• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak u nás nic nového, Honzík občas nudle, jinak ok, kéž by byla dnes už dobrá noc, se úplně bojim.
Marti, tak že by dneska Markétka úzkost po mámě? Hlavně že jste si poradily! Jinak super uspávání TM, MM taky uspává, já večer poklízím, chystám vodu do flašek na noc, vařím na druhej den, tak se mi hodí, že MM uspává.
Weli, a co ty a TM a nemoc, dobrý? Tak ať se buchta povede, co se bude slavit?
7. srp 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, podle všeho to tak vypadalo, a ani nepomohlo, že se koukala, co dělám, chtěla vyloženě do náruče, to už dlouho nepamatuju
7. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus bus, tak jsme zpatky. Koupila jsem jen ty bodycka bez rukavu, par sklenicek s jidlem na cestu pro maleho a jeste nejake ruzne krupky pro nej :slight_smile: Jo a kartacek na zuby a pastu pro Jaydiho :slight_smile:
Spinkal mi jenom chvilku v aute na zpatecni ceste, doma uz se vzbudil, tak jsem zvedava na vecer.

Marti s tim uklizenim to teda musela byt pekna makacka :unamused: Ale aspon uz mas penizky, ne? :wink:
S choditkem v noci - dobrej napad :grinning:
Momou videjho pekny. Super, ze si tak deti vyhrajou :wink:
Weli ty mi zase delas chute s tim tvym pecenim a dobrutkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jaydinek nejak potichu, hraje si tady a proliza okolo....se nedivim, zavan jak prase :grinning: Tak jdu prebalit :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, akorát jsme přišli z prochajdy - dala jsem na zkoušku sporťák - mrk do alba! :wink:
7. srp 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul super fota :slight_smile: Maxikovi se evidentne libilo ve sportaku :slight_smile: a vam obema to slusi s nim taky :wink:
7. srp 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, se tu loučím, jedeme ke tcháncům, tak pa pa :slight_smile:
7. srp 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni, hezký víkend!
7. srp 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, jo kačky už mám, dobrá injekce !!!
7. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulko, sporťák dobroš ... my asi vyměníme korby až na jaře ... se mi do toho nějak nechce, malé vyhovuje
7. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou uzijte si to :slight_smile:
7. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky :slight_smile:
Nakukuju sice celý den, ale jsem dneska pilná, nestíhačka. Chlapi jeli na ryby, jedu si vyzvednout Rišku. Čekám až se prcina probudí a vyrážíme.

OV sraz příští sobotu se Sami a Petronuškou, já se hlásím a budu moc ráda, když klapne :dizzy_face: Časově se podřídím :wink:

Dedul, udělala jsem kuk na fotky a kočík super a rodinka jakbysmet :wink:

Marti, injekce je určo fajn :wink:

Petronuš, prý J.nějak potichu a závan, už ho máš prokouknutého :wink: Se mu v kakinách fakt asi líbí :grinning:

Puzzi, tak tomu říkám hororová noc :pensive: Snad bude dneska líp a vyspíte se :wink:

Jáňa je vzhůru valíme.

Moni, videjka super :wink:
7. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=jNAPk6ywWoE

Holky tady je, jak mi tedka Jaydi papa v zidlicce :angry:
7. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi ja nemuzu v sobotu next week, to jsme na jizni morave u babicky (Bzenec). Budu moci prijet jedine streda nebo ctvrtek :wink: Snad to nevadi.
7. srp 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak malá dneska spinkala jen jednou a to 2 hodinky, teď jdeme koupat, má v sobě už kaši s banánem, zatím je dobrá, tak uvidíme po koupání ... zatím odcházím ...
7. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, malej je moc šikovnej chlapeček ...
7. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti diky :slight_smile: sikovnej je, uz spinka a je teprve pul :grinning: nadhera
7. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronuš, aha, teĎ jsem přečetla pořádně tvůj příspěvek. VždyŤ to tam píšeš. Tak uvidíte, jestli se vám bude chtít busem takovou štreku :wink: Však si ještě písnem. A já teď uvažuju, kolikáteho bude, bo my jedem na dovo.....ale až 22. 8. J. je na videách boží, to není možné, že je to vrstevník s naší povalečkou :grinning: :wink:

Jaňulíkovi se přestává líbit v hlubokáči, uvažuju o přehození na sporťák anebo se kouknu na golfky. Budu muset udělat rodinnou poradu.
Na rybářských závodech to bylo dobré, Riška i Ríša spokojení. Akorát já jsem se nasrala, bo manželka R. bývalého šefa za mnou přišla a začala mi hladit špeka, že jestli čekáme 3. Kravka vychrtlá :angry: Njn, ona je ve skoro 50. zachovalá kost :frowning2: To mě tak nas.alo, že se asi fakt odhodlám dietit a cvičit :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, teda to by mě pěkně nasralo, co ti má co hladit špeka? Třeba si ho pěstuješ, ne? Závidí co nemá !!! Kašli na ni, teda to jsou lidi !
7. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, divala jsem se na bud, je to dve hodky. Ale tak by se to zvladlo snad. Se jeste domluvime :wink:

S tou R sefovic manzelkou by nasralo i me :angry: pizda jedna. Nemuzou byt vsichni takovi, jak je ona, ne? :angry:
7. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám trochu depku, večerní uspávání v kočáru (obvykle do 10 min.) trvalo asi 30 min. řev, MM byl s Honzíkem sám, já na nervy už tady, kde jsou tak dlouho. Třeba byl jen přetaženej a není to rýmou a noc bude ok a třeba taky ne, jdu se zahrabat... :frowning2: Odpo taky depka, asi jak jsem i nevyspaná, v goflkách procházka část ok, hraní, koukání, pak nuda, křupky, vypadal unaveně, položili jsme ho, řev jako blázen, já se styděla, všichni koukali po cestě co to, nějak v golfkách neumí zabrat, občas se to posl. dobou stává, že má až záchvat, se po...
Jé, Dedul, sporťák očividně úspěch :slight_smile:
Pospi, na nějakou kravku dietářku prď, já fandím pohodovým ženám se smyslem pro humor, ty jasně vyhrávaj před ženskejma, co 90% času řeší svou postavu a vzhled.
7. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ste zlaté, ještěže se tu máme a utěšíme se :dizzy_face: :sweat_smile: Jsem sama doma, tak žehlím, mám vrrrrchovatý koš :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, možná je přetažený, nevyspaný z noci :unamused: To mi děcka taky dělávají, teda spíše R. Janule přetažená snad ani moc nebyla, jo, vlastně po té svatbě, ta byl taky maras :frowning2: Na lidi kašli, co je ti po nich. Kolem našeho chodí takoví mladí rodiče, mají chlapečka o něco mladší než J. a velm často jim v kočárku brečí. A já ikdyž na ně koukám, tak je mi jich líto, nemyslím si o nich nic špatného. Vídím, že když ten malý fakt hodně řve, že ho berou na ruky a snaží se ho utišit, ale nic s ním nenadělají. :wink:
7. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, dík, no fakt je super, že se tu máme, jak píšeš. Snad to okolí bere podobně jako ty, my honzíka taky tu a tam vyndáme, utěšíme, nebo pití hladíme, ale co naděláme, když chce spát a v náručí nám neusne, tak prostě nezbývá než ho nechat brečet v kočáru.
Nevíte nějakou babskou radu na rýmu? Aby to šlo v polních podmínkách :sweat_smile: Debilní je, že tady nemáme pořádnou odsávačku a vysavač.
7. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Puzzi, snad se ti nalada zlepsi :pensive: Ono nekdy toho je az moc najednou. Ale nemuzou byt jen dobre dny. :wink:
Tak si dej sklenicku neceho dobreho a na chvili zkus vypnout :wink:

Vcera na prochajde Jaydi nechtel lezet, ale byl unaveny jak svina. Tak sedel a za chvilku usnul. Dam foto :grinning:
7. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, Pospi má pravdu, kašli na lidi, nikdo v okolí nemůže vědět, kdy jim takle bude brečet mimino a nebudou vědět co s ním, ... pak rychle změní názor . ... hlavně ať je Honzík v pohodě a bude to dobrý ... držím palce ať je ok noc :wink:
7. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, škoda že nebydlím blíž Vsetína, když už budeš tady v ČR ... :frowning2:
7. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz je to v Albu :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, je to skoda, ze tady neni nikdo odnekud podobne jak ja :frowning2:
7. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, dávám si pivo a chleba (od oběda jsem jedla akorát hroznový) :sweat_smile:
Holky, dík dík, na lidi ve dne fakt kašlat, v noci je to samozřejmě jiný, že lidi spí, ale přes den ať si každej myslí co chce. Ale stejně ve mně ten stud vždycky je :unamused:
Petruš, taky bych tě ráda někdy poznala, ale určitě se časem všechny nějak postupně někde sejdem :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek