• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte kocky,
aj ja sa pridavam po dovolenke :sunglasses: mrkla som zatial len na tuto stranu a na fotky a teeeda Dedul, tebe to sekne s Maxikom :dizzy_face: - si uplne stihlunka a vlasy ti svedcia, trosku uz dorastli, ze ?
Pospi, aj Janka je rozkosna - v tej vani - :dizzy_face: , princeznicka a Riska sa dost podoba na R :wink:
Sami, tak uz ficis s vcelickou? Hodi sa k tebe :wink: a baracik uz pozeram pekne pokrocil konecne :wink: .....ta prilba je vychytavka :slight_smile:
Bartal, Simonko ma uz tolko zubkov :confused: :dizzy_face: ?
Lao, Vitecek v tom kociku uplne ziari a ste zlati na tej spolocnej foto :wink: ....a nechty su uplne profi, mohla by si sa s tym zivit.
Puzzi, dobre chapem, ze zvazujes testik??? to by bola sila, tusim ste planovali rozdiel tak 2-3 roky, ze? Som zvedava, ako to dopadne :wink:
Talls, to je super, ze bol Tobi zlaticko, ste si pekne oddychli :wink: ....a sa mi paci, ako to s TM vies a podla potreby ho zapriahnes :wink:

My sme sa mali tiez vyborne, boli sme v Taliansku, cesta 6 hod. zvladol Luky uplne uzasne a pobyt tiez. Ten vzduch ho zmohol a dost vela tam spinkal v kociku :slight_smile: . Vycvachtali sme sa v tepluckom mori, vyprechadzkovali, prejedli sa pizze, cestovin a skveleho tiramisu..........no parada. Lukymu tam vysiel 1.zubok ( 2 dni si sice odteplotoval 39 stupnov, ale na to vsetko bol ako anjelik :dizzy_face: . Barborka s Natali sa vyjasili - boli sme tam aj so znamymi - aj ti maju 2 dievcatka, tak bolo squelle :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face:
MM ma este tento tyzden dovolenku, tak budeme chodit vyletovat a kupat sa, tak este bude moja konikova ucast obmedzena, ale od buduceho tyzdna sa zapojim naplno :wink:
Pozdravujem aj zvysok hrubych zrn, ktrore som nespomenula, chybali ste mi, uz sa tesim na vsetky novinky :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....................7 ku...ev :angry: :angry: popsana stranka a je v p.deli :angry:

Lobka vitej doma, je super ze jste si dovolenou uzili a hlavne ze i holky se meli s kym bavit aradit. to je fajn. a Lukasek byl urcite vzornacek a gratulace k zoubku :slight_smile:
Talls taky super ze jste se meli fajn a ze v :slight_smile: penzionu byli docela fajn lide. :slight_smile: Pry TM na dovolene :slight_smile: a tys byla kde na brigade? :grinning: A s postylkou ty mas na to vylozene pech, snad ji vyrekjlamujes v poradku. My ted tu svoji meli v sobotu na moravce, kurna ta mi dala zabrat nez jsem prisla na zpusob skladani a rozkladani, jsem myslela ze s ni svihnu o podlahu a necham ji uz tam :slight_smile:
Puzzi s testikem jsi dobra, ja bych nevydrzela, ale treba pak zjistis ze uz jsi tehulka. Co Honzik dneska? TM odjizdi vecer? A s nadojenym mliekm jsi me velice pobavila :grinning: :grinning:
Laus krasne nehty ja ci takyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
Bartalko mamakami nase, chudak Petka asi jji je smutno, ale snad si zvykne a jestli tam jela jeste se sestrenici tak bude nakonec fajn uvidis a nebude se ji chtit domu. Teda ty odpocivas uklidem? :slight_smile: jsi sikulka tak se drz.
Majdi jak dojeli vasi? snad dobre a jak honzik usnul a co noc?
Dedulko to tvoje vstavani :slight_smile: teda spise Maxikovo.
Petrus s parfemem, bych zurila stejne jako ty, mam svoje 4 oblibene a asi bych se zblaznila...kdybych nekde zapomela MM tak by to nebylo tak bolestive jako parfem :grinning:
Snad jsem reagovala na vsechny, jestli ne se omlouvam. :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se po delší době, v sobotu večer jsme se vrátili z Chorvatska :slight_smile: Bylo to tam super, teda až na ten hic, v noci jsme měli v pokoji i 31 stupňů, mazec, všichni jsme se strašně potili a Ríšovi se hůř usínalo... Vždycky cca v 1 v noci jsem si ho už brala k sobě do postele, protože měl furt žízeň a vstávala bych každou hodinu. Moře supiš, chodili jsme na pláž od 8 do 10h, to tam byl ještě trochu stín a moře bylo klidný a pak většinou až v 16 nebo 17h. Chvála bohu za manducu, k moři jsme to měli asi 120 schodů (pro představu 6 poschodí v paneláku) a nosit 8,5 kg na rukou nebo kolik už Ríša má jsem nezvládala (mm byl ověnčenej pěnovýma lehátkama, osuškou, stanem, ploutvema a šnorchlem).
Cestu tam zvládl Ríša až na poslední 1,5 hoďky v pohodě - to už jsme mu zpívali, hračky ho nebavili - jeli jsme na noc (tu s přestávkama na kojo prospal) a cesta trvala 18h :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zpátky jsme vyráželi v 5 ráno, aby jsme byli na noc doma, nejdřív dobrý, ale pak před každým spaním brečel, nešlo mu usnout, pže bylo horko a byl spocenej - každou zastávku jsem ho převlíkala do suchýho (moirový body si bohužel pokajdil, když se prosrajdil až na autosedajdu :sweat_smile: ). Domů jsme dorazili ve 21h, ale usnul až v 1 po paralenovém čípku, začal se mu prořezávat 3. zoubek, tak chudáček strašně plakal, to u těch dvou prvních vůbec nebylo...
Takže tak jsme se měli :slight_smile:

V rychlosti jsem prolítla předchozí stránku a zaujala mě Puzzi, že váhá s testováním.... wau, no tak to jsem celá žhavá jak to dopadne, takže už jste na to vlítli a snažíte se?
Určitě nestihnu dočíst všechno, mám zameškanej skoro celej měsíc :pensive:, událo se tu něco zásadního?

No a když jsme u tý MS, tak mě si našla v HR den před odjezdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda vlastně nevím, jestli to už je MS, pže v sobotu zase nic a včera jenom trochu... no uvidíme, MM už se mě ptá, kdy že bude ovule, že bysme na to taky vlítli :sweat_smile: :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lobuš, dovolenku jste si užili, to je super :dizzy_face: A kdo bude mít nové šaty? Kdo objevil 1.zoubek? :slight_smile: Užívej si manžílka :dizzy_face:
Weli, stránka fuč je na mrsk, co? :grinning: :wink: Já to nesnáším. Snažím se, když už mám kus, tak si to dát kopírovat, a když se mi stane, že smažu, tak dám vložit a aspoň kus zachráním :wink: My jsme cestovku napoprvé skládali snad hodinu, pak jsme teda přišli na to, že se musí nejprve napnout strany a pak tepve položit podlážka, ale co jsem si u hoto od R. vyposlechla, proč kupuju braky přes net apod. :rolling_eyes: Nakonec se ale povedlo, a teď jí skládám levou zadní napoprvé. :wink:

Janka spí už od 8h, čekám, že se každou chvíli probudí, tak se mi ani nechce do ničeho pouštět. Měla bych žehlit a začít vařit... no do vaření se asi pustím :wink: Udělám jen něco Jance a uvařím brambory a vajíčka ke koprovce od včerejška.
10. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hpají, vzpomínali jsme tu na tebe, že si dlouho nepřišla. A kde jste byli v Ch., že jste jeli tak dlouho? Asi až úplně dole, co? Nebo někde na ostově? Spaní ve vedru, uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ty si to tam měla s těma schodama i s tělocvikem a posilovnou, co? :grinning:
10. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď omylem vlezla k prosincovkám 2009. Začínají taky srdíčky a viděla jsem Prosinec a už jsem byla u nich v tématu :grinning:
10. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo a zrovna mi pohled padl na příspěvek, že tam mamina dneska ráno porodila ve 27tt chlapečka, 880g a 33cm. Ty vojcle. :confused:
10. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samomluvím si tu, tož už jdu do dža, pá
10. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvířátko hajajá a já jen zazerám a zdravím lobku, hpaju a talls z dovolenek- mely jste se krasne, zavidim!

musim pochystat veci, ve 13h mame sraz s kamoskou a holcickou, pojedem asi MHD, neni to tak strasne daleko a vecer bych blbe hledala parkovani

jeje, tady bude snazilek.... :sweat_smile:
10. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Pospi :slight_smile: , jasne, ze som zub objavila ja, aj ked bola kontrola niekolkokrat denne od vsetkych ucastnikov dovolenky ( chudak Luky :grinning: - vysoke teploty a este sa m u furt niekto rypal v pusine - ale nemohli sme sa dockat :dizzy_face: )
Weli dikes, aj ja Vam gratulujem k sedeniu :wink:
prebehla som este posledne stranky a teda Megn, to je strasne s tou nehodou, este ze su v poriadku - strasneee :pensive: , mali ste nervy urco vsetci.
Sami, som sa pobavila, ako si sa vyfintila pred ex :grinning: a ze nevedela, kam pozerat :grinning:
Cau Hpaji, to ste mali riadne horko, a uz 3 zubcek?
Petri, gratulka Jaydimu k 8. mes a hadam ste cestu zvladli o.k.

Kocky, Andy sa uz ozvala, alebo este nie?
10. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami ani som nepostrehla, ako skoncila ta vasa dovca- nedovca, co mala byt. Pojdete inokedy?
A zabudla som este pochvalit Novinke fotky, krasne, vidim, ze aj vy ste vyletovali, si tam kocka stihlucka a Slavko jak telefonoval :grinning: .......zapisuj si to vsetko Novi, lebo on toho tolko vyparati, ze si to za par rokov ani nebudes pamatat :wink: :grinning:
a Megn, nasla som si tvoj navrat z dovci, tak bolo super, ze ste si to este predlzili, parada :wink: a manducovy vyletik za Swarovskeho krystalmi - mas super TM :wink: . Len ten Hanysek keby ti nedaval tolko v noci zabrat :pensive:
10. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pouzivate tady nektera babylove plinky? odpovidaji velikostne jako pampersky a kolik stoji prosim? dekuji :slight_smile:
Dneska odpol prijde mamka tak zase pokecame. A k veceru asi pujdu k sousedce na nehty :grinning:
Hpaji ahoooooooooj jsme te tu vzpominali, ze nemas asi cas... ale je super zes dosla a ze na dovci bylo super. ale to horko, pristi rok to bude lepsi. vsem vam tak zavidim, my nejedeme letos nikam, az pristi rok k mori :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkoukla pár albíček...

Sami, Domča se asi pěkně vybarvil, jak tak koukám, asi bude noční pták po tobě... v helmě mu to sekne :slight_smile:
Pospi, Jance to v kloboučku sluší a Riška si prázdniny asi pěkně užívá, viď, se vsadím, že vymyslí nejmíň jednu kulišárnu denně :slight_smile: To jste byli v dinoparku?

Jestě jsem koukla na album k Dedulce, Laole, Lobce, Talls a Nikule, fotky moc pěkný :dizzy_face: ale už nestíhám komentovat každou zvlášť, Ríša se mi vzbudil a vyžaduje pozornost...
Ještě nakouknu :wink:
10. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem pár fotek, ale už nemam kam dávat :wink:
10. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, MM už je na letišti, naši dorazí tak asi ve 4, tak snad to s H. půjde. Ráno už jsem se s ním vynervila na procházce, kolemjdoucí se docela chechtaj těm jeho mostům a výkřikům, já z toho rostu, páč jednou za 30 sekund zastavuju, rovnám ho do sedu, nabízím co nejlákavější hračky, křupky, prostě hrůza ty procházky! Ale nevzdávám to, trénuju ho, třeba si jednou někdy zvykne.
Jo a teď jsem začala špinit, takže cyklus 40 dní, hm, dobrý, doufám, že to je tím prostředím, páč na podzim při snažení by mě to teda štvalo! No ale dobrý, MS si počkala, až MM odjede :sweat_smile: Myslela jsem, že budu trochu zklamaná, ale díkybohu nejsem, se až divim. To mě víc mrzí dneska, že odjel MM, že Honzík v kočáru prudí a tak vůbec, jestli je to PMS, tak ať už táhne, páč jsem napruzelá jak hrom :sweat_smile:
Sami, super fotky, je na některých vidět rarášek domi, jak třeba se opírá v postýlce, no je boží :slight_smile:
Dedul, ti pak TM nevěří, co máš s Maxíkem za makačku, když si před tatínkem hraje na hodného :sweat_smile:
bartal, to mě mrzí noci a hlavně Petka na táboře, snad si zvykne!
Pospi, Jance asi u usínání chybí večerní riškošramot nebo co :sweat_smile:
Pospi, to muselo být šílený v 5 hodin Riška vzhůru a zabavení těžký, celej dlouhej den před tebou, uf...
Talls, dovča teda super, výlety a tak! Postýlka - to je síla, zas něco, snad to opraví! Hehe, TM a že je na dovče, tak bez služeb :sweat_smile: Stavění na 4 a pokusy o sedání super!
Lobi, čau! Druhý dítě ted bychom chtěli, chceme rozdíl co nejmíň, takže // by byly vítané, no nic no, viz výše. Dovolená v Itálii teda bomba, tyjo, 1. zub - gratuluju, Honzíkovi taky vyrostl tady v Chor. Hlavně že jste věděli, že ty teploty jsou z toho a pak to bylo ok. Holky si určitě moře užily a ještě kámošky, no super!
Hpaji, zdary zpět po dovče, to jste to super zmákli a Riška v moři řádil? Měli jste nějakej kruh? Cesta 18 hodin? Týjo, my jsme sem jeli 13 a to už bylo až až kvůli hodně pauzám s Honzíkem. Usínání v horku blbý i tady, ale 31 je teda dost, to my máme večer v karavanu 28 a i to je hrůza. Jdete do snáža, jo?
H. je vzhůru, tak musím.
10. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak MM zobral dievcata na cln na ryby, ja som nieco navarila, poprala a ideme s Lukym na prechadzku, na postu a do obchodu. Pocko je take od veci, zamracene, snad nezmokneme :unamused:
Weli, Maty je nadherny, tie jeho kukadla :wink: a na tej motorke je frajer najvacsi :dizzy_face: . Ozaj, ako sa ma noha? Je to uz lepsie? Babylove plienky som mala iba novorodenecke, tie vacsie sa mi zdali trosku tvrdsie. Ale cenu mali dobru, len u nas sa lisi - snad ti poradi Marta, myslim, ze ona ich kupovala Marketke.
Puzzi, takze uz na tom zacnete naozaj pracovat? Tak ta mrcha ani nemusela prist. A TM bol za vami letecky? to je bomba......inak sila, vy ste tam uz mesiac - to je parada, dobry zaklad pre Honzikovo zdravie :wink: .... a si super trpezliva s tym kocikovanim :sweat_smile: ...tak Honzikovi vysiel ten zubcek az po 8. mesiaci, ze?

Kocky, zaujalo ma to zavaranie. To len osupane broskyne povarite chvilu a potom to treba naliat do vysterilizovanych poharikov a cca 10 min. sterilizovat vo vare? A ponorite tie pohariky cele, alebo vrchnak nema byt pod vodou? Dikes.
10. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomoc, Janka se mi ze spaní po o pozvracela v postýlce, ozvala se mi chůva, přišla jsem nahoru ona vychlamaná ležela ve zvratkách, furt jí natahuje, jde z ní už jen pěna. Měla na oběd půl sklenky broko, uvařený brambor a žloutek a dala jsem jí to zapít čajem. Ona ho nechtěla, ale trochu cucla a ještě jsem jí zkusila asi 3x dát a cucla, pak za půl hodky jsem jí nakojila a šla spát. Před spaním se po mě válela. Neměla jsem jí dávat ten čaj, sakra. Vždy, když něco odmítá, a já jí to vnutím, tak se poblije, ale ne tolik a tak dlouho. Sakra.... Dala jsem oslazený čaj na mražák, tak jí pak zkusím dát po lžičkách a uvidím. Když to večera nejpřejde budeme muset jet na pohotovost. Včera snědla 3 švestky, bez šlupky, dávala jsem jí to po kouskách. Dneska normálně kadila. Asi jsem měla lépe prohlídnout ty zvratky, jestli tam nebyly ještě i ty švestky, dopr :frowning2: Držte pěsti. Teď spí ve velké posteli, je úplně bílá. Jdu za ní.
10. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Furt jí natahuje, jde z ní ale už jen žlutá pěna. Čaj mám v mražáku, zkusím jí ho dát, když tak ho vyzvrací. Leží jak placička, teplotu nemá.
10. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cucla si ze stříkačky cca 10ml čaje, za chvilku kňourala, tak jsem jí zvedla, odříhlo se jí, položila jsem jí a usnula. Uvidíme za chvíli. Je strašně slabounká, leží jak placka, už se ani nesměje. Teplotu nemá a nebrečí.
10. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, držím palce, aby se z toho Janka vyspala. Třeba je slabá jenom z toho, že všechno vyzvracela :unamused:
10. srp 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ríša se mi asi před 3 týdny taky mega poblil, během 45 minut hodil 7 šavlí, ke konci už ani neměl co zvracet, chudáček. Taky netuším proč, hodinu po uložení něco šramotilo v chůvě, asi se přetočil na bříško a když jsem se tam šla za 15min. podívat a zvedla ho, tak už to lítalo... 6x jsem ho sprchovala a 3x převlíkala (to jsem ho nestačila ani oblíct a hodil další). Potom vysílením usnul u mě v posteli :pensive: Jestli nemá teplotu, tak jí asi jenom nesedl ten čajík...
10. srp 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji, dík, potřebovala jsem slyšet, že se někomu stalo něco podobného. Pavli, a po vyspání byl OK? Kojila jsi ho pak normálně? A asi jste nasadili dietku, co?
10. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jukám a kukám, že Janulce není nejlépe...nemůže to být vedrem??? Určitě po spánku bude mít více sil a zkusila bych možná ten čaj a např namočit do toho piškot (i když nejsem zastánce piškotů), ale aby měla něco na posílení....po tom by jí nemělo být špatně...držím palečky...

Puzzi, takže bylo snaženíčko a nakonec nic??? Neboj, dočkáte se, já bych řekla, že teď je ještě brzo...tak za 2 měs to bude lepší...no dobře, tak za měsíc už :slight_smile: ....fakt chcete takhle po sobě? Já bych to asi nezvládla a to mám zlatý dítě....a co Honzula furt tak blbne v tom kočárku??? To vůbec neznám...ta naše placka se tam vyvalí a je spokojenej, případně usne a je klid :grinning: ...No jo, k MM není co dodat....s tou jeho dovolenou (tak se bude válet do 10 a já makat u dítěte)....musela jsem ho trošku vyvést z omylu :wink: ...ale jo, chápu, že si chce oddechnout, když maká v práci a ještě má kšeft bokem, abysme měli nějaký kačky k dobru, že... :dizzy_face: ...Zato teď nám přišel nový výměr na hypo , mne málem odvezli nohama napřed...o 3 tis více než teď, jak vylezly úroky nahoru. Se mi chce zvracet :confounded: :confounded: :confounded: ...Snad to nějak stáhnem minimálně o litr, jinak nevím...

Lobka, jejda Itálie, to muselo být krásné...já tam nikdy nebyla , ale chtěla bych se tam někdy podívat....
Megn taky výletovala někde???
Hpaja, teda tak vy jste měli dovču i s posilovnou, jo??? Ty schody nahoru a dolů....uf....na to je manduca superiš. Já jí na dovče užila taky na takový poponášení spíš...na delší výlety byl kočár stejně nejlepší....ten náš pecivál ho miluje...

Jo, taky jsem viděla u nějakých lidi ten Baby design novou kolekci zelenej...teda mne se fakt líbil...jsem o něm uvažovala tehdy...no, hlavně cena byla jinde, cca 3,5 tis....ale fakt vypadá moc pěkně....ale Concordoch OK, jen mne sejří dost a dost , že mi vrže konstrukce...budu to chtít nějak promazat či co....no a s postýlkou no comment, ale já už se tomu směju, funguje i s dírou :grinning: ...zatím se to nepáře dál, uvidíme.

Tobi vytuhl po námaze (hrál si s kamarádem, co je o 14 dní starší...ten kamarád skoro ale už chodí, něco jako Jaydi :wink: ). tak ho to malinko zmohlo...našla jsem ho zabořených čenichem do matrace (na břiše), chudinka, byl celej otlačenej, tak jsem ho naklopila aspoň na bok...

Jo, jinak o dovče samo nebyla žádná dieta , takže mám stále svých nechutných 80 kg....jsem ze sebe zoufalá :angry:

Weli, DM plíny bych řekla, že jsou stejně velké jako Pampers. Kvalitou a tak bych řekla srovnatelné s Huggies. Cena ve velkém balíku myslím 379 (je tam ve vel 4 85 plen nebo tak nějak), jinak poloviční balení je za 199. Já je teda nekupuju, ale má je ségra a nedá na ně dopustit. Já měla zásobu huggies ze slev, uvidíme, co zas pokoupím v nějaké akci. Jako fakt za plný ceny plíny nekupuju...

Jdu vytírat.... :confounded:
10. srp 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za přivítání :slight_smile:
Tak jsem zkoukla i fotky Welinky, Maty je fakt model, na všech fotkách vypadá krásně, je to smíšek :slight_smile:
Pospi, byli jsme v Mimicích, je to asi 20 km nad Makarskou... Jeli jsme tak dlouho, protože jsme zabloudili ve Slovinsku kvůli blbě značené objížďce (bloudili jsme tam víc jak hodinu, s námi ještě dalších 6 Čecháčků, Slovák, Němec a asi ještě někdo. Bylo to docela komický, jak se za nás vždycky někdo zavěsil a my jeli blbě :sweat_smile: několikrát jsme se tam potkali, jak jsme to projížděli křížem krážem) a když jsme pak přejeli Chorvatské hranice, tak nás zradila "chytrá paní" GPS :rolling_eyes: místo, aby nás navedla nejkratší cestou na dálnici na Záhřeb, tak nás vedla do Záhřebu po státovce - po hřebenech kopců s vinicemi, skoro půlku tý trasy jsme jeli po silničce úzký na 1 auto, docela jsem trnula, aby nejelo něco proti nám, páč bysme se nevyhnuli... GPSku "obsluhoval" švára, který jel v autě před námi, MM si nadával, že doma zapomněl autoatlas.
To mimčo narozený ve 27tt :pensive: - doufám, že to zvládne, té holčině jsem před tím párkrát nakoukla do alba.
Lobi, tak dovča se vám koukám taky vydařila :slight_smile: Dodej foto z dovči :wink:
Weli, babylove jsem používala jenom 2ky, tak neporadím... teď na dovče jsem měla Huggiesky premium a jsou skvělý :wink:
Čau Puzzi, takže test nebude potřeba... asi nechtěla být mrcha taková mrcha a počkala až TM odjede... :sweat_smile: Docela ti závidim, že tam jsi tak dlouho, já bych se tam vrátila, i když teda jak jsme se blížili k domovu, tak jsem se už domů těšila :slight_smile: Kruh do vody jsme neměli, nejdřív jsem s ním plavala na mělčině, ale to bylo nepohodlý ho tak držet, tak jsem pak chodila trochu do hloubky :slight_smile: aspoň není vidět na fotkách můj špek :sweat_smile: :grinning: Pak jsme ho taky cachtali v bazénku, když byly velký vlny a to se mu taky líbilo :slight_smile:
Přeju pevný nervy na kočárkování :wink:
Jinak moře na ekzém výborný, sice první týden velký zhoršení, ale druhý týden zlepšení, úplně se vyhladil, paráda... a to jsem žrala zmrzky, pizzu se sýrem a 3x jogurt, neb jsem byla nějak zašpuntovaná :sweat_smile: Takže myslím, že alergii na mléčnou bílkovinu nemá... :slight_smile: Teď mu to teda zase trochu vyrašilo, ale asi to bude tím zubem, nevím. Koupím mořskou sůl a budeme mu dělat aspoň 2x týdně moře ve vaně :slight_smile:

MM přijel z práce a jedem nakoupit, nic tu totiž nemáme, před dovčou jsme zlikvidovali zásoby... pa :wink:
10. srp 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, v noci jsem pak normálně nakojila když se probudil a ráno byl OK :wink:
Už mizím, mm už mě honí ať hejbnu zadkem :slight_smile:
10. srp 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarko mamči.
U nás situace dobrá, všichni dojeli domů.. takže jsme šli s MM o půl 1 spát.. ve tři budíček, zoufalej manža, ve 4 hodiny jel na pohotovost do Karviné, páč u nás není pohotovost ORL, ve městě 80 000 lidí prostě nejní, takže situace taková, že já ráno vynervovaná, protože holky tak jak můj chlap vypadal, jsem v životě neviděla. Zánět středního ucha se mu rozjel naplno, takže nebylo jiné cesty, chodil mi tu bolestí po zdi.. na pohotovosti mu propíchli obě uši, teď mi tady furt brečí. Takže mám na starost dvě děti :frowning2: jsem totálka, nevyspaná, bolí mě hlava.. do toho hádě mi dalo opět v noci zabrat. tak mě dneska sousedka litovala, ptala se: Magdi jsi v pořádku, takovou tě neznám? že mám kruhy pod očima atak. No jo :confounded:
jen v krátkosti pozdravím dovolenkářky, talls, páju, lobku. Vítejte holky zpět. Je moooc dobře že jste tady :dizzy_face: chyběly jste nám.

jaksi nemám sílů reagovat na vše, toť tak :frowning2:
tak sa majte.

Leni, sami pěkné fotečky, krásní chlapečci.
Puzzi mě mrzí s testem, do kokota jalového a ser na lidi okolo! kočárkování zdar.
Pospi Ajjaj sluníčko naše krásné Janička, a't je co nevidět lépe!

pa
10. srp 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky, ako sa hráte s bábätkami? mám pocit, že malý sa už so mnou nudí, stále plačká. jasne, jašíme sa, tancujeme, robíme kuki-kuk, ukazujem mu veci, nechávam sa hrať aj s našimi dospeláckymi vecami, ale máločo ho zaujme, keď tak na malú chvíľku..alebo to, čo nemôže - mobily, papuče.myslím, že fantáziu mám, ale aj tak sa malý asi nudí...
10. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jen na skok tu jsem, napsat, ze jsme dojeli dobre :slight_smile: Jaydinek byl vybornej. V letadle vetsinu prospal a pak koukal okolo sebe a byl z toho paf, ale byl moc hodnej. V taxiku usnul, ve vlaku to bylo pul a pul. Takze jsme si trosku zdrimli, ale neda se to moc. Potom jsme jeste jeli busem ze Vsetina k nasim, tak se mu v tom libilo. No a u nasich super. Jaydinek vypada stastne a moje mamka je taky :grinning:
Dneska bude Jaydi spinkat s nasima, nechaji nas hezky vyspat. Huraaaaa :grinning:
Snad se mi podari sem zajit vecer, ale vidim to az na zitra.
Tak se zatim opatrujte.
Py py :sunglasses:
10. srp 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrnuš, ahojda v ČR :grinning: J. je zkušený cestovatel mamko, tak co se divíš :wink:

Majdi, ajéje, u vás taky, koukám, máte divoko :unamused: TM též trpí na uši? R. je na ušním pečený vařený :confounded: Horší jak malé děcko.

Talls, to naséře, tolik prašulí navíc najednou :unamused:

Holky díkes. :dizzy_face: Už je líp. Naposledy zvracela, no, zvracela, natáhlo jí, kolem půl čtvrté a pak vypila ze stříkačky postupně do těch 18 hod asi 100ml ledového čaje. Jak se napila, začala to být zase moje zlatá vnímavá holčička. Okoupala jsem jí, nakojila a od 18,30 spí. Tak snad už bude dobře. Teď jsem jí byla dát cumlík.

Jdu nakrmit kočku, posbírat ven vyprané poblité věci a žehlit. Mám dneska 4 pračky :rolling_eyes:
10. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridala som dovolenkove fotecky, ak chcete, mrknite :wink:

Pospi, ach jaj Janicka drobcek maly :pensive: , hadam to bolo vsetko a noc bude o.k.

Megn to je des, ked sa to sere, tak poriadne. Je dobre, ze svokrovci su stastne doma, ale teda TM lutujem, chudak :pensive: , sa nevyspite asi vobec, ze? Uz nech je lepsie, lebo bolest vie riadne skolit aj poriadneho chlapa a usi a dutiny vedia boliet strasne :confounded: ....drzim palce strasne moc, nech sa uz vsetko na lepsie obrati :wink:

Petri, tak cesta super, Jaydi je skvely, mamina je urco v siedmom nebi :sweat_smile: , je zlata, ze sa postara a vy sa vyspite :wink:
10. srp 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek