• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Bartal :wink:

Dneska u nas ma premieru mycka. Jsem si rikala, ze ji nakonec teda zprovoznime, aby tu nestala ladem skladem :sunglasses:
4. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanilko, pokud máš už tu první knížku, tak bys měla dostat i tu druhou, si teda myslím ...
4. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme dnes přežili dvě dešťový smrště, ale mezitím hezky a horko, takže v pohodě. Zítra bude zase jasno a vedro, tak pojedeme člunem do bazénu, to se těším! Honzík dneska zas několik super hraní, někdy s MM, někdy s náma oběma, sedí, bere si hračky, pak jsme ho i na chvíli dali na záda, ak se válí a na břicho a největší úspěch dnešního dne - za křupkou si "dolezl" asi 30 cm, normálně na 4, pohyb vpřed, zaryl ksicht do měkký podložky a za chvíli tam byl. Tak třeba brzo poleze :slight_smile:
Marti, SPZka Markéta je super! :slight_smile: Jé a máte stejnou pískací kostku jako my - poslední foto.
Pospi, máš mý pochopení s TM a žes naštvaná i kvůli těm jeho dvěma výletům, mně to někdy taky s H. leze na mozek a pak žárlím na P. aktivity, i když objektivně je to v pohodě a taky třeba můžu někdy sama nakoupit nebo něco, ale u chlapa je to takový, že si jde, když se mu chce, zatímco my je musíme požádat a aby měli čas a tak.
Vanil, vida, další v klubu "zatím neleze" :sweat_smile:
Petruš, ty seš nakupovačka, úlovky super, Jaydi jako vždy fešák, je takovej dospěláckej v tom vohozu, bomba!
Sami, hehe, dobře ti to vycházelo se spaním, se tak někdy zadaří :sweat_smile:
Marti, taky míchám večer do kaše čerstvý ovoce :slight_smile:
Bartal, Honzík se ještě neumí postavit, max. se šmrdolí a otáčí. Když se otáčí a blbne moc, dostane mlíko, krkneme ho a pak šup do postýlky, většinou se otočí na bok a usne, to mlíko ho uklidní. Někdy se teda otáčí víckrát za noc nebo nemůže najít dudlík, tak pak tam třeba 4x za noc běžíme ho upravit. On by podle mě naopak u mě neusnul, bych ho rozptylovala.
Bartal, s TBM je to smutný, hm, to je jasný, nic jinýho ti nezbývá. A rozvod zatím ne?
Dobrej budíček s vodou, šimonko je šikula :grinning:
Sami, co ná taky zbývá, než mít trpělivost? :grinning: Šok elektrickým proudem a spal by hned :grinning:
4. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Bartalko, vítám tě do klubu pijanů piva ... :grinning: též si jedno dávám, můj večerní relax :grinning:
4. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžu s váma do pivního klubu? Chorvatský moc dobrý :slight_smile: Na zdraví!
4. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, si to tam paráda užíváte, ... tak to má být ...
4. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Petri boze :frowning2: , dufam ze je Jayden OK.
Nech vam mycka dobre myje.
4. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Bartalko, moc pěkný fotečky ... máš hezké dětičky ...
4. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dík, za slova pochopení, ještěže vás tu mám. :dizzy_face: Znáte to, chlap si žije svým životem a já si tu připadám jak přikovaná. Bez děcek ani ránu.
Petronuš, dobrý nápad, vypadnout někam jen s Jaňulíkem, třeba na sraz Prosincovek?! :grinning:

Vygruntovala jsem si kuchyň, kachlíky a desku kolem varné desky jsem, Sami, přejela Cifem krémem :wink: Nic moc tam nebylo, ale už tam není nic, žádná špína. :wink:

Bartalko, zkoukla jsem videja, to máš doma pěknou veselou bandu, jeden pěknější než druhý :dizzy_face:

Do pivního klubu dneska nejdu, včera jsem si dala vínko a asi moc (2sklenky), ráno mi nebylo nejlíp. Dneska čajík pro kojící a bílou kávu.

Petronuš, borazko malé, frajer JD bacnul :frowning2: To musel být pro R. šok, bude se mu to chvilku asi vracet před očima :unamused:
4. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Petři, hlavně že je Jaydi ok, to se stane :frowning2:
S tou yčkou mě bavíš :grinning: Já bych bez ní nebyla a ty klíďo píďo, haha, nechápu :grinning:
4. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj deucata...
Jen hlasim ,ze zijeme...sorry nedocitam, takze nevim, co se tu deje...ale my se mame fajn...no, Jizni Cechy...krasa... :slight_smile: Jen teda to pocasi dnes hnus, ale snad se to zlepsi. Tobi povetsinou hodny, MM taky :slight_smile:
Tot velmi kratce dovolenkove...nebojte, zas se zapojim :slight_smile: ,az hodime navratila... :slight_smile:
Packo a vsechny se mejte krasne :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuju za privitani do klubu a puzzi klidne sa pridaj tak teda nazdravi chorvatske je fajn o takejto dobe pred rokom sme tam boli na dovci cela famili este stastny :frowning2: no cos taky je zivot...

ale to je pohoda, co?teda u nas :grinning:

puzzi za chrumku dolezel honzik? to je teda machr! najtaz raz a uz to pujde uvidis :grinning: :grinning: :grinning: a bud rada ze je na miste lebo toto co predvadzaju ked na to dojdu je neco hriozne stale v strehu :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dedulko, účes super, krásně tě to zženštilo !!!!!
Pospi, to je magorárna, když je člověk s dětma pořád sám, mám to ještě v živé paměti, chvílema mě chytal psotník a pak jsem měla tendence mluvit s manželem jako s dětmi ... se mu to nelíbilo a nevím teda proč :grinning:
4. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tals ahoj bobe aj vy si dovolujete? tak super :wink:

kuratka moje ja vypinam este chvilku idem k tv dam si este poharek pivka mam kelta :slight_smile: a odpadam
dobruuu :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, já akutně potřebuji holiče, už je to děsný, všechno mi padá do očí, to mám jak deku ... jsem byla naposled před srazíkem .. to byl květen !!! dost rychle mi to roste ... Pavka slíbila, že bude jezdit po náměstí, nebo tam za mnou dojede, než mě holička ostříhá, teď jen zbývá se jít domluvit, kdy to bude ....
4. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls, jen užívej, mějte se!
Bartal a pili jste karlovačko nebo džujsko? Já jedině karlovačko :grinning: Achjo, na loňský chorvatsko nemysli, jdi si pro další pivo radši :sweat_smile:
S makačkou u lezounů furt nevěřím, až tam budu, uvěřím :grinning: Už aby lezl, prosím prosím :grinning:
4. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky diky, Jaydik je v pohode snad. Ted uz spinka :dizzy_face:
Ja si teda ani na samotu s malym nestezuju. Moc ji nemam. Nekdy jsem spis rada, ze nikam nejdu a jsme sami doma :slight_smile: Ale jinak se vidam porad s kamoskama, nebo svagrovci a tak. No a pak Ray prijde a stara se vetsinou on. Vikendy tak napul :wink: Takze jsem v podstate v tomhle spokojena. Jen nekdy bych brala dojit na kafco za mamkou nebo s kamoskama, co mam v CR. Ale nemuzu mit vsechno, ne? :sweat_smile:
S mamkou si davame kaficko pres skype :grinning:
4. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem se rozhodla zavést bílkovinu kravského mléka a aby to nebyl takovej jako šok..prd hned jogurt tak jsem tu měla od Hami UM tak ji dělám kaši do mléka...no holky to umělí mlíko je tak šííííleně sladký!!! to snad ani neni normální :zipper_mouth: jsem z toho fakt zaskočená...no a pak plánuji lepek...už se těšim jak Sonince začnu ty její skleničky pěkně nastavovat kuskusem a vlastní zeleninou, protože já na ni prostě vyzraju :angry: :wink: :grinning: jak psala PUZZI když vám dítě bojkotuje domácí stravu tak je to fakt tristní!!!
ale v mateřském centru nám říkali že jsou víceméně 2 druhy dětí..jedny chtěj jen domácí a druhý jen kupovaný, ale teda nevim proč zrovna Soninka musí být v té druhé!

Taky jsem zjistila, že ten Sunárek je asi o dost lepší než Frutapura protože na tý je u bez konzervantů hvězdička a nějaká poznámka a v lednici vydrží 48h a Sunárek žádnou poznámku nemá a vydrží jen 12hod tak si myslím, že v něm bude těch sajrajtů míň...

Talls zdravíme! jen si pěkně užívejte!

Peti - hlavně že je malej v pořádku, to se stane ..nám spadla Soninka z postele že měla na oušku šrám a modřinu a kolem ouška bouli a modřinu :pensive: to se prostě bohužel stává :confounded:

Megn - my taky nemáme ni jeden zub a ani to nevypadá že by jako někdy nějakej chtěl vyrůst :wink:
4. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
bartal dobrou noc a poradne se vyspi :wink:

Talls uzivejte si! :sunglasses:

Taky potrebuju ke kadernici. Snad tento tyden, nez pojedeme do CR
4. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi - já myslím, že u vás to lezení bude spása..se malej zabaví zkoumáním a objevováním, takže ty budeš mít práce stejně nebo míň..místo zabavování dozorování :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
MArti, jj, to se stává, pak ti děcka s M splynou a seřveš všechny na tři doby :grinning: Což asi není dobře :sweat_smile: :wink:

Talls, nazdárek dovolenkáři, užívejte si :dizzy_face:

Mě taky právě pomocník myčka myje :sweat_smile:

Puzzi, jj, když na to nahlížím s klidnou hlavou, tak R.chápu. Já nemám žádný svůj nějaký koníček, který bych provozovala, ani třeba nechodím nikam cvičit nebo tak, on by mě nechal jít a děcka hlídal, takže po této stránce mu vlastně ani nemám co vyčítat, ale stejně mě to někdy štve:pensive:

Bartalko, to je život, no :unamused: :pensive: A co na váš vztah rodina?
4. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééééžiš, já než to tu sesmolím tak je tu dalších x příspěvků :grinning:

Ahoj Jumi, my jsme taky v té 2. skupině, a mám v plánu jí to míchat a budu ubírat kupovaného a teda uvidíme, kdo vyhraje :grinning:
4. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jumi, tys na to kápla s tím lezením u nás, přesně! Víc práce mít nemůžu :grinning:
Petruš, se mi moc líbí, jak umíš v pohodě žít a užívat si, to je fakt hezký :slight_smile:
Jumi, a jogurt chutnal Soničce? Já už lepkuju asi 2 týdny, tak snad pohoda.
Já kupuju Sunárky, tak jsem ráda za tvoje pozitivní hodnocení, Jumi :wink:
Počkej, třeba Soničce taky vyleze zub jen tak a třeba zrovna zítra :slight_smile:
Honzík je ve skupině - sežeru cokoli - domácí či kupovaný, hlavně honem honem sem s tím :grinning:
Pospi, no přesně s koníčky atd., cítím to úplně stejně jako ty. Prostě v příští životě budeme chlap! :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
kukuča, tady šmírák..
ááááá Mirkson :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

mužské osazenstvo spí, tak si jdu v klídku počíst, páč ráno a dopoledne nebude asi čas. Dorazí moje mamča.
Jsem vočichla aspoň fjotos. Jůů petruš ty rifličky jsou pjarádní! Jaydiskovi se ty rýlky asi moc nepozdávaly nemýlím-li se? že si je chtěl sundat? :grinning:
marti SPZka super, Marki vypadá že je strááášně dlouhá jak ji drží taťka... kolik měří? Budeš vědět zítra jo?
Jak se má Cifer? Koukala jsem na fotky Vyškovaček a je tam i s Kubíčkem :slight_smile:

Puzzi gratulka k 30 cm.. joo jídlo je dobré lákadlo ve vašem případě! chicht
4. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky v jakem obchode kupujete tu Sunarku nebo co to je? At vim, jak budu v cesku, kam mam jit...ale teda na Vsetime myslim neni ani DM drogerie.
A Puzzi kolik prosim te stoji ten Nutrilon? Jen jestli me vyjde levnejc si to vzit odsud.
Diky :wink:
4. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Megn, to víš, jídlo anebo důďa - ten vyhrává :grinning:
U oběda nesmí mít Honzík v dosahu dudlíka, páč pak si mezi soustama strká důďu do pusy, jen tak si dudne, zmerčí další lžičku, tak pliv, ham, kde je ten důďa? šup do pusy a tak dokola :grinning:
4. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi já jsem jogurt ještě nedala, zatím právě jen to UM a jogurt dám zítra..plánuju jí ho dát právě do Sunárku :wink: Soninka má nejraději jablko broskev a jablko banán..
jsem jí dneska naškrábala čerstvej banán a se na mě koukala jako co ji to cpu a přitom v kaši ji to nevadí...

Pospi - tak koukám, že mám parťačku v přelstívání nezbedné dcerky :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Petruš, sunarky maj normoš s hyper u dětské stravy, např. Hypernova určitě!
Nutrilon velkej stojí asi 289? Nebo 389? Nebij mě, teď nevim... My dlouho kupovali protiblicí ty piksly poloviční a ta stála něco přes 200.
4. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jumi, aha, ta ať jogurt chutná! Já jsem ráda, že Honzovi jede, jsem slyšela, že hodně dětí bílej nerado a pak matky dávají hned ovocný, těm se chci třeba ještě dlouho rok dva tři (no to ne :sweat_smile:) vyhnout, přijde mi lepší bílej + ovoce a žádnej cukr.
Honzu jsme včera v kočáru uklidnili půlkou banánu - jeli jsme kupovat ovo zele a cesta zpět nevrlost, tak dostal půl banánu a dobrý, docela pár kousů mu to šlo, pak už mu to klouzalo, ale zabavil se žrádlem - jako vždy :grinning:
4. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto - Sunárek se to jmenuje a je to firma Hero..a maj to všude..v Albertu, u nás jak v Rosmann tak Schleker drogerii...v hypernově..no prostě všude kde maj nějaký dětský jídlo...

Puzzi no je to s nima u toho jídla fakt někdy o nervy! Soninka u toho kecá prská svíjií se straká si do pusy nohu a nejlépe v ponožce..prostě zábava!
4. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek