• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
zabudla som napisat ze piaty den :slight_smile: šimon nespi :sweat_smile:
11. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/user/TheBartalka

a este ked mate naladu natocila som šimonka zlodejicka :slight_smile:

uz fakt reve o dusu :confounded:
11. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nez doctu,
varim matymu na obed jidlo a najednou klid, hral si na zemi a prijdou a on v zaplave hliny z kvetinace, na hlave hlina, v puse hlina, vsude kolem siroko daleko hlina...tak jsem ho ten doumyvala a dovytirala. teda to je silene, mbudu muset davat vse z dosahu uz. :unamused:
11. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalko, video je čupr, jsem čekala, jestli se bude snažit hrníček vrátit zpět, ale ne, nechal si ho :grinning: Bobe, ty máš teda noci :frowning2: Kéž už by bylo zoubek venku a oba tři (i s Bejkou :wink:) jste se dosytosti vyspali :unamused:
11. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, tak už u vás taky vypukla přestavba domu :grinning:
Koukala jsem v TV na pořad o alergiích a nemocech, a že dítě si nejlépe do roka vytváří protilátky, má teda přijít styku se špínou třeba z hlíny, ale tím asi nemysleli hnojenou z květináčů :unamused: :grinning:
11. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli: Gratuluji k přestavbě domu :grinning: Pokud dáváš hnojivo, maty dobře poroste :sweat_smile:
11. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi :grinning: jj uz budeme mit za chvili holobyt, vse pujde stranou, no coz. :slight_smile:
Bartalko slunicko ty mas teda noci, a cajik na melho nezabira? video je super, jak uz se stavi Simonek, je to sikulka zlodejicek :grinning:
Lobi nadherne fotecky z dovolene, moc vam to vsem slusi, jste krasna rodinka :slight_smile:
Momou mgrenu ti nezavidim, snad bude odpol lepe :wink:
Dedul ty uz mas navareno? jsi sikulka, posli mi dva rizky po vetru :grinning: diky
11. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi co TM a ucho? to je hnus chudacek uplne mi je ho lito. :slight_smile:
11. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalko holka drz sa, raz to pride ze aj ty sa vyspis. Video je supis.

Pospi ja uz som prestala riesit ci ide Tomi spat 2 hodiny po zobudeni alebo 1 hodinu. Vzdy ho dam ked si zacne smudlit oci a lepsie vtedy zaspava. Kedysi som ho skor ako za dve hodky nedala, a preto asi byvali tie boje pri zaspavani. Dnes som ho dala do postielky a za minutku ticho, tak som si lahla aj ja s nim a zdriemla este pol hodku. :slight_smile: .

Weli tak ty mas tiez o pracu postarane, ked ti Maty takto vyvadza.
11. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bartal: videjko super....teda ale Šimonko ti dává zabrat, co?! :pensive:
weli: chytééééj!!! :dizzy_face:
tak Maxouš zblajznul broko-cuketa, brambor - chutnalo mu, je to jedlík! :dizzy_face:
11. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky vsetkym velmi pekne dakujem za pochvaly fotiek, ste zlate :dizzy_face:

Bartalka, Simonko je svetovy :dizzy_face: a drzim alce, nech sa uz trosku vyspis. Petke je urcite v tabore dobre, len ked s tebou vola a pocuje ta, tak fnuka - aj Barborka mi to raz robila zo skoly v prirode, potom ucitelka zatrhla detom mobily ( mohli sme volat iba ucke a informovat sa u nej), lebo vsetky decka rumazgali a 100x za den volali rodicom. Suhlasim so Sami, ze sa stratilo caro dopisov a balikov ( chodili sme do tabora na 3 tyzdne, tak mamina vzdy poslala aj balik so sladkostami a s ovocim) - je to skoda.

Weli, Maty je teda vymyselnik :slight_smile: - mala si ho odfotit a natocit :grinning:

Vanil, aj ja som zacala Lukyho ukladat rano po zobudeni o hodinku a skvele este zaspi ( ale ja uz nie :confounded: )

Dedul, Maxik sa pekne rozpapal, ze? Najprv chcel len presnidavky a teraz uz basti aj zeleninku :slight_smile: - inak s tym odstavenim je to sila, trva to uz dlhsie?
11. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je to lepší, ale jsem jak po opici ...třeští hlava a bolí mě jakoby dutiny v obličeji ... při té migréně mě nebolí za očima ... jen mi před nima bliká, jak když koukáte do zářivky, tak nic nevidím, nepříjemný a pak brní ruce a pusa, ... no prostě rodinně máme sklony k mozkovým mrtvicím, tak já asi taky ... nejraděj bych prospala den ...
11. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jsem dost nanic, mamka ráno volala, brácha měl havárku (včera jsem u nich byla), ráno jel do práce a hned za dědinou sjel do pole u dálničního přivaděče ...buď usnul, nebo měl epileptický záchvat a sjel z toho srázu, (druhej brácha jel chvíli před ním, tak se minuli), někdo ho tam našel, nevím kdo, volali záchranku ... švagrová mají souseda - doktora ze záchranky z Brna, tak ho převezli ho do Brna ... druhej brácha byl přeložit auto, bylo převrácený a vezl šéfovi slivovici, měl prý v autě ledvinku a v tom spousta peněz a nic se nenašlo, jestli ho někdo okradl, nebo co, hajzli jedni ... On byl v bezvědomí a v šoku, nic si nepamatuje ... brali ho na magnetickou rezonanci, a nic mu naštěstí nenašli ... jak byl v šoku, tak ho museli přivázat, tak mu dávají něco na uklidnění .... mě je uplně na hovno
11. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobka: jj, už papá hezky, zeleninku (krom mrkve) snad všechnu! :dizzy_face: - teda tu, co může! :wink:
dneska měl dopo i rýžovou kaši s ovocem (dík za receptík majdě :dizzy_face: )
co se odstavení týče, tak týden asik...prostě si ode mě jen cucne a už nechce...radši baští ze lžičky...jen navečer by byl u prsa pořád...jinak moc ne! ale neva, když se odstaví sám, aspoň to bude bez křiku! :wink:

m1rti: tak tohle ti nezávidím...já na toto sice netrpím, takže ani moc nevím, co prožíváš, ale musí to být hodně nepříjemné! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrej den, tady se teda pekne keca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nas noc super. Nasi meli maleho, takze krasne jsme se vyspali :slight_smile: No a samozrejme Jaydi spinkal celou noc dobre, v 6 mliko a pak usnul az do 9:15 :astonished: Jako naschval :angry: :grinning:
Jinak je vsechno dobry az na to debilni pocasi dneska :angry:

Tak vas jdu teda docist. Aspon kousek, protoze pak musime s Rayem na Vsetin, koupit Jaydimu nejake jidlo, ovoce, zeleninu a sklenicky.
11. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je strasne, hlavne je ze je OK, ze sa mu nic zle nestalo.
A to ze niekdo este aj vykradne havarovane auto, tak to je uz vrchol drzosti.

Dedul to je fajn ze sa Maxik tak rozpapal. Ja uz mam pre drobca obed navareny, dnes bude mat brokolicu, mrkvu, cuketu a mesko.

Ja mu teraz pcham vsade tu cuketu, pokial je doma vypestovaná tak nech papá.
Dnes mam celkom dobre dieta uz sa hra sam skoro hodinku, trochu si polozil, potom skoro rozbil hrazdu a teraz sedka v postielke a hra sa s hrackami. Asi nanho vplyva to hnusne pocasie.
11. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se.
J.je v práci od nevidim dokud vidím a já tu celý den lítám za akčnákem, nebo jsme venku, takže fakt čas není, máli už leze do všech skříní a tak a pořád musím za ní a jistit, aby nespadla....

byly jsme dnes na 8M prohlídce, 7500g a 69cm.takže je pořád celkem drobek.
zdravím hpáju, kukám, že se vrátily z dovči....zajdu snad večer, jestli J.přijde nějak rozumně
11. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanil: přesně, já mu taky dávám všude cuketu :grinning:
zítra si jedu k dědovi pro další várku! :grinning:
11. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko, to auto vykradli když tam brácha ještě byl, to je pro mě nepochopitelný hyjenismus
11. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti: ježíš holka to je trápení. hlavně, že bráchovi nic nenašli a snad bude v pohodě. No jo, lidi kradou pořád, to by nasralo každýho. :angry:
11. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami pekny fotky. Dominek je moc krasnej :dizzy_face:
Jo a vse nej k jeho 8 mesicum :slight_smile:
Bartako noci u vas nic moc :frowning2: A doufam, ze Petce uz se na tabore libi vic :wink:
Talls vitej zpet z dovolene. Super, ze jste si to uzili :slight_smile: S tou cest postylkou to je teda pech :angry:
Lobka taky vitej zpatky. Gratulka k 1 zoubku. A taky super, jak jste si to uzili :wink:
Je Hpaji taky vitej zpatky :slight_smile: Teda takova dlouha cesta, ale zvladli jste to I riska moc dobre. A uz 3 zub, jo? Super :wink:
Pospi, tyyy jo, v prosinci uz jedna porodila? Snad bude mimi v pohode :pensive:
Puzzi takye zatim nic....nevadi. Sak este jste se ani poradne nesnazili :wink: Doma pak budete aspon 3x denne, ne? :grinning:
Jejda Pospi, co to ctu? Snad je Janka zase normal a vporadku :pensive:
Hpaji s tim ekzemikem super, ze je to lepsi. A snad uz to zmizi naporad. :wink:

Uz budu koncit, musim se trosku vysamickovat a za chvili nam to jede :wink:
Takze jsem skoncila na strane 206 :sunglasses:
11. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mam dnes uz druhy uspech. Tomaska som len ulozila do postielky a isla som pospratovat kuchynu, zacula som jeden vykrik a bolo ticho. A aj vcera vecer sa to podarilo bez ruk. Tak snad sa aj mne blyska na lepsie casy.

Idem si asi aj ja lahnut, navarene mam, vysavat by sa mi patrilo, ale nemozem ked spi, tak idem zdriemnut.

Este sa snad ozvem.

pa
11. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamky cauky
vetřeleček oslaveneček usnul teprve před 20min a asi 150ti pokusech...od rána poprvé :rolling_eyes: ...no doufám, že si dá aspoˇn 1,5h...kéž by...venku chčije, mě by se teda spalo dobře :sweat_smile: ...ale jak naschvál na ulici vyklízí starou tržnici, tak furt jebou s plechama a trubkama...nějací noví sousedi nad náma zas něco "opravují" a nikde nic nenapsali...boože, mě to tu se*e!

na oběd jsem měla luxusss...MM koupil v sobotu kus kozy a koniny...obojí naložil a pak musel odjet, taxem měla 2 dny koninu :confused: :pensive: a dnes tu kozu...jéjé, to jááá mohu moc moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

marti... :pensive: je to strasny...snad bracha bude v poradku a ty prachy... :angry: neuveritelne!!!

zajimalo by me, jestli se cuketa da zamrazit :grinning: , taky mam od tchana, ale Domi s jeho pidi porcema toho moc nesní...tak abych měla třeba na pozdejc, až už nebudou...

petrus, dobre nakupy ve Vsetíně. Vlítněte do DM drogerky, ta je oblíbená
11. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, jeste jedna vec. Jaxte tu resily piskoty, zda jo ci ne...ze nekomu mudra rikala, ze piskoty jeste ne...staci si precist na obalu: vhodné pro deti od 3 let a máte jasno. Nic extra zdraveho to teda neni : psenicka mouka, cukr, vejce...
11. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, dnes se H. vzbudil v 5:50, naši s ním šli ven a v kočáru ještě usnul do devíti, tak nevim, že nemohl rovnou spát do devíti, že? Máma tady pak celý dopoledne poklízela, drbe Honzíkovi židličku od jídla, podle mě až takhle zbytečný, protože po sváče to odpoledne bude zas jako předtím - ne že bych jí neotírala, ale na tý látce jsou holt už nějaký neumytelný flíčky, podle mě na venku šumák, pak by se to v září vypralo. Atd. :sweat_smile:
Talls, lepek a zelený hovňajze, no to napiš pak, co zjistíš. Jo a taky doufám, že H. tady snad nepřibral, naposledy měl tak těch 10 kg, tak doufám, že 1.9. doma bude vážit např. 10,2 nebo tak něco :sweat_smile:
Souhlasím s tebou v názoru na levný přesnídávky, máma si je kupuje (jasně že pro dospělý super), tak si je tu občas dám k snídani a když to srovnám s chutí těm Sunarek atd., tak je to dost rozdíl.
Dedul, Vanil, dobrý noci :slight_smile: Lobka krize noc :frowning2: Lobi, to máš takhle častěji?
Lobi, Dunaj a člun bomba, že to máte takhle blízko domova :slight_smile: To jste teda námořníci! Jaký ryby chytáte? Sladkovodní já moc nemusim, max. pstruha.
Pospi, super že to s jankou bylo jednorázový! To je normální, že děti ti překazí plány na vyražení v určitou dobu :sweat_smile:
Bartal, hrůza!!! Zub? Snad jo a bude brzo pokoj.
Honzíkovi rostou horní jedničky, jeden už je trošku vidět, má ty dásně úplně rudý, chudák to snáší relativně dobře teda, na to jak ho to musí bolet.
Weli, hlína :sweat_smile: Honzík tady občas jí trávu :sweat_smile:
Marti, chudáku taková migréna plus péče o dítě = dost drsný, ale snad už bude líp! Chudák brácha a nehoda.
Dedul, odstavení samo náhodou bezva, akorát ty večery, tzn. většinou ještě uspáváš bez prsa?
Petruš, haha, dost dobrá noc, to je zákon schválnosti, u cizích je hodnej Jaydi :slight_smile:
Petruš, snažení 3x denně, bože, to by mě odvezli, si dělej srandu laskavě z někoho jinýho :grinning:
Domimu je 8M dnes? Gratuluju!
Sami, zamražovala bych ale tepelně upravenou, jinak ti z toho pak vyteče voda a budeš mít místo cukety bláto.
11. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
caves bandales
tu je pakaren, ja za nim nestiham, bordel jak v tanku, stale nespi cez den, vecer zaspi az okolo 21:00 a rano od 6:00 hura zivot! v noci 2 az 3 zobudenia, da sa :wink: baby ja uz nevladzem, uz fakt nevladzem!!! preco nespi? ja som uplne odrovnana, do pi.. :angry: psychika uplne v riti nemam si kedy oddychnut, David prestal fajcit a ked pride z prace vypeka kolaciky aby mal co chrumat, takze aj vecery mam narvane, ale lepsie ako by mal fajcit :slight_smile:
teraz vrieska v kuchyni ale chvilu mu to neuskodi :wink:
budem velmi strucna, chapete...
Marti, to je sila s brachom, nech je v poriadku a tie prachy, kurnik to je neskutocne co sa deje.... :confused: :pensive: do prdele... :frowning2: ale nastastie su vysledky okey, tak aspon to je v pohode :dizzy_face: mas toho moc v poslednom case, drz sa!!!
Lobi vitaaaaaaaaj!!!!! huraaaaa, huraaaaa!!! uz si doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: fotečky su neskutocne krasnucke, ja nechapem, ten Luky je taky krasny...urcite sa uz teraz nanho lepia baby, ze? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vy ste vsetci ako cokoladky, mnam! :dizzy_face: prijemna atmosfera ide z tych fotiek :slight_smile:
zdarvim aj Talls a ostatne vyletnicky, nestiham na vsetky reagovat, je mi luto...
Bartalka my sme si uz popisali :slight_smile: Simonko je skvely s tym hrncekom, je taky nadherny..
aj ja mam nejake videos ale nemam to zatial v PC, hodim odkaz ked to bude a novy album poslem hromadnu IP, nechem aby to videla kadejaka háveď :angry:
Sami moc som rada ze domcek stale fičí, tak nech to uz nespomaluje! Domi je fesak aj v prilbe, jemu sekne vsetko, z ociek mu vyzaruje take kuzlo :slight_smile: a nestrhne na seba ten paplon co ma cez postielku? ja nechapem ake su niektore deticky kludnucke, Slavko by to strhol este by som to tam len davala :sweat_smile:
musiiiim, soryyyy, paaaaa
11. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozi od vcera ma šiesty zub! :slight_smile:
takze hore 4 a dole 2 :slight_smile:
Lobi a gratulejšn k zubočku :dizzy_face: kurnik, ja mam taku hosipa!
11. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, zvládáš to náhodou super a ještě ti zbejvá humor, já muset být s dítětem vzhůru od 6 do 21, tak už jsem v blázinci :sweat_smile: Bane, člověk zvládne, páč musí, no je to krušný, pamatuj si to a za deset let mu to vrátíš, v sobotu budíček v pět ráno a makat, uklízet pokojíček a tak :grinning:
11. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek