• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Ahoj holky,

jé, Sami, tys vyšňupala nové Tesco věci? Že bych jela taky mrknout?! :confused: :grinning: Uvidíme, co na to tatínek :grinning:
Dnes mi přišly kupony z DM-paráda :dizzy_face:
Jinak 500,- v půči pěkně naštve... No snad bude baba poctivá a pošle ještě raz.

já valím též něco dělat, je to tu jak ve sluji...
13. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este mam na vas otazku, dali by ste detom pit detsky caj ovocny, ktory je ale az od 9M? Ja som ho kupila a az potom som si vsimla ze to je od 9M.
Je to tento caj http://www.leros.cz/caje/leros-baby/leros-baby-detsky-caj-s-ovocem/
13. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanil: já bych s tím asi ještě počkala...
lao: jééé další kupony! super, tak snad dojdou i mě! :wink: já mám ještě pár těch pro novoše a ještě hodně od toho 7. měs :wink:
13. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar mamky :slight_smile:
U nás nadále pokračují práce na druhé pol. baráku, rachot jak sviňa, zítra zase budou chlapi vrtat zbíječkou, ach jo :frowning2: Sami, plně chápu jak musíš být naštvaná z vrtačky apod. A mě tady hlučí vlastní manžel :angry: Usmyslel si, že vedle bude dole velký obývák s východem na terasu (asi si myslí, že mám málo úklidu) a nahoře budu mít sušárnu, tu chci. Včera jsme se chytli, bo s obývákem na mě vyrukoval jako s hotovou věcí a přitom jsem vždy byla jasně proti tomu a souhlasila jsem s něčím, co bude sloužit jako letní kuchyň, s krbem a možností posezení, ale ne, že tam bude TV a normální obývák a místo nynějšího obýváku bude jídelna. Na co nám je takový hangar :angry: Lebedila jsem si, že máme byteček tak akorát.... ježíš, čím to tam nahoře hází... JAnka po dlouhé usínací peripetii spí asi půl hoďky, a už jsem tam byla jí nahodit cumel.... a teď řeže, a kujwuje :grinning: ale to je ten dělňas.

Jdu zkontrolova perník do trouby a zkusím vás číst. :wink:
13. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zeny tak sme stastne doma.
Len tak v rychlosti napisem ze to bolo riadne psycho aj ked som tam bola len jeden den!
Prisla som za malym a uz pod oknami kojeneckeho odd. som pocula plakat šimonka, tak som letela o dusu na druhe poschodie rychlo zazvonila uz bol prelozeny z jis ky na normal. izbu. decka ten pohlad nezelam nikomu placuci zavrety v tej hnusnej starej postielke s vysokyma bokma stal tam a drzal sa tych tyci a plakaaaal o dusu asi zevraj pol hodinu nez som prisla .chudacik :frowning2:
rychlo som ho zobrala na ruky prestal plakat pozeral sa na mna unavenym kukucom no stiskala som ho jak asi nikdy :dizzy_face:
modrinka na hlavicke a na rucicke no co uz :unamused:
cele poobedie bol uplakany este taky oblbly z tej infuzky no myslela som ze ma fakt odvezu cely cas som ho mala na rukach lebo sme museli byt zavrety v jednej izbe dve maminy s babatkami a ked jej zaspalo nas krical a opacne des!
bola som rozhodle vypytat sa rano domov ale nastastie šimonko mal vysledky dobre a kozu uz v poriadku tak nas pustili .musime ist na alergologiu a opd vysetrenia..
noc tam bola katastriofa maly sice spal ale ja nie teraz mi hlava tresti ale nevadi hlavne ze sme doma.
inak nez nas prepustili prisla za mnu doktorka aj s primarkou a nezabudli ma na cestu s prepacenim dojebat ze preco som mu to vobec davala a podobne keci no mohli si to odpustit pre mna to bol aj tak trest jak vysity byt tam zavreta!
zajtra dodam foto chudinky malej dnes som ko a idem za bejku a malym uff uz nech je vecer.

zajtra docitam zameskane sa tesim ,jedine co som stihla bolo video JD od petronusky je uzasny jak tancuje a robi paci paci maly genius :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som tam tie fotecky z nemocnice nakonec pridala ked chceta sa pozrite :frowning2:

tusim zo mna opada unava a usednem sem ked prdolaci zaspia, zatial :wink:
13. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, též bych asi počkala, však on se ti nezkazí :wink: A videjko perfektní, chápu, že si musela s chodítkem popojíždět, to by bylo moc snadné :grinning:

Nikul, fotečky jsou pěkné, princeznička Nikolka je kouzelná a pokus o rod. foto náhodou vyšlo moc pěkně, aspoň je vidět, jak to u vás chodí :grinning: :wink:

Že bych si večer zajela do Tesca zchladit žáhu? :slight_smile: Vlastně nevím, Janka mi teď tak špatně večer usíná :confounded:

Sami, to je pech s těma prachama :frowning2: Taky někdy kupuju hotovky u nás v COOPu. Ty mi chutnají.

Vypli el.proud, mám v troubě buchtu :confused:

Hpaji, čaues mamino, též furt válčíte s ekzémem, to je mi Rišky líto :unamused:Náš R. má teĎ v létě celkem klid, ale musíme furt mazat něčím mastným ručky, a pod kolínkama. Zhorší se to beztak zase s podzimním počasím.

Šmarja, do čeho tam ten chlap tluče, bohajeho :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Zapli el., jdu na buchtu...
13. srp 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalenko, zlatko, jste si se Šimískem užili, ty i on :pensive: Hlavně ale, že už je v pořádku a jste doma. Bejka musí mít též radost. :wink:
13. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bartal: jé, to jsem ráda, že už jste doma...ty postýlky jsou děsné...strašně depresivní! :rolling_eyes:

dítě mi dnes už po třetí usnulo?! :sweat_smile: - teda samozřejmě v kočárku v garáži...ale dobrý...aspoň nemusím trdlovat venku, když je hnusně! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanil video paradne jak sa snazi chudak dufam ze si ho nechala nakoniec dopazit sa!! :grinning:
dedul bozinku a v postely nezaspi? tak skoro rano v garazi :sweat_smile: nic moc no..
jezis maly uz knuci nestiham takzas neskur :sweat_smile:
13. srp 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikul fotecky krasne ste nadherna rodinka a princeznicka je najkrajsia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
novi kolacek mnam dala by som si :wink:
nandi ahojky mamko leti to leti ty uz budes mat za chvilu dvojrocneho prdolku :sweat_smile: :slight_smile:
sami hm hm snad ti ta baba prasule posle ked ne tak to je blbe nu cos stava sa :sweat_smile:
momou tez sem si vsimla ked mu dam rano men mleka ze nevygrckava

jezisinku fakt nemozem byt chvilu v klude :rolling_eyes:
13. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikul: supr fotečky a ta poslední je naprosto rozkošná! :dizzy_face:
bartal: nene, v postýlce prostě neusne, tam ječí jak o život! :angry:
13. srp 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska mi Ríša 2x usnul v postýlce bez houpání :slight_smile: ale nevím, jestli to mám považovat za úspěch, protože jsem u něj musela asistovat a trvalo to poprvý 55 minut a podruhý 65 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chvílema brečel, ale ne zas tak hrozně, musí si holt zvykat, chlapec jeden. No nic jsem neudělala krom vyprání a pověšení jedné pračky a uvaření obědu pro Ríšu, svůj jsem si dala až ve čtvrt na 4 (párek s rohlíkem :sweat_smile: ) a špagety s boloňskou omajdou uvařím holt až na véču...

Holky dík za přání ať si to v pátek užiju :slight_smile: Kromě mě tam bude ještě jedna kojící mamča :slight_smile: Docela váhám, jestli si mám sebou brát toho citruse, aby na mě pak ostatní nekoukaly, že jsem matka a chlastám tvrdý... :sweat_smile: i když teda myslím, že mi bude stačit málo... :grinning:

Sami, Pospi, vrtání a spol., se nedivím, že vás to s.re, naproti u sousedů dělají vjezd k baráku ze zámkovky a celej den slyším pilu jak tu zámkovku řežou... naštěstí máme okno do ložnice do zahrady, tak to tam není tak moc slyšet... Jak jsme v nové zástavbě, tak je to furt něco, jsem zvědavá, kdy tu bude konečně klid.
Puzzi, to je dobře, že to dřívější večerní uspání tak funguje.
Nikul, fotky jsou náhodou moc pěkný, sluší vám to :slight_smile:
Sami, tak 5kilo za šaty naštve, snad bude paní slušná a pošle to znovu.
Leták na tesco mi taky dorazil a nalákal, možná tam sjedem začátkem příštího týdne a nakoupím něco do zásoby... škoda, že jsem si toho celkem dost nakoupila v pondělí v DMku. Ale co, měla jsem kuponek na 15% slevu na celkovej nákup, tak se to taky vyplatilo :slight_smile:
Vanil, s tím čajem bych asi taky počkala...
Bartalko, to je dobře, že už Šimonka propustili... ty postýlky tam mají teda otřesný, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pospi, zatím se ekzém vrátil jenom trošku, namažeme "hnusákem" - tak říkáme masti dělané v lékárně, je tam dehet, takže celkem smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a snad bude dobře :slight_smile: akorát je blbý, že nám došly fenistil kapky a dneska jsem se nemohla dovolat dr., aby mi napsala recept (potřebuju napsat i Vigantol, protože ten taky skoro došel) :unamused: Snad bude zítra ordinovat, jedeme na kontrolu kyčlí, tak bysme se tam pak mohli u ní zastavit.

MM šel s Ríšou ven, tak jdu rychle luxovat a snad stihnu i vytřít :slight_smile:
13. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
bartalko ted čtu co se vám stalo, to je strašný :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale nedávej si to za vinu, však toto nemohl nokdo čekat, hlavně, že je malý už ted v pořádku :pensive: a ty dvě pi.i v nemocnici, nic si z nich nedělej :angry: :angry:

talls ajaj pád z pstele a natlučený nos, to je blbý, nám máli taky asi 3krát spadla, jednou i na konosraze,to holt neuhlídáš :wink:

nikule malá je v těch šatičkách na trávě kouzelná, jste moc hezká rodinka :slight_smile:

dedulko tak koukám max je jako málina, spí jen v kočárku :unamused: do postýlky ji večer přenášíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hpáji koukám, že ríšulko zase zlopí ekzém chudáček malej, :frowning2:

puzzi add chodítko, já do něj malinu občas dám, cca na tak půl hodiny denně dohromady, když už sama chodí kolem nábytku a tak, tak to ničemu neškodí myslím....
doi kdy jste v chorvatsku???

Holky já vás zanedbávám, ale s malinou děsnej mazec, musím za ní pořád být, strašně rychle k něčemu přlize, postaví se, je to mazec
:sunglasses:
ale je už s ní staršná sranda, jak je zvědavá a tak, vše ji zajímá, to je hezký

jinak jak jste na tom s příkrmy, já dávám mlíko už jen na noc a ráno, k svačině má jogurt, k obědu klasika maso a zelenina nebo jen zelenina, odpo má ovoce a na véču kaši.....co u vás,??????
13. srp 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hpáji užij si páteční rajz :slight_smile:

holky já byla minulý týden v kině, s kámoškou co má stejně starýho klučíka, chlapi hlídali, byly jsme na líbáš jako bůh, oddychovka a pka jsme šli do jednoho baru, dala jsem půllitru vínka a přišla dom asi v jednu a byla jsem celkem zlískaná, to bylo odreagování :grinning:

no máli mi rabuje skřínku s kosmetikou, tak jdu než vypije nějaký mejdlo nebo tak něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalko vitaj spet, to je dobre ze uz ste doma, tam to viac prospeje tebe aj Simonkovi.

Nikule, foto su perfektne, Nikolka je krasne princezna. A spolocna foto je tiez dobre.

Hpaji, tak to nie je dobre, ze sa ekzem znova rozbieha. Snad mu ta hnusna mast pomoze. A vy idete este na kontrolu noziciek? preco tak neskoro?

Andy ahoj, to je dobre ze sa ukazes aspon na chvilu. Malinka je prvorada. To ti verim ze ti da zabrat. A ten vyjazd do kina a baru musel byt fajn. :sunglasses:
S tym jedlom sme na tom podobne. Ja davam rano mlieko, svacina jogurt alebo uz som dala aj toho pribinaka, aj ked to trochu neschvalujete, zatial som nebadala ziadnu reakciu, obed zelenina s mesom, olovrant presnedavka, alebo cerstve ovocie rozmixovane, a vecer kasa, ale ja uz potom nedavam mlieko.

Dieta mi zaspalo o 18.20 tak cakam ze sa kazdu chvilu zobudi.

Idem pomaly chystat kupanie.
13. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uaaa, jsem si prcinu já kravka naučila usínat rovněž za mé asistence, jako Hpaja :wink: a hraju na sochy jako Puzzíkovi :wink: Ona se na mě chlame, točí se na bok, na břicho jí nedovolím, potahuje šňůrky na mantinelu a to si před koupáním málem vypíchla oči, jak je třela a u koja usínala. Tomu se musí udělat přítrž :rolling_eyes:

Andy, super odreagovačka zlískačka :wink:

Dneska jsem poprvé zkusila dát J. do pusky olízat lžičku s bílou aktivií a strašně jí chutnala, tak jsem nastrouhala broskev a míchla do ní lžičku aktivie a zblajzla vše, ještě pochybělo :dizzy_face: Asi jí budu dávat jogurt na sváčku.

Dedul, vy to máte tež blbé s tím uspáváním :unamused:
13. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bartalko, teda ještě že máš Šimonka doma, to jsou tak smutný fotečky, by člověk až brečel !
Holky, teda nevím, jak vás dočtu teda .....
13. srp 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, u nás flaška to stejný, mám hrůzu až mlíko nebude --- uáááá --- dudel kouše za škraní a neví co s tím, to má jako kousátko :grinning:
Nikul, to je malá dobrá, že ti to z flašky vypije, co já bych za to dala, Markétka v noci taky vypije dost, ráno jsem jak scvrklá houba, hrozný a to pije během dne před spaním a večer taky ... holt od mamky je od mamky, ... ale mlíko od Hami doma mám, dávám ho do nemléčných kaší ....
Andy, já v chodítku malou taky dlouho nenechávám, dneska jen než jsem nachystala jídlo odpoledne ... aby se předvedla tatínkovi, když už byl doma ... ale je to fakt spíš jako zábava, to bylo tak 10 minut ... já chodítko taky nechtěla používat, ale tak to nějak přišlo samo ....
13. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka nejsi sama s pribinákem, já ho málince tak jednou dvakrát týdně dám taky, pže to jak otvírá pusinku na pribinák teda na maso zeleninu neotvírá ani zpoloviny a ani nepotřebuje bryndák :grinning: miluje ho :sweat_smile:

pospi noono snad je to jen období s tím naším blbým uspáváním..jak rišutka spinkal, když byl takto malý???

marti já myslím takto krátce to nemůže škodit a aspon mají změnu na chvíli.... :wink:

Holky objednala jsem máli z mmb chodítko odrážedlo:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20060447
snad to bude dobrý a bude ji to bavit....

a taky jsem jí koupila golfky peg perego pliko za 2000kč, at máme na střídačku...
13. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska to tu vazne,ale to neva, to je dobre, aspon se moc nekeca, vsichni maji plne ruce prace:slight_smile:

jako fakt padam na usta :slight_smile:, doma jak v tanku...to se neda proste udrzet, ten poradek...pohazene hracky, aby kdyz cestuje po byte, na ne narazil a nezajimaly ho veci typu: prazdne sklenene lahve od vina ve stojanu (krasne bouchají o sebe :angry: ), špinava kolečka od kočáru...boty v předsíni...rohožka na boty... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no super...taxem musela vytvorit barikadu ze 2 zidli a deky...jako mazec, no. ahcjo :pensive:

on je taaak zivy a silny u prebalovani a prevlikani...udela 10 otocek nez ho prevlecu...jsem uplne vycerpana :sweat_smile:

po O jsme sli radsi ven, bo v kocaru je proste pripoutany a ja jen chodim ...chvilku si dachne, dokud nejaky cip nezatroubi nebo tak. sli jsme do Tesca (20min pohodove chuze). tak jako hadry zas nic moc...probrane,ale tentokrat se mi tam nelibilo NIC! jen holcici.... :confounded:
No a akce na prikrmy suprova,ale ja vcera nakoupila za kuponek v DM ty HAMI 5+1, coz je teda uplne o nicem oproti akci 2+1....safraaa...zvazim, zda teda mam jeste radsi v tescu neco koupit. Vzala jsem jen 2+1 sunarky sklenicky ovocne, nejak jsem se nemohla rozhodnout, ve špajzu doma nemam misto...maso jsem jeste nedavala, tak nevim, co mu bude chutnat...takze tak.

paxem chodila mezi asi 2 ulicema sem a tam,bo usnul, tak aby si dachnul, jinde jezdi sanitky a jezdi blbci a chodi psi...no tak jak blbec furt sem a tam...uchozena az hruza, po 3h jsem se vratila dom a pak dorazil i MM. hura.

sousedka chtela, at jim dojdu na babský mejdlo udelat prezentaci latkovek, jeee, takova krasna tehule tam byla a ma TP 25.12. :sweat_smile: :dizzy_face: -Hmmm, nostalgie.
No a Domis byl hotovson, takze uz u koupani knucel a u koja vytuhlos.

ja jsem si ihned nalila 2dcl vajna a jsem vytuhloš na entou... :sweat_smile:
zitra thajska masage...hura!no ale pak baleni a v sobotu rano smer Ostrava a vystava kocek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

holky, to je sila s tou asistenci u uspavani...ale holt nekdy se neda...j teda nezustavam, jen se nekdy holt vracim treba jako vcera i 2hodiny...a hladim, chovam chvilenku, dam cucnout...no ale to je mazec. Mozna ten dudel nekdy je zachrana, fakt.

bartalko-jeje, simonek v kleci...bobik. On vypada takovy veliky, ty jo..ale on je, ze? 10kg? :grinning:
13. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikul, fotky superrr, Nikolka je na te posledni fakt princeznicka :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky vecer, tak jsem se tu konecne dneska dostala :slight_smile:
Rano jsme byli na hribach, pak na Vsetine s Jaydim u Dr. - na kontrolu a tak. Ma 8M 71cm, 8,25kg a prej vypada dobre a je moc sikovnej. Si myslel, ze ma 10M :astonished: :grinning: No ale musime se objednat do Otrokovic na ocni, kvuli tomu, jak mu porad hnisa to ocicko, tak doufam, ze nas tam vemou jeste nez odjedeme :unamused: Tak uvidime zitra. Taky jdeme zitra rano na krev, at vim, ze je Jaydi v poradku :pensive:

Jinak odpoledne jsme byli na kolach a pak na zahrade, prdolka vsude lozil a nejvic chtel do boudy za psem :grinning: Vecer pak usinani pohdicka po mlicku. Proste gud :grinning:
Ray lezi s bolehlavem a opici v posteli a snazi se usnout...no jo, trosku to odpoledne prehnal :grinning: :sweat_smile:

Tak vas jdu tedka docist :wink:
13. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikul, super fotky!!! Princeznovská je úžasná :dizzy_face:

Tak já jsem do toho Tesca dneska taky vlítla, potřebovala jsem, aby malej spal, ale doma se ¨nedařilo tak jsme valili ven. Bodyčka těžce přebraný, nakonec jsem nějaké čtyři vybrala, pak jsem koupila ještě tři, co bývají v sáčku. No a Sunárky-hned po návratu jednoho spásl, nějaké masozeleninové skleničky, kaše a vzala jsem ty levný ručníky, ať mám pod nehty. Takže nakonec fajn, že jsme se prošli :slight_smile:

Peti, copak, Rayovi zachutnala slivovička? :grinning: Jdeš do Otrokovic na polikliniku?Snad se ti s nima podaří domluvit...
13. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andy,

taky ses po dlouhe dobe ozvala :slight_smile: koukam, ze Mali je akcnak. Ja myslim, ze kdyz dite uz samo stoji u nabytku, tak choditko je o.k. jinak myslim, ze spis ne... NIc se nema uspechavat... tot muj nazor...

My davame mliko rano a pak jednou dopo a odpo ale to uz nic moc v prsach neni je to spis pred spanim...
JI co tri hodiny.

Bartalka, ty fotky jsou smutny... :frowning2: chudacek maly, jeste ze jste uz doma...

Ja pujdu do tesca asi zitra a udelam poradnou zasubu. Ta akce je fakt good... :wink:
13. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrsu krasne miry ma JD

laus, fajn prochajda a nakupky, coz? ale teda meli by se v cherokee polepsit v tom klucicim...nic moc :-/

ja furt kojkám...vlastne po kazdem jidle, pac on toho az tak moc nesni...ani celou frutapuru :slight_smile:...mame ji tak na 2x a maso este nedavam a zele tak nejak cca 125g bych rekla, snad se polepsi
13. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinac jsem koukala na bulvar v blesku atd...des je ta madonna...bueee, bych si sla zaskotacit...no ale jak ctu tu organizaci zas...to by me s*alo...
si pustim CD a bude kncert hned :slight_smile:

mazu poesit pradlo a hajii
13. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunki Bartalko ted jsme tu s jendou koukali na fotky malýho šimonka a teda mě vytryskly slzy chudáček malej, co to tam maj za klece :cry: a ta doktorka kráva jedna noc si z toho nedělej my byli s máli jednou na pohotovosti a tam byla taková netečná pinda, fakt si z nich nic nedělej, drž se.

nikule já si myslím to samý o chodítkách...

¨petronusko kouká, že si užíváš u nás v čechách, ray není zvyklý na český tempo nebo co :slight_smile:

nikule jojo je akčnák, strašně se těšim až už budem bydlet, ted je J.fakt v práci od 7 do 7 a to je záhul pro oba, pak večer jen sedíme a oddychujem, at už to skončí a jsem ve svým a trochu se to uvolní, jak vám se bydlí v baráčku???

sami koukám teda domi zakčněl jako blázen,l to bych ani nečekala, to je mazec vid, to přebalování a instalace látkovek, máli vždy tak protestuje, taky toho máš hodně....jo v Praze se bude otvírat pobočka brány jupí :slight_smile:
13. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami máli mi zele plus maso taky víc nesní než 120...nějak jí to nejede....

holky brou noc, včera máli spala v kuse od 7 do 6, mohla by si dát dnes repete :slight_smile:
13. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy, preju repete se spanim
jdu uz fakt na tu pracku...
13. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek