• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
lobuš, podle fotek jstem měli pohodovou dovču, co? Holky jsou slečny, jak tam sedí nožku přes nožku a tvým 2 chlapům to moc sluší :dizzy_face: TM mi přijde z fotek sympaťákl :slight_smile: A Lukaško je podobný Jaydimu něčím :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu

vyrazili jsme po O za kamoskou, dost jsem se prosla pesky, no jsem utahana jako kote a Domi me jste svou aktivitou dorazil :sweat_smile: ...u koja jsme odpadli oba... :grinning:
kámošky holcicka měla už 9M a teprve měla ted nekdy 6kg...je to desnej skritecek, drobeček :dizzy_face: Amálka :grinning:. Domi je proti ni pekny obrik. Oba byli hodni, bylo to fajn.

petrus, vitej v CR, vy jste profici cestovatele, JD taky, fakt super, jak to zvlada/te!!!Uzijte si mamku a rodinku a oddychnete si vsichni! To je super, jak se casto navstevujete. To snad za těhu nebo driv ani nebylo, nebo jo?

lobi cauky, fotky supiš, holky jsou černošky :wink:, chlapi frajeři. Museli jste se mit skvele. koukam, ze mas taky manducu...hm a zrovna tu lemongrass...jsem nad ni uvazovala,ale nakonec jsme vzala tu icerose...
jinak Egypt se konat nebude, ted resime, kdy a kam vyrazime, jen asi CR nekdy v zari...jj, domecek vali...hura!

pospi. chůůdě janinka...bobisek, snad uz bude dobra!ahcjo! prosimte, ten caj byl jaky? jako černy a slazeny normoš cukrem :confused: :confused:? a vychlazeny?poraď.....já si pořídila pro různé připady mléčný cukr od firmy babio, kdyby bylo nutno...je to stejny cukr jako je obsazen v MM.

megn, jezis, u vas fakt krize jako ďas....nic vic nepreju nez abyse tM brzo vyzdravil, ATB at zaberou, nic ho neboli...bo nemocny velky chlap je jak 10 malých...no a ten malý, ať už si tež dá pohov ty jo...to je na opavu.... :confounded:

hpjai ahojky, mamko, my se bali, kde jsi...tak dvca fajn, Riska taky...tak se hezky zabehnete doma a na MK :wink:

weli plinky babylove kupuje Marta ve velkym baleni (krabice) a dokonce na ne ted jsou slevy v te nove DM knizecce
10. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik Pospi :slight_smile: , hej, uz sme si to s Petronuskou pisali, ze sa trosku podobaju kukucom.
Bola pohodicka, len ti znami, co boli s nami nam ju trosku kazili. Boli ufrflani, nic sa im nepacilo ( my sme tam uz pred 2 rokmi boli a pacilo sa nam, sme to vychvalili - oni chodia len do Chorvatska a v Taliansku pindali na vsetko - spinave more, vela ludi na plazi, same cestoviny a pizza - ale odolavali sme a pustali to 1 uchom dnu a 2 von a mali sme svoju pohodicku. Len ked s niekym ides, je to o prisposobovani sa, tak my sme sa snazili, nebolo vsetko podla nas a aj tak im nebolo nic dobre :angry: . Tak ale aspon decka sa zahrali ( ked sa nehadali :grinning: )
10. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi....ze spolecnych dovolenych jsem vyečena,..uz nikdy vice....ja tam pak vzdy totalne kolabuji a jsem desne neprijemna a MM by me zabil :slight_smile:. Ale proste stve me, ze nejsme sami- vetsinou tobylo tak, ze jsme pribrali nekoho nekam, kde my to mame radi a zname to tam a MM pak mel tendence se furt jim venovat a ukazovat jim, co a jak...a ja z te dovolene nemela nic :angry: , tak jsem to vsem osolila :grinning:
10. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Lobi, Hpaji, Talls, vítejte z dovče :dizzy_face:

Lobi, ufrflaní známí na dovolené, to je hnus... Nejlepší je jet sami kdy chcete, kam chcete a tak...

Týý jo, Paji, docela mazec ta cesta :confused: U nás už to vypadá, že letos opravdu nikam do ciziny nepojedeme...

Puzzi, to mě mrzí, že se MS jala tě navětívit... Ale třeba to taky není pravá MS, že :wink:

Petronus, to jsem ráda, že jste ok dorazili a že to JD zvládl v pohodě :dizzy_face:

Pospi, chudák Janka :confounded:

Magdi, snad se dá TM brzo do kupy a ty si pak konečně trošku odpočineš!!!ˇ

Já jsem dávala prcka do postýlky až kolem půl deváté, spal dohromady dvě hodiny za celej den... a teď nanovo řve
10. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, jsem vás jen tak letem světem prolítla, se strašně omlouvám , byla jsem celý den u mamky, asi už je toho poslední dny na mě moc, dneska při uspávání malé mě chytla oční migréna, jsem uplně vyřízená, ráda bych reagovala, ale jako bych koukala přes sklo ... půjdu si lehnout, snad bude zítra lít a zareaguji ...

Vítám všechny navrátilce z dovolených, jsem ráda, že jste se měly ok !!! a všem marodům (u Pospíchálků a spol) přeju, ať jste ok .... jdu do hajan ... :frowning2:
10. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy a drobcekovia,
cez vikend som nestihala, ale poctivo som vas docitala. Reakcie asi nebudu, lebo uz si nepametam.

Tomi sa uz konecne trochu zacal plazit, prejde uz tak 2-3m. Ale musi mat naladu, ak nie tak sa len rozculuje.

Pospi dufam ze uz je Janicke lepsie. To je najhorsie ked nevies ako pomoct.
My sme mali nieco podobne ked som dala Tomimu prvy krat Nutrilon HA, to vracal asi 5 krat. Potom som ho este raz skusila a znova, to sme boli na prechadzke, oblil mi cely kocar, tak uz so mu ho viac nedala, asi mu vadila ta nahorkla chut.

Vitam dovolenkarky. To je fajn ze ste si to uzili.

Megn, boze ty mas tiez len trapenie, uz aby bolo TM lepsie. Ja viem co je to zapal stredneho ucha, uz som si to pretrpela.
To je dobre ze sa rodinke nic vazne nestalo.

Pospi to je fajn, ze uz je Janicke lepsie, uvidis rano ked sa zobudi, bude uplne OK.

Lobka, kukla som na fotky, a su perfektne. Strasne vam to ako rodinke pristane.
10. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Okukala jsem fotky, Sami - teda Dominátor se nějak mega zlepšil v pohybu, co??? Před chvílí skoro ještě ani nelezl a teď pomalu už chodí...teda, to je rychlost!!! To naše polínko se moc nesnaží...
Lao...nechápu, jak si dokážeš udělat nehty na pravé ruce tou levou...jejda, to já bych to měla kostrbatý...stačí mi si lakovat nehty a vypadá to děs :grinning:
Lobka, teda holky jsou nádherně opálený a kočky jako hrom. Vám to s TM taky moc sluší, parádní rodinka, fakt vám to sekne. A to by mne teda nakrkalo, kdyby mi známí furt mektali na dovolené, náhorou ten hotýlek vypadá moc krásně!!! A ten dezert...juj :slight_smile:

Holky, budu zas nechutňár hovňajzovej, ale mám dotaz na ty z vás, kdo dáváte dětem už příkrmy...Tobík má poslední dobou dost často takový jako zelený hovňajzy, no ta barva je, jak by to pojmenoval můj taťka "kafe bronz dozelena"....no taková hnědo-zelená bleee. Ale ten zelenej odstín mi tam nějak vadí...nedávala jsem mu žádnej špenát, brokolici, nic zelenýho....má to nějaký ten váš prcík taky tak??? Jinak Tobi jí vše a s chutí, jen teda teď asi 2 dny se budí s hysterickým řevem, ale zas ho zlobila kýla...jen si říkám, jestli ho třeba taky nemůže bolet bříško nebo něco..asi to moc pozoruju...ale fakt jsem trošku postrašená...do dneška kajdošil tak 1-2 denně, dnes teda 3x, ale to je vyjímka...

Hpaja, jejda teda zánět středního ucha, to je svinstvo, držím palce, ať to byrzy TM přejde!!! Musíš být KO...chudátko.

Pospi, super, že Janka se trošku zmobilizovala...možná trošku střevní chřipka z horka, hlavně, že se napila a bude to určo fajn.
10. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsou tu naši, dorazili odpo v půl čtvrtý, s Honzíkem jsem to zmákla celkem v dobrý náladě. Pak jsme jeli hned s našima člunem k bazénu, Honzík jim ukázal řádění, pak vytuhnul po 5 hodinách vzhůru, my si dali něco v bufáči, pohoda.
Lobi, jj, v září na to naostro hupneme, ale na prvních // jsme dělali skoro dva roky, takže si nechci dělat iluze a naděje, uvidíme, když to klapne letos bude to bomba super, když příští rok, tak fajn :slight_smile:
1. zub jsem Honzíkovi objevila přesně v den jeho 8. měsíčních narozenin :slight_smile: Trpělivá s kočárkováním :sweat_smile: Hele, furt lepší než ho nosit - jdu s kočárem, když už si nechce hrát atd. Resp. tady v kempu nechci, aby tu pořvával a otravoval sousedy, tak jdeme s kočárem hned jak se mu trochu zhorší nálada. Doma třeba 5x denně asi nepůjdu.
vy bydlíte někde blízko řeky nebo kam na člun?
Jinak MM jel odsud 3 hod. do Itálie autem na letadlo a naši přiletěli letadlem a přijeli autem.
Pospi, no teda, doufám, že je jance líp a nic z toho nebude!
Talls, snaženíčko ani zvlášť nebylo, v plodné dny už jsem byla bez MM tady, ale tak člověk nikdy neví, zda nebyly plodné dny trochu dřív. Měla jsem teď 10 dní zpoždění MS, tak proto ty naděje atd., jinak jsem s tímo prázdninách nepočítala kvůli tomu, že jsem tu bez MM v inkriinované dny :sweat_smile: S kočárem na pytel no, achjo, třeba bude někdy líp, za rok? :sweat_smile:
Talls, ty bláho, o 3 tisíce víc hypo? To věřím, že tě švihlo!
Hehe, výtuh Tobiho do polštáře :grinning:
Hpaji, bloudění hustý, MM taky bloudil, když sem před 14 dny jel a najel si asi 2-3 hodiny :sweat_smile:
Jj, mrcha čekala, až MM odjede, aby jsme si mohli užívat o dovče :sweat_smile:
Hele, bomba s ekzémem a mořem!
Megn, sakra práce, to je hrozný, chudák TM s ušima a Hanýs blbý spaní, drž se, aspoň tomu TM bude určitě brzo líp!
Zuzikmeduzik, vítej v klubu "Mám těžko nezabavitelné dítě" :sweat_smile:
Petruš, super cesta, bomba, vítej v čr (teda co to kecám, když jsem v chorvatsku :sweat_smile:), no a vaši jsou bezva s nocí!
Lobi, uf, mně se tu ty fotky tahaj teď nějak pomalu, mrknu jindy, jo? Videa si uchovávám na září domů a fotky si v září doma taky v klídku prohlídnu, slibuju!
Sami, taková malinká 9M holčička teda, to musí být moc hezký, jak je malinká a přitom třeba už leze a tak :slight_smile: Tady po kempu občas vidím nějaký děti 2x menší než Honzík a chodí :grinning:
Lobi, ježiš, pindací nadávací lidi nesnáším, vždyť všude se dá si to užít, je to o přístupu!
Lao, pravá nepravá MS, to už asi neee, to už by byly dooost přehnaný naděje :grinning:
Marti, doufám, že zítra migréna nebude!
vanil, gratuluu k plazu! :slight_smile:
Talls, hovňajzy do zelena má i Honzík, zvlášť např. po brokolici, ale i po nezelených věcech, si myslim, že holt už to pomalu a jistě spěje k hovnové hnědé :sweat_smile: Jo a Honzík poslední dobou kadí 2-4x denně, naštěstí tuhoše nebo skorotuhoše.
10. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Talls, Víťulín má hovňouse takový žlutohnědý, někdy trošku do zelena, ale že by ta zelená převládala, to ne... Si kdyžtak cinkni k Dr. určitě ti poradí...

Puzzi, jsem tě chtěla potěšit :wink: Já myslela, že tam vaši byli celou dobu s váma :confused:
10. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, ne, jsme tu byli s MM sami :sweat_smile: Ježiš, zas až tak rodinná sešlost a dovolená nee :grinning: MM se s našima střídal na letišti :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls aj Tomasko ma hovienka take do zelena, ale ja mu dost casto davam brokolicu, a teraz po novom aj hrasok, strasne mu to chuti.
A ako fungoval ten odpudzovac komarov?
10. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, jj, to jsem pochopila :wink:
Zas je dobrý, že bude TM pryč, aspoň se na něj budeš víc těšit :dizzy_face:

Jééé, odpuzovač komárů-my nic nemáme, tak su doštípaná jak sviňa... :angry: taky jsme chtěli pořizovat ten ultrazvukovej, co má Talls, ale asi by se nám z toho zbláznil pes, tak jsme neriskovali...
10. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, tak ten odpuzovač....no, nevím....jako mne žádní komáři v noci nežrali, i když MM říkal, že tam nějaký byl (nevím, žádnýho jsem neviděla), ale mouchy to teda neodpudilo vůbec, ty byly otravný. Tak fakt nevím, jaký to mělo účinek....
Vanil, no a s těma hovnajzama...no, já taky před dovčou dávala Tobimu hodně zelený (broko, cuketa, hrášek), tak mne to až tak nějak nepřišlo divný, že má zelenou stolici, ale teď měl skleničky a žádný zelený (špenát a tak) a hovňajzy jsou zelený furt...nemůže to být třeba zavedením lepku??? Ale ten už jí dýl, tak od 7 m...občas jsem mu dávala lepkovou kaši, nebo kousíček pečiva nebo sušenku Sunarka....ne každej den...i teď střídám lepkový kaše s nelepkovýma...

Puzzi, ty máš vždy tak krásný dlouhý romány :slight_smile: ...Jinak chápu to s velikostí Honzuly, taky mám případy, že děti jsou menší než Tobi, mají plnou pusu zubů a chodí...a je jim rok a čtvrt :grinning: ...Tobi je taky kus, i když teď až tak moc nepřibírá, má 9700...jsem se bála, že po dovče bude mít přes 10 kg... :wink:

Sami, co to je za vychytávku za ten cukr? Já dávala Tobimu kdyžtak glukopur...když tehdy měl tu srajdu a tak, tak do černýho čaje...a zjistila jsem, co mi vadí na těch lacinej přesnídávkách...až tak strašně mi neva ani ten cukr, ale ten škrob nebo co toje za hnus, jsem teď jednu ochutnala, to se nedalo jíst...bylo to jak nastavovaný...fuj tajksl....to 100 % ovoce (frutapura, sunarka) chutná fakt jinak. Dnes jsem viděla paní, jak krmí mimininečku přesnídávkou "clever"....taková ta levná značka billy...no, to taky nebude asi žádná sláva....no, neříkám, že budu furt kupovat ty 100% ovoce , je to drahý jak prase, ale do roka bych teda chtěla...jestli nám nějak nesundají tu hypo, tak budu ráda i za přesnídávky clever.... :frowning2: Ach jo...

Aspoň nemusím řešit oblečky pro Tobiho, vyfasovala jsem od ségry zas pytel na velikost 80 - 86 :slight_smile: ...to je pár ušetřených tisícovek :wink:
10. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls ta hypo je drsna a to je na váš byt??

Ten MLECNY CUKR od firmy BABIO jsem objednala na www.goldim.cz I nejake čaje a kaše a 1 mliko (c.2) pro strycka prihodu, kdyby Pamely necekane doslouzily. Zaujalo me to složení tech vyrobku. Zatim jsem dělal jen 2x čaj ( vzorky, co prihodili), ale Domi prostě nepije z flasek a hrnku, tak cekam...

Brou noc
10. srp 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno....
včera maxoš usnul o půl sedmé, ve 23 hod kojo, ve 2 hod jen dudlík a vstávačka před pátou...takže já jsem spokojena! :dizzy_face:

no nic dítě zas ječí...tak já jdu, pa! :sweat_smile:
11. srp 2009 v 05:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi: tak jsem omrkla fotky - no super...ten bazén a ty dezerty - paráda! :dizzy_face:
A Lukášek, jak se všude krásně směje.... :sunglasses:
11. srp 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se, ale dočítat nebudu, třetí den mi třeští hlava, včera byl Jára doma, ale dnes musel do práce, tak snad to tu zvládnem sami. Kdyby prý něco, tak dorazí dřív. Jinak kubík leze jak o závod a pořád se o něco staví. Anička kolem něj pořád poskakuje ............. :grinning:
11. srp 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak my sme mali po dlhej dobe zas jednu z dobrych noci. Vecer zaspal o 19.45 prebral sa o 23.10 ked som ho posuvala v postielke, ale to som mu dala napit cajik a spal dalej az do 6.45 takze som celkom dobre vyspata, ale asi aj tak si s nim pojdem este lahnut, ked je take hnusne pocasie. Prsi tu ako sproste, a ani to nevyzera ze by chcelo prestat.

Sam z tej znacky BABIO som mala aj ja caj fenyklovy, ten je perfektny, len skoda ze to nepredavaju u nas nikde v lekarni, treba to len objednavat.
11. srp 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanil: ooo, tak to je dobrá noc! :wink:
malý mi spí v garáži - už mám navařený oběd (smaž. řízky a brambor! :wink: )
11. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČAute mamky, přečetla jsem, ale slečna nahoře si mě žádá. Škytá o závod a rozčiluje se, jdu jí pořešit.
11. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile: , u nas noc otras od pol noci do 06:30 som aspon 8x kojila :confounded:. Na Lukyho vobec nezabera pohladkanie, alebo tak, proste asi ako Megnin Hanysek - on chce prso a hotovo - aj ked jedol pred pol hodkou, musi si tu kozu vynutit :angry:

Dedul, som v soku - o pol deviatej mas vyprazene rezne, tomu sa povie perfektne vyuzitie casu, ked si tak skoro hore ( ja by som len polihovala a bola grogy a ty uz mas navarene, si sikulka :sunglasses: )

Vanil, super noc, Tomi je zlaty, ze ta obcas necha vyspat :wink: a gratulka k plazeniu :slight_smile:

Talls, zeleny hovnajz mal Luky celych 6 mes., ked bol len kojeny a dr. hovorila, ze je to o.k.. Teraz s prikrmami to nema, skor vzdy oranzove, aj ked mrkvu nejedol :confused: . A nemoze to mat z mlieka? Basti este to H.A., alebo uz normalne? A mega lacne vyzivy urco kupovat nebudem, radsej dam cerstve ovocie, alebo overenu znacku. A s tou hypotekou je to mazec, mate to na vela rokov? Inak tu poslednu foto s dezertom som tam dala najma kvoli tebe, ty si taky labuznik ako ja, som vedela, ze sa pokochas :wink:

Sami, mas aj foto Domiho s tou mini holcickou kamoskinou? Ak hej, supni :wink: . A dovca doma bude asi bezpecnejsia ako ten Egypt, ked kojis :wink:

Puzzi, to je krasne, ze Honzikovi vyliezol ten zubcek presne na 8m. :dizzy_face: A drzim palce na //, to je take super, ked o tom baby hovorite, budem vam zavidiet, ked budete tehu :slight_smile: . A na ten cln chodievame normalne na Dunaj - ked sa chceme len povozit, tak normalne na hlavny tok a preplavime sa centrom BA az k hradu Devin. Ked chceme chytat ryby a grilovat, tak chodime na mrtve ramena, tam je stojata voda a klud. Baby vedia super chytat ryby, teda Natali to bavi viac a uz od 5-rokov chyta jak drak. Sice vzdy take male, ktore samozrejme pustame, ale ved je to len pre zabavu :wink: .

Mou, mas migrenu uz treti den ? Ach, jach, tak to zvladni sama s dvomi certikmi :wink:

Marti, uz je ti lepsie dnes rano?

Pospi a co Janicka, ked sa bude dat, hod cerstve info, ako ste spinkali.
11. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pocasie je dnes otrasne, zamracene, celu noc prsalo, idem spravit ranajky a vymyslime, co dnes budeme robit. Na zajtra sme si planovali vylet do rakuskej ZOO Schonbrun, tak uvidime, ci nam to toto divne leto dovoli.
11. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka, bohužel a pilule nic. No ještě zítra a ve čtvrtek jdu na neurologii, tak snad už to pak bude lepší.
11. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobuš, spinkali jsme celkom dobre, 2x kojo, 1x se probudila asi jí bylo horko. Od včerejška už je v poho. Teď jsem jí asi nedala včas spát a přetáhla jsem jí, tak jí nejde usnout. Vstávali jsme 6,50, bo kadila, a v 8 už to chtěla zalomit, ale říkala jsem si, že po hodině je to brzy, ale asi jsem jí měla dát, teď se tam trápí. :unamused: A to kolem 10h přijede Richard a chceme jet nakupovat. Tak nevím.

Moni, je mi tě líto s tou migrenou ...
a Marti taky, vlastně včera psala, že jí bolí za očima. Au au. :frowning2:

Sami, Jance jsem včera dala hooodně schlazený černý čaj s cukrem. Poradil mi to kdysi náš starý dr. v Bartoškách, a taky vloni v nemocnici na dětském, jak jsme leželi s Riškou, sestřička mě poslala, ať mu koupím colu a dám do ledničky a fakt to super zabírá. Něco sladkého hodně schlazeného až zmraženého, stačí třeba v noci i nanuky Calipo :wink: Janka byla během chvilky včera fit.

Vanilko, tomu taky říkam super noc :wink:

Dedul, hlásím se k tobě do rychlokurzu vaření :grinning: :wink:

Puzzi, tak si to včera sama přežila s Honzíkem :slight_smile:

LAuš, používám proti komárům raid do el., vyměňovací destičky. Máme síta to oken, ale jsou v Bartoškách, není tu žádného dobrovolníka, který by mi je namontoval :angry:

Janku jsem teď uspala u prsa, ach jo. Jdu volat R., ať nespěchá a přijede klidně později.
11. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi zdá, že se mi to mé dítě pomalu odstavuje...vypije ode mě vždy jen trochu a už nechce...prso mi pak teče ještě 5 min :angry: , jak to jen nacucne...a furt mám pamely jako blázen...a odstříkávat se mi to teda nechce! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi: no já prostě využívám doby, kdy Maxoš spí...páč s ním vařit, - to je zážitek! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a už si dávám oběd, aby jste věděly...Mas se vzbudil, je hodný, tak toho využívám a vychutnávám! :sweat_smile:
11. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, jj, já taky kolikrát začnu vařit hned ráno a mám kolem 10 hotovo anebo nachystáno, že kolem poledne už jen něco dodělám :wink:
11. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju vše nej k dnešním českým jmeninám Zuzance od Miruss :wink: Na S. asi dneska jmeniny nemá, co? :sweat_smile:
11. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak aspon nakukujem nevladzem docitat nemam silu :pensive: v noci uz tusim den šimon nespi teda spi ale pritom vymysla budi sa stone a dneska od23 do.1 stale knucal aprehadzoval sa tak som s nim isla do obyvacky a do pol 3 sa hral prdel optom som mu dala mleko a konecne zaspal a o 6.30 vstaval.som ko nevladzem teraz reve o dusu a ja uz nemam silu leze mu zub uplne to tam ma zdurene tak sa neni cemu divit no :frowning2:
necham ho nech si trochu poreve ja uz sem voci tomu otupena ale Bejka si zacpava usi a snazi sa ho zabavit tancuje mu :dizzy_face: a tusim sa jej to aj dari aspon tochu :sweat_smile:

inak Petka zase revala v tabory nehce tam byt tak som sa rozhodla ze uz jej nebudem volat a hotovo.uz to bude musiet nejak vydrzat aj tak si myslim ze zase tak zle tam neni, no asi je na mna dost navazana ale snad za par roku nebude za mnu revat ked bude chodit po diskotekach jej to potom pripomenem :grinning:

puzzi tvoje prispevky mna dostavaju do udivu :wink:
lobka krasne fotecky krasna rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
baby nevladzem reagovat omluvam sa :pensive:
11. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek