• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahoj holky,

prisla jsem poprat Dominiskovi ke svatku :slight_smile: Ja teda tu zase dyl nebyla a nestiham vse docitat, ale mam pocit, ze jedu 16ti hodinove sichty - mala + prace a tak neni moc casu. No a v noci ze 7 hodin spanku stejne vstavam aspon 5x k male.

Puzzi s tim lezenim to vidim podobne jako ty. Jsem si zrovna dneska rikala, kdyz se milostpani vztekala na dece, ze si teda myslim, ze je lepsi mit spokojeny lezouci dite nez nelezouci narocny na udrzbu. Ale treba zmenim nazor. Nika uz umi lezt po 4, svym osobitym zpusobem, ale proste neleze. Jenom treba za mobilem, jidlem nebo tak. Ale sama od sebe ne.

Co se tyka jidla, tak dneska zrovna hruza. Zkusila jsem sklenicku s kousky, takze to nemelo uspech, pak jsem zkusila mrkvem s presnidavkou dle rad puzzi a opet pouze par lzicek. Co ji teda ale chutna jsou sklenicky babylove a i to jejich bio mliko a je i levne. No a z ovoce jenom banan. Jakmile povarim cokoliv jineho, tak je to kysely a nechce to, tak zacnu mixovat rovnou cerstvy, protoze to ji z ruky chutna. Ale taky se bojim, aby ji nezaskocilo, tak radeji moc nedavam.

Sunarka - ovoce taky obcas koupim, ale sunarka kase me teda nenadchla. Prijde me to brutalne instantni a teda spis puding nez ryzova kase. Kdyz je cas, tak delam z ryze plus ovoce nebo teda od hami a tesim se az zkusim babylove.

Zkoukla jsem fotky. Peti dobrej kup tech rifli a brylicek. Fakt bomba :slight_smile: a SPZ na kocarku, toz dobrej napad mate Marti. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, docteno, dnes se teda kecalo!
pobavila jsem se zas, super

Uz skoro hodinu lezim ve vane a u toho jsemdocitala, chtela jsem si cist ještě Maminku, ale uz mam studenou vodu
dam si možná pivo :slight_smile:, jestli mame a pujdu nynat
Kuchyn se leskne jak hrom, pořádek v suflikach- konecne MM kuchař nebude remcat ( ikdyz jsem mu na to odpověděla, ze kuchyn je společna ajestli se mu něco nezda, ma sanci:slight_smile:, brblá furt, ze mame moc pvc krabicek atd, ale az přijede, uvidi, ze se to tam všechno kraaasne vleze, kdyz se nauci, co mam patri ;))

Pospi, co se opicis s kuchyni, vzdyt I mas novou, ne? Se asi nudis ;))). Depku z Tm chapu, můj je furt v coudu, doma furt u notaku a v poslední dobe taky na golfu cca 4h apod a pak ještě musim poslouchat jak ho pokousali komari :slight_smile:))
4. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, ty vojcle, vychytávka jak cyp. R. měl poznámky na ten háček, co mám od tebe, ale dneska jsem to vymyslela. Furt se mi v kuchni povalovala plácačka na mouchy, tak jsem jí uvázala šňůřku a pověsila na háček, R. čuměl a že teda fajn :grinning: :wink: Jo, a jsem opice se opičím :grinning: Víš co, furt je co mýt, skleněný stůl, spotřebiče s nerezem, a tam se něco položí a už to tam zůstane.... tak tam nezůstalo nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno se vzbudí ten maník nahoře, poručí si kakajo a můžu čabrat znova:sweat_smile: No, a TM to je zkrátka kapitola sama o sobě, co? :wink:

Nikul, prý dítě náročný na údržbu :grinning: Už to tu sice šlo, ale stejně jsem se uchichtla :wink:

Jumi, křupky nemám, musím koupit :wink:

A jdu nynat, teď už fakt. py py a dobrou noc, ať vás blešky koušou celou noc :wink:
4. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taxem pivo nenasla (jen milion prazdnych flasek...kdo je asi pujde vratit? :pensive: ) a taxem si otevrela vajnoš....jakýsi červený tramín...tož vic jak 2decky vpluly samy a už jsem jakože vilná :grinning:
do toho jsem si u PC zapomnela macadamske ořechy a rozinky takže jedu po hrstích :grinning: :grinning: :grinning: na už vyčištěné zuby :wink:

no a šmejdím na MMB a objevila jsme krááásný veci za dobré ceny, asi tam neco noveho nakoupim Domininečinečkovi :dizzy_face: na zimu, at je frajer, ten muj milááááč a bude chodit nebo co...se fakt poseru a dojímam...takový velký děcko už mám a já to furt nějak ještě nepobrala, že jako fakt ho mám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no, je vam myslim jasne, ze uz mam v kuli
zde odkaz na haderky http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=200869
holky zas maj lepčí výber, me z toho flákne už...samé kočičky, srdíčka...kuwa ja cu takýýý

no a hlavne, at vsichni nechodime v cherokee jako blboni, že? :wink:

nikul, diky za takove pozdni prani a vsem...to je tak strasne mile, holky...fakt jsme zavislak a az bude sraz, jedu klidne az do Plzně :wink: :sunglasses:
ale tož kdo to teda vymysli ten sraz? asi byse me to diskutovat na srazove diskuzi, bo tady se to ztrati
ja uz se neangazuju bo minule jsem byla teda "vedouci zajezdu" aniz bych nejak chtela :sweat_smile:

holk, jeste rada. Kamoska, co hodne resi vyzivu svou atd, mi dneska radila, ze do jidla malé dava Panensky kokosový olej (koupiet ve zdrave vyzive) a ze se muze utlouct. mmch to radi i Fořt ve sve knize.
ja to dnes prubla (mame 100% kokos,ale ne Bio ani nevim, jestli papnensky) ale lupla jsem Domčovi do cukety trochu a pak vecer i do ryze rozvarene na kaši +presnidavky a teda vaštil jako nikdy! dnes fakt uspech s jidlem, tak zacnu kokosovat, ty kokso :grinning:

to papa

chtela jsem jit driv spat,ale asi to uz neklapne
rano chci vstat driv pac jedem za kamoskou za Brno kus a jeste jsem chtela zmaknout ikeu atd ta d...no huvidime, jestli v tech 6h vylezu z postele :wink:
5. srp 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi vojcle....me neseř...taková samičkovina a ty na tom věšíš mucholapku...? mě jeBne! :grinning: co na to TM jako jebkal? co se mu nelibilo? at me nese*e bo mu rozhodim sandal, voe :grinning:
5. srp 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jezis, jeste samomluva, me ta kamoska dnes potesila, ze jsem zhubnuta, no superb, ale mela jsme svuj gumclový obleček (jako na foto tenkrat) toz to vypada dombře no. Kocar bee mel mega uspech, ona uplne hotova, ze ten kocar strasne chce ma casualplay S4,ale total doje*aný za tech 8 mesicu, furt pela ody, dnes jsme meli modrou strechu)
5. srp 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a prisaham posledni vec
chci vymyslet nejakou dovču pro nas 3, aspon na 3 dny, bo Egypt odvolan a jak koukam na MM, kdyz se vyskytuje doma (rozhodl se, ze napise dalsi knihu a jako sedi furt jen u notaku :angry: a kdyz nahodou remcam, tak me vyfakuje, ze to mam vymslet a rict, co chci..)..tak bych chtela nekam pryc, jen my 3, hezka priroda, at muzem na vychajdy a tak...jako jo, muzem až na Šumavu ci co...auta mame, ze jo,ale klido i ne tak daleko. MAte nejake tipy?
hodte, pliiiis
a uz dobrou papa
5. srp 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja zkoukla film, Ray samozrejme usnul :grinning: a jeste jsem nakoukla sem :grinning:

No aspon pujdu spat s dobrou naladou. Sami jsi me tu rozesmala se svyma prispevkama :grinning: :grinning: :grinning:
Mam pro tebe tip. Prijedte k nam do Irlandu. Letenky drahe nejsou, neni to daleko a ubytko mate zadara :wink:
Uvidis, jak to podnebi Domikovi prospeje. BUde behat jedna dve :grinning:

Tak dobrou
5. srp 2009 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusek po ránku :slight_smile:
Jejda jsem 1. Že bych dneska předčila Dedulku? :wink: :sweat_smile: Riška vstávačka 5,45 :angry: Janka ještě spí. Snažím se Rišku zdržovat dole, ať nahoře nedělá kraval.

Sami, ty si v noci dobře řádila :grinning: R. nemá pochopení pro capinky a samičkoviny jsou mu cizí :wink: Ale když viděl praktičnost háčku, s úsměvem uznal, že teda to byl OK kup :grinning:
Petronuš, Sami, takové pozvání do IRL :grinning:
Je hodně míst tady v ČR, kam jet. Zkusím pohledat odkazy, kde jsme byli na dovči my. Jestli to ještě najdu :sweat_smile:
5. srp 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno:

Sami: Anička, když měla moučnivku, tak jí to z jazyku taky šlo škrabat.

Slevovou knížku z DM mám taky :wink:

Puzzi: Dvě smrště? Tady jen foukalo. ale ve zprávách zas říkali, kde se voda vylila z břehů ....... :frowning2: Jak Honzík začne lézt, tak se nezastavíš. Jsem si zrovínka včera uvědomila, jak jsem ráda, že má Anička tohle za sebou. Ale ona byla opatrnější, Kubík je strašně hrrr.

Kuba mi tu po ránu zas nahání číču, chudák malá, brzy přijde o kožich :sweat_smile: :grinning:

Kumi: Ty kaše jsou jen na eshopu? Já je snad v krámě nepotkala. Vypadají zajímavě.

Pospi: Já na učení kousání používám křupky - kukuřičné natura prodávají je v lékárně a i v normál. krámech.

Sami: Na Šumavě doporučuji okolí Lipna, hotelů i penzionů bezpočet, krásná příroda (koukni na fotky, co jsem dávala odkaz) - procházky zaručeně úžasné.

Vy jste toho ještě nakecaly ............... kdo to má ráno dočítat? :grinning:
5. srp 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Tak u nás vstávačka klasika – před pátou!

Vanil: to jsem ráda, že Maxouš není jediný, kdo nelozí
Bartal: zkoukla jsem všechna videa a na té houpačce je Šimonek božííí, jak se krásně směje! A holky už jsou slečny veliké!!!
Petronus: brýle jsou super
M1rti: díky za pochvalu, leč už to mám hrozné, takové bez tvaru, ale musím ještě aspoň 3 měsíce vydržet, aby to dorostlo do požadované délky a pak to šmiknu :wink:
Megn: a jak ty kaše z rýže děláš???? Já zatím taky jen kupuju, ale zkusila bych i domácí, leč nevím, jak na ně? Poraď!!!
Sami: kokosový olej říkáš? No tak na to taky mrknu…Maxouš mi sice baští, ale musí být zas všude cuketa :grinning:
Pospi: dnes jsem musela hned brzy ráno do stavebnin, tak nebyl čas psát na MK :grinning:
5. srp 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - nevíte, kde teď mají slevu na plenky??!!! :slight_smile: už nějako nemám :sweat_smile:
5. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mrkla na letáky a nikde nic...ojojo!!!
asi koupím fialové z tesca, ty jsou max. za 250 myslím' :wink:
5. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarovje.
U nás budíček v 7:30, tak už mám aspoň vysáto a půjdu vařit mladému oběd na 3 či 4 dny. Kuwa zas tady třískaj šuplíky :grinning:
jste mě tu teda ještě pobavily tím včerejším půlnočním kecáním. :grinning:
sami neříkej s kokosovým olejem!!! kuwa fix přece nepoletím dneska do krámu!!! :grinning: :grinning: :grinning:
hadýrky hezké! huž jsme je tam zahlídla, páč já když hledám tak vesměs nové zboží :slight_smile: odkdy ty símtě řešíš růžovky? Kup DOmimu ni? Jako co. Honzíkovi jsem včera koupila tři holčičí overaly na spaní, růžový, filalový a jeden bilý s ňákým růžovým medvídkem.. za 175 kaček v nich prostě spát musí aj kdyby nechtěl :grinning: jsem je v Tescu koupila ve slevě na věšácích, klučičí tam nebyli jen 3 ks za 440,- páč tam maj novou kolekci. Mi neva že budou všichni naši kluci jak v reklamě na CHerokee :grinning: ty vedoucí zájezdu. :grinning: já bych se přisírla jen jako účastník :grinning: Jo a Kristiánkovi ala Dominičkovi vše nej k druhému svátku :grinning: esli si pamatuješ
Pospi háček na mucholapku :grinning: :grinning:
joo a srazit se srazíme, stačí říct kdy? :slight_smile:
Dedulko já kaši dělám tak, že povařím rýži déle než kdy jindy, přidám ovoce, naředím UM rozmixuji a je to. Jo a v Tescu jsem včera zahlídla Huggiesky Premium.
Petruš běhat jena dvě :grinning: :grinning: Na jaký film ste kůkali?
Sami Třeboňsko je taky krásné, nebo co ty české švajcary? tam je krásně. Nebo třeba jen Jeseníky.
Dedulko nic si z toho nedělej že Maxík ještě nelozí, jako jo člověk je v očekávání, ale tolik se pak naběháš až běda
5. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulko stály něco okolo 300,- ty Huggiesky
5. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pospi dneska první na MK :grinning: :grinning: , dedulko si měla zapnout ten komp hned v 5! zase budíček tak brzo jo? No se asi nikdá nevyspíš :confounded: :grinning:

Niku japato že vstáváš 5x? malá je furt nemocná?
5. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn: ooo děkuji ti za receptík - zkusím! :wink:
jen mám strach, že když je středa - že se mění ceny, tak to tam už asik nebudou...kua fix a huggiesky mám zrovna rád! :rolling_eyes: :sweat_smile:
5. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn: já ho zapla, ale začala jsem dočítat, pak si mě dítě zas žádalo, pak jsem zas dočítala a pak už jsem jela do těch stavebnín - mají od 6.30 a já tam byla 6.32 :grinning:
5. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulko aha, ale ony ty plínky snad ani nebyly v letáku... oni kolikrát maj v Akci věci, které v letáku ani nejsou
5. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ded: Tak aspoň ve stavebninách první :grinning:

Nikul: jako fakt vstáváš 5x za noc? :confused:
5. srp 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, my noc dobrá, malá spinkala celou noc v postýlce !!!! úspěch !!! asi už taky chce mít klid .... jinak jsem přidala zase dvě fotečky do alba: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3108419#navigator
5. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn: každopádně se tam zajdu mrknout...stejně jdu na kafe s kámoškou a tesco mám po cestě! :wink:
momou: no divila by ses, ale už tam bylo tak 10 lidí! :sweat_smile:
m1rti: malá je kouzelná...já chci aby maxoš už taky seděl... :sweat_smile:
5. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: Fotečky úžasné. Markétka je v té židličce super. Já musím trochu opravit Andulky židličku, páč ten pásek co patří mezi nohy, aby dítě nevypadlo, mi už kdysi dávno urvala, jak se chtěla protáhnout ven :sweat_smile:

Ded: Jako fakt tolik lidí po ránu? No kdyby to byl krám s rohlíkama, tak neřeknu, ale stavebniny? :grinning:
5. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky havky mňauky :slight_smile:
mna ide porazit, toto je masaker! Slavko mi neda vydychnut, zistila som ze vcera som sa nestihla ani napit, za cely den som vypila pol salky caju :confused: a o jedle ani nehovorim... :zipper_mouth:
pomooooc, co ja budem robit ked zacne behat este viac? uz spravil par krokov ked sme boli na chate teraz cez vikend. drzal sa šiltovky ktora bola na posteli a zacal chodit, presiel asi 3 kroky a potom späť, ja som sa z dialky pozerala :confused:
prestal spavat cez den, da tak 10-30 minut a hurááá život!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sami tvoj polnočný monológ bol super! :grinning: oneskorená gratulka Domimu, nech je nadalej taky uzasny :dizzy_face: a hlavne zdravucky!!!
jezis, on sa zobudil, spal zas len 20 minut!!! :confounded: a je vyrehotany dokola na 360 st.
5. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžis, málem jsem vyhlásila závody o 1.příspěvek :wink: Ty vodžo, lidi budujou o 106 :slight_smile:

Já taky dneska vstávala 5x, 3x k Jance kojit a 2x do pokojíku za Riškou :unamused: On je horší než mimino. :angry:

Já jsem s fialovýma tesco plínama spokojená, používáme zrovna teĎ. Jinak u Hrušky jsem cca před 14 dny kupovala Sleep and Play za 199,- 62 ks, taky dobrá cena. :wink:

Majdi, háček na mucholapku s modrým šutříkem do modře laděné kuchyně, no není to kauf? :grinning: :wink:

Marti, začíná postýlkové období? :sweat_smile: Tak jen ať Markétce dlouho trvá, to období myslím :wink:

a účastníci zájezdu, se tu jako fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi: Klídek, bude líp :grinning:
5. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, ty bláho, budeš muset více zapřáhnout do hlídání D., jinak s takovou brzy zkolabuješ :frowning2:
5. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
yo, prosiiim mohli by ste mi poradit? ako sa varia tie fazulove struky? lupe sa to? alebo sa to vari cele/odkrojene konce? ja som to nikdy nevarila :sweat_smile:
dnes ideme zase k lekarke. od nedele vracia, neviem ci by to mohol byt upal, na hlavu mu nesvietilo a vseobecne som ho na slnko nedavala, len v tom cyklovoziku mu spredu cez sieťku svietilo na nohy (bol cely natrety 40 SPF) bočné fólie tam majú UV filter 50 a nad sebou má striešku. alebo to nebude zo slnka....no uvidím...nevyvráti vsetko, ale stále niečo, predtým nevracal vôbec.
Holky, já včera koupila Hugiesky v Hrušce za 299 (80ks) to větší balení, menší 60 ks měli za 229,- všimla jsem si, že tam mají občas slušný ceny, lepší než v Hypošce ....
Ahoj holky,

tak Net nám stále nejede, ale do konce týdne by to snad mělo být opraveno. Už aby to bylo, mám absťák !!! Teď jsem si jen skočila k tchánům vyřídit meily a honem vás pozdravit, abyste si náhodou nemyslely, že jsem na vás zapomněla !!!

Bojujeme s jídlem - Kája se teď v papání nějak pokazila Nesní asi 100g, na dovči jsem to měla možnost porovnat s o 2 týdny starší Anetkou, která snědla 190 g ať už masa/zeleniny nebo ovoce a ještě to zapila 100ml mlíka. No a naše kočka toho sní tak o polovinu míň a mlíčko pije až tak za 1,5-2 hodiny.
A to je Anetka o víc než kilo lehčí. Každý jak vidí Káju, tak říká, jaká je to puclinka, ale když jim řeknu, že málo jí, tak mi nikdo nevěří. Ale teď ti kamarádi viděli, že nekecám, že máme fakt malou spotřebu ...
Prvních 10 lžiček papá pěkně, ale pak začne prskat, kopat, vztekat se ... já jsem z toho na nervy, ach jo.
Dnes bych měla jít na očko k dr., ale chci tam volat a přijít až v pátek, ptž máme zítra plavání, tak nechci o něj kvůli očkování přijít. Musím se doktorky poptat, jak ji přimět k jídlu, nebo co dělám bbě.

Teď dopoledne mi ovoce nesnědla vůbec, tak jsem jí dala mlíko a šla spát a ovoce dostane odpoledne.

Jo a taky je novinka, že úplně bojkotuje prso, takže kojím už jen v noci a někdy z rána.

Musím končit, mějte se všechny hezky a já se snad už brzo ukážu "naplno".
5. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek