• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
novi: máš to holka těžký...
a jestli tvůj vydrží nekouřit, tak je machr! :sunglasses:
puzzi: no večer zatím u prsa být chce...ale přes den moc ne! :wink: ...ježišiš, kdyby nechtěl být ani večer, to fakt nevím, jak bych ho uspávala... :confused: :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, chudiatko, mas toho dost. Ten Slavko je ako cert. Nemas tam niekoho po ruke kto by ti ho mohol kocikovat aspon 2 hodky a ty by si si odpocinula?
Alebo zapriahni Davida.

Sami ja mam cuketu nachystanu aj v mrazaku, ale vobec som ju nevarila. Davam tak aj kvetak a brokolicu. A nieje z toho kasa. Mam to uz nakrajane na male kusky. A dam to varit uz do horucej vody, a nemusi to byt ani celkom rozmrazene.
11. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami ja mam varenu+mrazenu cuketu a v poho, ale nedavaj plnu flasu lebo ma dost vody a po zamrznuti zvacsi objem, ja davam 3/4
dedul fajcil 20 rokov, od 15-tich a teraz je to uz vyse tyzdna co si ani 1 nezapalil. hovori, ze najhorsie to bude ked pojde na pivo :grinning: idealne by bolo, keby ani na pivo neisiel, ale tolko ho neovplyvnim. dam vediet jak to dopadlo
Puzzi zvladam super? nieee...to bol preklep :grinning: jasne, nech si tu energiu vybije a pomaha mi :wink:
Vanil nemam tu nikoho, pochadzam z NR a Davidova mama tu bola len raz, aj to preto lebo sme ju zavolali ze potrebujeme. ale frflu ze je na mna naviazany, neviem preco sa cuduju, ked je nonstop so mnou :angry: kocikovat mi nebol este nikto, fakt tu nikoho nemam. ked som bola u nasich v NR tak 2x mi segra kocikovala hodinu a to je vsjo.
vlastne este David ho minule zobral na 8h vylet na bajku, to by sa mi hodilo castejsie :slight_smile: dohovorim mu
11. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já bych si naflákala na prdel....no, hádejte, co se stalo...Tobi mi slítnul z toho našeho katafalku!!! :fearful: Ráno furt dělal nějaký blbiny v postýlce, už asi od 5, tak jsem mu v 6.45 dala mlíko a že si ještě lehnem....ráno ležel i MM a pak Tobi usnul, MM odešel do práce a my spali oba...jenže pak se mladej vzbudil, tahal mne za vlasy a tak a já na něj...Tobíku, ještě chvilku spinkej, jenže on místo toho aby spal, tak začas lozit, což jsem si nějak nevšimla, myslela jsem, že pořád spí a najednou rána jak z děla...no ve mne by se krve nedořezal...no vylítnu a dítě se válí u skříně s šíleným řevem....chudinka má natlučený nos, ale snad nic jiného se mu nestalo. Byla jsem s ním v Motole, tak mne poslali na ORL, tak mu to zkoukla, tak jako prý dobrý, jen natlučený, na RTG nemá zlomenou nosní kost....si připadám jak debil, byla jsem tam s ním 17.7, jak se prásknul o futro....
No, ale naštěstí to brali tak, že se to holt stane....tak jsem si vzpomněla hned na Novinku, jak lítala se Slávečkem taky po pohotovostech....co vlastně tehdy Slávečkovi dělali? Tobík naštěstí neblinkal ani mu krev netekla z toho nosíku, jen ho má teda fest odřenej a rudej a nahoře na kořeni nosu modřinu. Fakt bych si namlátila....

Marti, ježiš teda ty máš věci, migréna jak sviňa a do toho brácha...no, hlavní je, že se mu snad nic vážnýho nestalo...no, jestli ho někdo obral a ani nezavlolal záchranku, tak to je teda masakr jak hrom....držím palce, ať je brácha brzo fit!!!

Bartalka, ježiškote, Simonek je nádhernej a jak je šikovnej!!! Tohle teda Tobi neumí ani omylem...my skončíme na těch čtyřech asi...se mu nic jinýho nějak nechce dělat...
11. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jinak jak píšete o počasí...tady v PZE je krásně od rána...občas nějaký mrak, ale vedro...se taky divím, hlásili, jak bude pršet...včera sprchlo, mi to akorát svlažilo prádlo :frowning2:

Magdičko, jdu ti právě poslat Mandučku zpátky, tak do konce týdne by měla být u tebe. V kapsičce máš lístek a kačky aspoň symbolicky. Snad je bez jakékoliv újmy :wink:

Jo, koupila jsem taky tu vodu Aqua Anna, to je pohoda bez převařování...vždy jen mírně přihřeju v mikrovlnce a je to....paráda. Škoda, že jsem o ní nevěděla dřív...Dnes jsem poprvé zkusila dát Tobimu normální mlíko , ne HA (už týden mu zkouším občas kaši do vody, tzn s normoš mlíkem a nic se nestalo), tak držte palce, ať se neosype...Bohudík už vypil aspoň něco, po tom pádu nechtěl cucat, tak jsem byla na nervy, ale pak snědl přesnídávku i zeleninku, nezvracel a teď teda dal asi 130 ml mlíka, tak snad dobrý. Fuj, mne je z toho furt nějak divně, když si na to vzpomenu, běhá mi mráz po zádech a dělá se mi uplně blivno....takovej můj skříteček malinkej pomlácenej...vyfotím ho s tím rudochem nosíkem....šmudlík. Chudinka, kvůli matce blbce takhle musel trpět.......
11. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som vracala. David vecer spravil supeeeer pizzu aby som nemusela varit ale ja mam hrozne nervy, nic niesom schpona prijat, je mi blbo aj z vody, ja som v koncoch...uz som dnes 2x revala co som uplne na dne...najradsej by som umrela. zasa revem. vonku leje ako z kybla, ani prevetrat sa nemozem ist.

Talls chudinko malinky ale nerob si vycitky, fakt sa to satne ani nevies ako...pozri, mne uz 3x. Slavko vracal 1. a 3. krat, na neurologii ho vysetrovali ake ma reakcie, na traumatologii tiez nejake podobne vysetrovanie a rtg lebky.

nevladzem, koncim
11. srp 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, tak sa klepem ze som rozbila prikrm. padol mi z ruk. takze dnes plne kojim od rana, kasu nechcel, ani UM. je mi to jedno, len nech mam klud. teraz zaspal a ja stale revem, niekedy mam chut ho vyhodit von z okna a bojim sa ze mi sibne a urobim to :confused: to su hrozne stavy, ja chcem ist do prace!!!!!!!!!
11. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, sakriš, a nemáš tam nějakou kámošku, za kterou by ses mohla jít vykecat? Ono to někdy pomůže :unamused:

Talls, štěstí v neštěstí :pensive: Hlavně, že je Tobi v pohodě. Mě se to taky stalo s Riškou když měl asi rok, ale bylo to v noci a potmě. Richard usnul u TV a nedorazil do postele a malý byl zvyklý se koulet mezi námi a najednou ho nic nebrzdilo a v noci mě vzbudila rána a následoval řev, ale spadl z né moc výšky a na koberec. Pak už si dával majzla, ale myslím že kolem 2.roku spadl ještě jednou.

Marti, je mi líto bráchy. Beztak má nervy z bouračky a ještě okradený, ti lidi jsou fakt neskutečné hyeny :angry: A ty se drž a snaž se nenervovat. :unamused:

Vanil, začínají vám snad lepší časy s usínáním :wink:
Janka se vzbudila v 11,30, najedla se a kolem 12,30 jsme vyrazili na oběd a na nákup. Vrátili jsme se 14,15, ona usnula asi na 5 min v autě, takže nevyspaná, protivná, přetažená, uřvaná :unamused: . Usnula až v 15,30 za mé přítomnosti, jen jsem tam seděla a koukaly jsme na sebe a ona pomaličku zavírala očička, to bylo pro mě strašně příjemné, to miluju, vidět, jak děcka usínají. Riišku už nevidívám, vlastně vidívám ho v autě, hosipa :sweat_smile:

Dedul, toho se taky bojím, jaké bude uspávání bez cecků :sweat_smile: :wink:
11. srp 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: To sis teda taky užila, hlavně, že je Tobík v pořádku.

kuba taky pořád někde padá. Jsem ho dala v poledne spát a hádejte co? pořád se tlemil, furt si tam kecal a jak jdu s flaškou, že mu dám napít tak on se na mě tlemí z postýlky a stojí :grinning: A Anička to komentovala Kuba nespí :grinning:
11. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
videa http://picasaweb.google.sk/supernovinka/MojSlavko#5368694416433313426
pre Puzzi
1. je ako si bez ruk nahodi hryzatko, nechce sa mu vytahovat ruky spod deky v kociku
2. ako sa bozkava sam so sebou v zrkadle :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi nemam, teda mam ale uz sme boli par krat dohodnute na stretko a odvolali to tesne pred, sa citim akoby som ich obtazovala. Ked sa neozvu oni, ja sa im uz vtierat nebudem.
11. srp 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem si lahnut kym spi, je to vzacna chvila
11. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls: hlavně, že je Tobi v poho...vůbec si to nedávej za vinu...děťat prostě nejde uhlídat na 100% :unamused: ...
novi: dneska máš pěknou depku, což?! snad to bude časem všechno lepší...tak si užívej aspoň teď klidu, dokavaď malý spinká! :wink:
11. srp 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
novi: videjka super...se mi líbí to první, jak se "obslouží" i bez ručiček! :grinning:
11. srp 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si nelahla, spomenula som si ze som chcela Davidovi urobit kolac (dnes ja) aby mal vecer klud a mozno Slavka zabavi a budem mat klud aj ja.
Dedul hmmm...niekedy je to na palicu, uz mi je lepsie, uz spi 25 minut, zasa ho milujem :dizzy_face: vdaka :slight_smile:
a viete jak tu bola moja mama minuly piatok...som sa divila ze prisla, aky zaujem zrazu ale ked mi rovno vo dverach zahlasila ze sa prisla osprchovat lebo tento tyzden nemaju teplu vodu, tak mi bolo jasne :angry: nuz, niekto ma takuto mamu, niekto ma mamu daleko, niekto uz nema...vazte si ak mate dobru mamu, je to zlaty poklad!!!
11. srp 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi: Videa jsou super :grinning:
11. srp 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
novi: ta tvoje mamka se mi snad zdá... :fearful: :pensive:
a to byla vždy takováto...i když jsi byla ještě "doma"?! :frowning2:
11. srp 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cesto hotove, hodinu musi odpocivat v chladnicke. idem zehlit, uz ma tie saty prosia :sweat_smile:
Dedul ano, vzdy. ona ma radsej kamaratky ako rodinu. bola tu dokopy asi hodku, 15 min. sprcha a 20 minut telefonovala s kamaratkami. ostatne točila Slavka na video aby sa mohla "pochvalit kamaratkam" - to su jej slova...no nic, nech je zdrava a stastna, dnes ma meniny. ani som jej nevolala, ale ani ona mne nevolava...
11. srp 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som si hrkla 1,5 dcl slivky a je mi faaajn, rehocem sa na vsetkom :grinning: dosiel David a vypadla som von. Uz som taka osprostena ze idem po nabehoch aj ked nemam kocik :grinning: pipi :grinning:
11. srp 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
novi: no hlavně, že je dobrá nálada, ne?! :grinning:
11. srp 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze Novi tak to mas teda blbe. Dufam ze ta ta pesimisticka nalada uz presla nadobro. Tebe by sa zisiel zas niaky vykend niekde na chate aby si si oddychla.
A ta tvoja mama, to je teda des ( prepac), keby som na tvojom mieste tak ju radsej nechcem ani vidiet.
A ja sa niekedy stazujem ze sa mama do nas stara, ale radsej nech sa stara, ako by mala byt ako ta tvoja.

Videa su bozske, a Slavko ako sa bozkava pred zrkadlom. To som este u ziadneho dietata nevidela. To sibalstvo mu priam slaha z oci.

Idem rychlo este pozotierat podlahy, mama mi vozi maleho, tak mam chvilu volno.

zatim pa
11. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby stalo sa nieco strasne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
dneska som na obed spravila kolenka s vajcom a šimonko nas maly zrut si dal 5 kolenek prisaham ze ani o jednu viac trosililinku vajicka taku cajovu lyzicku a stalo sa neco strasne!!!
za chvilu sa osypal okolo pusinky ja ze to nic po pol hodine mal po celom telicku flaky z bielym velkym stredom isla som ku kamoskle a nez sme tam prisli bol celi obsypany a ostal uplne apaticky rychlo som volala doktorke, ta ma poslala hned na pohotovost dosli sme v poslednej chvili, šimonko uz bol jedna velka opuchnuta bambula oci spuchle uz sa ani nehybal hned ho dali na jisku napojili na infuzku dali mu lieky :cry: :cry: :cry:
ked mu brali krv strasne plakal ale potom zaspal.nemozem tam byt s nim az tak o dva dni ked mu to prejde ho prelozia na kojenecke mozem byt s nim.
baby ja viem ze sa nema davat detom vajecne bileko ale necakala bych ani vo sne taku strasnu alergicku reakciu!!
som neschopna este ked sa ma dr pytala ci mame v rodine alergika som povedala ze dcery su alergicky aj bejka na bielok proste sa na mna pozrela jak na debila ze preco som mu to teda davala? je mi naprd nevladzem a neviem ani teraz co si mam zacat bez maleho ja uz bez nich neviem ani fungovat :frowning2:
zajtra budem mat naladu :cry: docitat ale teraz fakt nevladzem nehnevajte sa
11. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalka, boze to je strasne, neviem preco na teba tak ta doki pozerala, ved si mu nechcela vedome ublizit. To by som teda ani ja necakala ze z trochy vajicka moze byt taka reakcia.
Snad bude Simonkovi coskoro dobre.
11. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalecko slunicko bobatko nase, snad bude Simonkovi dobre, nemuzes za to, myslis ze to bylo teda z bilku jo? protoze nudle jsou i ve sklenickach... :frowning2: Bobatko male, hlavne at se mu ulevi a j lepe. Myslim na vas moc :wink: dej si panaka, bude dobre :wink:
11. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalinko naše zlatá, to je mi moc líto, Šimonek bude určitě zas v pořádku, dají mu do žíly antihystaminika a bude to fajn, chvilku to možná bude trvat, než alergická reakce odezní, ale vše bude dobré!!! Vždyť je to pořádnej chlapák!!! Ale teda nevěřila bych, že z takového malého kousku bílku se může stát takovýhle drama, to je fakt šílený... :frowning2: . Ale někdy se alergická reakce objeví i v kombinaci něčeho jinýho...např dnes jak jsem byla v motole, slyšela jsem paní jak mluvila s kamarádkou a říkala jí, že se jí malý osypal a vůbec neví po čem, že ho nic neštíplo, nic "divného" nejedl a tak....
Bartalinko, nic si nevyčítej, já vím, že to jde těžko, když si furt vyčítám ten Tobiho pád. Ale hlavně, že jste došli do nemocnice a tam mu pomůžou.
Já se vrhám na žehlení...fuj, mám snad 8 praček ...
11. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som volala prave do nemocnice šimonko sa ma lepsie a uz odpuchol zajtrasi mam zavolat a mozno ked mu bude lepsie ho daju na kojenak a pojdem za nim :dizzy_face:

welinko panecku hlina vsade :grinning: to si musela mat veselo :sweat_smile: jake su potvorky tiche ked nieco vyvedu, co? :grinning:
lobka dakujem za povzbudive slova o tabore mate v tom uplnu pravdu Petka je tiez uz bez mobilu kazala som jej ho vyppnut a uz jej nevolam :sweat_smile: je to tvrde ale mam len jedny nervy :pensive:
marti boze to je strasne co sa prihodilo brachovi :frowning2: jezis este ze sa mu nic nestalo a tie prachy :angry:
petronus to je fajn ze si vasi vzali JD na noc zavidim :wink:
vanilko no teda aky je tomik sikula zaspava sam len tak dalej :slight_smile:
sami fotecky domiska super krasny sladunky chlapacek a kozina? konina? nikdy sem to nejedla :sweat_smile: :confused:
puzzi vy si tam tak krasne uzivate jedna radost strasne zavidim take leto :slight_smile: uzasneeeeeee :dizzy_face:
novi ubozatko myslim ze mame rovnake trapenie s tyma nasima zbojnikama :dizzy_face: my tiez nespime a sme staaaaale aktivny stale stale stale ver mi bude to uz len horsie :grinning: :grinning: :grinning:

tak mam lepsiu naladu ze je šimonkovi lepsie idem na dealsiu stranu
11. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi :grinning: :grinning: si mna rozosmiala s ukludanim pokojicku za 10 let sranda ale fakt ze jo!
talls boze chudinka maly Tobik to je mi strasne luto ale neboj bude v poriadku a ty za to nemozes mne dneska šimon spadol asi 5 kratv a ma modrinu na cely zakazdym rev jak blazen :sunglasses:

uz mna vola bejka musim ist a dakujem vam za povzbudive slova ste zlaticka :slight_smile:
11. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky, ja se dnes tak strasne bala o toho sveho chlapecka!!! :frowning2:
mela jsem sraz s kamoskama na kafe v shopp.centru. Dojeli jsme tam, ublinknul si v autosedacce, ale to je normos po jidle, kdyz mirne "sedi" ve vajicku. Paxem ho presunula do kocarku a jezdim asi 40min a slysim, jak se zakuckal, koukam a on totalne poblinkany obedem (mrkev, cuketa, trosku ryze, zloutek), ocicka zalepene, bozatko moje...taxem makala do prebalovaci mistnosti...jaxem ho svlikala, poblil se jeste 2x a tak ho prevlecu, utru...nakojim a on hodil takove 3 šavle vodotrysky...ježíš :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...už jsem nemela nic na prevleceni /zakon schvalnosti funguje 100%: kdyz mam hodne, nepitrebujem, kdyz potrebuji vic, mam malo.../...no dala jsem mu cucnout a hajt do kociku,aby se zklidnil....na kafi s kamoskama,ale ho furt nadavovalo, pusinka plna mlicka...sem tam si ublinknul...drimal, ja seldovala zda dycha...bobisek, z kafe nic moc nebylo, hned jsme pak jeli dom. Bobik muj maly, vubec nevim, cim to bylo. Ted se napapal ode mne a spinka, snd mu bude uz dobre....

v Tchibu jsem dnes nechala 1300.- :sweat_smile: ...proste zavislost (neco z novinek a paxem neodolala, jak meli to detske pred cca 5tydny, libila se mi pyzamka a body...ale ted je maj ve sleve, tak to uz se vyplatilo: 5ks body s kratkym 299 a 2pyzamka/overalky 349 nebo min, uz nevim. Mam radost. Body s kratkym uz nemame, budou se hodit a pyzamka jsem vzala vetsi vel, ted jeste mame.

uff, mam dnes bolehlav a zadobol...uvazuji, ze se prasknu pres kapsu a pujdu na thajskou masaz (cca 900.- :confounded: ), ale kdyz nechodim ani na nehty, ani na kosmetiku, vlastne vubec nikam, tohle bych mohla zainvestovat...
11. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je den špatných zpráv, co? :unamused:

Sami, hlavně, že si se mě včera ptala na čaj, kdyby náhodou, a ejhle :confounded:

Bartalko, bude dobře, nebuj :slight_smile: Mě by to taky ani ve snu nenapadlo, budem teĎ po tvé zkušenosti všechny moudřejší :wink:

Novi se z depky vylízala po svém, no, vidíš to, šikulo :grinning: :wink:

šmarja ta ženská nahoře furt kňamčí :angry: to je den :rolling_eyes:
11. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že dneska je nějakej mega blbej den....Tobi pád, Šimonko alergie, Domi blijavce, včera blijavce Janinka....uf, si užíváme...

Sami, jasně na masáž je třeba! Já potřebuju na vlasy, ale teda nechce se mi dát 1500 v Lorealu (byla jsem jednou :slight_smile: , ale zas za 600 někam do neznáma (nemám tu žádnou kadeřnici osvědčenou) se mi taky nechce...tak budu chodit jak opice asi :grinning:

Bartal, vidíš, bude to určo dobrý. Hlavně, že jste dojeli do nemocnice včas, než dostal nějaký záchvat nebo tak, že byl při vědomí. Teď mu to jen práškama pěkně stáhnou a bude.

Sami, já bych taky ráda něco pokoupila, ale teď s tou hypo je mi těžko...budem celkem na knop si myslím...to je tak, když zvendou procenta z 4,19 na 6,34 :angry: :angry: :angry: . Je to sice na náš byt, ale máme to na 30 let a byt je malý...kdyby to byl aspoň nějaký bejvák 100 m...my máme 66 m.

To naše štěstí dnes hned usnul, skoro celý den nespal, vždy jen chviličku....lumpačil celej večer...radši jsem se ptalal MM, jeslti mu nepřijde jako že by mu něco bylo, tak prej takhle živej nebyl už dlouho :wink: ....furt někam lezl, stavěl se na 4 a kecal u toho.. Tak snad fakt OK...jen ten nos mu svítí jak žárovka :cry:
11. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek