• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
megn: videjka suproznííííí! :dizzy_face:
bartal: šimonek je šikulka! :sunglasses:
3. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fjajn vječur přeji.
Andrej čau bobe, jj rodina je přednější, nemysli si, já taky tolik tady nevysedávám jako dříve :grinning: prostě nejní čas.. každý den domácnost, uvařit, starat se o dítě, případně jít ven, nějaká ta návštěva, rodina, přátelé.. chápu tě :wink:
holkám snažilkám držím palečky! strááášně moc! já do konce roku otěhu být nechci.. těhotenství je krásné období, když někde jsme a vidím těhulku tak mě přepadne taková nostalgie.. bych chtěla aby těhotenství trvalo jen 7 měsíců, ty dva poslední měsíce už jsou dost náročné :slight_smile: zrovna včera jsme s MM vzpomínali na porod, že je to prostě neskutečný zážitek, jako aj ty křížové bolesti za to stály :grinning: :grinning:
dedulko díky! Takže maxík večer i něco naspí, to je fajn :slight_smile:
Petiiii čááu, jůů spokojená odpočatá a už zdravá? Bez netu jste jo? to je jak bez ruky. Na fjotky se těším :slight_smile: aj my mlásk Kájince.. teda jen Hanýsek, já mám opar přes celou pjusu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti ty mi kolikrát připomínáš moji mamku, ta mi vždy vypráví o všem a o všech.. jak byla s paní tou a onou, jak s Vlaďkou byla na kávě, jak Šárka donesla to a ono, jak pan ten a onen byl za ní ve škole, jak ji Martínek ve škole bije děti.... a já ty lidi vůbec neznám :sweat_smile: Jasně užívej po večerech manži a dvorku!
Puzzi no jasně omezené data.. jak vám to tam vůbec funguje? přes mobjul, či ňáká místní síť? ti povím take vymoženosti, v kempu, koupete se v neckách, ale infernetový svět je s vámi :grinning: Dnes docela úspěšný den s prckem, no to je moc fjajn :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme zpět, ale nemám čas. Kubík se naučil si stoupat a tak ho pořád od někud tahám a foukám bolístku, jak pokaždé spadne :grinning: I Anička fouká a říká: Kubo ne, Kubo ne ....... :grinning: jinak dovča byla fajn, ale příště bych chtěla nějakou, kde nebudu muset vařit, abych si to opravdu užila. (No bude stačit i víkend) Jinak jsme jezdili po výletech na kole, Kuba z vozíku pořád koukal co a jak, Aničku jsem měla v sedačce za kolem a taky super, jen mi do toho moc kecala. Až stáhnu fotky, dám odkaz. No a měli jsme tam i lékařský dohled :wink: Známí sice v důchodu, ale Dana ještě ordinuje, tak se malému podívala na bříško a hned říkala, že to jsou stehy a co prý to bylo za blbou doktorku. Pak Kubíkovi začal koukat kousínek spodního stehu, tak mu ho vytáhla a už to vypadá úplně dobře, ani to nehnisá. A tu doktorku prý i zná, a raději nemluvit.

pokusím se něco dočíst ...........................
3. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou vítej zpět, príma že vše proběhlo na jedničku.. příště sebou berte kuchařku ! :grinning:
3. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: Majdo, koukla jsem, co jsem to posledně vlastně psala ... .a pak jsem na to přišla .... jak jsi psala, že ty lidi ani neznáš ... ten prostředek jsem psala do Vyškovaček a když jsem to kopírovala (neměla jsem čas to psát na jinou diskuzi znovu ...)tak jsem si nevšimla, že je tam řeč o někom, koho vy prosincovky neznáte ... se moc omlouvám, jsem se chtěla zapojit a v tom fofru jsem to zvorala .... :angry:
3. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: Markétka je v bazénku úžasná :dizzy_face:

Petro: Jaydy šplhá po schodech rychle, za chvíli Ti uteče :grinning:

koukala jsem, že jste řešily srázek ..............
3. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn. Dobrý nápad :grinning:
3. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já to myslela v dobrém :wink: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, s Markétkou jsme teď dokoukaly vaše koupání. ... Markétka u toho na Honzíka hulákala, to bylo kraválu ... si chtěla asi povídt nebo co ....
3. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau mamky a bartalkooooo nase mamko, ty videjka jsou bozi, to tanecni trio nema chybu :slight_smile:...u vas je teda veselo, Simi ma nejlepsi chuvicky!

megn hanysek hároš super videos, jak otvira šuple, haha...jsem zvedava, kdy cvaknou prsticky bucate :slight_smile:. snad ne. je to labuznik vodni zivel. a ma super pneumosky na stehynkach :slight_smile:

andy cau, ty voe 20km...mazec....ja se nachodim dost v byte,jak nahanim toho meho plazolezce a tak vubec a pak jeste prochajda do mesta a zpet (odhadem 2,5km) a mam nohy az v pjerdeli...:slight_smile: Gratlka k papani Malinky!
Dnes jsem v BRANE si vyzvedavala nejake veci a taky nejake drevene hracky jako darecky a cumim a na etikete Albrechtice v Jiz.Horach, to je ten obchod jax psala o super hrackach? juuuu, ja ci takyyyy. kdyztak pisni IP co tak maj atd....diiiiiikkkk

dneska mi Domi docela hezky papal cuketu+broko+žloutek...jako chce to trpelivost, ale je to fakt lepsi a lepsi. tak jsem rada. Dopoledne jsem behem jeho spanku mu varila broskvove presnidavky (tchyne poslala igelitku broskvi), no snad z toho neco bude, nikdy jsem nezavarovala a nemela jsem cas to studovat. Jsem to proste oloupala, povarila a mixla a nacpala za horka do sklenicek od vyziv a jeste povarila cca 10min v hrnci s vodou. Skoro 90% vicek je vypouklych, cili tak jak to ma byt,kdyz se oteviraji (jakoze lupou), taxnad se to nezkazi...?co vy na to, zkusene zavarovacky?

petis vitej, tesime se na fotky

marti, poridte si nejaky to čadidlo na komary ci nejake ty svicky, at nejste dozrani. MM byl ted 2x na golfu navecer a je taky sezrany a opuchly, asi muchnicky bo co za svine
3. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu ji dát spát a pak na vás kouknu .... máme dneska sekeru
3. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi-kocky byly postupne od jedne a samotne az do poctu peti ve smecce...proste vyvoj...je fakt, ze spise iniciativa MM, on je megaloman a me to jakoby stvalo, ze do budoucna bremeno,ale holt mi taky prirostly k srdci a mam je moc rada. jsou to milackove, holt s tim ditetem to je pro me makacka a jak maj svoje cykly je to zahul, no. ale v baraku to bude super...se tam ztrati. me spis stve, jestli treba nejak nerusime sousedy, to bych nerada. ale rikam si, ze mame hodny dite, ktere neřve, tak holt mame kocky a ty to supluji :slight_smile:

lauš, au , je to normos takhle bolet u MS? uz jsi byla na gyn? ja jeste ne, ta moje "1. mrcha" byla takova nejaka jen 3dny špineni...takze jeste pockam na nejakou dlasi a pak se objednam

andy, taky na MK neni uz tolik casu, vsak je to docela i videt v prispevcich, 2-3strany max...kdyz se obcas nekdo rozepise a tak,ale uz se to neda. vsak vsechny vime, dite nejde uz nechat si hrat samotne, je treba uz chystat jidlo i pro ne /hm, plne kojeni proste bozi zalezitost, ikdyz teda ja kojim furt, ale bejvavalo, kdy se nejedlo a to bylo super:slight_smile:/, pak kolemdomacnosti- vice toho s jidlem zaspini, tak po nich uklizet, atd tad, nikdy to nekonci, je to pekna pakarna. Taky nejaka prochaza,abychomsi vlstne odpocinuly od toho behani a nima (a bude hur!!!) a navsteva, nakupy...no furt dokola...
uf, dnes mam fakt dost
3. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zitra mi ma prijit tahle helma.....http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21040278&tab=0
nechchu byt za vola,ale jako fakt nez instalovat doma nejaky ohrady, zabrany nebo ja nevim....jsem se rozhodla, ze to testnu. uz ted nemuzu ani za roh...Domi ma denne 3 šrámy na hlavě, dnes i v obočí, vůbec nevim, kde se majznul...tak vam pak dam vedet, jak to snasi:slight_smile:))
3. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé sami to je super, dej pak info jaká je helma.. bo my ji taky budeme potřebovat :grinning: zatím teda Honzík neplazí z místnosti do místnosti páč máme vysoký prah, tak u něj řve jakože nemůže dál :grinning: :grinning: no ale během týdne to může být jinak že. Ukažte ty dřevené hračky.. MM říkal, že viděl v Ostravské spořitelnědětský koutek, kde byly super dřevěné hračky a úplně ho nadchly, že by je koupil HOnzíkovi, ale na www stránkách co si opsal byl jen nějaký asi dodavatel toho všeho tam.
Marti to bude ženská ukecaná co? :grinning:
3. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.

My noc ok, ako vždy. :grinning:
Poobede sme sa zasa kúpali a potom prišli dvaja chlapci od susedov, tak sa mal Kubko s kým hrať a Zuzku išla voziť suseda, tak ja som si vonku čítala a popíjala Caro. :sunglasses:
Už som poprala veci, zajtra požehlím, lebo vo štvrtok ráno ideme do Popradu. Sem-tam sa odtiaľ ozvem, ako budem stíhať. :sunglasses:
Petis, Momou už doma oddýchnuté. :slight_smile:
Matymu a Soničke prajem všetko naj k 8. mesiačikom. :slight_smile:
Bartla vitaj, máš to stále v jednom kolotoči, TBM, škoda reči. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Video super, drobec je veľmi šikovný. :slight_smile:
Megn videá super. :slight_smile:
Andy ahoj, 20 km by ma asi zabilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Andy mrcha možno vôbec nedorazí. :grinning:
dedul vstávať o 4:30, to nie je nič moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lao tak grilovačka super. :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn kukni na Branu do sekce Hrajeme si a tvorime nebo tak nejak a dřevene hracky a tam jsou. Se mi libi takove ty mackaci figurky co jakoby tancujou (jsem kupila), Domi ZBOZNUJE to kulickove hrkadlo, od malicka si s tim hraje, koncem s kulickou si masiruje dasne, super. Noa pak klasicke tahaci figurky..urco casem poridim to provlikadlo koralku na dratkach a tak
3. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dnes som akosi nestihala, maly pokracoval vo svojej zlej nalade skoro cely den. Poobede som bola ostrihat babku,potom sme boli s MM na nakupe. Drobec si hodku pospal a potom mi tu kecal skoro hodinu ked som luskala hrach.

Museli sme mu znizit matrac v postielke, lebo dnes ked pasol tak sa zacal rukami pritahovat o okraj, tak som mala strach aby cez to neprepadol. Istota je istota. :sunglasses:

Petis vitaj doma z dovolenky, to je dobre ze sa vydarila.

Momou vitaj aj ty doma.

Snad zajtra to uz bude lepsie a budem sa moc lepsie zapojit do debaty. Mam vsetko poctivo docitane ale na reakcie uz nie je sil.
3. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuknite video ako si Tomi hral s kamoskou, a ako mu ukradla dudlik. je to trochu horsia kvalita, tocene telefonom. najlepsie je to na konci.
http://www.youtube.com/watch?v=DYVYwIYunqA
3. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, sami díky za pochvalu :slight_smile:
Sam jůů už jsem to našla, jsou to ty labyrinty jak se různě provlíkaj ty kuličky atak.. je u toho napsáno BINO tak žeby výrobce?
Miruss ty jsi fakt na dovolenke :grinning:
vanil dudlík nemá chybu! :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vse nejlepsi Matyskovi a Sonicce k 8 mesicum :slight_smile:
Dedul takove vstavani by kleplo me :frowning2:
Vanil taky noc nic moc :frowning2: Mladata asi maji nejake zvlastni obdobi :unamused:
Ahoj Bartal, jsem rada, ze jsi zase prisla po dlouhe dobe. Musis mit pekne busy hlavne tedka o prazdninach. Fotky Simonka jsou moc pekne, je to uz poradnej chlap a sikovnej :wink: A preju at je Beatka brzy zdravucka :pensive:
Magdi videa super. Hanysek krasnej. To haro ma super. Jsem se nasmala, jaky ma styl plazeni :grinning:
Bartal dobra story s hovinkama :grinning: Video super, jak se Simi chlame. Vylozene chtel, aby Beatka strikala s tou vodou
:grinning:

Magdi nam se Jaydi taky docela rozciloval, kdyz zacal trosku lozit, ale neslo mu to
:wink: To prejde :slight_smile:
Holky myslite jako br kasi a presnidavku dohromady? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja myslela, ze nejdriv br kase a az pak date presnidavku :sweat_smile:
Andy teda takovou streku jste sli s manducou? wow :wink: a super Mali s papanim :slight_smile:
Puzzi Jaydi mi prave v posteli vadi, ze mame malo mista a clovek se poradne nevyspi. Prevraceni se mu nevadi. Jen si ho tam berem, protoze me stve kazdou chvilku k nemu vstavat a davat ho lezet. Takhle aspon spinka klidne :unamused:
Petis vitej zpatky z dovci. Super, ze jste si to uzili. A Kaja je taky akcnarka :grinning: ¨
Momou taky vitej zpatky. A fajn, ze Kubikovi je dobre :slight_smile:
Sami presnidavky dobry. Bych taky mohla zkusit udelat...ale nevim kdy... :sweat_smile:
Sami s tou helmou docela dobry. Jaydimu by to asi na hlave vadilo. Uz tak si vsechno z hlavy strhava dolu porad. Ale teda doma se mi takhle vubec neobiji. Jestli mel tak 1 max dva sramy? :sunglasses:
Vanil video super. Se nedali. Ale konec fakt odbrej :grinning:
3. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konecne docetla. Ale desne me boli za okem, takze toho uz necham :frowning2:
Odpoledne u nas byl R otec, neco spravovali, tak jsem zabavovala Jaydiho. Pak s nim jel Ray na dve hodky pryc, tak jsem lezela, ale porad to pekne boli. Me to sere :angry:
Ale jinak Jaydinek super, hyper k veceru jak svi.a, ale pekne jsme se nasmali. Jsme delali blbosti. Jak uz nektere ty veci chape a dela naschval, to je prdel :grinning: Koupani taky v pohode a pred usnutim trochu plac, ale dobry :slight_smile:

Tak se pro dnesek loucim. Snad uz mi zitra bude zase dobre.

Tak dobrou
3. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holciny taka sem rada ze sa vam videa pacia som sa posnazila dneska nahadzat tam co najviac este teraz som pridala šimiho s bejkou vo vani :slight_smile: celkom som sa pritom odreagovala :wink:

baby kolko vas je to snazilek? haa?? vsetko mi uniklo ked sem nechodim ale pokusim sa chodit aspon raz za den :wink:
sami zabudla som na tie vase kocice boze ja bych sa asi zblaznila taky mnaukot a este k tomu v noci megn dobre vystihla tiez bych asi leteli oknom :sweat_smile:
miruss citam u vas pohoda ako vzdy ty mas fakt hodne deti ked v noci tak prespia :wink:
andy ahooj teeeda obdivujem 20 km chodze s manducou jeje to bych davno vyplula dusu a malinka je sikula ze to tak zvladla no cos zvyka si odmalinka :slight_smile:
sami helma super paradna
šimon ma po bejke musim ho v nej vyfotit je uzasny srandovny a to mi pripomenulo ze uz sme boli dva krat na prejizdke na koly šimonkovi sa to mooooc lubilo a nechcel zlest drzala som ho pevne bala som sa aby nevypadol mam sedanku v predu ale bol sikula a ani sa moc netrepal.Tak sme jeli ja bejka a petka a maly bol z toho riadne vyjaveny :dizzy_face:
momou anicka je zlaticko ked tak fuka kubikovi bolistku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
baby a este som si spomenula ze sme zavarali oharky a marhule a petula mi veeelmi s bejkou pomahali ale chcem napisat o tom jak šimon na seba zhodil zavaraci hrnec s vodou nastastie studenou :wink:
takze sa mlady pan dostverhal k zavaracimu hrncu a klakol si a docahoval sa za teplomerom ja som si povedala ze neh sa zabavi chalan a zrazu bum rana jak z dela a šimonek lezi na zemi hrnec na nom a len pozeral som ho rychlo zdvihla a zacala som sa smiat a tak sa zacal aj on ale sycal jak had ked sa nanho vyliala ta voda z hrnca nastastie uz bola vychladnuta :sweat_smile: inac bych ho samozrejme nenechala chodit po kuchyni, ne? :sweat_smile:
dneska šimonko zaspal v celku dobre bez velkeho revu trocha sa ochladilo to je fajn, ale tiez zaspava v kocary alebo ho musim hojkat na ostely a pleskat jemne po zadku z mam z toho riadny sval :grinning:
no nic musim sa ist povenovat cacorkam bejka ma tu stale oblieza uz jej teplota tak nevyskakuje nastastie :slight_smile:
omluvam sa ze nereagujem na vsetkych ale je toho tolko tak zas zajtra :wink:
3. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, TM vstává v pět? Aha, tak to možná někdy i Maxíka vzbudí, ne?
Marti, jen si užívej hezkýho počasí na terase, brzo bude podzim a nezbyde nic než kůň :sweat_smile:
Andy, snad už ti mrcha dorazí, když už jsi dokojila, sakryš, zrovna ty bys jí brala kvůli snažení, chápu :slight_smile:
Ty brďo, noční postavování teda u vás nic moc, to teda v tomhle díkybohu za ležáka :sweat_smile:
Petis, bezva s dovčou a doufám, že brzy budeš zas na netu!
megn, já ti ani nevim, jak nám to tu s tím netem funguje :grinning: Táta sehnal nějakou chorvatskou kartu na mobil či co a to se píchne do notebooku a vono to funguje :grinning:
Momou, příště jim na vaření prď, no vím, děti si samy neuvaří :sweat_smile: Já tu taky na dovče vařím, ale rychlovky, na zejtra právě páchám kuřecí se špenátem a udělám torteliny. Dneska jsme měli zapečenej hrnec - brambory, cibule, česnek, hovězí. A pak že furt sedim na koni, taky vařím :grinning:
Sami, mě bolí nohy každej den z toho chození celodenního skoro, taky to tak máte, ostatní? Bych myslela, že si časem zvyknou ty nohy. :sweat_smile:
Sami, helma :grinning: :sweat_smile: Dobrej nápad!
Honzík si dneska kvečeru super hrál, jsme to natočili na video, bude mít MM co stříhat, až bude v srpnu sám doma :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronus som pozerala fotky boze jaydy je uzasny na tom krste cely v bielom a jak krasne pozuje to sa nevidi v takomto veku krstit ale je to mile :slight_smile: a uzasne stoji je to maly model :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, to jo, je super, jak už chápou :slight_smile: Honzík mě dneska dostal, jsem na něj v autě bafala (jeli jsme kvečeru nakoupit) a měla jsem pás a jednou jsem chtěla bafnout a ten pás mě zabrzdil u sedadla, až jsem se lekla. A Honzík největší smích za celou dobu, až klepal nohama :grinning: A vůbec už dost vnímám, že mě má rád, že se na mě dost směje a připadám mu vtipná :sweat_smile:
Bartal, výlet na kole ty + tři děti bomba!
3. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš no plazí se jak postižený že? :grinning: říkáš že se Jaydinek rozčiloval ze začátku? no príma, tak snad to Honzíka brzy přejde.. ikdyž s tím jeho stylem na JD nikdy mít nebude.. :grinning: za týden přibral tak akorát na rychlosti, ale ta jeho technika nula nula prd, semtam dá ručičky obě dvě správně, ale fakt jen semtam. Děkuji :slight_smile:
Jo jinak jsem hároše dnes podruhé ostříhala, myslím že vlásky už mu zhoustly a hlavně už mu zas nějak dorostly.
Petruš k přesnídávce brambory, jako nastřídačku, prostě místo masa :grinning: . pro MM takový vyprošťovák na žaludek, neslané nemastné.
Jo sami přesnídavky jsi udělala dobře! kolik máš skleniček? Jsem minulý týden udělala na 3 dny, páč jsem měla trošku ovoce, ale nezavařovala jsem, páč tři skleničky neměly smysl že.
Holky netahaj si vaši prcci ucho? Honzík poslední dny často, až ho má úplně rudé.. nestačí že polovinu noci si na jednom leží, ale ještě si je tahá.. z něj bude ušo plešo :grinning:
3. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, Honzík si za ucho hrabe a ohejbá si ho, když je unavenej nebo znuděnej.
3. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tu nějak ožilo takhle navečer. No jo děcka spí.. Mi už aj MM, neb má prázdný žaludek, páč jde zítra na vyšetření na gastro... tak to šel zaspat.
petruš bobrou noc, je fajn že koůpačka dopadla dnes na výbornou!
Puzzi vy šmelináři jedni :grinning:
bartalko na videa juknu za chvilejc.. líbí se mi přístup když se mrněti něco stane.. nechlácholit jakože mu říkat, chuďátko a ťuťuňuňu.. mám ráda tohle brát sportovně, nedělat z komára velblouda, jinak budu mít umrnčené dítě :slight_smile: takže to tak praktikuji, aby jak Honzík spadl až bude mít trošku rozumu oprášil dupku a šel dál bez nějakých velkých scén :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě z té malé mrskne dneska ... poslední tři dny se mi v ložnici začala otáčet na břicho, ji to baví asi ... takže nakonec ji musím dát do postýlky, protože jinak při tom válení sudů neusne ... dneska spala přes poledne 2 hodiny a pak mi v 17,15 odpadla ... spala do 18,30 ... sice byla pořád unavená nějaká ale koupaly jsme až po osmé atd. ... jak jsme lehly do postele tak zas otáčení atd. ... tak jsem ji dala do postýlky, loučení atd. .. si tam pokřikuje ... jako neřve, ale hodin jak na kostele ... tak jsem zvědavá na tu noc ... je unavená, oči jako škvírky ...

snad vás konečně dočtu ... co jste tady večer naplodily ...
Sami, my máme repelent, i voní ... ale nějak jsem si nevzpomněla se namazat a že jsem poštípaná, na to jsem přišla až v noci, když jsem se škrábala ... ale je to festovní ... jdu rozkrojit cibuli a pomazat to ...
3. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, jj, taky nechlácholím přehnaně, spíš pozornost jinam a že to je dobrý.
3. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek