• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Andrej je príma číst jak je vám fajn, když málinka je hodňoučká, snad už bude jen a jen samá pohoda. Co zoubek už vylezl? Zatím teda nemáte žádný?
Já hlásím že u nás furt nic, třeba mu ten důchodcovský úsměv zůstane navždy :sweat_smile:
Novinko hezky si užívejte dovču, jen si dej do nosu, třeba ňáká ta pijatika, než nám matkám na MD vyhnije mozek úplně. :grinning:
Puzzi myslelas na lau o půl noci? :grinning: S vaší frekvencí keksu budeš těhu natotata.. ženské vy jedete, my tento týden pouze 2x, no ale je fakt, že v úterý či kdy jsem dokramovala :grinning: ty šprcky mám na dobu kolem ovulace, ale ovulace je nejsitá, když jsem poslední mrchu měla s odstupem 23 dní :pensive: z čehož vyplívá, že už bych si v tyto dny asi měla dávat bacha na karla vlacha :grinning: :grinning:
Puzzi co noc po těžkém řvoucím úspávání? No jo chuďátku je teplo, dusno..
Weli brzo se uzdravte.. chdák maty, furt něco...
Pospi u vás taky :frowning2: přeji brzské uzdravení, Rikardo je skvělej chlap se záhonkem a hlavně je to sympaťák, mno ty jeho rysy, je to kořeň, asi bych se za ním aj otočila na ulici :grinning: :wink: :dizzy_face:
Sami moučnivka? jééva, bobínek malej s borůvkovou pusinkou.. ty máš čudlíky taky fijalové? :grinning: kup s hračkama fakt dobrý, za ty prachy úplně bombovej!
Lauš TM musej zářit oči jak je neustále vyhoněnej :grinning:
talls s tou kýlou to je fakt zděs, jako to mi hlavu nebere! Snad to do té operace zvládnete v pohodě, přeju vám to! Bych nevěděla asi co.. jaks popisovala stav Tobiho při vyvržení té kýly.
pindíka musím někdy podsvítit.
Nikul u nás příkrmy taky hrůza.. ale nejní to nejhorší. Nikolka je fešanda.. co podlaha?
1. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych hodila aj nějaké videjo, ale my máme stránky pouze pro rodinu.. a když jsem chtěla dát na youtube tak to po mě chce nějakou registraci na google sami
1. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyplívá?? jasněže vyplýýývá.. bych mohla bejt doma furt a za chvíli už budu dege úplně :grinning:
1. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Vítek mívá taky vyvrácenou hlavu.

Nikul, super video :grinning:
1. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, se tu válím smíchy-prej zářit oči... :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak borůvka moje uz chrupka, ma tu pusinku jak vymalovanou :slight_smile:, vypada trochu umrle kdyz je blondacek
mm urobil mega snidanu a ja se jdu valet neli ještě spat;)
vstavacka v 6 a do 8 domi se mnou v posteli... Nedalo se uhlidat, prosteeadla boruvkova :frowning2:( paxek ho v 8 odnesla mm ale v 8.20 uz ho prinesl ze asi chce cucat a spat... No prdlacky, do 9 radil v postylce a pak vstavacka a usnul az v. 10
1. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé holky, to jsem ráda, že mají ty vaše dětata taky vyvrácenou hlavu!!! :dizzy_face:
na rehabce mě totiž strašila, jak se to dělat nesmííí a blabla bla...a jak mu to jako mám vysvětlit? hm! :sweat_smile:

sami, nikule: no video prostě božííí, jsem se nařehtala! :grinning:
1. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, unas noc zvlastni. Ray usnul v obyvaku na gauci a ja spala s malym v posteli, protoze zase sebou mlel desne. Ani mi to tolik nevadilo, aspon jsem se lip vyspala, nez kdyz jsme tam 3 :sweat_smile: Jaydi se vzbudil neco po 5h a hral si sam, pak prisel Ray a Jaydi jeste usnul. No pred 7 uz byl vzhuru, tak si ho Ray vzal dolu a ja spala do 9. Nejak mam divnou naladu, ani se mi nechtelo moc spat. Prisla mrcha, tak asi z toho :unamused:
Tedka Jaydinek spinka venku :slight_smile:

Novi zacatek dovolenky vypada slibne :grinning:
Talls noc nic moc. Jinak Jaydik tak spi hodne casto s tou hlavickou. On spi na boku a na brise uz asi od 2 mesice :wink:
Megn super, ze Honzik se pekne rozlezl :wink:
Tak po precteni Megn prispevku se mi nalada rapidne zveda vzhuru :grinning: Diky diky :wink:
Sami a ma to Domi lepsi? Jaydi uz nema na jazycku nic. Ale prej to mam davat jeste aspon den, kdyz mu to zmizne. Tak jsem rada :slight_smile: Snad to Domi bude mit brzy taky pryc :wink:
1. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jdu vas pozdravi. Jsem u nasich a je to takova parada, kdyz da dite do kocare, pocka az usne a vali zpatky a muze ho nechat spat v kocare venku...

Musim rict, ze jak jsme ted skoro cely dny venku, tak spi mnohem vic :slight_smile: dnes jsem nam zatemnila loznici a slava po dvou vstavackach v 6, dnes 7:30 :slight_smile:

Talls Nika neleze jako Domi. Ona je pohodarka na miste a kdyz chce zmenu, tak si ji vyrve :grinning: a kdyz ma silnou motivaci, tak teda plazit se umi. Preplazi pokoj, ale svym style. Taha hodne telo rukama a ted se snazi si pomahat si jednou nohou, tak se plazi na krivo :slight_smile:

A podle posledniho vazeni mam 10,18kg. Jak rikam, je to velkej kus stesti :slight_smile:

Odkaz na policku je poslednich par stran zpatky...

Jo a vyvracenou hlavu mame taky. Jsem vcera rikala Samicce, ze si ji ani tak vyvratit neumim :slight_smile:

Megn, podlaha nam vysycha... se me totiz podarilo nas vytopit jeste jednou... jsem blbec. Takze ted to budfe trvat dyl... no ale u nasich nam spatne nebude, zacala jsem to brat jako dovcu...
1. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
NIkule tak super, u vasich si aspon spocnes :wink:
1. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niku tož příjemnou dovolenou u vašich.. u vás na zahradě nejde takhle dát Nikolku spinuškat? Ten styl plazení jsi popsala jak Honzíka, on neumí zkoordinovat ty pohyby.. ale jak vidí psa, tak se mu rozzáří oči, polkne a vyráží :grinning:
10 kg na 8 měsíců je krásnejch! :wink:

Petruš tolika pohybu Honzík zas nevydá.. kaj se hrabe na vašeho torpédoborce.. na čtyřech zatím neleze, ale už u toho plazení jaksi zvedá dupku :slight_smile: ten tvůj chlap je fakt kasa, takhle vás opečovávat :dizzy_face:
mrcha fůůj.. aspoň máš klid, když semtam si zapomněla na tabletku né? :grinning:

dedulko ono v noci asi těžko jim rovnat hlavičku, horší to je asi spíš u pasení né?

jsem si dala masku slupovací, ale teda ten můj ksicht se mi sloupnout nepodařilo.. tož jak ze žurnálu zas nebudu chjooo. :grinning:
sa majte, du se chystati, pěkný víkend a čest v šest
1. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a lauš nechal tě velkej dospat? za ty služby co mu poskytuješ by měl ni? :grinning:
1. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn a maska :grinning: :grinning: :grinning:
Hezkej den :wink:
1. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, pomalu docitam
teda Nikul video s Nikulkou a Domcou paradni, jak jim to jde :slight_smile: Domi to asi videl u tatky :grinning: :grinning:
Miruss gratulace k postaveni, Zuzanka vypada ze bude jeste dohanet ty nejlepsi tady jako je Jaydi :slight_smile:
Talls stastnou cestu prejeme :wink:
Sami kup s harckama super, urcite jeste vyuzijete. Odkaz na capacky mi nejde otevrit nevim proc. :unamused:
Puzzi teeeeeeeda to je frekvence DS.. :slight_smile: u nas uz ani nepamatuju :wink:
Rosta dneska dorazi. dneska tu spala mamka a maly byl zaltoucky, ale ryma ho trapila, tak jsme museli ve 4 odsat, ale bylo to s revem a bojem, ale odsala jsem plno, uz se mu to po tech lecich spustilo. uvidime.

Dneska mam na obed nudle s makem a pak asi pujdu ven uvidime. Vytrela jsem spodek domecku a maly spinka tak mu udelam papani, mam nachystano. ted mu zase varim, protoze mu ta mrkev nejak nedelala dobre. :unamused:
Co se tyce srazu nu uvidime uvidime a nejaky termin by uz byl? a MAJDI jeli bychom spolecne ? :slight_smile: nechci se vtirat :slight_smile:

Novi ty jsi silena, jak bys toho nemela se Slavkrem dost, porad jsi na kole a tech X km a km co najezdis, ale ono je to urcite pro tebe i relax ze? :slight_smile:
Petrus ty tve boticky jsou taky super, krasne, ale ta cena :unamused:
1. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau koňařky, hlásím DS 4 večery z 5ti :grinning: Dneska je opět vedro, Honzík vstávačka 7:45 a až 10:30 jsme ho jeli uspat. Tyjo, makačka, naučil se otočky na břicho i v kočáru, pak kouká dopředu, chytá se boku a kouká ven, otočka a furt dokola. nakonec brečel, tak jsme šli do moře, aby se zchladil, pak už byl asi přetaženej, ale po moři se celkem brzo uřval. Tak teď doufáme v dlouhý spánek, snad ho nevzbudí hlad, sváču měl před 10tou.
Sami, seš zvědavá, kdy já těhule? Si piš, že já jsem ještě zvědavější. Ale je to lepší než první snž, za prvý Honzík mě zaměstnává mysl, za druhý už o tom nemám takový iluze a za třetí už nepočítám s tím, že to vyjde napoprvé. Nevim, jestli mi to vydrží, ale zatím to beru mnohem líp než tenkrát. Akorát teď mám oproti 3 minulým cyklům 3 dny zpoždění a to mě sere, páč to podněcuje moji fantazii, jak by to bylo hezký kdyby ryby, ale je to blbost, spíš mám zpoždění tady tím jiným prostředím, horko, moře...
Megn, kondomy za 13 Kč fakt dobrý a kdyby zbyly, tak bude mít Hanýs balónky no :grinning:
Videa si tu nepouštím, ale ukládám si odkazy, už mám asi 7 videí, co v září doma zkouknu, vám to pak pochválím zpětně. Sami, co říkáš na videu na konci? Ukoj moji zvědavost :grinning:
megn, jaká diskriminace furt moraváků? A co my plzeňáci? Od nás je polička taky hodně daleko, ještě kdyby to bylo blíž vám, tak už fakt jedu celej den :grinning:
Novi, super večer, blbá noc, ale ty to koukám zvládáš s úsměvem :slight_smile:
Jinak když je první akčnější a náročnější, tak proč nemít druhé? Taky by to mohlo být naopak, že první hodné a pohoda, člověk jde do druhýho a má náročný a je to taky v čudu, že? Ono je to asi jedno, já chci dvě děti u sebe a kéž by to vyšlo :sweat_smile:
Talls, vykroucenou hlavu na boku má Honzík často taky.
Megn, noc nic moc, nevim už, ale možná po hodině něco a pak v 5 mlíko a do osmi, to bylo dobrý.
Weli, takže Maty zlepšení, co kašel, dobrý?
1. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Maty ma taky vyvracenou hlavicku, takze tak asi deti spinkaji rady :wink:
Majdi Honzulak uz tak plazinka jo? to maty dela mosty :slight_smile: a kdy dodas fotecky z dovolene? :wink:
1. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi 4 z 5ti? uaaaaaaaaaaaaaaa a Maty kasle, ale uz je to lepsi, taky ho dopuju medicinkama...uz at je ok :slight_smile:
Majdi ty jsi cislo s tema kondomama :grinning: nekup to :grinning:
1. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tvoje mínus že jsi plzeňačka :grinning: :grinning: ty vogo tebe ten keks nějak začla bavit ni? Nebo se tam asi tak nudíš :grinning: :grinning: Ono je fajn mít už jednoho prcka, ptotom člověk na to druhé tolik nemyslí.. pokavaď se teda opětovně nesnaží nějak dlouho.. Honzík tě zabaví až až, akurát teda nevím jak budeš mít sílu na DS v období ovulace, když te'd řádíš jak uragán, lítaj hadry a tak jo? Teda další chlap co má eskort služby každý den, ještěže můj to tady nechodí číst :grinning: :grinning:
leni se uvidí, jestli vlezem do auta.. asi golfky do té doby nekůpím no nevím.. teď se chystáme kupovat sedačku.. asi Romera, jen ještě nevíme s jakým typem potahu :slight_smile: už se ti stýská po Rosťovi? Nudle s mákem ňááám :slight_smile:
jsem se nějak nachystala, vezmu si šprky od Swarovského, jůů já budu za-řiť :grinning: no asi půjdu vzbudit to dítě jako nebo s takovou na párty příjdeme pozdě :slight_smile:
1. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my konečně vyrážíme, Tobi se stačil ještě poslintat na nové tričko...má smlůlu, pojede jako prase....

Jinak dík s tou hlavičkou, uklidnily jste mne, většina mrňousů se vyvrací, paráda :slight_smile:

Magdi, já se chlámu...bacha na Karla Vlacha apod....můsíme se poznať, jsi komediant:slight_smile:

A sexařky, ne že přijdedu a budu tu dočítat o těhu :grinning: :grinning: :grinning:

Snad se nám na dovče taky nějaký DS podaří... :grinning:

Papa zlatíčka, pypy :slight_smile:
1. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to dělá to moře, normálně doma v čr je ds 4 z 30ti apod. :grinning:
1. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Video Dominika s Nokolkou super. Dominik aký akčný. :slight_smile:
Zuzka je teraz veľmi aktívna, niekedy až moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Novi tak si užívaj dovolenku. :sunglasses:
Marti orbitrek už mám a aj MM cvičí poctivo. :slight_smile:
Megn si ma pobavila, že kondómy za 13 Kč. :grinning:
Puzzi tak možno budeš tehu? :slight_smile:
Keď sa drobci zobudia pôjdeme grilovať. :sunglasses:
Pa. Večer. :slight_smile:
1. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tááák, dítě uspáno v garáži...ovšem za chvíli musím jet pro mojeho na stavbu, tak doufám, že si ho nevzbudím, jak půjdu kolem... :fearful:
vidím, že tady se to snaží o sto šest, aby jste byly brzy dvojmaminy! :dizzy_face: tak držím pěsti!

udělala jsem si banana split a jdu jen tak brouzdat po netu, páááčko!
1. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, na terase je paráda, fakt ... jsme tam seděly s Markétkou i teď dopoledne, to tam ještě nesvítí, vypila jsem kafíčko, přečetla noviny, až bude přístřešek, tak to bude uplně super .... od včera jsme venku na dvoře pořád jak to jde ... bydlíme tady 2 roky a teď ten dvůr konečně využijem ... včera jsem plkala se sousedkou až do 21 hodin než dojel MM z tréninku, a ještě jsme tam zůstali sedět .... víš, že bych ráda, abyste přijeli, snad nám to někdy vyjde ... :wink:
Nikul, to video je super ... jak jsou dvě děti pohromadě, tak to má úplně jiný grády !!!
Simčo, Markétka má na boku taky vyvrácenou hlavu, je to srandovní.
Novi, užij si výletodovolenou !
Majdo, na youtube.com se musíš zaregistrovat, než tam dáš video. Ale není to nic složitýho, když jsem to zvládla i já !!! Ale Sami, mě ty stránky naskočily v češtině, takže no probléma.
Nikul, takže neplánovaná dovolená u rodičů, jo? Takový jsou nejlepší!
Miruš teda orbitrek závidím, ho taky chci, fakt ... dneska jsem se tak nějak zakoukala kamsi, a MM si toho všiml, tak jsem mu říkala, že jsem se včera bavila tím, jak jsi dostala k narozkám orbitrek a zrovna na něm cvičí TM, tak se smál ... jsem mu říkala, že by se mi to líbilo, na netu se to dá pořídít i jen za 1500 - 1700 ... občas to totiž lidi koupí a pak na tom necvičí, tak se toho rádi zbaví ... bych potřebovala zpevnit jako sůl .... ještě otázka, dělá to kravál když se na tom cvičí? ... já jen kdybychom to pořídili, tak kam to dát, ať nebudím malou, kdybych to dala vedle ložnice do pokoje ...
1. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, Markétka v noci ok, večer usnula 19,10 jedla o půlnoci - klasika, pak až nad ránem a vstávali jsme v 7,30. Usnula dopoledne v 10,30 na 30 minut, na oběd špenát s cuketou a bramborou, skoro všechno snědla, pak jsme měli klasika špenát s bramborama, když jsme jedli tak se nám na to pořád dobývala, tak jsem jí párkrát dala trochu, chutnalo neskutečně, dokonce jí ani kousky nevadily !!! opica jedna. Usnula před půl hodinou, tak jsem zvědavá, jak dlouho bude spát, navečer se s ní půjdu projít, manža dává do kopy další komodu, snad to za víkend stihne, ať to tady není jak po boji i následující dny ...
1. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte fajn starosti s dalšíma čekajícíma mimčama, to jsou hezký starosti ... a neboj Puzzi, psychika dělá hodně, buď v klidu a půjde to samo, uvidíš ...
1. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přes poledne H. jen 45 a až teď jsme ho uspali zas, snad na trochu dýl :sweat_smile: Zvláštní, ale je tu dneska takový až nepříjemný horko, taky to na nás s MM nějak doléhá.
Miruss, snad jste si užili griláž, my se chystáme večer, až Honzík usne, už jsem naložila maso.
Marti, užívejte terasu a léto! Stejně to není špatný mít zimní děti, že teď začínají objevovat svět a je hezky teplo a můžeme být s nima hodně venku. I když každý období má něco, zas se jim bude v zimě hůř venku chodit.
Marti, na psychiku a početí moc nevěřím, to by člověk musel být fakt na dně, aby to podle mě mělo vliv, těžko říct, každopádně si stejně neporučím a přijde-li na mě neklid, tak se ho nezbavím :sweat_smile:
Honzík měl taky dneska špenát :slight_smile:
Obdivuju Miruss s orbitrekem a Marti tebe taky, že o tom uvažuješ, já bych se asi nedonutila.
1. srp 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Při sobotě tolik řečí? Nazdárek!!!:slight_smile:

Ty vogo, Puzzi, to je skóre :grinning:
Talls, jsem už nezastihla, škoda, tak py py a mějte se pěkně :slight_smile:
U Miruss se griluje, tak dobrou chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Weli, dneska ti končí slaměné vdovství, tak se třeba dočkáš i DS, kdoví? :wink:
Marti, pohoda jahoda na terásce, hm, závidím, my zatím nemáme, ale už se na tom pooooomaloučku pracuje :wink: Orbitrek chcu taky, jen nevím, kam s ním, máme málo místa. Cvičit budu, když bude mladá spát, takže ložnice nepřipadá v úvahu :unamused:
Dedul, banana split, mňáááám, děláš mi chutě :slight_smile:
Majdi, o R. se mám bát, jo? :sweat_smile: Ikdyž to není žádný žurnálový krasavec, já jsem na něho kdysi strašně žárlila, ale časem jsem pochopila, že to nemá smysl. :wink:
Petronuš, mrcha a nálada, to je jasnačka. U mě vždy :pensive: A to teď ani nekrvácím, mám mirenu, jen 1 den více zašpiním, ale příznaky mám furt stejné. :sweat_smile:
Nikul+Sami, videjo jsem zkoukla ještě včera v noci, ale neměla jsem sil huž nic komentovat. Musím říct, že SUPER. A dala jsem si konec nahlas :grinning: Panu Samičkovi raději fakt ukázat bez zvuku :grinning:
Nikul, užíj si dovopobyt u rodičů.
Sami, ať je panu Borůvkovi brzy lépe :wink:

Končím s rcmal, bo musím ještě uklidit, než se R. vráti. Jel pro nějaké auto a cestou vzal Rišku k mojí mamce na prázdniny(1noc).
Já nevím, jestli má J. virozu nebo to jsou zuby. Horečkovala až do odpoledne, dala jsem jí 1/4ibuprofenu, tak je konečně bez teploty (Ťuky Ťuk). V noci se vzbudila neklidná, prso nechce, teda chce, ale nechce tahat, tak se vzteká, proč jako neteče to mlíko samo :angry: Dopo spala dobře, odpo se Ríšovi vzbudila a řvala a řvala, já jsem šla s Riškou vyhodit tříděný odpad, cestou jsem mu koupila nanuk, tak ho slízal na lavičce u hospody, to chvilu trvalo a vrátili jsme se a R. měl depku z J.jak sviňa. Tak jsme se trochu chytli, mě se to dotklo, vždyť je to i jeho dcera, tak proč bych její ječáky měla furt vyžírat jen já :unamused: Řvala ale neskutečně, nepomáhalo nic, pak mě napadla spásná myšlenka a dáseň jsem jí potřela gelem a od té doby klid, ticho, jak po pěšině, začala si hrát, převalovat se, už umí i z bříška zpátky na záda. Myslela jsem furt, že se otáčí náhodou, ale ne, je to fakt úmyslně :slight_smile: A když chce dosáhnout na hračku, tak se vzepře na jedné noze a zvedne dupu, ale neumí se zároveň vzepřít i na rukách, pak pustí dupu, napne ruce a je o kus vzadu :grinning: Možná je to fakt od zoubku. Uvidíme.
1. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, řeším to stejné dilema - zuby nezuby? Honzík dnes spaní na prd, vždy ho něco asi vzbudilo a i když by potřeboval dýl, tak spal jen 2x 45 minut, tu a tam najednou brek zničehonic, pak zas pohoda, kaši nejedl, tak měl místo ní mlíko, doufám, že aspoň v noci budou děti v pohodě!
1. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Grilovačka bola super, boli aj susedia s dvoma deckami, tak sa mal Kubko s kým hrať a Zuzka koho sledovať. :sunglasses:
Marti ja som orbitrek kupovala cez internet, ale nový. stál 370€, ale má zabudovaný mini počítač. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nerobí žiadny hluk, my ho máme v obývačke a vedľa v spálni spí Zuzka. :slight_smile:
Pospi aj MM je nesvoj keď Zuzka plače, vtedy mi ju hneď dáva. :unamused:
1. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u nas den super. Teda hlavne pro me, jsem si spocinula hezky. Rano mel Ray maleho, pak jsem ho dala spat, tak spinkal pres dve hodinky, pak obed, Ray jel cvicit, mezitim jsem prdolu zase dala spat no a pak si ho Ray vzal skoro na 3 hodky pryc. Tak super :slight_smile: Vratili se a Jaydinek super nalada. Prej se choval na navstevach vytecne a vsichni z nej uneseni, co vsechno umi :sunglasses: Doma zase delal vsechno mozne, lozil tam a zpatky, sedal a zvedal se....no hyper hadr :grinning: :wink:
U koupani teda zase rev, tak jsem ho musela umyt jen ve stoje :frowning2: Nevim proc place. No a kase taky moc nesnedl dneska, ale vypil asi 200ml a uplne u toho vytuhnul :slight_smile:

Pospi je to tezke, kdyz deti rvou. Ray je taky vic nervozni, kdyz maly rve a nejde ho utisit. Ale to je asi u chlapu normalni :wink: Ja taky chytam teda nekdy nerva, abych pravdu rekla :unamused:

Jaydinkovi taky mozna pujdou brzy zubky, ma okolo ritky cervene pupinky :frowning2: Snad je to z toho. Jinak jazycek ma jako novej :slight_smile:

Mirus dobre, ze jste si grilovacku uzili :slight_smile:
1. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek