• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
taxem uz kojila....fnukal....ted fnuka zase...co to je????
musim za nim...
11. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, presne som to chcela napisat, ze co sa to tu preboha dneska robi :confused: ? Nejaky fakt cierny den, ale hadam sa to uz v decembrovkach vyplieskalo a bude uz len lepsie :pensive: :wink:

Bartalka, drzim strasne moc palce Simonkovi, nech reakcia rychlo prejde a hlavne, nech uz nemusi byt na JIS-ke, to musi byt strasidelne :pensive:. Este, ze si tak rychle dobehla na pohotovost. Teraz mu uz bude len lepsie, daj vediet, ked sa nieco dozvies :cry:.

Marti, s bratom je to hrozne, nedokazem pochopit tu ludsku lahostajnost a uz vobec nechapem, ako moze v niekoho hlave skrsnut myslienka okradnut zraneneho cloveka v havarovanom aute :angry: :frowning2: . Nakoniec si clovek povie, ze kaslat na prachy, prvorade je zdravie, ale aj tak sa cloveku nad tym rozum zastavi.

Talls, Tobisek zlaticko, je tiez uz riadne zvedavy. pad z postele sa stane asi kazdemu, len ty si tusim spominala, ze to mate dost vysoko. Hlavne, ze nevracal a vysetrili ho podrobne, nemaj vycitky.

Sami, chudatko Domi, takto pretrpel mini narodky - dodatocna gratulka a hadam m u uz zajtra bude lepsie :wink:
Inak ja cukinu mrazim surovu, potom necham iba jemne rozmrazit a rovno varim.

Miruss, Zuzanke vsetko naj k dnesnym meninkam :dizzy_face:

Puzzi, Honzikovi uz idu aj horne zubky? Je zlaty, ze to tak statocne znasa :dizzy_face: . A to rano :stuck_out_tongue_closed_eyes: - este ze tam bola mamina :sweat_smile: . A tie ryby bastime aj sladkovodne, ale z Dunaja velmi nie. Iba co MM chyti na priehradach a jazerach, ale zase tak vela ich nie je - viac, ako rybarceniu sa teraz venuje motorke a lietadielkam.

Vanil, Tomi bol dnes dobrucky :dizzy_face: , aj 2x nechal maminku cez den vyspat, zlaticko :slight_smile: .

Petronuska , mamina zase nesklamala :wink: , ma to vyhodu byt u rodicov :slight_smile:

Novi najprv velmi pekne dakujem za pochvalu fotiek, si teda riadna lichotnicka :sweat_smile: . A kurnik sopa, co ta tvoja depka? To je strasne, budes sa musiet naucit viac setrit a odpocivat cez den. Kasli na pecenie a zbytocnosti, inak sa celkovo zrutis. Tento tyzden ma este MM dovcu, ale co keby si niekedy buduci tyzden dobehla ku mne na pokec? Uvarim nieco dobre, dame kafco, prechadzku, drobci sa zabavia a ty budes mat trosku zmenu :wink:

A caves Andy, ze sa ozves konecne, uz si tu chybala, hrube zrno :slight_smile: . Mrkla som fotecky, Mali je riadna modelka, tu pusinu jak tam spuli, nadherna :dizzy_face: .
11. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata ahojte, pročítám vaše "denní " reakce, já většinou stihám až večer ... ještě dovařuju přesnídávky, tak jak dovařím a dočtu, tak jdu něco napsat ...
11. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak vy si to teda dnes niektore uzivate.
Sami snad len Dominikovi nieco nesadlo a rano uz bude OK. Vy tam mate asi nieco vo vzduchu. Vcera Janka, dnes Domi, kto bude na rade zajtra? :angry:

Talls, nemaj vycitky, aj nam uz Tomi spadol z postele. A ako tak pozeram tak ja som asi krkavcia matka, my sme s nim neboli ani na pohotovosti. My nemame moc vysoku postel. A ked bol na rukach hned sa ukludnil.

Ja som mala dnes asi vymenene dieta, taky aky bol dnes ho nepoznavam, normalne sa sam prehral v postielke, sedkal a bavil sa s hrackami, potom si daval kolecka na chodbe v choditku, plazil sa mi stale pod stol, kde je PC, strasne ho zaujimali kable. A celkom pekne si pobuval a samozrejme aj ja s nim. Teraz uz haja, a zas to bolo bez nosenia na rukach. Tak sa u nas asi blyska na lepsie casy.

Mohol by si zopaknut vcerajsiu noc, to by som sa celkom dobre zas vyspala :grinning: .

Dominikovi prajeme vsetko naj k 8 M a Zuzanke k meninam.
11. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem pochovala, popusinkovala, uz zase spinka...to neznám...blba otazka: ze by zuby? :sweat_smile: ...dásně ale nema nijak zvlášt rudé ani naběhlé...ty zoubky se jako v čelistech už hezky rýsují (tvary, kde jaký bude), ale dásně teda žádná změna...nevím. Dnes ani nespadnul, nebouchnul se nijak...vedr nebylo, že by úpal...no nevím, sakriš...
snad se z toho vyspinká. Nejradši bych s ním spala v posteli, ale v takových situacích jsem vděčná za ten monitor dechu (já to používám teda imrvere, když už to máme?), navíc ted furt žužlá šnůrky z mantinelů a hračky a kdesi cosi...tak i pro zichr, kdyby něco spolknul atd.

jeje, tady fakt dnes bylo úrazů... :confounded:
Talls, takhle mi Domi slítl před týdnem...jsme to tu psala...prostě pár sekund já zavřený oči a BUM...a řev...na plovoučku bez koberce...ale neměl ani šrám. Chudák Tobi, na nos teda to muselo fakt bolet...auuu. Kdyby nepadl na nos, jedeš do Motola taky????

bartalinko, achjo, teda, hrůzná story...taková alergická reakce..šííílenééé...šlo o minuty...ještě, žes dojela včas...si to neumím představit...a najednou máš doma jen Bejku...to je co?ufffffffff. At je Simimu dobre, je nááádhernýýý...to video je bozi,jak se houpe a krade :wink:

novi...zlato...to byla depka, čéče...bacha, co tu píšeš, at nejaká krava z toho neudelá tóčo...opatrne. Já vím, depka jako svina...snad se ti panákem spálily buňky hnevu a jsi zase zamilovana mamka. Más toho strasne moc...jsi sama furt...sakra...chtelo by to najit v dome nejakou cca 16tiletou slecnu, která by si chtela obcas privydelat dejme tomu...100.- za 1,5h kocárkvání?? Já nad tim premyslela, ale tady bydli sami ducháčci...sousedka pod nama se mi nabizela uz 2x sama...ale je po operaci, hodne zhubla...tady vsude je provoz jako svina...se bojim, aby neco... :confounded: tak radsi nic...

obavam se, ze dnes mozna budu potrebovat byt fit na noc a vubec, jsem nejaka dolamana a taky vysosla...asi pujdu driv spat...

a do pr....zase fnuka... :frowning2: /jo a teplotu jsem merila pred koupanim a nic...zadna neni/

tak dobrou noc vsem!
11. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, právě že to podle všeho vypadá, že ho někdo obral, když tam ležel v bezvědomí a asi záchranku zavolal (prý to byl¨nějaký přiopitý hlas), tak asi zavolal, vzal ledvinu a šel pryč ... hrozný ... si nedovedu představit se k nehodě vůbec nachomýtnout, jestli by člověk uměl pomoct, vidět tam člověka a prostě mu sebrat věci, co má okolo, ... mě je uplně zle ... brácha nakonec ok, šok pominul, "jen" silný otřes mozku, pár dní dáchne ve špitále ... ale ty prachy byly firemní, tak nevím, jestli to bude muset zaplatit, tak se z toho pos...e
Simčo, tak snad malej Tobík je dobrej ne? .. je to šikula kluk, nějakej letec bude asi !!! když to tak krásně zvládl se tak přemístit ... já poslední dny malou chytla asi 2x na poslední chvíli, jednou dokonce z přebalováku (stála jsem vedle ní, ale to byla rychlost, podjely jí nohy jak se nakláněla) já od ní fakt nikam nechodím, ale i tak už ji dávám jen na zem ...
Bartalko, holka, Šimonko bude dobrej ... je to kus chlapa, to jsou furt nějaký novoty, člověk ani neví, a hned se něco stane ...dobrý to bude a budeš ho mít doma to živý stříbro !!!!

Holky, já na noc dala Markétce dneska napít jen kojenýho, poslední dny jsem měla pocit, že je nějaká zakrmená, docela se rozjedla a je jak pucka ! A byla dost unavená, šmudlala se už ve vaně, tak jsem ji nakojila a říkala jsem si, že potřebuju ještě uvařit ty přesnídávky, tak jsem se s ní rozloučila a dala ji spát, se smála ... a za chvíli ticho ... nechápačka...prostě spí a v postýlce ... tak vařím přesnídávky ...
11. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, to je jasný, hlavně že je brácha relativně ok ... ale nevím co ty peníze, prostě jsou fuč, ale nebyly jeho že jo ... no nějak to bude muset pořešit ... nezávidím mu ...

Sami, tak třeba už bude Dominičkovi dobře ... malá se mi taky občas budí, ale vlastně spí, zavřený oči, mele se, nebo kňučí ... asi nějaký sny nebo co ...
11. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, este som zabudla, s tym nocnym budenim je to take strasne teraz po dovolenke - pozorujem aj cez den, ze mu moje mlieko nesaci - napije sa a o hodinku uz knuci od hladu- tak asi aj v noci dohana deficit - uvidim o par dni.
Sami, Novi, to je dobry napad s tou kocikovou au-pairkou. Stacilo by 2 hodky denne a ty by si si stihla porobit to, co pri Slavkovi nemozes, alebo by si si pospala. To je blbe s tou tvojou maminou - nechapem, ze sa tak sprava :pensive: , ale asi to je na dlhsiu debatu. A pozrela som si videa a Slavko je uuuuzasny :dizzy_face: . On si normalne, krasne tu hracku podal pusinou, ja odpadnem :grinning: . A v tom zrkadle je bohovsky :dizzy_face: .

Dnes bolo od veci pocko, vobec sa neda kupat :angry: . Cele doobdie sme riesili, co budeme, nakoniec sme zobrali decka do kina, my sme si sadli na kavicku a ked prestal lejak, tak sme sa este poprechadzali v Sade J. Krala a zabehli sme aj na T-com plaz ( taka mestska plaz pri Dunaji - piesok, sportoviska, preliezky, veget). Nakoniec bol z toho fajn den, ale rada by som si to leto uzila, okrem dovci, sme sa kupali tak 3x :confounded: .
11. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
moc zdravíme! nějak teď net vůůbec nestíhám :frowning2: ve dne furt něco... s malou se na PC nedá a když usne tak honem honem udělat nějaké domácí práce u kterých nechci malou asistentku...a večer usíná tak v devět a to pak se zase chceme trochu užít s MM...chjo cjo...

tak nám vyrážka zmizela druhou noc takže ji měla tak den..jen teda všude píšou že nebývá v obličeji a Soninka ji teda měla i po celém obličejíku :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypadala jak rajčátko...

taky se začla poslední dny pěkně prosazovat=prvotřídně vztekat takže koukám, že se mám na co těšit..když ji chytne rapl, tak to stojí za to :confounded: :angry: dneska rozmetala borůvkovou přesnídávku po celé kuchyni..svém oblečení, mém oblečení a schytaly to i úplně nové nádherné úžasné svrchňáčky!!! jsem tam jen sedělala lapala po dechu a říkala si "pane bože musim to rozdejchat nesmim vypěnit..pane bože jen ať nezačnu řvát!" a povedlo se!!! nádech výdech jsem ji utřela, utřela všechno okolo..drapla ji a za pronášení vět zcela v principu Rabr (teda převládaly já výroky se přiznám) ji šla umýt..ale někdy je to fakt na palici a to nás čeká období vzdoru a podobné radosi - uáááááááááá!!!!!!

a se spaním je to fakt sranda, Soninka teď pěkně cestuje po posteli, spí na břiše a v různých krkolomných pozicích no máme co dělat abychom ji neprobudili smíchem když ji pozorujeme :grinning:

ale ta nemoc nám zase pěkně pokazila to jedení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, teda náročný to máš fakt, holka, to je na palici, ono i vyřvat se člověk musí, třeba se ti uleví aspoň tak ... já když už lezu po čtyřech tak jsem schopná dělat takový ústupky, jen aby ta hlava a tělo mělo čas vydýchnout ... a pokračovat ... drž se holka !
Novi a stěma kamarádkama, něco takovýho znám ... taky mám pocit, že když se neozvu, tak fakt nikdo ani nenapíše .. víc pokecám tady s váma, fakt ... chápu, že jsou prázdniny, ale žádná známá se neozvala od začátku července .. .už fakt nepíšu ... ale mrzí mě to .... a pak čekají že za nima půjdu do práce ...
Novi, teda ta tvoje mamka .. se z toho pos...u, to myslíš vážně jo? .. .tak ještě že vám teče voda, byste se ani neviděli ... to je hrozný ....
Novi, vždycky když mamině není dobře, tak i šlapou nervy ... bude to dobrý!
BArtalko, tak jsi dneska zkusila holka, hlavně že je Šimonek zdravý a je mu líp ... prostě jsi jen člověk, nejsme bez chyb .. ještě že jste dorazili včas !!! T oje dobře!
11. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní uspávání denní super, vždycky Honzíka totálně utaháme, že už skoro usíná při hraní a tak, pak šup do kočáru a hotovka. Teď jsme byli večer od osmi do devíti ve městě, byl totálus vytuhoš, tak jsme ho uspali po delší době celkem rychle v postýlce - teda uspal se docela sám :sweat_smile:
Talls, hlavně že Tobimu nic není, za to si nenadávej, to je prostě blbá náhoda.
Novi, ježiš, to je mi líto ta depka a docela to i chápu, nevim, co poradit, určitě je super, že D. ti teď víc pomáhá, doufám, že mu to zůstalo, ty se vyprdni na uklízení a když budeš mít Slávka s Davidem venku, udělej si čas pro sebe, aspoň takhle pro začátek.
Novi, dík za popis tvých videí, pusinky do zrcadla dělá Honzík taky, to je dost bomba, viď? :sweat_smile: Tyjo, nahodit dudlík bez rukou, slávko bude akrobat :grinning:
Tvoje máma no comment :frowning2:
Pospi, vidět dítě usínat je krása velká, pokud u toho neřve, až se dusí :grinning: :sweat_smile:
Bartal, panebože, tos nemohla tušit, já myslim, že většina z nás takhle občas už něco malinko zkusí, to si nevyčítej!!! Bože, chudáček Šimonek, bude to určitě brzo dobrý a bude v pohodě zase doma, už aby! Drž se, bude to dobrý!
Sami, ježiš, holky, co se to dnes dělo? Samý jobovky. Už je Domimu ok?
Zuzanka má svátek i na Slovensku? Tak přeju vše nej Zuzance, Miruss :slight_smile:
Lobi, TM je teda pořádnej hobbista, ryby, motorka, letadýlka, nechceš bejt taky v příštím životě chlap? :sweat_smile:
Vanil, super den, jen tak dál!
Marti, Honzík taky včera a dnes neměl kaši a noc jako vždy.
Jumi, tebe obdivuju s RABR a tak vůbec, seš dobrá! Sonička už vzdoruje?
11. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, právě, já jsem to dneska nechtěla hrotit když byla tak unavená ... a taky se nic nestalo ... mě se totiž zdálo poslední dva dny, jakoby byla moc nacpaná, že nemohla pak usnout, on chce před spaním spíš pít (přes den pije jen před spaním), má žízeň ,tak jsem to tak dneska udělala a dobrý ... už si jdu lehnout za ní, za prdelkou ... tak dobrou všem ...
11. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že by to blinkání byla nějaká viroza? JAnka dneska taky furt kňučela u usínání. Normálně jí položím a jdu, max. jí jdu nahodit cumel, ale dneska jsem po těch schodech vylezla snad 100x :angry:

Jumi, nj, s děckama je to někdy o nervy :unamused: Máš 1s hvězdičkou, že se tak dokážeš ovládat. :wink:

Marti, já to nechápu, když někdo dokáže okrást člověka v tísni, HNUS :frowning2: Převoz peněz ve firmě nemají asi nijak jištěný, že by se to dalo cálnout pojistkou, co? :unamused:

Sami, zdupčila jsem sobotu. Domluvili jsme si rodinný víkend u mamky, já jsem zapomněla, že budeš v OVě a uvědomila jsem si to před chvilou u TV. Riška už se těší, že půjde s Richardem na ryby. Jsem to kafe s tebou úplně zazdila, nezlob se, prosím. TeĎ jsem jako ty Novinčiné kámošky, co? :unamused:

Vanilko, ty jsi měla zase naopak dneska fajn den se vzorným Tomíkem, co? Takové dny by mohly být všechny, co? :wink: Jj, člověk si na tu baladu rychle zvykne :grinning:

Simi, bude zase dobře, neboj. Dneska to máš ještě živé, za pár dní zapomeneš, "takových" pádů ještě bude :wink:
11. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dominičkovi oslavenečkovi posílám i za Janičku hubánka k malým 8M nározkám :dizzy_face:

Dneska mi kámoška prozradila 2 sladká tajemství: 1, že čeká zase zdravého chlapečka (byla dneska na velkém UTZ) a 2, že naše společná známá je v 9tt :sweat_smile: Takové bombonky na konec, bo jdu spát.

Jo, Puzzi, máš pravdu, nesmí u usínání řvát jak tur, to potom není tak krásné :wink:

Marti, dobrou... též už se tímto loučím, čaute prdelky :grinning:
11. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak dneska si náš brouček poprvé sám stoupnul... Ještě jsem ráno na chvilku zavřela oči, no a když jsem je otevřela, že zkontroluju, co prcek vyvádí, že se tak zklidnil, tak koukám, že se drží pelesti a stojí :grinning: Ve mně hrklo jak sviňa, jsem zařvala, že sebou malej málem křápnul...

Bartal, to mě moc mrzí se Šimonkem... :frowning2: Snad bude brzo líp!!!

Sami, Domimu taky nebylo dobře? Ach jo, to je děs...
Já bych tipovala fakt zuby... Na Vítkovi taky nebylo nic vidět, jen byl nesvékožný a šup, druhej den byl zub :wink:
Jinak mu přeju vše nej k osmiměsíčninám-snad bude zítra líp a oslaví je dodatečně :dizzy_face:

Jumi, koukám, že valíš furt dle Rabru :grinning: Bych se asi neovládla :grinning:
11. srp 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi - jo jo nejvíc teda když je unavená už na spaní to pak stojí za to! třeba dneska jsem psovi nechala doma obojek a ona uviděla ty psí známky,tak ho začla honit a vždysky se zastavila sedla si mezi paty poskakovala na zadečku, máchala oběma rukama a řev...tak jsem zavolala psa ať si to prohlídne a když už chtěl jít tak jsem mu dala volno a zase jek :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo když ji odnesu od psí misky, když se MM koupe bez ní! taková křivda ve vaně voda a ona do ní nemůže...no prostě chce aby bylo po jejím a dává to dost nevybíravě najevo...

Bartal - jejda přeju ať je malý brzo fit...člověk občas dělá boty něco mu nedojde má temno..my byly minulý čt v MC..no nechápu! šli byste s dítětem s teplotou do mateřského centra..já teda ne, vůbec nechápu co mě to napadlo, že jsem si řekla to je od zubů tak proč ne..jednou je to teplota tak má bejt doma v klidu..no když si to uvědomim že jsem ji s 37,7 tahala po venku tak bych si dala do tlamy a vůbec nechápu jaký sem to měla pominutí smyslů nebo spíš zatemněno!

Talls - teda uff to sis užila..Sonince takhle zářilo modrofialově ucho a kolem ucha ale nikam jsme nejeli..nosu bych se ale asi taky dost bála, jestli něco nemá zlomený...

Sam - teda Domísek taky neměl den a to zrovna na svoje narozeninky - moc mu k nim gratulujeme!

Marti teda ten brácha :frowning2:
11. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao - týýýý jo gratulace k stání! :slight_smile:
a furt teda Rabr ne..člověk má děsně naučenejch věcí takže nálepkování a řečnický otázky těch se teda zbavuju fakt těžko a asi nezbavim a někdy mi ani nepříjde že by byly zas tak nazávadu...ale nechci na ni fakt řvát nebo tak něco...to mi přijde horší než když ji říkám "ty seš trumprtka viď (moje oblíbená fůze nálepkování s řečnickou otázkou :grinning: :grinning: :grinning: )" ale řeknu ti že dejchat jsem musela fááákt hodně protože bych nejraději řvala jak tur a ještě nejlépe sprostý slova :wink: :grinning: :pensive:
11. srp 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kuwa, teď nám vlítl do pokoje fták, tak jsme se ho snažili vyhnat, no to byl masoooox :grinning: Já nervní jak prvnička, můj zas ze mě na prášky... ale fták je v pjerdeli, nesmím nechávat střešní okno otevřené dokořene :grinning:

Jumi, jj, to znám... Já furt šikulkuju a "to je hodný chlapeček" apod... Zatím jsem se teda ke čtení Rabru nedostala, ale už teď je mi jasné, že budu mít problémy :sweat_smile:
12. srp 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
:confused: co to tady čtu - no to byl den teda včera! :fearful:
bartal: hlavně, že je už Šimonkovi lépe...ufff, ale muselo tě to polekat!
sami: chudáček Domísek...snad to budou "jen" ty zubíky! :confused:
lao: tjo, bych se zbláznila - mám fobii, když kolem mé hlavy lítá pták...jsem pak totálka ko - schoulím se do klubíčka někam do rohu a nemůžu se ani pohnout! :sweat_smile:

dnes jedu k babi a dědovi, takže tu nebudu, pááá! :wink:

jo lauš a ty mi zjisti, kolikátky máš ty plínky :wink:
12. srp 2009 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamči :slight_smile:
Dedulka opět 1. :wink: Užíjte si návštěvu u babi a dědečka :slight_smile:

Jumi, říkáš Soňulka se vzteká, jo? Tak jí dej přečíst RABR :grinning: :wink:

Lauš, víťulka je šikulka :dizzy_face: To jsou pokroky ve vývoji :slight_smile:

Janka se vzbudila v 5,45, chtěla cumel, jsem si říkala, že už má beztak i hlad, že jí nakojím a ona už pak neusla. Nahoře byla protivná, tak si hrajem v obýváku.
12. srp 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky. Celou noc jsem nespala a manža jen chvilkama, páč Aničce nebylo dobře a celou noc zvracela. Teď jsou u doktorky, tak jsem zvědavá s čím přijdou.

No a smích prý léčí:
POLEDNICE (ZŠ 2009)

U tabule dítě stálo, šklebilo se náramně.
Čímpak asi učitelka ukáznit si troufá mě?
Řehoní se děcko drze učitelce v bledou líc,
ať se jenom úča vzteká,
ví, že vlastně nesmí nic!

Učitelce v hlavě hučí,
chvějí se jí kolena,
když tu v umučené lebce
bleskne veršík Erbena:

"Pojď si proň, ty Polednice!
Pojď, vem si ho upíra!"
Když tu dveře ztichlé třídy
kostlivý hnát otvírá.

Pod plachetkou - vždyť to známe - příšera se zjeví tu,
dříve rozjívená třída náhle stojí v zákrytu.
"Dej sem dítě!" zaburácí
"Volala jsi? Tady jsem!"

Volala jsem. Pročpak dítě?
Víš co? Raději mě si vem!
Ty si sbalíš děsné dítko -
horší příjdou do školy!
A mne za zmizení žáka odbor školství osolí.

Mě si vezmi, Polednice, konečně tak najdu klid!
Kolegyně potvrdí ti, jak je těžké takhle žít!
Ať se kde chce, co chce, šustne, kdo je vinen ze všech zel?
Kdo je volán jako pucflek? Zcela jistě UČITEL!

Když si páťák místo džusu dá pořádný rumu lok,
Když vojáci na cvičišti nezvládají vlevo vbok,
kdo podlomil branné síly? Samozřejmě PEDAGOG!
Když se dívka zfetovaná vrhá z okna jako cvok,
v ruce láhev od čikuli... Kdo je vinen? PEDAGOG!
Když mládenci skotačiví vhodí chodce v říční tok,
kdopak za to zvěrstvo může? Jen a pouze PEDAGOG!
Když robátku v hloubi jícnu usídlí se streptokok,
kdopak může za absenci? Kdo je kárán? PEDAGOG!
Že děťátko v třetí třídě pohačá si druhý rok,
kdopak mu měl IQ zvýšit? Kdo to nezvlád? PEDAGOG!

Tak to vidíš, Polednice, škoda mluvit, hanba klít.
Proto radši mne si vezmi, ať mám jednou provždy klid!"
Polednice hlavu skloní, slza z oka skane jí.
Šeptá: "Nejsem kompetentní, zanech marných nadějí!"

Na pozdrav svým strašným hnátem učitelce zakývá,
chápe už, proč pro tu ženu,
není příliš děsivá.
(Výše zmíněná pedagožka byla disciplinárně potrestaná za debatu s osobou podezřelého původu během vyučování a napomenuta za svévolné recitování K.J.Erbena, jenž není zařazen do osnov tohoto ročníku).

Manželé spolu byli už 20 let, a vždy, když měli sex,
manžel navrhoval, aby zhasli světlo. Po 20 letech se to
už manželce zdálo hloupé. Tak vymyslela, že tento zvyk
překazí. Přichystala si lampu a jednou v noci, když už
byli uprostřed akce, rozsvítila.
Podívala se a viděla, že manžel drží v ruce vibrátor.
Křičí na něho: "Ty impotentní parchante! Jak jsi mě mohl
celé roky takhle klamat? Doufám, že mi to vysvětlíš!
12. srp 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a teď jdu prá celou postel - 3x převlečenou, 5x pyžamo, ........................... hurá.
12. srp 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jde Bůh a nese pytel s debilama.
Najednou zakopne a debilové se vysypou.
Bůh se naštve a říká: "No nic, sbírat je nebudu, poslanecká sněmovna bude prostě tady"
12. srp 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, na snídani byla vtipná kaše, co? :grinning: Super Polednice :wink: Užíj si praní, ještěže máme ty kámošky pračky :slight_smile: s valchou bych si nechtěla tykat :grinning: :wink:
12. srp 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni vidim ze ta neopusta optimizmus po takej noci a snad od dr nedojdu s necim vaznym :wink:
ale fakt mna to pobavilo tez sem parkrat volala polednicu na decka :sweat_smile: :grinning: :grinning:
nastesti zadna nedosla :slight_smile:
a ftip o poslanoch 1 :grinning: :grinning: :grinning:

noc len s Beatku bola fajn, mamca mi dala jednu tabletku na spanie lebo ja bych urcite nezaspalaa takto sme chrnali do pol 7 celulinkuuu noc boze to sem nezazila nejakych par rokov :dizzy_face: uplne som jakasy znovuzrodena cerstva.
skocila som s bejku k zubarovi bo ju bolel uz tyzden zubok tak jej ho vyvrtali vobec neplakala tak to mame za sebou a po 10 hod mam volat do nemocnice a modlim sa nech mozem ist za nim si neviem ani predstavit ze je tam chudinka sam zavrety v postelke cely den a place :frowning2:

teda a vcera bol asi fakt den blbec tolo padov a vracania och chudinky nase male :pensive:
12. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalka. Tak super, že noc byla taková krásná

Už jsou doma, Anička zas v pyžámku. Nějaká střevní viroza, tak tu máme nějaký pytlíčky na pití. Už vypadá i líp, jen je přetažená, páč v noci moc nespala.

Pospi: No mít tu jen valchu, tak ty věci vyhodím a koupím nové.
12. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dnes jako včera vstávání "nesmyslně brzo" v 6:30 a od 8 zase spí. To už dlouho nebylo takhle brzo, myslíte, že to může být tím, že večer šel poslední dva dny pozdě spát, tzn. v součtu jen 9 hodin spánku v noci? Divný, že ráno nespí dýl :sweat_smile:
Lao, Vítek je dost dobrej se stoupnutím, bylo ticho ticho, ty klídek oči zavřít a najednou tohle :slight_smile:
Jumi, Sonička je už fakt dost chytrá, že jí dojde hodně věcí a dožaduje se jich, to Honzík je ještě v tomhle občas miminovskej, že co nevidí, po tom netouží, nebo aspoň ne tak, že bych to poznala.
Já Ty si šikulka apod. používám dost, ale nepřijde mi na tom nic hroznýho :sweat_smile:
Momou, tak co Anička? To zvracení se nějak rozmhá, třeba to bude taky jen jednorázový.
Bartal, snad tam v nemocnici šimonko nepláče, třeba hodně spí, je nějak utlumený kvůli tý alergii, neboj, určitě prospí většinu pobytu. Noc teda dobrá, aspoň nějaké pozitivum :wink:
12. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi. No prý je to viroza, fakt je, ža naposledy zvracela v 5 ráno.
12. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera před spaním jsem ještě smolila příspěvek a fuk F5 a bylo po perdeli....pak už jsem neměla sil...a teď už ani nevím, co jsem vlastně psala...hlava vygumovaná...

Jumík, teda mega obdiv, že dokážeš jet podle RABR a nezvýšíš hlas a tak...mne občas nervy tečou, to je to nejhorší. Vystupňovat svou nervozitu na dítě, který je pak hysterický ještě víc...to se mi přesně dělo u Vojtovky :pensive: Snažím se chválit a tak, ale RABR jsem nečetla, tak ty přesný návody neznám :wink:

Lao, zážitek s ptákem, uf. Toto má kámoška, že nesnáší ptáka v místnosti....teda já bych to taky asi nemusela, ale nikdy se mi to nestalo. Mne stačí můra, ble...Všechny tyto zvířátka mi nevadí venku (můra, pavouk, myš...), ale když se to vyskytne v příbytku, tak jančím.

Momou, jejda, ttak zas Aňulka problémek? Tak snad se z toho vyspinká...nedali vám Kulíška? Na pití? Momou a Polednice je supr, ovšem vtip o sněmovně je geniální :grinning:

Dnes u nás stejný scénář jako včera, Tobi se od 5 hod mlel, furt na břicho, na 4, já zas uložila, za 10 minut znova, v 7 jsem byla jak praštěná polenem...teď jsem ho uložila, děsnej řev, ale teď už je klid, tak snad zabral...

Sami, jo včera jsem psala do toho smazanýho příspěvku, že nevím, jestli bych jela s Tobim do Motola , kdyby neměl ten nabouranej nos. Asi kdyby neměl žádnej šrám, tak ne. Ale přeci jen, ta naše postel, to je výška jak kráva...i teď si říkám, že bych byla klidnější, kdyby mu udělali sono hlavičky, abych měla klid , že třeba nemá nějaký krvácení do mozku nebo tak...to je prej hned. Ale to by určo zvracel nebo něco takovýho, ne? Nevím, proč nedělají sono , max pošlou na rentgen lebky, ale sono ne. Ještě se možná zkusím zeptat přes neuroložku, spíš by mne to zajímalo i z toho důvodu, jestli se mu něco nezměnilo ve vývjoji té ageneze (ne kvůli tomu pádu)...přeci jen, byl tam před půl rokem...to je docela dlouhá doba.

Bartalka, super, že jsi se vyspinkala, k Šimikovi tě dnes určo pustí :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: Jo jo Kulíška máme, ale moc jí to nechutná.

Co je RABR?
12. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek