• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
miruss: tý jo... :confused: další takové akční dítko!!! :dizzy_face: šikulka!
31. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul dík. :slight_smile:
Ešte som zabudla, Zuzka teraz tiež papá oveľa viac, keď lozí, stavia sa a stále je v pohybe. :slight_smile:
Talls s tou kýtou blbé, nechápem, že Vá nechajú tak dlho čakať. :rolling_eyes:
31. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli u dr. mame plno kapek a sirupu, Matysek ma tzv. zadni rymu, ma rudy krk, a neni schopen to vysat. teda ja. Bude to trvat tak 4-7 dnu a 4 noci budou kriticke. ach jo bobinek a kasle hrozne moc.
diky vsem za podporu snad bude lepe.
Talls s tou kylou je to strasne nechapu to na co cekaji. :frowning2: a proc neudelame sraz na morave? tentokrat?
31. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Honzík spal skoro do osmi - bomba, MM měl službu a já spala do 10ti, vyhnalo mě horko, jinak bych snad byla schopná zůstat v posteli celej den :grinning:
Petruš, aha s domácím úkolem :sweat_smile: Tany tany mě pobavilo :grinning:
Sami, je super, jak si MM začal víc Domiho užívat, asi je to i věkem dětí a že už spoustu věcí chápou a umí, že to ty chlapy bere víc a víc.
Dedul, no a takovýhle starání o Honzíka jako TM, to je u nás často, tak k čemu mi je, že je MM doma? No ale jo, dobrý, těch 10ti minutovek je během dne aspoň víc :grinning:
Weli, jdi s Matym k dr., chudák s kašlem.
Talls, pod drobnohledem nejsem, MM bordel a spol. vůbec neřeší a kdybych neuvařila, tak dojede pro KFC a bez keců, takže tohle v pohodě.
Miruss, tyjo, gratulace k postavení!
Sraz Lucký vrch je z PLzně celkem dost daleko, takže neříkám 100% ano, ale snažila bych se to zařídit.
Už tu dlouho nebyla Hpaja, že?
31. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
u nas noc jaks taks, porad sebou mlel, tak jsem ho dala k nam do postele a spinkal v klidecku. Uz si asi zvyknul byt u nas v posteli, co? Doufam, ze to nebude moc hrozne ho odnaucit spat sam :confused: :wink:
JInak vstavacka Jaydiho v 6, dostal mliko a zase torpedil vsude mozne. Nastesti kolem pul 8 jeste usnul, ja s nim, na hodinku. Pak chvili hrani a tak, snidane (nechce mi moc jist, jen mliko :frowning2: ) a tedka spinka v kocarku asi 10min
Nevim, jestli nechce jist kvuli tomu, co ma na jazycku nebo proc. Veme si par lzicek, ale za kazdou dava hned prsty do puse, jako by mu to tam vadilo. :frowning2: Snad to brzy prejde.
Konecne je dneska patek. V pondeli tu mame volno, tak to bude super dlouhej vikend. Jaydinek bude rad mit rano tatinka u sebe bez odchodu do prace :slight_smile: No a ja taky, se treba dyl vyspim :grinning:
31. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli teda zase u vas nejake trapeni :frowning2: at to dlouho netrva :pensive:
Sami teda tolik prace na noc, to neni pro me. :wink:
Talls s tou matraci bych sla do cistirny :wink:
Pospi snad bude Janicka dobra
Miruss gratulkaZuzance k postaveni :wink:
Jej Weli, chudacek Matysek. Snad mu ty leky zaberou a bude to trvat min nez tech 7 dni. Prejeme hodne sil :pensive:
Puzzi u nas stejny s Rayem. Neporadek tolik nevadi, uklidi on nebo ja, s varenim je to stejne a venovani se malemu po praci je 100%, tak jsem za to mooocinky rada :slight_smile:
Na Hpajku jsem si taky vzpomnela vcera, ze tu dlouho nebyla. A kdo vi, jak bojuje Bartalka
31. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, hlavně že vaše postel zabere, to neřeš, každej den zkoušej jeho postýlku, ono to bude třeba noc tak a druhou jinak.
Já vstávala v těch 10, MM zrovna šel uvozit Honzíka ke spánku a H. ještě spí, dobrej den dneska, dovolená :grinning:
Petruš, Ray je ideální chlap, nebo tě taky někdy něčím se.e? :sweat_smile:
31. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli: bobišék malý :pensive: ...vy máte taky pořád něco...ach jo! :pensive:

jo jinak, co se příkrmů týče...Max miluje cuketu, takže když dělám cokoliv jiného a dám mu k tomu i tu cuketu, tak to zbaští...dnes snědl dokonce mrkev, kterou mi vždy prskaaal! :dizzy_face:
puzi: jééé spánek do 10 hod...to musela být paráda!!! :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tak mas dneska dovolenou, jo? :grinning: :grinning:
Ray je idealni :wink: stve me nekdy jen s malickostma, jako treba koureni a nebo kdyz zacne malovat obraz a nedokonci :angry: Takze v podstate nic me nese.e. :grinning:
31. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis Dedul, neco se naslo :grinning: :wink:
31. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek! My sme uz na ceste, je to 300 km a caka nas este 230.
Sami Ty mas energie jak atomovka! :-P Ja Ta vzdy hrozne obdivujem, dam 10 % co Ty a som mrtva! S TM to skus, oplati sa! Mna to uz vazne nebavilo, doma som bola na vsetko sama a nikdy som uz nemavala dobru naladu. Teraz makame tak 50:50 :wink: (ked je doma)
Weli Matymu zelam skore zdravie a Tebe konecne oddych.
Kojenecku vodu davam vzdy, len ked varim, tak z beznej a potom vylejem a pridam koj. Uz nesterilizujem, od 4 M som zacala ster.raz tyzdenne a od 6 M som prestala. Tak som citala v knizke a kojo voda staci prevarat do 6 M, beznu do 1 r.
Jejda, zas som vymleta.
Yo, tiez sa chystam posvietit si na gulky :grinning:
Baby mavajte sa krasne a piste basne :slight_smile: asi nebudem mat signal, su to hory.
Py py a nech nie je nik chory ked sa vratim!
31. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi moc si to uzijte :wink:

Jinak ja teda jeste sterilizuju... :rolling_eyes:
31. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

díky za názory k dovolené :dizzy_face:

Vodu kupuju taky Aqua Anna a nepřevařuju.

Sami, koukám, žes byla včera motorová myš :wink: Ale to ty tak máš normoš :dizzy_face: Téééda, to je krásný s TM a Domčou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kurňa, samý DS!!! :confused: U nás je to teď na denním pořádku :grinning:

Pospi, dopadněte u Dr. dobře!!!

Miruss, gratuluju k Zuzančině postavení :dizzy_face:

Petruš, ze společného spaí si vůbec nic nedělej!! Je to nejlepší pro malého i pro vás :wink: Až se mu s váma ebude líbit, sám prchne :slight_smile:

Weli, chuďátko Matyášek :frowning2: Snad mu bude brzo líp!!!

Dedul, tak s cuketou jsi mě překvapila :confused: Tu Vítek pěkně prskal :grinning:

Novi, užijte si dovču :dizzy_face: já jsem dneska udělala na oběd langoše, vyhodila ven stůl, ať máme kde posedět. Te´d mi malej spí na ruce a až se vzbudí, tak asi půjdeme do bazénku

:slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Novi užite si mini dovolenku. :sunglasses:
Petrus TM je ideál. :slight_smile:
Puzzi, tak dnes konečne dovolenkuješ? :grinning:
Weel chudák Maty, prajem mu aby ho to čo najrýchlejšie prešlo. :frowning2:
31. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao kazdej den jo? :astonished: To uz ani neznam :grinning:
A doufam, ze se Jaydimu u nas v posteli nebude libit jeste treba v 7 letech :astonished: :wink:
Langose bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nas je pekne hnusne. Porad poprchaci a je docela kosa :angry: No ale za 10 dni jedeme do CR, tak se tam doufam zase vyhreju na slunicku. Se tesim!
31. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, taky mi Janka na tom tvým videu připomínala Markétku, některým chováním a koukáním atd. jinak teda chudák Janka, ta teplota, nám se zatím všechno vyhýbá, kéž to vydrží ...
Simčo, dvůr je super ... já bydlela vždycky v bytovce nebo v paneláku a tohle je velká paráda, fakt .. .soukromí nade vše!
Sami, já ji už do toho lehátka nedávám, fakt je to 2 měsíce starý video, už hrozil Letecký den .... ale je to do 9ti kilo, ale když ji tam na chvíli dám, tak tam sedí, stejně neleží, tak to nemá smysl ...
Simčo, ta chata vypadá dobře!
31. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, paráda, gratulace Zuzance k postavení, je to šikovná holčička.
Weli, teda chudáček, tak si zkusí ... zvládej holka!
Holky, jdu najít MM trasu do Prahy, jede 9.8. na výroční koncert Aleše Brichty, je to v Tesla Aréně. Se těší jak malej .... normál bych jela s ním, ale bohužial ....
31. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím návrát od dr., vypadá to na virózku, pro jistotu jsem si zaplatila CRP test a hodnota byla úplně nízko, takže super, z toho se brzy vymarodíme. Akorát mám dávat více pít, zkoušet, co jí chutná a třeba stříkačkou. Včera jsme spolu objevily kouzlo stříkačky z panadol sirupu, takže jí začnu nalívat jím. Holky, padám za Richardem, přijela jsem a on mi osazuje ten můj záhon. Není on zlatý? :dizzy_face: :wink:
31. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dovolená skončila chvilku po 12té, ale dobrý to bylo :sweat_smile: Jsem se sice dnes vyspala, ale jsem nějaká unavená, spala bych víc než kdy jindy, asi jsem se přespala :grinning:
Honzík miluje broko a tady v Chor. jí nikde nemají.
Novi, užij si dovču! Stejně je to super, jak najednou David obrátil a pomáhá :slight_smile:
Lao, co to, že tak DSkujete najednou :grinning: Přejeme ti to, že, holky :slight_smile: My teda tady v Chor. zatím 3x ze 4 večerů, takže důchodci by záviděli :grinning:
Pospi, chudák Janka a Riška je ok? Tak dobrý, že je to jen málo a bude to rychle pryč!
31. črc 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi tak aspon, ze to Janicka ma nizke a bude brzy dobre :wink:
Puzzi to byla dlooouha dovolena :grinning:

Jaydik byl zase cilej. Pred obedem vylezl vsechny schody a pak byl v kazdem pokoji, kde se vzdy o neco opiral a porad vstaval a sedal dokola. Lozil prese me, coz je prdel, jak se vzdycky odrazi a napul preskoci a zbytek preruckuje :grinning: Pak byl obed, pulka sklenicky HIpp a k tomu jsem mu dala jeste cuketu, tak jedl krasne. No a pak zase schody a byli jsme chvili nahore. Moc se mu libi jeho pokojicek. Vzdycky tam doleze a porad se rozhlizi dokola a povida si s Krteckem a s Medvidkem Pu a jeho kamarady :grinning: Pak vypil asi 100ml caje a ted spinka na balkone :slight_smile:
Ja mezitim povysavala a vytrela podlahy a jdu se podivat na nejakou komedii :sunglasses:
31. črc 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem tu včera nestíhala, ale zběžně jsem dočetla, sami byla strašně aktivní,
puzzi jsem zkoukla na youtube video Honzíkova cesta, krásný, fakt a koukám, že TM je dnes vzornák, jen tak dál :slight_smile:
petronusko popisy jaydiho přesně pasují na to, co tady doma provádí Málinky :sweat_smile:
majda že se bazéní v bazéně a dělá tu smajlíky jak blázen
lauš myslím, že puzzi to s tou dovolenkou přesně vystihla, jde o to sbalit všechny ty mimicajky a o tu otravnou cestu, pobyt tam pak už asi pohoda :slight_smile:
weli ajaj zase kašel k tomu všemu, teda vy pořád něco :unamused: bylas u mudry?
Novi užijte si minidovče :slight_smile:
miruuss koukám Zuzanka taky zaktivčila to je fajn :slight_smile:
marti zkoukla jsem vám plot, moc hezkej :slight_smile:

já si předevčírem užila volné odpo a pak jenda přijel a že mě zve na vínko, malina nám usíná v kočáře, tak jsme ji dali spát a jeli na bowling, je to tam prosklený, tak jsme si jí tam zaparkovali a popíjeli, teda trochu jsem z toho měla výčitky, že jsme jak cigáni, chlastat a dítě před hospodou, ale má spát na chodbě nebo venku že :sweat_smile: a bylo to fajn odreagování :slight_smile:

dnes jsme si s máli udělaly výlet za Jendou, pěšky, je to asi 5km, Máli je dnes i včera úplně milionová, sama se zabaví, jí úplně ukázkově a spí až do 5ti a pak mlíko a do 7 spíme, kéž by to tak bylo furt :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi at jste brzy vykurýrovaný :wink:
31. črc 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi nech to Janku rýchlo prejde. :frowning2:
Puzzi ty takto prídeš z Chorvátska 2v1. :grinning:
Petrus ty máš doma malého prieskumníka. :slight_smile:
Andy tak to ste si super užili a aj Máli je hodná, super. :slight_smile:
31. črc 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík už spí zas skoro dvě hodiny a MM tady chrápe na celou ulici, snad ho neslyší sousedi :grinning:
Petruš, Andy, máte šikovný děti, mně to přijde zatím sci-fi, že by Honzík vylezl schody a lezl si po pokojích, to mi hlava nebere!
Andy, dík za pochvalu videa :wink: A co, si nedělej vrásky a chlastačkou a Máli v kočáru, co myslíš, že my tady děláme dnes a denně? Honzík zaparkovanej pod olivou a my tu popíjíme pivo :sweat_smile:
Miruss, 2v1 bych moc ráda, ale asi to nevyjde, neboť za prvé takový šťastlivec nejsem a za druhý je blbost otěhotnět někdy kolem termínu očekávané MS :sweat_smile:
31. črc 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi jéé takže vy se už snž na ostro?????
Holky ještě tomu tady někdo necháváte volný průběh???
My odzačátku a já jsem asi frigidní :grinning: MS ani těhu nikde :grinning: ale chci červnátko, tak mám čas :sweat_smile:

Puzzi dík za uklidnění s tou olivou a pivem :slight_smile:
užívej si ještě ten klid, když jsou nepohybliví, pak už jsi jak na péru :sweat_smile:
31. črc 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, to máš dobrý, si zatím nemusíš dělat hlavu ... když už nekojíš, tak by MS měla přijít ....
31. črc 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, a nebo taky ne že jo :grinning:
31. črc 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak vám všem co se snažíte držím palce, ať vám to vyjde, jak potřebujete ...
31. črc 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy tak krasnej prispevek od tebe. Cisi z toho pohodicka. To je moc dobre :slight_smile:
A super slyset, ze je jeste nekdo takove torpedko jak ten nas a Slavecek :grinning: :wink:

Jo a zapomnela jsem napsat. Komedie byla super. Udelala jsem si kafe, sedla a pustila film a z kocaru rev a oci dokoran. Takze mi prdola dneska odpoledne vubec nespal. Oci cervene, ale spat ne :angry:
No Ray je tedka doma, tak prebira stafetu :grinning:
31. črc 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky víte co je pro mě ted krásný, když se máli někdy ke mně tak jako přimazlí, položí hlavičku a začenichá, jakože jsem fakt její maminka :dizzy_face: :dizzy_face:

petronusko díky, taky jsem po dost dlouhý době fakt absolutně v pohodě :slight_smile: a nejsi sama s odpo nespánkem, máli posl.spánek od půl 12 do půl 1 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale je zlatá dnes to zas jo :slight_smile:
31. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek