• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Pospi, Honzík ještě sám nevstává a uspávání problém, co chceš říct pokažením při vstávání? :grinning:
Já mám v kuli dvě piva - další důvod netestovat, bych třeba pak už nemohla pít pivo na dovolený :sweat_smile:
MM má motorku a taky se o něj bojím a tu a tam vybuchnu, že tu motorku nesnáším, ale prd nadělám - snad někdy dostane MM rozum.
9. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, u fotek z domácího porodu jsem uronila, ale osobně bych to teda dobrovolně nikdy nevolila :pensive:

Puzzi, jj, raději si říkej, že je to zpoždění z podnebí, ať nejsi zklamaná (anebo budeš moc šťastná :dizzy_face: )

K těm bláznům na silnicích jsem si vzpomněla, jak jsem dneska cestovala od našich, tak motorkářů jak najebkaných a jeden normálně jel cca půl km v nepřehlené táhlé zatáčce v protisměru, jsem kujvovala v autě. Ještěže Janka neumí mluvit. :grinning:

Lauš, tak už se Víťula taky staví, a Domuška též... Maty se posadí.... a naše povalečka peciválka furt pasa a točí se na místě :angry: :grinning: :wink: Má čas holka, nikam nespěcháme.

Marti, tak MArkétka pojede busem? Premiérově? Janka jěště nebusovala, a to bydlíme u zastávky :grinning:
9. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda puzzi mas obdiv. Ja bych to s testovanim nevydrzela. Abys pak nezjistila doma, ze uz jses ve 3. mesici :slight_smile:

Holky, loucim se a jdu spat. Zitra jdem k mudr na prevenci a pak dojdou delnici na strechu, takze pojedu na barak :slight_smile:
9. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikul- ruzne sklenicky, ty malinke (125g od Hami) i ty velké (190g) od babylove, hamánek atd. než jsem víčko nasadila, utřela jsem okraj skleničky i víčko zespod a fest jsem to zavřela....

petruš...jeje, parfeme...bueee....toho se vždy děsím, když v koupelně rychle chmatám mezi svých asi 12 kousků :wink: ..že se nějaký rozkýve a popadají mi jako domino a bude megapuch :grinning: ...blbe je, ze byl skoro nový....tož na letišti si vyčíhni nový, no...

nikule, super, ze Niki je hodna je trochu klid
9. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, nechtěla jsem se dotknout pana Puzzíka viz motorkáři :sweat_smile: Usínání se pokazilo, bo i 2 hodiny v kuse se zvedal z lehu do stoje, no na Opavu :wink:
9. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šupla jsem to do alba. Se mi ty moje hnáty na té fotce vůbec nelíbí, ve skutečnosti je to ok...
9. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, my taky bydlíme u zastávky a nevim nevim, jestli v příštích pár letech pojede Honzík busem :sweat_smile:
Motorkáři debilové jsou debilové, ale ono je blbý i motorkář nedebil, může být debil v autě, nevšimne si ho (já jako řidič teda musim bohužel přiznat, že někdy mě předjede motorkář a já si ho za sebou ani nevšimla) a je to v prd..., páč na motorce nehoda = dost blbý.
9. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik, dobrou a dobře dopadněte na kontrole :wink: To je fajn, že je Nikolka hodná :slight_smile:

Jdu si dát sprchu.
9. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, Janka asi pojede, Riška je cestovatel, jezdí buskem rád a můžem k babi tchýni i do školky... tak jak budou lehké golfky můžem to zkusit.... taková romantika :wink:
Motorkářů se na cestách hodně bojím, mám respekt. Navíc, jak vloni spadnul R. pod auto.... :confounded: Mmch ta strana auta ještě není opravená, nj, kovářova kobyla (R. je vyučený autokarosář :wink: )
9. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, krásný, dyť to říkám, že jsi šikovná!
Nikule, bejt doma, tak už mám odtestováno před tejdnem, tady vyhrává můj ostych kupovat si test v cizí zemi :sweat_smile: :grinning: A taky si fakt docela myslim, že nic nebude, nic zvláštního mi není.
Pospi, 2 hodiny, ty bláho a ráno stejně v 6 vstávačka, co?
Dobrou taky přeju!
ja mam z motorkaru strach, taky se mi casto stane, ze se mi objevi z niceho nic az kdyz me predjizdi...sakra...jsou desne neukazneni...

puzzi, vydrz a netestuj...tot rada ma. jednak kvuli dovci, pivu atd atd...ale musim slozit obdiv....ja si prave rikala, ze ted v tom narocnem obdobi,jak leze a ja ho x.krat denne vracim na start a tak....bych to nedala..ten 1. trimestr unavy a on spi max. 2x denne a nic moc delka...uf, bych padla na hubu!
lauš, obdivuju,jak si vyhrajes s nehtama....me to ted nebere...nikam moc nevyrazim a to by mi prisla skoda (jak matroše, tak casu :sunglasses: )

hm, tak ja jdu zehlit, sakra....uz tolik hodin. papa
9. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, dík, obdivu netřeba, já jsem blb nenapravitelný optimista a naivista v mnoha věcech :sweat_smile:
No oni můžou bejt motorkáři i ukáznění, ale jsou menší než auto a člověk si jich blbě všimne...
9. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem fotky (helma atd)
9. srp 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, fotky nádherné, ta helma je fakt super :wink: Škoda, že jsem o ní neměla šajnu u Rišky, mohla jsem ho možná uchránit od šilhání :frowning2: Vložím taky fotky a jdu čučet na Viasat History, je tam něco o čarodějnicích...
9. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, super fota :dizzy_face: Jsem si právě říkala, jak se z hodňoučkého Dominička, o kterém jsi ani nevěděla, stal akčňák jako hrom :wink: Na té poslední fotce je k sežrání :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ja bych to s testem taky nevydrzela :wink:
Laus ty nehty vypadaji super :slight_smile:
Sami na letisti bohuzel, v tu hodku tam budou mit obchody uz zavreno :frowning2:
Motorkare taky nesnasim, kdyz ridim auto. Ale na motorce jezdit miluju. Jako spolujezdec :wink: :slight_smile:
Sami teda ja bych zehleni vubec nedala v takovou hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Obdivuju :wink:
Sami super fotky. Helma Domikovi slusi :slight_smile:
Pospi fotky taky moc pekny :dizzy_face:

Holky loucim se s vama tedka. Jdu sbalit notas, abych ho pak jeste nakonec nezapomnela :sweat_smile:
Tak prejeme dobrou noc a zitra tu budu urco jako na koni :grinning:

Py py
9. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, Markétka už busovala, jsme byly u mojí mamky už 2x, jednou s hlubokým, a jednou s golfákem ,a to byla zrovna průtrž mračen, jsme se tam celý den sušily ... já si zatím netroufám městskou, sice máme zastávku pomalu u baráku, ale tady u té naší osady pomalu nikdo nenastupuje, a pochybuju, že by řidič vylezl a pomohl mi s golfákem ... a teda nevím těma dveřma, jestli bych to vyvlekla sama, jsem to ještě nezkoušela ... takle jedu na nádr skoro půl hodiny ...
Sami, já taky zavařovala i do těch skleniček, co na ně nadávají a dobrý !
9. srp 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pospi, super fota :wink: Prej partička :grinning: :grinning: Se z toho ke stáru zjančíš - až začnou mládežníci řádit :grinning: (to vlastně nebude ke stáru :wink: )

Peti, díky :dizzy_face: Dobře docestujte, ať je JD celou cestu v pohodě :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, nehty paráda ...
Sami, helma super !!! kamarádka ji chtěla kupovat, ale nakonec vyměkla a nekoupila ...
9. srp 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou holky ...
9. srp 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak moc dekujem za prvni pochvaly....mam uz total plna alba... :unamused: bych mela promazat a jeste pridat nejake akcnacke...koukaji mu z oci čertíci, jojo....lauš, on je stale hodne zlaticko,ale co se zacal pohybovat, mě holt zamestnava...bude to tim, ze proste mame doma ty kocky /miska s vodou, granule, to ho moc zajima/ a pak skleněný konferák atd atd. Kdybychom bydleli v baráku, trvalo by dyl nez by se dostal nekam do nebezpecna, tady je to raz dva. No a dnes holt byl nejaky jiny, ufnukany...asi zacnu taky se zubama :sweat_smile:

pospi fotky krasne, Janka s tatkou krasna, zabylo mi lito, ze se k ni moc nema, sakrys...snad vic se zamiluje,az zacne lumpacit. Ja mam pocit, ze MM je ted z maleho totalne odvareny...furt o nem mluvi a tesi se na nej, a tak...driv jako lezak ho moc nebral :wink:

jsem pozehlila ty 3 racky, slo to raz dva...dala jsem u toho 2dcl no a kousek čokolady :grinning: , dokoukala jsem film Ohnivý oceán-nádherný film, máme s MM moc rádi (arabárna atd) a pujdu spat.
10. srp 2009 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
taxem jeste pridala 3 fotky do dalsiho alba.
Takze v obou jsou 3 a 4 fotky...pak to zas promazu :slight_smile:

snazim se hodit nove video, jak v te postylce blbnul,ale jeste to nanei nahrane, tak az zitra¨

za chvili to balim, dobrou
10. srp 2009 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

tak dnes noc dobrá, sice usínal až po 21 hod, ale vstávačka až v 5 hod a bez jakéhokoliv koja...super!!! Ale ráno bolely pamely.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

puzzi: nevím, čím to, že byl tak hodný...spíš mi příjde, že je hodný, když je doma i můj a chodíme výletit... :wink:
pospi: děkujeme za gratulku! :wink:
megn: tý jo - no hlavně, že se jim nic nestalo! nebo teda nic vážného! :confused: ufff ufff!
jé, to musím mojemu říct, že je švihák lázeňský... :grinning:, no hubená...jak se to veme, v oblečku dobrý, ale v plavkách niš moš! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tý jo, bych fakt měla už jít makat, ať laole přibude zákaznice... :grinning:
lauš: malému lezou dvojky jo?! no to je masakr! :sweat_smile:
weli: Maty se sám posadil?! šikulka šikovná...to ten náš ani neni moc rád jakoby v sedu :confused: - asi rarita, co?!
sami: kéž by už bývalá dala pokoj a byl klid, což?! :unamused:

zbytek za chvíli, mládě křičíííí :angry:
10. srp 2009 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petronus: s tím parfémem - to by mě asi piclo... :rolling_eyes:
pospi: klíííd, náš povaleč taky jen otáčení ... :grinning:
sami: fotky super, ta s tou helmou je božííí! :dizzy_face:
10. srp 2009 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy
tak nestiham jak vzdycky šimonek uz treti noc zle spi co hodinu sa budi stone knuci place sem taka nevyspana v hlave mi tresti oci mna stipu sem nervozna proste nic moc a ani nemam na nic naladu :frowning2:
Petka vcera odjela do tabora isla tam aj se sestrenicu a vecer uz volala a plakala ze chce ist dom ze jej je smutno... no des tak mi to bolo luto ale musia tam vydrzat eset mi potom dosla sms od nej ze ani nejedla a je to tam hrozne, no sak este nestihla ani sa tam porohlednut a uz pise take veci tak mi je ze vsetkeho nanic :unamused:

idem skusit zavolat mamke ci by nedosla pre mladeho a pujdem poumyvat okno v deckej trochu sa odreagovat a potom docitam aspon neco.zatial papa :slight_smile:
10. srp 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČAute mamči :slight_smile:
U nás dle mých předpokladů, Riška není doma, takže večer čertice mertlice špatně usínala a ráno vstávačka už v 6h :angry: Měla bobky v kaťatech.
Dedul, a ty si vstával AŽ v 5h, no, ty se máš :grinning: :wink: Já jsem ráda, že Janka tak nebantuje, užila jsem si toho až do sytosti s Riškou, vstávat kolem 5h strašně dlouho a bylo to přes zimu, tak co s mrnětem dělat :pensive:
Sami, Domča je na fotkách roztomilý :dizzy_face: Ten nevinný kukuč... a pak se něj zlob, co? :sweat_smile:
Bartalko, Peťce je smutno, to je blbé. Snad přijde táboru na chuť :unamused: Ona jezdívá každý rok, nebo letos poprvé?
A Šimís v noci řádil, tak snad ti mamka povozí, ať spočneš, ale ty, koukám, odpočíváš asi tak jako já :sweat_smile:
Majdi, dej pak vědět, jestli budeš mít náladu, jak dopadla cesta a jestli jsou opravdu všichni OK :unamused:
Marti, to je blbé, když se máš někam vydat a nevíš, jestli na zastávce někdo bude nebo v autobuse někdo ochotný, aby ti pomohl s kočíkem :unamused:

Jdu pověsit prádlo, než začne pršet, nějak se venku honí mraky, ikdyž ještě svítí slunko.
10. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, ještě se povalujem v posteli, čiperka po me leze, peruje... V postylce se zas otukal, chudacek... Ma sramy na cele, nad okem, chteloby to celistvy mantinel az po okraj :frowning2:

Včera jsem po delší dobe ponocovala a šla spat v 1.30h :slight_smile:

Dodatečně vse nej Maxickovi a dnes krasne minimarozky Jaydimu

Bartalko čau, možná by byl lepsi kdyby se do  tábora nesmely vozit mobily, co?stejne to uz není ono... Kdysi nam chodicaly dopisy, pohledy... To bylo vzruso jestli nás na nastupu budou volat... Ted maj vsuchni mobil:(
10. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny hrubozrnné matky a sluníčka vaše...
Tak konečně hlásím příjezd z dovči, i když jsme přijeli už v sobotu odpo, ale pak jsme šli ještě do obchodu a vybalování (hrůza), lifrování praček na vyprání a včera jsme jeli na oslavu mamky narozek a přijeli jsme až večer, takže jsem nevládla...

Jinak teda dovča byla super, jsem si to tam fakt užila, penzion jsme znali, takže nás nic nezaskočilo (byli jsme tam před 4 roky), počasí až na jeden den , kdy fakt lilo od večera do dalšího večera, bylo taky fajn, Tobíkovi se taky líbilo. Byli jsme s ním i na projižďce vlakem...udělali jsme si takový skoro celodenní výlet do Krumlova (3 km na vlak, pak půl hoďky cesta, pak courání po městě, obídek, zas cesta, pak jsme si tam ještě sedli na večeři a Tobi se "proběhl" na dece a 3 km zpět do cíle. Bylo to moc fajn...Pak jsme byli v ZOO na Hluboké a na místě, kam jezdil MM na prázdniny s dědou - nějaký Šimanov...no, různě jsme se tak toulali, jen teda jsem se těšila na houby, ale nenašli jsme nic, moc jsme nelezli do lesa...MM se bál klíšťat, že jsou prý nějaký přemnožený či co...párkrát jsme využili i bazén u penzionu a grilovali jsme....no, dovolenkové radosti :slight_smile: .

Jinak pro znalé našich anabází s cestovní postýlkou mám další forek.....postýlka se rozpárala u vrchního tvrdého dílce asi tak 8 cm....se snad picnu...no což, po létě jim jí dám na opravu...já jí totiž chci, je jínak super, moc jsem ocenila tu závěsnou tašku, měl tam Tobi plíny a podobné hovadiny...takže bych o ní nechtěla přijít...

No , jinak ostatní lidi v penzionu byli taky fajn - takový starší pár, pak té paní sestra s dcerou a nějaká babička s vnučkou (ty jsme skoro ani neviděli, furt někde couraly)....jsou tam jen 4 pokoje...tak jsme občas i poklábosili, bylo to příjemné...

Jen teda MM se moc nechtělo "mít službu"....jakože bude vstávat v noci k Tobimu a dávat mu ráno mlíko a tak....že prý je na dovče (tak to mne dostal :angry: ), nakonec jsem mu nakázala 2 služby...aspoň něco. Takže jsem jeden den spala asi do 9.30 :slight_smile:
Tobík byl standardně hodnej, jen občas večer brečel, že se mu nechtělo nebo nešlo spát...ale všichni říkali, jak je hodnej, lidi vedle z pokoje o něm prý vůbec nevěděli :slight_smile:

Toť v rychlosti news od nás, nebudu dočítat, co se tu dělo, ale pokusím se zas zapojit do rozjetého vlaku :slight_smile: ...
Jinak dnes jdem na RHB, uf mám trošku strach , na dovče jsme s Tobíkem nedělali vůbec nic...ale sám od sebe se furt zvedá na čtyři, přetáčí se na záda a trochu začíná sedat na paty...tak snad nějaký postup tam je...dám vědět.
10. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Simi, jste si dovo krásně užili :dizzy_face: Vzpomněla jsem si nad tvým popisem míst na naši loňskou dovo u Lipna, taky jsme byli v ZOO Hluboká a moc se nám na jihu Čech líbilo :wink: S tou cestovkou, to snad ani není možné :sweat_smile: :confused: :grinning:

Sami, a Domča ti nelikviduje mantinel? Riška mi urval, kdysi, šňůrky, a Janka je zatím rozvazuje a žužlá. :sweat_smile: S tím mobilem na táboře, mám podobný nebo stejný názor :wink: Kouzlo dopisů je fuč :grinning:
10. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek