• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Marti tak super! A vybornej chlap i Pavla :slight_smile:

Pospi a jej, Riskovi je asi po tobe smutno :frowning2: Tak se na nej nezlob :wink:

Tak ja jdu taky spat. Jsem rikala v 9 a uz pul hodky presahuju.

Tak dobrou panmamy :wink:
6. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, videa si pustím v čr :slight_smile:
Marti, tak super, jak to Pavka i TM s Markétkou v pohodě zvládaj a že brigáda úspěšná!
Pospi, Honzík ze spaní na 4 a taky pase a tak, přesně jak píšeš, obrátím, vložím dudlíka, přikreju a spí se dál.
Pospi, tyjo, nikdo z nás nemá nervy vždy pod kontrolou, neboj, Riška tě má stejně nejradši ze všech :slight_smile:
6. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ja som HOTOVA! Po hodinovej psychoparty (na obed mal 1.x fazulu) len teraz zaspal. Ja uz nevladzem......:frowning2:
Vdaka za pochvaly fotos, este musim hodit videos ale to je piplacka...nevladzem viac reagovat, hlava mi pada. Bru močku :grinning:
6. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, nj, vždyť ty máš Čerta v albíčku, jsem dřív psala než uvažovala :grinning: :wink: Anička je šikulka, jak si nachystala fajně ty nohy :grinning:

Puzzi, ta poslední věta :sweat_smile: dík
Novi, to je masakr, jak Slávko nespinká ... Markétka mi pár dní spala jen hodinku přes poledne a měla jsem teda dost, bylo to náročný, on je prostě živel ... a žít je asi zajímavější než spát :grinning:
Petři, já Markétce taky dělala hrášek ,a ona mi to teda moc nechtěla (to byla tenkrát ta směs i s kedlubnou a já myslela, že to nechce kvůli kedlubně, ale vadily ty slupky z hrášku, to se prostě nerozmixne)
Weli, přeju brzké uzdravení, už by ti ta tělesná schránka mohla dát pokoj a mohly by odejít všechny neduhy ať už jsi jen zdravá mamina .... videjko zkuknu, hned jak budu mít zítra čas, dneska nestihačka
Moni, u nás je oblíbená na pásky nakrájená cuketa smažená, a do vajíčka dám nastrouhaný česnek, to je pak doblota!
Holky, my máme teď s krmením nějaké dobré období, malá na oběd (míchám domácí s kupovaným) spapá celou malou skleničku, to je mega úspěch, jinak jsem to pořád tak nějak pytlila, aby nebyly zbytky a MM se přiznal, že když dával malé svačinu (banány s mléčnou rýží), tak jí nedal bryndák a pojedla bez následků, pokud jí nedáváme velká sousta na lžičce, tak se fakt nezašpiní ... tak paráda
Slávkovi a Málince všechno nej, nej, nej k 8mi měsícům!!!! a Janince od Pospíchalky k včerejším 7mi měsícům .... máme tady velký rozptyl, ale to je dobře !
Majdi, bude to tak jak píšeš, u nás starší lidi říkají bramborám prostě herteple, a z toho to vychází ...
jinak na fleky jsem zkoušela Ariel na skrvrny, tekutej a vypralo se .. ale my toho moc špinavýho nemáme, Markétka se nějak nestihá u jídla zašpinit (hraje si a povídá a baští)
Novi, Hollandia jsou vyšší kelímky, máme dojem 190 ml, já tyhle jogurty miluju ... vyrábí se v Krásném Údolí u Karlových Varů, BM měl od tamtud kamaráda a jednou jsme u nich byli a koupili jsme těch jogurtů 2 celý plata, a doma to bylo sbaštěný snad za 3 dny ... já miluju nejvíc borůvkovej, čokoládovej ... vlastně všechny, jsem hroznej žrout :grinning:
Novi, malej ti toho tolik spapá, to ani není možný .... ovesné vločky necháváš nějak nacucat tím mišmašem? i kukuřičný lupínky, jo ? .. tyjo !!! ty taky teda můžu, dlouho jsem je neměla, musím koupit!!!! máš doma jedlíka Otesánka!
Moni, na plavčo se neboj ... je to paráda a dětem se to líbí, já už se těším, až v září zase začneme chodit ... malá vždycky tak ožije ve vodě, je jak ďáblík :grinning:
Novi, fotečky v albíčku suprový, Slávko je krásný chlapeček !!!
Petři, tak to naše děti váží zhruba stejně !!!
Pospi, teda jsem na MM koukala, já ho do ničeho nenutila, mě bylo jasný, že jednou přijde situace, kdy bude muset přebalit atd. ... krmil u na dovolené, a s přebalováním ... když jsem doma, tak je to automatika, že to dělám, já ale neva mi to ... máme každý takový svoje situace s malou ... poslední 2 dny MM uspává a malá vždy usne (teď je to náročnější, když se furt otáčí) ... včera měl radost jak malej kluk musela jsem se jít podívat do ložnice, abych věřila, že malá spí :grinning: on je někdy jak malej, ale je to milý :grinning: jinak Pospi, jak jsem psala, už jsem docela dodělaná, mám supr namoženou pravou ruku, ale analgetikum Kozlík zabralo, tak je to teď dobrý! uvidíme ráno !
6. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

taky nestíhám...

Dneska jsem byla s kámošem na kafi-Víteček byl zase zlatíčko :dizzy_face: Pak jsem proběhla pár obchodů, dorazila jsem někdy kolem druhé. Bohužel doma výkon žáden, milé mé díťátko nějak bojkotovalo spánek-spal cca 2 hodiny (a to bych řekla, že jsem optimista). K "velkému" spaní jsem ho uložila kolem sedmé, za půl hodiny byl vzhůru... Tak jsem se snažila ho uhoupat, ale furt nemohl zabrat. Tak jsem mu zkusila dát sunar a v momentě vytuhnul... No a teď byla sunarová dávka č. 2....

Hezká videa, holky :dizzy_face:

A Novi, fotky super :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Pavka taky překvapila, jsem uplně koukala, fakt! Zítra si to prubne nanovo, jsem se jí ptala, jestli jí to nevadí, to že má prázdniny neznamená, že bude kvůli mě vstávat 7,30 ale asi jí to neva, byla moc fajn, pak šla se mnou k nám a kecali s návštěvou ... odpo jsem ji hlídání ušetřila, věřím že měla radost, že má odpo volno ...
Pospi, to zamrzí, že? když ti to dítě takle řekne (je dobrý, že oni jsou zatím takoví bezelstní, že to řeknou, nic neskrývají ... ) se pak jako dospělí před nima uplně stydíme ... jsem to párkrát taky zažila ... ale dobrý to je, on si to člověk ani neuvědomuje, že reaguje blbě ... ale ty děti nám to připomenou ... on tě má rád, to je jasný a chce hodnou maminku :wink:
6. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dobrou, malé se něco zdálo, tak jsem ji byla utišit ... a jdu do hajan, ještě zítra to musím zvládnout a pak je u babičky Drnovské Vavřinecká pouť, tak tam budem průběžně trávit víkend ... neděli určitě celou ... dobrou!
6. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taxek docetla v posteli a pod narkozou Traminem jdu spat, necitim nohy
mm je doma a tvaril se, ze chape, vysvetlika jsem mu, co mi vadí ( ze cely den, ikdyz pracuje na notaku, tak leží a ja nevim, mam driv skocit... Snad si to veme k srdci... A taky jsem navrhla pár novych aktivit- kocarkovani, koupani a tak), no jsem zvedava... Doma je jen do sobotyv noci, pak letí do ciziny...
dnes jsem mela nervy na poliklinice ve vytahu ze smradlavyho chlapa... Víc az u velkyho pc, ale mela jsem strach jako svině ze se na me vrhne... Ufff
holky koukam ze nás tu je víc, co maj krize
ještě ze se mame
mam vás fakt rada :slight_smile:
cycu sraz

Btw: pristi sobotu jsem v OV na Cerne louce na vystave kocek a mezitím nějak budu jezdit po rodine... Ale treba by kafco na marasykaci klaplo :wink:)
6. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...u nás vstávačka ve 4 hod :rolling_eyes: ...protivný jak ďas...po 45 min. už jsem to fakt nedávala, tak jsem si k němu natěsno lehla a začala ho pusinkovat na čelíčko (to on rád) a jupíííííí do 10 min. byl tuhoň - dal si hodinku chrupec, já s ním a už je to lepší, dělá lumpoviny na karimatce..snad mu to ještě chvíli vydrží! :wink:

teda holky, s tím, jak dítě nechce spát přes den vám rozumím, to je pak na mašli...naprosto vás chápu a vůbec nezávidím! :unamused:
sami: tak snad se manža polepší...já byla včera na mojeho taky naštvaná, psala mi, zda má jít na stavbu, tak jsem mu řekla, ať se na to vyflákne a přijde za náma...no a přišel a šel si lehnout a dal si tak hoďku chrupec :rolling_eyes: ...jako a co?! tak jsem dělala uraženou a asi mu to docvaklo, tak si vzal křiklouna do klokanky a hoďku s ním pochodoval po baráku, dvorku atd...takže jsem měla chvíli klid! :dizzy_face:
momou: videa suprový...já mám videjek s Maxoušem moc, ale nějak se mi to na youtube nechce dávat...nechci, aby to každý viděl... :unamused:

a huuuž nevím, bo HOSIPA.... :confounded:
7. srp 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Ded: No já videí nemám moc, páč v mobilu to nevypadá až tak dobře, ale chtěli jsme se pochlubit a časem ty videa smažu

M1rti: Anička bude chodit od září a Kubík nakonec taky. Jen u Kubíka se bojím, páč vodu moc nemusí. To Anička je jak kachna. :grinning:
7. srp 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, vcera som uz neprisla, nestihala som, bola som s kamoskou v meste, potom kupacka maleho a nakoniec som aj ja zaspala asi o 21.00. Potrebovala som to ako sol, ale aj tak mi to moc nepoohlo, kedze v noci sme mali zas hraci kruzok. Tentokrat to bolo od 1.20 do 2.35. Mna z toho trafi :frowning2: .

Nakupila som drobcovi niake nove handriky. Kamoska mi zohnala HUGGIES z polska, kde vyjdu o 3.5 eura lacnejsie ako u nas. Ale bohuzial doniesla mi az 4+, takze asi budem musiet kupit aj tu u nas niake 4 za tie nekrestanske peniaze.

Petronuska, ja varim hrasok normalne zo zeleninou, a nezdalo sa mi ze by tam boli niake velke slupky. Ale ja to varievam celkovo zeleninu dost dlho.

Novi vydrz, ved Slavko takto nemoze vyvadzat stale, aj on sa musi raz unavit. A ako to je u vas v noci?
Prespi?

Weli Maty je zlaty. A mate taku istu sedacku ako moja mati.
Ten recept s tou cuketou dnes vyskusam, mala som na plane robit plnenu papriku, ale hento vyzera zaujimavo.

Puzzi dik, ale to si mi moc nepomohla, asi budeme musiet niekde pozhanat ten program na zostrihanie, a potom sa s tym pohram.

Je, Megn to je strasne, snad bude Hanyskovi lepsie. Aspon si trochu odpocin aj ty ked spi.
Hej ja ho uz niekedy davam do choditka, celkom sa mu to paci, vzdy si dojde k zaclone a natahuje ju.

Megn mne mrkva celkom dole z oblecka ide, ale horsie je to s presnedavkou, od tej uz mame minimalne 4 bodynka spinave. Ale v pondelok som hodila jeden bledunko modry podbradnik ktory bol priserne flakaty s plienkami na 90 a vytiahla som ho uplne krasne cisty, tak to tak asi skusim aj s dalsimi bledymi vecami, bud sa to vypere, alebo sa to znici. Odskusam. Mne na tu presnedavku nepomaha ani 60, a to este predpieram tie najspinavsie veci s arielom profesional.

Novi, Slavko je bozsky, pre teba asi najviac ked buva.

Megn, Honzik vyzeral dost mimo s Marusky, cakala som ze ju vytreiska tou sedmickou.

Dedul nech ocko je bez teplot.

Sam ti mas vecne trable s tymi kockami, ja by som to nezvladala, dieta a kocky naraz. Nemozete ich docasne niekomu dat. Bud kluka alebo hoku? Ze by ste ich nemali splocne doma?

Je Momou, Kubik je podareny s kockou, ako sa k sebe pekne tulia.A Anicka aka akrobatka.

Marti tak to je super ze uklid isiel tak hladko a Pavka postrazila malu bez problemov. A TM je super ze sa tak pekne postaral.

Este mi ostava posledna stranka, ale radsej to odoslem lebo by ma z toho j...o, keby sa to zmaze.
7. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
breee raaanko!
noc hrozna....pokracovanie psychoparty od 1:15-2:00. nevedel sa vyprdet z tej fazule, zaspal na prse. ZLATÉ KOZY!!! este par minut a normalne by ma jeblo!!!
dakujem za pochvaly fotečiek, to ma vzdy potesi :dizzy_face:
ach, boze, pisem to uz 15 minut, mam na rukach tornado.
Vanil a kolko vyjde plienka u nas? ja kupujem v rakusku, tam vyjde 4,70 Sk a je o mooc kvalitnejsia a ovela viac sa natahuje. ale ja pouzivam 1 denne, len na noc, ostatne latkujem. keby som vedela, teraz jak sme isli okolo vas (na dovču), by som Ti priniesla.
bezne v noci Slavko vstava okolo 23:00 a 03:00. definit. vstavacka o 06:00.
o tej helme ked ste pisali ze potrebujeme. Slavko si hlavu nebucha, naucil sa padat tak aby si ju nebuchol, ked pada tak ju dvihne do vysky ako sa len da :grinning: ale ide o to, ze vsetko bere, tahá, zhadzuje, ohrýza, aj káble alebo chyti sa uchytky na skrini a chce sa na nu vyšplhať, bojim sa aby nanho nepadla. kamoskina malá ked mala rok, sadla si do šuflíka pod TV a TV sa na ňu prevratil. nastastie, ze v poslednej 1/1000 sekundy ju stihol jej otec strhnut prec. TV mal 45 kg.
a o tom Davidovi, tak on pomaha dost, vcera fakt nemohol, musel riesit vazne problemy :pensive: nechcem to tu zverejnovat ked to cita hocikto... ale ja som taka krava ze si za to sama mozem, vecer ked mozem vylozit nohy tak este fofrujem az kym nepadnem na papulu (ahaaa, uz viem po kom to ma Slavko :sweat_smile: ) David sa onho vecer komplet postara :dizzy_face:
Sami snad to aj Tebe uz konecne vyjde... :wink:
a k tomu zrazu co si pisala o BA tak ja myslim ze lepsie by bolo v září kvoli Lobke, ale ja budem rada hocikedy. som rozmyslala o tych polštároch co som vam kupila, ci ich este chcete, ak nie, tak v pohode, ja ich predam :wink: len je to uz davno a situejšn sa mohla zmeniť tak preto sa pytam :wink:
Megn ma modry
Samicka modry
Laola oranzovy :slight_smile:
dnes mi pride na navstevu moja matka. ked som bola v květnu v Nitre, dozvedela som sa, ze ked mala tu oslavu 50-ky (ak sa este pamätate bola som tehu v 9.mesiaci a nepozvala ma) tak pozvala mojho byvaleho, ktory zo mna 5 rokov robil handru a totalne ma ponizoval a podvadzal, do oci mi povedal ze lubi inu, atd...:angry: tak jeho pozvala :pensive: neviem ci jej to mam povedat ze o tom viem, tajila mi celu oslavu a ked som sa o oslave dozvedela, tajila mi ze tam bol aj on. chcela by som jej povedat ze "ma to boli ze on je pre nu viac" ale neviem ako zacat.
tak som sa vykecala co som v sebe davno drzala, Slavko mi tu piští za ušami ale už som musela...idem k nemu.
7. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi: Slávko je pěkná divoch :sweat_smile:
7. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi je to OK, clovek sa potrebuje vykecat, inak by mu z toho preskocilo v bedni.
Huggies vyjdu u nas 5,8 a ked mi ich kamoska priveze z polska tak 4,8. Je to teda dost rozdiel, kedze ja latku nepouzivam.
Aj to vyjdu tolko len ked su v akcii, inak neviem, tak to nekupujem, vzdy si nakupim viac ked je akcia.
Ale teraz budem musiet asi aj bez akcie kupit, lebo tie 4+ mu budu asi este velke. Su az od 10 kg.

Tomi zaspal a ja idem varit, uz mam nachystane veci na tu zapekanu cuketu.

Zatim pa
7. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil tam maju akciu uz odkedy sa Slavko narodil, predtym som nesledovala. Ja som mu dala 4+ ked mal 6 kg (som si nevsimla pri kupe) a pohoda, tesnili. :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jen v rychlosti
očkování má max za sebou...dnes teda trochu řádil, ale pak jsem ho vzala na ruky a ok!
jinak - má 8740 g, cca 72 cm! :slight_smile: Mudra říkala, že je strááášně veliký! :grinning:
7. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
u nas noc docela ok. Vstavacka v 6, coz posledni dobou pravidlo, ale ja jeste polehavala do 8. Pak jsem ho nechala hrat si v obyvaku a lozit vsude mozne, dala jsem mu snidani a rikala si, ze pockam, dokud sam neodpadne. No a v pul 10 se skrabal na me a skoro mi usnul na rameni :grinning: tak spinka na balkone. Dneska vypada, ze bude krasne a je teploucko :slight_smile: Se tu ma oteplit, kdyz mame jet do CR :angry:
Po obede mame s kamoskou jet do Tesca, potrebuju koupit bodycka bez rukavu a uvidim, co tam maji.
Pak bych potrebovala dneska zacit zehlit, at to do nedele stihnu. Je tam toho hafo :confounded:

Sami jak pises, ze budes v OVe, tak me napadlo, ze bych mozna pristi tyden zkusila nejak dojet. Teda i s Rayem, jestli by nevadilo. Ale bohuzel nasi nemaji auto, ani si nemam kde pujcit, takze bych musela busem. Ale budu moct tak st, nebo ct jen. Ale bylo by super se s vama nekteryma sejit. Podivala bych se na time table a dala bych vedet, co? Jen takovej napad :wink:

Novi teda ta tvoje mamka....jak muzou byt matky takove na sve deti, nechapu! :frowning2: To je mi fakt lito. Ani nevim, jestli bych se s ni chtela videt....Ale pokud jo, tak bych ji rekla jen, ze jsem slysela, ze mela oslavu a doufam, ze si to pekne uzila :unamused:

Vanil vy taky mate dobry to nocni hrani :astonished: Nezkousela jsi mu dat mliko?

Jdu si umyt vlasy, dokud je klidek
7. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
'Dedul Maxik pekne miry :wink: A at je mu dneska dobre po ockovani :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ded: Maxík má krásné míry, ale je dlouhán :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem tu jen na skok..
My včera 40horečky dneska se probudila s 38 :pensive: takže nic moc..zase plně kojim protože jídlo nechce jinak je ale veselá a spokojená jen víc unavená...tak snad jsou to jen ty zuby..odpo se máme jít ukázat Dr. včera jsem ji volala dom jak jsem naměřila tu horečku..je zlatá..nabídla že když to neklesne hned k nám zajde a malou zkoukne ale naštěstí to nebylo nutné...bydlíme ve stejné ulici...

Dedul Max je kus chlapa! ale Soninka se svýma 8500 a 70cm mu šlape na paty :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi: ať horečky brzy ustoupí....tohle je naprd, když jsou děťata nemocná! :unamused:

jo a mudra mi říkala, že už můžu začítá dávat rohlíky a chleba (piškoty ne), a můžu pomalu začít dávat luštěniny...ale na ty si teda netroufám! :confused:
7. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi tak at je Sonicce lip :pensive:
7. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, Dedul, krasne miery ma Maxik :dizzy_face: dlouhán??? teda a co ma povedat Slavko so 77 cm :sweat_smile: vcera sme vedla seba lezali a David hovoril, ze je polovica zo mna :confused: ale ako tak pozeram, Slavko ma urcite najnizsiu vahu, 7000 g ale vysku asi najvyssiu :grinning: prajem Maxikovi nech je bez reakcie a v pohodičke
Peti zasa nakupy? Ty vole, vy snad kradnete :grinning: (srandičky :wink: ) tak prajem Samickin chmat a krasny dnik s kamkou aby si vecer na to zehlenie mala naladu :slight_smile:
Jumi fuuuha, nemas to lahke...aspon ze sa na dokinu mozes spolahnut a je taka ochotna, to nema hocikto. prajem Sonulke nech je coskoro fit a zacne papat, ona asi chce byt taka stihla ako mamina, ze? drz sa Miška, nech to uz mate za sebou...
7. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi jak zase? Uz jsem dlouho nikde nebyla... :wink: A jsou to jen male veci za malo penez. Ty bodycka tady v Tescu stoji 6ks za nejakych 5eur, nekup to. A potrebuju jen par veci na cestu.
Slavko je teda mega hubenej a mega dlouhej :grinning: :wink: :slight_smile: Ale krasnej :dizzy_face:
7. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, ja som mu dala nakoniec aj mlieko ale hranie este pokracovalo pol hodku, takze v hlade to asi nebolo.

Jumik to je fajn ze je uz Sonicke lepsie, snad to bude len tymi zubami, nie nic horsie.

Dedul krasne miery.

Cuketa po grecky sa uz pece, vyzeralo to super uz ked to bolo surove, ked to bude hotove to bude este lepsie. Uz sa tesim, ako si pochutnam.
A ja som sa bala ako spotrebujem cuketu co mi nabalila svokra.
Ja este robievam z cukety take nieco ako zemiakove placky, ale vecsia cast je cuketa a trochu zemiakov, a vysmazam take male placicky.

Tomi spi uz hodinu a 20 minut, este moze aspon hodku.
7. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Honzík má rýmu a trochu teplotu (38), noc hrozná, spala jsem asi jen 3 hodiny nad ránem. Do půl jedný jsem nemohla usnout, páč MM chrápal a pak začal Honzík otočky a neklid a slyšim, jak má plnej nos. Tak jsme ho vzali k sobě, trochu zkoušeli odsávat, řval, bránil se, mlíko moc nechtěl, prostě krize. Po chvíli breků apod šup do kočáru a šli jsme se s ním projít a uspat ho, páč mi to bylo hrozně blbý vůči sousedům, že tam v noci vyřvává. V kočáru po delší době usnul, tak jsme se vrátili a přenesli ho do postýlky. Ale ještě nespal tak tvrdě, takže se vzbudil a zase brek. Takže kočár číslo dvě a to samý. ke mně do postele, usnul po chvíli, za 10 minut opět otočky a brek, další pokus o mlíko a v půl pátý zase kočár, tam usnul hned, tak jsme ho tam nechal a spal do osmi ráno v kočáru. teď spí půl hodiny a zas brečí, achjo, MM ho uhoupal, no uvidíme na jak dlouho.
Ráno při hraní a sezení mu vyteklo hodně nudlí, ale pak dobrý, nálada normální, tak snad to bude jen něco menšího, nebo třeba další zuby?
MM je taky nemocnej, ten ještě navíc chraptí a pokašlává a celou noc chrápal, takže jsem ani nad ránem moc nespala - až se divim, že jsem celkem ok.
Vanil, ten program na stříhání videí, co máme, je Corel Video Studio a stojí asi 1500, říká MM.
Novi, tyjo, takže luštěniny zas dlouho ne! To s těmi máminými narozkami si pamatuju, hm, tak to je síla s bejvalým. Co jinak tvoje vztahy s mámou? Pokud cca dobrý, tak škoda to ničit zas vytahováním něčeho, ale asi by mi to nedalo a taky bych měla potřebu jí to dát nějak najevo, že je mi to líto.
Jumi, tyjo, snad taky zuby ty horečky vaše!
Dedul, nevíš proč ne piškoty? Já pár denně Honzíkovi dám v kočáru.
7. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej Puzzi, teda noc desna u vas :frowning2: Snad Honzulatko bude v pohode a vyrasi mu dva zoubky za to vsechno :wink:
Jak dlouho tam TM s vama bude?

Mne Jaydi spinka uz hodku a pul, tak super.
7. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi: Snad bude Soničce brzy líp.

Puzzi: Mi dr taky říkala, že piškoty nee, je to kvůli složení.
7. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek