• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi a co zub druhý, ještě nevylezl? žeby náš Honzík byl znuděnej? Asi jo, když to ucho má až krvavé :grinning:

teda s manducou 20 km.. jsem Honzíka nosila na dovče, jednou jsem ho měla 2 hodiny, ale tak mě bolely záda, myslela jsem, že je v tom Swarovském muzeu nechám :grinning:
3. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn. Zuzka ťahá, ale moje ucho a náušnice, retiazky. Je to malá straka. :grinning:
Sam zavrila si dobre. :slight_smile:
Bartal ty máš doma tiež malého prieskumníka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi ja som tvoja nádej pre druhé dobručké bábo. Aj keď Zuzka je teraz dosť akčná. Ale spáva stále dobre, ale keď nespí, tak je stále v pohybe, chvíľu neposedí. :grinning:
Najradšej je keď sa jej venuje Kubko. Hneď sa smeje od ucha k uchu. :slight_smile:
3. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, tak jsem razila výchovu i já .... pokud netekla krev, tak to nic není ... a rychle odpoutat pozornost atd ... a z dětí nejsou žádní upištěnci, co si stěžují na každý ťukanec ... do života je to dobrý přístup, fakt ... to už vidím, že tohle jsme dělali fakt dobře ... život se nemazlí
3. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jojo kouzlo otáčení je fajn, užívej si :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem teď mrkla na to taneční trio a je božííí bartalko! teda čučím jak se Šimi takhle hezky udrží.. ale ono je to hodně i tím, že je "vycvičený" z chodítka žejo? a řehocá se krásně :dizzy_face:
bartalko TBM nejeví vůbec zájem o prcka?
marti takže se ti to vrátilo jo?
ajééé řev z ložnice, tož musím jít
3. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky musím vám, sem naspsat, ty hračky na bráně dřevěný z DETOY to je tady u nás jak jsem psala a dvakrát za rok maj levné prodeje a je to tak o třičtvrtiny levnější....sami to hrkadlo kuličky má máli nejradši, maj tam tak nádherný hračky a levný při těch výprodejích, Pražáci tam nakupují za tisíce, pže jinak jsou ty dřevěné hračky fakt drahé.

no jenda se urazil, že vám, sem píšu, páč máme rozkoukanej film :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
3. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, Marti, kouzlo otáčení :slight_smile:
Tyjo, vichřice jak sviňa, balím bůk a jdem do zákopu :grinning:
Dobrou!
3. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, odpo klídek , máš to dobře zorganizované !!!!
Holky, videa zkouknu až zareaguju ... by se mi to mohlo smazat a to bych opravdu nepřežila ... :grinning:
Bartalko, jsem ráda, že o tobě zase něco víme, holka .... snad to doma zvládneš i bez dcérenky ... ale chápu, že když ti pomáhá, je to holka k nezaplacení ... malej se krásně chechtá u toho koupání ... jsme na to koukaly i s Markétkou, tu poslední dobou moc zajímají jiné děti, tak u toho hulákala taky, tak jako na Hanýska od Majdy ...
Petři, víš co dělala moje máma, když bráchové nechtěli jíst na oběd brambory? ... uvařila jablečný kompot (jablka, cukr, hřebíček, skořice), a pomačkala to s bramborama ... bys nevěřila jak pakovali ... já jsem od nich o 5 a 6 let starší a tu chuť si vybavuju dodnes, paráda ... mamka krmila jednoho a já toho druhýho, - vzpomínky z mládí ... jinak co to čtu, nějaký problém s okem máš, ... že by průvan? ... dávej na sebe pozor holka!
Monči, vítej z dovolené, předpokládám, že bylo dobře !!!!
Puzzi, oni takle reagují ... jak jsi bafala ... malá třeba něco udělá, a já se jakoby leknu, a to ji nejvíc rozesměje ... se kolikrát až divím, čemu se vlastně směje ... poslední novinka ... když mám plný nos a "potahuju" a nos si utírám tak tomu se hrozně směje, nechápu ... ale zabírá to ...
Markétka si taky tahá ucho, hlavně když pije ode mě a je utahaná, tak ho kroutí, mám někdy strach, že si ho utrhne ...
3. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Majdo, to poznáš až za hodně let, že si dětičky něco zapamatovaly ... si tady připadnu jak stařešina ... ale je pravda, že už se leccos vypozorovat dá .... a dělá mi to radost ..
3. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: Tak takovou helmu jsem chtěla pořídit Aničce, ale to její padání opravdu natvrdo trvalo asi 14 dní a pak v pohodě. Kubík začal taky, ale Anička si hlídá brášku a já jsem prostě s nima ........... :wink: Ale ta helmička je fakt super.

Vanilka: Díky za přivítání :slight_smile: Dudlíková záležitost je úžasná :dizzy_face: :grinning:

Puzzi: Tak Anička baští už normálně, jen solím málo a nebo vůbec ne, ale tak každý si dosolí sám :wink: Kuba měl spíš přesnídávky a kaši a nutrilon a po dohodě s Danou (dětská lékařka v penzi, i když stále pracující) i kupovaná jídla ale jen pro 4 nebo 5 měsíc.

M1rti: Jo jo, bylo to fajn, ještě se "zbavit" dětí a vaření a ................... no bylo by to jak v pohádce :grinning:

Holky dobrou, jsem z té dovči docela utahaná, ale kdybyste chtěli poradit kam na výlet na Lipně, dejte vědět :wink:
3. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalko, my jsme rádi, že za náma zajdeš, aspoň občas ... víme, že máš starostí nad hlavu s tvojí početnou rodinou, občas si vzpomeneme a jsme rádi, když se o tobě dozvíme něco nového ... my se sem taky chodíme odreagovat, i když častěj než ty ... aspoň nás čti a budeš v obraze co se tady děje .... mě Markétka v tom horku spává někdy i jen 2x 30 minut, ona je sice hodná ale celý den si nesednout a neodpočinout, prostě večer už jsem hotová ... a s tou teplotou ... teď je toho hodně, horečky z horka ... ať malá hodně pije vlažný, ať má dost tekutin ... a děkujeme za gratulaci !!!
Puzzi, vstávání v zimě v 5 - 6 hodin jsem zažila, starší děti měly dobu, že ji to tak "vyhovovalo" to byla pakárna, a brácha to má doma taky ... furt vstávají takle brzo s oběma dětma, to je maso ... zvlášť v zimě, všichni spí a čumákuješ s dítětem, který má nápady jako jít ven atd .... :grinning:
3. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, tu to žije!

já taky žiju, ikdyž jsem mrtva...zitra maj prijit kontorolvat cosi s plynem, taxem se pustila do kuchynske linky zas jednou s Gustem, Jarem a Cifem... :grinning: ...uf, ale ty nohy...mam fakt v prjerdeli...no snad se to ale chvilku udrží a bude vypadat jako u lidí. Holky, máte nějaký tip na tu hnusnou zaschlou mastnotu např . kolem varného centra.Jak to prská, není to vidět (např. na kachličkách, a pracovní desce) a pak to zaschne a nic s tím nejde... :confounded: ???
Zitra se chystam na lednici a v tydnu jeste na mrazak...jsem to naposled umyvala pred porodem... :confused:

megn, dik za odpoved k zavarovani. superb. No, mela jsem fakt plnou igelitku broskví (cca 8kg), ale udelala jsem jen polovinu (abych to stihla za 1,5h nez se prdola vyspi).Takze 7 sklenicek asi dobre udelaných (lupou), 2 nelupou ...?, jedna se otevrela /snedla jsem/ a 1 VIA poharek je v mrazaku. takze to stalo za to asi.

bartalko, to by bylo super, kdybys obcas zase dosla...je nam tu trochu smutno po nasich zavislackach, po tobe, dnes jsem si vzpomnela i na Zuzafi...jak se asi maji...co anetka...no, mela jsem cukani ji poslat sms, zda jsou vubec v poradku... :pensive: , co myslite?

vanilko to video je superrrr

petrus, chudacku s migrenou..ja znam a vim...mivala jsem, ale hlavne od zad...blokady, to pak neslo nic nez trpet a cekat az povoli zada, ale 2dny v kuse i v noci...to teda bylo neco :frowning2: . Znas pricinu tve migreny?
3. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, s tou túrou s manducou , jsi borec .. no comment
3. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě jsem zapla PC abych pogratulovala Domískovi k zítřejšímu svátečku! Ať se mu daří...
na helmu jsem zvědavá co bude říkat...

Andy - tak nevim nevim jestli mrcha dorazí :wink: protože spermie dokážou přežít až 5dní a při snažení se doporučuje tak každé 2-3dny takže bych řekla, že s vaší frekvencí jsou naděje na mimíse docela reálné :wink:

s časem na koně je to jasné pokud jsou prcci bdělí tak se jim člověk musí věnovat k tomu to jídlo jak píše sam a když usnou tak uklízet, protože jak lezou tak musí být naklizeno..u nás je to s tím psem fakt sisifovská práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt špína a miliardy chlupů..tepláky a ponožky měním denně a sneslo by to kolikrát i častěji :unamused:

Mo - super že se dětem na kolech líbilo :dizzy_face:

Marti - jo je to krušný když ty děti nespí to se člověk nezastaví a večer padá na ústa

a koukám že tu hodně dětí sdílí s rodiči postel alespoň část noci..Sonička taky ve své postýlce téměř není :zipper_mouth:
3. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já už dneska padám na držku...
Mimino nechtělo spát, usnul po desáté, před chvilkou se vzbudil s hysterickým řevem... Koza nepomohla, lupla jsem mu sunar a usnul, sotva dopil... Tak doufám, že bude spát aspoň do dvou...

Sami, mě první dvě mrchy vůbec nebolely, ale totok bylo teda maso :frowning2: A to vydržím dost...
Jé, heĺmu zkouknu, jsem zvědavá, jak se ti osvědčí. Přesnídávky jsi asi zmákla dobře. Přidávalas tam ještě něco?
3. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesnídávky taky plánuju..na podzim až budou jabka a uvažuji teď o meruňkových...mám recept s pudinkem, ale taky jsem ještě nikdy nezavařovala :zipper_mouth:
3. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, Jumík to jsem si oddechla, já myslela, že jen my jsme takový špatně vychovávající rodiče, když s náma malá spí v posteli (ale dneska usnula v postýlce), ... já s tím nočním kojením, prostě mi to vyhovuje, otázka, zda s tím časem nebude problém ... ale ono to nějak dopadne, že?
3. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já myslím, že se to samo zase nějak předělá a budou spát ve svém pokojíku ve své postýlce :wink: ta sestřenice co jsem ji tu teď měla má kluky docela mi příjde přísně vedený a vycepovaný a kluci fakt poslouchaj..no byla jsem děsně překvapená a mile když mi řekla, že taky s nima spali v posteli a usínali jen u prsa..docela se mi ulevilo :wink:
3. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já dělala jablečnou přesnídávku, nejsem teda žádnej přeborník, já to povařila, mixla, za tepla jsem dala do skleniček a otočila dnem vzhůru ... jsem to teda nevařila už dál .. tak uvidím, bylo to na zkoušku a mám asi jen 5 skleniček od přesnídávky ,,, tak se pozná, zda to přežilo ...
3. srp 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty hračky budou asi tyhle co?
http://www.detoa.cz/
jdu studovat!

ale Sam vy v Brně máte taky úplně úúúúúúúžasnej obchod plnej dřevěných hraček kterej vám děsně závidím, jsem tam mm kupovala nějaký věci, když jsem byla na IVF konferenci vedle v hotelu :wink: teda na tu dřevěnou kuchyňku asi nikdy nezapomenu :dizzy_face: ten sporáček!!!!!
3. srp 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, na tyto sračky jsem používala Costro, ale už ani nevím, jestli se ještě vyrábí...
3. srp 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik, já to právě se staršíma dětma nějak neřešila, měli od začátku svůj pokoj, kde spali spolu (měli jsme dětský a obývák jen) tak nebylo na co si zvykat, navíc jsem tak dlouho nekojila, jako teď Markétku ... a malá má vždycky nějaké období, které přejde a je zas nějaké jiné období ... tak si myslím, že i tohle pomine ... vím, že jeden čas usínala sama v postýlce, teď zas spí pořád s náma ... dneska jsem tady měla známou z práce, vracela jsem jí nějaké věci, co jsou Markétce malé ... se divila, že malá vůbec nebrečí !!! jsem nějak nevěděla, proč by měla brečet ... a ona mi řekla, že každé dítě občas brečí, má blbý den, nebo se špatně vyspí ... je teda pravda, že to jsem s malou ještě nezažila, aby se špatně vyspala ... ale taky se třeba jednou dočkám :angry:
3. srp 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej tu se jeste pise?
3. srp 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti oni prej teď maj jakože období fixace na rodiče souvisí to s tím jak začínaj lézt a tak a uvědoměním že můžeme zmizet..a po něm příjde to první osamostatnění ruku v ruce s chůzí....tak si myslím, že to teď prostě potřebujou a pak budou zase hrdý na to že už maj svoji postýlku jako máma s tátou v který se rozvalujou sami a jsou už vlastně jako dospěláci...
3. srp 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumik, vedle Internacionalu?(strilim, vim, ze tam byla nejaka IVF konference, nebo ne?) kde? ja neviiim

jinak od zari bude pobocka Brany v Praze, uz to vis? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou děvčata..zítra máme plavání a musím vrátit knížky do knihovny..no nevim jestli vybude čas na net, tak se tu mějte! :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik, to je přesný ... máš to fakt naštudovaný, zmáknutý, líp bych to neřekla .... chtějí už sami, ale potřebují se ujistit, že to zázemí tady pořád je ... ahoj a užijte si zítra plavání ... my ještě měsíc a už budeme chodit taky !
3. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam - jo jo myslím, že jo...já si to tak přesně nepamatuju v jakém hotelu jsme bydleli...
o té bráně jsem to nevěděla, tak to je super zpráva! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: doufám že to bude nějaká dostupná Praha :wink: ale my tu teď máme kus pěšky biomamma a kousek autobusem látkovky.cz tak už je to taky trochu lepší..jen ty otvírací doby stojí za houby...
3. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, detoa to je ta firma s hrackama, jsou krasne, což?

už si tak v hlave vymyslim, co pak poridim k vanocum a narozeninam Domískovi...
dekujem za 1. prani k svatku :slight_smile: :dizzy_face:

Domi zitra dostane 3 knizecky: Polamal se mravenecek, Kuratko a Obili a Krkův den- tam je ten krtek normalne na kazde strane semišový v té knizce :confused: :confused: :sweat_smile: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, mizim, nez provedu ocistu, nafialovim si čudlíky :unamused: a tak, bude zitra

tak dobrou!
3. srp 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek