• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Kuknite na videjko. Tomasko sa plazil za choditkom.
http://www.youtube.com/watch?v=DFdqmLr7C8o
13. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka: To viedo je úžasný :grinning:
13. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale bylo to od Tebe nefér a nesportovní :grinning:
13. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanil: ježiš to je super... :grinning:....ale teda ty jsi krkavčí matka! :grinning:
13. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja viem ze to nebolo fer, ale niako ho motivovat musim.

Ale napriklad teraz ho ani nemusim motivovat a stale sa plazi ku radiatoru. Ale najviac ma trapi, ze vzdy ked dostane sunar a je na brusku tak vracka, a dnes to bolo teda obzvlast dost. Uz som kedysi davala aj ten nutriton na zahustenie, ale neviem ci sa k tomu vratit.
Samizda ze tu niekto spominal ze pouziva to protiblici mlieko. Kto to bol ozvite sa a preco ho pouzivate? a ci ho mate na recept, alebo ho kupujete?
13. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnešní noc nič moč, Ríšula se budil snad každou půl hodinu :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nevím proč, ale k ránu se dost drbal, tak možná mu zase vyleze ekzém :unamused: anebo mám málo mlíka, posledních pár dní jsem málo pila. Ach jo, s takovou mi ten páteční flám MM zatrhne :frowning2:

Dedul, kočárkování v 7 ráno :astonished:
Momou, držím pěsti, aby ti na neurologii pomohli, ten tlak musí být fakt nepříjemný :unamused:
Vanil, video pěkný, Tomáško má výdrž, Ríša by se už asi začal trochu vztekat :sweat_smile: Ještě jsem zkoukla výměnu dudlíku a teda ta nemá chybu :grinning:
Jdu za Ríšulou, nechala jsem ho v postýlce, jestli se náhodou nestane zázrak a sám tam neusne, když je unavený.... ale kope tam do šprušlí až to tu duní, takže ne, zase budu muset houpat :angry: :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, já myslím, že protiblicí nutrilon má Puzzi :wink:
13. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka: S plným bříškem by zvracel skoro každý, když pak na něm leží. Kubík zvracel kolikrát i po jogurtu.
13. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, ale on zvracia kolkokrat aj ked je v autosedacke, alebo aj ked je v choditku. On to ma proste od zaciatku, ako keby mu ten sunar bol tazky, ale uz som vyskusala aj Hami a to bolo to iste. Ja ked mu dam zeleninu alebo presnedavku tak to len trochu vygrcne, ked je nahodou na brusku, a potom uz je to OK, ale po tom sunare to ide z neho aj hodinu a pol po jedeni. Uz som to kedysi spominala doki, tak jej to budem musiet zas. Nech nam skusi napisat ten Nutrilon AR, mozno nam to pomoze.

Hpaji, nemysli si ze Tomi takto leze vzdy, to len vcera mal na to chut. Inokedy sa tiez rozculuje.

Konecne zaspal, ale zas to muselo byt na rukach. Tak mu dovarim obed a pojdem asi za nim.

pa
13. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil: No znám hodně maminek, co říkají, že jim děti po sunaru blinkají. Tak zkus nutrilon, ten doporučujou hodně a nebo bebu. A nebo je možné, že toho má v bříšku moc, zkus dát míň.
13. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko mamky
vstavacka v 6h ...pak cca 1,5h v posteli lezeni atd a paxme usli jeste, ja stastn a pak za 30min nad mana vrtacka, řezání a bouchani kladivem :angry: :angry: :angry: :angry: , do prrrcic jako asi tam brzo vlitnu, me to stve tady uz :frowning2:

dnes uuuuspec, huraaa...nechchi se radovat moc brzo...usnul pred chvilkou docela hned 10.30 a ja mam uplne nervy na pochodu,aby zas nezacali bouchat a vrtat...spon hodinu neeeeeee, prosiiiim

jdu rychle neco delat
13. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajojte, o chvilu pridem ked sa zatial krpec nezobudi :wink:
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=567996 :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, dnes Honzík spal do sedmi (včera šel už po osmý a ne v půl desátý jako předtím) a hned to bylo znát na dopolední náladě ta hodina, ne že by v kočárku nemostoval, to zas až tak dobře naladěnej ne, ale dobrý :sweat_smile:
Marti, Honzík by byl z chodítka stopro taky hotovej, ještě že doma žádný po nikom nemáme, takže snadno odolám. Ale chápu, já to vidim v tom bazénku v kruhu, to je něco jako chodítko a Honzík nadšenej.
Hpaji, uspávání u nás bude v září taky na pytel, tobě to zkazila 1 dn dovča, my jsme tu 7 týdnů - přes den jedině v kočáru, večer 95% v kočáru a pak přenést, to bude v září u nás řev u usínání, že to bude slyšet až k vám :sweat_smile:
Hpaji, bomba s rozlučkou, to ti přeju, žádný blbý svědomí, Ríša už je velkej a jednu noc s Tm zmáknou a když ne, vypni si mobil a prostě si to užij :slight_smile: Ono to většinou dopadne tak, že chlapi drží při sobě a uvidíš, že TM zažije tak dobrou noc, jak se tobě nepoštěstí :sweat_smile:
Lao, to dáš ale sunar až po kojení, nebo Vítkovi stačí 60? Honzík i v noci vypije 200, za 3 minuty, ale teda jen jedno za noc.
Momou, takže Kubík je ok a Anička už taky zdravá? S těma migrénama je to hrozný, máma na ně dost trpěla a na neuro jí pomohli nějakýma lékama.
Vanil, to jsem já s protiblicím, Honzík ho používal ještě nedávno, teď na Chor. jsme koupili normoš a docela dobrý, i když malinko občas ublinkne. Už má mlíko vlastně jen ráno a večer, tak je to fuk, ale náš Honzík je blinkač. Ten protiblicí Nutrilon AR je bez předpisu z lékárny, takový ty plechovky, fakt to pomáhá, i když H. ublinkával i po něm, ale mnohem míň. Kup si to v lékárně, jak popisuješ to blinkání, tak přesně jako Honzík, klidně i dvě hodiny po jídle, když sedí a tlačí si břicho, tak blink apod., příkrmy dost pomohly. Mylsim, že ve značce mlíka by to být nemělo, nebo jo? H. blinká po Nutrilonu. A to i po ranní dávce, když je vyhládlej a vypije 180, to mi nepřijde, že by bylpřežranej.
Sami, to vrtání a buzení dítěte by mě tak štvalo! Soucítím s tebou.
13. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dite spi a jidlo se me dela, tak jsem vyuzila casu a prilitla sem. Snazim se aspon docitat, ale je me hloupe sem jenom dojit a neco napsat a ukazat se az druhej den...

My ted mame posledni asi pet dni takovych pohodovejsich. Nechci rict, ze je nika porad v dobre nalade, ale urcite lepsi nez byva. Taky me trochu vic spi, tak je to asi tim... Me totiz prijde, ze u nas strasne moc zalezi na spani.

Hpaji, pekne si uzij sparku. Taky bych neco takoveho brala. Docela bych rada i zakalila po tak dlouhe pauze. :grinning: No ale na to uz jsem si i zvykla. :slight_smile: Sla bych nekam si zatancovat.

Taky jsem zahlidla ze Petrus je uz v CR a pekne si to tady uzivaj. :slight_smile: Jsem se smala jak Jaydi tanci. Je to uplne neuveritelny jak si stoupa v sedacce a me ta mala potvurka porad moc nechce lozit. Ale jako fakt si to zatim uzivam, ze kam ji polozim, tak tam ji v okruhu 2m. najdu :slight_smile:

jinak jsem teda holky nestihala z toho dnu, predevcirem to tusim bylo. To byly same spatne zpravy. Tak snad je uz vsem lip.
13. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: No já taky doufám, že mi napíšou něco, co mi už konečně pomůže.

Holky, já dávám dětem ráno 90 ml mlíka a pak mají příkrmy ..........a neblinkají. Právě, když jsem jim dávala víc, tak blinkaly. Nebo zkuzte dát nějaké křupky na zajedwení, aby neměli bobíšci v bříšku jen to mlíko.
13. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zvirako uz je asi 20min zive, ale nejdu tam, dokud si hraje :grinning:

delala jsem si proadke v penezence a jsem DEBIL :confounded: ...v cervenci jsme babe z MMB prodavala tehu saty, nebyla registrovana a chtela je na dobirku, taxem ji psala, ze ne, ale ze slozenkou to muze poslat atd...poslala, ja poslala saty...no a ted koukam, slozenka v penezence, zapomnela jsem na ni a uz je po platnosti...kuwa 540.-m sakra sakra..psala jsem ji ted mail,snad se ozve...a posle znova :confounded:
13. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja dneska davala poprve rano mliko umely. Mala me nejak v noci vysosla a dala bez problemu 150ml. Pak byla na brisku a zadny blinkani. Nastesti nejsme blinkaci... ale 90ml by teda nestacilo.. my jsme jedlici :slight_smile:

me prijde nejjednodussi jit do toho protibliciho mlika nebo to zahustovat treba kasi atd.
13. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad bude Sami slusna a posle prasule.. :slight_smile:

jo a kdyz jses tu, tak uz jsem vybrala capacky, tak jeste zmerim nice nozku a muzem objednavat :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau Nikul

holky, ja nevim, jestli by Domi prezil, kdybych nemela svoje mliko...on proste flasku neumi :frowning2:
vcera jsem mu udelala caj...zuzle, kouse...ale nesaje vubec...safra
13. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad...kez by poslala, 500.- by se siklo, treba na capacky :slight_smile:
vcera jsem smejdila, mam predvybrano, jeste ne definitivne,ale vyberu a objedname
13. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a koukala jsem ted do letaku a v tesu maj asi nove haderky, tak tam mozna s kocarem zajedu dnes misto vychazky na cumendu nez to bude probrane a taky tam maji v akci plinky Tesco /novy obal/ a Sunárky 100% ovoce a Hami masozele a kaše a tak ruzne, jakoze 2+1 zdarma
13. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mela jsem na obed polotovar z Alberta /gulas a knedle)..brr, nic moc...musim si udelat dobry kafco a neco sladkeho k tomu. Mizim....uz to tam na mě žvatle :grinning:
13. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se jdu juknout... jsem chtela jsem nejaky sklenicky nakoupit v DM...
13. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: Tak snad penízky pošle .......... Domi by se na flašku naučil, kdyby musel. Stejně mu přeci dáváš nějaké čajíky nebo šťávičky, ne?
13. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky-tak jsem na Vas a Vase milacky jukla po hodne dlouhe dobe a teda prdolkove rostou :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: Za chvilku budou behat-pockejte :slight_smile: :wink:
Bartalko-teda cetla jsem co se Vam stalo.To je strasny ale taky by me to teda ani ve snu nenapadlo :frowning2: Hlavne ze uz je Simsa v poradku a priste se to nestane-chybama se clovek uci.Chudatko bobecek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jak se ma Zuzafi?Nejak jsem nekoukala moc nazpet tak ani nevim jestli sem nekdy zajde. :wink:
Ondrasek radi jak cerna ruka,kdyz je teplo tak je celej den v bazenu a blbne a blbne potapka jedna.
29.5, jsme byli na krcni mandli v Praze v Motole a musim zaklepat ze vse je v poradku a Ondrula od te doby vubec nestune :wink: :wink:No mate ty deticky tolik krasny-taky bych chtela jeste mimouse ale nevim asi to u tatky neurejduju :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, budem musiet skusit ten Nutrilon AR, lebo ja mu ani moc nedavam max. 120 ml vtedy blinka najviac, ked mu dam 90 ml tak je to o trochu lepsie ale aj tak dost.

Puzzi, presne ako popisujes aj ked sedi a tlaci si na brusko, tak blinka. A to kamoska co ma malu tak ta poriadne nevie co je to grcnutie pri odgrgavani, ta sa len cuduje ze ja mam vzdy na pleci nachystanu plienku.

Sami to je dobre ze si Domi zdriemol a ze ho nezobudili susedia.
A smola s tou zlozenkou. Snad ti to zenska posle znova.

Nik aj mne by Tomi vypil bez problemov 150 ml, a dokonca som mu kedysi skusila dat 210 ml ale to ste mali vidiet tie blivance. On je dieta ktore proste nema klapku, aby vedel kedy ma dost.

Holky, ja som dala Tomiho spat o 9.20 a ja som isla za nim asi o 9.50 a zobudili sme sa az o 11.40, maly ma super naladu. Ale trochu sa mu posunulo jedenie lebo desiatu mal az ked vstal. Nechcela som mu davat uz obed, lebo to sa mi zdalo dost zavcasu, kedze vecsinou jedava tak medzi 12.30-13.00.

Dnes by sa mohol opakovat utorok :sunglasses: .
13. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja som bola vcera tu u nas v tescu, a zlavy su dobre, kasa sunarka vysla na 2,65 eur, co inak stava 3,5 eur, a aj ten napoj sunarek bol v akcii, a presnedavky boli presne 2+1 zdarma.

Ale dobra akcia bola na zeleninu s mesom Hamanek, u nas boli po 0,65 eur, tak som nakupila niake hovedzie, to sa mi nechce doama varit tak dlho.
13. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak akce v tescu super! pujdu urcite nakoupit. Diky Sami! :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka urcite bych zkusila ten spesl nutrilon. Dost na nej slysim chvalu...

Byli jsme minuly tyden na oslave, tak vlozim nejake fotecky :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek