• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Sami :grinning: tak aspon tomu rozumnela, ne? :grinning:
3. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, hrubozrná Sami, tak to jsme fakt ve správné diskusi :grinning:
3. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami chichty chicht. To je guud. Ja mam uz dneska dost! Hodna megn :grinning:
jumi vitej
3. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevadí, že máme i diskuse na Srazech? :confused:
3. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo Soňule má 69cm a 7340g :wink:
3. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi, taky pěkný kousek ženské :wink:

Holki, já už fakt valím do pelechu, zítra zase šichta. páček
3. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
damy, precitajte si pravidla fora, konkretne mam na mysli:
1. Skôr ako vytvoríš novú tému, popozeraj sa či už niekto takúto tému nevytvoril a či Tvoja otázka už nie je niekde na fóre zodpovedaná.
7. Nepoužívaj vulgarizmy a hrubé slová.
12. Nevkladaj do fóra obsah internej pošty. Jej obsah je adresovaný Tebe a nie verejnosti. (aj ked som vam vsetkym odpovedala na ip v podsate to iste)
3. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, jenze kdyz si chcem rikat basnicky pro deti, nechcem to hledat mezi 10ti strankama keců... :pensive:
3. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu taky do postele. Nejak me zase boli hlava, uz me to stve :angry:

Tak vsem dobrou noc preji :slight_smile:
3. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, všichni se lekli a zdrhli :sunglasses:
3. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dočtu vás "snad" posléze. Jen reaguju, co mi utkvělo ze staré diskuze:
Nikule, já teda taky chodím k doktorce, ke které jsem chodila i já, má přes 60 ale nenutí mě malou posazovat, nechat normální vývoj atd. S příkrmama mi řekla, to co už jsem věděla, tak nic neděláme špatně. ... jinak já mám stejnou zkušenost. Rýžová kaše s mateřským mlíkem teda nee, malá ji ale snědla, ale dneska mléčná s banánem, jedla ji na 2x a snědla všechno! Mě chutnala taky. ... s tím kojením jsi borec, ukojit tak veliký dítko. Já mám večer taky mlíka míň, tak to lepím tou kaší, a malá vypije v pohodě ještě ode mě. Na oběd dnes byla mrkev s bramborem a mrkve jsem tak ještě přidala. Sní tak půl skleničky. Zítra to dorazíme a začnem květák nebo brokolici.

Holky, k Pavle. Já jí jenom ukázala některý vaše reakce na tu "její" písničku. Byla potěšena :sweat_smile: Jinak nemám strach, že bych ji zkazila. Vyrostly jsme obě mezi samýma chlapama, ona už není naivka, je otřískaná životem, v tom dobrým. Taky bude jednou máma, tak ať ví, kde hledat pomoc, rady a pokec na relax.

Téda, škoda že jsem prošvihla to odpočítávání :frowning2: to byla paráda. Fakt jsme dobrá parta. Nevím jestli na jiných diskuzích tak jedou a jsou tak vtipní jako my :wink:
jeej, nakukla som a prajem vsetkym babatkam aj maminkam usmiate tvaricky a prijemne kecanie :slight_smile:
Sami asi nam neostava nic ine, len si niekde uplne inde zalozit nejaky blog.... :unamused: MK sklamal :cry:
dobru noc, viac zajtra
autor
Tak koukám, že jsme obdržely všechny tutéž odpověď... :sweat_smile: No nic, příště básničky vkládat jen do tématu: Jak to vyndám :grinning:
3. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já jsem ještě tady. Ale dlouho nebudu. Moje předsevzetí, že půjdu dřív spát mi nevychází. Ráno v 7,50 musím vyrazit na plavání. Nemám nachystaný věci, raděj natočím budíka, nebo zaspím. Malá teď vstává v 6,30 tak to by mohlo být ok. Po lekci máme focení v bazéně. Mám velkou obavu, že tou dobou už bude Markétka unavená (jen vyjedem z bazoša tak spí), tak nevím jestli to focení klapne. V nejhorším máme fotky z vířivky, ale pokud to bude jen trochu možné, tak bych ji pod vodou ráda vyfotila
3. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veřejně se omlouvám za porušení bodu 12. nějak jsem si neuvědomila, že by se jednalo o důvěrnou zprávu....
3. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, holk :grinning: y,
vy jste se dnes rozjely ...už 3 hodiny dočítám a furt nemám přečteno vše...fakt jako nevím, místo těsnopisu jsem se měla učit rychločtení, nebo co... :wink:

Jejda, tak bitka ohledně říkanek, jo??? Trošku jako nechápu...a admini přeci neprolízávají všechny alba, aby si tak jako mýrnyx týrnyx přišli na zdvojené ...to musel být teplý bonz...ale nic, básničky jsou supeeeer :slight_smile: ...já dneska Tobimu říkala "pohádku" na dobrou noc...říkala jsem mu, že jde pejsek haf haf a potká kočičku mnau mnau a jak tak jdou, potkají kravičku buu buu....a takhle jsem vyjmenovala asi 20 zvířat, až usnul :slight_smile: :slight_smile:

Lao, ty jsi číslo teda mega číslo...tvoje téma 1000 :slight_smile: , se poščím...

Puzzi,hovno story... :grinning: , hlavně teda bez vlhkých ubrousků...ojojojoj...jo, tobi měl ve 3 měs...6400 a 62,5 cm.

Sami, teda clo napařili velký...blbooooni...ježiš a ty jogurty s kulema apod...jsem si málem ustříkla do trenek

Jo, jinak jsem asi magor mega magor....dnes jsem se táhla do "krtečka" kuknout na tu chicco candy a taky mne nijak mega nenadchla....ty dezény mne prostě nějak nejdou do oka...bych brala i bazarovku, ale MM kafrá, že jako teda fakt néééééé....

Dnes Tobi sežrajznul skoro celej květák...teda jako tu skleničku :grinning: :grinning: :grinning: ...jak to dávkujete...dávala jsem mu jednu napůl, dnes teda asi 3/4 (možná by snědl i celou, ale bála jsem se, aby mu nebylo blbě...), zítra zkusím celou asi...a pak s další zeleninou zas po kouskách, nebo rovnou celou sklenku, když jí bude chtít??? Nemám nastudováno...nestíhám...

Jo, u mne novinka....po roce a čtvrt se zachtělo MS mne navštívit...no, mohla si to odpustit a dojít až po létě....sviňa :grinning:

Jsem kaput, jdu dělat hají.....jako tobísek :grinning:
3. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls tys nezklamala a zvedla mi naladu, uz jsem to chtela zabalit a ted je mi veseleji
se svým nakupováním si dej dovolenou v Opavě či Bohnicích, ty jo :sunglasses:
tak já mažu, než se dostanu do betle bude zas zítra
zdarec
3. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHA takže existují dvě témata - říkadla a básničky + básničky a říkadla a to je naprosto 100% v pořádku, zde žádný problém ani duplicitu nikdo nevidí..hmm tak koukám, že zdravý rozum a spravedlnost světem vládne...tenhle argument mě fakt ubil!
no řekla sem to jasně pokud se najde argument který mě přesvědčí, přestanu prudit..no čekala jsem že to bude argument který budu respektovat a uzná..tenhle mě spí přesvědčil o tom že s některými lidmi nemá cenu rozumně diskutovat - bohužel :frowning2:
3. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi- máš recht
po tom, co dnes holky našly za stupidní názvy diskuzí, které ani nefungují a mají už 2 roky staré poslední příspěvky a byly založeny kdysi z hecu...tak nic, no.
tak já nevím, budem si to psát do srazové diskuze nebo co? než zase pojedem na sraz?
3. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepacte, ze admini su len ludia a zamykaju duplicitne temy az ked na ne narazia
btw. samicka kde si videla tych 10stran kecov medzi ktorymi sa basnicky stratia? lebo na taku temu som odkaz nedavala
3. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Najviac ma stve ze vo vsetkych podobnych temach najdes plno kecov, linkov ktore o rok fungovat nebudu, namiesto toho aby si v kazdom prispevku rovno nasla basnicku. To je na hlavu! Ved ked chcem chleba tak idem pren do potravin a nie sa tam opytat kde inde ho maju.
3. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda nevím, nechci prudit nebo tak...ale jakej je problém mít třeba 10 témat podobnejch....prostě my jsme chtěly mít prosincovky básničky....prostě naše, co známe my....proč se to hned musí uzavírat a dělat scény a já nevím co ještě...no nic....kdyby se mělo zavřít vše, co nesplňuje ty podmínky, tak by nefungovalo žádný téma dýl než týden....
Tož to jen můj postřeh...

Tak dobrou všem...
3. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

tak u nás vstávačka tradičně, dnes přesně 4:42 :grinning:
tak jsem prcka nakojila (poprvé) vleže, abych si ještě dáchla...no však byl u prsa hodinu... :sweat_smile:

jinak holky-super název tematu :dizzy_face:

co se týče těch říkadel - kašlete na to...jen se zbytečně nervujete! :wink:
4. čer 2009 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Dedul, tyjo, hodinu u prsa ráno závidím, Honzík má flašku hotovou za 7 minut, jak ráno rychle saje a pak krknout a vstávat, šmitec :grinning: ALe zas jsem na tom líp než ty, dnes jsme si pro něj šli definitivně do postýlky asi v 6:20. Nahazování dneska taky ušlo, jednou skoro před usnutím (to mírně naštve), ale pak až asi ve 4 a v 5, takže super.
Holky, třeba nás vůbec ta Bubba nepráskla, já myslim, že admini koukaj do všech témat, co vznikly a jsou nový.
4. čer 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Tak u nás od rána vše naopak, Janka už si vesele hraje v sedáku a brácha ještě spí :confused: V noci přišel za mnou, tak jsem ho musela odvést do pelíšku a zahřát a teď leží naštorc postele, odkrytý, trčí mu nohy, ale spí. Řekla bych, že se zase někam rozběhl, ale cestou usnul. :grinning: Budu ho muset za chvilu vzbudit, dneska jede do školky.

Bylo tu v noci trochu dusno, škoda. Nač si ničit "prkotinama" tak pohodové téma jaké se nám podařilo vytvořit :wink:

Dedul, Maxíkovo vstávání mi strašidelně připomíná, jednu Riškovu vstávací éru v 4,50, trvalo to dlouho, ale spinkání se mu časem upravilo, tak vydržať. Pokud máš šanci, leháš si přes den s ním?, aby ses brzy nekantla. :wink:

Lauš, ta srdíčka v názvu tématu vypadají dobře a holky z mobilu téma snadno najdou, jsi šikovnice :slight_smile: Holky, to máme štěstí, že nás Laolka nenazvala Téma č. 222, ona na to má talent :grinning:
4. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
tak jdu dočíst, co nám tu včera napáchala Talls :grinning:
4. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pospi!!! :grinning:
4. čer 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Si du napsat básničku sem k nám:

Hořela švestka, hořela,
rozfajrovala se do běla.