• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Marti, jj, přesně tak. Byli jsme tam dneska v pravé poledne, svítilo slunko, tak jsme si pomáhali celkem rychle pryč. Dlouho jsme pak vyhrabávali dinosauří kosti v pískovišti, to se Riškovi strašně líbilo. Hned se tam skámošil s nějakým klukem a půjčovali si hrabky :slight_smile: Janka si mezitím hodila šlofika a my starší jsme se občerstvili :slight_smile:

Puzzi, jé, to by mi taky bylo v předvečer smutno :frowning2: Ale tak se na sebe zase můžete těšit, a pak budete lámat rekordy :grinning: :wink:

Jejda, to jsem tetka :astonished: Hanýskovi a Maxíkovi blahoželám se zpožděním k 8.m nározkám, a přeju hlaaaaavně zdraví a ty nejhodnější rodiče :dizzy_face:

Janka nemůže zabrat v postýlce, nj, Riška není doma, to je tak vždy :unamused:
9. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauko, tak jsem si sedla k PC že se příjdu odreagovat a v ložnici už se pláče :frowning2:
9. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto brzo začlo ten večer :angry:
jsem půl dne na nervy. Kolem 14 hod telefonát, mamka (tchýně) volá a brečí do telefonu, že měli cestou zpět na Slovenku nehodu, byli 4 dny na Balatonu, auto na střeše, ale všichni v pořádku! načež jsem tedy šťastná jak blecha.. vzali synovce na pidi prázdniny, jsem zvědavá jak se z toho otřepe. Mamka asi těžce, když jela na tam vyšetření do nemocnice tak mi volala a brečela. MM pro ně jel kolem půl třetí, zfetovaný brufenama, antibiotikama.. chudák se musel hlásit, ještě cesta zpět.. asi tři hodiny. Teprve jim dojela odtahovka, jsem odpoledne scháněla a než dojeli :rolling_eyes: .. Se to stalo někde v Trakovicích u Trenčína. Mi bylo celé odpledne blbě z toho, špatně od žaludku, tak jsem uklízela s prckem v zadku.
Na všechny se těším!!

holky Hanýsek že děkuje, no jo je to velký kluk, klacek :slight_smile:
pospi tak fajn výlet? Doporučuješ? Dá se tam dobře s kočárem? Kde máš Rišku?
boha jeho, mladej tam hudruje, jsem mu dneska naivně koupila dudlík, sice jich máme v pysk, ale všechny anatomické a žádný komančeros.. prostě nějaký co by nahradil můj prs :grinning: slyším, že tam s ním štěrká, tak nic no, vrrr :angry:
lauš týý jo dvojky se tlačí? vy jste prstě rarita, mno jo máš prostě doma Bonda, konečně mu vyraší ty kly :grinning:

tak pokračovaání za chvilku, musím tam za tím vlkodlakem jít, uááááááá
9. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi TM už odjíždí? fiju, to už je 14 dní? toto uteklo.. a kdo přijede včil.. tipuju mamku, těšíš se? :grinning: držím palece s novou metodou unavit co nejvíc, hoď info jak jste dopadli. Mi spí Honzík 2x denně.
Puzzi zub určitě brzo druhý vyleze. Jak vyleze jeden, druhý se vyklube natotata. Ale na zuby nic nesvádějme žejo :grinning:
dedulko taťkovi ten nový sestřich vákt sekne, je z něj švihák lázeňský! :grinning: a ty jsi pěkně hubená :slight_smile: odedneška hodné dítě, co víc si přát, nechť je to tak i nadále
Petruš zabaleno? Natěšená? přeji šťastnou cestu, hezký pobyt.. akurtá s tím pičasím no nevím nevím, hlásí na tento týden takové teplotní mrdky :confounded: tys zase utrácela? já vím, to je tvoje hobby číslo jedna :grinning:

uííí, posílám, dopíšu pak, musím jít, směr ložnice. to snad není možné
hilfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
9. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestřiH Fakt, to je krize.. začínám depkařit a už mi to prostě nemyslí.. ale ono mi to nemyslí i jindy :grinning:
9. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn, tak další pokus :grinning:
Leni gratuluji k samotnému posazení Matýska, je to borec! To Honzík teda vůbec, páč já ho furt neposazuji, jen minimálně. Jak si sedá, jakým stylem? že se dostane na 4 a otočí se na bok?
a přežij tchýni :grinning:
tyjo lao já vím jak vydělat 700 za nehty, počkej na dedulku a pak ji zkásni :grinning:
lauš s tím lezením to máš teď lepší, nemusíš tolik nosit ni? A jak si símtě zvládla dělat nehty s prckem? asi jako vše ostatní co? žes ho měla na břichu ? :grinning: :grinning:
Petruš s elektrikou to naštve, ale zas mohl být fajný DS, no ne? :grinning:
sami ten odkaz s capáčkama jsi neměla dávat! :rolling_eyes: jako si pak člověk ani nevybere a pak zjistí, že jedny jsou málo :grinning:
s ex dobrý, na to společné kafe jsem zvědavá :grinning:
Marti co bych dala za dvě vzbuzení v noci :wink: P.S. vyměním + přidám bonus, do půlnoci nesčetněkrát vzbuzeného hároše.. tak co máme to podobné? :grinning: :wink:
9. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi uf jeste ze jsou vsichni v poradku. ach jo na tech cestach to je tak nebezpecne... snad dobre dojedou s TM. To verim ze jsi na nervy, ale klidek, vis ze jsou v poradku a to je hlavni, plechy jsou plechy :slight_smile:
A co to Hanysek na tebe zkousi jiz z vecera? To matysek byl tak unaveny ze ani jednou nemukl a dneska spinkal.
Tchyni jsem prezilA.. :unamused:
Dedul pekne fotky a fajn ze jste si vyrazili na vylet. TM je fesak :wink:
Petrus taky zelam statstnou cestu a dej o sobe vedet az budete v ČR :slight_smile:
Puzzi TM odjizdi...ach jo, pokazite si skore :slight_smile: ne to zvladnes. Super s novou metodou unavit, snad to zabere. :slight_smile:
Majdi jj posazuje se ze 4 a prekuli dupku do boku :wink: milacek muj

Udelala jsem si krupici, s cerstve nadojeneho mlicka v 5 hodin mnammmmmmmmm ta je. Jeste mam 1,5L mlicka v lednicce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já nevím co to mladej zkouší, se teď na něj zlobím, ale stejně ho miluju.. od půl 9 je vzhůru definitivně. Jednou jsem ho byla převracet a popostrkat pod něj peřinu, aby se neodkryl a nehýbal :grinning: do teď kecal.. ááá slyším, že ještě hudruje

pěstujete krávy? to víš jak dobrá kráva mléko dáva, viz já :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tos sjednej si tam poradek :grinning: ja vim, ja kdyz je maly sileny nervak taky ho MYLUJU :grinning:
Jj pestujeme :grinning: neeeeeeee byli jsme na te oslave na moravce a tam maji plno kravicek...mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dneska problém s usínáním, nějak nemohla usnout, hrozný na naše poměry , plakala se zavřenýma očima, ale nakonec se zadařilo ... asi hodně dojmů z návštěvy, byli jsmecelý den u tchýně ... bez manži ... ten už teď poslouchá v Tesla Aréně dusot rockerské muziky ... se má ... já teď dávám pivko ... manža v noci dojede a ráno razí nach Polsko ... na týden ...
9. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu, vosiňák Domiňák usnul jakž takž, jen mu to trvalo dýl,ale říkala jsem si "trrrpělivost" nebo to bude na víckrát a vyplatilo se...ufffff
paxem se kooonečně dnes nadlábla a poklidila kuchyň a ještě mě čeká žehlení asi tak 3 praček :rolling_eyes: , ale musím, přes den totálně nehrozí

puzzi...jeje, Tm už se vrací? no ale aspon se na sebe budete tesit, to je fakt!nebud smutna

weli gratulka k poszení matyho, Domi si také víc a víc sedá sám, ale ještě nemá ruce ve vzduchu, tou jednou se stále podpírá.

megn, ano, sedá si tak, jak píšeš...na 4ech a pak do boku...ruka ho stále podpírá, druhá je ve vzduchu a neco si bere a tak.Ty jo....uff, nehoda, no nastesti vsichni zdravi a v poradku, z at jsou doma...boooze, jak se to stalo? prudka zatacka? brrrr...to je raz dva...mam husinu.
jinak capáčky, ani mi nemluv, ja musim vzit aspon troje, at je posta zadara:slight_smile:))).no ale za ty prasule, fakt hezke, coz?jako darek pro nekoho good... nechapu kafe s EX?to jsem psala?? no ale dnes probehlo opravdove 1. setkani z oci do oci...jaxme koupili vcera mladymu tu zidlu a nevyhovuje vyskove ke stolu, chteli paragon,aby si to vymenili. Rano mi cinkla, ze jedou kolem, jestli su doma a mohla bych vybehnout...za 5min...Domi prave spal, ja se zrrrovinka stihla predtim upravit, namalovat...toz jsem nahodila pushup :grinning:, zestihlujici rifle a jen tak jako jsem vybehla. Do oci jsem ji koukala jen ja, ona nevedela, kam jako driv (hehe) a jsem se ji omluvila, ze me to mrzi, ze ta zidle nesedi atd....a ona, ze to neva, ze maji cestu kolem. No, toz to bylo zajimave. To je ta 1., co je od ni klid (momentalne). Ale uzili jsme si s ni taky dost, teda :frowning2:

weli, mnam, kravske mliko opravdovske...hmmmmm. strasne moc mi ho pripomina BIO mleko z Alberta, plnotucne, kup si nekdy, je mnam, 1l/20.-

lauš, nehtíky teda samičkové :wink:
9. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hade nespi. 5 otocek, cestuje po postylce :frowning2: achjo, mohl nejak vycitit ten stres? pritom v podvecer uz jsem byla v pohode. Ja mam totalne po nalade. Ted heka tak, ze bude urcite zas na druhe strane postylky. Dojdu zitra. bro
9. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achjo, je mi smutno, zítra ráno TM v čudu, no ještěže mi tu zůstane Honzík, i když na takovej půlden až den by si mohl H. udělat někam výlet, bych si dáchla :sweat_smile: :grinning:
Pospi, to máš pravdu, se budeme na sebe těšit a si piš, že rekordy lámat budeme, páč od září oficiální snažení na druhého potomka a do toho se opřeme. Mimochodem, dnes jsem 39. den cyklu a MS nikde, zajímavé... Ale uznejte, prsa mě nebolí, divně mi není, nic nic nula nula, takže je to debilní mořské zpoždění, ale jak dlouhý, by mě teda zajímalo. :sweat_smile:
Lao, přes den uspíš na sobě a přeložíš a ok?
Megn, hlavně že se jim při nehodě nic nestalo, no klepala bych se taky :frowning2:
Megn, jj, už jsem tu s H. celkem 4 týdny, hustý, co? Zítra přijede máma+táta, holky, doufám, že s mámou nebudou zas hádky, jsem plná optimismu, ale znám ty konce :sweat_smile:
Metoda unavit co nejvíc se ukáže za pár dní, jak to každej den půjde, ufintíme, dnes dobrý. Večer v půl devátý do kočáru a neřval, asi 10 minut na bok, druhej bok, dudlík okousat, ale neřval, hurá.
Přeju ti, Megn, relativně dobrou noc!
Weli, jsem se úplně lekla, že sis odstříkala litr a půl mlíka a ještě sis z toho udělala kaši :grinning: A pak i došlo, že nekojíš :sweat_smile:
Marti, budeš týden slaměná?
Sami, myslíš, že taky blbější usínání díky lepším fyzickým schopnostem? Tzn. na 4 a otočky...
9. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nas trosku nestihacka. Po o k nam prisel R tata, se rozloucit a pak jsme jeste jeli ke svagrovcum a tam se to protahlo. Takze doma az v pul 8, honem malemu vecere, koupel, mliko a spat. A ja jsem nas balila. No a je 9 hod a jeste chci sprchu a umyt si vlasy. Parada, a to jsem si chtela zdrimnout, nez pojedeme. Bude to dlouha cesta. Jsem trochu nervni z toho, jakej bude Jaydi. Snad to neprorve jak minule, kdyz jsem se vracela zpatky do Irl. Ale nastesti jsme tedna na nej dva.

Jdu vas jeste rychle docist a pujdu do sprchy :wink:
9. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus, stastnou cestu a ozvi se z cech, jasny? At je JD hodny chlapecek.
puzzi, urco horsi usinani s deckama, co umi kejkle...to je fakt hrozny...na cytrech aj v noci...Domi se dnes uz normalne chytal rukama bocnic a klecel...tak zacinam stresovat, jestli jsme tu matraci nemeli snizt definitivne uplne na 3. pozici, cili dolu...pac az se vzepre a postavi, tak aby neprepadl...sakra...
9. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, drž se :frowning2: Chápu tu nenáladu, vycítí nevycítí, si neporučíš :confounded:
Petruš, jedete do čr na jak dlouho?
9. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas druhej pohodovej den :slight_smile: to je o tolik lehci kdyz dite nerve :slight_smile: No asi to bude tim, ze ma kolem i hodne lidi a tim padem i hodne zabavy.. :slight_smile:

Puzzi my taky praktikujem metodu hodne unavit, takze vecer vzdycky odpadne. No a taky vim, ze kdyz bych ji dala do postylky hned jak si mudla oci, tak me totalne vypiska :slight_smile:

Megn, snazis se honzika odnaucit byt totalni zavislak na prsu? preju hodne uspechu... Ja jsem nestastna z toho nocniho budeni. Krmim 2x plus ale treba 4 vstavam utesit=nahodit dudel. To jsem neznala...

Dnes jsme holky zkusili zavarit ovoce a zase to nadzvedlo vrsky od sklenicek a ty obyc vydrzely. Takze je to sklenicka. V jakych to Sami mas, ze se ti to podarilo? Od jake firmy?
9. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus, tak klidnou cestu do CR. :slight_smile:
9. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul pekne fota, super, ze jste si to v Luhackach uzili :slight_smile:
Sami teda Domik ti dneska radil :frowning2:
Puzzi uzijte si s TM posledni vecer. Snad bude Honzik spat, at se rozloucite poradnym DS :grinning: :wink:
Megn jeste, ze to vsechno dobre dopadlo s tchanovcema :pensive:
Megn s tim pocasim mamka rikala ze je to divne, co jineho jsem mohla taky cekat, ze? :angry: :angry: To je vzdycky jak naschval :angry: Jo a DS vcera byl, jsme se nudili v tom tichu :wink: :grinning:
Weli gratulka Matymu k posazeni :slight_smile:
Megn s Honzikem vecer mas docela zabavu :wink:
Marti Dirty Dancing dobry :grinning:
Sami setkani s ex :grinning: ale zvladla jsi to samickovsky :wink:
Je Puzzi, tak to by bylo dobry, kdyby jsi byla tehu uz tedka, co? :wink: Jinak doufam, ze s mamkou to bude v pohode :pensive:
Jedeme jen do 21 srpna. Takze na chvili :frowning2:
Nikule super, ze jste meli dobrej den zase. Uz aby to tak zustalo :slight_smile: ¨

Diky vsem za prani stastne cesty. A samozrejme ze dam vedet od nasich. Beru si sebou notas :grinning:
9. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, hm a až se naučí postavovat... Já si holky už docela začínám myslet, že H. možná ani nepoleze, u nás v rodině skoro nikdo nelezl a rovnou jsme chodili. Je to možná trochu blbý, lezení se budu snažit podporovat, ale když nepoleze, tak nepoleze.
Nikule, metoda hodně unavit má nevýhodu, že když jsou jen trochu unavený a prudí, tak co s nima? :sweat_smile: Dnes to šlo, byl bazén a změna a bazén atd., ale co budu dělat s mírně unaveným doma sama podzim zima? :sweat_smile:
9. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fuj tak su tu :slight_smile:
Jsem si konečně dodělala taky nehty. Jsem si je min. týden jen narychlo nalakovala francií, tak jsem na to dneska naběhla :slight_smile: Dodám nové foto :wink:

Puzzi, když usne přes den na mně, tak nepřendávám, vždycky se vzbudí...

Peti, téda, máte to pěkně hektický... :sweat_smile:

Jo, Magdi, kdyby dvojky, ale ono to vypadá na troječky a ještě to vypadá, že to budou solidní upíři... Leze mu to jaksi bokem Hodonína-se to tak jevilo i MM, takže to považuju za směroplatné (ne že jen Máňa řikala :grinning: ) No fakt chci vidět, co to bude...
Magdi, to je hrůza s Vašima... No hlavně že jsou v pořádku!!! A ty jsi mooooc hodná snacha, že na ně tak moc myslíš :dizzy_face: :dizzy_face:

Joo, ten náš pazdrát jak má oporu, tak se snaží stavět... Ráno se opřel o pelest postele, ale tam to má nízko, tak se mu nedařilo, ale dneska u tchánů se opřel o taburet a sice krkolomně, ale postavil se :slight_smile:

No jo, Puzzi, s kým budeš pracovat na ségře pro Honzíka? TM ti odjede, MM ti tentokrát nepůjčím... :wink: :grinning: :grinning:

Sami, to jsem přesně čekala, že se vysamila i před bývalkou, ať pukne roba :wink: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co se mi stalo. Jsem brala nejake veci v kuchyni, a kdyz jsem se otocila, jebla jsem trosku do stojanu na zehleni no a na nem jsem mela muj nejoblibenejsi parfem (Chanel Chance) skoro plnej. A spadnul na dlazbu a celej se rozbil. Tedka to akorat krasne voni v baraku :angry: :cry:
9. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mas pravdu :slight_smile: ja dam treba do kocaru, ale v zime to bude pakec...

Sami domi uz kleci... to je borec! :slight_smile: jsem ted koukala na fotky toho porodu a pekny, ale nesouhlasim s tim....
9. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao, ty nehtařko, jak tak koukám na moje nehty, no nic no :sweat_smile: Seš šikovná!
Tyjo, že by trojky dřív než dvojky? Jedničky Vítek má?
Gratuluju k postavování Vítka, šikulák!
S kým budu pracovat na ségře? No, jelikož MS si dává na čas, tak třeba ještě týden vydrží, pak dojedu do 31.8. někdy kolem ovulace a dáme tomu na frak! :grinning:
Petruš, téda, máte doa odérek? :sweat_smile: Promiň, ono to asi není vtipný, viď, ale docela by mě zajímalo, kdy to vyčuchne :sweat_smile:
Nikule, závidím děti, co vydrží vesele sedět v kočáru, Honzíka nezabavím bohužel na dlouho ani tím :-/
9. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, já mít od poslední MS 39 dní, tak jsem jasná zpráva !!! Tak uvidíš ... jo budu slaměná, na zítřek mám v plánu celodenní návštěvu mojí mamky, se těším ... se Markétka sveze autobusem :wink: , psala mi kamarádka, jsem u ní byla loni naposled, oni u nás letos už 3x, ale můj manža nemá tolik času vozít nás po návštěvách, jako ten její ... je to autobusem asi 45 minut a vesnici vedle se přesedá na jiný autobus, tak snad to moje nervy zvládnou a ve středu se tam vydám, snad nebude hnusně, návštěva vyjde tak na 3 hodinky, tak to bude stačit. Zpáteční přesun je totéž, s jedním přesednutím ... třeba ukecám Pavku, ať jede na tu chvíli se mnou ... :unamused:
Petři, taková škoda s parfémem, jé je ...
Majdo, teda martýrium, fakt, hlavně že se nikomu nic nestalo, ... anděl strážný při nich stál, fakt ...
9. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, nojo, ale nula příznaků je blbý, z toho nic nebude :sweat_smile: Nejvíc mě štve, že z toho nic nebude, ale naděje mám každej den větší a větší a pak budu zklamaná :confused: :sweat_smile:
Tak to si užij busy a návštěvy, si myslim, že Markétka bude spokojená s výletama :wink:
9. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi a co to prubnout testa?
9. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, jsem se zařekla, že tady v Chor. si testa dělat nebudu, vydržim do září domů. Teď tu budou naši, tak bych musela lékárnu okecávat atd., se mi nechce do chorvatský lékárny pro test, vydržim. I když asi tím zbytečně mám ty naděje, negativní test by mě zchladil, ale ne, prdím na to.
9. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmarja, při neděli takový kecačka, rychle píšu rce, než mě přepadne HOSIPA. Mám totiž v kuli z domácího vínka :sweat_smile: :dizzy_face:
Majdi, ty brĎo, štěstí v něštěstí, ještěže se nikomu nic nestalo :pensive: Já se vždy strašně bojím, když jede R. dálkovku, po cestách jezdí tolik bláznů..... :confounded:
Puzzi, jsem se nahlas rozchechtala nad tvou úvahou nad nadojeným množstvím MM Welinky :grinning: :grinning: :grinning: JE pravda, že Riškovi se hooodně usínání pokazilo, když začal sám vstávat. Už jsem to tu kdysi dříve psala, že i 2 hodiny po o usínál, to byl mazec :pensive: Pak jsem si zvykla.... Puzzi, když nepoleze, nevadí :wink:Neřeš to :slight_smile: A mluvím, vlastně píšu z vlastní zkušenosti :wink:
Sami, setkání teda v poho, sice jsem nějak nepobrala důvod, asi jsem fakt namol :grinning: ale to je jedno :wink:
Jééééé, Petronuš, parfém, to nasere :frowning2: ŠŤastnou cestu bez křiku :wink:
9. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek