• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahoj holky,

tak som to nase spanie trcohu zakrikla, dnes bol hore o 4.45 ale potom este nastastie spal do 6.45. Ale horsie to uz bolo zo spankom cez den. Doobeda sme boli na nakupe, tak zaspal az cestou domov v autosedacke, to pokracoval este doma dokopy hodku. Ale poobedne spanie to bol horor, po pol hodine revu nakoniec zaspal, a spal niaku pol hodku. Som zvedava dokedy vydrzi.

Pospi tak to je zle ze uz to chyta aj Risko, snad sa coskoro z toho dostanete.

A co to citam aj u Momou je niaka brusna viroza.
Nech sa z toho deti coskoro dostanu.

Laola, tie nechty su uzasne, si proste sikula.

Weli ja by som rybu tiez este nedavala.

Petis drzim palce aby vam to nekludne obdobie coskoro preslo, aby uz Karolinke vysli zubky.

Idem sa venovat drobcovi, lebo tu pri mne knuci. Boze to zas bude den.

zatim pa
12. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jj na zabaveni super, dostane se kam chce , vyhraje si maximalne, udelala jsem holobyt.
Maly uz spinka od 12...to je nejake divne, musim se jit za nim podivat. :wink:
Petrus tak uzivas doma pohodicky jo? to je super. a na video cucnu :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaydi je uzasny, to nechapu, ale mozan to ted pujde tak rychle ze za chvili bude taky Maty na nozkach. :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Jayden je suprovy, boze kedy sa tohoto dockam aj ja, aby Tomi stal sam. On by bol najradsej na nohach, ale je ho treba drzat.
12. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak nevím, co to je, ale prcek toho poslední dva dny moc nepojí, před hodinou se mi totálka zesral... průjem jak kráva :confounded: Přikládám to zoubkům - lezou mu snad dva naráz...

Novi, fotky a videa super :dizzy_face:

Peti, tvoje JDhome video taky nemá chybu :grinning:

Vanil, díky :dizzy_face: Koukám, že u vás je to se spaním taky na půču :frowning2: Vítek dneska spal přes den dohromady tak hoďku a koušček...
12. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

to snad nieje mozne, ja to dieta nepoznavam, on mi spal teraz navecer len 20 minut. a to bol v tichu doma v postielke, keby sme na prechadzke tak sa necudujem, to tak spava, ale doma si da vzdy aspon 1/2 -3/4 hodky navecer.

Dnes je cely den akysi umrncany. Teraz si tu zas smudli oci, ja ho asi pretrhnem, nemohol spat este.
Ja to ani nemozem pripisovat zubom, ved ich uz ma dost, a nezda sa mi ze by mu isli dalsie.
12. srp 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau mamky, jsme mela fakt depku...
jaxem se tu radovala, ze po 2h snahy o ispani mi usnul dnes poprve ve 13h, tak za 25 min bylo po vsem, pac dole an ulici nejaky píííííp tůroval motorku...kuwa :angry: :angry: :angry: , jsem nestihla nic nez vyndal myčku...toz jsem nabalila děcko do manducy a vyrazili jsme do DM kupit nejake sklenicky a frutapury na kuponky a paxem ho u auta prehodila do Beecka a jelo se do parku...tam konecne usnul...no ale...moje nervy...v parku sami pejskaři, takže hafani štekali jak pominuti, paníčci po nich rvali a kuwaaa...zas jen 25min...jako mam fakt chut tady hodit atomovku a odstehovat se na měsíc :pensive:
klid neni nikde!

taxme doma, maly sedi v Polly ,prece jen jsem mu dala frtapurku jabko, banan, mnam, dobrota, jeste to nemel...no a kouka na DVD- PINGU, takova fajn vtákovina pro decka, tučnáci tam hrají a brblají takove voloviny jak ty nase decka, takna to cuci a tez blaboli...a ja jdu uklidit nakup a kocar atd atd

se zastavim asi az bude tuhon...ale to budu asi aji ja :sweat_smile:
12. srp 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls s tou vasi hypo je to des. Znam i ja. Sice nam to nezvedli, v Irl spis klesaji, ale my to mame bohuzel fixni na 5 let :angry: a tedka zijeme jen z R platu. Takze taky nic moc. A hypo velka jak svina. Jen nam to stahli o 200e, ze ted budem platit pul roku jen ty uroky. Ale stejne :frowning2:
Vanil vcera jste meli dobrej den s Tomaskem. Snad se to opakovalo i dneska :wink:
Jumi super, ze Sonicka uz ma po pupinkach :slight_smile:
Laus gratulka Viteckovi k stoupnuti :slight_smile:

Momou copak je Anicce? Snad je to uz dobre :frowning2:
A tedka jsem Erbena cetla mamce, je ucitelka, tak se smala a chce to vytisknout pro dalsi ucitelky. :grinning:
A debilove taky dobry :grinning: Jsi se dneska musela necim naladit, co? :grinning: :wink:
Bartalko Beatka sikovna u zubare :wink:
Sami tak snad jen to bylo to brisko Domiho. Ten smrad musi byt hustej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavne, ze je Domi zase cilej :wink:
Laus dalsi nehtiky vypadaj super. I kdyz do modre ja bych nesla, ale je to hezky :wink:
Sami jak tak ctu, u vas se to teda obratilo o 180st, co? :grinning: :wink: No, hlavne, kdyz si Domi neublizi ale :pensive:
Weli u vas se to taky hezky rozjizdi :grinning:
Vanil, takze dnesek zase nic moc :frowning2:
Sami dneska den des :frowning2: No aspon v tom parku zaspal, ale zase ti psi :angry: Uz aby jste byli v domecku, co? Jak to vypada vubec?

Diky za pochvaly videjka. Se u toho vzdycky chlamem :grinning:
12. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam docteno, ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak u nas dobry. Nasi meli maleho zase u sebe, tak se suprovne spalo. Vcera jsme byli vecer jetse s brachou a tatkou tady v hospe, tak tam mistni kluci (byvali spoluzaci) Raye docela ozrali panakama :grinning: Ale byl dneska v pohode.
Jaydinek jinak spinkal docela dobre, i kdyz prej se vzbudil ve 12, ve 3 a v 6 vstaval. Ale pres den parkrat jeste spinkal. Ale jinak je tu spokojenej. Tedka uz trosku pobrekava a je zase unaveny. Tak jdeme koupat a pak veca a doufam, ze zase dobre usne.

Zatim pa pa
12. srp 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky :slight_smile:
Rišku mám doma, semtam kuckne, snad se to nezvrhne v astmatický kašel jako minule. Taky to začínalo nevinným pokuckáváním. :frowning2: Slečna povalečka začíná nabírat v povalování na obrátkách, párkrát se při přetočení zpět na záda bouchla hlavou do podlahy, takže se přestala přetáčet, jenže i v postýlce. Takže usínání s přetáčením na břicho je teď na hovino, kdeže klidné doby jsou a jak vidím, je nás tu plno takových :angry: :wink:

Petronuš, vzala si ty reakce zodpovědně a tančící Jaydinek je fakt rocker pařmen bombovní :grinning: :dizzy_face: Na videjko jsem kukla odpo u mamky :wink:

Novi, albumek máš krásný :dizzy_face:

Sami, njn, co naděláš s uspáváním :unamused: Janka je teda zvyklá na hluk, ale takový ten normální, Riška apod. :grinning: :wink: , ale když je nějaký extrém zvuk (jak píšeš turování, řvouní atd.) tak jí taky vadí. A s tím kafem mě to moc mrzí, já jsem se strašně těšila, ale stejně bych asi nic nenadělala, bo mamka má teď dovo a můj taťka jede se ségrama po rodině do Čech, tak jedeme všichni na víkend k ní, a nechce se mi takový kus zase jet do Ov. Blbě to vyšlo :unamused:

Vanil, Sami, takže ve vzduchu lítá i nespací bacil :angry: Aha a u Welinků podezřelý spací bacil :grinning:
12. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauš, nehtíky jsou nádherné :sweat_smile:Kámoška mi dneska ukazovala její nové, čerstvě udělané, též bych si dala říct, ale u mě to nemá cenu, furt se čabřu :unamused:
Weli, takže doma vyklizeno? :slight_smile:
Petronuš, a Ray se umí česky domluvit?
Majda dneska ani nebyla, že? Nebo se pletu? Asi musí opatrovat pana Majdíka. Richarda bolí ucho už déle, byl si pro nějaké kapky, zabraly, tak se na to vyflákl a teď se mu to vrátilo. Ráno bude muset asi na ušní, skučel odpo jak mimino :confounded:
Petis, taky bych si tipla zoubky :unamused: Naše Dr. jídlo se mnou vůbec neřeší, asi si myslí, když už mám druhé...
Puzzi, právěže ona řve, leží, leží, usíná, najednou se přetočí a řev, jako právě teĎ a to jsem jí uspávala od 19 do 19,30 uaaa, já padám.... a já lítám po schodech jak kráva, kéž bych tím aspoň zhubla :sweat_smile: A alergie na lepek se, myslím, projevuje trávicími problémy a únavou.
Novi, prý koupat Slávka a ohřívat vodu, když teče z kohoutku, tak s tebou, matko, do Opavy :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
12. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte decembrovky, dlho som tu nebola, tak si vás idem trošku počítat, čo mate nového. My sa mame dobre, rastieme, už mame 2 zubky a stale viac a viac vymyšlame :slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes uspano v pohode, snad bude dnes noc jako jindy, zkusim jit drive spat...tzn. nemuzu tady dnes dlouho vysedavat...bordel jak v tanku, vsak to znate...co neudelam ted, zitra nehrozi....

MM mi pred chvili volal, ze uz je v CR, tak super, docela to uteklo, prijede zitra navecer...a uz se me ptal, jestli v patek muze na golf... :pensive: safra....no ale thajská masaz domluvena na 12.30 takze aspon hodinu si maximalne v patek uziju. A bomba, maji akci, ze 2. masaz v delce 30min zdarma, taxe hned domluvim na nejaky blizky termin, dokud bude MM doma, asi nohy, to bude labůžo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JD tanečník je proste úžasný, on je tak bystrý...jak děla paci paci a jak leze pri jidle po zidli a rozumi, to je fakt bomba...!!!hmm, petrus, mate se doma skvele...to jde videt, ze si to vzdy moc uzivate...

pospi to neva s kafcem, tak priste.jasneze nepojedes sem a tam kvuli hodine treba...priste, ju? kdo vi, jestli se vubec domluvime, Megn opatruje majdika :slight_smile:, tak mozna nebude moct...a pak uz nas z OV moc neni...
ale klidne i jen s Leničkou se slezu

jo holky, tak dnes Domi spal 2x25min...jako masakr, fakt

petis cauky, to,co se deje Kajce jsoutypicke priznaky zoubku, tak neni mozna...urco vylezou!

laus, u vas lezou taky..ajeje...no at uz jsou venku, upirci:slight_smile:

vanilko taky s Tomikem bojujes se spanim...no je to proste narocne obdobi,co?
¨
12. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nas spani taky super. Tady je to nejak jednodussi :sunglasses: Dostal kasi a pak chtel hned jeste mliko a usnul :slight_smile: Nadhera.

Dneska mame vecerni relax. Jdeme se divat tedka s R na horor - Sirotcinec 2, prej je to horsi jak jednicka. Tak jsem zvedava. Snad R neusne, nebo se budu bat :astonished:

Sami super, ze uspani dobry. Za chvili budes mit i TM doma, tak chvilku snad spocnes :wink: A ta masaz bude urco vyborna :slight_smile:

Pospi ten telocvik litani do schodu taky znam a taky nepomaha :sweat_smile: Ale doufam, ze budete mit aspon dobrou noc :wink:

Ahoj Dominka, pekne fotecky mate :slight_smile:

Tak prejeme vsem dobrou a klidnou noc... :slight_smile:
12. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska odpoledne v bazénku jsme udělali pokus. Je tam dětskej bazének, jak jsem psala, že tam H. vystačí v kruhu a běhá po bazénu, uprostřed je takovej ten hřib, jak z něj stéká vody v proudech dolů (snad víte, co myslim). No a Honzíka to hrozně láká a každej den běhá k tomu a my za ním a když je skoro tam, tak šup s ním zas do výchozí pozice na kraj bazénu. A dnes jsme si řekli, že zkusíme, jestli tam vleze nebo co udělá. A vlezl, přímo hlavou do toho proudu vody, lekl se, oklepal a znova a znova, celkem 5x. Ale pak byl úplně rudej, hotovej, upachtěnej. A příští bazének už tam nešel, haha, blížil se, skoro byl u toho a otočka a šel jinam a nemusíme za ním běhat :sweat_smile:
Vanil, díky tvým příspěvkům vím, že nejsem sama zabavovačka, úplně vidím Honzíka, jak vždy píšeš, že už Tomi kňučí a musíš jít za ním a tak. No a přesně se stáním na nohou, ale je třeba je držet :sweat_smile:
Weli, fakt si vyhraje líp? No hurá, už ať Honzík leze!
Lao, jaký lezou zuby? Honzíkovi dva horní a dneska ho máma trénovala v lezení a dal si pěknou ránu přímo do pusy, až mu tam z horní dásně tekla krev trochu, takže už se mu díky tomu asi jeden skoro prodral :sweat_smile:
Sami, to se vyplatí, 2 hodiny uspávat kvůli 25 min. :sweat_smile:
Petruš, užíváš v ČR plnýmu doušky, koukám, Jaydi taky. Vaši jsou úžasný s těma nocema, to naši tady spí v předstanu a já s Honzulákem sama, ale občas si ho vezmou ráno a já se dospím :slight_smile:
Pospi, držím palce na Rišku, ať se z kuckání vyhrabe. Jsem se tě vlastně chtěla nedávno zeptat, když byl Riška takový náročný mimino a janka je celkem hodná a tak, užíváš si to hodně? Já jako na co se mám připravit, až budu mít tu hodnou holčičku, jestli budu v extázi a jak moc :grinning:
12. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, týýý jo, Honzík řádí jak černá ruka!!! :confused: :grinning:
Vítkovi leze vrchní (mně to připadá že trojka-fakt je nějak daleko) vlevo a (asi) jednička vpravo-tu jsem vyšmejdila dneska... no chuďulenka moje malá, ale aspoň to bude mít rychlej za sebou.
12. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, náročný den ... tak jen pár poznámek a dočtu později ....

Dneska jsme byly u kamarádky na návštěvě, brala jsem sebou i Pavku, mou starší dceru, ještě že tak, cestovat autobusem s přesedáním ... bonbonek! Ale zvládly jsme to, jsme holky šikovný, ... doma jsem chystala pak Martinovi postel (dnes se mnou sdílí večer), tak si Markétka všimla, že za postelí je schovaný chodítko !!! Spousta čudlíků atd. Byla natěšená na něco novýho, tak jsem ho vytáhla ... to jste neviděli, furt couvala, mačkala čudlíky atd. zábava na 1,5 hodiny .... to se povedlo, jezdila až do chodby ... furt mi mávala jako že pá pá ... cestou všechno bourala, shazovala atd. .. už to začínááááááá, nakonec bez koupání odpadla totálně ... jsem zvědavá na tu noc ... a co nám řekne zítra tatínek, jsme říkali, jako že chodítko neeeeee, ale fakt neeeeee, ale dnes to byla príma zábava ... jen na tohle nejsme přizpůsobení, tak všude padaly flašky, vždycky zacouvala za židle a nemohla ven atd. ...
12. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mm je na pracovní véče, tak jsem aspoň v klídku dočetla včerejšek+dnešek :slight_smile:

Teda včerejšek byl fakt začarovanej...
Bartalko, to je strašný, taky by mě nenapadla taková velká reakce. Ještěže jste došli do nemocky včas a tam dají Šimonka zas dokupy. Video mi bohužel nejde spustit, nevím proc :unamused:
Talls, ta odřenina, bobísek Tobík. Já jsem Ríšu bohužel už taky neuhlídala, když jsme balili věci na dovču, připravovala jsem si to na postel do komínků a jeho jsem měla položenýho uprostřed postele. Bohužel jsem mu tam neudělala žádnou zábranu a jen jsem se otočila ke skříni a periferním viděním jsem zahlídla jak mrštně zaválel sudy a jak letí dolů :frowning2: byla to vteřinka, spadl na zádíčka na plovoučku a strašně plakal, asi se hodně lekl :pensive: sem si nadávala a brečela s ním. K dr. jsme s ním teda nejeli, kontrolovali jsme zorničky a když se utišil, byl OK.
Sami, to je dobře, že je Domi zase v pohodě. Takže myslíš, že byl špatnej ten žloutek? To uspávání je fakt někdy na hjovno. Dneska tu ráno během 2 hodin projely 4 sanitky :unamused: moje nervy, Ríšu to vždycky vzbudí, protože to houkání je slyšet dlouho :rolling_eyes:
Novi, teda to byla depka jak hrom, chtělo by to nějaký odreagování... Slávko je bourák, jak si bez ručiček nahazuje hračku a jak pusinkuje zrcadlo, to je roztomilý :dizzy_face:
Marti, migrénu nezávidím a teda to s bráchou mě mrzí, ať je v pořádku a peníze se nějak dořeší, snad nebude zaměstnavatel trvat na zaplacení z jeho vlastní kapsy.
Lobi, fotky jsou pěkný, moc vám to všem sluší :slight_smile: a projížďky po Dunaji musí být super :slight_smile:
Puzzi, tak to budete muset zavést zase brzký večerní spaní, aby se ráno spalo dýl...
Petronusko, JD je boží jak tančí :dizzy_face: :grinning: a jak papá a dělá paci paci :slight_smile:
Momou a Pospi, vy si taky s dětičkama užíváte, ať už ty nemoci jdou do džá :angry:
Lauš, gratulka k Víťulovo postavení :slight_smile: drápky pěkný, na mě by byly ale asi moc extravagantní :slight_smile:
Vanilko, tak dnešek nic moc, včerejšek byl lepší...
Ještě k tomu spaní - u nás je to zase naprd, před den neusne jinak než na rukách, už mě to nebaví, ale nevím jak ho to odnaučit :frowning2: večer tak 50 na 50. Myslím, že jsem si ho s tím večerním usínáním zkazila na dovče. Jak tam bylo horko, tak to prostě jinak než na rukách nešlo :unamused: Příště budu chtít ubytko jedině s klimoškou.
Weli, Maty, hlína a holobyt :grinning: ten je teda pěknej průzkumník :grinning:
Petis, to budou fakt zuby, přeju ať to brzy přejde.

Tak a už nevím :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, ahoooooooj, ... jen novinky - bráchovi zjistili boreliozu, tak proto to zatemnění mysli, asi se mu udělalo špatně, dodnes se mu nic nevybavuje, a zůstane ve špitále na přeléčení ... ty prachy nevím, to budou muset nějak vyřešit ... něco pro firmu nakupoval a šéfovi pálil slivku ,tka proto měl u sebe peníze, jinak nevozí ... prostě pech .... si někdo přilepšil ... ale pryč od toho ....
12. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažím se dočíst, ale padá mi hlava ... jdu do hajan, mějte se ...
12. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, masáž si užij, taky bych si nechala líbit :slight_smile:
Petruš, to je super, že je JD tak v pohodě a hlavně vaši jsou hodní, že si ho na noc berou :slight_smile: Užijte si horor, já moc ráda horory nemám, i když vím, že se tam určitě něco stane, tak se vždycky leknu :sweat_smile:
Puzzi, teda Honzík je taky šídlo :sweat_smile: :grinning: aspoň máte o práci míň, když za ním nemusíte běhat :slight_smile: a pěkně si "pomohl" s proříznutím zoubku :sweat_smile:
Jo a Ríšula se od včera pokouší plazit, moc mu to teda zatím nejde, ale půl metru už dá :slight_smile: A na dovče se začal trochu víc projevovat, když se mu něco nelíbí, třeba mu něco vezmu (nehračku) s čím si chce hrát a pod., tak se rozčiluje.
Lao, ať se Víťulovi ty zoubky brzo proříznou.
Marti, jo holt nikdy neříkej nikdy, viď... tak ale hlavní je, že byla Markétka spokojená, né.
A borelioza je z klíšťat, né? :confused:

Ještě jsem zapomněla napsat, že se v pátek rozšoupnu :slight_smile: Kámoška se za 14 dní vdává a tenhle víkend, od pátku do neděle pořádá rozlučku - dámskou jízdu na chatě u přehrady. Nejdřív jsem chtěla jet v sobotu jenom přes den, ale jelikož v pátek večer bude hlavní program, tak jsem se nechala zlákat a pověřím mm hlídáním přes noc... snad nebude Ríšu trápit zoubek a zvládnou to s Bebou :slight_smile: Já si vezmu na pomoc odsávačku a jelikož se chystám nasávat, tak mlíko vyleju. Zítra v noci udělám zkoušku Beby (chtěla jsem už dneska, ale zapomněla jsem a už jsem kojila :unamused: ), akorát nevím, kolik mám mlíka na jednu dávku udělat (kojim tak 5x od večera do rána), asi jenom 60tku, beztak si myslím, že v noci hlad nemá, jenom žížu nebo na uklidnění... :slight_smile: Už se strašně moc těším, ale i trochu bojím :sweat_smile: bude to první noc bez Ríši.

MM by měl za chvíli dorazit, v hospodě (steak house, oni se šéfem jinam nechodí, jsou to zmlsanci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) prý mají jenom do 23h. a dneska se přihasí taxíkem, protože chtěl chlastat. No jsem zvědavá, v jakém bude stavu :slight_smile:
12. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Paji, držím pěsti, ať TM nemusíš křísit :grinning: I když vypadá, že má rozum :grinning:
Když dávám sunar, tak dám tak 90 a vychlemtá cca 60ku. :wink: To bude super, doufám, že si to pořádně užiješ :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mm už dorazil, půjdeme do hajan...
Lao, no já jsem taky zvědavá, ale tváří se zatím statečně, tak snad toho nebude litovat... :slight_smile: Dík za info o sunaru, asi to taky tak udělám a holt kolik vypije, tolik vypije... třeba bude pak i dýl spát, uvidíme :slight_smile:
Asi si s sebou povezu citruse a kolu, mňam, to můžu a mám na to chuť už víc jak rok :grinning: anebo se zlískám po víně :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou všem :slight_smile:
12. srp 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hpaji uzij si sparku a at to chlapi doma zmaknou...budou muset :slight_smile:))

dobrou
12. srp 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem...
včera jsem Vás dočítala, ale huž si nepamatuju, co jsem se dočetla, takže sorry, že nereaguju
jen jsem si vzpomněla, že Domísek nějak špatně usínal - až kolem 13 :confused: - to je teda masakr...no jo sami, budeš muset asi kočárkovat! :wink: - ale rozhodně to nebude tak brzy jak já...já chodím už tak o půl osmé - někdy i v sedm! :sweat_smile:
lauš: že by jsme se konečně scukly na to kafo?! :grinning:
petronus: Jaydi je úžasný...jsem se včera fakt nasmála! :dizzy_face:
13. srp 2009 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
jsem se sice snažila dočíct, ale nedá se. Kuba stojí v postýlce a děsně se tomu řechtá. Anička je ještě pořád unavená, ale už neblinkala. Já odpadla včera v 16 hod, spala jsem do 17,30 a to mě jára jen otoči a šup do pelíšku a spala jsem do 22 a pak zas jen napij se a vyčůrej a spala jsem do rána, ale pořád mám v hlavě takový divný tlak (jako když mi někdo drží mozek v ruce a mačká) - dnes jdu na tu neurologii, tak snad mi dr pomůže a nebo aspoň poradí. Včera šel Kuba spát "ohladu" páč prý blinkal, tak ho Jára nenutil. Ale dnes je spokojený (řve v postýlce, už se mu tam nelíbí), Anička asi bude ještě chrupat, jak je unavená, ale zatím v pohodě.

Petro: Video je super :grinning:

M1rti: Chodítko muselo být úžasné :grinning: si umím Markétku představit. Já tu mám mezi futrama hopsadlo (pro Aničku je to houpačka) a Kuba by i někam odešel, kdyby to šlu. Ale máme tu všechno moc úzké, tak žádný chodítko.

Jdu na Kubu, už je nervní a Anička chce spinkat.
13. srp 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dítě uspala v garáži...doufám, že zas nezačne hysterčit náš pes a nezačne Corela řvát...bo je zabu! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
momou: snad ti na tu bolest hlavy něco "dají" nebo poradí! :unamused:
13. srp 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ded: No jsou pilule, co se berou každý den a měli by odstranit a nebo aspoň zmírnit migrény. Uvidíme, stejně mi asi objedná na EEG :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

my sme mali dnes jednu z tych normalnych noci, jedno zobudenie o 3.45 a potom vstal o 6.45. Este sme si chvilu brblali v posteli, ale naznak spanku sa uz nekonal. Teraz si zas dava kolecka na chodbe v choditku a je spokojny.
Aspon mam chvilu cas na kavu.

Momou, dufam ze ti daju nieco co ti tvoje bolesti odstrani, ja si to neviem ani predstavit, mna boli hlava tak dva krat za rok.

Hpaji, tebe zavidim, uzi si akciu s kamoskami. A neboj TM to s Riskom zvladne.
13. srp 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek