• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak Maty uz spinka, udelala jsem si presnidavku domaci, tak mam na tri dny. a Maty uz zkousel, je to kysele, ale tim jak je zvykly na frutapury tak mu to jelo. jsem rada. Na zitra udelam pak jeste obidek malemu.
A nam lasagne, uz jsem si pripravila vse potrebne, je z toho vzdy binec v cele kuchyni ale ja s MM je milujeme.
Dneska se MM staral ale ja taky, Matysek byl hodny, uz je ĺepsi, asi kdyz tatka prijel je to znat ze mu chybel, u me uz byl porad proitvny. :dizzy_face:
Dneska jsem toho zmakla hodne a zitra teda jen obed pro nas pro maleho a jinak budu odpocivat, akorat nevim jakou mam vymyslet rychlou a dobrou polivku. asi udelam kminouvou. to je rychlovka a mnam.

Jdu se umyt a vyplacnout k TV dneska moje nohy dostaly pekne zabrat, mam je az nekde v zadku :grinning:
2. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte devcata,

tak uz sme doma. To bolo teda cosi. Tomi tam vobec nechcel cez den spavat, ked sa nahodou zobudil, tak hned plac, lebo to tam nepoznal.Ale v noci sa budil len raz okolo piatej a potom tak o pol siedmej uz definitivne hore. Az posledny den si trochu zvykol. Ale inak bol spokojny, stale ho niekto nosil na rukach a venoval sa mu.

Ja som si aspon odpocinula. Bolo to dobre na odreagovanie, az na niektore blbe reci svokrovcov. "nie je hladny, netreba mu dat pit, netreba ho prebalit" , ako keby som sa nevedela postarat o dieta.

MM prvy vecer trochu prebral, tak sme spali sami, spal v kuchyni, lebo to by teda boli vypary. Ale potom uz spaval s nami v izbe. Ale on spal na zemi, na matraci, a mi s Tomim na dvojposteli.

Snazila som sa docitat, ale zatial som stihla iba vcerajsok, ale reakcie asi nebudu, hosipa. Pokusim sa precitat aj zvysok.

A poprosim o prijatie do klubu mrch. Uz si ma nasla, po 16 mesiacoch. Zrovna na dovolene.

A hura Tomi sa uz zacina stavat na 4, dnes uz tak aj kusok presiel. A ked ste tu rozoberali postavenie, tak nam to skusa v kociku. Ked som ho v hlbokom otocila naopak, tak sa zachytil striesky a snazil sa postavit, ale som ho hned schytila, lebo som sa zlakla aby nepadol. Ale ked sedi oproti mne, tak ma zdrapne za tricko, a postavi sa. A z jeho clnku uz vyleze bez problemov.

Idem este dositavat.
2. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, čau :slight_smile:
Byla jsem si pro Rišku u mamky, Janka byla celý den bez teploty, u mamky krásně spala 2 hod v cestovce v chládečku, naši nespí v patře, takže nemají dusno jako my v ložnici. Pak jsme jeli odpo tchánovi popřát k narozkám a vrátili jsme se až v 19,30, malá se u kaše pokajdošila (hodně řídce) a horečka zase 38,7C :frowning2: Vyčítám si, že jsem jí tahala po venku :pensive: Tchán nám ugrilovat štiku a amura, mňáááám, dostali jsme i domů na zítra. :slight_smile:

Gratulace k 8M Markétce a Nikolce :dizzy_face: Hlavně hoooooodně zdraví a ty nejhodnější rodiče. :slight_smile:

Sami, řádili jste včera s taťkou :wink: R. když spí, tak děcka neslyší, vnímá, až když na něj Riška vleze. Dneska dopo taky chvilku Janku pohlídal, potřebovala jsem si nabalit věci k mamce a Janka kňourala, ale jinak je péče o ní na 100% na mě. Kdysi se o Rišku postaral sám úplně v poho, koupal, krmil, přebaloval, teď bych se mu J. bála svěřit, je to naprd :pensive:

Dedul, nj, děcka mají v dupkách energizer :grinning: Neunavitelné :wink:

Weli, ty si dneska akčnila, ty vojcle, šikulka mamulka :slight_smile:

Lauš, já hold už asi neumím sedět v klidu, furt čumím, kdebych a co bych... snad si se ze mě fakt neposejřila :grinning:
A na snažení já jsem myslela vždy, hlavně v období MS, ta nervozita, uf, jsem ráda, že mám splněno.

Puzzi, a vás taky trápí 2 zub, myslíš? Předsevzetí jsou od toho, aby se porušovala, ne? :grinning:

Miruss, jsem ti chtěla napsat, že se u mytí lednice aspoň zchladiš, ale asi jí máš odmraženou a vyplou z el., co? :wink:

A víc nevím....
Jdu porovnat kuchyň, dám si kozlíka černouška a už to dneska dlabu.
2. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka vitej zpatky. Krome teda noci a nejakych blbych kecu bylo dobre, to je dobre :wink: Hlavne ze jste trosku spocinuly, no ne? :wink: A gratulka Tomikovi k novym vykonum :grinning:

Sami taky dobrej den. :wink: Ale teda ten hic v byte to je des! Posli par stupnu tady k nam :sweat_smile:
Weli u nas Lasagne dela jen Ray a jsou vynikajici :sweat_smile: Naposledy je delal, jak tu byli nasi a moc jim chutnali. Tak mozna zitra si je zrobime :wink: mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak u nas koupacka dobra. Ze zacatku sise vypadalo, ze bude chtit jit ven, ale nakonec klid a hral si :slight_smile: Zato usinani rev jak svi.a :frowning2: Ale dneska mel sluzbu R, takze :grinning: :sweat_smile: Ale uz Jaydinek spinka.
2. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau při večeru, dnešní den byl bezva! Jeli jsme po obědě s člunem do jinýho kempu, kde je bazén, v dětským bazénku jsme dali Honzíka to takovýho toho dětskýho kruhu (díry na nožičky), odrážel se nohama a "běhal" po bazénku jak maniak, do toho neustále hlavou "nenene" - to je jeho výraz blaha :sweat_smile: Zítra má trochu pršet, uvidíme, ale jestli bude hezky, jedeme tam zas. je to trochu krkolomný s člunem a nastupovat vystupovat ve dvou + Honzík, ale zmákli jsme to - i když moje nervy :grinning:
Weli, plná huba zubů by měla být dle příznaků i u Honzíka, a ještě by měl mít zuby i v uších a v nose asi :grinning:
Petruš, do půl 12 bych taky asi spát nedovedla, i když teď, co máme Honzíka, kdyby mě nechal, tak bych to možná dala. Ray je super a on se někdy taky dýl vyspí nebo je ranní ptáče?
Weli, Honzík jako Maty, na 4 už v pohodě, ale jinak prd. Akorát v postýlce pohyb "po 4", že nohy pod sebe a reje čumákem matraci, až se natlačí až nahoru a musíme ho vysvobozovat :sweat_smile:
Sami, máte doma hodně věcí, kam domi nesmí? Já si naivně říkám, že když zavřu v obýváku dveře a nemáme tam nic extra nebezpečného, že by nebylo potřeba za Honzíkem furt běhat :sweat_smile:
Vanil, čau, vítej zpět, tvoje tchýně by mi lezla na nervy dotazama, ale dobrý, odpočinula sis :slight_smile:
Pospi, to je šílený s Jankou a teplotou furt :frowning2: Hele druhej zub u nás asi ne, já nevim, viz výše Welinka a plná huba potenciálních zubů :sweat_smile:
Petruš, super, že jste to koupání prolomili!
2. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zas zacla říjet kočka, taxem se snažila natočit, jak to asi vypadá a povedl se mi slabší odvárek, jak mě zmerčila, zdrhla. Představte si to, že takhle to začne a pak to graduje aspoň na 2násobek hlasitosti...nejraději se slyší někde jako v záchodě a koupelně, kde to hezky rezonuje... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...a taky za dveřma ložnice, že :grinning:

na videu je skoro tma...chodila po předsíni, tož ale jde o zvuk

http://www.youtube.com/watch?v=b6z-jVGpZcg
2. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, to nema pripomienky svokra, ale svokor. Ona to vie trchu pochopit, ale svokor si to neda vysvetlit. Aj MM musel nanho zvysit hlas, ked nechcel pochopit ze mu nema davat piskotu.

Ok, idem si uz lahnut.
2. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych teda do pul 12 v klidu spanek dala, driv jsem byvala spáč...pohoda. je to velka zmena pro me ted,ale zvykla jsem si

puzzi to muselo byt super, zitra si vemte kameru!
doma v obyvakokuchyni mame nebezpecny hlavne ten skleněný konferá (furt k němu leze a blbne u té spodní"police"...furt vidím, co by kdyby...a bude hur az se bude zvedat atd...:frowning2:...no a pak kocici misky (ke granulim furt a vysypava nebo misku s vodou vyleje...no a taky ten vysavač robot, ten ho zajima, furt na nej ůeze, pak ho zapne a boji se...uaaaa. No a do kuchyne nemame dvere takze se raz dva dostane do predsine, tak nejradeji k botam :frowning2: nebo k predlozce na boty :frowning2: a je tam taky rucni minivysavac v lektrice, tak dráty...to je jeho :frowning2:. V koupelne jde po vsem typu (Cif atd, holt budu muset neco preorganizovat)

pospi snad Janka s tou teplotou uz bude lepsi!!!

vanil, vitej, hlavne, ze jste meli zmenu a ty odpocinek¨

weli, mnam, navar aji me lasagne :wink:
2. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, díky za gratulace, i my jsme v klubu "osmiměsíčňáků" ... jinak gratulace Nikolce !!!
2. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, aha, tchán, hlavně že MM se tě zastal.
Sami, nojo, kočky a nemáte dveře, tak to je horší, já ale stále furt myslim, že u nás doma to bude relativně ok. Nechám mu klidně kuchˇyň i obývák, v kuchyni máme vše nahoře, na zemi akorát koš na plasty a na papíry, i kdyby je shodil, nic se nestane. A taky mám trochu vzor v mý kamarádce, jejíž holčičce je teď 11M, jezdí k nám, malá se postavuje, leze, ale kámoška jí docela nechá, malý se nic zásadního ještě nestalo, stojí opřená o stůl, klouzalo jí to u nás, ale protiskluzový ponožky pomohly...
2. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markétce i Nikolce taky gratuluju k 8M! :slight_smile:
2. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuuuuuuu taky musim pogratulovat Nikolce a Marketce k 8 mesicum.
A zitra nasi sestricce Sonicce :slight_smile:
Sami tak dojed, urcite neco zustane, teda doufam, delam to vzdy do velkeho pekace a je to snezene na jeden obed. to az bude jist i Maty tak nevim v cem budu varit :wink:
Sami video kocky des, to ti verim ze to musi byt silene :unamused:
Vanil vitej zpatky doma :wink:
Puzzi super ze jste si dnesek krasne uzili. Vsak zitra uvidite, treba kdyby bylo pod mrakem si aspon odpocinete od slunicka a Honzik musel byt uzasny.
Ted mi psala kamoska at neposazuju Matyho, ale on se mi prorve k zachvatu. Puzzi a umi se Honzik pretacej z briska na zada? maty ne :dizzy_face: :confounded:
2. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, ty vole, ať si jde kámoška Matyho zabavovat, když ho teda nemáš posazovat, takový rady zbožňuju - jo vim, že se posazovat nemá, ale fakt na to nemám furt nosit a uklidňovat, díkybohu za sezení!
Zítra Maty a Sonička 8M? Gratuluju předem!
Honzík se umí přetočit z bříška na záda, občas si najde na břiše hračku, otočka na záda a žere si jí a tak. Ale nedělá to zas až tak x-krát denně a začal snad až v 7M nebo tak.
Jj, jestli bude dva dny pod mrakem, neva, bude odpočinek.
2. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jj presne, ona tvrdi ze se mi to potom vrati, bolesti zad, skolioza, ze by nemeli ani ve velke autosedacce ze az od roka a ze se mi neposadi nikdy sam, kdyz vi ze ho maminka vzdy posadi, ze pry se nemusi snazit.
S tim otacenim na zada, maty ne a ne na to prijit, mam vycitky ze je nejaky pomalejsi, ale snad to dozene :slight_smile:

Dekujeme za gratulace.
Holky padim do postele , dobrou noc vsem
2. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej zapomnela jsem gratulovat Marketce a Nikolce k 8 mesicum :slight_smile:
Puzzi v bazenu to muselo byt hezky :slight_smile: Se tesim uz tedka na vase videa a fotky :slight_smile:
Jinak Ray je spis ranni ptace, takze mu to neva. Ale nekdy jsem ho taky nechala spat trosku dyl :grinning: Stejne nejdyl v pul 10 vstal, ale ani nevim, kdy to bylo :sweat_smile:

Sami video dobry, to zni desne ta kocka. Si to nedovedu doma predstavit. Jen, kdyz jsme na Morave, tak prakrat kocky sexili pod okny a to jako kdyby nekdo vrazdil dite :astonished: des.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jaydi doma uz ani do nejakych koutu nechodi. Tam jak jsou kable, se vyhyba a taky na kvitka mi nejde. Ale co dela tedka. Jak mame po dverma otevrenyma ty zasuvky, aby se nezaviraly (nevim jak se tomu rika), tak je porad chce vytahovat. A my mame dvere samozaviraci, takze uz si tam pod tim nechal ruku. To byl rev. Nastesti ji mel v poradku :pensive: Ale to musim hlidat :confused:
No a taky teda uklizi stolek. Se postavi a vsechno, co ma v dosahu, ze stolku shodi :grinning: Hrozne ho bavi u toho sedat a zvedat se :grinning:
2. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli Jaydi uplne preskocil to pretaceni z briska na zada. Max kdyz se mu to povede nechte.... No a tedka vi, ze to ani nepotrebuje, tak to nedela. Z leze na brichu jde na 4 a sedne si :grinning:
2. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, holt to bohužel vypadá, že ty naše nespokojený děti víc nosíme a jsou netrpělivý a prostě jim to asi trvá dýl, páč nemaj tolik možností tréninku, když je nic neba :unamused:
Já si z toho posazování nic moc nedělám, si myslim, že je rozdíl posazovat 4M a 7M dítě, já začala někdy po těch 6M, jako jo, nemělo by se, ale Honzík nelezoun by neseděl do roka a to bych fakt nedala (holky, co poznaly Honzíka na srazu, možná mohou potvrdit, že je fakt mírně náročnej :sweat_smile:).
Petruš, jako fakt klobouk dolů před TM, MM mě taky nechá dospat, ale jen obden, každej den by to pro mě nedělal :grinning:
Honzík když sedí na mě u stolu, tak taky hrabe po všem, nedávno shodil horký kafe, naštěstí jsem ho rychle vzala nahoru a asi to na něj nekáplo, řval chvíli a pak dobrý. uf.
2. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Markétke a Nikolke všetko naj k 8. mesiačikom. :slight_smile:
Pospi ja som sa na chladničku vykašľala, urobím to zajtra. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nakoniec sme sa celé poobedie čvachtali v bazéne. :sunglasses:
Vanil vitaj späť. :slight_smile:
Puzzi, tak to ste mali super výlet. :slight_smile:
Lasane to by som si dala.
:slight_smile:
Well ja mám fazuľku na záhrade a Zuzku nenadúva, ona s tým nemala nikdy problém. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My sme ešte večer s MM zavarili 27 pohárov hruškového kompótu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, nám tak řvou kočky pod oknem, to je sadomaso mít je v bytě :sweat_smile: Nj, jak je mimíš, musí být všechno nebezpečné z dosahu, a bacha na hrnky s horkýma nápojema, tálíře s vřelou polívkou apod. Mluvím z vlastní zkušenosti, Riška na sebe vylil horkou kávu, ne vřelou, ale pro jistotu jsme jeli na pohotovost, u malých dětí jsou popáleniny mnohem nebezpečnější než u dospělých. A chemikálie někam do regálu nahoru!!! Ucpávky do zásuvek=nutnost!!! Dokud děcka nechápou, tak jsou v nebezpečí. Jak Riška došáhl na kliku, tak jsme kliky na WC a na schodiště (u našich) přemontovávali nahoru. Aby si neotevřel.

Vanil, ahoj z dovolené a vítej u mrch, ale já se asi odhlašuju, s mirenou nekrvácím, jen semtam zašpiním :wink:

Lasagne jsem nikdy nejedla :sweat_smile:

Marti :wink:

Petři, tak dneska koupačka v poho, snad už ho ty děsy přešly :wink:

Jdu spát, zítra jede brzy ráno R. do Prahy pro auto, budu zase celý den s děckama sama. Tak jdu nabrat sílu, py py
2. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, no jo, Marketce a Nikolce krasne mini narozky!

miruss, taky se chystam na lednici,ale az nebude MM doma (bude doma lepsi organizace vseho :slight_smile:)

tady se zveda vichr jako blazen, asi bude bourka...no to pocasi je debilni, fakt hnus. Dominek uz plakal...zase pasl ze spani..me picne...pak se napil a koukal...na ulici sviti lampy, lidi jak jdou z hospody povykuji a jde tu sleset vsechno...ja to tu fakt nesnasim uzzzzzzz. To radsi at uz je zima, to budou zavreny okna a klid :sunglasses:

kocka me sere...nejvic, kdyz šmejdi za dverma loznice a takhle tam zpiva...Domi se budi. V noci rve takhle skoro furt :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: . Uz ji budem hledat zenicha, snad ji to mateřství pak zklidnííí :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a fotka Bee se clonou je albu "Poprve"
2. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami to musi byt fakt na palici s tema kockama takhle. Ale co se da delat. Jednou uz je mate...v baracku to urcite bude jine a lepsi :wink:
Bee vypada suprove s tou clonou :slight_smile:

Pospi to budem mit doma jeste zarizovani vseho mozneho, aby jsme prdolu uchranily. Tady jsou zasuvky aspon takove, ze se musi nejdriv zapnout vypinac. Ale to se taky casem nauci, takze stejne budem porizovat chranice.
Tak se dobre vyspi, at mas hodne sily na zitra :wink: dobrou

Ja jdu divat se na film a pak hned do postele. Jsem nejaka unavena i po tom spanku.

Puzzi Ray me nenechava vyspat kazdej den, chodi do prace. Ale vetsinou kazdej vikend :wink: Ale to nespavam tak dlouho. Jen jsem byla tedka za posledni dny vic unavena. Plus v noci to vstavani a spani s malym na posteli je taky nic moc :unamused:
2. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus aj Zuzka strašne rada zhadzuje veci zo tola. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sam Bee vyzerá super. :slight_smile:
Puzzi Kubko sa posadil sám až keď mal 10 mes., vtedy začal aj loziť aj sa stavať naraz. Bol podobný typ ako tvoj Honzík a tiež som ho od 6. mes. posadzovala, lebo sa to nedalo s tým zabávaním. A od 12. mes, lieta ako šarkan. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zuzka je úplne iná. :slight_smile:
Pospi aj vy máte kľučky otočené. :grinning:
Dobrú noc.
Pa zajtra. :slight_smile:
2. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak grilovačka se povedla, jsem si pošmákla :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, zítra mi to končí :grinning:
Prcka jsem uložila kolem sedmé, tak jsem šla za ostatními ven-vydržel spát cca 45 minut a šmitec... Tak jsem se snažila ho uhoupat, ale hotovo, začal se šprajcovat, takže jsem ho naložila do Bondolina a vzala ho za náma ven. Do postýlky jsem ho ukládala po 22. hodině :rolling_eyes: takže jsme se s broučkem dneska dosytosti užili :grinning:

Jinak dneska jak jsem s ním byla v bazénku, tak se pěkně opřel o moje koleno, pak o stěnu bazénu a už stál :confused: Pak se ještě pokusil postavit, když se opíral o mě. Asi mu to jde dobře, když se mu ty nožky zaboří do měkkého... :slight_smile:

Jo a došla mi mrcha. Dneska jsem si zrovna říkala, že už by bylo záhodno a ejhle helemese, ona je tu :grinning:

Jdu dočítat
2. srp 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, zacloněný kočár super, kočku bych vyprala z baráku :grinning:

Nikolce a Markétce vše nej k osmiměsíčninám :dizzy_face: Pozdě ale přece :grinning:
2. srp 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A všechno nejlepší Matymu a Soničce k 8M :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...
tak u nás dnes vstávačka ve 4:30 :rolling_eyes: ....ach jo, no neva, za půl hoďky vyrážíme kočárkovat, bo už je protivný jak sfiňa...a na 8 máme rande s Emi a její mamčou na kafi! :sunglasses:
sami: tý jo, ty kočky bych praštila něčím po hlavě...tohle bych asi fakt nedávala! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lao: super, že se grilovačka povedla! a další takový, co se už staví, tady je to snad samé geniální dítě, to není možné! :sweat_smile:
a taky vše nej k 8M :dizzy_face:
3. srp 2009 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do pr...le, dlhy prispevok a on sa mi zmazal, ja sa z toho zblaznim. Tak to len skratim. Dnesna noc priserna, bol hore asi 5 krat, a vstavacka o 6,10. Teraz je spokojny na zemi, toci sa dokola a sem tam sa kusok posunie. Ale vyvrackava po troche. Uz odomna vobec nechce pit, tak som mu musela dat UM hned po prebudeni.

Prajeme vsetko naj k vcerajsim 8M Marketke a Nikolke a k dnesnim Matyaskovi a Sonicke.

Musim uz ist zabavovat lebo uz sa tam rozculuje.

Zatim pa
3. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky :slight_smile:
My noc v normě, Janka se probudila na kojo 2x, v 5h přišel Riška, tak jsem si s ním šla lehnout do pokojíku a ještě usnul do 6,15. Janka ho vzbudila, jak začala povídat. Zatím jsem jí neměřila, nezdá se mi teplá. Uvidíme přes den. Ale mrzutá byla až hrůza, teď spí. Já jsem dneska jak přejetá parním válcem. Ještěže nemusím vařit, jen udělám brambory. Jance zkusím dát na oběd bramborovou kaši a přesnídávku. Mamka mi to tak kdysi taky tak dávala.

Posílám za Pospíchálky pusku Matymu a Soňuli k 8M nározkám :dizzy_face:

Dedul, je mi tě líto, takhle brzy vstávat :frowning2: Snad bude Maxík přes den aspoň hodný :wink:

Vanil, mě Janka taky už semtam bojkotuje prso, ale Nutrilon nechce, tak jí nic jiného nezbývá. :unamused:

Lauš, vítej u mršek (abysme nedostali za nepřivítání sprdung jako u MS Samičky :grinning:)

Miruss, jasně, čvachtačka je lepší, než uklízečka :grinning: :wink:

Sami, ta moskytiera by se mi též hodila, máme tu komárů jak najebkaných :slight_smile:
3. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko
vstavcka v 6h, krasne nocnikoval a pak po me skakal v posteli...mi brzo vyrazi nejaky zub tou svou kebuli :slight_smile:
v 7h unaveny jak sfina...nemohl usnout, na 4ech vrtal hlavou v posteli a rval...ale ukojkal se...na 30min...no aspon neco. definitivne jsme vylezli z postele v 8h, ale to je proste jen o tom, ze lezim, privrene oci a jistim ze vsech stran

se tu bavim vasema reakcema na kočku :grinning: :grinning: :grinning: a to se mi fakt nepovedlo ji nahrat, kdyz koncertuje, haha
jsem si zvykla, ale ted jako mama mam citlivejsi usi na zvuky...ikdyz jak usnu a nebreci dite, je mi vsechno fuk a spim

krasne mini narozky Sonicce a Maytskovi :dizzy_face:

vanil, snad jeste Tomi bude cucat tvoje mlicko..ach jo...snaz se udrzet si laktaci...

dedul, to voe, 4.30 je mazec...co na to TM?jak to zvlada kdyz bydlite v 1 kamrliku a on musi do prace???

holky, ja mam nadeji, ze v zimnim case, jak bude rano tma, ze budou spat dyl :sweat_smile:

pospi, tohle je spešl moskytiera na tenhle kocar,ale mozna se da koupit nejaka univerzalni od emitexu na jakykoliv kocik

lauš vtiej v klubu, snazilko :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek