• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Nás dneska čeká poradna, vstávaly jsme v 7 a od 9,15 malá spinká ... tak snad budeme stihat ... volal mi strejda, je malíř pokojů, sehnal mi šulich, úklid po malování (on nenadělá binec), jdu se tam cestou zpět podívat. ... zítra mi dojede mamka, tak pohlídá a vlítnu tam, snad to dýl jak 2 hodinky trvat nebude a taky se musím zeptat, co za to dostanu ... nejhorší vždycky sehnat hlídání, když už se něco naskytne ... jinak bych musela otravovat Pavlu a musela by pohlídat uvnitř bytu (je prázdný, což je paráda, tak snad to bude odsejpat)
5. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Já tu pomalu nestíhám dočítat, Anička pořád křičí na Kubu. Kubaj ne, Kubaj!!!! :grinning: Tak se jdu podívat a ono ejhle. Anička drží v ruce hrací volant (nekupovat, nedá se vypnout - troubí, tůtá, houká, hraje, vibruje, ............)a Kuba si ho chce vzít a tak jí mačká jiný čudlíky než co chce :grinning: Už aby se vybily baterky.
....Kubaj.....!!! :grinning:
5. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis: Ahojky mamino. S jídlem to má každé dítko jinak :wink: nenervuj se.
5. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

dnesna noc zase hroza, prevracala som snad celu noc. A rano o 6.20 uz vsavacka definitivna. Uz nechcel zaspat, tak lezal so mnou v posteli a brblal si, a ja som sa snazila este driemat, ale stale ma tahal za vlasy a plul, takze som uz ani nespala. Teraz uz si pekne haja a ja mu uz chystam papat.

Holky ak vam mozem poradit skuste dat do jedla hrasok, je to krasne sladucke a Tomi sa isiel po tom zblaznit, dnes mu ho davam tiez.

Ja by som sa tiez rada pridala do klubu picov piva, ale ja ho tolko vela nedam, ja si dam jeden pohar tak 2 dl, a uz sa mi mota hlava. Ale teraz v lete sa nam skoro stale chladi, takze sem tam si aj ja upijem.

Puzzi aj Tomi je v tej skupine s Honzikom, zezere vsetko co jeho nie.

Skusali ste uz niektora davat drobcom pribinacka? Ja rozmyslam ze uz by som mu to mohla dat, a doki mi hovorila ze od 7M uz mozem skusit aj rozok.

Boze ja som trdlo, zas som to po....a, ja som nedala vozit maleho kamoske my sme boli vozit spolu ona ma 11M syna. Ale bolo fajn aj ked som sa prechadzala aj ja, aspon sme pokecali a postazovali si navzajom na MM a JM. Mame podobne typy chlapov :sunglasses:.

Marti mala krasne sedka, aj mi mame podobnu stolicku, ale maly stale obzera ten pultika kruti sa na tom, takze krmit na tom je nula bodov, niekedy mam pocit ze su to zbytocne vyhodene peniaze, lebo ja ho najlepsie nakrmim ked lezi. Skusala som aj na tej stolicke ale ako stale sklanal hlavku tak mu papa vytekala s pusy.

zatial tolko a skusim docitat ten zbytok co ste uz stihli zase nakecat.
5. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
a som moc rada ze nemusim riesit taketo nakupy plienok, nic v zlom :wink: ja tu latku milujeeeem! aj Slavko, na vylete som davala Pampersky a taak po nich zazeral :grinning:
ozi a strasne sa rozkecal, zo dna na den hovori vselijake slabiky, genge, endel, ale, kalma, lamla... musim sa ucit hebrejcinu aby som mu rozumela :grinning:
5. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanilko, malá se v té židličce taky musela naučit jíst , ze začátku to bylo taky špatný, dřív jsem ji krmila vleže, ale bylo všechno špinavé a mlela se, teďka jí dám na ten pultík 2-3 hračky, který nevadí, když zašpiní a ona si hraje, kouše je a jí při tom .... poslední dobou jí pěkně, přestane až si brkne, fakt jsem ráda ...
5. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti tak nech vam dobre dopadne poradna, a snad sa mala zobudi vcas.
To keby skusim dat na ten pultik hracky, tak to sa nenaje vobec, a bolo by vsetko este viac spinave ako ked lezi. Ruky mi stale daval do misky s jedlom.

Momou tak to tam musis mat veselo.
5. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuknite video, to mal Tomi asi 5 mesiacov a takto sa rozkrikoval. Ten zaciatok si nevsimajte, to tocil MM mobilm a musel to tak aby si toho Tomi nevsimol.
http://www.youtube.com/watch?v=QoT2ieQeR-4
5. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanilko, ona si právě hraje s hračkama a misky si nevšímá ! ... dávám jí tam takový dřevěný malý bumerang a takovou tu dětskou botu - suvenýr co si děti neobouvají, dětskej kartáček atd. ... to pak opláchnu a dobrý ... mám s tím teda dobrou zkušenost ... většinou kouše bumerang a když na něj otvírá pusu, tak jí tam šoupnu jídlo atd. ... jí, ani o tom neví :grinning:
5. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanilko , video dobrý !!!! Jinak Tomášek má o měsíc míň než Markétka, on se do toho dostane, před měsícem malá taky takle nejedla, ono chvíli trvá, než si děti zvyknou a my vychytáme "mouchy"
5. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tééda¨, vy jste včera večer tolik kecaly... :confused: Nestíhačka, přišel mi nový gel na pazoury, tak jsem ho hned musela prubnout, takže jsem si dělala celé nehty znova, do toho řvounek, takže jsem pak jen trošku pošmejdila net a valila chrnět :slight_smile:
Dneska už mám zabalené zboží na poslání (MM), teď si dopiju kafe a valím vyklidit myčku, pračku, dát prát další várku, opět budu vysávat, bo ten náš pes peliše jak sviňa, pak nachystám sváču pro MM-valí zase do Germánie, takže budu slaměná, no a pak bych ráda doladia zbytek neřádstva, co tu panuje... :grinning:
V pauzách zkusím dočíst :wink:
5. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Lao, ty jsi taky pořád v jednom kole, co? ... to tak prostě máme, práce je pořád ...
5. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ty bláho tu to žije.. vy zas všechny pijete Mattoniho smradlavou vodu co? :grinning:
no to bude dočítání, vařím prďousovi oběd na 3-4 dny, i přesnídávku, neb mi kupovanou nejí.. tak bude mít jablíčkovomrkičkovobroskvovou :slight_smile:
Marti Marki má krásný velký kukadla! :dizzy_face:

lauš vysáváš jo? Hmm, já ob den a ňák už mě to začíná srať.. co zdravá výživa? :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
vanilko Tomik je upovídaný, nebo hlučný dosti tojo a ta poslintaná brada :grinning:
nic valím, dojdu pozdějš bo mi příjde mamka v 11
čest v šest
5. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanilko: Video je super :grinning:
5. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomi uz spi skoro 2 hodky, uz mam obed preneho uvareny, my mame este kurca, takze mam celkom klud. Tiez by sa mi zislo povysavat, ale teraz nemozem, bo by som ho zobudila.
Megn to si pis ze slince ako bernardin, menim podbradniky kazdu chvilu.
5. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Pridala som dve fotky z pidi dovolenky
5. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ČAu holky!
Tak my šli včera spát a koukám do postýlky na Honzíka a on jakoby to vycítil, najednou se otočil, oči na mě. Tak jsem se zasmála a šli jsme do postele. A Honzík otočka na 4 a už na nás koukal a smál se a chtěl si hrát či co. Tak dostal mlíko a pak usnul díkybohu, ale byli to nervy! Ve 4 ráno pak skoro to samý. Takže Megn děkuji za přání k DS, ale včera fakt nic, museli jsme s MM ležet jako sochy, aby Honzík nečuměl a spal :sweat_smile:
Nikule, tak asi s tím lezením. Tak to je Nika o kousek dál než Honzík, ten zatím včera předvedl první rádoby pokus a jinak nic. Když něco chce, tak začne halekat a vztekat se, že na to nedosáhne.
Obdivuju tě s prací, Nikule!
Sami, panenský kokosový olej? Hm, to zkusím! A nechutná pak všechno po kokosu? :sweat_smile:
Sai, a co Krkonoše? Tam bych jela, tam je krásně. Nebo Adršpach. Šumava taky dobrý, ale až ne tak jako Krkonoše, si myslim. Nebo Lipno.
Pospi, tyjo, ten tvůj samičkovej háček mě zajímá :grinning:
Novi, kup Slávkovi helmu a nech ho řádit :grinning:
Marti, super fotky, markétka je ti úžasně podobná a čiší z ní pohoda! Šolich dobrý, budou prašule :wink:
Momou, super s volantem a Kubaj :grinning:
Vanil, pribiňáky jsme tu nedávno probírali, teoreticky by to asi už mohli, i když je tam trocha tvarohu a ten by se měl od roka. Ale pribiňák = tuk+cukr, nic přínosnýho, já osobně ho dávat Honzíkovi nebudu.
Vanil, haha, drbání chlapů při procházce s kočárem já ráda :grinning:
Novi, gratuluju ke kecání! Honzík furt jen dada, dědě, dáda, občas táta (včera lezl po MM a najednou říkal tá...ta... tá...ta)
Holky, co mě poslední dobou baví - Honzík sedí v židličce, hodí něco dolů a strašně se naklání a kouká, kam to spadlo!
Lao, ty seš dobrá, jak TMmu pomáháš s tím balením, že se mu na to nevyprd..., ráno tě nenechá vyspat, nebude balení :grinning:
Holky, oceňuji výhody, že nemáme doma žádné zvíře, že nemusím denně vysávat :sweat_smile:
Vanil, super fotky, haha, jak kouká z kočárku :grinning:
5. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanilka: Fotky jsou úžasný. My Kubíkovi taky sundaváme předek a kouká, ale je na všechn čtyrech a "bobuje" :grinning:

Puzzi: Děti jsou ale rušiči, co? :grinning:
5. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
chybi mi docist neco z teto strany. tady se kecaaaaaaaa juuuuuu kdo to ma stihat? kurna nejste nahodou matky na MD? :grinning:
Tak maly jeste trochu posmrkava, ale za to nakazil nas oba s MM, jsme hotovi asi mame chripku jak vysitou, oba silenou rymu, teploty, k tomu bolesti v krku a slabi jak mouchy. Maty si to umel vybrat. snad to nechytne zpatky. R mi byl na alergologii pro leky, tak uviime, boli me z te silene rymy hlava a je mi porad stresne vedro.
Taky jsem uvarila matyskovi na 3 dny a presnidavku b :grinning: u delat zitra. na dnesek jeste mam. Sunarek mam v lednicce jako pohotovost, dokud je ted ovovce budu varit.

POspi s hackem na kabjulku jsi me pobavila :grinning: ona na ni povesi placacku hi.
Sami ja se taky priskvarim na sraz, ale ne jako vedouci zajezdu :grinning: a kam se teda pojede?
Co se tyce srazu v OVE jsem pro ale az se vylecim.
Petrus krasne vecicky, Jaydi je krasavec, moc mu to slusi. a snad je ok z padu. :wink:
Vanil, Marti fotky jsou uzasne.
Novi chudatko spocni trochu ale jak ze? David by mel trochu vice pomahat. se zblaznis. tak sebou nos za pasem cutoru :grinning: ne si delam srandu :wink:
Puzzi mela bys vysvetlit Honzikovi ze vam kazi skore teda...to by takhle neslo :grinning:
Maly zase vstaval dneska v 6 je to silene ja si chci odpocinout :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli: I když tomu nebudeš věřit, tak jako pracující jsem měla času mnohem víc :grinning:
5. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Boze to je neuveritelne, drobec spal 2,5 hodiny a ja som sa skoro aj nudila. Ked vstal tak som isla rozobrat kolotoc, co mal nad postielkou, lebo ho zacal chytat, a on tam tak divno drzal, mame ten od Fischer price, takze pre istotu to islo dole, aj tak ho to nikdy moc nebavilo :slight_smile: .

A ako lezal pri mne tak sa dost plazil stale mi chcel brat srobovaky a male skrutky, takze asi bude technicky typ. Za hrackami moc nechce plazit, este co ho zaujima je telefon. :sunglasses:

Teraz sa tu pri mne jeduje na zemi, je na bruchu a odhodil si dudlik.
Dik za pochvalu fotiek

Idem za nim
pa
5. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou :grinning: to tomu teda verim. Ja to mam uplne na stejno a to mam doma jen jednoho akcnaka :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanil, telefon je pro děcka jak magnet, myslím, že to známe všechny a taky ovladač na TV :grinning: Tomík je ňunínek na fotkách v tom lavoru super :dizzy_face: A skrytá kamera taky dobrá :grinning:

Weli, se s R. držte a snad bude Maty vůči vašim bacilákům imunní :unamused:

Puzzi, prý museli jsme ležet jako sochy :grinning:

Tak mě napadá, Janka vůbec neslintá, když si myslím, že jí lezou zuby, tak by měla, ne? :confused:

Pantáta přišel na oběd, jdu mu nachystat.
5. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak konecne se mi podarilo toho naseho smudlina uspat!
Noc u nas dobra, spal celou dobu v postylce. Jsem ho asi 2x musela vratit do lehu, ale dobry. V 6 mliko, pak si chvili hral a pak jeste spinkal do pul 9. Od te doby nic, az tedka usnul. Akorat jsem vubec nestihala na pc, protoze jsem s nim musela byt.
Tak si jdu konecne udelat snidani s obedem dohromady a pujdu vas docist :wink:
5. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, hlásím míry: 8 080g a 73cm, jsem ani nepočítala, že bude tolik vážit, je fakt teda, že má pěkný faldíky ... celkem nás doktorka chválila, jen se máme zaměřit na motoriku, aby byla víc na břiše a lezla, před třemi dny nastal zvrat, tak snad se to posune tím směrem ... pokud by tak za měsíc nelezla, tak máme dojít a napíše nám pár návštěv na rehabce, poradí mi tam pár fíglů, aby lezla ... tak snad to nebude potřeba .. jsem malou nakrmila a teď se pokouší usnout, zatím neúspěšně ... :angry: ... byla jsem se mrknout na ten úklid, vypadá to dobře, půjde tam se mnou Pavka, pohlídá tam malou, velký místnosti 2+1, půjdem tam dopo na 2 hodinky, pak dojede mamka a kamarádka od Hodonína (leta nikdo nedojde a pak všichni najednou) a až odjedou, tak to tam půjdeme dorazit .... snad to zvládnu, odměna je odpovídající, tak budu mít "injekci"
5. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jsem taky zjistila, že čímdál víc experimentuju s jídlem pro malou, aby to měla pestřejší, a začíná to nést ovoce, i ty přesnídávky jí chutnají víc ty moje ... jsem měla jablka jako na kompot, je to řidší a není to tak strašně sladký jak přesnídávky kupovaný ....
Drak tam pokřikuje, tak jdu uklidňovat ... chceme jet ke tchýni, tak bych ráda, aby spinkala :wink:
5. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, to jsou šoky v noci , co ? ... nám už se to párkrát taky stalo, že se krademe po tmě do ložnice, a najednou dupání do peřiny a oči přes celou hlavu ... děsná sranda, srdíčko jsem měla až v krku, tyjo, jako znovu uspávat nebo co ? to jsou nervy .... s tím házením věcí ze židličky, to je u nás stejné !!!! a významné pohledy, jako : kdo to asi podá?

Jsem si koupila ve městě v pekárně hertepláky s mákem a povidly, teda to je dobrota .... to je životospráva!
5. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak já nakonec koupila v tescu mega pack huggiesek classic za 279 kč! - no ale koupila jsem trojky a už jsou maxovi teda na knap...budu muset už fakt přejít na 4...sice teď jsem měla čtverky alberťácké...ale ty mu jsou zas velké...tož sa v tom vyznajte! :grinning:
jinak jsem teď byla na kafi s kámoškou, co má dvou měsíční Alžbětku...ješiši, takové malinké cosi to bylo...kam se hrabe náš Maxouš! :grinning:
m1rti: jéjda, to je drobek to tvé dítko, já dnes Maxe vážila, jen tak odhadem na naší dig. váze a on má už 9 kg! :confused: ... on za měsíc příbral skoro 3/4 kg! :zipper_mouth:
5. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkně děcka rostou :dizzy_face: Kde jsou ty naše miminka :slight_smile:

Za chvilku vyrážím k mamce na kafe, tak se s vámi chci podělit o svůj dnešní převratný poznatek, JAnka baští krásně mnou vařené nebo přesnídávky, ale teplé, ne studené, nebo vlažné. TEPLÉ. Normálně jsem kulila oči jak baštila přesnídávku. Zjistila jsem to u oběda, že jedla brambor s květákem, broko a mrkví a najedenou se začala šťuřit, zkusila jsem lžičku a vlažné, tak šup do mikrovlnky a dojedla v klidu úplně vše :dizzy_face: Tak jsem jí teĎ přihřála i přesnídávku a ona se po ní šla utlouct. Za studena dá max. 2 lžičky a plive :slight_smile:

Jdu balit děcka a vyrážíme do světa.
5. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek