• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
weli na konstrukci nic neni, no ale holt to je normalni, myslim, ze kdyz nekdo kupuje kocar etý, že se dívá spíš na "čalounění" a fuknci, škrábance na konstrukci jsou normoš, to se stane hned.
6. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám s babkou problémy, vlastně kvůli ní nebydlíme s našima v RD, kde bychom měli své patro, ale to je na dlouhé povídání ...
Koupili jsme ho za 7000,- a je k tomu taška, přebalovací podložka, pumpička, pláštěnka, nánožník. Vlastně mám tu fotku z MMB v albu :wink: Snad jsme koupili dobře. No ona za něj chtěla 8000,- , ale slevila o 1000,- právě kvůli těm flekům, bo jsem říkala, že kdo ví, jestli to půjde dolů atd. Ale ono to půjde, už jsem to zkoušela :wink:
No bylo vidět, že je to paní podnikatelová a nezáleželo jí na tom.
Tak kámoška není spokojená? Ajeje, to mi neříkej ...
6. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis ja mam 2 kamosky s casualamá a jsou hodne spokojene, ale pani prodavacka (znama) v chiccu mi rikala ze pry jsou hodne reklamovane tak nevim. Ja uvazuji o te verne kopii Hermes, uvidime, zatim mame kde jezdit :wink:
6. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, tak věčím, že to TM zas skončí s doutníkama, chytře jsi mu to řekla.
Holky, je to hrozný s těma extrémníma nedonošeňátkama, jsou tak bezbranný, to video mě taky rozbrečelo.
Petis, kaše úspěch, bezva :slight_smile: Tvoje babi s medem si to nedá vysvětlit? Dudlík do medu nechápu, ale dřív to bylo hodně zvykem, ok. Ale říkala mi kámoška, že její ségra dávala dětem v půlroce k pití normoš ledovej čaj a v 9ti měsících klobása a podobně, to je síla, co? A to bylo před pár lety.
My koukáme na spícího Honzíka vždy večer, než jdeme spát, nemůžu se vynadívat. Mazlení je čím dál lepší, dřív se odtahoval, teď už si to možná i trošku užívá.
Petruš, super, že taky nějaký jiný dítě po příkrmu mlíkuje, mně to připadá psychický, že prostě na hlad chce mlíko a příkrm nebere jako na hlad, nevim :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis- ne ze neni spokojena, ale rikala, ze proste cekala vic, kdyz toje kocar celebrit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , poruchove tam je pry to predni kolo nebo co, ze tam jsou nejake plastove casti, ktere se vychechlaji, ja nveim..
weli a o kterem mluvis kocaru...to mi nic nerika :confused: . Ty jsi na ty značky, co? :wink: :dizzy_face:

jo pospi, reklas mu to jako nejaky kouč...kdybys byla na srazu, vis, ze MM je tím povolán, kouč, osobní trenér a tak,takový pan rádce. Jaxem četla tvůj popis, cos rekla TM na ty doutniky, hned jsme te chtela pochvalit, ze to byl trenink jako hrom :grinning:
6. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky, dobehla som aj cez vikend, dnes sme sa mali fajn, boli sme volit, potom sme si dali pizzu a kafco vonku na terase a poobede sme sa stretli so znamymi opat na kafco v nakupnom centre ( pocko odveci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a stihla som aj nakupit vo vypredaji Lukymu tricko Nike a capacky Adidas :dizzy_face:
Gratulujem najmladsej ucastnicke nasej temy Janke k vcerajsim 5M aj k pretoceniu :dizzy_face:
a Malinke k 6M, takze podla priania Andy - veeela sil pri spani-nespani, jedeni-nejedeni a obcasnej osinovosti :slight_smile:...a teda nemecky Winettou :grinning:
Novi, normalne som sa pri citani tvojho prispevku nas.ala, ten D. je teda .... :rolling_eyes: , daj s nim pokec, ze teda poznas vela mamin s miminami, ale ziaden tatino sa takto nesprava :angry: - drzim palce, mas to tazke :pensive: , tak aspon Slavko nech poslucha, vsetko naj aj jemu k pol rocku :dizzy_face:
Sami, si sa zlakla, ze ta degradujem z tronu nocneho vtaka :grinning: ? neboj, to nehrozi, v noci okupuje pocitac MM, ja sa dostanem len vynimocne. A super s potapanim Domiho, inak je divne, ze mate stale inu lektorku - nam vedie vzdy cely kurz 1 lektorka, ktora mimina potom aj pozna - je to super.
Puzzi, super so zrazom - my sme nikdy ziaden nemali a obcas ma napadne, ako sa ti ludia maju a ako vyzeraju.
Peti, oslava aj s klaunom musela byt super - nafotila si Jaydiho aj so sesternicami?
Petis ten kocik bol najskor aj moj favorit, ale potom ho Talls neschvalila :grinning: , ze ma nizku opierku chrbatika, tak som ho vyradila z rebricka - tiez som pocula vela o kazivosti, ale hlavu si z toho nerob, tvoj bude urco vydareny, cenu si zjednala dobre a vyzera naaadherne :dizzy_face: ....a este super, ze kasicka na prvy krat chutnala :wink:
Lao capacky su nadherne, na podobne som davala minule odkaz aj ja...urco este jedny kupim k tym dnesnym, mne sa to paci :wink:
Inak ja Sex v meste mozem, bavia ma tie hlasky a suhlas so Sami, ze puritani najvacsi, ale niektore filmy, alebo krvaky najvacsie, tie by pustili aj detom, exoti :rolling_eyes:
Zajtra ideme na chalupu a ku krsnej na ceresne, skoda, ze je Miruss v Poprade, idem hned do vedlajsej dediny.
6. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak este k tomu videu, ta Lauruska ma 8 mes a 3200 g. - ako novorodenec, to je hrozne, ale hlavne je, ze sa ma dobre, drobcek prtaty :slight_smile: ...bodaj by to aj Matyasek od Maovi zvladol takto krasne :wink:
6. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne, kym docitam, tak tu nikto nie je :rolling_eyes: , idem odpratat Natali do pelechu a uzit si MM, peknu nedelu prajem a zajtra ma tusim 6 mes. Honzicek Tarovic tak tiez vsetko naj, naj, naj :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli,
tak o té věrné kopii jsem neslyšela, ale vypadá fakt dóóóbře :wink:

Puzzi,
tak s tím ledovým čajem jsi mi připomněla mou kamarádku, ona to u své dcery taky tak praktikovala/kuje. Teď má 1,5 roku, ale cca od toho půl roku jí dávala pít normální slazené granulované čajíky, jak už začala normálně jíst, tak papkala párky, chipsy a pohoda. teď už jí všechno co její rodiče, včetně gulášku, opékaných párků, jo a od doby, co nekojí, pije kravské mlíko. No, myslím si svoje, ale raději jen potichu.

Sami,
tak uvidím. Už je koupeno, tak s tím nic nenarobím, ale jak to tu tak čtu, tak jsem sem měla přijít dřív, o nízké opěrce zad jsem taky nevěděla, Lobi, no kurňa.
6. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis....ty jo, to je sila s tou stravou decek...si myslim, ze jako fakt ty prvni 3 roky jsou zaklad a jak je zkazime, tak uz si to ponesou cely zivot a hlavne se to odrazi hodne na jejich zdravotnm stavu...achjo, nekteri rodice jsou fakt blbi...

s kocarem si nenech zkazit naladu!!!!Uzij si ho, urco je super, fakt, kazdy kocar ma slabe misto, idealni nenexistuje. To jsme tu resili uz v těhu :grinning:

lobi ahooj mamko, tak uz jsi pryc, uzij si TM
6. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis, tu fotku uz v albu nemas...ale vsimla jsme si ji,kdyz tam byla predtim a chtela jsme se te pta,jaky mas kocar
6. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
caf haf paf
tak mna nebavi ani Kill Bill ani sex v meste, a kludne by ani televizory nemuseli vyrabat, Priatelia uz skoncili a viac ma nezaujima :sweat_smile: s PC si vystacim :grinning:
Andy to sa ceni u Jendu, ze je latkoaktivny a podporuje to aj na dovci :sunglasses: budem aj ja mat niekedy takeho chlapa? :rolling_eyes: a SWB to je v ramci tolerancie, vyzeraju ze na ne netreba nic :wink:
Peti a ako bolo? prsalo, ci ste boli vonku? a Jaydi musel byt bohovsky s klaunom! :grinning:
Sami s tym maznanim som na tom podobne :slight_smile: musim ho pusinkovat aj ked spinka a nekonecne dlho sa nanho pozeram :slight_smile: vcera som mu dovolila zaspavat s nami a on sa na mna taaaak neskutocne nezne usmieval ked zaspaval. ziarili mu z ocka od stastia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bol taky krasny pocit, asi ako ked som si ho prvy krat prilozila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Andy "v půl 12, ve 2, ve 4 a v 5 vstávačka" to je casto? tak to my mame takto stale :confused: o pol 12 este nespim, takze to neratam za noc a 2, 4, kojo a v 5 uz svita, tak podla mna je to uz rano, takze to beriem ze vstavame 2x za noc :sweat_smile:
hmmm, odkedy vy ratate noc-den?
Magdi tak co Honzik a ocko? a ake bolo plavčo?
Sami taze Domi potapal? waaau, frajer! :slight_smile: a ako to zobral?
Peti Ty mas proste naj manzela, dlhy spanok a tousty, ten si Ta rozmaznava :wink: :sunglasses:
Puzzi aspon si zas vypadla a spoznala si aj tych co si nevidela 15 rokov? vdaka za podporu, ja s tym musim nieco urobit lebo takto nechcem zit.
Pospi gratulka Janicke k pretacaniu, je to Tvoj maly anjelik, ze? co by som za to ja dala aby bol Slako taky aspon den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Sami sranda s tym nocnym vypadkom pamäte, ale ja si tiez niekedy nespominam, ale vacsinou ano.
Dedul tak to je sila s tym Maxom, ako dlho to uz trva? uz tusim dost...kurnik, bude z neho cestovatel
Laola Ty si eso :grinning: infarkt dostaneme jedine z Tvojich výplodov fantázie :grinning:
Puzzi tak s kocikom jazdi 60-kou a rob brm-brm :grinning:
kurnik, asi bol blby datum. keby som 2 dni neprenasala, mozno by bol Slavko kludny :confused: :sweat_smile:
Petis uf, uz som myslela ze fakt podobny pripad neexistuje. a v 3 mes.mu chcela dat na dudel chilli, aby ho vyplul.
este raz vsetkym moc dakujeme za gratulky!!! :slight_smile:
fotka Matyska mna dojala, ja verim, ze to s nim bude uz len lepsie, ine si ani nepripustam! stale na nu myslim...aj ked som este nevedela ze sa uz narodil. ja nechapem preco maju niektori ludia v zivote taku smolu :frowning2:
ja uz to musim odoslat, nechcem konkurovat Talls a Samicke
6. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Puzzi :wink:
6. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, vy jste toho zase nakecaly, prve napíšu a pak vás SNAD dočtu
Dnes byl pohoda den, Markétka i odpoledne spala 2 hodiny. Jeli jsme pak ke tchýni, stavovali jsme se u švagra na stavbě, tak malá potkávala pořád spoustu lidí. U babičky už toho bylo asi dost, tak chvíli měla tendenci natahovat, ale bylo to v klidu. Při odjezdu v 18,50 začlo konečně pršet, docela průtrž mračen, tak i ve Vyškově nakonec sprchlo! Markétka v autě usnula, tak šla spát o to později. Večer jsme dali kaši, opět tak 90, a před spaním ještě pila ode mě. Nakonec spánek 21,30 tak jsem tady až teď.

A teď jdu číst ...
6. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mířím do hajan, sice jsem chtěla počkat na MM, ale asi to nedám.
A hlavně jak tak čekám, tak pořád něco dlabu a už je mi zle :sunglasses:
Tak dobrou :slight_smile:
6. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaa, tak Sami uz pisla o Domim potapani
6. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak ten srazík bych viděla tak kollem druhé nebo třetí hodiny :wink: Ještě teda upřesním, ale myslím, že by to neměl být problém-tak snad vám to taky bude pasovat :wink:
6. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
laus snad jo, ja bych rads driv jakoze v tech 14 treba,ale przpusobim se. Jde o to, ze mu tatka ma zrovna v sobotu sichtu ranni a nocni...tak kdyz k nemu dojedem, at se jako vidime jeste nez pujde zas do dža... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: . Ale stejne budu muset asi s autem k baraku a vytahat kramy nahoru i s klukem, to vypustim dusi, 4 patra pesky a Domiho..uf, no nejak to zmaknu...nechi nechavat v centru auto napakovane vecma.
6. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, Sami, možná by to šlo i dřív. Uvidím, co ten můj chlap vymyslí... Chce se jet mrknout na nějaké závody aut, tak to musíme nějak pokombinovat :wink:
6. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulko, tak to tě upřímně lituju. Tak to věřím, že kočár je jediná metoda, jak ho uspat. ... zvlášť když fakt nemáte jiný pokoj než ten svůj, tak to tam má už okoukaný. ... já když jdu s malou do ložnice, tak ona už ví, co bude, to je jasný. Ale takle když jste tam pořád, to je těžký. ... moc držím palce, ať máš trpělivost a zvládáš to.
Sami, tak plavčo ok, jo? My se potápíme taky na žbluňk! Některý ženský říkají - á šup, nebo voda!. My máme žbluňk. Je super, když to potrénujete, jak parádně děti reagují. Držím palečky. .. a něco dobrýho uvař, ať si mužik pošmákne!
Andy, ta fotečka Matyáška od Maovy mě teda dostala, moc jim držím palečky, je to drobínek krásnej!
Lao, teda to video mě dostalo, mi normálně tekly slzy, takový drobínek, si to vůbec nedokážu představit.
Puzzi, taky myslím, že je to spurt, tak baštím komunisty (ty správný :grinning: )odstříkávám, hodně jím a piju (snad nebudu jak bečka),a myslím, že od včera se ještě tlačí zuby. Markétka strašně slintá, teď byl docela dlouho klid, kouše mi i bradu, to už dlouho nedělala atd. V noci mi připadlo, že ani hlad nemá, jen se přisála a nechala toho, někdy tak blbne, když je jí horko, tak spala odkrytá. Čert ví. Uvidíme dneska. Jinak špenát s bramborem ok. Chystám se ho vařit i nám, buď zítra nebo v pondělí, tak jsem si říkala, že jí ho nachystám takle, ne ze skleničky, uvidíme jestli to projde.
Pospi, koukám, že fakt reagujeme stejně, normálně! U Laurinky jsem taky brečela. A s manželem, to jsi udělala super, že si na něj neječela. Oni klidnou a pádnou řeč berou daleko vážněji, než nějaký náš záchvat afektu. Já to taky tak dělám. Až jsem v klidu, tak si řeknu svoje, víc to padá na úrodnou půdu. Jsi dobrá, bravo!
Petis, já Markétku krmím v kuchyni u sporáku, v leže v kočárku (pod hlavou peřinka), zjistila jsem totiž, že tak nejlíp jí! V křesílku se houpe a kope mě nohama! Takle se naučila že i vidí, jak jí to chystám atd. Kolem krku jí vážu normální utěrku, je aspoň celá zakrytá a když ji začne během jídla žužlat, tak se tolik neděje, jen ji pak hodím do pračky.Kočár má sice bílý šusťákový polstrování, ale ty vlhčený ubrousky všechno opucujou, špenát i mrkev, jsem uplně koukala. Mokrej hadr s tím nepohnul. Tak držím palce!
Weli, já koupila na konstrukci kočáru normální barvu ve spreji v barvy-laky, jsou to barvy, kterýma se stříkají i kola atd. Jsou v nich takový ty kuličky, když zatřepeš, hrkají. Jen si vybereš jakou barvu potřebuješ. Na deklíku je flek v barvě, která je uvnitř. Stojí tak 100 Kč. Já postříkala celý kočár a ještě zbylo. Je jak novej!
Sami, vy chodíte pokaždé k jiné lektorce? ... to je docela blbý ne? My pořád ke stejné, a asi jsme vybrali dobře, tak druhá prý není tak fajn jak ta naše (jedna mamina s náma nahrazovala a říkala, že dál k té druhé už chodit nebude)
Puzzi, já před lety, když už jsem nevěděla co dělat, tak jsem synkovi taky namočila dudel do medu. .. ale ono to vydrží jen než to olíže a chce zase, to nemá smysl. Co pak mají dělat ty kluboucí se zoubky, že jo? tak jsem to už nedělala.
Lobi, mějte se hezky na chalupě. ... Miruš se má dobře. Dneska na svatbě, jsem zvědavá, jak se měla, snad napíše, jak si to užila.
6. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, já než se dohrabala a vyjádřila, tak tady nikdo není ...
6. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti- no oni to tam tak maji na tech kurzech...lektorky se strdaji...ale zas nez chytit furt jednu blbou :slight_smile:
holky MM jede uz v busu z prahy, chudak, bude doma pred 2h...psal mi, ez si domluvil golf na zitra v 15h jsem myslela, ze se vyvratim, taxem pisla, ze me to trochu mrzi...no a pak napsal, ze to zrusil... :fearful: ..no proto...je doma na 48h a pak prijede az za 2tydny, tak snad mu to doslo...padam na usta...uf, papa
6. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měj se Jani, je dobře, že to tvůj zrušil. To je hrozný, fakt ho máš doma málo. to musím uznat. Měj se Jani.
6. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, prdousek vedle me zmoulal deku a bouchal rukou:slight_smile: a kroutil se jak pidalka:slight_smile:, taxi ted kope nahulaty a ja doufam, ze nějak zvladnu časovani s plavanim, ze ještě chvilku usne aby plavani probehlo v pohode tak nezvykle ráno pro nej
mm spinka v obyvaku, musela jsem nakouknout, jestli dorazil, taxem klidná, nechtel me asi vzbudit
dnes jsem v noci koukla na mobil kdyz jsem si brala DOmika do postele a byly přesně 3h, paxem u koja usla a zůstal u me
za hodinu a kousek jdeme, tak ja jdu pomalu chystat věci
peknou nedeli
7. čer 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
dneska jsem nechala chlapy v ložnici a zdrhla do obýváku se nasnídat. Za tři minuty byli tady :grinning:
Jinak dnešek bude asi flákací, jen skáknu do obchodu a asi bych mohla zvládnout požehlit pidi věci...
Sami, užijte si plavčo, snad budete mít zase nějakou fajn instruktorku :wink: To je hezký, že TM zrušil ten golf :dizzy_face:
7. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky, přeju hezkou neděli :slight_smile:
U nás je trochu zataženo. Děcka čučí na pohádky, Ríša odjel dávat auto do putzu. Byl tu v pátek pojišťovák okouknout škody na autě po té R.bouračce, a zjistili, že máme už propadlou STK. Chci jet dneska odpo k našim, tak snad mě nebudou stavět PČR.
Srazík budu počítat, že kolem 14 h. Jsem si to tak nějak i myslela. Akorát teda furt nemáme místo. Já na Masarykáči nebyla několik let, neznám tam hospůdky, vím kde je KFC, ale to asi není to pravé ořechové, tak snad vás tam někde najdu. :sweat_smile:

Sami, myslím, že TM pochopil s tím golfem. A říkáš kouč, jo? :grinning: No, jsem fakt zvědavá, jestli má slova padala na úrodnou půdu, jak psala Marti :wink: Užíjte si dnešní plavčo :wink:

Lauš, taky jsem si nachystala žehlení. Teď mi doprala pračka, mám dilema, kam pověsit prádlo. Venku je zataženo jak šlak, beztak bude zase rubat.
7. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
tak dneska chrupec do 5:30 hod, usnul v 19:30 hod, ale zas bylo v noci 2x kojo...tak nevím, co je lepší... :sweat_smile:

novi: s tím usínáním v kočáře to tak má Max od narození...no vlastně první měsíc jsme ještě do kočáru nechodili - takže od jeho 2. měsíce chodím 2x denně s kočárem ven! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my se chystáme na plavčo, normálně půjde dnes plavat Jenda :confused:

lao teda ta Laurinka to je drsný a hezký zároven, mě to tu dojalo :slight_smile:
sami užij si samce než ti odjede :wink:

holky máli je šikovnoušek, včera večer snědla kaši a dnes mrkev s bramborem jupí :dizzy_face:

dedulka reda to je pitomý s tím usínáním maxe :unamused:
7. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami užijte plavčo, máli minule už dělala ponor, super :slight_smile:

na příkrmy jsem si vyhradila jedno staré trički a přes malinu bryndák a ještě plínu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pospi prádlo bych radši dala dovnitř :wink:
7. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek