• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak kamardádka už odjela, byly jsme venku hodinku, pak se tady muchlala s Máli a pak už byla máli zas protivec, ale zapla jsem ji vinettoua na satelitu, německy, at se učí cizí řeč a ona u toho vytuhla, fajn, aspon jsem se v klidu najdedla...každou chvíli se vzbudí a zkusim zase dát mrkve s bramborem...snad toto půjde.....

marti takže trávník posekán a už může pršet vid :wink: tady se to mračí, ale zatím neprší, ale je asi nějaký divný tlak, bolí mě palice velice :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pospi teda gratuluji k přetočení, mě se Máli poprvé vědomě přetočila přesně ve 4 měsících, tak se mi to taky dobře pamatovalo :wink: :dizzy_face:

weli ještě přesně nevíme kam pojedeme, my jsme takoví jako že to budem řešit asi až v autě :grinning:
a neboj v Chorvatsku ne ní budem 2 a myslím,že se jí tam bude líbit, bude se válet nahá, což miluje a bude si užívat pozornosti obou rodičů :wink:

petronusko krásná anglická snídaně...mmch jak jste se s manželem vůbec seznámili???Jestli jsi to tu někdy psala, tak se omlouvám, pže i hrubý zrno někdy(zřídka) nedočítá :wink:
6. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, tak návštěva ok, jo? Tak to je dobře. Snad bude Máli "oběd" chutnat. My zatím příkrmy dobrý. Dnes jsme dorazily ten špenát s bramborem, taky dobrý. Trávník ok, je zataženo, ale páč ve Vyškově je "náhorní planina" prší tady "bohužel" minimálně.
6. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, docitavam na mobile ale nechce sa mi tu vypisovat romany.

diablici Malinke zelam vsetko naj k polrocku, hlavne nech je zdravucka a nech dlhsie spinkava :dizzy_face:

dakujeme za gratulejšn, Slavko odkazuje veee veee :grinning: a je rad ze uz nie je taky krpaty synáčik :grinning:
uzite si vikend, pa pa zatim, snad este dojdem ked bude cas :wink:
6. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já na ty blbý příkrmy nemám nervy, nechutná mrkev, všechno je od ní špinavý, Máli tam furt strká jazyk a snaží se to "sát" a dotčeně řve, když jí jazyk stlačím lžičkou dolů, já jsem na nervy z toho, nesnědla nic, zašpinila asi 10 věcí od mrkve jak mohutně prskala :angry:
při kojení se mi každých 10 vteřin odtrhává a ječí,nebo mě drtí bradavky, to je fakt na nervy toghle dítě :rolling_eyes:
6. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak nám odjela návštěva, tak jsem přišla rychle něco pročíst!
jé lao: my příští sobotu do plavča jdeme...kua, zas se neuvidíme! :grinning: :rolling_eyes: 0
andy: téda, Máli ti dává pěknou sodu, jak tak čtu!

Max dnes byl už 2x v kočáře, aby se prospal, páč byl (a opět je) protivný jak sFiňa :angry: . Myslím, že za hoďku už zase budu muset startovat kočár!!!! chjo chjo...

kill bill - docela mazec..., na sex ve městě se nedívám, to já už dááávno chrním! :grinning:

půlročním miminkům gratulacéééé!!! :dizzy_face:
6. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pospi, prý ty tečky nejsou sprosté slovo :grinning: Se z tebe picnu :grinning:
No to teda doufám, že tě Richard veliký doveze!!! Má co žehlit :wink: A propo, jak ti vysvětlil ty cigára? :angry: Není-li to tajné...
Holky, teda jak to tak čtu, tak začínám mít z příkrmů docela obavu... Jsem si myslela, že Víťulka zdlabe všecko, ale abych náhodou nenarazila... :sweat_smile: :confused:
Tak co, plavkyně, jaké bylo plavčo?
Já jsem dneska udělala nehty švagrové a měla bych inovovat i ty svoje-už je mám 6 týdnů, tak to chce změnu :slight_smile:
Andy, kdy že to na tu dovču vlastně razíte?
6. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, já mám ten "náhradní" kočár v kuchyni. Markétka se mi v něm nejlíp krmí. Vážu jí za krk utěrku, zakryje ji skoro celou. Stojím nad ní, a jak začne vykládat a otevře pusu, tak jí tam strčím lžičku, když je jídlo řidší, tak ho z té lžičky taky saje, tak ji nechám, hlavně, že to nějak sní ... většinou jí tu lžičku otřu o horní patro, ono se jí to tam nějak pomele, ale už přišla na to jak to posunout dál. ... Máli na to přijde, že je to dobrota, Zkus pomalu, každý den jen třeba lžičku, ... Markétka teď už jen jak vezmu misku na kaši, nebo hrníček, ze kterýho jí dávám zeleninu (protože celou skleničku nesní), tak už natahuje ruce. ... teda ty jí statečně oddělávám, ale jak už jíst nechce, tak si pravidelně poslední lžičku rozpatlat nma nos, na očo, vlasy... super to utřou vlhčený ubrousky jsem zjistila, asi v nich něco je, dobře to čistí ( i rámy plastových oken ze vnitř jsem zjistila !!!) ... tak držím palce, je to někdy o nervy, ale ona si zvykne. :sweat_smile:
6. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, holky, viděly jste na Bráně ty capáčky? http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detail/n0291.jpg
Asi další věc, co se bude hodit :slight_smile:
6. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dedul, ty brďo buď ráda, že se neuvidíme :wink: Laolu v plavkách viděti, zkažený víkend míti a záchvat smíchu dostati :grinning: V horším případě infarkt :grinning: Ale sraz ještě není stopro (já teda dělám všechno proto, abychom jeli, protože se chci vidět s holkama - jinak bych na rodinou slezinu dobrovolně nepáchla :grinning: )
Jo, Dedul, nezkoušelas ho nosit? Třeba by byl klidnější, když bude u tebe :wink:
6. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, nebo si s malým lehnout do postele, mě to na malou zabírá, nemusela bys pořád lítat s kočárkem.
6. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao: ty si pakooo :grinning:
on se zásadně nosit a chovat nechcééééé :sweat_smile:
marti: taky nepomáhá, on je vlastně na našem lůžku celý den, kde si hrajeme (bydlíme prozatímně u tch. a není kde jinde být, máme pro sebe jen jeden pokoj), takže nepomáhá ani to, když mu začnu spívat potichounku...on se sice takový vláčný, ale prostě neusne...pak se začne vztekat a musím prostě do kočáru :angry:
6. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme doma
plavčo bylo ůžo, konečně jsme měli suprovou lektorku, tak ta pulhodka byla perfektni, furt akce, zmeny, a konecne jsme zkouseli POTAPENI....zatim jeste ne celou hlavinku,ale proste na žbluňk! šli aspon po čelo do vody. Hurá, nějaký posun. Kdybychom měli tamtu lektorku, tak furt omýváme obličej rukou :angry: :angry: :angry:

taxem nadšená, bylo to moc fajn, Domi po rozjeti kočáru okamžitě vytuhnul apodařilo se mi ho udržet při spaní až doteď..ještě spí...a to jsme byla ještě nakoupit s ním v Albertu (mají tak akci na kaše Sunarka myslím? nevím jistě, jen o 10.- levnější, za 59.90.- ), ale já sla na velký nákup, dojede MM, neco chci ukuchtit,at si ho rozmazlim..treba mi to vrati..dma bude sice jen do uterka rano...a pak az se vraci 19.6., no iuvidime.
Taxem tahla na kazdem rameni kabelu..ufuf...budu Rambo.

andy achjo, Mali je teda čertisko mikulášové jak vyšité...dej ji nějaká sedativa už :sweat_smile:

novi ahoj, hezky oslavte Slavkuv pulrok

lauš nefiltruj se předem....haha :grinning: :grinning: . A capacky jsme videla naživo v Bráně jseou překrrrásné. Líbily se mi žirafkové a různé další.

jdu si něco zobnout, než se mládě vzbudí
6. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukala jsem co nového u maové a má fotku matyáška, držíme strašně moc palce at to všechno dobře dopadne
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2856886&vReferer=%2Fphotos%2Fmaova
6. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Určitě to dobře dopadne!!! Nevím, asi jste to už viděly, ale neodpustím si něco s dobrým koncem: http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
6. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem zde. Jela jsem sama s Honzíkem za Prahu, cesty super, tam spal, zpátky si hrál s dudlíkem či co, ale nebrečel. V autě mu to jde, zajímavý, že kočár takovej problém a auto pohoda.
fakt zajímavý, že akčňáci Slávko a Andy jsou narozený v jednom dni a zrovna na mikuláše.
Pospi, gratulace k přetočení!
Weli, Honzík se na břicho přetáčí furt jen na jednu stranu, ne že by jí měl oblíbenou, prostě to na tu druhou vůbec nedělá,i když ho lákám hračkou na druhou stranu, tak se otočí na tu svou a pak se k hračce posune otáčením po břiše. Musíme je nějak víc trénovat, nevim, snad je to normoš.
Talls, fotky super, Tobík už je velkej :slight_smile:
Marti, přerušovanej spánek je fakt nejhorší, snad je to jen spurt a brzo bude Markérka zase spát.
Sami, tak to je dost sranda, jak v noci nevíš, žes šla pro Domiho, si dej po cestě nějaý překážky, aby sis to zapamatovala :grinning:
Holky, ad živé děti a datum narození. vy máte všechny střelce, víte někdo co střelci a děti? Mně přijde, že 80% z vás má klidase, kromě 6.12. :sweat_smile: Náš Honzík je štír, tak že by i pro to byl takovej mírně prudivej? :grinning:
Andy, Máli vytuhla u Vinetúa :grinning: Taky se těším do Chorvatska, že budeme mít dovču a čas na Honzíka buď já a naši nebo pak já a MM a bude to v pohodě, nebudu na něj sama.
Marti, špenát chutnal Markétce? Honzíkovi moc ne, super :slight_smile:
Dedul, teda tebe lituju, tu protivnost znám od Honzíka, ale naštěstí mi třeba 2 hod. denně spí i doma, tak aspoň trochu dáchnu. Muset furt s kočárem... Aspoň že občas můžeš vyslat tchýni :slight_smile: Maxík se nechce chovat?
Příkrmy u nás novej problém, Honzík sní 170 gramů mrkve s květákem např., což je docela dost, skoro plná porce, ale on to nebere jako jídlo! A chce mlíko! Závislák na mlíku. Přesnídávku zbouchá celou a pak je furt neklidnej a neklidnej, dokud nedostane mlíko, pak úsměv a pohoda. Co je jako pro něj plná porce? Půl kila zeleniny a pak vydrží bez mlíka? Udělám na zejtra zeleniny víc než 170 a uvidíme.
Sami, super potápění :slight_smile:
Matyášek bude určitě brzo kluk jak buk, ježiš, ten je malinkatej, ale drží se skvěle, zvládne to a věřím, že bez následků.
6. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si zase pobrečela u Laurinky. To je dobře, že je v pořádku. Matyášek taky určitě bude. Klepy klep, klep, klep. :slight_smile:

Laolko v plavkách, klídek, jo? Pospichalku stačí oblečenou viděti.... ale infarkt snad nepřivodím :sweat_smile: To nebyly přímo cigára, ale krátké tenké doutníčky. Našla jsem jednu prázdnou krabku a druhou do půlky, říkal, že to už je od zimy, že si je koupil na ryby. Od té doby, co jsem ho lapla, tak prý si nezapálil. On se cítil strašně trapně. Já jsem neřvala, jen jsem koukala a tak s klidem jsem mu řekla, že mě strašně zklamal, že ho všude vychvaluju a jsem na něho hrdá a že on přitom potají, že mě to štve, že už do toho spadl, když si dává po ránu ke kafíčku, teĎ že budu mít chuť taky atd... Zarazilo ho, když jsem se ho zeptala, jestli se na to ranní kouření těší, že to je předzvěst toho, že si začíná zvykat, tak to ho asi dostalo. Včera jsem přišla dozadu a cítila jsem doutník, Richard tam seděl s tím dělňasem a ten hulil ty doutníčky. Richard mu je dal. Tak uvidíme. Jako je pod mou úroveň ho sledovat, ale sem tam si určo rýpnu, tak snad toho nechá :pensive:

Šmankote, Riška zase nahoře kucká. Jestli bude opět nemocný, se asi zjevím....

Byli jsme dneska navštívit 14 denního Alexka, takový malý pan mrňousek ňuňatý :dizzy_face: Naše malá mi najednou přišla jako macek a to ona je, si myslím, muší váha :slight_smile:

Sami, něco zobnout, si myslela na jídlo, ne na sedativa, jak si radila Andy, :grinning: :wink: Plavání ti udělalo radost, tak to má být :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja vzdycky u toho videa s Laurinkou brecim, je to strasne smutne, a doufam ze i Matyasek se z toho dostane a bude brzy doma. ja si to nedovedu predstavit a vubec jako porodni baba...mi se to stat tak asi porad brecim...ale ten dotycny se asni musi vzchopit, je jasne ze dite vse vyciti...drzime moc palecky :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi ja kdyz rypu do Rosti at prestane a nebo aspon omezi, je to jeste horsi. dneska jsem matymu koupila dve caje tak si zitra da.
Uz spinka :wink: huraaaaaaaaa
Holky ja jsem zavisla na mandlich ve skorici, je to droga jako blazen...horsi jak cigareta.
Laus nechej toho, tos nevidela moji prdel :grinning: by ses lekla kdybys me videla v plavkach :slight_smile:
a s tim srazem doufam ze uz se brzy neco dozv
6. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, já jsem si taky pofňukala u videa, co hodila odkaz Lao...to je vlastne prosincový soukmenovec...si představte, že byste od září takhle měli už mrňouska...a domů si ho nesly až na konci ledna...uf... :pensive: Je to fakt neuvěřitelné, co dneska medicína dokáže. Doufám že se Maty od Mao bude držet!!!

puzzi ty jo, Honzik ma fakt sileny apetit..."ať ho nerozerve" :grinning:- to se říká na severu moravy

Dneska jsem s energií na nule...uplne hotovson...chtěla jsem žehlit,ale asi na to nemám, uvařím si kojo čaj (dnes poprvé mám pocit, že mé kýble jsou seschlé fusekle...hrůůza, nějak se nechchou nafouknut :confused: :confused: , ale Domi cucal na 2 etapy, snad bude mít dost...). Jste neco preperu v ruce a jdu se vyplajznout k TV, páč ráno nahrazujem plavčo na příští sobotu,jak pojedu do OV, tak abychom tam v 8.30 byli, t zrovna zacinaji Nikule, tak na ne mrknem,jak jim to jde a pak jdeme s jinou skupinou my.
MM je na ceste z Londyna, prijede domu tipla bych az nocnim vlakem kolem 3h rano, takze s nama urco nepujde.
Tak se jdu flákošit, zatím
6. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Konečně jsem se dostala k Netu, ufffffffff …

Včerejší večeře byla fááájn, nadlábli jsme se až moc, pohodička. Dnes jsme byli celý den střídavě u našich a pak pro ten sporťák, nakonec jsme ještě sbili cenu a vzali ho, i když byl(je) špinavý jak prase. Boudička je krapet šíslá,ale nic hrozného a jinak je super. Akorát nechápu, jak někdo, kdo chce něco prodat, se o danou věc nestará, fakt jsou tam fleky, já bych si toho kočáru teda vážila víc.Snad to půjde vyčistit.
No, teď jsem doma sama, manžel hraje, malá spí, tak mám chvilku. Dnes poprvé za svůj živůtek papala kaši lžičkou a teda jsem byla moc mile překvapena, jak jí šmakovala a jak hezky otvírala papulku.

Holky,
Mi ty balíčky z MMB chodí fakt doporučeně a pošťačka je hází do schránky (je uzamykatelná) a k tomu balíčku mi přihodí lístek, který jí mám podepsat a nechat jí ho tam a ona si ho pak zase vyzvedne. No, v pondělí jdu na poštu a bude vítr !!!!!!!!!!!!! Bo jak si něco zaplatím, tak to chci dostat do ruky a ne, že to prdne do schránky jako obyč zásilku.

Bavím se s vašima zážitkama o příkrmech, jsem zvědavá, co budem mít otečkované my. To abych Káju krmila někde uprostřed místnosti nebo rovnou venku pod pergolou, aby to bylo bez následků.

My jsme taky nebyli u voleb, názor na to mám podobný jako Andy, i s těma tečkama :wink:

Novi,
Zaujal mě popis toho, co dává tchyně Slávkovi. Jak ses ptala, jestli to má někdo podobné, tak moje babina taky pořád něco malé cpe do ručiček a jak plakala, tak jí namočila dudel do medu. Jak jsem u našich a něco jíme, tak pořád na mě, ať jí v tom či onom namočím paleček, aby to ochutnala. Takže tě chápu a je to na mrtvici. Jedinou útěchou je, že s nimi nejsme pořád, co.
A TM, to je síla, zaúkoluj ho a přitvrď, dyť to není možné, abys na vše byla sama!

Málince a Slávkovi vše néééééééééééééééééj k půlročninám !!!

Puzzi,
Super, že sis užila srazík. My měli z gymplu poslední o vánocích, ale to jsem byla čerstvá mamina doma s miminem :wink:

Taky se koukám na Káju, jak spinká, to je fakt boží. Nejlepčí je ta pusina, jak dudlá naprázdno. A taky miluju, když je vyspinkaná do růžova a protahuje to, to její protahování je strašně roztomilé  Pako mamina :wink:

Jak se bavíte o hovňousech, tak malá dneska prý pokadila babinu i s dědou, jak jsme s MM odjeli. Měli v plánu vyrazit na prochajdu a jak to šplouchlo, měla to Kája až v podpaží.

Lao,
Ty capáčky jsou super!!!
6. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky bych chtěla už začátekm týdne vědět, co sraz v OV, musím naplánovat další pojíďky a návštěvy a cestu atd...tak plllííííss, už hoďte nějakééj tájm :sunglasses:
6. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme zpatky a prdolka je v pelechu uz asi pul hodky. Cele odpoledne nespal, i kdyz se mu chtelo, ale proste tam neusnul. Ale jinak dobry, spousta deti, klaun a Jaydi koukal a byl ze vseho hrozne vyjeveny :grinning:
Kazdopadne jsem rada, ze jsme doma. Jsem zvedava, kdy se vzbudi. Jedl totiz naposledy v pul 4.

A teda veeelika omluva Maove! Jak jsem nedocitala za nejake ty dny, tak jsem ani nepostrehla, ze Matyasek se uz narodil. Tak se moc omlouvam. Ja totiz myslela, ze teprve zjistili, co to je a von uz mrnousek chtel jit na svet. Tak prejeme smudlickovi mnoho sil, at je hodne statecny a take rodicum hodne sil a at jim Matyasek prinasi jen samou radost :slight_smile:
No, tak jsem toho měla hafo v hlavě, co chci napsat, ale jak jsem se rozčetla, tak je vše fuč.
Jdu do sprchy, třeba mě tam osvítí.
petis- jaký kočár jsi kupovala, hoď odkaz z MMB :wink:
Sami,
ta paní už ten inzerát smázla, koupili jsme sporťák casualplay S4, rok starý. Ale používali ho prý jako druhý náhradní kočár, tak je fakt jak nový, teda bude jak nový jak ho dám do pucu. Snad budem spokojeni.
6. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis. mě by jeblo kdyby mi tohle někdo říkal a chtěl malému něco dávat ochutnávat :angry: :rolling_eyes:
6. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a za kolik? ja se po nem HOOOOdne divala...uvazovala jsme o nemale kamoska ho ma a ptala jsem se ji, tak se tvarila vselijak, ze to neni az takove terno,jaxe to vychvaluje. hezky je, to jo.
Taky nechapu,kdyz baba chce neco prodat ze to nenaleští,aby to když už, tak aspo%n na 1. pohled vypadalo dobře...
6. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul s Maxikem asi taky hodne prace, co? Si pamatuju, jak jsi kdysi psala, ze se nechce nosit ani chovat, tak to jeste trva? Dyt nevi, o co prichazi :sweat_smile:

Andy s Rayem (nejsme svoji) jsme se seznamili v Irish pubu v Praze, kde jsem delala :grinning: on byl na brachove stag party :grinning: Jinak s prikrmama to tolik nehrot. Fakt zkousej jen lzicku dve. My zacali kasickou, jen jak to bude jist a pak byla mrkev. Tedka mu na svacu oskrabuju banan a je v pohode. Ale taky mam spoustu veci oranzovych a zelenych. Porad si do puse strka ruku, pak si promne oci, vlasy a jeste zkontroluje obleceni. Takze taky super :grinning: A o prskani ani nemluvim :sweat_smile:

Sami tak plavani konecne super? Jak se Domi tvaril na potapeni?
Puzzi, mne Jaydi taky vzdycky chce jeste mliko, i kdyz sporada celou sklenicku zeleniny :wink:
6. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeee Petis Casual, to je moje tajna laska, uvidim, mozan prodame nas Jane a koupim sportak casual, ale musim narazit na dobrou cenu, uvidime.
Holky my mame silene odrenou konstrukci kocarku od skladani´a nakladani do auta, nevite cim bych to pak mohla nekdy opravit? existuje na to nejaky sprej nebo neco? :wink:
Tak holky OSTRAVACKY v sobotu v kolik???????????? :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus- jo, dneska to fakt stalo za to. konecne!!!T a1. lektorka nas namlsana, pak 2x byla takova nejaka nezkusena nebo co a dneska zase jina,ale superrr! Domi je milááč, je vždycky takový vyhukaný fajně :slight_smile: jak na něj adají kapky vody,ale je to prostě vodníček, ve vodě je doma. Deska kopal nohama jak ďas, u těch básniček, co tam říkáme je vždycky vychlamaný jak lečo.
6. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek