• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Pospi Ray cesky neumi, jen par slovicek, ale jako malinko. A nasi neumi anglicky. Tak je docela sranda dorozumivani. Nejlepsi je to pod parou :wink: :grinning:
Puzzi s tim hribem v bazenku super :grinning:
Marti tak jste cestu busem zvladli dobre, jste sikulky :wink: A s choditkem dobry, musel to byt hezky pohled na Marketku :slight_smile:
Hpaji s tim spanim se to snad u vas zlepsi, at to neni na rukach :pensive:
Hpaji a pekne fotky z dovci. Super ten stan pro Risku :slight_smile: A v patek poradne zapar. Uvidis, ze to bude dobry a chlapi to sami zvladnou :wink:
Momou mamka brala nejake ty pilule (Pram) prej pul roku. Migrenu to neodstranilo, ale prej ji nemela tak casto. Ja si tedka od ni budu brat nejake prasky na tu moji migrenu (Rozemik) a prej jsou dobry. Ze je bere hned, jak ji zacne bolet hlava a tedka uz nemela migrenu pres 3 mesice.

Vanilko videjko dobry, jak se Tomik plazi :slight_smile:
Novi ten kolac vypada bajecne, bych si dala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nikule fotky super. A posledni je mocinky krasna :dizzy_face:
Sami s tou stvrzenkou to je blbe. Ale treba pani bude hodna a posle ti penizky znovu :wink: Ty mas na takove stesti :wink:
Bartalko vitejte zpatky doma z nemocky. Hlavne, ze je vsechno dobry. Ty fotky jsou moc smutny :frowning2: Ta posledni je krasna, ale smutna :frowning2: Posilame pohlazeni Simonkovi :slight_smile:
Pospi el a buchta :grinning: U nas nesla el cely den skoro. Zapli az ve 4. Ale jinak to bouchani u vas a pak jeste u Sami musi byt fakt des :angry:
Andy super s kinem :wink: A Mali je teda pekne torpedo :grinning: To choditko vypada dobre. Taky jedno doma mame, i kdyz jine, ale zatim Jaydi pouziva jen predni stranu a taky jako splhadlo :grinning: Na vsechno se chce totiz desne drapat co nejvys to de :sweat_smile:
Sami u vas to zacina pekne drsne byti :astonished: :wink: :grinning: Domi nema vubec cumel?
Zitra ta masaz bude super. Si pekne odpocines a zrelaxujes :wink:
Laus kdyby jen slivovicka :grinning: Ale zapijel i hodne pivem :wink: V Otrokovicich nevim kam vubec. Se zeptam v tom tel, jestli nas teda objednaj :unamused:

Holky me by teda Jaydi jen 2x s mlikem asi vypiskal zatim. Davam rano, asi hodku az dve po obede a pak vecer po kasi.
13. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy tak to by bylo super mit takove noci porad. Ja bych chtela taky :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy se Andy planujete stehovat? No nam se bydli tak, ze jsme zase u rodicu... :slight_smile: Asi 14dni po dokonceni podlahy nam v noci zacala tect baterie u drezu a vytopila kuchyn a obyvak, takze jsme ji museli strhat. Ted jsme 3 tydny cekali na vyschnuti betonu a o vikendu zacina MM pokladat znova..

Sami me Nika asi dva mesice nesnedla vic nez 80ml mnou delane zeleniny, nechtela vubec zadne ovoce, pouze banan a najednou snad ze dne na den pohoda a ji uplne krasne... :slight_smile:

Ja dnes udelala cas a zkusim dat misto prvniho kojeni. Myslim, ze me to nalezite vysvetli, ale zkusim to :slight_smile: Me dneska spala od 8 do 8. PARADA. No a 2 koja..
13. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule a u vas noc jeste lepsi :slight_smile: Do osmi by se i me moc libilo :wink:
13. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No normalne jsme spi od cca 8 do cca 7. Ale uz i ted o vikendu spala do 8:30. To jsem ji chodila porad kontrolovat jestli zije :slight_smile: Jako na spani si ted nemuzu stezovat. I usinani perfektni. Dam do postele a spi. Mozna je to tim, ze jsme i hodne venku na cerstvem vzduchu... nevim...
13. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a valim spat. Jsem dnes celkem o.k. po te dobre vyspane noci tak bude asi DS. :slight_smile:

Dobrou...
13. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mate super :slight_smile:
Mne teda Jaydi spinka tady taky lip. Porad je venku a porad s nim nekdo neco dela, ze? Venku se snazi vzdycky dolezt ke psovi a Bella mu vzdycky zdrhne jinam. Ale hezky ho to unavuje :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou a hezky si to DS uzijte :wink:
13. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky, vy tu riesite spanok do 8, co je pre mna nemyslitelne. Nam sa to podarilo asi iba 5 krat za cely cas. Vecsinou vstava tak okolo 7, ale dakujem aj za to.
A mam osvedcenu kasu po ktorej spava najlepsie, je to Sunarka na dobru noc bananova. Mam ich v zasobe tri, ale musim este pominat tie co mam uz dlhsie.

Ale dnes bol vzornak v uspavani vecer, len som ho dala do postielky a hned buval. Som zvedava dokedy mu to vydrzi.

A preco si myslite ze to choditko je tak moc zle, pokial dieta este samo nestoji? Ja ho tam sem tam dam, nieje to na dlho, tak mozno pol hodka denne, celkom pekne sa v tom unavi. On by uz najradsej stal ale ma trochu problemy udrzat tu svoju tazku prdelku. Ale ked ho drzim tak ustoji. A zacina sa pritahovat aj v postielke, snazi sa postavit, ale este mu to moc nejde.

Najnovsie ma strasnu zabavku liezt do autosedacky, aj som ho natocila na mobil, ale je to skarede, lebo uz bolo trochu tma. Snad sa mi to este podari.
13. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska vlezl Honzík pod hřib s tekoucí vodou jen dvakrát a pak se poučil :sweat_smile: A pak chvíli stál u okraje bazénku a držel se a bez nás, to stání mu fakt jde líp a líp v tom bazénku.
A pak jsme ho uspali v golfkách a šli na pivo a H. nás převezl a spal rekordní 2 hodiny a to jsme seděli u hudby atd., nechápu.
Nikule, taky mám pocit, že u nás je spaní na náladu zásadní. Tak a´t se daří i další dny!
Vanil, Tomi ublinkává i při odkrkávání po jídle? To H. už ne, možná díky tomu Nutrilonu AR. Určitě si ho kup, pro Tomiho je jak dělanej, jak tak čtu.
Bartalko, strašný zážitky, to bych neustála ten pláč, když bych tam přišla, to muselo být strašný! Koukám na fotky, taková hnusná postýlka, bobeček malej, už jste doma, to je dobře.
Hpaji, no trochu úspěch s usnutím v postýlce, když vytrváš, třeba se zkrátí ty časy :sweat_smile:
Doufám, že dnes logika dřív spát = dýl ráno nefunguje, dnes H. usnul ve 21:30.
Pospi, zbíječka a spol. hrozný!
Andy, v Chor. do 31.8. Nojo, Honzík ale kolem nábytku asi hned tak nepochodí, to by se musel umět postavit a to ještě potrvá.
Jídlo přesně jako ty, mlíko jen ráno, večer a někdy noc. Super odreagování, Andy, to musí bejt :slight_smile: Málinka je super, jak to popisuješ, snad brzo nějakej sraz a uvidíme zas ty naše děti naživo!
Pospi, hra na sochy u uspávání :grinning:
Sami, Domi je megaakčňák a v kočáru vydrží v klidu koukat? Necuká sebou, aby se mohl hýbat? To je super, že máš ten kočár jako záchranu a že můžeš po nákupech a tak.
Petruš, to je super, že můžeš s Jaydim v čr k doktorce, chodíte vždy, když tu jsi?
Honzík taky raději ovoce než zeleninu, ale dostanu to do ně, že i po obědě vydrží 3 hodiny :sweat_smile:
Nikule, od 8 do 8 spaní paráda bomba, chci taky a hned! :grinning:
13. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte, holky koukám na chvilku ... k tomu spaní, včera byla Markétka z toho výletu a z chodítka tak unavená, že usnula ve 20,00 - jedla ve 2, v 5, v 7 ... a pak usnula .... a probudily jsme se v 8,30 !!! To nepamatuju už dlouho ... asi ji ty zážitky zmohly ... dneska spala jen hodinu !!! od 12,30 do 13,30 a pak u koupání v 18 hod už odpadávala, tak jsem ji nakojila a spí .... ještě nejedla ... tak jsem zvědavá na tu noc, páč stačí aby v noci víc jedla a jsem ráno vycucaná ... no uvidíme ....
13. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus babulky, já zas dnes měla pobíhání, tak jsem nestíhala....no, včera jsem volala k Dr, jestli by mne ještě neposlala s Tobim na sono hlavy (hlavně jsem byla zvědavá, jeslti se něco stalo s tou jeho agenezí a komorama, samo, že i kvůli tomu pádu bych byla klidnější), tak nás chtěla vidět....byla tam nějaká náhradní, ne naše, ale přišla mi i lepší :slight_smile: , no , ale že sono může napsat jen neurolog, tak jsem zas volala do Motola a mluvila taky s jinou Dr než naší (má dovču), tak nakonec že jo, že máme přijít a že teda nám sono udělají...no, takže jsem zabila 4 hodiny lítáním po nemocnici kvůli mému pocitu, že jsem udělala vše a kvůli mé zvědavosti. Jelikož má Tobi už skoro zavřenou hlavu, tak nešlo na sonu moc vidět a byl tam takovej mladej doktor, tak mektal, že se mu zdá všechno v pořádku a pak to konzultoval s jinou Dr a ta hned, že má Tobi jasnou agenezi, nic se na tom nezměnilo, komory zvětšené, ale žádnou jinou patologii ve střední čáře nenašli, tak dobrý, hlavně, že tam nebylo nějaký krvácení atp....No, takže nic nového pod sluncem....Dr mne trošku zjebla, že teda jako ty pády a tak, ale byla docela dobrá. Uf, snad ho už proboha ohlídám....obdivuju Sami, že spinkají ještě k ránu v posteli...bacha na to....aby se Domi nerozjel na průzkum jako ten náš "letec"....z našeho katafalku se celkem "proletel".....
Jinak máme ohrádku, tu celkem velkou 130X100 cm, zabere nám poslední volnej flek v obýváku, tak to tu máme jak překážkovou dráhu, ale dobrý, Tobi v ní chvíli vydrží....můžu aspoň dojít pověsit prádlo atp...

Bartal, chudinečko, ty pocity z nemocnice, to muselo být fakt hrozný. Hlavně že jste domááááááá. Vidíš, dali ho do kupy docela rychle, to je dobře.

Vanil....zkus Bebu mlíčko....zrovna mi říkala kámoška, že jí po Nutrilonu holčička blinkala a po bebě ne...anebo přihusti malinko kašičkou nebo nutritonem....anebo jak holky radí ten AR Nutroš.

Tobi pije 3 dny nomoš Nutroš (ne HA ) a dobrý...nic se mu neděje , tak mám radost...Ptala jsem se Dr na ty zelenavý hovňajzy, jestli to může být lepkem, tak prý asi spíš ne, že to by měl průjem nebo mega smradlavý zelený nechutný, tak to může být problém, ale standardní hovňajz nazelenalej nevadí...děti s intolerancí lepku prý neprospívají, tak to se u našeho Ramba nedá říct :grinning: :grinning: :grinning:
Jak jste se ptaly na mlíko, tak tobi má ráno z 210 vody (někdy vypije, někdy ne), pak ke sváče malou přesnídávku a mlíka 150 (přesnídávku dopo jsem zavedla asi před 4 dny), pak 200 ml maso-zelo, pak malou frutapuru ke sváče, v 17 mlíko 180 a večer kaši nebo mlíkokaši. ze 150...docela žrout, co?....nejradši bych mu kaši dávala v těch 17, ale on jak mi skoro nepije ostataní tekutiny, tak by byl vyprahlej...Tak 14 dní ho nechám na tom obyč mlíku a pak mu začnu dávat jogurt odpoledne (nejprve do přesnídávky)...nebo se má dávat dopoledne???

Vanil, Tomík je srandovní, jak se platí s těma otevřenejma pěstičkama... :slight_smile: ...Tobiáš je taky srandovní, když se plazí, má svůj styl :grinning:

Andy, Málinka už je mega akčňárka...Tobík by měl jí k ní na doučování...vůbec nemá tendence si ani sedat...dnes jako i Dr trošku už zbystřila...no, snad ho to chytne a pak zas udělá vývojový skok.

Lákáte mne do Tesca na nákupy??? Kurňa, v peněžence vítr, Tobi narvanou komodu věcma od ségry...ne, nikam nejdu :grinning: ...nekoupila jsem mu ani krásný svetřík za 125 Kč v sekáči...protože mikin a svetrů má asi 10...

Holky, taky vám začly děcka spát na břiše, či v takových krkolomných pozicích??? Tobi se pak nějak dostane na břicho, začne ze spaní lézt po čtyřech a řve, protože ho to budí, či co....toto se koná večer tak 2x, zato ráno od tak 4 hod tak 10x do 6 hod...pak začne prudit ještě víc...já jsem pak úplně KO, jak k němu furt vstávám a rovnám ho do postýlky...kde jsou ty časy, kdy spal do 8. 30!!! A stačilo mu 3x nahodit dudla...a taky se mi stává dost často, že se odpoledne probudí a začne plakat. Brečí třeba 10 minut klidně, i když ho chovám...to u něj neznám...(naštěstí se to stávalo i před tím, než slítl, tak tím to nebude...). Dnes odpo mi tu udělal hysterickou scénu snad 30 min, vůbec jsem nevěděla, co mu může být, kýla to nebyla...byla jsem zoufalá....za půl hoďky jako kdyby nic, uklidnil se a pohoda, úsměvy, zrovna když přišel MM...ten si to umí načasovat.... :wink:
13. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radši jsem odeslala, než abych si to vymazala.....jak se mi kolikrát stalo...

jinak Petronuska, užij si pohodu v ČR, to máš parádu, jak se vaši staraj :slight_smile: . Já neznám to, že by si vzal někdo ráno Tobíka a nechal mne spát...teda stalo se mi to tak 3x, že pohlídal ráno MM a já mohla ještě očko zahmouřit...no, ale za 8 měs je to málo, ne?

Pospi, tak kolik budete mít obýváků??? :grinning: ...neprovokuj nás, co máme pidi midi 3+KK :wink:

Andy, golfky za 2 tis? Bazarový? Nový se snad nedají za takovu cenu koupit..od Jane...

Nikul, tak DS bude, jo? Kurna, u mne řádí červené torpédo (MS)....a DS stejně nebylo ani nepamatuju...nějak u nás pokulhává, my jediní asi opravdu důchodcujem... :frowning2:

Novi, Pospi....teda vy jste cukrářky, hned bych si k vám dojela pro kousek koláče :slight_smile: Mohla bych taky upéct borůvkovej....jenže zas bych ho celej sblajzla...a měla bych 90 kg.... :confounded:
13. srp 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, teda Markétka spinká tak málo? U nás je standard ráno tak hodinka (nyní tak 9-10 hod), pak po obědě (tak 13.30- jak kdy...někdy půl hoďky, někdy hoďku)....a pak ještě jednou odpo zas na chvíli...spával klidně ještě i 17-18, ale to odboural....takže kvečeru nespí tak ty 3, někdy 4 hodiny, takže kolem té 19.30 - 20, což je jeho spánkový čas fakt odpadává...což je super, že nemusím uspávat obvykle....pak jen usměrňuju ty pozice a výkřiky ze spaní.
Pamatujete, jak mi spal od 13-17.15???? Kde je ten čas....šoupla jsem ho na balkon a bylo. o, zlaté časy...
13. srp 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, byla jsem s těhu kámoškou v Tescu, mají v akci nové Tesco pleny, když koupíte 3balíky, tak 1 je zdarma. Mají zelený obal jako pampers :wink: Jance jsem koupila manšestráky a kočičí růžové tričko s dlouhým. Bude na podzim štramanda :grinning: Nedočítám, až ráno. Páááááá
13. srp 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se s mamkou bavily u kone :grinning: :wink: Teda cetly jsme si Moje matka je horsi nez tchyne a nasmaly jsme se teda pekne, ale na druhou stranu je to brutus. Nechapu, ze takove matky existujou. Je to smutny :frowning2:

Talls tvuj mega prispevek :slight_smile: Jo, jo, na to dlouhy spani taky rada vzpominam :pensive: Jinak kontrola dopadla dobre, tak super. :wink: Jo a u nas se spinka na brisku uz odmala, takze pro me zadne news. :wink:

Jdu do hajan, rano jedeme na tu krev. Tak py py a bru nocku
13. srp 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě tu strasim

Achjo, ja nevim co dělal blbe, furt na mm vyjizdim a buzeruju, štve me všechno a on je pak takt napjaty a zase erupce
do pjerdele... Jsem nejaka alergicka na nej a vse, sám na to prisel a ma recht... Ja nevim co a tím
chybi mi pochvala, uznani, kompliment a pozornost... Jsem radsi sama doma :frowning2:
Ds- nehro, talls drzime s vama rekordy :slight_smile:
achjo jdu spat, dala jsem si asi 4dcl vina, rano budu kaput, vstavam za cca 5h :/
14. srp 2009 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
nestíhám dočítat, je mi vedro a už cítím zas nástup migrény.

Petro: Rosemig tu mám a skvěle zabírá, jenže já už si začínám připadat jak feťák :sweat_smile: páč jednu piluly vemu ráno a pak druhou odpoledne, když mi přichází druhá migréna :angry: Jinak doktorka říkala, že při takovéhle frekvenci mi dá něco na prevenci, že by to mělo trochu pomoct. Včera jak mi prohlížela, tak povídala, že jsem pěkně rozhozená a že nechápe, jak zvládám dvě děti. Taky se pozastavila nad tím, kolik mám modřiv, jsem jí musela říct, že fakt nejsou od manžela :grinning: tak prý by zvažovala dojít na cévní, že to není úplně v pořádku.

Sami: Ty strašidlo jedno, máš spinkat, abys byla odpočinutá. Prezentace látkovek se vyvedla? :wink:

Vanil: Čaj bych klidně dala, oni mají v podstatě stejné složení, jen nedávej tak silný :wink: Ale když ještě chvíli počkáš, tak do 9 měsíců dorostete úplně :grinning:

Bartalko: Bude dobře, hlavně, že jste na to přišli brzy. Drž se kočko.

Bylo toho tu moc, ale nestíhám, dnes má manža narozky, a jak mi bylo blbě, tak jsem nic moc nezařídila ...... dnes to musím dohnat. Chudáci děti, Ty si se mnou dnes užijou. :sweat_smile:
14. srp 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránoooo

to moje dítě si dnes ve 3 hod usmyslelo, že si chce vykládat a skoro hodinu odmítal spát! :rolling_eyes: ....pak teda vytuhnul asi do pěti, pak kojo a pak ještě spánek aaaaaž skoro do 7 hod :sweat_smile: - tak dlouho jsem nespala ani nepamatuju! :dizzy_face:

dočtu za chvíli, dítě si mě žádá!!! :wink:
14. srp 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ded: Maxík Ti určitě chtšl povídat pohádku :grinning:
14. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobráé ránko, tak jsem si s tou nocí fandila a malina se asi spolčila s maxíkem od dedulky a od 3 do 4 byla vzhůru :rolling_eyes:
Holky vy tady strašíte takhle pozdě, to my už jsme dělali další maliny :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu dočíst, dnes zůstanu dopo doma, musím uklidit, vařit, čekám na poštačky...

petronusko představuju si vaše a raye pod parou jak si rozumějí :slight_smile: a máli to samý, na všechno se šplhat a sápat a drápat :sweat_smile:

nikule no to si snad děláš srandu, to je šílený :rolling_eyes: s tou podlahou...ono je pořád něco, stěhovat bychom se měli na začátku listopadu, teda musíme, to je hranoční termín, ale bude to provizoro, budem si přes zimu topit v kamnech dřevem, no snad to zvládnem, ale jo...

to spaní má nikča luxusní, my jak jsme tu v jedný místnosti, tak se máli budí s náma, cca po 6...

vanilka dík za tip s kašičkou sunarkou, vyzkouším :slight_smile: mě nejlíp spí po klasický domácí krupicový :slight_smile:

puzzi jsem taky pro sraz všema deseti, ale bude to mazec :sunglasses: :grinning: a představuju si honzíka pod hřibem :grinning:

marti asi budeš muset malou utahávat každý den, aby hezky spala, mi včera máli spala přes den jen hodinu a půl dopoledne a to je pak odpo dlouhý a večer už je protivson....

talls nechápu, co tvoje doktorka bystří, tobi má ještě čas.tady stejně starý kluk jako malina ještě nai neplazí a ani neleze, natož aby si sedal a holčička o 6 týdnů starší!!!! to samý, takže klid :wink: :wink: :wink: a to nekecám
golfky jsou bazarový, dnes mi maj přijít, paní píše že dobrý stav,m snad jo, dám vědět

sami krize s chlapama znám

:rolling_eyes: přesně jak popisuješ :rolling_eyes:

holky bych ještě psala, ale malina mi tu už řve :rolling_eyes: tak valim uklízet a tak vzrůšo
14. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: pokud doktorka moc sleduje tabulky, tak buď v klidu :wink: některý doktorky prudí. A Tobi je šikulka, kdyby nebyl, tak se Ti neodplazí z postele.

Andy: Další maliny? :grinning:

Sami: S chlapama a celkově se to uklidní, neboj.
14. srp 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, je mi tě líto s hlavičkou :frowning2: a říkáš modřiny? Hm, to si fakt žádá odborné vyšetření, to není sranda :unamused:

Ty jo, Andy, vy jste ale divoši :grinning: :wink: My teda DS už těch těsně před smrtí :grinning:

Dedul, no neke, že Maxík chrupkal tak dlouho, na tohle se dá rychle zvyknout, co? :wink:

Sami, je mi líto, že zažíváš takové stavy s TM :frowning2:

Petronuš, jo, po panácích umím anglicky i já, a ta výslovnost :grinning:

Právě se spustila zbíječka :unamused:
14. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, kam bych se měla podívat, když potřebuju sehnat jeden určitý GIN? Ale nevím jak se jmenuje :sweat_smile:
14. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: No jo, zajdu za obvoďákem a rovnou ho poprosím, aby mi poslal na ortopedii, páč mi dost často natékají kolena. :sweat_smile: Asi stárnu bo co :grinning:
14. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy,
tak dnesna noc zas nic moc, zobudil sa o 2.45 a potom o 6.35 a to som uz musela vsavat. Hned rano som vas docitala ale HOSIPA.

Dakujem vam za rady ohladne cajiku, tak asi ostanem u detskeho bylinkoveho, ale do toho mu musim primiesavat ovocnu stavu, bez nej ho moc nechce.

Puzzi, ano Tomi si niekedy odgrcne aj pri odgrgavani. Ale to iba pri mlieku. A dnes som mu rano dala iba 90 ml mlieka a vrackal iba dva krat, takze to budem mozno takto riesit. Uz som to tak kedysi robila.

Andy a krupicovu kasu varis so sunaru alebo normalneho mlieka?

Momou, ta tvoja migrena nic moc, a tie modriny to tiez nieje dobre, daj sa poriadne pozriet lekarom. Musis byt fit mas dve male deti.

Je Dedulka mala super noc, tak snad sa ti blyska na lepsie casy. Maxik sa to raz nauci, ako sa ma spravne buvat.

Petronuska, to je fajn ze si to u vasich uzivate, a hlavne Ray, ako tak citam, on si ani toho moc nebude pametat, ked ho budu stale nalievat slivovickou.

Talls to je dobre ze ste pochodili u doki OK, a ze je Tobik v poriadku.

To je asi vse co si pametam, nakuknem este vecer, teraz idem pozriet kamosku, co sme spolu lezali v nemocke.

pa
14. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka dám tak lžíci a půl krupice, nechám namočeno 15 minut ve 200ml teplé vody, pak dám na plotnu, vařím tak 5-10 minut jen ve vodě a pak přidám sunar(v 5Oml rozmíchám 6 odměrek), jen vmíchám, neměl by se prý vařit.....osladím půl lžičkou medu a dám malinko másla :wink:

talls myslím, že tobi se fakt zatím vyvíjí jak má :slight_smile:

pospi co je tp DS mi tu asi něco uteklo :confused: :sweat_smile:

už mám hotovou koupelnu, vysáto, mám pletovou i vlasovou masku,ted si jdu umýt vlasy, vše stíhám :slight_smile: máli spí, snad ještě půl hodky pospí :slight_smile:

jsem se rozhodla, že sem musim nakukovat průbežně, pže když nakouknu jen večer, zděsím se kolik jste toho popsaly a než dočtu, tak se mi chce spát a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, důchodcovská spářka :wink: :grinning:
14. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme konečně online a moc jsem se na vás těšila, ale s mou docházkou tady to bude asi ještě nějakou dobu váznout :frowning2: :frowning2: Karolínka měla v noci i ráno 39,5 teplotu, jeli jsme s ní k Dr. a má nějakou infekci, která by měla do 4 dnů snad odeznít, tak to teď budu mít náročnější, ptž je malá uplakaná, mi je jí strašně líto, celá hoří, má skleněná očička, bobátko moje.
Vzala jí i stěr z krčku, zítra si mám volat na výsledky, aby se vyloučil nějaký zánět nebo něco, co by vyžadovalo léčbu atb.
14. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera večer jsem dělala s fotkama z dovolené a kdo se chcete podívat, tak jsou tady :

http://petiska.rajce.idnes.cz/Cervenec_2009_-_Dovolena_Zuberec/

Na dovči bylo super, krásně, fakt paráda. holky byly obě moc a moc hodné, pochodili jsme po výletech, celkem dost jsme toho viděli, fakt jsme si to moc užili, i když to byly jen 4 dny.

Po návratu z dovči nám vyplivnul ten počítač, no marné. Byly jsme s Kájou na očkování, ustála ho pěkně, tak hexu už má za sebou, jen zbývá prevenar.Na 8M prohlídku teprve půjdeme, ale teď při převážení měla 9,6kg a 75 cm.

Dnes mám jít na akci z práce, na grilování. Pozvalo mě vedení, je to poprvé, co mě pozvali, ještě jsem na žádné akci nebyla. teď jsem přislíbila účast, ale asi to kvůli Karolínce zruším. Neměla bych tam stání. I když Palo říká, ať aspoň na chvíli jedu, že to s malou zvládne a já se aspoň odreaguju. Ach jo. V noci jsme toho moc nenaspala, asi tak 3 hodiny, měla jsem malou u sebe v posteli a pořád ji kontrolovala.

Nezlobte se, že vás nedočítám, ale budu se snažit, fakt.
14. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek