• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
yo a baby čo sa stazujete ze krpci od rana zaspali az teraz, tak napriklad taky Slavko energik od 5:30 nespal vobec. jeho posledne dni su take, ze jediny denny spanok sa kona okolo 14:00 a na 10 minut, maximalne pol hodinu. vcera len 2 minuty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co ja budem robit??? asi ma odvezu :rolling_eyes:
6. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Novinko, to je drsny s tim Slavkovym spanim, spis nespanim :astonished: Me by odvezli....

Holky jak delate hrasek? Ten normalni? Ja tedka udelala hrasek s bramborem, ale i kdyz to namixuju, tak tam je docela hodne ta slupka. Tak nevim nevim, jestli mi to bude Jaydi jist...Uz vidim, jak u toho natahuje :unamused:
6. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrus ja delam hrasek ze ho povarim s cuketou nebo necim, pak rozmixuju, a pravda jsou tam torsku citit slupky, ale Matymu to jede, treba dneska zblajzl vsechno mnam :wink:
Ja jsem uplne dorazena, hotova, z nosu mi tece, slzi mi oci a bojim se at to znovu nechytne matysek idkyz neni jeste stale vyleceny :frowning2:
Novi teda ten tvuj Slavko ten ma vydrz :unamused: a ty taky vydrz holka, snad to bude lepsi, idkyz asi ne :unamused:
6. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Nahrala jsem vcera Matyho, ale je to z fotaku a tam asi nemam mikrofon tak mame vide bez zvuku, ale aspon neco. mrknete kdo chcte. http://www.youtube.com/watch?v=6uzlCvY9RIc
6. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli diky, taky k tomu dam cuketu, mam ji nechanou ze vcerejska jeste :slight_smile: No uvidime, jak mu to pojede :grinning:
To musis mit taky tedka pekne tezke s tim, jak se citis :frowning2: At uz te to prejde...vas vsechny :pensive:
6. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee, ten je spravnej :slight_smile: taky rad na casopisy jak ten nas? :grinning:
6. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrus uvidis, myslim ze mu to bude chutnat. Je takovy sladsi ten hrasek. Ale Jaydi je jedlik ne? :wink:
Jj ale to prejde, hlavne aby to nechytl Maty. my se s tim nejak popereme.
6. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli: Maty je správný :wink:

Holky, mám tu cuketu a nevím co s ní. Máte nějaký ověřený dobrý recept?
6. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli jedlik jak na co. Kousky mu moc nejedou....

Momou ja jen pridavam cuketu do hodne jidel. Ale nejaky extra recept nemam :unamused:
6. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou ja delam z cukety rychlou buchtu jakoby jablecnou a nebo ji navar kubikovi, nebo smazenou, nebo ji vydlabej a dej tam mlete maso a posypat syrem a nebo tohle miluju http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=52808 :wink: snad si vyberes :slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli: Díky vyzkouším :wink:
6. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli ten recept vypada dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych taky nekdy mohla vyzkouset :slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=Ai6iz4yoEmI Jeste Matyaskuv prvni ponor.

Jj zkus je to mnamka, a takove lehke letni jidlo. :slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
čauko, jdu se tady uklidnit po obědě totálně nevydařeném :angry: všude samé jídlo! totální hrůza jakože, musela jsem převlíkat, utírat sedačku, zem, sebe... jsem na nervy ještě teď a mládě se vzteká u šuplíků, třísk, prásk. Snědl tak 4 lžičky a to snad přeháním, nadavovalo ho, nevím jestli to má po tom včerejším blití nebo co. Dneska je OK jinak puzzi, dík za optání. Sem vás proletěla, tak si jdu v kidu počíst, asi si uvařím kakajíčko na nervy.
Ježiš ten má náladu, te'd prozěmnu kouše plyšového psa a nadává :grinning:
Petis můžu tě uklidnit že Kájka toho sní dosti, to mladej kolikrát nesní ani malou skleničku, k velké jsme se ani nedopracovali.. tak bu'd v klidu :wink:
6. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ty woe, já ho jdu dát spát, bo mě bolí hlava :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jej, chudacek, takovej sok :grinning: Ale super :wink:

No my jsme po obede. Jaydinek spapal vsechno, a to jsem toho udelala docela dost. I na zitra bude. Asi ani nezjistil co ji, protoze pochodoval od jednoho supliku ke druhemu a jen oteviral pusinu :grinning: Ale kdyz me v te zidlicce nechce sedet! :sweat_smile:

No a pak jsem si dala ja ciabatu s kurecim masem a samozrejme ode me smejdil. Jsem mu dala kousicky kur masa a pak i trosku toho chleba s maslem a vypadalo, ze chutna. Az moc :grinning:

A novinka u nas! Jaydi se naucil chodit ze schodu. Teda sleze z tech dvou, co mame v obyvaku :astonished: Jsem se na nej divala a trosku nechapacka :grinning:

No nic, jdeme za kamoskou ven tedka. Takze vecir cus bus :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Megn drz se ...bude to zase dobry :grinning: :wink:
6. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Majdi bobku, co ten tvuj hanysek vyvadi? Snad bude zase lepe, treba mu jen nesedlo po vcerejku. :wink: Odpocin si.
Maty spinka, usnul hned po obede jsem zvedava jak dlouho mu ten spanek vydrzi :wink:
Petrus co to je ciabatu? nejaky vas chleba? teeeeeeda ze schodu? kde se Maty hrabe na Jaydiho :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli takovy jakoby chleborohlik. Je to placate, to rozriznu a dam na gril chvilku, at je to mekke a krupkave. Potru maslem a je to mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrus ahaaaaaaaaaa to musi byt mnam i bez vseho ostatniho k tomu. Miluju certsve pecivo :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Vanil, Honzík má právě taky tyhle tendence být v noci vzhůru a vypadá na hraní, ale to mlíko ho zázračně uklidní. Díkybohu, asi bych ho nechala jinak vyřvat, já nevim :sweat_smile: Ale tady v Chor. ani to by nešlo, jsou tu okolo lidi, takže v noci, jak začne povídat víc nahlas, tak honem honem mlíko a ucpat mu pusu.¨
Vanil, my máme kameru, z mobilu nemám zkušenost. A pak z kamery přetáhnout do PC, sestříhat, upravit, to dělá MM. určitě je to fajn to trochu sestříhat, když má člověk program na to a čas, že to obereš od těch "nudnějších" chvilek.
Novi, spí aspoň slávko v noci? Kolik hodin?
Megn, uspáno? To jsou horké chvilky, co? Když Honzík u jídla vyvádí, což je naštěstí výjimka, tak v duchu nadávám "neštvi mě" apod. :sweat_smile:
Petruš, Jaydi je šikula, chodit ze schodů myslíš po 4 nebo rovnou po 2? :grinning:
Weli, ciabatty prodávaj v obchodech, je to italskej chleba, takovej bílej kynutej nadejchanej.
Honzík taky spí, zatím asi 30-45 minut, tak ještě min. jednou tolik a do růžova bych prosila.
6. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Mikulášovým pomocníčkům Slávkovi a Málince přeju za pospíchálky všechno nejlepší k 8M :dizzy_face:

Magdi, tož co ten Honzulák blbne? A netlačí se mu zubiska?

Weli, videjka hezké, Maty jako průzkumník a potápník :wink:

Ajeje, zbíječka a nahoře řev, Janku to probudilo, sakra :angry: Kéž už by byl večer a ticho :pensive:
6. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
hip hip hurááá, spíí. Novi tak Slávka jakože vůbec nechápu že nespí :confused: jak je to možné? Asi nechce aby mu něco uteklo! Supr s kojem do 8M :dizzy_face: tož tobě gratuluji k tvému předsevzetí a tvému bobínkovi krásné pidi narozky!
tak samo Málince! Jsem ráda že jsem neporodila 6.12.. se rodili samí ČERTI :grinning: :grinning: :grinning:
Petruš ze schodů? že mě to ani nepřekvapuje :grinning: normálně musíte ho dát na nějakou atletiku až trošku odroste, z něj bude vrcholový sportovec :wink: :slight_smile: u vás už se chodí a já jsem ráda, že se prďola plazí :sweat_smile:
Herteplacky ááha, tož to jsem doma.. u nás jedou bramborové placky smažené na oleji se švestkama :wink:
u nás se toto slovo vůbec nepoužívá.. asi spíš tam u vás jižněj Marti :wink:
Leni matýskovi to jde hezky na kolínkách, se nenadáš a bude ti utíkat a ponor vydařený, zvládl to na jedničku:slight_smile:

Momou ten tvůj manža :grinning: :grinning: to pěstuje zajímavé mezilidnské vztahy. MM by nějakého EX hnal bičem :grinning:
vanilko noc příšerná! my ji měli lepší, ale jinak u nás furt nahovno a na nic :grinning: se nikdá nevyspím.. do půl noci 3x vzhůru tož tak.. dál už nevím, to pak spí se mnou.. ani nevím kdy si ho brávám z postýlky do postele

Pospi tvůj dnešní den, ten popis, se tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vanilko Tomík je ukecaný.. ty ho dáváš do chodítka? :confused: ona možná ta kvalita na youtube je jiným rozlišením a když to převeksluješ, tak ono se to nějak zkomprimuje

Hanýsek mama vůůůbec, on je sám tata tata táta, dáda aj. už tak měsíc a půl. Em z něho nevypadne.

Puzzi pěkný večer jste si udělali. :slight_smile: tam máte nějaké místí známé, či taky nějaké věrné dovolenkáře tamtomu místu?
6. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky zuby jo? haha, si z nás děláte čurynu? ty mu nevylezou jen tak :grinning:
Pospi co tam doma furt rabujete? Ještě nějaké úpravy na domu?
ciabatta je jak obalená v hladké mouce žejo?

Holky vypere se vám vždy oblečko od mrkve?
Jsem včera prala HOnzíkovi věci, ale byly tam oblečka, které bych si se stálobarevným na 60 stupňů nelajzla, takže jsem vše vyprala na 40.. jo asi by to chtělo tu 60tku, tož to příště budu muset oprat zvláš't.. snad to sleze po několikerém vyprání
6. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
petruš to bude fajn až ti naši raraši budou jíst všechno :slight_smile: JD je pochtívačka jo? :grinning:
6. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
uf, zaspal presne o 14:00 :sunglasses:
pridala som fotos do albumu, aj z 1.dovči na chate aj starsie, aj novsie, nikdy som nemala cas.
Petri JD je majster, zachvilu bude chodit aj po strope :sweat_smile:
Puzzi zaspi medzi 21:00 a 22:00, kojo okolo 23:00 a 3:00 vstavacka okolo 6:00. marne sa snazim ho uspat cez den alebo aj skor v noci. ani narkoza by nepomohla :unamused: nech Ta Honzik vypocuje a spi kolko si prajes :wink:

jak som zacala davat doobeda jogurt, 1 aktivia ho vobec nezasyti. tu Hollandiu som este nevidela. musim pridat predsnidavku, dnes som mu dala este 2 broskyne+hrusku+pol hrste ovsennych vločiek+pol hrste kukuricne lupienky a bolo okey.
u nas slabiky vselijake, este mama, ale tata absolutne nie. a to do neho hustim kazdy den, ja poviem tata a on gaga :grinning:
idem sa najest a utriet podlahu, atd....kym spi, pa pa
6. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Magdi ja mrkvu vzdy za cerstva preperiem, ale raz sme boli vonku a ogrcal sa, tak som to dala do vrecka nech to neuschne a doma som to nasla v taske na dalsi den :sweat_smile: a jak to bolo stale mokre, tak sa krasne opralo do snehobiela (persil senzit.) a bez predpierania. tusim som mala na 60st.
6. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli: maty je dobrá potápka

Holky já bych chtěla s Kubíkem chodit plavat taky, ale bojím se. :frowning2:
6. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli videjko super, Maty je borec a to pri stoliku mas odo mna komentar na youtube :wink: :slight_smile:
uz idem lebo zas nic nespravim...kurnik to je take tazke sa odtrhnut ked som tu poriadne ani nebola :pensive:
este chcem najst video Domi+Nikolka a uz pojdem
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek