• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
megn: no už jsem to musela čejndžnout... :grinning:, nebyla aktuální! :sweat_smile:

jo a přidala jsem pár new fotek Maxouše! :wink:
4. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulko krásně hajají Maxík.. na fotkách vypadá tak spokojeně, tak jak je možná že je kolikrát takový nevrlouš? :grinning:
4. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
meng: joooj majdi - to netuším :sweat_smile: někdy je fakt uňamčený až hrůza... :sunglasses:
4. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
S vychovavanim pri padu nebo tak to mam stejne, jak jste tu psali. Zadne tutununu, ale dam pohladim, reknu, ze je to dobry a dam nejakou hracku nebo zkusim odvezt pozornost. Ray teda delal nejdriv to tutununu a tak, tak jsem mu to vysvetlila a tedka dela to druhe :sweat_smile: I kdyz jsem si nekdy vsimla, ze to nekdy zapomene. Ale staci jeden muj pohled... :sweat_smile:

Vsechno nejlepsi k svatku Domikovi Samicovemu :o)

Sami nevim pricinu migreny, bohuzel :frowning2: Ale mamka moje ma desnou migrenu, tak mozna po ni? A taky si myslim, ze mam nejake bloky v krcni pateri, tak asi i z toho....

Normalne jsem tedka malemu rekla, jak stal u me, kde ma traktor, at se jde podivat a on normalne odlezl a k traktoru primo a hraje si s nim :grinning: Prdelka moje chytra :dizzy_face:

S uchem jsem si vsimla dneska rano. Tahal si ho, kdyz jsem mu davala flasku :unamused: Ale furt jen to jedno, co mu zrovna vic odstava :angry: Vzdycky kdyz lezi, tak ho ma skrcene a to druhe ne :angry: Asi zacnu zalepovat izolepou, at mu neodstavaji :wink:

Taky jsem rada, ze je tu vice miminek jeste s vama v posteli :slight_smile:

Momou hezky fota :slight_smile:

Dedul to vase vstavani.... :frowning2: v kolik chodis spat vubec?

Miruss tak brzy jste dneska vstavali? Co se stalo? :grinning:

Bartal TM :angry: bych ho radeji doma u sebe asi ani nemela.... :frowning2:
Je a Simonek tolik zubku? My mame porad dva :slight_smile:

Dedul pekna fotka a krasnej je Maxik :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Majdi, uz je zase dobre :slight_smile:

Jdu zkusit uspat Jaydiho nachvilku
4. srp 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro: Díky, jsem se snažila :grinning:
migrénu můžeš zdědit, ale z vlastní zkušenosti doporučuji zapracovat na tom, abys zjistila její příčinu. Kolegyně přišla na to, že jako jeden "spouštěč" migrény má kafe. Takže ho omezila a fakt to pomohlo. Já mám bohužel počasí, s tím nic neudělám. jinak pomáhá dodržovat pitný režim, dostatečně spát a žádný nervy - u mě to fakt funguje :wink:
4. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronus: kolem té 21 hod se už snažím spáááát! :wink: Jinak bych to "nedala" :sweat_smile:
4. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nej Domimu k svátku! Super dárky! Honzík má oblíbenýho Palečka.
Honzík v naší posteli nikdy, až teda teď mám trochu blbej pocit, jestli mu to nechybí :sweat_smile: Ale rušili bychom ho hodně a možná by ani neusnul, možná bych to měla vyzkoušet někdy :sweat_smile:
Marti, to je super, jak je Markétka pohodářka, to já přesně vím, o čem tvoje známá mluví, že se dítě blbě vyspí atd.
Vanil, úspěchy s usínáním :slight_smile:
Na Zuzafi jsem taky někdy myslela.
Bartal, TBMho chování je hrozný, myslíš, že to holky nevycítí, že je fakt lepší s ním být kvůli dětem?
Honzík horka snáší dobře, koupeme ho v bazénku nebo v moři. Jsme tu do konce srpna.
Petruš, Honzíkovi hovínko v pleně taky neva :sweat_smile:
Dedul, to nemáš přes den skoro žádný čas pro sebe, viď, když chodíš spát s Maxíkem a přes den s kočárem :unamused:
4. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi: no někdy se mi ho podaří uspat v garáži - jako třeba teď, tak mám trochu oraz...ale to není moc často...ale co, bude hůř! :grinning:
4. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak Vítek dneska trhl rekord, spal až do půl osmé :slight_smile:

Bartal, úplné odplenkování zatím asi nehrozí, ale snažím se... BM je fakt kalamita.... :confounded:

Dedul, necháváš vlasy zase růst? :wink:

Teď mi malý spí na ruce, tak mrknu na včerejší Muže na stromech...
4. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao: tý jo, tak to musí být sen spát takhle dlouho... :dizzy_face: :sweat_smile:
ááááno prosím, nechávám, páč ty kecy chlapů, jako že jsem ostříhaná "na maminu" mě docela sejří! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holy, malá spí poplavču tak nakukuji...

lao si s tou BKM fakt machr a máš můj obdiv to mi chytáme jen čurání po spaní,před koupáním..sem tam teda nějaký přes den a pak bobek, protože to jak se zasekne a začne hekat a vrčet...no to se nedá přehlídnout :grinning: :grinning: chodíme teda nad záchod..ale čurání je čistě časováním a ne na její signál....ale už jsem koupila nočník že ji budu nad ním držet místo nad záchodem, ale pak jsem si řekla že je asi brzo...doufám že mi to u druhého půjde líp!

Bartal tvůj BM je fakt na ránu palicí a nevim nevim jestli bych ho doma snesla :frowning2: máš to fakt těžký..doufám, že mu ale za jeho chování ještě nepereš nežehlíš apod věci :angry: jen ať se pěkně stará sám!
4. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, druhej zub je skoro venku, vidíme kousíček bílýho, asi jen půlka zatím.
4. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jak se máte, doufám že dobře :slight_smile: Tom má v 6 měsících 72,5cm a 7200g, konečně má za sebou třetí hexu a čekáme na synflorix, roste mu čtvrtej zub a staví se na čtyři a plazí se kam nemá :grinning:

koukala jsem na různá videa, úžasné bylo Domča zpěvák a Tobík ve vaně jako kapr a Jaydík na schodech mazec :grinning:

mimochodem Domískovi vše nej k jeho svátku :wink:
4. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho Jaji tak to je super že je malej takový akčňák to se nenudíte :wink: :grinning: a chtěla jsem ti ho okouknout a ty nemáš album :frowning2: kam ti zmizelo :fearful:
4. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou diky :slight_smile: Je taky mozne, ze to mam z antiko. Kdysi me taky z toho bolela porad hlava, kazdej den, tak jsem je vysadila a byl klid. No a za necelej rok teda tehu :sweat_smile: Ale tedka me hlava ani neboli, spis ta migrena. Naposledy jsem ji mela tak pred 3 mesici... No snad se k tomu nejak dopatram :pensive:

Dedul ve 21h pro me teprve zacina vecer :sweat_smile: Ale verim, ze tak spat jit musis, protoze jinak nevim, jak by se vstavalo.

Laus super s Viteckovym spanim dneska :wink:
Puzzi tak konecne skoro dva zubiky :slight_smile:

Ahoj Jaji, to je dobre, ze se mate fajn a vse ok. Tomik ma krasne miry :wink: a je sikovnej :slight_smile: Kde mas fota?
4. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem Jaydiho neuspala, jak jsem predtim psala. V kocare si hned sednul a koukal okolo sebe :slight_smile: Pak jsem ho dala jeste at vyleze schody, lozil potom jeste z pokoje do pokoje, najedl se no a nakonec usnul v kocarku az v pul jedne. Tak doufam, ze bude spat aspon dve hodky :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji ahoj. Ty máš doma tiež akčňáka. :slight_smile:
Bartal to mi je ľúto, že je TBM taký vôl. :rolling_eyes:
Dedul pekné fotky, Maxík naozaj vyzerá ako najspokojnejšie bábo. :slight_smile:
Honzíkovi od Puzzi gratulujem k 2. zúbku. :slight_smile:
Zuzka sa dnes postavila o stôl v obývačke a pustila sa, tak spadla. Ja som ju vzala na ruky, že to nič a zaujala ju hračkou a hneď bolo po plači. Tento prítup me aplikovali aj pri Kubkovi a teraz keď spadne, tak vstane, opráši sa a ide ďalej. :slight_smile:
Petrus neviem, čo tak skoro vstávala, dúfam, že to nebude pravidlo. :grinning:
4. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss to by byl hooodne velkej nezvyk vstavat takhle brzy, co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
4. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus. :grinning:
4. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky alba jsem smázla a bude jen na rajčeti pod heslem :wink: manža to tak chtěl
4. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, do půl osmý ráno je paráda, jak bez dítěte skoro, viď? :slight_smile:
Dedul, prosím tě, na maminu? To může říct jen chlap, ty krátký ti dost sekly!
Čau Jaji, Tomi je šikula :slight_smile:
Já koukám o stránku zpět, v kolik že to Miruss vstávala že brzo a v 6:45, nic no, to je podle mě celkem dobrý :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro. Tak z antik. to může být taky, možná by stačilo je změnit?
4. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne to nevadí, ja som zvyknutá s Kubkom skoro vstávať, ale na Zuzku to bolo skoro. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zdrhla z ložnice.. Jsme si s prckem jakože šli lehnout, velkej usnul dříve než malej a dopadlo to tak, že přes to chrápání jsem raději zdrhla, to by vzbudilo i mrtvého :grinning:
Si v klidu půjdu dovařit oběd a měla bych zajet nakůpit, nemám žádnou zeleninu, tak jsem prckovi dnes ani nevařila, zásoby v mražáku došly.. tudíž jsem mu dala Sunarku telecí se zeleninou či co a poslal mě s tím do příslušných mezí.. myslímže snědl 3 lžičky :angry: dadebák malej, on by nejraděj furt ten cecek :angry:

Puzzi druhý zoubek? supeeer, gratulace od nás letí na Jadran!
čau jajinko, máš to píďalku, strášně šikovnou. :wink:
dedulko na té fotce už máš krapet odrostlejší vlásky že?
Petruš JD je chytrolínek s traktůrkem, dělá mamince samou radost. :dizzy_face: Jen s tím spánkem by to mohlo být lepší ve dne, že? :grinning: Migréna ti trvává pár dní po sobě jdoucích? žeby z prášků? týýjo, tak změna HA? S tím spaním v posteli se netrap, horší možná bude odnaučit, ale takhle by ses nevyspala vůbec... a proto takhle se mnou Hany spinká od narození :grinning: :grinning:
Lauš super s rekordem o půl 8, si dosyta vyspaná jo?
Ti Muži na stromech jsou nějaké nové díly? Jsem to dříve sledovala, ale pak to ti kojoti přesunuli na hodně pozdě, tož jsem na ně hodila bobek, neb jsem usnula už u prvních titulek :grinning:
4. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vstáváme poslední dny kolem 8 hod.. býval ten čas probuzení lepší, krapet se zkrátil.. doufám, že pod 8 nepůjde mladej, bo ho vyměním :grinning:
4. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi: no jo - znáš chlapy :angry: - já jsem s krátkýma taky byla spokojená...ale jak mi to někdo tak pomluví, tak konec zvonec a mám po radosti.... :pensive:
megn: fotka je ze včera - takže nejaktuálnější :wink:, jj, mám to už dost dorostlé a hlavně je to teď taková blbá délka, už to není krátké, ale dlouhé taky ne, takže s tím nic nejde dělat, nedrží to...no co ti mám poudat! :sweat_smile:
mladej by mě s kupovaným taky vypískal :stuck_out_tongue_closed_eyes: - je to vymyslo!

jaji: zdáááááár!!! taky že se někdy ukážeš! :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulko jedině sponečky a takové ty pičince do vlasů :grinning:
4. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn: když na to já nejsem...jediné, co na sebe ještě dám je čelenka! - to je dobré, když je horko - aspoň mi ta ofina zmizí z čela! :sunglasses:
4. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, lepší, když nás vypískaj s kupovaným, než kdyby vypískávali s domácím, to bych si brala osobně :sweat_smile: Buďme rády, že jí domácí stravu, pak kdyby chtěli bejt do pěti let na skleničkách, bylo by hůř :grinning:
Dedul, chápu, mně jednou kdysi dávno řekl MM, že jedny moje kalhoty vypadají jako tepláky, což byla úplná hovadina a stejně jse je už nemohla nosit :grinning:
Megn, ajéje, chrapoš, TM chrápe i v noci někdy? Nebudí to Hanýse? MM někdy Honzíka podle mě vzbudí, doma teda e, to spí Honzík jinde, to budí jenom mě :angry:
4. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek