• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Holky, vzhledem k tomu, že jsem šla spát v jednu, tak moc vyspaná nejsem :grinning: A samozřejmě jsem v noci xkrát kojila :wink:

Puzzi, super se zubem :wink: Vítkovi se nejspíš klubou čtyři naráz-dle toho usínání :grinning:

He, pičince do vlasů :grinning:
4. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul mi se kratke na tobe libily moc :slight_smile:
Puzzi gratuluju k druhemu zubiku :slight_smile:
Majdi teda chrapani nesnasim, rosta chrape jen kdyz je unaveny nebo ozraly :grinning:
Tak to do 8 vam zavidim spanek, my kazdy den v 6 vrrrrrrr :frowning2:
Ted se maty zase prorval ke spanku. ach jo ze to jinak neumi.
Holky jsem se podivala do zrcadla a lekla jsem se jsem hotova, unavena, mam olympijske kruhy pod ocima, ted ryma sileny alergii, tak oci jak kralik otekle no vypadam jak smrtka des :astonished:
4. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus 4 naráz :grinning: Tak to matymu uz vsechny :grinning:
4. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcatka od pani z MMB jsem vymlatila penize juchuuuuuuuuuu :slight_smile:
Jeste ta odsud ale to asi vzdam :unamused:
Jak to je s tim slavnym srazem? :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi: ti chlapi to dycky tak podají, že člověk si to na sebe už radši nevezme...jsem to tak měla jednou se sukní, kterou jsem milovala.... :rolling_eyes:
weli: jejda holka - copak - něco na tebe leze
mmch - většine "ženských" se ten můj krátký účes líbil, leč chlapi mi to vesměs kritizovali! :angry:
lao: my doma používáme "pičičovinky" :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, Maxík a zelenej klobouk moc krásný, tyhlety kloboučky mu fakt dost seknou! Nosí je na ven?
Lao, aha, takže přespaná vskutku nejsi :sweat_smile:
Weli, juchů s penězma! Jinak vstávání v šest bude doa v čr i u nás zas, budeme dávat honzíka zase spát včas v 19, takže o spaní do sedmi a dýl si budu moct nechat zdát. Taky by tě někdy ohl nechat T se dospat...
4. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi on me necha, jenze maly me vzdy vzbudi jak dole krici takze vstavam stejne brzy a uz pak neco delam.
JJ juchu taky jsem byla stastna.
Ded ja mam cele leto alergii a jsem z ni hotova, ryma po cele leto, oci slzave a rude no des.
4. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík má taky plnou pusu zubů ale někde hluboko pod dásny :grinning:
U nás jakože fakt furt nic!!!! a tady má tolik prcků tak moc zoubků :confused: :grinning:

Leni máš penízky? supeeer! konečně aspoň něco!
puzzi jooo chrápe, tak včera byl celý den na projímadle, dneska na vyšetření, je dobitý tož to na něj nějak dolehlo

ale už se mládě ozvalo, asi ho ten chrapot vzbudil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty jako smrtka jo? ty kecko! Asi nejsi kožná, ale jinak jsi vždy kus :wink:
4. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi: ano, nosí je ven...má toliko různých věcí na hlavu, že to musí furt střídat, aby to vynosil...jsem na ty pokrývky hlavy ujetá! :sweat_smile:
weli: a žádné prášky ti nepomáhají??? já jsem sice taky alergik, ale mě to drží jen tak 14 dní v červnu, pak dobrý...a když nekojím tak do sebe ládaju Zyrtec!
supér, že máš penízky zpět, aspoň že tak! :dizzy_face:
megn: :grinning:, u nás je to se zuby stejné! :grinning: , líp bych to neřekla! :sunglasses:
4. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulko to jsme tady asi už jen tři bezzubáci. Honzík, Maxík, Domík a snad už nikdo! Nepočítaje naše táty :grinning:
4. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ded jj ja mam xyzal a ruzne picince jak by napsala pani tarova :grinning: ale nepomaha mi v celku nic. ach jo
Maty si z mostu prekuli dupku na bok a seda si :wink:
Ded pekne fotecky, maxikovi to moc slusi. Ja na hlavu nemam pro matyho skoro nic.
Majdi :grinning:
4. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli: :unamused: tak to je na prd, že ti nic nepomáhá! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sedá si?! ten náš maxouš je fakt snad poslední, který ještě nesedí ani nelozí! :sweat_smile:
4. srp 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, hehe, tak to chápu, když hlídá ráno MM, tak taky každou chvíli povykování občas brek (asi ho třeba jen oblíká nebo tak). Ale většinou i to dá a spím, vím už ze zkušenosti, že to MM zvládá.
MM právě chrápe na lavičce proti mně :sweat_smile:
Honzík v kočáru už hodina a půl, nějak se tam občas převalí, ale vždy to uhoupu dál a dál :slight_smile:
Dedul, hezká úchylka na čepice, Maxíkovi moc sluší!
Megn, věčně bezzubý nebudete, já jsem si furt myslela, že Honzík začne snad v roce a najednou 8M a šup a první, 14 dní a šup a druhej. Příznaky spíš neměl než měl, víceéně vždy až zpětně na to svedu pár náladiček, ale ne že by jindy podobné nebyly :sweat_smile:
Weli, gratuluju k posazování Matyho!
4. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ded: pokud je ten nový účes co máš v pase, tak je super :wink: a chlapi tomu nerozumí.

laola: Si neumím představit, že bych vstávala v noci a kojila :sweat_smile:
4. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedul, stejně tě obdivuju, že Maxíka neposazuješ, i když na zabavení je taky mírně náročnější. Vystačí si na břiše a na zádech, když ho zabavuješ? Nebo co je tak momentálně vaše zábava, kdy je chvíli spokojenej?
Honzík právě vsedě, vedle sebe krabici s hračkama.
4. srp 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi: ještě že můj účet hlásí nula nula nic, aspoň už nemůžu utrácet! :grinning:
momou: no právěže toto už mám odrostlé...v dubnu to bylo úplně na kraťučko! :wink: ale díky! :wink:
4. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me uz Jaydinek spinka skoro dve hodky, ale uz tam sebou smrndoli :slight_smile: Jsem se zasekla na jinem tematu na konovi, tak jsem furt rvala, je to des...jsem debil, ze na to chodim cist a pak je mi z toho do breku a divne :frowning2: No vy jste tady toho mezitim nakecaly az az :grinning:

Magdi mam to jen jeden den. Zacne to nejak v noci a pak celej den :frowning2:
Maty super se sedanim. Ted uz to pujde jako po masle :wink: A super, ze aspon neco vyreseneho a penizky mas :slight_smile: Snad i ta druha baba nejak dopadne ve tvuj prospech :wink:

Puzzi ja to mam stejne, kdyz slysim dole maleho chvili rvat, tak se vetsinou otocim a spim dal. Jdu dolu jen kdyz je to hooodne rev :sweat_smile:
A mas to dobry, ze zoubky lezou relativne v klidu.
4. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, já taky občas zalezu do nějakýho tématu k pláči a pak brečím a nemůžu se odtrhnout :frowning2:
Honzík taky spí skoro dvě hodiny, hosana! :grinning:
4. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se pak pojedu s prdolou podivat do shop centra. Uz jsem tam dlouho nebyla :sweat_smile: Otevreli tam tedka novej obchod s detskym oblecenim, tak musim zkouknout :wink: Jo a taky otevreli novej obchod s botama, tak se aspon podivam, protoze tedka boty kupovat nemuzu :frowning2:
4. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
H. už je vzhůru a do růžova, aby ne po necelých dvou hod. :slight_smile:
Jé, Petruš, užij si obchody, to fakt závidím, Honzík by obchodování nezvládal, bych si to neužila. Ale já ho někdy nechám MM doma a taky si vyrazí v září :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne jeste Jaydi spinka :astonished:
4. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, tak uz je vzhuru :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi on se snazi posazovat jen na gauci, na zemi mu to nejde.
Zase rev pred usnutim........ me asi odvezou. asi zacnu brat zelezo, uz mi dochazi...na nervy :grinning:
4. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim co rikate tady na ten kocarek? http://www.slune-cz.cz/kocarek-babypoint-sprint/, nemate nekdo zkusenosti?
a nebo jake golfky josu nejlepsi? ty chicco multiway?
4. srp 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zatím jen nakukuju ... přihodila jsem fotky do albíčka, jsou tam 3 nový: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3106226&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
4. srp 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky ještě nemáme ty sakramentské zuby venku :rolling_eyes:

Dopo jsme byli s děckama v Tescu nakupovat, potřebovala jsem hlavně do optiky. Pak rychle nakrmit Janku, upéct bramboráky, poblbnout s Riškou, ten mi zabral noťas, pustil si tu Pata a Mata, tak jsem u toho zdřímla a teĎ jsem dala ještě na chviliku Janku spát a pak pojedeme k levé tchýni, potřebuje pomoct s navedením trvalého příkazu přes internetbanking. Nikdy jsem to nedělala, ale 2 hlavy víc ví :grinning:
Už mi to leze na mozek, být tu furt s děckama sama. R. je zas od rána v čudu, když jsem mu v 16h volala, kdy přijde, tak jsme se jen pohádali, že on musí vydělávat peníze a co si myslím, že kafíčkuje? :pensive: Já to vím, ale mám depku jak sviňa, možná za to může počasí, možná vědomí, že v pátek si milostpán jede přes noc na rybářské závody a v sobotu večer je pozvaný na nějaký večírek, a já tu budu sedět s děckama opět jako trubka :pensive: Sorry, že si tu vylívám srdíčko, ale nemám si kde jinde postěžovat. Rodičům nechci a s kámoškama teď vůbec nejsem......

Bartalko, ty to máš mnohem mnohem horší, bobe. Ten TBM by zasloužil...... zkrátka zasloužil. :angry:

Jé, dedulka má nové fotos s delšími vlásky, to zas budu chvilu čučet, kdo nový nám přibil :grinning: :wink: Mě vadí můj maminkovský účes, chtěla bych to jinak, šmrncovněji. Ale moje kámoška holička na to nějak poslední dobou dlabe, kdysi mě stříhala mnohem líp. Říkala jsem jí, že chci mít nahoře takovou tu čupřinku a kde jí mám? Ale to je jedno, nechám to zase narůst trochu delší a pak uvidím. Možná zkusím jinou kadeřnici.

Weli, nekecej, navalila prachy zpět? Dobrýýýýýý :slight_smile:

Fuj, kocouři si označkovali zádveří, a jak venku prší tak to leze dovnitř, bože to je rychna, fůůůůůůj
4. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli: Kočárek je moc hezkej, ale zkušenosti nemám

M1rti: Ta eSPéZetka je super :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je super :grinning: Kočárek s SPZ a Markétka je těžká pohodářka :sunglasses:
4. srp 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, kočárek se mi líbí, pro naší holčičku bych brala červený, i cena je OK. Já ti jinak neporadím, zatím jsem nepátrala. A já beztak vlezu do obchodu a drapsnu 1., který se mi bude líbit. Se znám :pensive:
4. srp 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek