• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
tak sem volala do nemocnice, šimonecek zevraj celu noc pisnkal asi ano lebo dostal utlmujuce lieky a celu noc mal infuzku a bude ju mat asi do jednej potom mam prist a mozem byt s nim asi najmenej mam pocitat 3 dni uvidi sa podla toho jak bude reagovat. :pensive: uz som pobalena a nachystana z chcem byt s nim bobecek malinky jak ho vystiskaaaaam :dizzy_face:
Bejka bude s BM a ze svokru doobeda boze ona je taka krcovita brrr :confounded:
este ze je Petka na tabory.

simco bobe neboj snad s takeho padu nic nebude deticky su odolne :wink: a ked ho aj vysetrili tak bud v klide, zbytecne si nic nenamyslaj,hm?

a jak je ostatnym malym pacientom co vcera vracali?
idem sa zahrat s bejku pexeso uz nemame barbiny ale rybicky :slight_smile: musim sa jej teraz co najviac venovat jak si to vychutnava opica, vcera zahlasila ked sme dosli z nemocnice dom ze " konecne tu nikdo nereve!" jezis tak sem ju prebodla pohladom no co uz este nema z teho rozumek :wink:
12. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mam pred sebou hodne moc stran, estiham, maty se zacal pohybovat, otvirat supliky, vse na sebe zhazovat tak litam za nim.uaaaaaaaaaa
prosim muzu mu dat sklenicku od 8M s rybou s treskou? co myylite? diky
12. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volala mi mamka, že se vydali s Riškou na poštu a museli se vrátit, že Rišku rozbolelo bříško a že mu byla najednou zima :frowning2: Ve vzduchu čuju nějakou virozu :angry: Odpo si pro něho jedu, ach jo.

Weli, nevím s treskou. Třeba moje kámoška dávala rybí filé malému celkem brzy, já bych měla strach z alergie na mořské plody.

Bartalko, snad bude Šimís brzy fit a pustí vás domů. Já si pamatuju, že ty s tch. vztah nic moc :unamused:

Simi, vítej do klubu mazačů příspěvků :grinning:

Janka dneska pokračuje v usínacích peripétiích. Asi už to bude u nás na denním pořádku, jak tak čtu, co se děje s usínáním u vás, cestovatelé a cvičenci v postýlkách..... Jdu zkontrolovat troubu.
12. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalko: Copak je Šimonkovi?

Pospi: No doktorka ráno říkala, že zas ty virozy lítají ... :frowning2:
12. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mom...RABR je kniha Respektovat A Být Respektován :slight_smile:

Pospi, jejda, tak taky nějaký troublesy s prckem??? Fakt je něco ve vzduchu...uf.

Tobík mi neustále ze spaní leze na čtyři a pak je otrávenej a bručí, skučí a řve...jinak teda gratulka Víťulovi od Lao k postavení...to u nás teda nehro ani omylem....to naše polínko si zatím ani nesedá. Máme zaostalce??? :wink:

Jo, jak jsme se bavily o těch přesnídávkách...ještě super je od Hipp, je to taky 100% ovoce, malé kalíšky, stojí 42,90, takže jakoby nejlevnější z těchto malokalíškových, ale jsou super. Koupila jsem teď jablka s hruškami, pak jablko - banán a jablko,merunky,jahody. Tobíkovi moc chutnaj, jako ostatně všechny tyto 100%ní.

Jo a holky, samičky, co používáte make-up...koupila jsem si ted v akci myslím v DM Rimmel Cool matte pěnovej make-up za 89 Kč (normoš cena asi 170) a je superozní. Fakt jsem s ním maxim spokojená. Já mám dost blbou pleť, dost make-upy mi dělají jako šupiny na nose a tak, ale tento je fakt hebounkej a fakt matuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
12. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou na strane209 je to :frowning2:
pospi to je hruza zase virioza chudacek maly snad to bude len neco 2dnove Bejca to mala minuly vikend :frowning2: :wink:
to je furt neco!
weli pevne nervi a pozor na prstiky :sweat_smile: :dizzy_face: Maty je urcite strasny vymyselnik :grinning:
a ja bych rybu nedavala a uz vubec sa budem bat neco šimonkovi dat teraz si budeme muset davat jooo pozor!
tak radsej aj ked pisu od 8m nedavaj :wink:
12. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
BABULKY dobre dopolko

noc nic moc :frowning2: ...kulíšek fnukal tak 3x za hodinu, takze jsem uznala, ze ho asi neco boli a ikdyz nemel teplotu, dala jsem mu 1,5ml nurofenu. Paxme spinkali spolu a ja slysela, jak prdi a smrdi...no a pak fest rychna a puch, pokakany mega moc, no ale to neni normalni, ze kaka v noci a ten smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takze mi bylo jasne, ze co mu v jidle nesedlo byl ten žloutek...nezdal se mi spatny, zkousim vse a dojidam, ale asi nebyl ok. Fuj, samyvajcovy smrad, sirovodik.ble. No a pak uz bylo si dobre, asi ho bolelo brisko. Rano nabity energii uz radil v posteli po me a ja dobita strasne :frowning2: ...mam zas zablokovane zada na x. mistech, bolest hlavy...dnes volam a objednavam se na thajskou masaz, musim!
Bobek furt prdi smrady a puchy..fuj. Dnes asi budu jen kojit a zajdu do lekarny mu koupit Lactobacilky baby.
Uz aby usnul, je to tu jak v tanku :grinning:

zas se ukazu, zatim pa, musim hlidat raracha, zase leci v posteli, oprn o bocnici a hulaka...sem tam pada, boucha se do hlavy... :confounded:
12. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, já bych rybu taky nedala ještě!!!
Já teď dávám teprve tak týden nebo 14 dní ty skleničky, kde je od 6. měsíce. ...Pěkě pozvolna...a klidně mu dávám i to co je od 4. nebo 5 měsíce. Kaše taky max ty, co jsou od 6. měs....i když mu bude za 4 dny už 8 měs. Ale na doporučení jsem teda fakt začla dávat i trochu lepku už tak před 14 dny, že prý ho v tomhle věku děti líp snesou, než když se s ním začne později...takže občas trochu pečiva, a lepkové kaše tak 3-4x týdně.

Dnes budu malýmu vařit...králík, brambora,, mrkev, cuketa, kedlubna. Snad bude chutnat.

Přidala jsem fotku toho našeho odřeniny malýho...
12. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisinku talls jaky je zlatulilinky bobatko odrane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zrovna bych ho vypusinkovala zlaticko male :sweat_smile:
urcite mu bude taka basta chutit :wink:
sami teda domisek mal ale noc, chudacek, tie vajca su fakt desne!!! ale este ze mu je uz lepsie a ty to dospis nebuj nebudes ponocovat a pujdes si skoro hajat a bude to :wink: :sweat_smile:
ja uz sa nemozem dockat za malym ale trochu mna desi ze co tam budem na tej izbe robit chodit s malym na rukach od okna k dveram a spatky?? alebo co? :confounded: a tri dni? jezis odtat mna prevezu urco do blazinca a mozem v tem pokracovat :pensive:
12. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: Díky za vysvětlení - dohledám po knížkách. i když už jsem něco takového četla od Jamese Dobsna a Matějíčka.

Bartalko: Ježíš, to je mi líto. Já Kubíkovi dala bílek, ale byl v pohodě. Ale vím, že teta dala jednou vajíčko a Ládík se začal strašně dusit a to ani ne po 15 minutách. Má alergii, takže vajíčka smí jen pokud jsou v těstě, jinak nee. Ale spíš ani tak ne. :frowning2: Hlavně, že jste došli včas a malý bude v pořádku.
12. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: Jé je, chuděra malý, ale neboj, než se ožení, tak se mu to zahojí :wink:
12. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bartalko, ty si v nemocce odpocni...vem si neco na cteni a vyuzij toho, ze nejsi doma, mas navarene a nemas krom simonka nikoho...to se ti jen tak nepostesti,jasny???

talls, bobisek...odreny fakt dost...to jsem necekala.. :pensive: , dik za tip na makeup, mrknu na nej

je klid....musim se pustit do obeda, at mam mliko, dnes jen kojim

zatim packo

a vsem cerstvym marodum (riska, anicka) hodne sil
12. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule nespominate si na taku mamcu co sem chodila mala troch synkov a dceru ale tu nemala v opatere neviem si spomenut na jej nick ta uz by mala mat aj po porode ne? ona cakala najskor s nami optom o to prisla potom nejak v lete mala termin? neviete o nej nieco? len tak som si na nu zmyslela..
12. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k Aničce se mi přidal i Kuba :frowning2:
12. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisinku mom :frowning2: co najsur sa uzdravte :pensive: co to je ? vsetci su chorucky :rolling_eyes:
a sami mas recht musim na tem zlem videt to pozitivum nemusim nic varit starat sa nic len budem s prdolku..hlavne nech je v poradku ja uz to nejak prezijem :wink:
12. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalka. Prý viroza .......... no nevím, spíš mám pocit, že je blbý tlak, páč já jsem už od neděle jak praštěná a není mi dobře a přeci jen to působí i na děti. Tak Anička zatím od těch 5 ráno nezvracela. Ale je utahaná a protivná.
12. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vsetkym marodom prajem skore uzdravenie ja sa idem nahystat a za chvilu vyrazim len co Bm dojde. drzte nam palecky a my sa potom ozveme aj ho odfotim chudinku malu :frowning2:
tak pa babulky :slight_smile:

a hlavu hore ked vase slniecka budu spat pozrite sa na ne jake su uzasne a stoja za to trapenie a nevyspanie a cojaviem co vsetko... oni nam to raz vratia (teda dufam) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky havky :slight_smile:
len som sem skočila a čo vidím, Šimonko malinky v nemocke...jezis, esteze sa horsie nestalo :confused: Veroni ani mna by nenapadlo ze moze byt taka silna reakcia, to bude urcite preto ze to mate v rodine. ja som planovala davat bielok od roka ale teraz sa bojim aj to...Simonko bude okey, rychlo sa mu zlepsuje stav a Ty si pri nom aspon oddychnes :wink: budem na ves mysliet :dizzy_face: a neboj, niesi sama komu to nepali, ja som este väčšia brzda :grinning: isla som kupat Slavka a zohrievam mu vodu :sweat_smile: a David uz nasraty ze co robim pic.viny a mna vobec nenapadlo, ze mu mozem napustit z kohutika :sweat_smile:
Lobi rada sa s Tebou stretnem hocikde, uz som vas 100 rokov nevidela! mam abstak :grinning: daj potom vediet
Sami ja som tiez nad tym rozmyslala ale u nas vo vchode su sami dochodci so psami a vedlajsie vchody tam su take pubošky ale fajčia, machrujú pred chalanmi, nadávajú jak pohan.....atd....no prípady :angry: Davidova sestra 19r. chodieva okolo nas do skoly ale ona k nam ani nepride, ani nezavola....tato Bratislava sprosta, su tu sami cudni ludia, cest vynimkam! ked bola doma moja sestra z Talianska (19r.) na mesiac tak bola u mna kazdu stredu kocikovat a to ma k nam 110 km! ale sama nechcela ist von, ze to tu nepozna tak som chodievala s nou. ale zahrialo to na duši :dizzy_face:
Jumi ja Ta holka moc obdivujem za Tvoju trpezlivost :slight_smile: chudacik Slavko ja by som po nom tak vrieskala v takej situacii...je mi ho potom luto ale ja uz sa nedokazem ovladat, mam nervy v čudu :frowning2: tiez mu prave nastalo obdobie vzdoru...
Talls Tobi zlatinečko malinke ake to ma cervene..... :fearful: aj place ze ho to boli? nech je čoskoro fit, bobínek... :pensive:
my ideme zase k lekarke, ja som tam kazdy tyzden, kurnik!!! myslim, ze Slavko ma ekzem...na licku. najprv mal krupičku potom sa mu spravil cerveny flak a teraz to uz ma aj suche, taku hrubu kožu :pensive: neviem ci to nemoze byt preto, ze som mu od 8M zacala davat lepok denne :pensive: od 7M som mu dala tak raz za tyzden
uz ideme, pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Choj holky,

dneska zas balení, teď čekám, zda bob usne-nevypadá to...

Weli, rybu tuším až po roce....

Bartal, to je dobře, že můžeš být s malým :dizzy_face:

Sami, tak už snad bude taky klid!!!

Mrskla jsem do alba další drápy, přišel mi novej matroš, tak jsem musela zkoušet :grinning:
12. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako 2h snaha o uspani...me flaklo malem....50x jit pohladit, bo se majznul o sprusle ci co...furt na kolenach...rypl hlavou v perinach...furt neco...a ne a ne spat...2hodiny a TED usnul...je prosim 13h...jako poprve dbes...hruza! Vcera to bylo taky tak...az ve 13h prvni spanek....noja snad zacnu kocarkovat dopoledne jako dedulka :slight_smile:

UF, OBED JSEM JEDLA 40MINUT..

musim si umyt vlasy atd atd...pak pujdu s nim ven, nebo bych se zblaznila z toho aktivity...asi tajne pije energizer :sweat_smile:

pospi to me mrrrzi, ze kafco nebude....holky z OV, budete nektera v sobotu teda moct? na masarykaci, treba jako minule? cca v 14h? bych si odbeha z vystavy na Cerne louce....dejte vedet, moc rada bychhhhh!
12. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli ano, rybu nedavej...byvaji alergie, radeji davej jidla s napsanym nizsim vekem...
12. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bartalko, ano myslis, kupska2 nebo tak nejak ten nick, ta uz porodila, myslim v dubnu nebo tak nejak...

lauš jako ty mas dost, holka :slight_smile:, jak dlouhos mela tamten motiv na drapkach? voe...ty se nejak nudis :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, po večerech trénuju, abych se trošku víc naučila pracovat s různými materiály :wink: Co kdyby se mi to náhodou někdy hodilo :grinning:
Mě serete se srazem :angry: Dojeďte sem :wink: :grinning:
My musíme s Dedulí ty plenky spojit s kafčem či tak něco :wink: Dedul, dneska do toho sklepa fakt zajdu a podám raport :grinning:
12. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co to ctu?
nejak deti nemocni...
Bartalko odpocin si u Simonka a je super ze muzes byt s nim, snad bude dobre. :wink: Dej Simonkovi za nas pusinku, at se brzy uzdravi.
Pospi taky u vas nemoci? at je brzy lepe.
Sami myslis ze ze zloutku? ja davam zloutek 1krat tydne a jeste problem nemel. ach jo, to je neprijemne, snad uz bude dneksa lepe. :wink:
Talls Tobisek bobisek a jeho nosik, snad ho to nebude svedit a brzy se zahoji, si rikam takovych urazu jeste bude :wink:
Laus pekne nehetky, jsi silena. :slight_smile:
S tou rybou jsem prave nevedela, protoze ja jine maso nez kureci a kralici nedavam, hovezi se mi nechce tak dlouho takova troska varit a sklenicky davat nemuzu pac tam je mrkev a ta matymu nesedi :unamused:
Dneska rano se strasne rozlezl, plazolozi, byl na druhe strane obyvaku, shodil na sebe vazu, tak sup uz je pryc, kytka taky , otvira supliky tak chci koupit ty zabrany jj, uz to zacina a nebude chvile klidu. :wink:
12. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
tak jsem zase nedočetla :frowning2: Jsem u tchánů, ale snad by měl být zítra PC, tak se těším, ale nesmím to zakřiknout.
Jinak teď doma bojujeme, malá je plačtivá, pořád kňourá, má průjem, tak se modlím, aby to bylo od zoubků a ne něco jiného. Jak mám poznat, co jí je? Do pusy si rve vše, slintá jak hrom, tak fakt se dušuju, že by to mohly být ty zuby.
V noci je neklidná, pořád se budí, občas si ji beru i k sobě do postele, abychom se aspoň trochu vyspali. Ach jo. Mám o ni strach, takovou ji neznám :cry: :cry:
Od toho průjmu má úplně opruzenou dupku, ještě nikdy to neměla, až teď, tak dnes pomažu do lékárny pro Bepanten.
Do toho mi skoro vůbec nejí příkrmy, dr. říkala, že to může být období, ale už to trvá pomalu měsíc a já do ní dostanu max. tak půl té 125ml skleničky. Ach jo. Co se to děje?
Jinak jsem si tu všimla dotazu ohledně křupek, tak ty já občas dám - dávám kukuřičné a rýžové a občas dostane i kůrku chleba na "žužlání".
Připadá mi, že naše dr. tu stravu u malé vůbec neřeší, první týden v září jdeme na 8M prohlídku, tak se jí musím na vše poptat, jestli teda bude ochotná.
Holčinky, moc se omouvám, že nereaguju na vaše příspěvky, snad budu brzy online, už se na vás moc těším !!!
12. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska musi MM bezpod,onecne snizit postylku, maty uz kleci a mela jsem vcera strach ze mi vypadne.
Sami ja bych mohla i.... uvidime kolik by nas bylo :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls super kup s make upem, ja mam svuj vyzkouseny a osvedceny a na ten nedam dopustit :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Bartalka už je se Šimonkem, super :slight_smile:
Weli, tu tresku ani nevim, jsem myslela, že ryby až po roce. Hovězí nakrájej před vařením na pidi pidi budličky kousíčky (s tou trochou masa se dá si pohrát) a pak to nemusíš vařit nijak extra dlouho. Gratuluju k plazolezení, sice makačka, ale je to lepší zabavení pro Matyho?
Pospi, usínání s otáčením trochu děs, co, ale zas na druhou stranu, pokud u toho děti neřvou, tak aspoň se ještě víc unaví a člověk už má cca volno až na občasné návštěvy postýlky, otočky a dudlíky :sweat_smile:
Talls, doufám, že nemáte zaostalce, páč jestli jo, tak my máme taky zaostalce a většího, neboť je starší než ten váš :grinning:
Sami, tak Domimu asi fakt něco nesedlo, hlavně že už je ok, ty to snad doženeš dnes v noci!
Talls, chudák Tobi s modřinkou na nose, ale to musí bejt u dětí, takovejch bebí ještě bude.
Novi, snad ten ekzém z lepku nebude... Holky, mimochodem, jak by se projevoval nesnášenlivost na lepek? I takhle na povrchu ekzém, vytážka? Myslela jsem, že spíš dlouhodobě trávicí potíže a tak.
Momou, copak je Kubíkovi, taky zvrací? :frowning2:
Petis, doufám, že zuby, příznaky u Karolínky na to vypadaj.
12. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak pokracovani reakci, dokud mam cas. Mamka je venku s Jaydinkem, tak je klidecek. Ray sedi v kresle, pije pivco a diva se na tv :slight_smile: Musim toho vyuzit...

Megn doufam, ze tedka uz je TM lepe. Uplne mi te je lito, jak to ctu...To musi byt peknej zaprah :frowning2: Hlavne, kdyz to ale dobre dopadne :pensive:
Lobi krasny fotky z dovolene. Likasek vypadal spokojene a cela rodinka jste pekna :slight_smile:
Sami kdyz jsem bydlela v Praglu, domu jsem jezdila jednou za 6 mes, nekdy dyl :sweat_smile: Pak z Irl jednou za pul roku. Tedka tak nejak castejc, ale diky tomu, ze je malej a ze jeste neni prace a tak. :wink:
Marti taky migrena :frowning2:
Vanil gratulka k plazeni :wink:
Talls super s oblecenim pro Tobiho od segry :wink:
Momou snad uz je ti lip a hlava neboli :wink:

Pospi to je dobre, ze je Jance lip :slight_smile:
Dodatecne vse nej ke svatku Zuzance od Miruss :slight_smile:
Jej Bartal, takova hrozna noc :frowning2: s tim rvanim to musi byt hrozne. Jinak videjka su super :grinning:
Marti jejda, snad je bracha v poradku :frowning2: To ti na tu migrenu uz tuplem nepomohlo, co? Ale snad uz je vsechno dobry :pensive:
Andy pekny miry Malinky, je porad mensi, ale moc krasna :dizzy_face:
Puzzi vidim, ze si uzivas rodice :wink:
Novi u vas porad nestihacka s malym raketoplanem :wink: Gratulka k tolika zubkom :slight_smile:
A super David s kourenim. Snad mu to vydrzi :wink: Ray uz zkousel nekolikrat, ale vzdycky potom zacal zase :frowning2: A to mu mamka umrela na rakovinu plic. Ta kourila 60cigaret denne :pensive:
Talls chudak Tobi s nosikem. Ale hlavne, ze to nebylo nic vazneho :pensive: Ten nosik ma teda odrenej na te fotce. A jak kouka :frowning2:
A at Tobikovi normal mliko dobre jede :wink:
Novi bozatko, ty mas ale predstavy. Zkus maleho nekam dat, aspon na chvili tchyni at spocnes. To je hrozny... :frowning2:
Novi to video je super :grinning: Chytrej je Slavecek :wink:
Ta tvoje mamka teda :angry: kapitola sama o sobe :angry:

Paneboze co to ctu? Bartalko? :astonished: Doufam, ze uz je Simonek na tom lip :pensive: Jejda, uplne jsem se lekla....Drzim pesti a at to dobre dopadne...
Ty jo, co to bylo za den vcera? Sami, dobre, ze uz je Domiskovi lepe. Asi mu neco nesedlo :frowning2:

Holky jeste mi chybi dve strany, i kdyz nez se sem dostanu, tak aspon 5 :grinning: Ale jdeme tedka na kola ven. Mamka je s Jaydim nekde, tak se jdeme projet na cerstvy vzduch. Prijdu vecer a napisu vice. Zatim py py
12. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste tady videjo Jaydiho styl tanceni :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=oGHMYJ44ka8
12. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek