• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Petři, ted drobeček malej takle odpadl, to je roztomilý ...
7. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky cauvec, chybi mi docist skoro 2 strany, uf, vy nejak moc kecate....neeeeee :slight_smile:

dnesni den pro me ralaxacni

u nas noc byla super, ani si nepamatuji kojo, takze asi nebylo, vstaval v postylce az kolem 6.30, do 7 jsme si hrali, prebalili atd a sli jsme si pro MM do obyvaku at jde za nama do loznice. Tak si s Dopmim hral a ja drimala,ale stejne se to moc nedalo, ale fajn pocit ne muset byt ve strehu porad.V 8 poradne kojo (Pameli prsa jak hrom) a Domi si hral v posytlce az usnul :confused: a spal a spal...klasika...ja jsem na 10h sla ke kadernici, MM mel hlidat spici dite, ale uslo driv nez obvykle...no prose maji radar, ze se neco deje :slight_smile:. Mm dostal instrukce a ja jsem se pesky prosla domesta, uzila si kadernika /melir, ostrihani, foukani/, pak pesky dom, nakup a cca po 3hodinach jsem se vatila, Domi vysmaty, snedl celu hrusku (MM poprve krmil). super
obed a Domi pak ve 14 znova usnul ale po 30min ho prbudii sousedi, asi hodinu trisklai kaldivem, des a bes..kuwa, jsem byla nasrana :frowning2:...ta v 17h MM sel s nim na prochajdu..vratili se v pul 7, maly pry si dal chrupku...no a pa MM udelal na veceri noblesni pizzu, mnam!

Domi ve 20h vzorne usnul, parada!!!

docitala jsem, jak chudak puzzi mela noc hruzy...chudaku

petrus, ja jedu do OV jen v sobotu (vystava kocek v centru) a zustanem asi jen do nedele,abychom objeli rodinu...takze jestli bys jela pres tyden, neuvidime se. leda byste nejakou cestou do nebo z Prahy vystoupili v brne :slight_smile:)). To bychm treba s Nikulkama se s vama scukly na reba 2h nez pojede dalsi vlak...ale chapu, komplikovane...
7. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami tak super den :slight_smile: No skoda s tou Ovou, ale treba jindy. Jinak me vlak pres Brno nejde, jinak by to bylo dobry.
Treba se neco podari pristi rok :wink:
7. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Peti a strasne dik za tu vcerejsi naidku do IRL..:slight_smile: jsem to jeste nerikala MM, beztak by se toho chytil :slight_smile:
pred chvilou jsme se bavili,kam bychom vyrazili a padly trba Luhacovice...no uvidime, musim pobrouzdat...
holky, nasla jsme naderne capacky z kuze, site na miru dle prani na www.capacky.cz
pujdu pak do nich na sto pero
za tu cenu vemu asi dvoje :slight_smile:
7. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, staci rict :wink:
Capacky pekne :slight_smile:
7. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, dneska vecer je tu teda ticho :unamused:

My jdeme na DS a pak jdu spat, tak vsem dobrou noc :wink:
7. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt, jako po pěšíně... kde jsou všechny kecky? Já už taky balím, jsem poprvé přes celou noc sama, teda s děckama. Furt slyším nějaké zvuky, (které jsou beztak normálně, ale teĎ je vnímám :sweat_smile: ), jsem strááášná posera. Už ať je ráno :wink: Py py

Petři, přeju příjemný DS :dizzy_face: A doufám, že si neměla HOSIPA na antiko :wink:
7. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, se cítíš beztak jak vyměněná s novým účesem, co? :dizzy_face: Luhačovice jsou určo dobrá volba. Já jsem ti chtěla hodit odkazy na naše ubytko na dovčách, dokonce jsem to i našla, ale pak jsem byla odvolaná a už jsem se k tomu nedostala a pak HOSIPA jak sviňa. JEdno bylo v Adršpachách a jedno u Lipna. :wink:
7. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, docteno v posteli
mam v sobe trochu vina a piva, tak hned omdlim

Petka uz DsKuje ;)-uzijte si, asi v CR u rodicu to moc nepujde, ze? Hlavne Ray bude asi furt v lihu :slight_smile:))
super foto v kocaru :slight_smile:))

Marti teda úklid musel byt narocny, docela dost by me zajimalo, kolik to hodilo jestli to není tajne ( ip)?
Val vydrží hlubokac do jara???

Pospi tyjo ta baba hromska... Cos ji rekla?;-/ asi v ten moment nic moc, ze? Priprav si nejakou odzbrojující odpověď pro pripadne stejně debilni dotazy... Vrrr

Puzzi drzim palce at dnes je dobrá noc! Ja nervacim kvuli kockam:slight_smile:, jestli to řvaní bevadi sousedum... Ale rikam si, ze kdyz se me něco netyka, ze si toho nevsimam, takze to u sousedu / I v campu/ bude stejně... Spis se najdou taci ( co mej děti), ze vas asi spis lituji a otoci se na 2.bok a spí dál... Tak klid

Novi, zatim se blava nerysuje, musim udeřit na Mm co teda a kdy. Polstarek stále platí

Uz nic nevim

Jo dedul. Formy moc hezke

Dobrou noc
7. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby prerabala som Slavkovi album na Picasa, premiestnujem ho inde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
docitala som okrem poslednej stranky, uz nevladzem, som vazne offfff, snad zajtra zareagujem...
myslim na Puzzi a hlavne na Honzika aby bol okey :frowning2: dufam ze sa ta hrozna noc nebude opakovat, mna by to zabilo :confused: mas to tazke Ivi....neviem si to ani predstavit, v noci kocikovat...brú
8. srp 2009 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
puzzi: ty si s tím prďochem teda někdy "užiješ", co?! :unamused: - tak hlavně, ať už je ta rýma pryč!

dnes chceme jít všichni tři na koupák - tak jsem zvědavá, jak tam budeme s tím mým prckem dlouho... :sweat_smile: resp., jak dlouho se mu to bude líbit! :grinning:
8. srp 2009 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čajte mamči :slight_smile:
Jsme s Riškou vzhůru, povalečka ještě chrupká, šla včera spát později než běžně, tak teda čučím, že si prodloužila ranní spaní :slight_smile:
Dedul, užíjte koupačku, my jedem odpoledne k sestřenici mají udělaný nový bazén v zemi, tak jim ho jdem zkolaudovat. :wink:
Kdoví, jak dneska bylo u Puzzíků :confounded:
Sami, jj, asi připravím nějakou větu, třeba že je na mě vidět, jak se máme dobře, nebo něco podobného. R. mě včera doprovázel k autu, a říkal mi, Dostalička má blbé kecy, co? Nevšímej si toho, ze zadu vypadáš moc dobře, jen ti zboku trčí bříško :pensive: Snažil se mě utěšit, asi viděl, že paní ťala do živého :sweat_smile:

Novi, pak dej, pleas, vědět, kde Slávečkové fotky jsou :wink:
8. srp 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!
Tak jen aktuální info o našem zdravotním stavu..
Sonička se nám dneska vyspinkala do růžova a to doslova...takže záhada hlavolamu je vyřešena..pí dr. měla pravdu opravdu to zuby nebyly a máme za sebou první dětské infekční onemocnění - šestou nemoc (http://drobcek.webgarden.cz/sesta-nemoc)
8. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, takže se vysypala? Pochopila jsem to správně? Hlavně, že záhada je vyřešena :wink: Nejhorší je, jak furt jsou teploty a kde nic tu nic a pak pátrej z čeho :unamused: :wink:
8. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, noc dobrá, nechápu, asi mě vyslyšela vyšší moc, ale do půl pátý pohoda nic, pak povídání, otočky, mlíko, chvíle ticho, povídání otočky, to zas aby ta noc nebyla tak dokonalá. Tak ho šel MM v pět uvozit v kočáru, zadařilo se, ale nějak v 6 v kočáru na 4, tak nové kratší pohoupání, v 7 dudlík a tak něco a spal do 8:40, což je bomba! Rýma už je mnohem lepší, tak jsem ráda.
Akorát teď dopo spaní fiasko, hysterák maximální, teď tu sedí v kočáru u nás, nažral se křupek, vysmáto, počkáme ve 12 oběd a pak pokus o uspání číslo dvě. Nevim, co se poslední dobou zkazilo, že často před usnutím tak mega řve.
Sami, snad jo se sousedama, to řvaní v noci se týká vlastně jen dvou, co by to mohli slyšet a to jsou Italové a mají děti (větší) a ty tu dělaj bordel každej rok - i když letos už jsou nějak víc potichu. A Italové obecně mají hodně pochopení pro děti a bordel.
Holky, jste moc hodný, jak jste na mě myslely s nocí a tak :wink:
Dedul, hezkou koupačku!
Pospi, jj, to je dobrej nápad si připravit na takový kecy sousedky nějakou odzbrojující odpověď.
Jumi, no hlavně že záhada vyřešena a je po všem :wink:
8. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tááák jsme zpět z koupačky, bylo to moc fajn...voda sice studenější, ale mláděti to nijak nevadilo...pak nám tak na 3/4 hod vytuhnul v kočárku, takže jsem si i trochu zaplavčila... :wink:
pospi: užijte si to! :wink:
puzzi: spánek do 8,40 teda bomba! :dizzy_face:
jumi: tý jo 6. nemoc ... hlavně, že je to za váma! :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak PC máme pořád doma, ten chlápek se pro něj nestavil a má vyplý telefon, takže oprava je v nedohlednu :angry: :frowning2: A já online taky :cry: :cry:

Včera jsme byli na očkování 3. hexa + 2. prevenar. Kája tentokrát moc plakala, bobátko naše. Každopádně se jinak paní doktorce pěkně předvedla, dr. říkala, že je vývojově jak 10ti měsíční děti. Malá se jí tam přetočila, sedla si,stoupla. Teď nám nedělala preventivku, na tu jdeme až v září, ale zvážila nás a máme 9,60kg a 75cm. Velké holky :wink:

Já se snad zase někdy připojím, ale smolí mě to jak šlak, bo nejsem vůbec v obraze a dočíst vás neporadím, to si nefandím, ach jo :frowning2:((
8. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, teda uz odpoledne :sweat_smile:
U nas noc des. Malej porad uvrtenej a nebo na 4 a chtel porad nekam lozit, do toho pobrekaval. Vstaval v 5, nastesti potom kolem pul 8 usnul, tak jsme jeste do 9 spali. No nevim co to zase je :frowning2:
Tedka ho Ray vzal na chvili ven, tak aspon chvilka klidu :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, snad to brzo půjde ten net!
Dedul, to je až k nevíře, jak jim ta studenější voda neva, viď? :wink:
Petruš, ajéje, horor noc se přestěhovala k nám. No přesně, vrtění, lezení, breky, zuby jsou s velkým otazníkem, někdy to snad ani žádnej důvod nemá.
Holky, taky vám některým děti řvou před denním usnutím? Honzík poslední dobou hrozně a to i v jedoucím kočáru,tzn. nemá to východisko, nemůžu už dělat nic víc, houpat 10 kg 8M je kravina, to by asi ani už neusnuĺ. Metoda vyřvání = nula úspěchů, páč vždy se uřve a příště zas a zas a poslední dobou hůř. Metoda vyndat z kočáru a uklidnit = v náručí neusne a po uklidnění návrat do kočáru a znovu řev. Jsem už z toho trochu zoufalá. Vím, že Welinka občas píše, že řev před usnutím.
8. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul uzijte si dneska na koupaku a at je Maxik spokojeny :wink:
Pospi taky hezkej plan na odpoledne u bazenu. :slight_smile: My se muzem tady koupat tak akorat ve vane :angry:
Jej Jumi, chudinka Sonicka, ale hlavne, ze vite, co to je :wink: Aspon to mate za sebou
:wink:
Puzzi HOnzik to spani nakonec vydrzel dlouho :astonished: Treba se jeste to pretaceni a kravinky vytribi a bude lip :slight_smile: Teda ja doufam, ze toho naseho to prejde :angry:
Je ted ctu Dedul, ze jste zpatky. Dobre, ze se Maxovi libilo
:wink:
Petis to je smula a k nas.ani s tim pc :frowning2: Tak si uzivej jen Kajku :slight_smile:

My odpoledne mame jit ke svagrovcum, tak se tam Jaydi urcite zase unavi. To je dobre, snad brzy zase odpadne vecer. Hlavne v klidu :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi me se stava to same s Jaydim. Nekdy ho nedavam do kocaru, dokud uz fakt jako neni moooc unavenej. A nebo ho mam v sedu, protoze v leze nechce byt a furt se stejne zveda. No a tak mi pak i usnul :grinning:
8. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, musí bejt líp, nebo nás odvezou do Opavy všechny :grinning: I když já spadám asi do Dobřan, jestli znáte blázinec u Plzně :sweat_smile:
Užij si to u švagrovců, máte to tam super ty známý a tak. Mimochodem, ti švagrovci maj jak velký děti? Teď nevim, asi jsi to už psala, ale hosipa :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, jenže H. to vsedě taky dlouho neba a kroutí se a mostuje a když je unavenej, tak pak řve i vsedě :frowning2: Vsedě usne výjimečně, tak 1x za dva měsíce jede vsedě a najednou spí - to je taková krása :slight_smile:
8. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, robim mega upratovanie, mam tu vsetko rozhadzane (a boli tu odcitat teplo :sweat_smile: ) ale toto vam musim napistat!
Slavko sa hra v postielke a ja som vybehla do kuchyne dat varič na menšie lebo silno vrelo. a zrazu počujem z izby "ahoj, ahoj Slavko, ahoj!" nechápačka totálna a ked som prišla do izby, Slavko v ruke mobil. dočiahol si ho zo stolika, postláčal tlačítka, zavolal kamoške a dal hlasitý odposluch! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa z neho poštííím!!!
idem makať dalej, dojdem poobede (dufam!) :slight_smile:
Puzzi v noci som na vas myslela ked som kojila, tak super ze bolo okey :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi mne zatim Jaydi v sede nerve, max, kdyz mu neco je.
Rayuv nejstarsi bracha ma dve holky 4r a 2r, a prostredni bracha ma kluka 2r a holku 6,5M tak dobry :slight_smile:
A kamosky okolo me, co maji deti, ty jsou v rozmezi 1r az 5M. Jo jedna ma 2r chlapecka, ale s tou jsem se nedavno seznamila na jedne oslave. Ted je v CR a pak my, takze se uvidime az na konci srpna :slight_smile:
8. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi Slavecko telefonuje :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi :grinning: :grinning: :grinning:
Jak maj ty děti talent, co? honzík jednou psal na MM klávesnici, otevřel si novej dokument, napsal tam dnešní datum (klávesová zkratka - nevíme s MM jaká :slight_smile:) a uložil to :grinning: No ale na mobil to nemá!
8. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzik je tiez dobry :grinning: :grinning: :grinning: bude z neho IT manazer, ti dobre zarabaju :wink: :grinning:
8. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, no super ty věky dětí, to bude mít Jaydi bratrance a sestřenice kámoše :slight_smile:
8. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jj, to ma super takhle. Budou rostaci vsichni. Vzajemne se doplnovat :sunglasses: A je i dobry, ze takhle je hodne mezi detma. Skoro porad. Snad mu to neco da :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek