• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
:slight_smile: Achooooj,
dočetla jsem poctivo vše, ale neotevřela jsem si druhé okno, takže vím zas houbeles, co jsem chtěla psát...ach jo, demence ve třiceti... :frowning2:
Petis, kočárek vypadá na fotce moc hezky, i ta zelenkavá barvička je moc hezká veselá...a ta cena super!!! No, mne se taky moc líbil casual, ale jak psaly holky, je krátkej...fakt má ta ložná plocha snad jen 80 cm a to mi přijde fakt krátký, já jsem od sporťáku chtěla, aby se tam pohodlně dítě vyspalo a nečouhaly mu nohy a hlava...záleží samozřejmě na dítěti, jak je velké...náš Tobi, jelikož je trošku větší,tak bych se bála, že v roce už bude přečuhovat...proto jsem nakonec zvolila ten Concord, ten má ložnou plochu snad 100 cm :slight_smile: ...Jane Nomád taky tak, ale je ještě širší, to je fakt hoooodne prostornej kočárek...Ale bůh ví, třeba ten sporťák ani moc tak nevyužijem...až bude Tobi větší, třeba bude jezdit už jen v golfkách...
:wink:
Sami, taky spokojenost s koupačkou - plaváním, jo? Super.
Pospi...teda s tím kouřením TM...no, to znám...můj nekouřil asi 5 let a najednou v hospodě, že si dá cígo...to jsem koukala jak puk...tak jsem mu to trošu okecala...ale nic, pokuřoval takhle na akcích dál...pak zas přestal,ale myslím, že si prostě občas dá...ale doma nikdy, to ho ani nenapadne...takže vykouří za měsíc cca 3 cigarety, což jsem ještě ochotná tolerovat...

Marti, hlavně, že tahám "komunisty" v kabelce a chtěla jsem ti je na srazu dát...mám ujezeno asi 5 kuliček...acho jo, hlava děravá...

Dneska jsem spala u našich, bylo to fajn, chrupkali jsme s Tobim jako doma....Tobi standardně celou noc :slight_smile: , od 20.30 do 7 ráno :slight_smile: ...Nemám já zlaté dítě???? :dizzy_face: Včera jsem v Hypce koupila 2 balíky těch Huggies, vzala jsem radši už 4 plus....možná ještě jednou vyrazím, fakt je to bezkonkurenční cena... :slight_smile:

Jo, jinak včera jsem dala Tobimu malinko banánu (máma dělal koktejl, tak když to rozmixovala bez mlíka, tak jsem 2 lžičky ubrala)...hrozněmu to chutnalo...a dnes z mámy vypadlo, že tam byl už cukr :angry: ...no a ráno měl Tobi v hovnousovi (zase hovna :grinning: :grinning: :grinning: ) takový mini černý tečky, kousíčky...tak nevím, jestli to nebyly natrávený takový ty "zrníčka" černý, co jsou v banánu...nebo co zas...už jsem z toho na palici z toho srandění...

Jinak Andy, znám vše červené od mrkve...proto jsem vzala nakonec tu červenou stoličku.. :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledníčko,

užijte si plavčo, holky :wink:

My jsme zase dneska vstávali v 6:30, jsem ospalá jak šlak :confounded: Teď jsem se vrátila s malou z venku a ještě chrupe v chodbě, snad jí to aspoň chvíli vydrží.
Odpo jedem k našim dělat vaječinku, doma budem až večer :wink:

Talls,
no právě že my jsme taky větší mimi, já jsem se ho zkoukávala v obchodě, tak mi přišel vcelku velký, ale jak to teď čtu, tak jsem na vážkách :unamused: MM se ještě líbil Maxi cosi, ale mi se tam nelíbila ta sedajda, přišla mi úzká a celkově taková jako autosedačka.
Až se malá vzbudí, půjdu ho přeměřit, nedá mi to.
7. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petis, was is das vaječinka? :confused: Já to znám jen v souvislosti s kaděním :grinning:
Andy, tak pak dej vědět, jak to Jendovi v plavču šlo :wink:
7. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, u nás noc dobrá - krmily jsme ve 2 !!! a pak v 6 !!! paráda. Vstávačka v 7,30. Dnes mám takřka volno, MM jde na fotbal,odpoledne dojde Pavla na návštěvu, půjdu ji pak doprovodit a stavím se za švagrovou na stavbě, pěkně jim to tam roste ! Mohli by do zimy bydlet, kdyby chtěli.

Sami, užijte si plavčo !
Pospi, tady svítí sluníčko, asi se vypršelo včera večer. Vypadá to na krásný den!
Andy, gratulace, ... tak Jenda jde plavat jo? Dobrý! .. a Máli šikovná, vidíš, že to s těma příkrmama půjde!
Simčo, můj dříve kdysi sem tam kouřil, pak leta nekouřil, a o svatbě si dali slavnostně s kamarádem na terase ... a už u té tradice zůstalo. ... tak to kašlu, hlavně když mi nekouří doma, a není to každý den. doma bych to nesnesla .... to je dobrý s těma komunistama , no co se dá dělat, tak někdy příště :grinning: Simčo, já ještě v té Hypernově nebyla, ale dnes se tam chystám, řeknu Pavle a pomůže mi , ta bude mít radost ! :grinning: Zas ze mě bude chtít něco vyrazit. :grinning:
7. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, no, vidíš, příkrmy půjdou, chce to čas :wink: Teda ten J.šel s dopisem hodně do sebe, co?

Jana dneska stávkuje se spaním. Vzbudila se v 5,30 a od té doby spala 2x po půl hodině. Normálně mi spí dopo i 2 hoďky v kuse. Včera jsem si dala 3kávičky, tak jestli je to tím :unamused:
7. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, to je klidně možný, mě malá po kafe taky blbne, zvlášť když jsem utahaná a dám si jich víc (tak místo aby mě to probralo a byla jsem ok, tak lítám kolem nespící Markétky), tak teď jen jedno denně, když už mám chuť
7. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao: ty nevíš, co je vaječinka???? nekecej - přece míchaná vajíčka, že Petis?! :sunglasses:
ale v souvislosti s kaděním - taky dobrýýýýý"!!!! :grinning:
7. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulko, já znám vaječinu jako vaječnou roládu, a nebo teda taky v souvislosti s kaděním, jako Lao ... u nás se tohle spojení s míchanými vajíčky prostě nepoužívá ... zajímavý, nejsme od sebe tak daleko a fakt tohle neznám ...
7. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já normoš přehlídla tuto stranu, jsem pakoš :sweat_smile:
Vaječinka jsem si myslela, že je celorepubliková, tak to je pro mě nóvum :grinning:
Dala jsem nakonec to prádlo ven a už i 2.pračku. TeĎ svítí slunko a fouká, takže ta 1.už je skoro suchá :dizzy_face:

Talls, mě Janka u našich taky v noci dobře spí, ale problém je usnout, to vždy musím nějak přečkat s brekem,no. 3cíga/měsíc jsou v poho, to bych taky tolerovala, ale jako ráno ke kafi, neeeee :grinning:
7. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :slight_smile:
Megninými Honzíkovi vše nej k půl roku! V půl roce si prý některé děti přehazují spací návyky, tak u hanýska by to tak mohlo být, to by bylo terno :sweat_smile:
Lobi, to závidím ty kafíčka, já bych s Honzíkem nemohla, nojo, já vím, já si počkám taky na to třetí dítě a to bude andílek :slight_smile:
Petis, taky síla s jídlem holčičky tvé kamarádky. Já teda Honzíkovi taky koupila slazenej granulovanej od Hippu, ale je od 6. týdne nebo tak nějak a moc toho nevypije. To mi ještě přijde ok. Dudlík do medu nechápu, je to jen na chvilku, ale budiž. Přislazovat zeleninu je určitě kravina, ale dřív se to dělalo, no nic no. Nebo když dá někdo v půl roce dítěti pribiňáka, tak s tím taky nesouhlasím, je to jen cukr a tuk a nezdravý, ale tohle neodsuzuju. Ale co nechápu je ledovej čaj pro dospělý s éčkama, v roce coca cola, párek, ve dvou letech kfc a tak podobně, to mi přijde hrozný.
Novi, já bych brala počet nočních vstávání dle dítěte, prostě kolikrát se vzbudí po večerním usnutí jen na jídlo. Jakmile se vzbudí na vstávání třeba v 5, není to už noční jídlo, ale krize vstávání :grinning:
Novi, tobě držím palce na tu tvou rodinu, máš to těžký s Davidem i s babkou atd. Kéž by dokázal david jít trochu do sebe, potřeboval by asi trochu dospět, že?
Taky jsme na začátku krmili Honzíka skoro vleže, ale teď už je v lehátku skoro vsedě. Na začátku je to lepší, když ještě neumí to jídlo posouvat dozadu do pusy, že jim to skoro vleže do krku teče samo.
Dedul, 5:30 u vás celkem úspěch, co?
Honzík včera šel spát o půl hodiny dýl (v půl osmý) a vstával o půl hodiny dřív (v 6), tak jsem se zas ujistila, že je lepší ho dávat dřív.
Andy, super s kaší i mrkví! Já teď vařím rejži, kousek kuřecího a mrkev a jdu mu to nějak namixovat, hm, to jsem na to zvědavá.
7. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, to pak písni,kolik jsi ho teda změřila :slight_smile: ...ale neboj, určo to bude dobrej kočárek...třeba nakonec budu já nespokojená s Concordem, kterýho jsem vybírala 3 měsíce :confounded: ...znám se :grinning:
Jinak jsem se zas nervovala u toho magorskýho cvičení a mamka mi říkala, ať se na to vyprdnu, že stejně výsledek je nula, když ho v tý pozici neudržím a jsme na nervy já i Tobi...asi je na tom něco pravdy...zbytečně se nervuju, fakt mne to totiž dokáže mega vytočit, když mi to nejde....ach jo, jsem otrávená...asi poprosím rehabačku, jestli není nějakej jinec cvik, kterým bych nahradila tento...jen jestli by nebyl ještě horší :sunglasses:

Vaječinku taky neznám :wink: ...míchaný vejce jsou prostě míchaný vejce :wink:
7. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, banán taky chci zkusit, jde to rozmixovat bez mlíka? jsem četla namačkat vidličkou, ale bojím se kousků.
Taky neznám jídlo vaječinu :sweat_smile: Jinak Honzík už dneska jednu udělal :grinning:
Marti, takže noční intervaly se prodlužují?
Talls, na co je ten blbej cvik?
7. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy neznáte vaječinu? Teda :grinning: :grinning:
U nás je to takový zvyk, že cca 6 týdnů od Velikonoc je doba dělání vaječiny venku na ohni a jj, jsou to míchaná vajíčka. :grinning: Je to taková tradice, vaječina se dělá s partyjou z práce, s kamarádama, s rodinou ...
A znáte slovo "vilijovka"? To je zase zvyk před Vánocema, že se dělá vilijovka z práce, s kámošema atd. Lidi se sejdou, pojí, popijou, poklábosí, třeba manžel má i 5 akciček z práce před Vánocema, tak to má náročné. A ten název "vilijovka" je z polštiny, vilija jsou vánoce.
Tady se u nás hodně mluví "ponašymu", tak proto ty výrazy :wink:

Talls,
naměřla jsem cca 85cm, no máš pravdu, nci moc na to, že má teď Kája už 70. Ale snad poslouží. Dnes jsem vyprala tu tašku, podložku i přebalovák, no je vidět, že na to nikdo nesáhl.
Určo spokojená budeš !!! Je to pěkný kočík, koukala jsem na Net. Taky se mi líbila i Teutonia, ale tam je cena úplně někde jinde a nešlo sehnat starší, pěněz nám je třeba-ta naše přístavba, koupě auta, letos to musíme nahodit z venku, pak nás čekají ploty, dlažba, no furt něco.

Malá je dnes pořád komplet poblitá, jak je nakojená, dávám ji do lehátka, ať se netočí na břicho, ale tam je nespokojená, jakoby "křičí", jako nepláče, ale ty zvuky jsou fakt síla, tak už jsme uvažovali, jestli je to kvůli nespokojenosti nebo se jí líbí ty zvuky, co vydává.
No, ale pak jsme vyměkli a šla na podložku na zem a během 10min. stihla poblít 2 bryndáky, 2 deky a taky i sebe. No dopiju Caro a asi pojedem k našim a tam na prochajdu.
7. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, vaječina na ohni? Jakože na pánvi nebo jak se míchaj vajíčka na ohni? :grinning: Vilijovka neznám už vůbec.
7. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, míchaný vajíčka jsem určitě takto taky slyšela, jen jsem nechápala, proč petis píše, že je jdou dělat k rodičům :grinning: A teď už vidím, že je to zvyk-to je hezký :dizzy_face: Jdu dočítat
7. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I když, Petis, kdoví, jestli spíš nechcete tímto způsobem vyjádřit své antipatie k ČSSD :grinning: :wink: :grinning:
7. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zkouším lákat Honzíka k otočení na jeho neoblíbenou stranu a ani to s ním nehne. Mám velkej plán, až bude čas mlíka, postavím mu na tu jeho neoblíbenou otáčecí stranu flašku, myslim, že se otočí :grinning: Doufám!
Jinak mrkev, rýže, kuřecí žádná sláva, maso Honzík moc nemusí, ale snědl asi 100, tak dobrý. Já vim, že většina vašich dětí má 100 jako plnou porci, ale na Honzíka trochu slabota. Pak jsme mu udělali ještě 120 mlíka.
7. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky mamky
taxme ráno nečekaně nabrali s sebou na plavčo i taťku (spal jen 4h), a na plavču jsme překvapili Nikuláky. Nahrazovali jsme plavčo za příště, ale se skupinou 6-9M a nějak to teda nezvládli, bylo nás tam 9 :angry: :angry: , což je strašně moc a ačkoliv první půlka (15min) bylo super, potápěníčko,akce, Domi byl super, paxme měli vysadit dětina plovací plochu a páč jsme byli nejmladší, tak matka vedle nás dost nešetrně, vedle Domika pasoucího posadila své velké dítě a asi nemyslela, plovák se ponořil a Domi se tak zleknul, že okamžitě začal strašně plakat (takový pláč jsme slyšela potřetí teprve-typově úplně jiný než když brečí únavou atd..prostě leknutí, ublížení a tak...nedal se zastavit, chvilkama byl ok,ale už z toho zbytku plavča nic nebylo, nedal se zařadit do aktivit, usedavě ublíženě plakal, chudáček, jsem chtěla té k*ávě cáknout do xichtu :angry: . To, že nás dali tolik do skupiny byl taky úlet,ani nebylo dost pomůcek a atk...achjo...hodina po nás byla poloprázdná.
Noa další Vááál....MM točil na kameru,ale točím s ní furt jen já a on si to nevyzkoušel, takže v momentě, když chctěl točit, zmáčknul PAuzu a pak když nechtěl a nahrával, tak to měl v kapse a točil kapsu...moje nervy :rolling_eyes: ...takže z krásnýho potápění, já kvůli kamerování se potápěla taky,no tak máe asi jen 2 záběry,ale tamty by byly 100x hezčí....no takže tak :pensive: ..se*re pes...třeba někdy příště...ale naštve to... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

paxme jeli k tchánům na oběd, mají to nádherný na zahrádce, tchýně to totálně už přehnala s kytkama,ale hýří to tam barvama, pak pod markýzou u grilu, paráda, Domi pak na dece s holou prdkou a mým růžovým šátkem na krk na hlavě místo piráta :dizzy_face: , už se tam těším až to tam budu hlídat.

oba mí chlapi dospávají a já debordelizuju a vařím
zatím papa
7. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš hezký flákací den

andy, super, že Máli baští! a hezké plavčo v roli fotografa:slight_smile:

pospi ať tě nechytnou cajti...

talls zlaté dítě máš, to je fakt, ale s hlavou bys měla něco dělat :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

vaječinka je prostě snídaně :grinning: :grinning: :grinning: míchaná vajíčka... :sunglasses:

puzzi, jsme moc zvedava, jestli Honzika nalakas na mliko na jeho neoblibenou stranu :slight_smile:))
7. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, to byla teda kráva ženská!!! :angry: Bože mě tak serou bezohlední lidi :angry:
Tééda a s TM a kamerou jsem se pobavila :grinning: Praktický muž :grinning: No ale je mi jasný, že tě to mrzí, když z toho mohly být pěkné záběry...
Moji chlapi čučí na F1 - hned dodám foto :grinning:
7. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem vas jaks taks docetla, ale mam desnou migrenu, ze reagovat ani nebudu. Jen jsem chtela pozdravit.
Vcerejsek byl super, ale fotky nemam, nechali jsme fotak doma. Noc ok, az na to, ze asi od 4 me vzbudila desna bolest hlavy :frowning2: ani prasky mi nepomahaji. Do toho je mi jeste nejak nevolno, takze super nedele teda :angry:
Ray pred chvili odjel s Jaydim ke svemu prostrednimu brachovi, tak je tu aspon ticho. Dopoledne byl prdola zase nejakej umecenej. I kdyz ja jsem byla v posteli, stejne jsem ho slysela.

No nic, jdu si dal lehnout a snad uz to zitra bude v pohode.

Hanyskovi vse nej k pul roku :slight_smile:
Andy Malinka super s papanim dneska :slight_smile:
Puzzi ja davam Jaydimu banan jen rozmackany vidlickou a nejake velke kousky tam ani nejsou. Moc mu chutna :slight_smile:
Sami s tou kamerou to nastve :unamused:

Uzsi vic nic moc nepamatuju :frowning2:
7. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fotky přidány
7. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jooo, Hanýskovi taky přeju vše nejlepší k půlročninám :dizzy_face:
7. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao: super fotky!!! :grinning: a jak dlouho Víteček takhle vydrží v klidu?! :slight_smile:
7. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, moc hezký, to bude jednou dvojka :grinning: teda už je! Taky mě zajímá to, co dedul, jak dlouho vydrží Vítek takhle sedět u táty?
Petruš, fuj migréna, vyspi se z toho.
Sami, hlavně že chlapeček paní spokojenej, ježiš, takový ženský fakt nechápu! :angry:
7. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, jen hlásím návrat z dovči..:slight_smile: bylo fajn, jen počásko mohlo vyjít lépe...
Jinak je mi dneska celý den zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mi teda ani nechabělo :wink:

Zítra se pokusím něco dočíst a písnout
7. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi: Max by vydržel tak mááááximálně 5 minut! :grinning:
korcul: no nazdááár, jé, dovču bych si taky nechala líbit!!! ale to, že je ti zle, ti nezávidím... :unamused: Snad bude brzy líp! :dizzy_face:
7. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau korcul, už jsi byla na utz? pak napiš, có a jak vlastně, budeš muset nosit honzíka, asi jak je tělo zvyklý, tak to neva? já jen kdybych otěhotněla cca v roce honzíka, tak mě´to zajímá :wink:
dedul, jj, honzík taky max. 5 minut a to ještě při lepší náladě :sweat_smile:
7. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedul: dovča byla fajn:slight_smile: byli jsme v Třeboni:slight_smile:

puzzi: jdu ve středu, pak to bude teprve ofiko potvrzený... :wink: no nic jinýho mi nezbyde než ho nosit, ale co jsem četla, tak snad v poho, že si tělozvyká postupně jak přibírá:slight_smile: ješě že je prcek:slight_smile:
7. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, otázka měla znít, jak dlouho to vydrží táta :grinning: Takhle seděli asi 15 minut :slight_smile:
Korcul, tak to je super, že jste si dovču užili :dizzy_face: Taky bych někam vypadla :grinning: Jsem se na tom srazu nějak namlsala :grinning:
Haha, z dnešního flákacího dne se stal den pracovní-pomáhlala jsem MM balit, teda vlastně zabalila jsem téměř vsjo krom obr balíků, všechno s dítětem na břiše, tak jsem docela nadělaná :grinning:
7. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek