• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Holky ahoj, palvání byla sranda, Jenda byl takovej jako že čuměl co a jak, ale pak se otrkal, byli jsme tam s pokročilejší skupinou, už dělali pokročilý ponory a on to dělal s Máli taky a dobrý, instruktorka byla z Máli hotová, že je to hyperaktivní žížala :grinning:

jdu vás dočíst :slight_smile:
7. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dočteno :sunglasses:
petis teda ty nás tu naučíš věci, vaječinku ani vilijovku jsem neslyšela, si tu rozšíříme obzory :grinning:

talls jojo máš hodný zlatý miminko, co tu provokuješ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

puzzi ten váš Honzík jí teda dávky, to je sranda :grinning:

petronusko at je migréna lepší, to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

laola teda kukala jsem na fotky Vituly a ten je jak kdyby TM z oka vypadl :sweat_smile:

korčula já jsem tu nebyla, když jsi oznámila své těhu, ale jako drsný teda, gratuluji a at jde vše bezproblémově až do konce :slight_smile: napiš nám po utz co a jak :slight_smile:

sami ježiš ta pipka ženská, bych zabíjela, tyhle bezohledný matky, jen moje dítě a nikdo jinej :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nojono s tou kamerou jsi to podcenila, příště mu dej návod a praktickou zkoušku než pujde na věc :wink:

lao taky jsem se na srazu namlsala, škoda, že to bylo tak krátký, i když teda jsem měla docela dost, příště bych šla na jednolůžák asi :sweat_smile:
7. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš fotka super :slight_smile:, Domicca pred hodinou řval a vztekal se, mozna chtel spat,ale neslo mu to, tak MM taky sedel s Domim na kline asi 40minut ted a neco prepinal v TV, u toho mi vypravel a on spokojene koukal sem a tam. Uff.

Ja zas jedu jak termit (žehlení 3 praček-mám to!), nachodim doma kilometry nez vsechny ruzne veci se povalujici dam na misto, nez roztridim vyzehlene veci a uklidim veci po plavani a preperu plinky...jezis, to je furt dokola...

petronuško auu, migréna, to je hnus, to znám, asi to máš od páteře, ne? že to tak bolí a nepřestává...zkus si nahřát krk a nějak se protáhnout

Hanýskovi Tárovi přeji všechnonejlepšíííí! :dizzy_face: :zipper_mouth: :astonished: (mlask)

andy a fotilas Jendu?
7. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zvláštní s tou vaječinkou, že to znáte z kakání mimin,ale jakože to je nazváno přesně podle toho, že tak vypadají míchaná vajíčka, že to jako ne...to je sranda. Asi jsme tedy ten název vymysleli na Moravě :wink:
7. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nady na co narážíš s tím jednolůžákem? :confused: :confused: :fearful:
7. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami no narážím na to, že by vás malina s tím svým nočním buzením v noci rušila, páč o Domčovi jsem anio nevěděla.....akorát teda bylo blbý to uspávání, že jsme se vzájemně rušili....ale jako partáky bych vás neměnila ani za nic :wink: :dizzy_face:
to asi blbě vyznělo :wink:

sami mi to taky ,sere ta domácnost, pořád mám plný 2 sušáky, pořád dokola to je, nádobí, úklid a blbabla

jako J.mě zas vytočil tedka, prej že ´jsem si dnes odpočinula, jojo celej den se o ní staral, já jsem mezotím dělala debilní domácí práce, vybalovala nákup atd :rolling_eyes: a dělá, jak kdyby mi zaplatil au-pair mamlas :angry:
někdy mě to štve, já tady pořád něco dělám dokola, oni maj aspon práci a pak vypnou, ale my jedeme nonstop furt...
jinak máli zase na večerní kaši totální ječák a vztek, holky proč jí jeden den ta kaše chutná a druhej den ani za nic....
7. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v 7 si sedne k televizi ke zprávám a když na něj mluvim, tak nevnímá....bože někdy jsou ti chlapi jak kdyby si zapomněli někde mozek :rolling_eyes:
7. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao a co dělal TM, zatímco jsi s Vítkem balila? Čuměl na F1? :grinning:
Andy, no jasně, hyperaktivní žížala :sweat_smile:
Sami, s tou kamerou se to nedávno stalo mýmu tátovi. Točil na kameru ségru se švagrem, jak se učí na inlinech. A na kameru natočil kapsu a posléze skříň :grinning:
Jojo, holky, taky denně x-krát poklízím nádobí do myčky, z myčky, utřít linku, odnést skleničky z obýváku, hračky na deku, furt dokola... A večer uspíme Honzíka a MM jde k PC nebo k TV a já jdu poklízet drobnosti. Občas na něj vyjedu, že by to taky mohl někdy udělat, nějak bez odezvy...
Andy, u Honzíka záleží u příkrmů i na náladě, teď už teda je zvyklej a jí ok celkem vždy, ale dřív když byl nesvůj, unavenej, moc hladovej, tak lžička řev.
7. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi to bude asi ono, už byla ospalá a hladová.....
jojo večer já žehlím nebo něco a a on si sedí, ale jako fajn, maká přes týden, ale stejnak :angry: :sweat_smile: já se doma taky nedrbu na řiti že :stuck_out_tongue_closed_eyes:

puzzi jasně a seřval laolu at s těma věcma tak netříská, že neslyší :grinning:
7. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, už víš Málinky míry 6M? Kdyžtak holky koukněte na aktualizovanou tabulku: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2864057&vReferer=
Je tam vše, co jste mi hlásily?
7. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, všichni chlapi jsou stejná sebranka :grinning:
7. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
přejeme malýmu Hanýskovi vše nej k půlročninám a at se mu ten spací režim už změní, to přeju Tárovce...

pospi jak ses ptala, že J.seká dobrotu po dopise, tak celkem seká, ale znáš to, ženy jsou od přírody věčně nespokojená stvoření...¨¨

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, domyla myčka, jdu na to. MM čumí na telku :grinning:
7. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi jdem v úterý do poradny, pak tui hned písnu, si jako myslíš, že tam bude vosina chybět :angry:
ti to pak hned napíšu :slight_smile:

asi si dám víno bílé dneska..potřebuju...a welinka mi včera uděla chut na ty mandle ve skořici a doma nic....ale měli dnes akci v penny na fidorky, tatranky, MILY a tyhle věci, takže jsem se napakovala, sysel hadr, moje skřínka se sladkostma se nedá zavřít :grinning: ale jako to bylo tak výhodný :grinning:
7. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi jenda taky čumí na telku, nesestěhujeme je????By mě bylo s babou celkem dobře :grinning: :sunglasses:
7. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
se chichotám a MM: co je? a já NIC :sweat_smile: :grinning: ...prece mu nebudu vysvetlovat, ze chlapi jsou vsichni stejni...
Jako jo, dávam MM dnes body za to, ze s nama jel na plavco a pak mi Domika 40min mel na kline a nachystal veceri,ale minus body za špatné kamerování, axi dal 2h šlofíka zatímco spal i Domi a já žehlila 3 pračky a když už jsem končila, oba se probrali a já musela při finiši žehlení zabavovat... :angry: ...jsem cedila přes zuby vždy nekde za rohem, že sssakra aspon chchi delat ty domaci prace souvisle bez 20ti prestavek a nestravit zehlenim misto hodiny...dvě... :angry: no jo,ale to maji zakodovane proste....
kdyz ho mel pod pazi u TV tak samozrejme pohupoval nohou,ale mačkal ovladač atd...takže věnovaní se dítěti jako svina že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a když jsem si dovolila poznamenatm te by mu mel radsi neco povidat nebo tak, tak jsem si dovolila moc...že prý se ho snaží uspat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (jo! jasně, on bude spát, když mu před očima blikají obrázky na plazmě :grinning: )
se musím chlamat :grinning:
7. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem zde,
mam docteno.
Andy super ze jste si uzili plavani a ze se jenada zapojil.fotilas? Malinka je ziva zizala :grinning: to uz se potapi? my zatim ternujeme jen reakci na signal.
Sami to je krava ta baba, ja nesnasim lidi co se divaji jen sami na sebe :angry: a skoda s tou kamerou, no jo ti chlapi :grinning:
Puzzi teda Honzik ma apetit ti povim, ale hlavne ze je spokojeny.
Laus Vitecek je sikulka, jak kouka s tatokou a je mu fakt hodne podobny :wink:
Ja jsem dneska vstala v 9, pak jsem prevlikla periny nam i Matyaskovi, vyprala 3 pracky, vyzehlila jednu, vytrela s mm cely dum a odpol ve 2 jsme meli sraz s majdusou v ZOO. byli jsme tam i s chlapama a bylo bajence, proste super pocasi, super pokec, no parada, Pak jsme byli u rodicu, pak jeli jeste k nam a pak koupani a uz maty spinka. Ja jsem chtela rychle rychle vse nachystat, a poklidit a urazila jsem si malicek o sokl na terase, mam to jak bambuli a myslim ze ho mam minimalne nastipnuty, leduju, cpu se tabletkama a boli to jak cert. Nemuzu na to stoupnout, jsem zevdava jak zitra na plavani.
Navic jsem mela dostat mS uz ve ctvrtek a porad nic :wink: uvidime...
Jsem dneska nejaka unavena, stihla jsem toho strasne hodne ... :slight_smile:
Petis kocarek je super, ale taky jsem slysela ze je nizky, ale urco budes spkojena.
Jinak holky uvazuju ze koupim uz sedacku naraziĺa jsem na super za super cenu.
Petis a Vajecina je jasnaaaaaaaaa...no jo cechuldy neznaji :unamused:
7. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli a jake ma ty vlasy majda?
7. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, dobrá, počkám ti s mírama do úterý, to bude pro tebe osobně uzávěrka :grinning:
Já si nalila červený.
Beru, a děti si necháme my nebo je dáme chlapům? :grinning:
Ještě jsem vlastně se dneska chtěla trochu pochlubit, holky, vejdu se skoro do všech předtěhu věcí, tramtarará! Už mám jen o 2-3 kg víc než před otěhotněním, poslední dobou, jak má Honzík skoro 10 kg, to zas trochu popolezlo dolů. Tak mám zas o pár věcí víc co nosit, akorát furt nemám kam :grinning: Společenské kalhoty a pracovní sukně k prdu!
7. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami naaaaaaaaaaaaadherneeeeeeee.strasne ji to slusi. fakt zmenilo ji to a je to kocka neskutecna...ted si nedelam legraci :wink:
Andy jj mandle ve skorici je muj drahy ulet :grinning:
Auuuuuuuuu ta noha boliiiiiiii :angry:
7. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska me tchyne nahlodla....ukazovala jsme ji, jak mi padaji vlasy (zatahnu za konecky a vytahuji pokazde aspon 10 vlasu..) :unamused: , stale už 3 M...ach jo, mam uz kouty, fakt! a ridke vlasy a rostou mi nove, mam uplne mikro jezka kolem čela...tak nevim...zvazim, jestli to nemam o polovic zkratit, vim, ze hustote to jako nepomuze,ale treba by se trochu ulevilo...ale nevim jak...ja byla tak happy, ze mi to dorostlo...no uvidim
7. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli je a nemas foto kdyz Majda s tim dela takove drahoty??? jsme strasne zvedava!
au malicek je des a hruza ukopnuty...proc nam narostl tak zbytecny palec, co se do nej porad jen kopem, co?...Talls na srazu taky pajdala, taky ho ma urazeny...

puzzi a chce se ti s tabulkou furt delat,kdyz jeste cvhili potrva nez to bude komplet? nechces si pockat az bude vic zmen? at si ulehcis praci :wink:
7. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, taky často MMmu odpovídám Nic :sweat_smile:
Plus body minus body, takže je TM na nule či kde? :grinning:
MM hlídá občas podobně, čučí na TV, Honzík se mu v náručí kroutí a nadává, já přijdu a MM: Už je asi unavenej, nechce se mu už spát?
Weli, seš akční hrozně s úklidem, TM hlídal Matyho? Ajajaj malíček, au au! Kdy budeš testovat? :grinning:
Majdě to sekne? Týjo, bych chtěla vidět.
Sami, něco na ty vlasy nějaký vitamíny bereš? Si teď nemůžu vzpomenout na název. Ostříhání určitě vizuálně pomůže, delší a řidší je horší :unamused:
7. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, to je snadný tam vždy šoupnout tu novou tabulku, baví mě to postupně :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi tak rekla bych, ze v plusu bude uz za to, ze jsme na sebe fakt mili a vubec, dneska jako fakt se vyrazneji vic venoval prdolovi (ve srovnai s minulym tydnem, kdy se rozhodl totalne prekopat nejake veci a scanoval veci a ukladal do PC cely vikend, cely dny a noci... :pensive: )
7. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami nemam, fotila Majdule ale fakt je to kocka. :wink: ma tam vinovy melir a ma to sestrihane a moc čačí :dizzy_face:
No ja to mam natekle a uplne horke, myslim ze ho mam nalomeny, ale stejne mi ho do sadry nedaji tak nevim zda jezdit vubec na pohotovost :unamused:
JJ uklizeli jsme spolu a maty si hral pak se mnou prevlikal a pak spinkal.
vyprala jsem nebesa, jeste je jdu ted vyzehlit at je zitra muzu dat, bez nich ta postylka je smutna
A testovat? nevim ...bojim se :unamused:
7. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, tak měl Maty dobrej den :wink: Neboj se testování :slight_smile: A ty už máš pravidelnou MS?
Sami, tak ať je tohle pozitivní vaše období co nejdelší :wink:
7. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi bojim , pac bych se zblaznila mit dalsi zive stribro doma... :unamused:
Jj mam ty ne?
7. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, já brala asi tři měsíce antiko a teď jsem měla zatím jen dva cykly. jeden 37 dní a druhej 27, teď začínám třetí cyklus. Takže určitá pravidelnost v té sedmičce jedině :grinning:
Weli, snad to teda u tebe bude jen zpoždění, jinak blbě ani nic ti není, ne?
7. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo, Andy, ten Jenda je fakt mamlas... :grinning: No ale to jsou všichni... Jo jo, jim se zásluhy musí uznávat, nám nikoliv-u nás je to samozřejmost.
Puzzi, kdepak, na F1 hleděl až potom. Překládá nový návod k Bondolinu, má toho jak když nasere, takže mu můžu aspoň takto pomoct :slight_smile:
Andy :grinning: To s tím třískáním je dobrý :grinning: ale to on by mi neřekl-teda kdyby to byla práce pro něj :grinning:
Weli, to s malíčkem mě mrzí :frowning2: Když to bude zítra na hoveš, skoč si pro sichr na rtg. Snad to bude lepší :wink:
Jéje MS :grinning: tak to jsem teda fakt zvědavá :slight_smile: :grinning:
Jinak my s MM taky popíjíme-dali jsme si šampáňo-musíme oslavit, že chlapeček konečně usnul-hodinu a půl dělal bordel v postýlce... :angry: :grinning: Skládala jsem v ložnici plenky-už byl tak akorát na spaní a po chvilce se na něj otočím a on bradou opřenej o vrchní okraj postýlky a hledí na mě a chláme se... :grinning: (zítra snižujeme ležení) Takže jsem uhoupávala na rukách...
Jinak jsem se pustila do toho pletení-no je to maso, několikrát jsem začínala od začátku, vymyslela jsem si komplikovanej vzor, ale holt počty mi nikdy moc nešly, takže jsem to vždycky nějak zmrvila :grinning: Tak jsem se jala plést pouze hladce, možná si to časem trošku zkomplikuju až se rozpletu :grinning: Jo a měla by to být taky ta deka, ale možná z toho bude jen šála :grinning:
7. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek