• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Sami, tak všechno nej k zítřejšímu svátku Dominičkovi .... Polámal se mraveneček máme doma taky !

Holky, mažu chrnět .. manža na cestách, Markétka v postýlce, jdu se rozvalovat v mega posteli ... se mi už dlouho nestalo !
3. srp 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky!látkařky, hle na inzerát:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25102540&tab=1

se bude libit mozna megn, lauš
4. srp 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všechno nejlepší Dominičkovi k svátku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, plenečky hezký, ale já už se snažím odplenkovávat :grinning:
No je pravda, že dnes se mi neplánovaně prcís posral do látky :confused: Ale můžu si za to sama, jsem spoléhala na to, že když už dvakrát kadil, že už potřetí nebude :grinning:
4. srp 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda včera...
4. srp 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Sami: Dominičkovi vše nej k svátku :dizzy_face:

M1rti: Jak ses vyspala ve veliké posteli? :grinning:
4. srp 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když se mi to moc nepovedlo (bez manuálu jsem zkoušela ručně nastavit) tak si myslím, že to nevypadá strašně :grinning:

http://holubcovi.homeip.net/gallery/v/2009/Lipno/Lipno/112_2807/IMGP3471.JPG.html

No ono po pár skleničkách vína :sweat_smile: :grinning:
4. srp 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak my jsme byli i prochajdit, ale začalo chcát, tak jsem dala maxe do garáže! :wink:
dnes vstávačka v pět nula nula, prosím! :sunglasses:
momou: tý jo - jste chodili na nuda, jo! :slight_smile: vozík za kolo je super, taky chci takovýýýý! :dizzy_face: no jde vidět, že jste si to tam užili! :dizzy_face:
4. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, Moni vyspala jsem se dobře, jen malá vstávala v 7, na to jak jsem ponocovala tak bych spala dýl, ale dobrý ... jedla v noci 2x jsem pak musela otevřít okno, v ložnici bylo na padnutí ....
Jinak tady začíná pršet, na 10 máme na náměstí sraz z Vyškovačkama, tak z toho asi nic nebude, jedna už psala, že nedojede ... tak uvidím, mám sraz s Pavlou a musím pro plínky, tak se tam stejně vydám ... v Hrušce mají levný Huggiesky, ty klasický, ale nám nevadí a už pomalu ale jistě nic nemám, včera v DM velikost 4-9 neměli, tak musím jinam, nemůžu čekat, až bude zboží .... mají 80 plín za 299,- ...tak to vezmu ...
4. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ded: No ono to není nuda, ale tak ráno v 7 tam nikdo není, krom rybářů na vzdálenějším konci Lipna nebo na vodě na loďkách a pár ryb :wink:

A zatím co tu píšu, se Kubík postavit a ....bác a řev
4. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, pěkný fotečky, tam muselo být fajn ...
4. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
brej den dámy.
Domískovi přejeme k jeho prvnímu svátečku vše nej, ať je spkojený, šťastný a má radost z pohybu! :dizzy_face: :grinning:

plenky jakože hezké, ale krapet mě TC zklamaly, na IB nemaj ani v nejmenším.. krátké uši a hodně se žmolkuji.
Já se z te laolkové normálně zcvokn, prej odplenkovávat! :grinning: jako fakt borkyně s BKM!
sami co moučnivka?

dřevěné hračky jsou moc krásné..
4. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou pěkné fotečky, jde vidět že jste si dovču užili a ten zadek tvojeho manžela :grinning: :grinning: :grinning: pózista :grinning:
4. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pózista a srandista :grinning: pak jsem raději šla uklidit foťák, neb by mi hrozilo odhalení :grinning:

Sami: Domi má moučnivku? Tu měla Anička, ale zbavili jsme se jí běděm týdne. Jsem na jedné diskuzi četla, že už ji mají některé děti i měsíc ...... My na to přišli brzy, hned zkraje.
4. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi uz sme zas hore od 6,15, ja neviem co si to zas zobral do hlavy :frowning2: . V noci asi 4 krat otocka, raz som ho skusila aj nakojit, ale neviem ci cosi vytiahol, mozno sa tym len uspal. To jeho budenie bude asi tym ze ide mesiac do splnu, uz som to kedysi pozorovala, ale naposledy sa to zaobislo bez vstavania, tak som si myslela ze uz bude OK.

Megn, vidae su suprove, a ty ze mas nelozica, ved sa pohybuje aj ked takym zvlastnym sposobom, ale ide. To Tomi ani takto nejde.
A kupanie je tiez super, hlavne Hanyskove haro.

Sami ta helma vyzera perfektne :slight_smile: .

Bartalka, teba obdivujem mas toho teda dost. Simonko je krasny, taky pekny cvalik. A video tanecne je super.

Megn aj Tomi si taha ucho, a hlavne prave, lebo to mu od narodenia trochu odstava, takze este tomu pomaha. Ked bol uplne malicky som aj chvilu uvazovala ze mu ho budem priliepat, ale nakoniec som sa na to vykaslala.

Dominikovi vsetko naj k meninkam. Aby bol stale take dobre dieta ako doteraz.

Sami aj Tomi mal taku lahsiu tu mucnivku ale nam nedala na to doki gencianku, ale niaku vodicku a vola sa to ruzovy med, malo to taku nasladlu chut. preslo mu to asi za 4 dni.

A mam dobru spravu, vcera zaspal Tomi dva krat sam. Ale ten pohlad do postielky stal zato.Bol krizom cez postielku a nohy medzi tyckami a hlava natlacena na druhej strane.

Teraz mi buva a ja mu varim papat, lebo chcem ist ked sa zobudi pozriet kamosku. Dnes bude mat prvy krat hrasok.

Idem kuknut foto Momou, potom zareagujem.
4. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou fotky su krasne aj co sa kvality tyka, ako keby to fotil niaky foto profesional. A uz viem preco si sa tak strasne tesila, muselo tam byt ozaj super. Uplne tam z vas vyzarovala pohoda a relax. Pekne ste si to uzili.

Preletela som to tak narychlo, ako z rychlika.

Ja keby odfotim MM naheho a este to aj zverejnim tak ma pozene :sunglasses:.
4. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.

My sme dnes vstávali 6:45 aj Kubko aj Zuzka. A Zuzka už zasa spí. :slight_smile:
Ja idem žehliť, Kubko sa hrá na dvore v pieskovisku. :slight_smile:
Momou super fotky, Kubkovi sa vo vozíku páčilo. :slight_smile:
Dominikovi všetko njlepšie k meninám. :slight_smile:
Sam aj Kubkova obľúbená knižka bola Dolámal sa mravček. :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky, tak zase aspoň něco poreaguju :wink: :

Sami, nad Zuzafi jsem zrovna včera přemýšlela, že jezdí na Lipno a kdoví jestli letos taky a jak se asi mají a tak :slight_smile: Domčovi posíláme s Janičkou pusinku k svátku :dizzy_face: a ať si pěkně počte :wink: Já mám novou kuchyň, zatím čistou. Po smažení umývám normálně vodou s Jarem.... a fakt si měla v kuchyni tolik chlapů pomocníků? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

Andy, frekvence DS 2x týdně je pro těhu si myslím ideální :wink:

Janka spí jen v postýlce. Po koju ji vždy vrátím na své místo, ona se ani nedožaduje k nám, ale to přijde, to už znám :rolling_eyes: :sweat_smile: :wink: Dneska jsem v noci kojila 4x!!!! Mazeeeec, to neznám. A ještě si pro mě přišel Riška, ať si jdu k němu lehnout, že je mu zima, tak jsem u něho vytuhla na hodinu a pak se stěhovala do svého. Takže vyspaná moc nejsem. Janka včera teplotu neměla, dneska jsem ještě ani neměřila. Je sice teplejší, ale ne moc. Uvidím, až se vzbudí. Potřebuju zajet nakoupit. Ucho si taky kroutí, anebo si tahá vlasy, hodně jí teď vypadávají.

Moni, dovču jste si užili, to je dobře :slight_smile: My jezdíme na dovo bez vaření, letos jedeme s partijou, oni asi vařit budou, tak uvidíme, jak to budem řešit. Možná se k nim přidáme. Pokecáma s mamkama v kuchyni, no :grinning:

Majdi, brambory jedla, ale když jsem jí je namočila v přesnídávce, tak se ofrňovala. Moc toho nesnědla. Ale musí si holka zvykat, nedá se nic dělat, věčně u cicku být nemůže :sweat_smile: Ať to TM dneska dobře dopadne :wink:

Lauš, už odplenkovat? jste borci :sunglasses: tak mnoho zdaru :wink:

Marti, to je dobře, že Markétka moc nebrečí, hold spokojená holčička.

Petronuš, aŤ přestane hlava bolet.

Jdu kuknout Vanilce na video a končím, musím makat.
4. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka: A proč myslíš, že na mě Jára vystrčil zadnici :grinning:

Ještě musím dodat fotky z mobilu, jen nemáme vyfocenou bobovou dráhu v Lipně, byl i Kuba s Aničkou :dizzy_face:
4. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za pochvalu foteček, mě to moc baví, ale pořád nejsem schopná si přečíst manuál (moc stránek), tak zkouším co to umí :sweat_smile:
4. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, jj, já jsem si hned myslela, že Tomík jí ten cumel vytáhne z pusy :grinning:

Moni, koukla jsem na fotky, ale jen cik cak a teda ty hřiby v trávě :dizzy_face: a u Schwanzenberského kanálu jsme taky loni byli pěšo :wink: Když si málem nejela a pak se na poslední chvíli rozhodlo, že jo, tak sis tu dovču ještě mnohem více užila, co? :dizzy_face: :wink:
4. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: To víš, já už to tam mám projezděný křížem krážem, tak jsem tam byla 11 rok po sobě a tak mám víc času se zaměřit na to nej :wink: Ale fakt jsem moc ráda, že jsem tam byla.
Ale jak jsem konečně koukla na fotky (já je jen stáhla a dala na stránky), jsem pěkně vypasená ........ :angry:
4. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi a kdy vy razíte do pryč? fůůjky špatná noc, chjo chjo, kdy ty naše děti z toho vyrostou.. v 15ti je budeme tahat z brlohu aby nám šli konečně laskavě pomoct.. Si Honzíka stějně vycepuji tak jak byl MM, ať se s ním v budoucnu má nějaká ta případná nevěsta dobře.
Vanilko děkuji a gratuluji ke včerejšímu zaspání bez tvé pomoci. jen tak dál :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooj holkyyyyyyyyy
jdu vas pozdravit.
Matyasek ma porad rymu, odsavame porad dost hlenu, ale uz to snad musi prejit. ted spinka, tak toho jdu vyuzit a neco udelat.
Mam na docteni asi tri stranky, a to asi nezvladnu tak me omluvte.
Momou krasne fotky, vidim ze jste si dovcu uzili dostatecne a tak to ma byt :wink:
Domimu vse nej k svatku :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:
Vsetko najlepsie Dominickovi k meninam hooodne zdravicka a co najmenej padu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ze mu šimonek posila zaslintanu pusinku :grinning:

welinko chuda Maty v takem horku rymu to je des snad mu to co najskorej prejde :slight_smile:
megn spatna noc nic moc teda :frowning2: ja uz sem teda zvyknuta a mam pocit ze uz spat v klude ani nevim :rolling_eyes:
inak šimon v choditku byt nechce takze ho tam ani nedavam najradsej lozi sam
a jak si sa pytala na BM tak mi pomaha minimalne a maleho ma sice rad ale ven si ho nebere nema cas ale ked potrebuju kamarati alebo hocikto iny vzdycky sa cas najde... :angry:
minule isel na tri dni odreagovat sa ze uz ma toho plne zuby a zobral sa a islel si v patek a vratil sa v nedelu vecer takze asi take chovani ma a to myslim odpoveda na vsecko :rolling_eyes:
vubec ho netrapi ze mohel radsej zobrat baby nekam sa vykupat lebo boli veelke horucavy a ze sa budu se mnu nudit lebo ja s prckem na kupani nechodim nemam na to silu :unamused:
a to dostala bejka v sobotu horucky mne nemal kdo pomoct a pokusala sem sa mu dovolat ale bol stale vypnuty takze asi tak to u nas je proste naprd :cry:
tak sem sa zase postazovala :sweat_smile: pardon

lao snazis sa odplenkovavat? jako uplne?
vanilka len tak dal tomi je sikula ked vie zaspat sam šimon to tiez kedysi vedel ale uz to zabudol :sweat_smile:
pospi Janka je tada zrut 4krat papat :dizzy_face:
baby šimonkovi vylezel za jedinu noc zub uz ich ma 6 a dalsie dva mu lezu teraz ma 3 dole a tri hore vyzera to srandovne :slight_smile:
marti teda celu postel pre seba neni divu ze si sa vyspala :slight_smile: a snad aj sraz vyjde
puzzi si to radne uzivate, super a kedy sa vlastne vracate dom?honzik znasa dobre tie horka?
4. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
teeeda, tady se to zase rozjizdi :grinning: Jeste jsem nemela cas docist, ale snad bude :wink:
Noc u nas dobra. Jaydik se vzbudil na jidlo kolem pul 6, pak jeste spinkal a potom jeste s jednou prestavkou jsme spali do 9 :grinning: Ja jsem nejak nemohla vstat a on jak si hral, tak pak usnul :grinning: Tak super.
Tedka si zatim hraje, ale je pokadeny, tak musim prebalit. On ma normalne asi rad hovinko v plince, protoze pak si krasne hraje sam a povida si a tak :grinning: NO ale nenecham ho v tom celej den, ze?

Tak zatim
4. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů, Vše nej Dominičkovi ke svátku! :dizzy_face:

jsem to dítě musela jít zas uspat, to se nedalo...co zas dnes vyvádí, to je děs! :rolling_eyes:
4. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bartal: to mě moc mrzí, že je BM takový...ach jo, kdyby aspoň ty holky někam vzal! :angry:
petronus: má rád hovi v plýnce, tak to slyším prvně! :grinning:
weli: a co tvá nožka? :fearful:
4. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ať už je ta ble rýma pryč!
Bartalko TBM no comment, nejní slov. Prostě ho praštit palicí po hlavě! Ale co naděláš, už si asi otupěla vůči němu..?
nějaký "masér" v okolí by nebyl? :slight_smile:
Dedulko a jéé nová fjotka, fajn změna je život :slight_smile:
Petruš jasně přebal ho, ikdyž ho to tam na té dupce hezky hřeje :grinning: co migréna? Nejní horší po tom přespání?
vlasně i laolková má ňákou novou fjotku, jak jsem posledně byla a dočítala jen na mobjulu, tak jsem si ani nevšimla
4. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek