• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
No ja to chtela zavarit na dyl... no tak se na to asi vyprdnu...

JInak Marti svagrova nemela treba vubec problem s odnaucovanim spani male s nou v posteli. Proste jednou ji nekdo rel: "ty jeste spis u mamky v posteli". No a ona zacala chtit spat ve svoji...

Ja si beru do postele nekdy malou rano. Je pravda, ze s nama nespi, ze jsem se prece jenom toho odnaucovani bala, ale ten pocit, kdyz se probudi u me je moc hezkej... :slight_smile:
8. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikul, ať si to každý dělá podle sebe, že jo ... pokud to bude špatně, tak se nám to stejně vrátí .... :grinning:
8. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, jo...

tak jdu spat. Dobrou...
8. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem to tady ukoncila a rovnou otviram..

Preji vsem peknou nedeli. :slight_smile: Normalne nevim co se deje, ale prcek se 7:30 najedl a jeste pokracuje ve spani.. :slight_smile:
9. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezkou neděli přeju maminkám i prckám :slight_smile:
Nikul, já nezavařuju, ale moje mamka je vášnivá zpracovatelka čehokoliv a tyhle skleničky ode mě nechce, že nedrží :unamused: Tak asi tak. A ty zavařuješ v troubě? Mamka v hrnci s vřelou vodou :confused:

Puzzi, Riška jak někdy v noci ze spaní zabrečí, nebo za mnou přijde, tak si myslím, že se mu třeba něco ošklivého zdálo. S brekem před denním usnutím, to bude jinak. Dělal to asi odjakživa, ale ne pokaždé když měl cumlíky, ty mu pomáhaly. Cumlíky někdy vloni vyhodil, měl je od roka už jen na to usnutí, a vyhozením nám začala peripetie s odpoledním usínáním. Prostě se musí ubrečet nebo ukňourat v tom lepším případě. Fakt miluju, když usne v klidu za jízdy v autě. To je bomba, ale zase je mi ho pak líto, že leží zkrouceně a polámaně, už nemá autosedačku jen bobek a hlavu má volně. :unamused:

Marti, a líbilo se švagrům v DP v Ově? Mohli porovnat s DP u vás, tak jestli je to stejné, nebo někde lepší? :wink: Ještě nám známý poradil, že jak pojedeme na dovo a budeme blízko Hr.Králové, tak máme pohledat, že je tam nějaké velké akvárko, to by se Riškům taky líbilo :slight_smile:
9. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno
tak průběh po očku tentokrát naprosto ok, Maxík byl včera i dnes ráno jakýsi hodný...tak aspoň že tak :wink:
teď je s tch. venku, já vařím a odpo možná pojedem do Luhačovic :wink:

tak pááá
9. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
čaukoo ženy.
Ty jo to je hrůůůza jak to děcko začlo být pohyblivé, on je všudeee.. teda jak objevil pohyb tak ho to baví imrvere :slight_smile: stokrát ho dám na místo, stokrát se žene za psem, za kablem a furt dokola. V obýváku si ho dám na chvíli na klín, aby zapomněl po čem šel.. položím ho zpátky na zem a on vystartuje za tím na co měl zapomenout, když jsem ho vzala na rozpýtelní :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď mi pro změnu kramuje šuplíky, po naprosto úchvátné noc, no moje nervy :grinning: MM ještě dospává, včera nechal vyspat mě.. ale chudák má zánět středního ucha, na obě uši, tak si užíval nočního řevu. Neb mládě se rozhodlo, že nás bude tyranizovat. Dvě předešlé noci jekot co hodinu než jsme šli spát.. takže včera jsme zkusili co šlo... o půl deváté první řev. jdu dám čaj.. stichne.. v devět opět, o půl desáté děláme mlíko, zkoušíme jestli má hlad (mlíko je netknuté na stole), řev, hlad nemá, on chce prso hádě! Kolem desáté zkouším opět mlíko, leží vedle mě, ale on dělá krokodýla a chce prso, no to začlo být zajímavé.. nemůžu ho mít celou noc u prsa :angry: takže od půl 11 do 00:00 hysteráky, povídání, střídavě zataženo, oblačno.. my s MM leželi a čekali co z toho bude. Takže nakonec Honzík vyhrál, ale né hned jak si řekl.. Nicméně pak spal do krásných 3:20, tím že jsem byla vyspaná v celku ty 3 hodiny, tak jsem byla celkem ready a po koju ho dala zpět do postýlky.. no a pak se vzbudil v 7:20 a to jsem s ním už vstala, po tom co už nechtěl zapsat a řval v postýlce ajajajajaj ajajajajaj ajajajajajaj.. Ajta krajta woe, moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Nicméně včera už jsem pěkně depkařila, MM mi říkal ať jdu spát do pokojíku... vůbec nevím jak ho odstavím až ho odstavím.. v noci závislak nejvyšší.

Puzzi bobe ty tam máš veselo :frowning2: tedy už Honzík lepší, rýma?
Jééé laoooo Víteček je prdísek, jak se krásně rozlezl! Kdy to zvládl? Ještě onehdá si psala, že nic a teď tak krásně kmitá šikulkáááá :dizzy_face: :dizzy_face: čemu se směje? tys mu dělala blbůstky na bříšku? :slight_smile:
Petruš JD ti tak vážně usnu? fijůů to ten můj aparát by tak neusnul.. jéé a jak papá, to je masooooo :grinning: furt stoupá a krásně pacinkuje, on je hyper :slight_smile: a mamka má koňa na booku, tomu se říká závislost :sweat_smile:
Pospi džůva, to byla ale kravka! Ty jsi fešanda, ona asi stará vyschlá rašple.. pěkně přidrzlá baba, jako ty jsi maminka po dvou dětech! Nicméně ti to stejně sekne a R tě hezky pochválil, to bylo od něj pěkné :slight_smile:
Momou Děcka na hopsadle super! Kubík řádí jak černá ruka :grinning:
sami capáčky super! Určo vyberu! :grinning:
Jumi takže 6tá nemoc, nechť je brzy za vámi.

ježiši mladej pod nohama se rve na kable pod stolem.. křeslo na kolečkách, vedle nich ty jeho malé prstíčky :angry:
9. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko, maminky

kdo se chcete dojmout hezkyma fotkama z domaciho porodu, kuk sem
http://www.lifeinmotionphotography.com/slideshows/amerlyn/

krasnou nedeli
9. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dedulko super s očko, tys včera maxíka koupala na bazéně? Nožky v brouzdališti máčela, mám na mysli..
lao nehtíky krásné, jsi fakt zručná!
edulko takhle se nechat předběhnout od nikul a pospi dneska ? :grinning:

jdu ještě přelouskat zbytek
9. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
k videu, tak polovina porodu mě bolelo břicho, jakože nikdy více.. tyjo aj kontrakce jsem měla :grinning: druhá polovina na mě působila tak dojemně, že bych si to včil i střihla :grinning:

mi bylo tehdá tak blbě, že bych kolem nesnesla tolik lidí.. by mi to vadilo celá rodina u porodou

Niku to jsou řeči těch maminek. Nikulka není přec rozmazlená, neskáčeš podle ní jak si pískneš.. Možná ještě neví přesně jak se pohybovat, však ona to rozjede ještě ve velkém. :dizzy_face:
jak je na tom tchýně?

Pospi v DP byli teď známí a viděla jsem fotky.. Dinosaůru a lidí tam jak nasráno, čeho jsem si tam tak všimla tak jako přerostlá tráva :grinning:
S tím uspáváním a ukňouráním Rišky to je zděs! Ty děti se prostě potřebuji vyřvat. Honzík teda před spaním nekřičí, ale semtam se zadaří, že si musí pořvat.. viz Ostravský sraz jak mi řval, když jsme odcházeli. taky to umí rozjet :grinning:
9. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
dedulko k maxíkovi dodatečně vše nej k 8mi měsíčkům.. Honzík měl předevčírem, mi úplně pozbylo líto, že tak rychle roste :frowning2:

nic musím jít něco dělat, marod a dítě nastarost. Všem hezký víkend
9. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
uspano, ale musim fofrovat, jsem opet sama a pres den se k nicemu nedostanu

jen nikulce- psala jsem tu red par dny taky dotaz na zavarovani a megn mi ho schvalila. davala jsem do tech prikrmovych sklenicek a z 9ti se jich 7 chylo (víčka lupou)
broskev povarena,mixnuta, horka nalita do sklenicek a pak zavarena v hnrci s horkou vodou asi 10min....
9. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
megn...jejje...Honzickovi dodatecne vsecinko nej, hároškovi :slight_smile:, tak uz vali kam, potrebuje, jo,no neni o co stat, ze? uz neni zadna chvilka klidu...ufuf. Jinak vase noc teda... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mazec, ani uz nepamatuju...jsem zvedava, az u nas povali fakt uz ty zuby, co se bude dit :confused: :sweat_smile:

uz tu nejsem
9. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
na zavařování je dobrá stará dobrá tatramatka, jestli můžu poradit :slight_smile:
sami zuby jojo, na ty se taky těším a jsem nesmírně zvědavá :grinning:

mlaďoch zaspal, tak valím nakoupit, opatrujte sebe i své broučky
9. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, noc opět dobrá, v půl třetí mlíko a otočky, ale pak zas usnul, vstávání celkem brzo, myslim mírně před 7, tedy na tyhle poměry brzo, usíná ve 21, tak by mohl vydržet do osmi třeba, žejo :slight_smile:
Teď dopolední uspávání jen krátkej brek, to jsem ráda.
Sami, bejvalce by prospěl novej vztah, třeba by pak trochu přestala z vás tahat peníze, což možná dělá i ze závisti?
Marti, trénink na posteli je na lezení fakt nejlepší, doma jsme to taky na posteli trénovali, ale je zajímavý, že na tvrdým jsou opatrný a nedělaj takový hokusy pokusy.
Pospi, chápu s nadšením z usnutí v autě, taky jsem blažená, když Honzík nečekaně vytuhne třeba vsedě v kočáru, což je fákt velká výjimka.
megn, popis vašeho pozdního večera šílenej, ještě že to aspoň pak bylo ve tři a v sedm a trochu ses vyspala, ale v tu chvíli to je fakt na depku dost, viď? Nějak ho to prso odnaučíš, třeba bude někdy zlom a přestane chtít sám (no asi ne, co?) nebo bude pak pár dní hrůza a odvykne si. Hanýs se takhle rozlezl a makačka, jo? Kupte si lištičky na kable! A taky už 8M? Gratuluju!
Jo, díky, Honzík rýma lepší, řekla bych že už skoro vůbec.
9. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu vas pozdravit.
vcera jsem byli cely den na oslave u kamosky, bylo to tam super a maly byl uzasny. byli tam 4 deti tak bylo o zabavu postarano. ale fajn, byl hodnoucky a sel z ruky do ruky. Prijeli jsme domu asi v 8. Jsem samozrejme ridila, pac MM si dal pivka, a slivku atd.. :grinning:
Dneska odpol jedeme k tchyni, zase poslouchat ty reci se mi tam tedy vubec nechce ach jo :frowning2:
Majdi boze co to ctu za noc, to je silene, bobiku, mela by sis s tim malym chlapeckem sjednat poradek :frowning2: :grinning: ja vim je to narocne, ale je super ze zkousis odvykat, ale bude to asi chvili trvat. a Hanysek jak se rozlezl, uaaaaaaaaaa to je sikulka :slight_smile:
Sami pekny capacky, uz mam vybrane :slight_smile: diky za tip. a to nema asi klenbu ze? to je jen do kocarku na frajerinky ze? :slight_smile: s tim srazem dejte vedet co a jak... prijela bych taky.
Matysek si seda od 7.8. sam, sice ne porad, ale uz parkrat jo a bavi ho to, holky ale lezt ne. jsem z toho na nervy, pac tady uz vsichni lozi. :frowning2:
laus Vitecek je taky sikulka, jak uz leze :wink: a nehty moc krasne, me kamoska vcera nalomila a asi do nich zase pujdu. :slight_smile:
Puzzi vidim ze si taky uzivas. Maty se snad rymy zbavil ikdyz nekdy porad trochu chrci, ale snad je to za nama a ja jaks taks dobre. ale kapu, jim homeo atd... s tim revem, maty jinak pres den nez s revem neusne, nevim co to jako zkousi. ale proste jak psala Nikule tak mam pocit ze neidhadnu dobu, ale on uz si tre oci, jenze je porad na brichu. :unamused:
Nikul co se tyce toho rozmazleni, nebo jak jsi psala ze ti znami rikali ze si zakrici a vi ze nemusi se plazit ze ji to maminka poda, tak to same mi rikala znama. ze se neposadi protoze vi ze ho posadim, ze nelozi, protoze vi ze kdyz na neco nedosahne ze mu to podam. :wink: tak nevim :unamused:

a uz nevim na co jsem chtela reagovat
9. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

jj, Magdi, rozlezl se, začíná být nebezpečný :grinning: Záchvat smíchu byl z ničeho nic, až pak v průběhu jsem ho, myslím, polechtala na břiše :slight_smile:
Magdi, ty vole, no to byla noc hrůzy (večer) :confused: :rolling_eyes: Honzík ví, že máš fůru energie, tak tě chce trochu vybít :grinning:

Sami fotky z porodu hezký, ale doma bych nerodila ani za zlatý prase...

Weli, co bude mít tchýně za řeči?
Vidíš to, musím ti kuknout do alba a "ofotit" ty tvoje nehtíky, co tam někde máš :wink:

Holky, tak jsem čučela smraďoškovi do pusy a zdá se mi, že se mu nahoře něco klube... Ale na jedničku to teda nevypadá! :confused: :confused:
9. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Laus ona ma porad reci, ja ji nemusim. je stara skola. proste porc mu nedavam to a ono, nechej ho at stoji kdyz chce...a porad neco. moje nervy. vubec se mi tam nechce. ale uz jsem tam mesic nebyla. :unamused:
Ja mam nehty v albu jen jak mam bricho jeste, ale nejdou moc videt. ja asi pujdu ke kamosce tady vedle co dela nehty , a budu nosit jen francii. takove cary mary a ornamentye co jsem nosila jsem chodila jinam a za nehty jsem platila 700kc. uaaaaaa to ted nepujde. :unamused:

Laus vidis treba se neco vyklube, treba zacnete od stolicek :grinning:
9. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Weli, no tak to chápu :confounded: Mě takto "radí" mamka a babičky, vemu to jedním uchem tam, druhým ven... Tchýně taky občas něco pronese, ale nevnucuje mi svůj názor.
Týýý jo sedm stovek za nehty-to bych někdy chtěla vydělat :grinning:
9. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
weli capacky nejsou na frajerinky ale na 1.pokusy chození, precti si v uvodu, ze tohle je nejlepší, boty s klenbou se mJi davat az na opravdove chození, je mi jasne, ze vezmez ty fotbalove, ze jo :slight_smile:))

Laus zoubky se muzou klubat I v honem poradí, klid
9. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sami,, jj, já vím, ale jsou to prostě šoky :grinning:
9. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
vcera k veceru jsme byli bez elektriky :angry: . Byli jsme u svagrovcu a pak doma, zacala jsem delat veceri a nakonec to vypli :angry: A zapojeni az v pul 11, ale to uz jsem byla v posteli.
Vcera uspani dobry, Jaydi byl utahany. Rano v 5 mliko, byl vzhuru asi hodku, pak jsme spali do 8. Teda ja do 10 :grinning: Potom jsme jeli jeste koupit malemu mikinu, tenisky a ksiltovku s tim hadrikem vzadu proti slunicku.
No a jsou 2 hod a prdola jeste nespi. Dal jen pul hodky v aute.
Potrebuju nas sbalit a nachystat veci a jeste pouklizet.

Doctu vas, jak pujde R ven s kocarem.

Zatim
9. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami jj presne tak jsi to trefila, fotbalove jsou nase :grinning:
Laus jj je to mazec za ty nehty, ale za tp ta kreativita byla uzasna :slight_smile:
9. srp 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Laus pekne ty nehty jsou :wink: A videjko hezky, jak se smeje :slight_smile:
Pospi tak vcera jste to meli super, co? Ja se taky tesim na ty nase grilovacky, mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:¨
Puzzi neco noveho ohledne zoubku? My zatim nic :frowning2:
S tou kontrolkou na cele je to dobrej napad. Brala bych. Aspon by slo spani v klidu :wink:
Laus to druhy videjko super, jak Vitulka leze. Na te podlaze mu to jde daleko lip, to nepodkluzuje :wink:
Pospi, doufam, ze si dneska uzivate hezkej den :slight_smile: S tim Riskovym usinanim teda nic moc. Snad se nam to vyhne :sweat_smile:
Puzzi to teda budes mit co delat v zari, at shlidnes ta vsechna videa :grinning:

Sami s tim "kamaradem" by to mohlo vyjit. To by vam v mnohem ulehcilo, co? :wink:
A vidis, meli by jste si vzit k srdci, ze je tu krasne :wink: :grinning: Hlavne, kdyz se trefi dobre s pocasim, je tu nadhera :slight_smile:
A s byvalkou muzete nekdy na kafco, co? :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nikule s tema teplakama dobry teda :astonished: :wink:
Nikule, tak dneska NIkolka mela dobre spani :slight_smile:
Dedul super, ze MAxik to ockovani tak dobre zvladnul :slight_smile:

Megn teda noc docela silena u vas :astonished: :frowning2: Snad to nebude tak dlouho trvat :wink: Ale nad tvym popisovanim se teda smeju :grinning:
Sami fotky drsny teda :astonished: Zajimave, ale ja bych to doma nedala. A teda ani bych nechtela, aby u toho byl Jaydi. :sweat_smile:
Weli super, ze jste si to vcera uzili :slight_smile: Weli ani se nedivim, ze se ti nechce ke tchanovcum. Takove kecy poslouchat porad dokola je taky des :angry:

Tak mam docteno a jdu neco delat. Smudlik spinka, ale na jak dlouho? :sweat_smile:
9. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím vás - tak mám dnes pocit, že mám samiččino dítko - Maxouš je dnes abnormálně hodný. V Luhačovicích byl zlatý...teď je taky zlatý...no prostě čučím jak puk! :dizzy_face:
až se mi bude chtít, hodím nějaké foto z výletíku... :wink:
zatím páčko
lauš: jé zubíky...u nás stále nííííc! :sweat_smile:
sami: na fotky porodu doma se mrknu, leč teď si užívám s mojim, že nemusíme pořád opatrovat! :grinning:
weli: taky ti přijde, když jsou ti prcci ve větším houfu lidí, že jsou hodnější?! :dizzy_face:
u tch. to nějak přežij.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
petronus: s el. teda blbé...jooo, my lidi zhýčkaní civilizacíííí! :sweat_smile:
megn: jéé díky za gratulaci Maxíkovi - já opožděně Hanýskovi tak přeji jen to nééééj! :dizzy_face:
9. srp 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tam nakonec dvě fotky šupla! :wink:
9. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
hosana in excelsis deo! :grinning:
prave se mi povedlo uspat po silenem vosinovani...na zemi vzteky...v postylce 100x vetsi vzteky, klecel a uz unaveny jak svina se snazil nevim o co...do toho obcas spadlnul na šprušle (ikdyž mám 2 mantinely, je to naprd...není to kryté celé a jak naschvál se je*ne vždy do dřeva...chjo)...no a tak asi uz 4. kojo behem 1,5h a ted konecne zabral (hladila jsme mu oboci a ocicko jako bych mu ho zavirala :slight_smile:)))....
jenze je v me posteli a ja se bojim o presun...ale budu muset...aby neslitnul,kdyby se probral...
9. srp 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta poslední výlet do bazénu s MM a zítra brzo ráno odjede, jsem z toho naměkko, se mi bude stejskat.
Weli, všichni nelezou, např. Honzík neleze a určitě ještě pár nelezounů tu je, já z toho na nervy ani moc nejsem, jen už se těším. Ale jsou děti, co nelezou nikdy, až pak chodí a taky jsou v pořádku, holt uvidíme. Gratuluju k samostatnému sednutí, to Honzík neumí.
Weli, myslíš, že kdybys Matymu nepodala, že by dolezl? Honzík by nedolezl, ale uřval by se :frowning2: Občas to zkusím chvíli, ale jak už pak řve, tak si nemyslim, že by z toho řevu začal objevovat nové schopnosti ala lezení.
Super, že rýma u vás taky fuč!
Lao, že by začal Vítek nahoře dvojkou? Dole už jedničky má, viď?
Weli, tak to teda přežij tchýni a řeči, to by mi lezlo krkem!
Jj, to spaní je na houby, H. podle mě často řve i že ho dáme moc brzo spát, ale zas mám strach, že bude přetaženej. Dnes dlěáme metodu unavit co nejvíc, dopo šel spát po 3,5 hodině vzhůru a řval jen chvilku, teď odpo byl vzhůru od 12 do skoro 17 a usnul nám zase ve člunu a spí doteď v kočáru (přenos ze člunu do kočáru pohoda). Takže na H. asi platí unavit hodně a pak padne za vlast, uvidíme, holt se budu muset rozloučit se 3 denními spánky.
Petruš, Jaydi je akčňák a nespáč poslední dobou, ale hlavně že je náladově ok! Jo ohledně zubů nic nového, asi to nebylo zubama a nebo příznaky týden až dva dopředu, těžko říct, zatím žádný nový nevypadá.
Dedul, týjo, úžasnej den, třeba bude změna napořád nebo aspoň čím dál častěji takle! nějakej důvod tušíš? Třeba že se dobře dlouho vyspal, dobrý denní spánky, jídlo...
Nojo, Maxík měl včera 8M, gratuluju!
9. srp 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, švagrové se zeptám jak se jim ten váš dinoš líbil a dám vědět .....jen prý říkali, že je tam málo zeleně oproti Vyškovu, že je vidět, že u nás je to dýl a víc stromů, že se tam není kde schovat ... u nás udělali dinopark z takovýho háje kolem hvězdárny, býval tam amfiteátr a za prvn republiky vyhlášené koupaliště (než to komunisti zlikvidovali, tím že se to neudržovalo)
K zavařování ... paní sousedka od tchýně už mi taky řekla, že ty nový skleničky od příkrmů nechce, že nedrží, je to jen na jeden závit a plast, tak je to fakt asi na jedno použití .... bohužel
Majdo, malá i kdyby přes den ode mě nepila vůbec, pomalu to není potřeba, dávám jí před spaním spíš kvůli tekutinám ... tak v noci jedla ve 2, pak v 5 a pak v 7, prostě pije dost často, takže nápodobně jako u vás ...
ona nechce flašku, tak až nebude, tak nevím, co budu dělat ...
Puzzi, máš pravdu, na posteli je malá jako šídlo, ale na zemi se jakoby bojí .... to jsem taky zjistila ... na posteli to bere jako zábavu a neřve u toho .... škoda, že TM už odjíždí, jste tam tak pěkně vegetili, viď?
9. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jéé, Puzzi, TM se zdejchne? :frowning2: To je blbý...

Ad usínání: já už 2. den praktikuju usnutí na mě mimo ložnici-dneska už je ťuhík :slight_smile: Chvilku počkám a přenesu ho do postýlky. Jinak přes den dá dohromady tak dvě hoďky...

Skleničky od příkrmů mi taky nechytly....
9. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek