• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi diky. To si to UM privezu. Tady nestoji ani 10eur :slight_smile: A Hypernova tam nekde je.... :grinning:
Puzzi zkus nalakat na penizky, za nema Jaydinek lezl hezky :grinning:

Magdi sundaval si je. On si necha na hlave jen chvilicku neco, zapozuje a pak hned sundava. Ale za tu cenu, tos neber to, ne? :grinning: Tady je teda moc nevyuzije, ale v CR snad jo :slight_smile:
4. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, Cifer vypadá spokojená, Kubík se na mě pořád culil, dává jí zabrat, chvíli neposedí (on teda ještě nesedí , ale pořád spouzí), tak povídala, ještě že 2x denně spí, jinak by odpadla ... ona je dobrá, v pohodě mamina
Petři, u nás stojí Nutrilon piksla 800 g asi 330 Kč ...
Petři, já kupuju Sunarku v DM drogérii - je to kaše a je dobrá, konzistence něco jako puding, u nás teda velká dobrá odezva, zvlášť banánová verze ... malá je ulítlá na banánech ... jinak myslím, že s to dá sehnat normálně v obchoďáku u dětské stravy, tady to mají v Hypernově atd.
4. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi jsem to vymyslila, ale ty koukám taky.. sraz.. nebo si pozvi nějakou kamarádku k vám, či jeďte za mamčou.. Jen si postěžánkuj když je třeba, však je třeba se vyblít a poházet špínu na manželata :grinning:
talls čiao dovolenkáři. Počásko koncem týdne mám být příjemné, žádný pařák.. hezky užívej dovolči i nadále :slight_smile:
bartalko tys něco nahodila kukám, tož jdu vočichnout nové videjko :slight_smile:
Jumi fajn žes naštudýrovala Sunarku.. míň sajrajtů v ní, proto ji asi zítra vyhodím :grinning: neva, uvařím domácí.
Určitě na Sonince vyzraješ.. a jak tedy s jogurtem? Zub žádný? ha, tak to už je tady 5 dětí, včetně Janičky.. fajn, nejsme zas poslední :grinning: :grinning:
Já pivo fuj, brekeke. Mi chutnalo akorát rakouské.. Radler, ale to byla taková sladká limča máloprocentní. takže do klubu pivařů nejdu.
Sami Domča je akčňák, přeji zamilovanost, je to krása. To moje mimuško bych kolikrát nejraději láskou snědla :grinning: v noci si ho vždy nebesky prohlížím jak chrní vedle mě v posteli :grinning: Zákon schválnosti funguje stopro, když chceš aby spinkal tak just ne.. dneska ti dal zabrat :grinning:
vanilko tys dala Tomiho kamarádce povozit? fajn, že chrupkal 2 hodiny. Ten spánek je fakt základ! nejsou pak tak protivní a hlavně aj náš mozek vypne a spočnem :slight_smile:
4. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi diky :wink:
Puzzi ja bych se bala dat Jaydimu banan, ze by se mi tim udusil... Uz takhle kolikrat natahne, kdys si ukousne vic te kukuricne krupky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, já Markétce banán škrábu kovovou lžičkou, nedávám jí ho kousat ... takle je to kašovitý, malá to miluje ...
4. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, tož to si radši dovez vlastní UM za ty vaše euráče :grinning:
Peníze? Hm, zkusim zítra :sweat_smile:
Petruš, Honzík asi není dusící typ, párkrát se něčím zakuckal, ale ok. A u jídla mu asistuju, tak kdyby zaskočilo, tak to z něj nějak vytlučem :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky bohu za kojení, UM se pěkně prodraží jak tak koukám! :confused: Jedině do Polska, tam výjde levněji UM kdo to má za humny.
Marti díky za info ohledně Cifer.. si psala, že nemají net že? Vypadají spokojeně oba dva
4. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti s bananem to same :wink:
Jinak dneska jsem drzela broskev a malej v ni zahryzlej. Mi uplne drzel ruku, abych to nahodou neodtahla. Jsem se nasmala. Tak mi ji i jabko a hrusku, ze si odkusuje sam a ja to drzim :wink:
petruš no jo, když on má aspoň ty dva zuby :grinning:
Honzík už má UM jen 2-3x denně, takže už docela ušetříme :sweat_smile:
Marti, tak kdybys Cifer potkala, tak jí od nás pozdravuj?
4. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ale to naní Sunarka - kaše ale Sunárek - 100% ovoce prostě Frutapura ale ne od Hami ale od Hero a tak se to jmenuje Sunárek to o čem jsme se s Puzzi bavily :wink:
Majdo, Cifer už net má, ale moc nechodí ani na Vyškovačky, většinou se domluví srazík a tam ona dojede, jinak chodí dost málo na koně ....
Puzzi lákadlo jste zkoušeli dnes prvně, nebo dnes první úspěch? Chudák musel z toho být celý uřícený, upachtěný.. to musíte natočit jak se Honzík žene za křupkou :grinning:
Jumik, už chňápu s tím Sunárkem ...
Pozdravy Cifer vyřídím ....
4. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi to jsem myslela, nejakou tu presnidavku prave. Kase znam :wink:
4. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti dělá dobře, páč pak stihne více věcí.. :slight_smile: pozdravuj jak píše Puzzi :slight_smile:
4. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi Jaydi se pak zdokonaloval na 4, jak chtel chodit za tim traktorem, co jezdi :sunglasses:
Peti - jo tak to znám :grinning: Soninka jak všechno sama sama tak mi z ruky jí děsně ráda a ještě se mi to snaží sebrat a vzít si to..jí tahle meruňky, broskve, melouny..dneska zkusila i banán :wink:
Megn, lákadla tu a tam zkoušíme, ale většinou se rozbrečí, že nedosáhne a začne rotovat a je v čudu :grinning: Dnes poprvé měl náladu se pachtit :sweat_smile:
Puzzi takže vyspat se dobře a mít doboru náladu je u vás základ :slight_smile:
Holky mi HOnzík vždy nahodí kyselý výraz když mu dám něco na lžičce.. než zjistí ty jeho chuťové buňky co dostal.. větší kousky jsem nezkoušela.. ten meloun bych mohla že?
4. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dětský kaše vůbec nekupuju..buď vařím sama z rejže a nebo dávám od firmy Nominal jáhlovou a teď i pohankovou a čeká nás ovesná..prej jsou ty Nominal jedny z nejkvalitnějších kaší tak snad jo....
4. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaši z rýže taky dělávám, ale často přijedeme domů pozdě, takže i kašujem instantně
4. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, zkus, je to sranda s ovocem do ruky, já zkoušela Honzíkovi hroznový, meloun, banán...
Honzík se u první lžičky jídla taky vždy záhadně zatváří jako "co to zas?"
Vyspat se do růžova je fakt základ!
4. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kaše kupuju, lenoch líná já :sweat_smile:
Jdu spát, dobrou všem přeju! A dlouhou!
4. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://nominal.enakupy.com/kase?sort=20a&page=1

Megn - meloun jsme zkoušeli první tím mi přijde nejmenší riziko dávení..bylo to nějak po té operaci Kubíka od Mo a druhej den se v plíně červený cáry..tak jsem chudáka MM odvolala od snídaně a musel zkoumat se mnou jestli jako je to ten meloun a nebo něco horšího :grinning: :grinning: :grinning:

ale dávám raději takové ovoce co nerozmatlá..jí to děsně baví mačkat a drtit takže banán bych ji teda do ruky asi nedala ten ji dávám kousnout....ale meruňka je super ta šlupka ji drží kompaktní ale přitom jí jde těma dásničkama docela dobře odžužlávat...
4. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi dobrou, příjemný a kvalitní keks aj přeju :grinning: dobře se vynanej :grinning:

jsem se teď podívala na Šimonka, úžasně se řechtá v té houpačce, je to lalínek.. teda fakt žejo on má plnou pusu zubů! To čučím, si furt jaksi nedovedu představit :grinning:
ale vzhledem k tomu, že kojím mi to neva :slight_smile:
4. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi dobrý s melounem :grinning: :grinning: ale TM není žádný cíťa a snídani šel dojíst úplně v pohodě žejo? :slight_smile:
4. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, dobrou, já už taky povalím spát. ¨

Jumí, jj, musíme je přelstít, potvůrky malé mlsné :grinning:

Já mám celkem strach dávat JAnce ovoce v celku od té doby, jak si ukousla kus melounu, schovala si ho v puse, a pak se jím začala dávit :unamused: Jsem se tehdy zařekla, že jí dlouho nic tak nedám. Dneska teda dostala do ruky na pošmrdlání dásně sušenku od Hero, tak něco jí zůstalo v pusce, to se rozmočilo.

Ááááá pantáta se zvedl z lože u TV, ne, tak ne, jen se přetočil :grinning:

Majdi, jj, sraz bych brala Ov :wink: Trochu splknout :slight_smile: Klidně tam jako minule, to bylo fajn a v klidu:wink:
4. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holciny taky preju dobrou noc. Jdeme koukat na film a pak hura do postele.

Tak pa pa zitra :wink:
4. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi na to jsou dobré ty křupky ze zdravé výživy ty se právě úplně rozmočí a nemůžou se s nima dávit..ale Soninka už je profík se trochu zadáví zakuzká zaprská a kus je venku..no furt krade nějaké papíry tak se na nich vycvičila :angry:

Megn - no jasně zanalyzoval a dojedl :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek