéhokoliv typu, pak svazky klíčů, lepačka, peřinka ve tvaru ovce - už má čumák placatej, vařečka, kvedlačka atd. Takže raděj moc nevymýšlet a nekupovat složitý hračky.
28. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
padlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: ufffffff, to je šichta, kuwa....on holky je rychlejsi a rychlejsi, to je sila, jak po podlaze maze....zustava za nim jen mokra cara (po zpocených tlapkach :slight_smile:)
mam dost, doma bordel jak v tanku, jdu se najist, docist vas na mobilu a musim polikvidovat pohazene plinky...a vse, jako diky Bohu za to, ze byl tak dlouho ležákem :wink: ...chudák Andy :pensive: ...ale ta má aspon 1+kk nebo co....my máme odstranený dvere do obyvako kuchyne (ty co jima Domi proplazil na videu) az do predsine a jako to je furt dokola stejna cesta....musim to kocici zradlo dat jinam...nekam...nevimkam
28. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen ve zkratce:
Všichni v pořádku, dnes trochu sprchlo ale teď už zas svítí sluníčko. Anička se koupala v Lipně a ani nechtěla odejít. kubíček je čím dál lepší a řádí. Už jsme byli i na výletech a vše v pohodě. :slight_smile:
28. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, dobře že si to užíváte, přeju ti to!
Sami, je to náročný, co? ... malá s tím nespaním, mě to zničí, teď tady jen sedím, listuju a čumím, no uplně mimo
28. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dala jsem se do stahování videí do PC, je tam všechno, co se tento rok natočilo, tak je toho požehnaně, snad se mi zadaří a něco vám sem hodím, na podívání, aspoň to, co se mi podařilo natočit včera.... ale nikdy jsem to nedělala, tak uvidím, jestli se mi to povede.
28. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dik za pochvaly plazidla na videu, potesilo me to.Ale vy, co se nemuzete dockat pohybu vpřed...budte rady:slight_smile:, vsak se dockate a pak uz se ale nezastavite vubec, fakt...Domi ma denne nekolikrat tuklou hlavu...nastesti tukne se a jede dal, zadne fnukani...no uvazuji o te helmě :sweat_smile:
Meresjev :grinning: , nevim, kdo to byl, ale MM to tu hlasi porad dokola (kdyz je doma)

taky dik za vyjadreni k masu a tem prikrmum, to je fakt tema na dlouho nez decka zacnou jist vse, tak super, ze si vzajemne poradime :wink: . Jsem mu dnes dala 1/2 žloutku do mrkv+bram+cukety a docela jako jedl,ikdyz zase to chtelo hodne trpelivosti :pensive:
Taky je super, ze nam to prikrmove obdobi vyslo na leto, kdy je hodne ovoce a zeleniny k mání, že? v zime bude hur...taková cuketa, merunky,hrusky, to bude vzacnost

weli, sakra, mas pech, na hodnoceni fakt koukej....ja koukam i na hodnoceni u tech, co u me nakupuji....ted jedna pani ma u me zamluveny ten nejdrazsi next komplet medvedi 0-3M, ukecala me na slevu (cca 100.- jsem slevila!) a ted se furt vymlouva s placenim, dnes verze ze to poslala omylem na jine cislo a ceka, az se to vrati zpet :stuck_out_tongue_closed_eyes:....no uvidime...

puzzi, domi pokud neodpadne jako ted vecer (no uz bylo na case, odpol jen spanek v kocaru 30min nez mi ho vzbudila motorka
:angry: :angry: :angry: ), jinak v posytlce pres den taky na kolena a hopue se dopredu, dozadu, az hybe postylkou na koleckach a radost z toho...no moje nervy :grinning: ...montuje chuvu a draty...uz ma to patro niz, tim padem vice prostoru jakoby a radi jak cerna ruka....

talls super prochajda a nakupy a drz se s dietkou...hihi
laus, teda, chapu tve rozpolozeni, kdyzs zhubla aje to zpet, no ale v tom kolotoci co mame jeste drzet dietu....hm :unamused: se mi taky nechce, laduju se, pupik mi vycuhuje zas vic ven, no ale na 60kg se drzim...zatim. Jinak krupky davej, uz holky davaji, ja jsme zkousela asi 3x pohankovou a Domi ji bastil. Muzes kukuricne i ryzove ejste treba.
28. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek