• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Dobre ranko,
tak u nas pro zmenu noc jaks taks. V noci ok, k ranu se tam porad desne vrtel, jak kdyby nevedel, jak si ma lehnout, tak jsem ho vzala k nam a spinkal dobre. Jidlo az v 6 a to uz byl vzbuzenej. Si ho Ray vzal do 7. Pak se mi ho podarilo jeste uspat a spali jsme do 8:45, tak aspon neco :slight_smile:

Laus krasne fotky :slight_smile:
Pospi vubec nechapu, jak jsem to tak mohla napsat :astonished: :grinning: :wink:
Talls s tou kilou to musi byt taky nic moc, co? Ale hlavne, ze vis, co delat a Tobi pak byl v pohode :slight_smile:

Tak uz to tu pisu hodinu. Jaydi me nenecha, furt musim za nim behat :angry:
Zatim odeslu a za chvili zkusim znovu. Treba se mi podari ho uspat :grinning:
30. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, cesnakovú polievku a granadír a uhorkový šalát. :slight_smile:
My noc ok. :slight_smile:
Keď som budila MM o 07:20, tak sa zobudil aj Kubko. Zuzka spala do 08:10. :sunglasses:
Dnes je horúco, tak sa budeme s Kubkom poobede čvachtať v bazéne. :sunglasses:
30. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti dneska te ceka busy den. Tak to zvladni se vsema navstevama a at je Marketka hodna :slight_smile:
Megn se zase 3 minuty nudila, ne? :grinning:
Domi zacina pekne akcnakovat :grinning: Uz se tesim, jak tu budes Sami psat, jak ti vsude leze a ty za nim behas :grinning: Myslim to v dobrym. Jen jak se takove klidne miminko, jako Domi, pak obrati v akcnaka :wink: S tim jazykem me to taky pekne stve. Ma to porad a mozna i o trosku vic :frowning2: Dneska zkusim do lekarny s nim zajit a optat se :unamused:

Mne Jaydi tedka spinka v kocarku, tak aspon chvile klidu :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, dvě návštěvy zmáknutý, Pavka je na cestě, jde se vykecat. .. plot se rýsuje, ,,, malá spinkala od 9,15 do 10,50 což je ok , doufám, že bude spát i odpoledne. ... ohřívám čočku, pojíme .... taky mám v lednici spoustu hříbků, tak Pavku ukecám na smaženici asi .... holky dočtu vás pozděj ... ted nestihačka
30. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

mě dneska asi flákne! :angry: Vztekloun se furt čílí a pořvává... Teď se mi podařilo ho uspat, tak doufám, že si dá tak hodinku. Potom jsem domluvená s kámoškou na kafe, tak snad mládenec předvede zase andílka :grinning: ještě musím s balíčky na poštu-jsou tam schody, tak buď tam vlítne kámoška, nebo bude hlídat venku kočár... Pak ještě do hyper nakoupit, no snad bude dítko spolupracovat.

Jinak tradičně doma bordel jak v tanku-ráno balím a pak už jen furt nosím prcka :angry: Jako fakt nechápu, že si vaše děti vyhrají i samy...

Díky za pochvalu fotek :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky, len som nakukla na sejundu lebo mam toho zas mooooc, vybrala som konecne postielku, vdaka za rady :slight_smile: takze kupim zltu http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?active=1&menuitem=1&body=detail&kod_p=POSTEL02 myslim ze super cena a ta vybava, wau! snad to nebude šmejd ale vsak to nebudem pouzivat denne a ked to ma 2 roky zaruku, dovtedy ju uz snad ani nebudem potrebovat :grinning: uz ju mam odlozenu, navecer ju pojdeme kupit :slight_smile:
Laolka krasne fotečky, Vitulo je uzasny, fakt je to typicky tato :wink:
aj videjka som kukla konecne,
Marketka je bohovska jak sa zabava na prskani :grinning:
Domi skvely v bazene (Sami prosim Ta, vsak Ty mas postavu jak Kate Moss!!! :confused: )
no a Jaydi super macher, je to proste borec :sunglasses:
ja som dojedla skvelu pizzu co robil David vecer a navecer spravim vyprazany patizon s opekanymi zemiakmi.
som asi moc vychvalila Slavka lebo vcera spal dokopy 13 minut, doobeda 3 a poobede 10 :sweat_smile: a dnes este vobec, kurňa!
musim vyvesit 2 pracky, ozehlit 1 a poskladat 3. som tu zahádzaná jak na hnoji
padáááám, este vecer určo prídem prepáčte ze viac nereagujem ale mam fofry fofry
30. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Novinka potieľka vyzerá dobre a ktorú farbu si si vybrala? :slight_smile:
Lao dúfam, že Vítek zvládne všetko ok. :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
čus holky,
tak jsme zpátky z Motola, no zabitý 2 hodiny a nic z toho...Dr na něj kouknul, prohmatal, vyslechl si moje povídání co se dělo a zkonstatoval, že na akutní operaci to není a ať to sledujem a ať přijdem v září, že teď je prázdninovej provoz a stejně se neoperuje (jen asi akutky)....no a že kdyby to bylo jeho dítě, tak by určitě ještě počkal...no, bezva...prý termíny operací mají až na březen příští rok, tak by bylo lepší ho pak vzít jako akutku...no, to jsem říkala, že taky pak může být pozdě, že jo, až mu tam uskřine střevo či co, tak prej kdyby se nám cokoliv nezdálo, tak šupajdit tam hned i v noci...a s tím prosvícením to je nejleepší způsob, jak zjistit, jestli je tam vše OK...naschvál zkuste, vy , co máte kluky jim baterkou podsvítit pytlíka, uvidíte kuličky :slight_smile: , je to zajímavy...No, tak snad se to zas nebude opakovat...no a Dr divnej, protože mi ani nedal zprávu, všichno ostataní doktoři, ať jsem tam byla s čímkoliv mi dali vždy papír....no, nic....
Jinak Tobi v pohodě, už ho to nebolí, i když to má vyvalený furt, i když ne tolik moc...teď spinká, usnul po cestě, tak dospává doma...dneska poprvé chvíli seděl a držel se madla :slight_smile: , a taky ho okusoval, toto bude vypadat za chvíli... :grinning:
Jinak já, od doby, co se hlídám v jídle mám o půl kila víc....no, je to možný??? :astonished: :astonished: :astonished:

Novi, teda se Slávečkem mazec, jak je akční, to stejný má Petronuska, co??? A postýlka vypadá moc hezky, mne se ještě líbila Chicco Spring. Je podobná, jen otevírací strana je ta širší...a má síťku ze všech stran. Mají s kolečkama i bez koleček. A David super, jak se snaží!!!! Teda když si vzpomenu, jak jsi z něj byla neštastná, tak teď je to krása, co??? :dizzy_face:

Marti, pomazli Pavku, ona se vypláče a bude časem zas dobře....a čočku bych si taky dala, mňam :slight_smile: . Já včera vařila kuřeci s hříbkovou omajdou (takový ten pytliček od Maggi či čeho...) s rýží...něco zbylo, ale jsem taková hodná, že to nechám MM k večeři....

Dnes mi přijde holčina, co nám vymýšlí "zajištění hypotéky"...pojištění nebo tak....tak asi si dá MM životko...holt člověk nikdy neví, co se může semlít , že jo...to jsou hrozný myšlenky...

tobi se mi včera při těch machinacích počůral do postele, tak musím vše převlíkat...matrace to trošku schytala, kurňa, musím jí dát vyčistit...nebo zkoušeli jste potah na matraci prát??? Nesejme to pračku??? Musí to být těžký jak prase , když se to nacucne vodou...bojim bojim...
30. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Honzík už spí dneska podruhý, nějak ho to horko zmáhá, to je dobře :grinning:
Sami, Honzík když péruje v tý cestovní postýlce na 4, tak to hrozně šustí, je to sranda. :slight_smile:
Holky, mně skoro připadá, že ty vaše hodný mimina jako mimina typu Domi, Zuzanka, i Jaydi jen vyčkávaly, sbíraly zkušenosti, pozorovaly a pak to naplno rozjely, jak jsou teď šikovný, to je super, holky, se mi to líbí, moje druhý dítě bude taky takový :grinning:
Honzík dneska sežral oběd na dnes i zítra, otvíral furt pusu, po jednom obědě neměl dost, hm, dostal další a snědeno. Což je fakt výjimka, většinou má ke konci zeleniny už dost. Jak jsou na tom vaše děti poslední dobou, jí třeba při lezení víc nebo míň nebo stejně?
Lao, to je dost krize, když musí člověk nosit, nestačí Vítkovi ani, když jsi na zemi s ním? Třeba mu aspoň vyleze další zub, když už, Honzík občas blbej den a nic typu zub z toho :sweat_smile: I když tady u moře je to s ním celkem dobrý, spíš má třeba blbej podvečer nebo blbý chvíle před spaním, jinak se to dá, vlastně tady nenosíme vůbec, jakmile ho nic neba, jde do kočáru a jedeme k moři nebo někam. Co mě štve, že nevydrží dlouho v kočáru, musí buď něco jíst nebo hračky, taky občas mostuje a klouže dolů, takže furt zastavujeme a rovnáme ho.
Novi, ty seš fofrovník, z tvých příspěvků vždy dýchá velká ekšn :grinning:
30. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky nestiham docitat, tak vas jdu alespon navstivit.
Puzzi to je honzik sikulka, Maty ji porad stejne sklenicku, dneska jsem mu delala spenat, cuketu, kureci a brambor a strasne mu to chutnalo. spenat mel poúrve. :wink:
Novi penka postylka, my mame taky bez zavesneho luzka, akorat baby point a jsme spokojeni, ale jak pise Puzzi to susteni je divne. :slight_smile:
Dneska jsem byla koupit dvojcecim holcickam oblecky, nadherne tak se tesim az to mamince dam :slight_smile:
Majdi uzij si den na zahrade v bublinkach.
ja jsem do sóboty sama, ale zatim je maly zlaty, zvladam, zitra asi prijede mamka, tak mozna nekam vyrazime, ale bez auta jsem jak bez nohy :slight_smile:
Matysek se hodne hybe na zemi a taky je podle toho hubenourek, sama ruka sama noha, nikdo mi neveri ze ma 8M, kazdy rika mene. pry pul roku :grinning:
Popsi u tanyny tanana jsem se ohromne nasmala, ale uzasne, riska je talent a ty jak by smet :grinning:
30. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls, docela mě to šokuje, že tu kýlu nechávaj Tobimu tak dlouho :frowning2: Jako nepřála bych ti akutku a muset tam jet, ale zas čekat ještě x měsíců, to je děs.
Weli, do soboty sama? Tak ať je Maty zlatíčko, přeju! To je fajn, že mu taky chutná, to je pak radost krmit, když otvíraj pusu.
30. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi jj diky moc. snad to zvladneme ale musime, nic jineho mi nezbyva. jsem zhyckana ze je MM porad doma tak ted to zmaknu :slight_smile:
Jj maty otvira pusinku uplne ukazkove je to sikulacek :slight_smile:
Jj Talls a co ti rekli, kdy pujde Tobisek na tu operaci? nebo jedtli vubec, je to divne
30. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Mirka zltu :wink: no som zvedava na to šušťanie :grinning:
Talls ta je tiez pekna ale dala som na rady ze nie je dobre sietka zo 4 stran, ale ta Spring je pekna
Tobik zlatinko malinke a ako dnes s teplotou? uz je asi okey, ze? teda az na kylu...sila, ze cakat na "akutku", som zvedava ci by on sam nechal svoje dieta nechal cakat na akutku :angry: zelam nech to mate v poriadku, aby ste s tym uz nemuseli behat. Mne tiez raz nedali papier a vypytala som si :sweat_smile: ked Ti neda papier tak si tam oficialne nebola a peniaze (ak nieco platis) si moze dat do vrecka.
Talls chod reklamovat vahu :grinning:
yo, David... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad mu to fakt vydrzi, ja uz nechcem zit inak :slight_smile:
Puzzi ano, u nas sa baští o 106 odkedy ma pohyb. asi pri nom skrachujem, dnes mal prvy krat jogurt ale nestacilo, musela som doplnit brusko Frutapurou.
oj, pospi video som nevidela, ale uz nestiham, kuknem potom, py py zatim
30. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis, ja som este nieco chcela ale nespomenem si.... :frowning2:
30. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
joj, uz viem!
Talls skusala som dnes kupat Slavka na štýl Tobi tak voda v ušiach nevadila, behal po celej vani, keby sa mu to nešmýkalo tak sa aj postaví a hlavu si trieskal každú chvíľu ale bavil sa, nevadilo mu to. no a skonštatovala som, že na Tobiho nemá, to cákanie je jak kolibrík :grinning:
30. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli, chápu, já jsem taky zhýčkaná, že je MM furt doma a být pár dní na Honzíka sama, tak nevim nevim :sweat_smile:
Novi, kam to do Slávka padá, viď? Bych ho chtěla na den poznat na vlastní oči, je fakt úžasnej, neuvažovalas o nějakým pořadu, že bys ho tam předvedla? Nejdřív by vystoupil z kočáru, pak by něco pověděl, ukázal by, co vše umí a jako bonus by sežral půl kila příkrmu :grinning:
Honzík spal přes 2 hod. a je do růžova, to jsem ráda :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi Ty mas mega zmysel pre humor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: povedal by len "mama papu" a "mama b-m b-m" ups, nie po novom sa už naučil aj "ga"
Weli ale zvladnes, neboj! ked si zvladla s nim, zvladnes aj bez neho. vies ako to myslim... :wink:
30. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
puzzi: ti závidím toho chlapa furt doma...mně jednou z Maxouše hrábne, jak jsem s ním furt sama...ještěže aspoň mám kámošku se stejně starou Emou a chodíme spolu někdy i 2x týdně na kafčo na odreagovačku! :wink:
30. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, plot je hotov ,hodila jsem fotky do alba, tak koukněte než mi to smažou .... ještě udělám fotku z ulice, ale teď se tam courají sousedi a stojí tam auto ... tak později ... : http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3088658&vReferer=
30. črc 2009 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
m1rti: plot je moc hezkýýý! :dizzy_face: jééé, až takhle daleko budeme i my... :dizzy_face:
30. črc 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, stáhla jsem video z 15.6. tak když budete chtít, tak koukněte: http://www.youtube.com/watch?v=8K-kpzeXRmE
30. črc 2009 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, videjko super zpěvačka :grinning: Plot máte fajný, nikdo k vám nebude čučet :wink:

Naměřila jsem Jaňuli 38,4C, dala jsem jí panadol sirup. Zítra v poledne zajdu k dr., je před víkendem. Snad řekne, že to jsou zubky. Ach jo. :frowning2:
Riška běhal venku a byl teď mrzký, šáhnu na něj a teplejší, ten má 37,3C, možná mají nějakou společnou virozu.
30. črc 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
mamky, po castech docteno, az to draci mlade uspim, pak dojdu
to je fakt silene, kdyz se plazi ;))), nechtejte to!:wink: nic neudelam, raz dva je o 2 mistnosti dál a ja ani nedojdu, osm jsem chtela!
uf
ted jsem uz ze zoufalství pustila Vecernicka, aby koukal než nepustím vanu a nachystam si věci na spani

Zatim packo
30. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli, prý bez auta jsem jak bez nohy :grinning: Jsi měla na oběd vtipnou kaši, ne? S tou tvojí ortézou, to sedí :grinning: :wink:
Taky se řehním nad debatou Novinky a Puzzika :grinning:
Dedul, taky se dočkáš svojeho plotu :wink:
Sami, však já to taky zatím nechci :wink: S Riškou jsem měla vegáč, ten se rok povaloval, povaloval a pak hup na nohy a hybaj :grinning:
Ivi, pěkně si to maluješ s 2.dítkem :slight_smile: Přeju, aby vám to vyšlo a měli jste hodnou Ivanku :wink:

Jo, a díky za ódy na tančící video. Dneska jsem pana prŤku točila při další taneční kreaci s rozestupem po 3 letech a moc velký rozdíl tam nevidím :sweat_smile: :wink:
Janka už leží, nepláče, ale slyším furt cumel. U kaše se mi úplně zpotila, bobek, asi začal účinkovat panadol.
30. črc 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky maly spi, od 3 nespal a ted za vecer mel silene dva ale jako fakt silene jecaky, uplne se zalykal, kaslal a natahovalo ho, myslela jsem ze se udusi a pozvraci, asi vztek ze je unaveny. dala jsem mu najist a polozila a hned usnul. bobinek muj maly.
Koupete idkyz jsou mali unaveni moc? ja asi nebudu, protoze jsem ho ponorila do vody a jecak, pak jsem ho utirala jecak, ale fakt sileny a proste to byla unava.
ma hrozny kasel, takovy suchy, dusivy, dlaa jsem mu stoptusin :wink:
Pospi :grinning: jj je to tak
Sami jj to jsu deti , s tim se pocita :slight_smile: a Novinka to musi mit silene, kazdy to mame nejak narocne ale proto jsme je chteli ty nase uzlicky :slight_smile:
30. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli, když je Jáňa moc unavená, tak nekoupu, jen umyju mokrou žínkou a namažu. :wink: Někdy unaveností J.taky tak řve. Položím a spí :wink:

Mám dotaz: Vařite vše z kojenecké vody? Se přiznám, já ne....
30. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi ja nevarim ani jsem nikdy nevarila ani mleko. My tady v hermanicich pry mame uzasnou vodu rikali na hygiene co se obsahu latek tyce a tak prevaruju jen.
Jj ale ja myslela ze se mi normalne zalkne a uz nenadechne bobinek. Diky pospi
30. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
30. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
taxem tu
nastesti usnul bez problemu, sice klasicka velka kativita u koja, odpojovani, pripojovani, boxovani rukama, nohama,ale paxe otocil na bok a šlus :slight_smile:
to je tak sladke jak zacal spinkat na boku...silena novoa, u nas, ale myslim, ze jste psaly, ze i u vas, sradna,co?

no ale je vedro, cekam, ze do hodinky s brekem urco bude vstavat, ale pohladim, pohoupu a snad bude dobre
MM jel na golfik, ale taky cekam, ze nejak uz snad dorai a jestli ne, tak neva, vsak uz mam volno :slight_smile:
aha..brek ted...jsem to privolala...
30. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek