• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
pospi: to naše dítě musí mít vše zas studené.... :sweat_smile: to je prča, jak je každé dítě totálně jiné! :sunglasses:
5. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to snad neni pravda, takovej dlouhej prispevek jsem psala s reakcema a vyplo se mi to :angry: kuwa :angry:
Samozrejme si nic nepamatuju :angry:
Psala jsem to na nekolik etap, protoze me maly vubec nenecha. Spinkal jen hodku a pul a z toho jsem byla hodku s brachou na skypu. No nic, tak se omlouvam za nereakce....

Vanil pekny video i fotky. Tomik je krasnej s velkyma kukadlama :dizzy_face:
Weli ajeje, u vas zase pro zmenu nemocni vy :frowning2: Snad se brzy vylecite a hlavne at to nedostane Maty zpatky :pensive:
Novi ty mas teda taky peknej zahul porad :astonished: Fakt by se ti hodila ta helma pro Slavecka :wink:
Laus tebe jsem se chtela zeptat, odkud kupujes nehty a ty gely a vsechno. Jsem si rikala, ze bych snad mohla zkusit delat tohle tady. Znamym a tak. Ale asi je lepsi na to mit i papir, co? Kdyztak mi napis IP. Diky :slight_smile:
Marti Marketka taky moc krasnoucka na fotkach. Cela maminka :slight_smile:

Tak a uz mi ostatni vypadlo :frowning2:

Malej si tedka hraje chvilku sam, tak zkusim docist zbytek jeste
5. srp 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti super nejake penizky navic :slight_smile:
A krasne miry Marketky :slight_smile: JA zkusim Jaydiho zvazit zitra nebo v pa u kamosky, co ma vahu na deti :slight_smile: Jsem taky zvedava, kolik bude Jaydi mit :slight_smile:
Pospi tak to mne Jaydi sni spis studene :grinning: i obed. Max vlazne
:wink:

Tak na konci uz toho moc nebylo, ufff. Ale nakecaly jste tu toho pozehnane :grinning:
5. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky..
u nás docela zajímavé odpoledne. Honzík blinkal, co blinkal, hodil takové 4 velké šavle.. 2x jsem ho musela převlíknout, naštěstí tady byla mamka tak mi s ním pomohla. Podržet ho, vysléct, převlíct.. všude samé zvratky. Hrozné, bylo mi z toho šoufl, tak strašně mi ho bylo líto, měla jsem strach a prostě mi je z toho šoufl ještě teď :frowning2:
spinušká už asi hodinu, ale projistotu jsem mu zapla Nanynku a pár dní na ní pojedeme... už asi měsíc jsem ji nezapínala.
Jdu omrknout co povídáte....
U nás příkrm Honzíkovi taky jede teplý.
pospi pozdravuj ve světě ty Švando :grinning:
marti 8 kg krásných, pořádná ta tvoje holčička jest to jo.
Petruš nehtíky by byly super, pokud jsi zručná tak by sis tam u vás mohla i přivydělávat.
Jak je Rayovi po tom pádu JD? už na to zapomněl? A malej je v pořádku?
Novinko SLávek je šikula!
Puzzi nojo kazišuk :grinning: kolik dneska popolezl cm za křupkou Honzink?
Momou Anička, Kubaj super! Máš to doma veseloo :slight_smile:
weli nemocná jo? chudáčku.. i Rosťa? ajéééje, tož se brzy uzdravte!
dedulko takže plenky máš? no to je fajn.. takže akce byla?

Mišáček ušáček je vzhůru tak já pádím.. jak byl odpoledne tak špatný tak ho nosím v kuse i na rukou, když jsem ho položila tak plakinkal, až slzičky bibínek můj maličký..
vypadá v pořádku, tak snad mu jen něco nesedlo
5. srp 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky matky
ja sem dneska od rana v zaprahu robila sem zemakove placky a zavarala sem cervenu repu fuj tak amm ruky spinave a vubec to nejde umyt no co uz, takze mam zavarene, Bejku doma Petka este ostala u mamci tak nech si pomaly zvykam ked bude od nedele v tabory.

nasla som videa m1rti marketka sa krasne smeje a prska :dizzy_face: je to zlaticko :slight_smile:
sami Domisek je teda clen jak spiva mamaaaa a tie kocicky jak tam prebehnu to je neco bych to asi neznesla :sweat_smile: a jaku rychlostu sa domi plazi hotovy zavodnik :slight_smile: a video domi a nikolka od nikule je tez suprove som sa nasmiala :dizzy_face:
tiez som viedel avideo hanyska ale toho uz som chvalila ine som nenasla mozno nabuduce :dizzy_face:
5. srp 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti hertepláky neznám, to jest co? z jakého těsta?
U nás je pravidlo, že my jdem spát a mládě spustí, prostě nic neobvyklého :slight_smile:
Chlapáci si hrajou na zemi, to je tak hezké, mládě vypadá že je ok, odpoledne jsem mu ani přesnídávku nedávala.. jdu chystat koupání..
5. srp 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bartalko ahoj mamakami tys hospodyňka takhle s řepou :wink: Šimonko tě nechal jo? Hondý bobek. Kam jede Peťka?
lobka tu dlouho nebyla, mamča asi taky nestíhá.. no jo 3 děti, to nejní žádný med co?
leda mít vrtuli v zadku a mít pohon na zadní vohon :grinning:
5. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak ste sa bavili co vasi prcci zpapaju a co ne tak my s tym problem zatat nemame tuk tuk tuk šimon je jak kyselina zezere vsecko co mu dam ci je to kysele sladke alebo take nijake a rad ma aj kupovane a aj to co nachystam ja takze to je zatat parada :dizzy_face: s babama sem mala problemy a s Bejku mam dodneska ta nepapa skoro nic a vazi 14 kg šimon10,5 takze uz ju dohana :grinning: a to bude mat bejca 5 rokov :slight_smile:

megn chudinka hanysek snad uz mu je lepsi, co?
5. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
petka jede na tabor nekde u Piestan takze ne moc daleko ked nebudem stihat dojdem si pre nu :wink:
mamka mi vozila dve hodiny šimonka tak som to postihala neco aj se šimisem ale byla to makacka lebo si vyzaduje stale pozornost ked sa mu nevenujem furt reve som z neho fakt na prasky, teraz prave odkusol z kupacej takej penovej blbosti a zvachal to z huby mu isla pena fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: boze som mu to nasilu vytiahla a tak strasne revaaal az mna hlava rozbolela kurnik :frowning2:
idem ich pokupat s bejku Petka mi fakt chyba :unamused:
5. srp 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme doma, Janka spí, Ríša okupkaný a válí se po taťkovi u zpráv. Podařílo se mi mamce nainstalovat mikrofon se sluchátkem na ucho, nevím, jak se ta věcička jmenuje, ale můžem konečně spolu skypovat o 106 :grinning:

Petronuš, to nasere, když se vyzmizíkuje příspěvek :angry: :sweat_smile:

Bartalko, musíš to mít fušku, 3 děcka, ikdyž Peťka už je velká, tak trochu pomůže, ale stejně, starat se musíš hlavně ty :unamused: Já jsem se dneska tak rozlobila na Rišku, až mi začali kovaříci kutat v hlavě, tak jsem se raději hodila do klidu. Jako je to záhul s ním celé dny sama, on se nudí a vymýšlí kokotiny, ale já nemám čas si s ním furt hrát, musím vařit a uklízet a Janka vyžaduje společnost, no je to fakt na palici, někdy :unamused:Snad nám všechnu naši péči naši potomci v dobrém jednou vrátí. :pensive:

Majdi, prý Švando, uvažovala jsem, co tím básník myslel, až se mi ze závitů kouřilo, a cvak docvaklo mi to :grinning: PAní Tárová je asi velká čtenářka, co? :wink: Chůdě Hanýsek, a čím to? Nevíš? :confused:

Marti, to je super s tím melouškem, korunky se hodí :wink: Hertepláky neználek :confused:

Dedul, Petronuš, tak fakt asi každé bříško chce něco jiného. Riška taky jen teplé, i čajík, jak zchladnul, tak mi nepil. Používala jsem furt termosku, u Janky asi budu muse taky. Mám takovou tu termotašku na láhev. :slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem z5. Teda jsem v loznici a cekam, nez malej usne :angry: Dole uz byl hotovy a prinesem ho nahoru a energie ma na rozdavani. Hlavne, ze ma oci jak angorak unavene :angry:

Co to ctu Megn? Copak je Honzikovi? Snad bude v pohode :pensive:
Megn diky za optani. Ray je ok, akorat tedka vic ostrazity :slight_smile: No a smudlin je stejne aktivni jak predtim :sweat_smile:
Vrtule v zadku a pohon :grinning: :grinning: :grinning:

Bartalko ty mas chvili cas, jak jsi sama a misto toho zavarujes nejakou hruzu :angry: proc nespocnes? :wink: Ale bez Petky to urco taky zvladnete. Na druhou stranu si Peta aspon taky na chvili odpocine, ne?

Pospi taky tezky den :frowning2: Tak si dej nohy na stul a otevri si pivinko a hod relax na chvili :wink:

Prdola mi zatim porad lozi po postylce z jedny strany na druhou. Si ho nevsimam ani on me. Ale jen odejdu, tak spusti rev. Tak zkousim takhle. By me zajimalo, kdy odpadne...
5. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hertepláky (moravsky jsou herteple brambory) .... jinak bramborové placky pečené na kamnech a plněné makem a povidlemi ... u nás se tomu tak říká postaru, protože jinak bramborové placky, čili bramboráky, jsou ty na slano ze strouhaných brambor (česky cmunda) ... ale byla to dobrota !

Jinak zítra tady nebudu ... ráno mažu s Pavkou na ten úklid, pak návštěvy - dvě - pak zpátky douklízet, když budu jakž takž ok, tak vám napíšu večer jak mi to šlo ...
5. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronuš, vytáhni mu z dupy duracelky :grinning: Prý si ho nevšímám, ani on mě :grinning: To je jak u Marty, ona to psala nedávno podobně :grinning:
5. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, aha, tak placky nasladko? :confused: Neznám :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Lobka jela na dovo, ne?
5. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti taky neznam placky na sladko :wink:

Pospi duracelky jsem nevytahla, ale hovino jo. Se zase pokajdil Dneska uz po 3. Rano, po obede a tedka :grinning: A opet energie spousta kurna :angry:

Zkusim jit dolu, co se bude dit.
5. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ty placky jsou suchý, jakoby bez chuti, chuť dělá ta náplň a je to moc dobrý, moje babička je dělávala na plotně kamen ... dělá se to z vařených brambor , ještě teplý se to naplní a zaroluje
5. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak chutná to jako lívance s náplní, ale jsou lepší a nejsou mastný
5. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulko, Maxík je kus chlapa ... já to počítala, tak Markétka za každý měsíc přibrala 540 g ... což je dost, děti 6-9 měsíc přibírají 400-500 g, tak to přibrala na horní hranici ... a dlouhá je teda taky dost, píšou 1 cm za měsíc a ona za 2 měsíce vyrostla od 6 cm .... no po mě nebude, já jsem prcek :grinning:
Dedulko, ty plíny jsem včera koupila taky, ty stejný co ty ...
5. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dočítám ještě včerejšek :slight_smile:

Pospi, se z Tebe poseru :grinning: Efektní, stylový háček na kabjulku a Ty na něj pověsíš plácačku... :grinning: :grinning: :grinning: No to jsem ještě nežrala :grinning: :grinning:

Dedul, jedny plenky bych Ti časem (až teda nebudeš mít-zase už ses zásobila, paní karfíková :grinning: ) eventuálně mohla prodat. Kurňa ani nevím, kolikátky to jsou... furt dávám látkovky, tak je asi nevyužiju... :wink:
Jo, Dedul, nedovezl Ti včera Dedulák náhodou kfítko v kfjetináči? Jsem včera potkala chlapíka, o kterém jsem si myslela, že by to mohl být Tvůj drahý :wink: :grinning: Ale možná to byla podobnost čistě náhodná....

Dneska jsem zkoušela dát Víťulínovi jablečnou přesnídávku, co jsem dělala (slovy dva kusy skleniček :grinning: :grinning: ) a jela mu :dizzy_face:

Novi, kuwa tu Tvoji odtučňovačku bych potřebovala :grinning: Ten můj je teda taky divoch, ale zatím se teda vždycky stačím najíst :grinning: :grinning:

To mi připomíná, že se Megn ptala, jak jde zdravá strava... No nic moc, jsem na to nějak hodila bobana, jsem si dneska smlsla, sežrala jsem Milu a pár chipsů... :sweat_smile: Jediné zdravé byla kedlubna a meloun... :sweat_smile: No můžu si za to sama, že su jak kysňa :rolling_eyes: No a teď si ještě dávám víneeeečko rudéééééé :grinning:

Posílám a jdu číst str. 193
5. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, paráda že jsi na to přišla s tím ohřátím jídla .... já to teď vychytávám ,že si malá u jídla hraje .... a míchám půl na půl to co uvařím s kupovaným, jak vypotřebuju, co mám v zásobě, tak to zkusím naostro jen to domácí ...
5. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak spunt chrape. Samozrejme rev, jak jsem sla dolu. Jsem ho chvili nechala, ale pak mi to nedalo :pensive: No a on zase usmev, jak jsem prisla, ze :angry: Jsem mu dala zbytek flasky a vytuh :slight_smile:

Laus jsem se nasmala nad tvym prispevkem :grinning: Jinak diky za IP. Ja na nehty chodila nekolik let. Tak trochu vim co a jak. Ty akrylove se mi libi vic. Se na to podivam a popremyslim :wink:

Stahla jsem nejakej novej horor, tak se pujdem divat. Radeji driv, snad Ray neusne :astonished:

Taky mame vinecko rudeeeee :grinning:
5. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, tak vám teda přeju, aby se vám och och vydařilo dneska, místo toho včerejška s Kazišukem :grinning: Mmch, když jsem vyslovila slovo kazišuk před MM, tak se šel dochcat :grinning: :grinning:

Marti, super míry :dizzy_face:

Peti, ohledně nehtů máš IP :wink:

Magdi, to mě mrzí s Honzíčkem :frowning2: Že by z horka? I když dneska to nebyla taková hrůza... No snad mu bude líp!!!!

Tý jo, Marti, hertepláky slyším prvně :confused: :wink:
5. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nejprve píši a pak dočtu!
Tak jak jsme se tu včera bavili o zubech tak na nás přišla hnedle rána shůry :stuck_out_tongue_closed_eyes: noc totálně na nic snad nejhorší za těch 8měsíců..Soninka sice neplakala to ona nemá ve zvyku ale nespala..furt se převalovala lezla budila kňourala a povídala a vstávat jakože v šest no já totál mrtvá tak jsme vstali, ale zdála se mi nějaká teplá a ejhle teplota..za chvilku ale chtěla prso a usla, probudila se v půl deváté a zase tak 45min vzhůru a usla až do půl dvanácté....no celej den v tomhle duchu s teplotama a odmítá jídlo, chce jen prso a šmejdí jazykem po dásni....stihli jsme i 8mi měsíční kontrolu a Dr. se tvářila že asi fakt zuby, že už se to tam chystá a krk má čistej..rýma kašel nic..no a zvážila ji a 8,5kg..jenže holky my byly na očkování před 14ti dny a to měla 8kg, takže za 14dní přibrala půl kila!!! :fearful: :zipper_mouth: :confused: není to nějak moc proboha zvlášť teď když tolik leze! Jsem z toho fakt jako hodně zaskočená a rozpačitá ale je fakt že jsem si říkala že se ji nějak udělaly kejtičky a pivásek :zipper_mouth:

Mo - ty kaše se kupují ve zdravé výživě a nebo ty bezlepkové mají v lékárně a nebo se daj v kterékoli lékárně objednat (www.mypin.cz)
5. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já teda zírám, .. a navíc mě překvapuje, že právě holky z Moravy vůbec netuší o čem je řeč ?
5. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, jj, akrylové jsou super, parádně drží, leč ten pušinec... :confounded: :grinning: Jsem se snažila najít něco, co by nesmrdělo, ale bohužial... Tak kdybys na něco kápla, dej tip :wink:
5. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jumi, teda, noc hrůzy... :frowning2: Snad se zubík brzo vyklube a Soňulka bude v pohodě!!! :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus u me to nebude tak brzy, neboj. Ja nez se k necemu rozhybu, to trva :sweat_smile:

Jumi krasne miry Sonulky, ale tak co, roste, ne? A zoubek jeste nevidite?
5. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik, teda si užíváte, a Sonička krásně přibírá, asi jí chutná ... držím palce ať zvládnete tu teplotu, třeba je to fakt zoubek ...
5. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu do hajan ... mějte se ... dobrou noc ...
5. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek