• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi nic si z toho nerob ze musis krmit Honzika chrumkami hlavne v kociku. Aj ja ich vyuzivam hlavne v kocary. Inak by som tiez asi chodila s hulakajucim kocarom.
28. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fuj, tady to jede!!! :fearful: :grinning:
Já jsem si udělala new nehty-no makačka jak sviňa, ale stojí to za to. Čekala jsem, že mě Víteček odvolá, ale nic se nedělo, takže jsem to zvládla bez problémů.

Sami, díky za info ohledně křupek. Určitě koupím-zase bude změna :dizzy_face: Musím kuknout na to tvoje nové video. A svoje mrsknout na net...

Jo, holky, uvažuju o tréninkových kalhotkách... Vítek za den počurá tak tři plenky, tak si říkám, že bychom to mohli zkusit.... Jen teda nevím, které vybrat :grinning:

Peti, Jaydi je fakt nezmar... :dizzy_face: Jako nechápu, nejste vy cirkusáci? To není možný, že je tak děsně aktivní...

Jumi, váha otřes, fakt se začni cpát, nebo zkolabuješ!!!! A to nechceme!!!

Jo a MM na koně taky nic neříká :dizzy_face: No ještě aby, by dostal za ucho :grinning:

Puzzi, "žral cestou k moři kus bílýho chleba" :grinning:
28. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady jeste Domiho potapeni (natacel MM, mame takovou sikovnou minikameru Panasonic sdr-sw20 za asi 7,5tis a ona muze tocit i ve vode asi do metru):

http://www.youtube.com/watch?v=3WG1H92fckY

uz davam pokoj s videama :slight_smile:

lauš není to na trenink brzo :confused: ?ja teda knihu Bez plenky nemam nactenou,ale myslim, ze treninkove kalhotky jsou az pro deti ,co chodi a dojdou si samy sednout na zachudek nebo si aspon reknou, ale mozna se mylim. Mozna to, ze pocura jen 3 plenky neni taky dobre? nebo zbytek odchytate do nocnajze?
ja cumim, ze Domi udrzi kaku a 95% curani az na rano na tu 6h, uz se mi prakrat stalo, ze rano byla sucha jaxem dala na nocnik spustit čůůůůůr a kakanec...nebo hned ta nasledujici plina byla total durch, takze to nekde zadrzel

tak dobrou babule, mizim tez
28. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, zbytek odchytáme :slight_smile: Já jsem právě tu knížku přečetla a udivilo mě, že autorka měla prcka bez plenek od narození, takže teď nočníkujeme i v noci, což předtím nebylo. No s těma kaťatama teda fakt nevím, jsem si říkala, že to z něho servu rychlej než plenky...
28. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, videa super!! Jsem ráda, že nejenom ten náš klouček se tak nahlas projevuje :grinning: Kolikrát se vzteká a tahá to až z paty... :grinning: Ponor fantastickej :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao - ty máš tu knížku bez plenek? jsem na ni koukala v obchodě jestli je dobrá tak bych ji možná i koupila min do budoucna na další děti :wink: ...a nechceš spíš koupit teda jen natahovací svrchňáky..na tréninkovky bych taky řekla, že je brzo...
29. črc 2009 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

Miruss, všechno nejlepší k narozkám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Marti, tobě všechno nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jumi, asi to tak dopadne. Jj, knížka se mi líbila, prop mě trochu sci-fi, jak to autorka se třemi dětmi zvládla :grinning: A úplně mě to uklidnilo v tom smyslu, že opravdu nedělám nic špatnýho (což si někdo myslí-když mu řeknu, že malej chodí na nočník...)
29. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, zase další šílená noc, řev snad co deset minut, mi jebne.ale aspon je tu krásně :slight_smile:ted dospává tu noc.

marti tak další nejedlík do party koukám :wink:
novi jéé vy se máte, že dovolenku, to si užijete, snad má být pěkně :slight_smile:
sami jojo pohyblivý dítě to je masaker a bude to jen horší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
add dieta večer po tý šichtě, jak se vyjádřila vtipně sami mám taky chut jen a jen na sladký, asi normálka, tělo chce no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
petis užijte si to na minidovče :wink:
puzzi tyjo pan příspěvek :sunglasses: to je krásný to chválení od cizích lidí vid :slight_smile: a stím smíchem, to máme taky tak, něco ji děsně rozesměje a za hodinu to udělám zas a kouká na mě, jakože co zase blázním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miruss připojuji se ke gratulacím :slight_smile:
lao na kecy ostatních nedej, každý radí co ne/dělat s dětma :grinning: jsi dobrá. že toho tolik odchytáš, my včera měli zase kaku stroy, nechala jsem ji 2 hodiny po jídle tady lízt nahatou a udělala mi tu asi 5 průjmových loužiček :grinning:

Holky co se vám děti postavují, co máet pro ně za botičky?Já pro Máli koupila takový sandálky chodící, takový ty klasický kožený kotníkový koupím až tak za měsíc,taky je ted takový vedro, tak by byly asi na ven k ničemu....
29. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
na videa už nemám čas, zkuknu později, dnes mi J.slíbil dojet domu UŽ VE 4 hodiny, to je sen a že si ji vezme, bud mlžu jít s nima nebo nemusím, tak paráda, uvidím, jak se mi bude chtít :slight_smile:
29. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ráno
marti vse nej k svátku

Miruss krasne 30. Narozenniny!!!

Vstsvacka v 5.30, jsem prejeta parnim valcem
29. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami jé marti taky přeji vše nej k svátku :slight_smile:
29. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy pry jsou ideální kozene capacky ( napr v Brane maji krasne :slight_smile:) bo noha naboso je zdravá a prostě capkaji, tak maj kuzicku na noze, vetra, neklouze, přizpůsobí se jejich tlapce...
29. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky :slight_smile:
My dneska všichni 3 vstávali až v 7,10!!! :dizzy_face: Janka se vzbudila na 1.kojo až v 5,10h, super noc :slight_smile:
Sami, videa jsou super, klidně vkládej dál :wink:
Andy, teda to je od J. opravdu pozorné, fakt přijde už ve 4h? :grinning:
Miruss, všechno nejlepší k narozeninám a užíj si celý den :wink:
MArti, blahopřeju k dnešním jmeninám :dizzy_face:

Děcka si hrajou na zemi, Riška sebral Jáni auto, ta se teda vzteká, sakra a nemám foťak, hned bych je natočila, to je super, jak si spolu hrajou :sweat_smile: JSem si to myslela, že Janku budou zajímat auta :grinning: Jdu za nima, Janka škrábe autem plovoučku (dřevěnou), to by se pak mohl pantáta pos.at vzteky :grinning:
29. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak my vstávačka v 8, to je dobrý, na to že spala od 19 hodin, a naposled jedla svačinu v 16,30 - v noci krmení v 21, pak o půlnoci a do rána ještě 2x, ale dobrý ... už si šmudlila oči, tak jsem ji dala teď spát, ale otázka, jestli usne, když teď tak blbne, zatím to nevypadá, aspoň pověsím prádlo, jsem z toho jejího denního nespaní už docela na palici ...odpo jsme pozvaní ke tchýni, dělá houbovou omáčku a peče buchtu ... tak se těším, ona je hodná .... to mám asi k svátku :grinning:
Pospi, díky!
Miruš, všechno nej, nej, nej, a hlavně ať ti vychází co si umaneš !!! :grinning:
Vanilko, Markétka taky neměla s flaškou žádný problém, ještě na srazu v květnu jsem to říkala Simče, že jsem ráda, že to tak je, že když mám málo mlíka, nebo je unavená, tak bez problémů se dojí z flašky, a najednou ti, jako když utne, hlídala ji mamka, a přestože jsem měla odstříkaný moje mlíko, tak ho nechtěla, prostě nechtěla nic a dneska je problém do ní dostat čaj či cokoliv jinýho, tak buď na lžičce nebo z toho picího hrníčku a i s tím si spíš jen hraje , musím hlídat, aby se trochu nalila ...
Lao, koukám, že vám ty dětičky tak krásně chodí na nočník, nebo je teda dáváte, to my jsme uplní břídilové ...
Holky, díky za přání !!!!
Andy, Markétka s jídlem jak kdy, někdy fakt kino, tak ji nenutím, ale když jí chutná (špenát,rizoto,atd),tak nestihám dávat ....
Tak je tam křik, tak ji jdu zkontrolovat .... chjo
29. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Honzík vstával asi v 7:15, my asi v 7:50. Prostě ho ignorujeme a on si tam povídá, otáčí, stoupá na 4 a my ještě spíme :sweat_smile:
Jumi, přesně se slanou vodou - doufám, že to neva, páč s tím nic neuděláme, jedině zalepit jim pusu. Další věc - Honzíka strašně láká jehličí, takže když jsme na dece a dosáhne, tak šup s tím do pusy. Nebo ho večer koupeme ve vaničce na trávě, nakloní se a už si trhá a pak má plnou vanu trávy :sweat_smile:
Teď si dává dáchanec, spí tady v Chor. většinou 3x denně 45-90 minut, jak kdy, vždy objedeme malé kolečko s kočárem a zastavíme ve stínu, to jsem ráda, že už není jako dřív, že se muselo jezdit.
Miruss, vše nej k narozkám a stále tak hodné děti i manžela :slight_smile:
Marti, vše nej k svátku a samou radost od Markétky i ostatních!
Vanil, super s uspáváním, že už se občas daří bez rukou :wink: Hehe, taky uklidňuješ kočárníka jídlem? Njn, co naděláme, viď? :sweat_smile:
Lao, ty máš takhle úspěchy s BKM? Gratuluju! Jen 3 pleny, wau!
Andy, to je síla ty noci u vás, fuj! Večer si užij, nech Jendu jet s kočárem samotnýho a dáchni si :wink:
Andy, říkala mi kamarádka, že jí rehábka říkala, že na postavování lepší bez botiček, že boty až fakt pro chodící, že je to lepší pro nohy, ale netvrdím, že to tak je, vím to jen z jednoho zdroje.
Sami, 5:30 už zavání nicmocem :sweat_smile: Co chození spát, kdy chodíš posl. dobou, dřív?
Pospi, dobrá noc, za chvíli bude Janka spát do rána!
Marti, houbovku bych si teda taky dala ráda :slight_smile:
29. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopo....
Tak my máme dnes za sebou další Hexu a Prevenar, tak trošku plakal, ale nic hroznýho...ale já jsem naprdlá, protože mne to stálo o 250 Kč víc...(U Dr stál 2150 i s aplikací, když jsem se ptala poprvé a jelikož jsem měla flexi passy do lékárny, tak jsem si ho koupila tam za 1973 + 200 aplikace a vyšlo to skoro nastejno a nemusela jsem utrácet cash....no a dneska Dr po aplikaci říká, tak to máme 1950 Kč...a já, že jsem měla Prevenar svůj a ona teda že 200 za aplikaci. A já se jí ptám, těch 1950 je i s aplikací? a ona že jo, že zlevnili...kdyby mi to řekla, když mi na něj vypisovala recept před 14 dny, tak si ty flexi passy nechám na něco jinýho a koupím to u ní...no, nic...ale sejří mne to, mohly být nový bodýčka, nebo pixla Nutroše...říkala jsem to MM a on, že jsem děsná na prachy :confounded: ...no, spíš by měl být rád, že mi to není jedno, kolik za co utratím a snažím se aspoň v mezích sehnat věci za dobré ceny, že...

Jinak mi tu tobi pěkně řve, nechce spát, tak nevím, estli je to po očko, nebo únavou...

Dnes jsem mu koupila kuřecí prsa, sejřím na to, není to sice bio, ale nebude to mít každý den a takové množství, tak mu to snad neublíží....ségra dávala klukům vše, mrazila příkrmy i s bramborama a nic se nedělo...bio kuřecí prsa prostě nejsou...
Tak dnes bude mít brambory se špenátem a kuřecím masem. Tuto kombinaci poprvé, tak jsem zvědavá...Docela mne to vaření pro něj začlo bavit, takovej čas to nezabere a když mám připraveno v mrazáku, tak jen šáhnu pro zeleninu, vyberu si jakou chci a je to ...různé mixy...

Dnes mi přišel ten hrací hrnec FP, tak super, je fakt v dobrém stavu, vše funguje, tak mám radost. I když jsem myslela, že to hraje víc melodií, jsou tam vlastně jen 2 písničky a pak to mluví čísla a tvary, co jsou na tom "cukrovíčku" a takový výkřiky...cukrovíčko mám rád...a Hmmmmm.....ale jako jo, za 410 i s poštovným myslím dobrý, novej stojí cca 600 na netu 700 v obchodě.

Puzzi, super, že Honzula spí už i ve stojícím kočárku...jinak Tobi už nechce uspávat na rukách delší čas, když někdy bych ho chtěla i umazlit, tak nenenenenene, vzpíná se a propíná jak blázen, usne jedině v postýlce a nebo v kočárku.

Jo a dnes mega překvápko, ve 3.30 se začal vrtět, tak jsem si řekla, jo dobrý, to bude dudlík, no jenže ouva...dudlík nezabral, různě se tam převaloval a kňučel, až jsem po půl hodině nevydržela a snažila se ho teda uchovat na rukách, ale viz výše, ani nápad...tak jsem mu šla udělat mlíko , jen tak 100, tak to vyžahl jak jednu malinu, nakonec skončil u mne v posteli, kde teda asi ve 4.30 usnul, radši jsem ho dala do postýlky a v 5 usla taky...v 6 mi zvonil budík kvůli tomu očkování, v 6.15 už princátko bylo taky vzhůru...ufuf, snad se to nebude opakovat....

Vanil, Novinko, užijte si mini dovči...my jedem na týden od soboty...tudíž nebudu na netu!!! Možná občas juknu od MM I-phona... :wink:
29. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
U nas noc dobra. Asi 2x vraceni do lehu, ale jinak spinkal az do 6h. Potom jidlo, chvili hrani a pak usnul jeste v 8. Tak jsem si lehla s nim, ale jak uz to byva, jen pul hodinky a basta :angry: No a samozrejme tedka mi spinka na balkone asi 15min.

Jdu honem docist co se tu deje, dokud je cas :slight_smile:
29. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Sami a videa super, klidně dávej a Petronuska...teda Jaydi je mega borec, nestíhám...
Dnes jsem říkala Dr. že Tobi zatím nemá tendenci se posazovat, tak jako koukala, že proč se divím, že na to má jeeště čas...
Jo a ohledně botiček...no, říkala mi Dr (bylo to teda zrovna na neurologii), že by se zatím nechodícím dětem neměly dávat botičky, že jim to drží jinak jakoby ten nártek a že je lepší, když to mají navolno, naboso, s ponožkou...ale přiznám se, že takový ty měkký botičky taky dávám....teda teď v létě tak ani ne, ale když bylo chladno, přeci ho nenechám jen v ponožkách...ty kožený taky asi nemůžou vadit...
29. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
houbovku jsem varila redevcirem, mnam
puzzi jo, v 5.30 se tocil,ale napul spal, jeste by asi zabral,ale ja se bala, ze se po*ere do pliny a prepirat ty prikrmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: taxem ho proste rozjařila svlikanim a nocnikovanim (ihned hodila mega čůra), ale kakanec si nechal...naštěstí do papírovky...tu ted pouzivam od 6h do vstavani, kdyz nehodí kakanec do nocniku...tak aspon tak. No ale samo, ze uz nespal, takze od 5.30-8h v posteli vedle me radil, sapal se po me, skrabal me, strkal mi ruce vsude mozne, hlavou mi rozrazil ret.... :pensive: , no ale ja napul spala, takze jsem ok.On uz taky od 10h spi, tak valim neco uklohnit, at nemam pak hlad.
laus to ses s BKm fakt borec!
29. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak jsem vcera nasla jeste syrove tycinky a snedla jsem skoro celou krabici. 5 tam zustalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
Sami video dobry :grinning: Jak nadava :grinning: A ty kocky jak preletely :astonished:
To je super napad tady davat nase videa. Aspon se podivame navzajem na nase bobisky, jak vypadaji na zivo nez jen na fotce. :wink:
Sami k tomu jazycku. Nevim, jestli z veder, protoze tady mame pod 20st :frowning2: Ale doma se mi potil na nozickach hodne. Jsem mu koupila botky, tak je ma tedka skoro porad obute i s ponozkama.
Puzzi to musi byt super videt Honzika jak se placa krasne v mori. Doufam, ze pak uvidime nejake videa! :wink:
Marti Marketcina vecere ve vane :grinning:
Sami to druhe video jsem skoro ani nestihla, jak to bylo rychle :grinning: Ale super! :wink:
Jej, tak uz se mi vzbudil prdola, tak zbytek reakci pozdej :wink:
29. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, Domi zpěvák super ... jak nadskakuje, tak to Markétka dělá taky!
Já už video stahuju, snad malá ještě chvíli vydrží - spí 20 minut, a dodělám to, to je dneska zase nekonečný ... jinak dnes nic nedělám, už jsem MM rozbila hrnek na kafe, ten mě "sežere" musím někde sehnat stejnej ...
29. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronuska, nic si nedělej z tyčinek, já včera při žehlení sbodla 2 kostky ledových kaštanů.. :grinning: :grinning: .(ne dvě balení, jen 2 kostky :grinning: ), jsem se držela...

Tak Tobi zvládl mou patlámo patlámo docela dobře, celkem mu šmakovalo, jen jsem mohla dát víc špenátu, bylo ho tam nakonec trochu, jak se svařil. Jinak už mu to nemixuju do úplný kašičky, ale tak jako napůl, je tam vidět co je co, kousilínky masa, kousilínky špenátu a brambory s cuketou teda splynuly v jednu kaši :wink:

Marti, jak dáváš Markétce to pečivo, tak ona to jako žužlá a rozžužlá do takovýho stavu, že to spolkne??? Tobi se začne hned dusit, dávit a plivat a je konec...se bojím mu něco dávat, jen tu křupku, ta se jakž takž rozpustí v puse...sušenky namáčím, tvrdou se bojím, po té zkušenosti...

Andy, ty máš teda noci...co já si stěžuju s dnešním vstáváním ve 4... :wink:

Tobi objevil, že když strčí do hrnce ruku, že hraje....olala :grinning: Naštěstí už aspoň nebrečí, řval od rána, jen chvíli spal...uf, teď si hraje....jupíííí.

Jo a aktuál míry...9550 g a 73 cm...ty brďo, kdopak už má nad 10 kg...??? Honzík asi jo, co? a Nikolka???

Dnes mi psala IP nějaká holčina co prý to mám za sportovní kočárek, že vypadá dost dobře... :slight_smile: , tak jsem se radostně dmula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, Marti, rozbitej hnek, sakriš....taky mám svý oblíbený...už ale víc, když mám myčku. jsem na hrnky ujetá....nejnovějsí a nejmilejší kafáky mám teď s nějkaou včelí rodinkou :slight_smile: ...jako obrázkem, že jo... :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls: a co to máš vlastně za ten kočárek - jakou značku? :slight_smile: si to nepamatuju! :zipper_mouth:
29. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, Concor Fusion 2009 :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem nahodila to video, trvá dýl, ale stačí zkouknout tak 1,5 minuty ...: http://www.youtube.com/watch?v=XF7k_uXsD2s
29. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, malé užďubávám toho pečiva malinkatý kousky omáchaný v másle, jakmile se naučila s tím v puse manipulovat, tak dávám ty kousky větší, zatím v pohodě, napoprvé taky snědla asi jen 3 sousta, malinkatý, právě jen takový aby se to v puse rozpustilo.
Ten hrnek mě štve, právě jsem skládala nádobí do myčky a vyjel mi z ruky, ale rupl tak, že to prostě nejde ani slepit, tak mě to dost štve ...
29. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá spala hodinu, a mám takový dojem, že to bude pro dnešek všechno .... mi mrskne, spokojená sedí a hraje si, nějak si ublinkla, tak chvíli počkám, a dostane oběd
29. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls: je fakt supééér! :dizzy_face:
m1rti: malý usnul 10.15, vzbudil se 11.30, nakojila jsem ho a od 12 hod zas chrupe... :dizzy_face:
jo a video super, jak se malá suprově řehtá! :grinning:
29. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, na ty ceny očko už fakt prď, to nevrátíš :wink:
Když Honzík v noci takhle otočky a dudlík nezabírá, dáme mlíko a pak skoro vždy bez problémů usne.
Kam jedete na dovču?
Sami, to je nezmar, jak ráno s tebou řádí, to musí bejt super!
Talls, taky dávám pečivo (vnitřek chleba, Honzík to žužlá, pak mu kousek zůstane v puse, nějak to tam zpracuje a polkne. Občas malý kucky kucky, ale zatím vše přežil :sweat_smile:
Talls, 9,5 kg dobrý, Honzík má snad něco málo nad 10.
29. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek