• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte som tu, ale iba na skok.

Pospi, to nevitiahol Tomi ten cumel, to jemu ho zobrala Natalka, ona je v tom cervenom tricku.

Boze Weli vy mate stale nieke trable, dufam ze uz bude Matyaskovi co najskor dobre.

Petri ani Tomimu nevadi hovieno v plienke, ani ked ma nacurane, ale tiez ho v tom nenechavam.
A ako hlava? Uz neboli?

Dedul, fotky su perfektne, a hlavne ako Maxik buva, je zlaty.

Puzzi gratulujem k 2 zubku. Dufam ze nebol Honzik moc nevrly.

Megn, tak to je zle ze ti Hanys nechcel kupovane. Ale zas na druhej strane je to aj dobre, aspon vies ze mu chuti len od teba. A s tym ceikom sa raz aj tak bude musiet rozlucit.

Zatial tolkoto, este mi ostavaju 2 strany, snad este zareagujem
4. srp 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, Vanilko, trapas, fakt, kukla jsem znovu, holčička je v červeném tričku, má naušnice, pokud jsem viděla dobře :grinning: :wink:
4. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli to je super ze mas prachy spet, aspon cosi.

Dedul Max nieje posledny kto nelozi, aj Tomi sa len kruti dokola a trochu sa posunie ale viac dozadu ako dopredu.

Marti, ta SPZ je perfektna, a Marketka ako vegeti, pekne nozka cez nozku, no uz ako velka slecna.

To je v poho Pospi, ano ma aj nausnicky.
4. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes ma Tomi prekvapil, doma spal hodinu aj 20 minut a potom vonku na prechadzke s kamoskou 2 hodky, ale teraz vystraja ako by ho z koze drali, idem sa mu venovat.

pa
4. srp 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dedul, fotečky suprovní, Maxík je model :dizzy_face: Spinkací foto úžasné :dizzy_face:

Janka poslední dobou odmlouvá u mého klohněného jídla. Jak zpočátku krásně všechno baštila, tak začala remcat, a chutí jí jen skleničky. Dneska snědla celou (velikost přesnídávka) biokarotka s bramborem z DM, myslím, že Babylove. Ta chutnala i mě, neměla tu umělou příchuť, cítila jsem mrkev a byla nasládlá.

Petronuš, já bych nakupovala a měla bych i co, ale sama s těma 2 můžu jen to nejnutnější a pryč z obchodu :grinning: Kolikrát zapomenu koupit i to, co fakt potřebuju :sweat_smile:

Slyším nahoře funění, Jáňa je vzhůru. Za chvilku dorazí pantáta, počkáme na něho a pojedem.
4. srp 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vidim, ze tady se porad keca :slight_smile:
Kristinka uz ma 2 zuby, dole. Sedi sama, plazi se nejak dozadu. Zatim po ctyrech jeste neumi.
Moc ma rada vodu. Plavat chodime kazdou sobotu. Taky ma maly bazinek na zahrade, kde se cvachta skoro kazdy den. Chodime i na plaz, uz ochutnala i pisek.
Posledni dobou zlobi. Pry to budou ty zuby. Umi nadherne kricet. Tak cekam, kdy na nas zacnou klepat sousedi.

Holky vidim, ze vam detatka krasne rostou a mate z nich obrovskou radost.
4. srp 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.youtube.com/user/TheBartalka

dobry navecer maminky a lezuni
som dneska odfotila konecne naseho zubala tak ked chcete nakuknite na tu nasu selmu a este som ho aj natocila na houpacke mal z nej obrovsku radost :sweat_smile:
este pridem neskor idem opmaly uspat krpca baby su dneska u mamky tak mam vegeeeet jupiiii :dizzy_face:
4. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zpatky. V tom detskym jsem byla vymenit kalhoty, co dostal JAydi od dedy (koupil je v sev irsku) a normalne jsem je vymenila za: dziny, tricko a jeste slunecni bryle pro Jaydiho. Tak super. Maji tam polovicni ceny tak jsem nadsena :grinning:

Weli stranka s kocarkem mi nejde otevrit :frowning2:
Marti ta spzetka je super :slight_smile: A Marki je krasna, jak sedi s tema prekrizenyma nozkama :slight_smile:
Pospi s TM :frowning2: snad se to urovna. Ale mela by jsi taky nekam vyrazit. Nechej Risku velkymu a jed nekam jen s Janickou, co? :wink:
Bartalko uzij si to bez holek. To video je bozi jak se Simonek tak suprozne chlame :grinning:
4. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Pridala jsem jednu fotecku, co jsme Jaydinkovi dneska poridili :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mamkyyyyy

MOC DEKUJEME za pranicka k svatku...je to sranda...pred rokem jsme byli dnes na velkem UTZ ve 20.tt a ja vam psala, ze mozna bude mit za rok nase mimi svatek aje to tady :dizzy_face:

jsem dnes kiki, jako faaakt narocny, on nejak vycenichal, ze dnes mam neco v planu a totalne zmenil svuj rezim a dal mi teda do tela. Vstavani v 6h normos, ale pak kojo a dala jsem ho zpet do postylky vyjimecne a hral si a usnul...a dnes bylo chladno a hezky cerstvo,asi ho to uspalo a vstavali jsme az v 9.20 :confused: . N,ja pak umyvala lednici a on se mi plazil pod nohama furt, tak se zabavil vareckama ajinym nadobim :slight_smile:, no ale spat ne a ne a ne....zase teda ale ukazkove papal prednidavku,t o zas jo. Kazdopadne ve 13h jsme byla domluvena na kocarkovani a on proste usnul az pred 12h !!!! :angry: takze jsem ho ve 13h musela vzbudit, ze? :angry: chjo...v kocaru nic a nic a prijedem k baraku po 2,5h venku a on usne :angry: ...no ale 15min a pak uz vubec....zas ospalej, smrdlal se, u jidla moje nervy, saha mi na lzicku, pak si to rozmaze po obliceji, uaaaa...moje snaha asi 1,5h aby usnul..do postylky...hrat si, do ostylky...cucnout..na podlaze..do postylky...no po 17.30 jsem to vzdala, ze proste pak holt odpadne a v 19.15 byl KO. Huraaaa. to je mazeeec jako toto kuwaaaa :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak moučnivka nevim, jestli to vubec byla...vcera jsme tu nasla na to tema diskuzi a asi by se to melo projevovat jinak (bily povlak, ktery nejdem "seskrabnout" a Domimu to slo, vypadalo to jako zmokvane...no nev, preventivne 3 dny a noci boruvkova pusa a čudliky snad neva, dnes uz jsem nedala a pockam az to ožvejka :slight_smile:, at vidim, jak ta sliznice vypada.
4. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Bartalka, to video je uzasne, ako sa krasne rehoce Simonko.

Petrus, Jayden je fesak.
4. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
joo a kdo je zaregistrovan v DM drogerii.. dnes mi prisla dasli kuponova knizka a jsou tam dobre slevicky na sklenicky, pliny, kosmetiku zas atd. Tak ted moc nekupujte a cekejte, snad to brzo dorazi. Jako stve me, ze to neposlou drive (na knizce je ze od 7. mesice), spoustu z tech veci uz jsem davno poridila (1. lzicky atd...jsou tam vyhodne kuony na nakup myslim 5+1 zdarma a tak), no jsou to blbouni. Ale neco se jeste bude hodit. pro ty z vas, co kupujete sunarky a frutapury, bla bla...jsou tam nejake slevy, kupony.
4. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nestihám dočíst, zatím, malá ještě pobrekává, tak za malou budu muset za chvíli jít .... dneska spinkala 2x 1,5 hodiny a navečer jsem ji raděj vzala ven, jsem stihla ostříhat trávu u plotu atd ... a na večeři dostala dneska experiment ... rýžovou nemléčnou kaši, mlíko do toho co mám krabici od Hami, a ještě jsem jí do toho vešlehala pomačkaný banán, to byla dobrota, udělala jsem toho hodně, docela dost snědla, zbytek jsem dorazila já ... byla to dobrota, ještě pila ode mě, tak jsem zvědavá ...
4. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
dedulko maxik je kus chlapa a jaky je zlaty jak spinka skruteny jak v brusku :dizzy_face: v tej kosely je jak radny svihak :slight_smile: a vykuka s postelky jak tajny agent :grinning:
weli chudinko teda ty si uzivas len co je pravda :confounded: sa ale musim smiat na tvojich prispevkoch :dizzy_face:
puzzi gratulujeme k druhemu zubku
pospi len sa vyzaluj uplne ta chapem vim o cem vypravas :frowning2: ale nebuj bude lip uvidis :slight_smile:
a weli huraaaa ze si sa dostala k tym prachom mrcha jedna konecne ich navalila :angry:
inak baby jak to robite ze mrnusi spia celu noc v postelke? puzzi honzik sa nestava? nevyzaduje si vylest ? asi je zvyknuty dobre si ho naucila :wink: a uspavas alebo zaspi sam?
sami tvuj popis prace a uspavana a jedena mna dostal sem sa tak dluho nezasmiala :grinning:
4. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, ta slevová knížka mi došla pro Markétku dneska taky ... je tam spousta dobrých věcí, zrovna to, co nejvíc používáme ... ještě mi zbývá z té staré knížky vyčerpat nějakou vlhčený ubrousky, a už najedu na tu novou, je tam dost příkrmů atd. to je paráda, udělali mi radost .... hlavně, to vyčerpám na Markétčin milovaný špenát s bramborem a zeleninový rizoto .... holky dneska úspěch ... před pár dny jsem vařila kombinaci hovězí maso, brokolice, mrkev, brambor ... ale protože samotný jí to moc nejelo, tak to míchám půl napůl s tím špenátem, a dneska s rizotem, a sbaštila všechno, tak to vypadá, že to nebudu muset vyhodit ...
4. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, je tam podezřelý ticho, tak to jdu okouknout ... koukám, že Sami má nějakou speciální metodu uspávání, tak to jsem zvědavá, až dočtu, co se dozvím ....
4. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Petři, Vanilko, Markétka právě včera seděla s těma překříženýma nohama a ještě si jednou rukou chytala tu druhou u loktu, vypadala jako starej mazák ... ale nestihla jsem ji vyfotit, tak dnes se trochu zadařilo ....
Holky, zítra máme poradnu, tak jsem zvědavá na ty míry ... holky z vyškovaček co malou dlouho neviděly, že má pěkně baculatý tváře ...
4. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
je Sami a nevies ci tie kupony DM platia aj na SK? lebo ja som tam zaregistrovana, ale zatial mi nic neprislo. A mozno ani nic nepride, lebo mi sme mali hned na zaciatku dost hrubu tu knizku na zlavy.
4. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Petři, teda "mladej" je FRAJÉÉÉÉR
4. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanilko, a máš malýho zaregistrovanýho u DM? ...
4. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
megn pičince do vlasu :grinning: :grinning: :grinning: sem este necula
jaji ahoj bobe opzeram ze tomik je radny macek a sikula :slight_smile:
baby co sa tyka BM nemam ine vychodisko nemam kam ist a nateraz to musim vydrzat lebo sama bych to neutahla ani keby mi prispiaval na decka radila som sa s kym som mohla ,je to tazke ale clovek si zvykne na vsetko luto mi je hlavne petky ta si to odnesie najviac vsetko vie a vsetkemu uz rozumie :frowning2: dufam len ze kym toto skonci sa nezblaznim lebo nervy mam na prasknutie z toho vsetkeho, vzdycky si ovi ze su na tom zeny ovela horsie a mozem byt rada ze ma netlce alebo tak neco :sweat_smile: no ne?
4. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
marti marketka je uzasna krasna a ajky paradny kocik s manovkou ma :slight_smile:
petrus jaydy je riadny borec v ryflickach a uplny sekac s brylama :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Bartalko, dík za pochvalu ... holka nemáš to jednoduché, fakt s tebou cítím, mám za sebou taky nějaké rodinné martýrium, a to jsme se bez problémů na všem dohodli ... ale i tak to bylo o nervy, a dodnes když si na všechno vzpomenu, tak je mi úzko ... si silná mamina, zvládneš všechno a holky budou mít krásný příklad do života, jak to taky může dopadnout, i když se na začátku mají lidi rádi .... drž se, moc ti držím palce ...
4. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
vanilko tomik je krasny chlapecek najskor som myslela ze je to dievcatko :sweat_smile: tusim ma zubky jak nas šimis :wink:

inak dneska rano som mala super budicek šimon spal u mna a ked sa obudil postavil sa a na cele postele mam vzdy polozenu vodu tak maly zchytil pohar a sup jasne ze ho neudrzal ale vylial ho a uslo sa aj mne :sweat_smile: jezis jak sem vyskocilaaaa a ked som zbadala jeho nechapavy vyraz musela som sa zacat smiat :grinning:

baby to je klud maly dneska zaspal celkom rychlo urobila som riadny poriadok a nikto ma neotravuje jezis to je balzam na nervy este som si uvarila caj na pohodu a vyrovnanost tak uvidime ci to bude k necemu platne, ked ne tak si otevrem pivo :sweat_smile: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis, ja nestiham docist, tak reaguju na posledni veci

vanil, knizku bys mela dostat i na narozene mimi,ale musis dodat jeho kopii rodneho listu a zaregistrovat ho tak,jako drive sebe jako tehuli...tak sup sup, uz jsi zbytecne prisla o nejake slevy

bartalecko, to te fakt tak pobavilo,jo? no jako ja mam s nim neuveritelnou trpelivost...co dneska vyvadel v te postylce, mokry jak zaba...a unavena aspat nebude, na ctyrech, hlavou ryje...jednou hlavou dole, jednou nahore...ale mel ten svatek, ze, taxem byla hodna a mila...proste je to milacek. Jsem si vzpomnela, ze dnes to je presne rok, co jsem se do nej zamilovala :dizzy_face: podle fotek ze 3D UTZ.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

JD je proste gigolo jak hrom :dizzy_face:

prave jsem spalila do cerna brambordy pro Domcu na zitra :confounded: :grinning: ...tak repete, sakraaaaaaaaaa.
4. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomi uz je zaregistrovani v DM, ale ide mi o to ci neviete nahodou ci tu knizku co spominate teraz dostanem aj ja, ci neviete ci to plati aj na SK?
My uz jednu mame.

Bartalka, Tomi ma 6 zubov, ale dole ma dva a hore 4.
4. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Normalne Jaydi spadnul Rayovi z postele, tak je z toho celej hotovej :frowning2: Jaydi je v pohode, ale Ray prej ho vidi porad pred ocima, jak tam letel. No ale hlavne, ze je vse ok. Tedka ho teda uspava, ale porad tam je slyset.

Sami jsem se nasmala u tveho prispevku :grinning: :wink:
Bartalko ja bych si to pivo otevrela zrovna :wink: Aspon dve :grinning:

Jinak diky za pochvaly maleho :dizzy_face:

Jo Sami vitej do klubu pripalovacu jidla :grinning:
4. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
baby az teraz som si pozerala fotky z vasho srazu az mi slzy tecu, uplne uzasne nadherne fotky na nektorych som sa dobre nasmiala vsetky maminky ste kocicandy welinko neviem preco si tam so sklonenou hlavou taky kus maminy :dizzy_face:
a prdolaci su uplny modely a modelky najkrajsie babenka teda batolata na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
petronus uz sa stalo dala som si pecene maso a tak mi vysmadlo ze som caj odlozila a dala si pivco :sweat_smile: :wink:

jejda chudinka Jaydinek hlavne ze sa mu nic nestalo chudinka mala :pensive:
4. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek