• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahoj holky,

tak máme snad skoro vše pobaleno a zítra vyrážíme. Je mi líp, tak jsme přehodnotili situaci :wink: Akorát nestíhám dočíst, ještě musím do sprchy a pořešit, jestli máme vše atd...

Nechápu, jedeme na 4 dny a máme věcí až až ... no ještě že máme velké auto, ptž nevím, jak by se nám to tam jinak vlezlo. Taky jsme řešili kočár, jestli brát hloubku nebo sporťák, ale asi vyhraje sporťák už jen kvůli skladnosti. Pak + 3 další tašky, piva, minerálky, hračky, postýlka, no mazec.

Tak pa pa pa v neděli :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meresjev ala Talls :wink: Kdo jiný :grinning:
Petronuško, teda Jaydi je přímo horolezec, no bomba. Riška na to kukal se mnou, ptal se kdo to je, tak jsem mu řekla, že J., že je skoro stejně starý jako naše povalečka a už umí do schodů, tak to hned zatepla běžel oznámit pantátovi :grinning:
Petis, super, že jedete, už je ti líp, to je dobře :wink:
Ty vodžo předešla stránka...co to tam bylo? Jdu znovu nakouknout....
28. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis super ze nakonec jedete, at vse probehne v poradku a vyjde vam pocasicko :slight_smile:
Petrus teeeeeeeeeda to je super jak Jaydi leze, ja to nechapu, to je pro me uplne nechapacka :slight_smile: je to sikulka.
Pospi jj Riska je drbna :grinning:
Vanil jj jina baba, mam ted problem se dvema ruznyma, jedna ma MK tady a druha na MMB ach jo :unamused: snad to dobre dopadne.
Puzzi vidim ze uzivas konecne dovci a snad i vetsiho klidu jak jste s TM a umi to s Honzikem co. :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, chtěla jsem se zeptat, a na pití dáváš čaj, vodu nebo šťavky? a kolik cca?
Marti, na videjka jsem zvědavá, teĎ mi jdou konečně na novém booku pouštět a i se zvukem, tak si to užívám :dizzy_face:
Sami, jj, já vím, já jsem ráda, že povalečka nekvaltuje :wink:
Monča se ukázala a podala hlášení s dobrými zprávami :dizzy_face: Tak jen tak dál :wink:
Novi, užíjte si další rodinnou pididovču :wink:
Lauš, já jsem měla zázračnou váhu udělala mi -20kg během dne :wink: ale dneska jsme jí reklamovali. :grinning:

Naše holka je žroutík, je malá, ale krásně puclatá :sweat_smile: :dizzy_face:
Jumi, ty vojcle, tobě se asi taky pos.ala váha, ne? :confused: :wink:
Vanil, ty už přikrmuješ déle, než já, že? Já od 1.7. Ale jestli to je podle věku, tak už fakt začnu s masíkem, teda nejpve dám žloutek. Máme domací vajíčka, tak to je super. Ty jo, Tomi je teda pucek :wink:

Odpo jsme zavezli Rišku k babi tchýni a byli jsem v Polsku pro keříky na můj slavný záhon. Už jsem je rozmístila, tak ještě natáhnout plachtu, zasadit a sýpnout šutříky. :dizzy_face: Přijeli jsem pro Rišku a on se svou rýmou a kuckáním běhal venku v té zimě v tričku a kraťasech. A prý se ho babička ptala, a mu bylo teplo. Kašlal od předevčerejška, nasadila jsem mu medicínky od paní dr., co nám zbyly od minula, tak to dneska bylo o mnoho lepší, ale jestli se kašel vrátí, tak ho ke tchýni snad už nedám. :confounded:

Jdu nacpat myčku a sednu k TV, mám toho za dnešek dost.
28. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli a co Maty, už je lepší?
28. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prdolka uz spinka a to je teprve 7:45 :grinning: Tak snad i noc bude dobra :slight_smile:

Novi teda teda, David se fakt prekonava. Uzijte si to na Liptove :wink:
:wink:
Sami :grinning: mas zabavu s Domim, co? :grinning: :wink:
Momou jen si to hezky uzivejte. Super, ze je vsechno v poradku :slight_smile:
Marti urcite se ti to povede. Tesime se na videa :slight_smile:

Petis uzijte si dovcu :wink:
Pospi :grinning:
28. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi jojo dekuji tuk tuk dneska bez teplot tak uvidime vecer a zitra :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, to je dobře :wink: Snad už se mu nevrátí :slight_smile:
Petronuš, R. co neví, nepoví... jinak hlásí naprosto všechno. :wink:
28. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli tak at uz je to s Matym jen dobry :wink:
Pospi a Riska zase kasel? Ach jo... :frowning2: snad ho to prejde :pensive:

Jdu koukat na tv. Taky jsem nejaka unavena a tedka jsem dojedla veceri, tak je to jeste horsi. Akorat mam chut na neco dobreho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nastesti tu nic nemame...myslim :grinning:
28. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pro dnesek se loucim. Zkusim aspon jeden vecer bez pc :wink:
Tak dobrou a dlouhou noc :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři pá :slight_smile:

Myčka myje, a já jsem objevila ještě koš s vypraným prádlem, ale jen jsem ho překročila, dneska už to prdím. :sweat_smile: Skřapala jsem jabko, dneska jsem si nedala č.kozla, stává se ze mě závislák :grinning:
28. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus dobrou, ja taky pujdu na kute, buhvi kdy se to moje zlaticko zase vzbudi, dneska jsem ho osalila stavickou v 1 a spal do pul 5, ale te stavy vypil taky 120ml :slight_smile:
Pospi hlavne ze ti smakuje :grinning: ja pivo nerada :frowning2:
Ja dlabu jogurt cokoladovo nugatovy mnam ten bych mohla porad a pak pujdu na kute :wink:
Momou super zpravym hlavne ze si uzivate
Ja mozna zitra pujdu do ZOO ale nevim jak s tou moji pajdavkou :wink:
28. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři ahoj
Pospi, též pijávám černého kozla .... dneska zeleného Radegasta, přišla bída na kozáky :grinning:
28. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, me to videovani zacalo bavit. Nahrala jsem dalsi (stare) na youtube. Jak Domi simuluje a nadava (mama,mama) a na konci jak mu nad hlavou probehnou kocky :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=BbkbraRa24M
28. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo petrus a volala jsme mudre kvuli te aftickam a rikala, ze to muze byt z veder...jestli se poti...kolik mi toho vypije, taxem rekla, ze z flasek a tak NIC, ze jen ode mne....a to se poti hodne (JD taky na nozickach, ze?)...takze tak...
28. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě konečně uslo, dnes to byl porod! a mě čeká hora prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

PRO SAM:

Kdo je nedostatkem železa ohrožen?
Ženy v období menstruace. Žena s menstruační krví ztrácí 2 miligramy železa denně; v podstatě ho v tomto období ztrácí třikrát více než obyčejně. . Těhotné a kojící ženy. Zvýšená potřeba železa v tomto období je kompenzována tím, že během těhotenství nedochází k menstruačním cyklům. Potřeba železa je jak u menstruující, tak u těhotné a kojící ženy stejně vysoká. . Dospívající. Potřeba železa je intenzivnější v důsledku růstu a začátku menstruace u děvčat. . Při jakémkoli abnormálním krvácení dochází k vážné ztrátě železa, která může snadno vyvolat chudokrevnost. Máte-li podezření, že trpíte nedostatkem železa, požádejte svého lékaře, aby vám udělal krevní testy a určil, zda symptomy, které vás trápí, nemohou být způsobeny i jinými faktory. Kolik železa potřebujete? (Doporučená denní dávka železa1) Děti 10–12 mg ,Dospívající 20–25 mg ,Dospělí 10–15 mg ,Ženy v období menstruace nebo těhotenství 20–25 mg .

Zdroje železa
Abyste mohli zabezpečit dostatečný příjem železa, je dobré vědět, které potraviny jsou na železo bohaté, a seznámit se s tím, jak vaše tělo železo z potravy získává. Zatímco v rostlinách se železo nachází ve formě trojmocných železitých solí, v potravinách živočišného původu je ve formě dvojmocných železnatých solí. Protože v trávicím ústrojí se oba druhy železa vstřebávají velmi těžko, naše tělo je schopno absorbovat pouze 10 až 20 % rostlinného železaa 30 % železa obsaženého v mase a potravinách živočišného původu. Při určování denního příjmu potravou bychom tedy pro jistotu měli počítat s desetkrát větší dávkou, než jakou skutečně potřebujeme. Menší vstřebávání železa z rostlin (oproti železu z živočišných produktů) je bohatě vykompenzováno následujícími skutečnostmi: . Koncentrace železa ve většině potravin rostlinného původu je vyšší než v mase. . Je prokázáno, že vitamin C, který se ve velké míře vyskytuje v rostlinné stravě, zvyšuje vstřebávání železa až na dvojnásobek. To je významný důvod pro to, abyste s každým jídlem konzumovali čerstvou zeleninu nebo ovoce bohaté na vitamin C. .

Železo ve vegetariánské stravě
Po nějakou dobu panoval názor, že konzumace masa je nezbytná pro obsah železa. Dokonce se tvrdilo, že lidé, kteří maso nejedí, se vystavují riziku chudokrevnosti. Dnes však víme, že rostlinná strava co do obsahu železa převyšuje stravu masitou, a pokud konzumujete dostatek čerstvých potravin bohatých na vitamin C, nepředstavuje vstřebávání železa naprosto žádný problém. Ořechy, luštěniny a obiloviny mají více železa než maso (výjimkou jsou játra); sójová mouka (ze které se vyrábí sójové maso) mádokonce třikrát více železa než hovězí maso (které má ze všech druhů masa nejvíce železa). WHO doporučuje hojnou konzumaci broskví, meruněk, švestek, hroznového vína a rozinek nejen jako vynikající zdroj železa, ale také pro svou schopnost trávení a vstřebávání. 2 Mezi potraviny rostlinného původu, které jsou bohaté na železo, patří vedle sóji ještě mořské řasy, pivní kvasnice a pyl.

Rostliné zdroje železa
Čočka, sušený hrách nebo fazole (1 šálek) 3,2 mg
Tofu (1 ks - 9 x 5 x 3 cm) 2,8 mg
Kešú ořechy (50 g) 2,5 mg
Sušené meruňky (50 g) 1,6 mg
Čerstvý nebo mražený hrách (60 g) 1,3 mg
Rozinky (10 g) 1,0 mg
Pšeničné klíčky (10 g) 1,0 mg
Mandle (25 g) 1,0 mg
Vařená brokolice (100 g) 1,0 mg
Zeleninová směs (100 g) 0,8 mg
Celozrnný chléb (30 g - 1 krajíc) 0,7 mg
Šťáva z hroznů (250 ml) 0,5 mg
Banán (1 ks) 0,5 mg
Bílý chléb (28 g - 1 krajíc) 0,3 mg

Takže tak :wink:
28. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, jak se dá video nahrát na youtobe ... tam je myslím, odkaz na to, nahrát video, že? ... jednou jsem to tam prohlížela, zítra zkusím, jak malá usne, snad bude dost času, abych vám něco pustila .... MM říkal, že mám na videu nevhodnou halenku (triko na doma), tak nevím, jestli to můžete vidět :grinning:
28. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co kojíte, berete ti vitamíny pro kojící ženy? ...
28. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
večery, když Honzík spí, jsou stejně nejlepší, ještě teplo, už ne horko, víno, klídek :sweat_smile:
Samičky Domi tuhý jak pes je fakt dobrý :grinning: Honzík se taky někdy v náručí tak vzpírá a vystrukuje zadek atd., že ho skoro nemůžu udržet. A když ho chci někam posadit, tak zatne nohy a musim mu je podseknout, aby povolil :sweat_smile:
Laolin Vítek a kly taky dobrý :grinning:
Sami, já taky hračky skoro nekupuju, hodně jsme dostali a různý věci po někom, stačí.
MM na koně taky nebrblá, což jsem ráda :sweat_smile:
Vanil, na rukou jsem uspávala dřív asi do 5M, ale jen přes den, v kočárku usnul a večer taky, nezávidím a radím nechat vybrečet, bohužel to asi jinak nezměníš a asi už je to pro tebe fyzicky náročnější, když je těžší...
Dedul, úspěch vstávání v 5:10, fakt si řkíkám, jak my ostatní můžeme být vděčný za vstávání v 6 a dýl.
Andy, ježiš, zuby a taková blbá noc. To takhle u každýho zubu problém? Honzík první zub pohoda, myslíte, že to tak bude furt?
Honzík jí kaši možná taky ze 180 vody, ani to nevážím, ale doma jsem dělala ze 150 a teď má možná víc.
Díky za optání, Andy, máme se tu fajn, jak píšeš, čerstvej vzduch, koupání, zatím naštěstí Honzík zdravej, to je asi to nejdůležitější, aby to vydrželo.
Dedul, jsem myslela, že ti tchýně kočárkuje skoro denně, tak už ne, jo?
sami, na video bohužel nekouknu, táta mi říkal, že tu platí net za data a ty youtube jsou dost :frowning2:
Holky, taky maj vaše děti někdy záchvat smíchu z blbosti a druhej den už to nefunguje? Honzík má skoro každej den něco, je to náhoda, něco uděláme, zvuk, hračka a smích a jedeme furt dokola a řechtá se jako blázen. Pak později to samý a už žádná odezva.
Pospi, Janka brzo vstává, achjo, tak máš dalších pár let o vstávačky postaráno... Ale neboj, jednou bude i Janka spát, za takových 6-7 let jí budeš budit do školy :sweat_smile:
Sami, maso má Honzík každej den, přijde mi to důležitý kvůli železu a tak, do roka by mělo být denně myslim, ale nevím, jestli to může souviset s tím jazykem, nemám zkušenost.
Talls, Tobi měl k obědu skleničku? Já si dávám teď, skleničku červeného :grinning: No nic :-n
Nočník začnu doma taky zkoušet od září.
Marti, fuj, hroznej sen, ale myslim, že to nic hroznýho neznamená, říká se, že mrtvého ve snu vidět = že bude dlouho žít.
Petruš, maso mám hovězí, kuřecí, tady v Chor. prodávají i telecí a jehněčí. Kuřecí moc často dávat nechci, je mi sympatičtější např. to hovězí, kuřecí je na hormonech vyhnaný.
Pospi, moucha u Janky :sweat_smile: Tady občas lítá vosa, doufám, že Honzík nedostane píchanec. Co bych vlastně měla dělat? Fenistil kapky na svědění a na ten píchanec studený obklad? Poraďte zkušenější, dík :wink:
Weli, já příkrmy od 6M kvůli kouskům nekupuju, teď teda v Chor. začal Honzík i kousky, tak někdy v čr zkusim ty od 6M.
Novi, SLávko je žrout, asi má megaspalování, páč je hubeňour, to je neuvěřitelný!
Jumi, prosím tě, to je v pohodě, jsem se bála, jaký předsevzetí, jakože dáš třeba Soničce čokoládu nebo tak a ono jen židlička :slight_smile:
Andy, v moři se Honzíkovi líbí hrozně moc, plácá rukama, kope nohama, olizuje si slaný ruce :sweat_smile: A občas dostane plnej zásah vody do pusy nebo obličeje, rozmrká to a dobrý :sweat_smile: Okolní lidi na něj koukaj a smějou se a ptají se, kolik mu je a že je hezkej, to je hrozně hezký :slight_smile:
Holky, ani Honzík žrout ne vždy otvírá pusu a jede, čumákuje často okolo a musím ho přemlouvat. Přitom vím, že má hlad a kdyby to nedojedl, tak 3 hodiny nevydrží.
Lao, kukuřičný křupky dávám, jsou od 4M, Honzík na tom super trénue prstíky, už si umí krásně celou sám sníst. ZTabavuju oh tím v kočáru a to jsem nikdy nechtěla dítě chlácholit jídlem, ale už mě to fakt neba jezdit s hekalem a zabavovat každých pět metrů něčím jiným. Dneska žral cestou k moři kousek bílýho chleba a byl klid :sweat_smile:
Holky, to je síla po dni dočíst, MM už si chce povídat, poslední stránku přelítnu...
Pospi, na pití granul čaj, dělám 125 ml malou Aventku, dnes vypil asi 2 určitě, takže 250-300.
28. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, zkrátka předsevzetí/nepředsevzetí ... všechno co zabere, aby bylo dítě klidné, je dobré :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahravam dalsi videa, tak jen odpoved pro Marti
njdriv se na youtube.com zaregistrujes a pak musis umet aspon malinko anglicky....Upload Video je jakoze nahrat...kliknes pak na Browse (procházet-soubory v tvem PC), vyberes, kde to mas a cekas, az se to natahne a pak uz jen EDIT, pokud chces nejak upravovat popis atd...a nezlekni se, nekdy to nahrani trva dlouho.
Ale az to je hotove, tak je tam zelena fajfka
28. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ja Tomiho este aj kojim, ale to maximalne v noci, alebo hned rano, cez den uz nechce tahat, a vtedy zacina kusat. Takze uz to nehrotim. Ja som ho totizto prikrmovala sunarom od 3 mesiaca, akosi mu to moje mliecko nestacilo. Ale to nebolo pravidelne, to len ked sa mi zdalo ze malo vytiahol.

Petronuska, to je super video.

Petis to je super ze odchadzate na dovcu, aj my ideme zajtra a vratime sa az v nedelu.

Pospi, ja som zacala kratko po 4M, kedze uz bol drobec aj na UM, tak mi doki odporucila uz zacat. Ale skoro mesiac som davala iba jeden prikrm, a aj to len zeleninu, potom som pridala meso, a asi mesiac uz davam aj odpo presnedavku.

Talls dakujem za privitanie v klube, dlzku dodam neskor, ked sa vratime tak ho pomeram.

Boze ja uz vobec neviem na co reagovat, som uplne grogy, zehlila som asi tri pracky, potom pochystat malemu veci, to mi prislo ako keby sme isli na 2 tt, aj tak som to este nedala do tasky, lebo som zistila ze nemam ziadnu taku stredne velku pre Tomiho, tak este rano utekam do mesta nieco mu pozriet.

Postupne si spisujem co budem potrebovat este rano zbalit. A to ked si predstavim, ze my ideme len na 5 dni, co asi tak prezivala Puzzi.

Welli drzim palce aby to dobre dopadlo s oboma babiznami.

Talls o tom jedle mi to povedala doki, lebo som sa jej pytala ci to nieje pre maleho malo 5x denne, a ona povedala ze to OK, ze on uz nieje male babo. Ale na tvojom mieste by som to neriesila ze je 6x denne, tak mu potom zarabaj to jedno mlieko take slabsie, iba od smedu. Aj kamoske to teraz odporucila doki, lebo mala jej prestala pit cajik a predtym jej ho tak pekne pila.

Este som sa vas chcela opytat, vy co stale kojite, nezoslablo vam mlieko, ked ste zacali davat prikrmi, lebo vlastne ja som asi aj na tom pohorela, kedze mi nebolo treba maleho dokojit po jedle, vzdy sa pekne napapal, tak to mliecko slablo. A teraz sa cez den fakt asi nestiha doplnat. Iba v noci aj to nie uz tak ako to byvalo.

Uz toho moc neviem, tak prepacte ak som na niekoho nereagovala, a snazte sa moc nekecat, nech toho nemame s Petis moc na docitanie.
28. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, přesně, hlavně že je klid :sweat_smile:
Vanil, pět dní nebo padesát, ono je to jedno, akorát toho bereš víc :slight_smile:
28. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy - no jo no ty naše gaunerky se nějak na dálku sčuchly už v prenatálním období a nějak je to už asi nepustí :wink: ale plně s tebou souhlasím, člověka to strašně potěší když je na tom někdo stejně blbě :wink: :grinning:

Puzzi - já koupila nočník dneska si říkám, že když ji chodím dávat čurat nad umyvadlo tak už můžeme zkoušet nad nočník..a s tou slanou vodou..je zvláštní jak jim to chutná co, my chodíme na plavání do slané vody a Sonička ji klidně pije a naschvál! Já řešim jestli ji mužu dát křupku kde píšou obsah soli méně než 2% a ona pak vypije půlku bazénu :angry:

Marti se snažim ty vit brát ale nejsem poctivá...a taky pít kalcium..prý ta váha může souviset i s odvápněním kostí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pospi ta tvoje tchýně :confounded: se divim že ho zas enechala koupat v řece :angry: copak je mrož!
28. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já mám ty videa uložený v PC ve Windows fotogalerie, dělá mi problém, i když tam mám fotky, to pak na vložení najít, tak to bude asi můj největší problém .... nebo to daný video vytáhnu někam kde ho najdu prostě .... díky za ty anglický výrazy ... já jak si dám překládat do češtiny, tak se mi zmenšuje stránka, nevím proč, mám s tím špatnou zkušenost ... ještě jednou díky za radu ... nachystám to až zítra , už padám na hubu :angry:
Vanilko, já se ptám, protože Markétku jsem občas taky dokrmila Nutrilonem, a od 6.měsíce totálně nechce flašku, a teď pije mezi jídly, když jde spát, tak se mi nedaří odbourávat kojení, ale zatím jsem to neřešila, ve vedru jsem aspoň měla jistotu, že má tekutiny ... jinak nemám dojem, že by mi zesláblo mlíko, jen ho tak často nepotřebuje, když už se dost nají, tak to jedno pití vynechá, ale stačí aby šla spát, a chce se napít, zatím není problém, přes dovolenou jsem brala "komunisty" ale řekla bych, že nebyli potřeba ... jakoby si malá to kojení chtěla ještě užít ... nebo co ... tak uvidíme, jak to bude dál ...
28. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik, já právě dlouho už nic neberu, tak si říkám, aby mi nechátraly kosti nebo co , protože mě dost bolívají kyčelní klouby atd. no raděj si to Calibrum ještě koupím, s malou nestihám se nějak pravidelně stravovat, tak ať to neodnese moje tělesná stránka ... sice už nehubnu, občas ráno mám 61 kg, ale dožírám se sladkým atd. takže podle váhy se to nepozná, že mi možná něco chybí ...
28. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, a když pitný režim, malá nejvíc vypije ve vaně, cucá houbičku, dneska si po koupání i brkla, a bylo po večeři :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mažu spát ... dobrou a čau zítra ... :pensive:
28. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumik, jeste jednou diky za železo!

marti, snazim se zobnout si denně aspon 1x calibrum mami a mořské řasy (spirulina, chlorella), ale ne vždy si vzpomenu. Mám jasnou avitaminozu, furt mam bolavy jazyk :frowning2:

vanil, ty mas taky honicku, at nic nezapomenete a uzijte si to!

puzzi tve reakce jsou vzdy zabavne...pry neba me jezdit s hekalem :slight_smile:))). jasne, videa si uloz odkazy a doma kuknes.

jeste se pochlubim Domiho ponorem a dam pak pokoj s videama
28. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj som sa vam zabudla pochvalit, dnes pred tym popoludnajsim spankom uspaval MM a vraj ho nemal na rukach, takze jeden uspech, a vecer ja som este chystala veci a drobecsi mrncal v postielke a pritom zaspal. Tak snad si na to zvykne. To by bolo OK.

Marti, mne maly praveze vobec nemal nikdy problem s flaskou, ja som ho totizto prvy mesiac kojila len z laveho prsa, na pravom si nevedel chytit bradavku, az ked mu trochu narastla pusina, tak uz to islo. Takze uz ten prvy mesiac som ho striedavo krmila aj flaskou.

Pojdem aj ja uz spat, aby som bola zajtra oddychnuta.
28. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek