• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
tak máli je po kaši, za chvíli dám mlíko a bude spát, poslední spánek měla od půl 12 do půl 1, to je pak strašně dlouhý to odpoledne....ale teda kočár je fantastickej fakt, je to úplně něco jinýho než janéčko, kdybych měla srovnat je to jak landrover a formule, jané je dobrej do terénu, je takovej bytelnej a golfky zase na silnice, do města, lehounký, jsem z nich nadšená :slight_smile:

dedulka a ty jsi s imlastem nespokojená, prodáváš celou 3-kombinaci???

talls dávám jí večer kaši a mlíko hodinu po sobě a nic, ani jednou nezvracela....

holky já měla dnes strašnej úspěch s obědem, máli jedla jako nikdy, tak vám písnu pro inspiraci, uvařila jsem špagety bezvaječný, pak jsem dala do trochu vody nastrouhanou mrkev a rajče, povařila, přidala k tomu bylinky(oregano, majoránka...) a máli byla úplně bez sebe :slight_smile:

mohly byste napsat co chutná vašim drobkům, at se inspirujem :slight_smile:

hpáji neboj chlapi to zvládnou, hezky se bav... :slight_smile:

pospi snad se jance žaludek zklidní :unamused:

talls písnu ti večer ip, ted musim už dát máli spinkat, je už protivson :slight_smile:
14. srp 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeden vtípek na večer:
Dcerka se dívá na maminku, jak si nanáší pleťovou masku. "Proč to děláš?" ptá se jí. "Abych byla krásná!" odpoví maminka. Za chvíli si masku sundavá a dcerka se ptá: "Vzdáváš to?"
14. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy, Janka tě asi moc inspirovat nebude, zatím frčíme jen na zelenině a chutná jí bílý jogurt. Nevím ale, jestli jí ho už můžu dávat :unamused: Budu se teĎ strašně bát jí něco dát :frowning2:

Asi už taky budu muset pomalu shánět nějaké golfky, jenže povalečka ještě nesedí....
14. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, nestihačka ... ale průběžně něco počtu ... .u nás začal dneska Rockshock, je to na letišti ... letiště je 500 m za našima barákama ... právě hraje Hrůza, tak poslouchám při otevřeným okně ... ve 22 jsou na řadě Citroni, tak to si pošmáknem ... a zítra večer Sapporti

Měla jsem dneska mužika doma, pořád něco robil, poličky, sekal trávu atd ... já vařila svíčkovou, Pavka došla na oběd, tak jsem nestihala nějak .... a taky jsem tady měla kamarádku ... ležely jsme spolu v porodnici, má chlapečka narozenýho 30.11. tak jsme si sdělovaly zkušenosti ... ona má taky třetí dítě, předtím měla holčičky ... moc příjemná návštěva ... dokonce i MM se s ní chvíli bavil ... a to on se mi moc do babských návštěv neplete ...
14. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, myslím, že jogurt malé neublíží ...
Andy, teda to si Málinka pošmákla ....
Holky, Markétka snědla kaši a já vás tady ještě čtu (přes den moc nespala, dopo 1 hodinu a odpo asi 40 min), a teď objevila na sedačce nabíječku k mobilu ... už si s ní hraje 15 minut, já žasnu ... odpo si hrála v ložnici na postelích s ponožkou - svojí, je na ní rozvázaná mašlička, tahala za ni, a pohazovala ji, ... skoro 20 minut ... nechápačka, je to až srandovní
14. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Simčo, Markétka mi začala spávat na boku, nohu přes nohu, prostě různé krkolomné pozice, ale hlavně je rozvalená každou nohu na jinou stranu a ruce jako Jéžiš na kříži .... to je dobře, že je Tobík ok, člověk aby měl oči i vzadu, ale prostě se občas stane že spadnou ... mě teda malá ještě nespadla, ale párkrát bylo namále ... ta Jana co u mě dnes byla se mě na to schválně ptala, protože Mireček jí spadl už 2x , vždy z postele, ale naštěstí do měkýho ... :grinning:
14. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky, kurnik prdel, ja sa poserem z toho Davida!!! :angry: :angry: :angry:
predvcerom vecer som isla vyvesit saty (ponozky a spod,pradlo) ale bola som unavena tak on ze vyvesi ich. vcera pozeram, este mokre...hmmm...dobre, trocha tu sprchlo, neste neuschli. a teraz ich idem zvesit a on vsetky ponozky (frote) poparoval a vyvesil ich spolu po 2 ks zložené!!! a slipy, nohavicky tiez poskladal a tak vyvesil :confused: medzi kazdym parom bola cca 4cm medzera...robi to naschval alebo naozaj je taky blby??? este teraz to bolo mokre pod štipcom!!! a bonus nakoniec = našla som druhú polovicu vo vandli este mokru, uz zatuchnutu mna skoro natahlo! do prdele, a ze nechaj chlapa nieco spravit... :confounded:
idem vas docitat a dnes alebo zajtra rano konecne pisnem, pa pa
14. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já nevím s tím jogurtem...já teda určitě budu nejméně 14 dní jen tak "zkoušet" - jen přidávat po lžičkách do přesnídávky. Tak mi to radili na "žrádelní infolince" a přijde mi to rozumný...ale ještě tomu chvíli nechám , zatím ještě testuju to mlíko , ale vypadá to OK, žádná alergie nebo tak...koukám, že andy "popojela" a vaří už i krupičku a těstoviny...s tím já zatím nespěchám...i když 2 kolínka nebo tak něco přidat do zeleniny, proti tomu nejsem...když si můžou dát kousek chleba nebo dětskou sušenku, zvládnou i těstovinu, že jo...samo, že bezvaječnou...

Andy a co je to za značku, ty golfáče? Já mám furt zálusk na ty mulltiway chicco, asi do nich půjdu, ale ještě čekám, až uvidím golfky, co mi nabídla švagrová...

Marti, tak sis udělala super odpolčo s kámoškou, co???

Zítra máme jít na pařbu a bude u nás hlídat moje mamka...to jsem zvědavá, jak to dopadne, snad to naše rodeo bude spát a my si užijem :slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
mamky, jeziiis nestihaaaam

dopol me Domi nakrknul....jako kdyz su s nim sama, neda mi chvilu, nechche spat a dnes byl MM doma a predstavte si, ze spal 2h! jako to je naschval jako prase...vypadam, ze si snad vymyslim...pak thajska masaz...hmmmmm, baladaaaa...me tam natahovala, delala akrobacii, kejkle...nadhera...to zavedu nejak pravidelneji aspo 1x za 3M....uvidime.....pak dom (chlapi v pohode) a jeli jsme na pozemek kuknout po 2 tydnech a spadla nam brada.....uz je to nachystany na nalevani stropu,nejaky ytongy vyzdeny..jakoprochazeli jsme se po mistnostech...bombaaaa....a pak u tchanu...Domi jako mazec...maji vysoky parapet pri vychodu na zahradu...dolezl k nemu....kleknul si, postavil se a vysplhal se na nej... :confused: ...taze mit doma schody, asi pomalu trenuje jako JD...wooow...jeste ze nemame schody ani nic podobneho, takze trenink nebude :slight_smile:))....no a pak honem dom...museli jsme se vracet, MM zapomnel doklady....pak uz s revem, domi pretazenej :angry: ...no ale usnul, tak sykpuju s kamoskou a uz musim jit balit na tu ostravu, vyrazime rani v 7h....coz me nerozhodi :slight_smile:, ale MM cumel jak pero, ze co???hehe...

pak doctu, padim
14. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vas pozdravit.
Mame s malym fofry, uz mi vse vytahuje no zajimave. ale je zlatoucky, al eted nas zase trapi zuby, je to silene. boli me to za nej, chudatko :frowning2:
Jinak s jidlem tak Maty ma v 8 rano mliko 150ml, ve 12 obed - masozeleninovy prikrm 190ml, pak ve 4 presnidávku asi 150ml a v pul 8 mliko se dvema lzickama kase, on se mi po kasi budil bolestmi briska tak davam jen velmi slabouckou spise mlicko.
A reknu vam ze bileho jogurtu se strasne bojim , jak ma to podezreni na alergii, ale asi zitra zkusim do presnidavky jednu lzicku.
Tatka mi dneska donesl jablicka a ´plny kos broskvi tak jsem ted dozavarovala. mnam to jsou ale 100% frutapury :slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy kocarek nadherny a za ty prachy uaaaaaaa super. to je samickovsky kup :grinning: a teda malinka si papa, a rajcata varis bez slupky?
Jj ja taky uz davam testoviny, vsak v tech sklenickach jsou taky :slight_smile:
Pospi co Janka? uz je dobra, nebo alespon lepsi? :wink:
Sami tak super ze domecek se rysuje :slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes vobec nestiham, bola som vonku s kamoskou s porodnice, a potom so susedkou na jedno cierne pivco. Isla som domov mierne "navata" ako by povedala Sami.

Petis fotky su uzasne, a super ze sa dievcata tak dobre pobavili. Aky je medzi nimi rozdiel? Vyzeraju byt rovnako stare.
Nech je Karolinke coskoro dobre, chudatko male.

Talls, nerob si vycitky ze by bol Tobik vo vyvoji pozadu. Ja si myslim ze na svoj vek je akurat. Nas Tomi napriklad vobec nespravi paci paci a kamoskina mala o 2 tyzdne mladsia od Tomiho to robi stale, a uz vie aj zamavat. A z brucha na chrbat sa prekacuje len vynimocne, on si radsej zaheka a mama alebo tata dobehne. Je to maly vychcanek :grinning: :grinning: :grinning:

Nikul, to ta pekne lutujem, ze na Nikolku caj nezabral, ale ja to robim tak ze mu dam pit ten caj len v postielke, ani ho nevyberam, a hned ked dopije mu strknem do pusy dudel a idem si lahnut, niekedy si tam este brble, ale ked zisti ze je tma, tak zaspi.

Andy tie golfky vyzeraju super.

Hpaji, aj Tomi kadi skoro pri kazdom jedeni, alebo kratko po nom, a najviac ma to nastve, ked sa pokadi uz po kupani pri kasi. To ma ide porazit. A Tomi nema problem zjest aj 200 -220 ml prikrmu. Sklenicka 190 ml je mu niekedy malo. A do presnedavky musim namrvit sunarku keksy.

Boze Pospi, ty sa toho snad nikdy nezbavis. Aby bolo Janke co najskor OK.

SAmi tak Domi teda pekne zakcnil, a ake to byvalo tiche dietko.To je super ze si si masaz uzila. Parada ze uz domcek rastie, ani sa nenazdas a budete byvat.

A mam novinku, dnes Tomimu vysiel 7 zub, mna z neho porazi, ved on bude mat asi do roka vsetky zuby.
14. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme byli na výletě v Akváriu v Pule, Honzík koukal na ryby, super, líbilo se mu to, super výlet to byl, změna :slight_smile:
Nikule, noční probuzení dítěte znám, když necháme Honzíka dýl se převalovat a zkoušíme uklidnit před mlíkem, tak to někdy pak bývá horší.
Andy, gratuluju ke golfkám, pořádně je projeďte, Máli v kočárku ráda sedí a kouká?
Holky, to jsem tu jediná s kočárkovým prudilem? :sweat_smile: Honzík fakt vydrží v klidu max. 5 minut, nekecám, pak už zabavujeme nebo ho necháme kňourat a tak dokola. teď večer jsme byli ve městě na rybářských slavnostech, dali jsme si nějaký ryby, sedli si a H. koukal, co se děje, dlouho by to nevydržel, ale díkybohu k němu přiběhl nějaký italský kluk cca 4 roky a podával mu shozené hračky a Honzík na něj koukal a on si s ním jakože hrál, my se najedli, bylo to super :slight_smile:
Talls, 48 hodin v lednici bych dala. Doufám a věřím,že s Tobim to bude ten případ jak píšeš, že se ta ageneze v reálu nijak moc neprojeví, mírně nemotorné pohyby se dají přežít, to mám i já, bůhví, jestli nemám agenezi :sweat_smile:
Sami, asi trochu alergie na TM a jeho zvyklosti, chápu, co s tím ale, viď?
Andy, víkend na horách pro rodiny s dětma? Popřemýšlím :slight_smile:
Hpaji, sakra s gyndařem, ty protilátky nevím co s dalším těhu, já jsem Rh+, tak to jde mimo mě.
Hpaji, naše dr. neřeší nic a vůbec, viď? Nebo někdy se ptá, co už Ríša umí? :sweat_smile:
Jé, nový fotky, krásný, Ríša vyrostl, se na něj v září těším!
Honzík sní oběd skoro 200 a Sunarku celou. Po jídle taky často tlačí :sweat_smile:
Jsem zvědavá na Hpaji zážitky z pařby!
Hpaji, úspěchy s denním uspáváním! :slight_smile: A množství vypitýho v noci - možná vytuhne u prsa moc brzo a pak se budí hlady často? Jestli teda je to hlady, podle mě se v tomhle věku už snad moc hlady nebudí, u H. si myslim, že spíš se začne nějak otáčet a nemůže zabrat a mlíko ho zklidní, nevim.
Talls, mezi večerní kaší a mlíkem má H. taky někdy málo hodin, neřeš, když to pak vypije a nedělá mu to blbě...
Dedul, asi zuby, když i Maxík kadí častěji atd.?
Pospi, chudák Janka a ty, furt děti něco nemocný, viď?
Andy, super tip, dáváš bylinky na dochucení? Proč ne, viď? To zkusim :slight_smile: Já dávám občas Honzíkovi do něčeho nudle
Pospi, jogurt píšou od 8M, možná bych počkala, když má Janka ty problémy.
Marti, hrát si s nehračkama je nejlepší, ne? :slight_smile:
Weli, pauzy Matyho mezi jídly nechápu, tak dlouho by Honzík nevydržel :sweat_smile:
rajčata jsem dala už 2x, odslupkuju a povařím.
Sami, Domi je čím dál šikovnější, zírám :slight_smile:
Vanil. Tomi je zubní rekordman! Honzík má 3, ale lezou mu rychle za sebou, za necelý měsíc 3 zuby.
14. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no takmer nic som nedocitala lebo panko si prisiel domov a zobudil Slavka, takze fofry...
dnes ma jeb.. isla som predprat latkovku a chcela som dat Slavka do postielky ale David ze nech ho necham na posteli pri nom. pridem a David spal, Slavkovi uz visela hlava dole, malinky pohyb a spadol by!!! bol uplne na inom konci a inak otoceny. kurnik, asi zase nastane Davidokriza!!! :angry: :angry: :angry:
Petis fotky z dovci su krasne, muselo byt super :dizzy_face: Kajke prajem nech je cim skor zasa fit aby si mala aj Ty trocha oddychu :pensive:
Sami juu, skvele s domcekom, tesim sa s Tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to musi byt uzasne, prechadzat sa po miestnostiach a vediet ze TOTO stavaju pre mna :wink: :grinning:
Vanil gratulejšn k zubalku, vediete! 7M a 7Z (7 zubov) :wink:
ostatne reakcie zajtra, uz tu odpadavam...posteli zdar! hurááá! brú nočku :sunglasses:
14. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis, este sa musim ist osprchovat.. :frowning2:
14. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Táta dal na youtube dvě videa, začátek prvńího už znáte asi:
http://www.youtube.com/watch?v=tTEt8vbgHoI
http://www.youtube.com/watch?v=yHkLCb8_VKU
Novi, nazdar, já jdu taky! Chtěla jsem jít nejpozději v deset a zas tu dřepím do 11.
14. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
puzzi videa su supeeer!!! ako papa :grinning: a to more :confused: TM je srandista
brú nočku (skoro som napisala ze "močku)
14. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi videa su perfektne, ako ti to more zavidim. To vlnobitie trvalo ako dlho, to bolo priserne, tie clny sa neponicili? Honzik je super ako prdi pusou a ako sa hra s chrumkou. :sunglasses: No a ako si dava pusinky v zrkadle, to nema chybu :grinning: .A ako krasne robi paci paci. Ten zaver nema chybu, ako si pekne aj vylizal misku. No je to velky sikula.

Novi, len klud, skus sa z Davidom porozpravat, mozno si to len neuvedomil.
14. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy, golfák je parádní, já jsem s tím mým taky spokojená, jak je rychlejší přesun nebo tak, tak jedeme golfákem, ... i se mi líbí vzhledově a malá v něm jezdí ráda ...
Simčo, s kámoškou bylo fajn, jsme po 8mi měsících porovnaly děti ... má moc hezkýho klučíka, škoda že mě pitomce nenapadlo aspoň fotku udělat, má tolik vlasů - moc hezkej
Novi, když chlapi pomáhají, tak to stojí za to, fakt ... pevné nervy !
Vanilko, gratulace Tomíkovi k sedmému zoubku, ty jo, tolik zubů ... kam se na vás hrabeme!
Puzzi, vy máte kulturu , rybičky, to se Honzík má, tolik nových zážitků !
14. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, koukala jsem na videjka a teda Honzla je kus chlapáka...tou blonďatou kšticí mi připomíná našeho Tobiho :slight_smile: ...a jak krásně sedí, už v tom červenci...kurňa, nevím, jak toho našeho lenoška trošku pošoupnout k tomu sedění...ale on k tomu dojde....teď je furt na čtyřech, z toho už ten sed snad půjde...co ho teda baví je, když ho držím, tak jako stojí...má z toho děsnou radost, nejradši by se rozběhl :grinning: ...nasmála jsem se u toho, jak si tam lenoší v tý židličce...zívanec, pohodka :slight_smile: . BTW, ta židlička vypadá moc pěkně.

Weli, teda přjde mi, že dáváš Matymu dost málo jídla, 4x denně mi přijde fakt málo...myslím, že optimál je tak 5x-6x. Ale nechci ti do toho kecat, samo, že každý dítko je jiný a vyhovuje mu něco jinýho....tobi jí těch 6x, snad ho teda nepřežírám...ale takhle jsem se to dočetla, tak to tak dělám a jemu to tak vyhovuje...když nechce jíst, tak mu to nenutím, někdy vypadne svačinka, protože třeba spí...¨

Vanil, Tobík taky neumí paci paci, i když se to s ním snažím cvičit....otevře dlaničky, když mu držím ruce a tleskám, ale sám to neumí...ale třeba reaguje na berany berany duc, čeká tu ducku do čela :grinning: ...nebo je sranda, když mu stříkám nosní sprej, tak říkám, Tobi, rááááz, dváááá, tři....a on už na tu trojku čeká a má "prdel" z toho, že mu to stříknu do nosu. Pak otevře pusinu a chce stříknout i do pusy, tak mu tam někdy ze srandy taky stříknu a on se může zbláznit srandou :grinning: :grinning: :grinning: (je to jen mořská voda, ta může přijít i do pusy).

A 7 zubů....???? nechápačka...Tobík si pěstuje ty dva dolňáky :slight_smile: ...holky, už ty zoubky čistíte??? Vím, že by se mělo , ale dost zapomínám...takže skoro nečistím...mám takovou rukavičku. Musím se zlepšit...

Novinko...tak dej Davidovi osstrašující příklad mne...s Tobíkovým pádem z postele.... :frowning2: ...třeba ho to trkne, že je to hazard...dnes u nás byli kámoši a když viděli tu postel a tobíkův odřenej nos, tak jim bylo ouzko...já furt mám v paměti tu ránu, jak spadl, úplně to slyšim a vybaví se mi ten pocit hrůzy, fuj.

Sami, super, že tak postupují s baráčkem, teda, to bude brzo hotový...znám ty pocity, když jsme chodili okukovat rozestavěný byt :slight_smile:

Puzzi, taky jsem si po dlouhý době uvědomila, že Tobi má vlastně vrozenou vadu, když jsem byla na tom sonu, už to jde nějak mimo mne...snad se ve vývoji někde nezasekne nějak víc...nevím, co bych si s tím počala. Ale je to prostě můj miláček, ať se děje, co se děje....jsem se přistihla, že ho nedokázu nepusinkovat a furt neomazlovat a netulit....prostě furt jsem s ním ve šmajchlování...nechápu, že se někdo se svým dítětem nemazlí...on je takovej ňuňací, teploučkej, heboučkej, měkoučkej :dizzy_face:

Jo a s kajdošením...Tobi kajdošil převážně ráno, teď si někdy střihne druhé kolo i odpoledne. Večer skoro nikdy.

Holky, bylinky dáváte do jídel sušený? Nebo čerstvý? V Babylove příkrmech taky jsou (bazalka a něco ještě...). ani nevím, co by prcci už mohli...já furt jedu hlavně v zelenině s masem, občas dám i rýži, nebo skleničku, tam je taky rýže...těstoviny jako takový jsem ještě nezkusila. Už jste někdo dal celer, nebo petržel?

Koupila jsem Tobimu nové dudlíky MAM....jsou bez toho "chytátka", tak je sranda, jak to Tobi nemůže pochopit...ale aspoň si procvičí prstíky a motoriku :wink: ...Jsou moc hezký...dostala jsem totiž k narození tobíka takový uchytávátko na oblečení na tyto dudlíky, ale měli jsme jiný (Avent a teď Nuk), tak jsme to nevyužili, tak jsem kvůli tomu zkusila ty MAM.

Tak pro dnešek dobrou...papa pypy
14. srp 2009 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja ráno nevstanu :slight_smile:)

Ale docist jsem musela... Naproti v baraku je pařba... Otevřene okno a hraji na kytaru... No mazec. Nad nama je asi někdo ozralej a potaci se, furt bouchani... Někdo jel vytahem aasi 6x se seknul výtah... No dumhruzy, uzat je barak... Ale chtelo by to vsadit Sportku :wink:)

Pobavila jsem se u docitani ale soooory uz musim hajat

V 6 vstavacka ( vsadme se, ze Domi bude ještě tuhej... Zákony schvalnosti funguji) a v 7 razime do Ostravy.

Jedina reakce na talls: vogo, Domi ji dopol presnidavku cca 50ml, oběd cca 60 ml zele a svacu 50ml přesnídávky a kasi nemlecnou asi 2x týdně večer... Jinak furt kojo. Ze bych tyrala hladen nevypada :slight_smile:)

Jinaxem dnes do nemléčné kaše (ryzivomrkvova) zkusila místo meho mléka dát ryzove mléko z DM ( poradila mi kamoska) a super, pohoda. Mozna pro zroutiky tohle aby neprobírali tolik??? Je to cholesterol free a lepek free a vůbec, čistá "voda " a ryze

Brod noc

Sory sorry ted budu jen nakukovat
zítra OV snad klapne kaficko s wellinkou aspon!
15. srp 2009 v 01:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja nemozem spat :frowning2: stale mam pred sebou ten pohlad ako mu hlavicka visela. :frowning2: ja sa tych padov uz tak bojim. Nenapreduje uz tak rychlo ako pred tym. V 4M bol na 8M, v piatom spadol, v 7M bol na 10 a v 8M na 11M. Snad nebude mat defekty, ale nie je ani taky aktivny ako predtym (aj ked stale je dost) a ma chvilky ze sa zamysli a kuka 'do blba' aj par minut. Maju to aj vase?
Sami nech sa vam vikend vydari a kočka zasa nieco vyhra!
15. srp 2009 ve 03:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno...
tak dítě mám s teplotou - večer 38 a v noci 38,5 ... ale jinak je docela v pohodě...tak nevím, zda lezou už nějaké ty zuby?! :confused:

ve 3 hod ráno začal houkat siréna, tak mi malého vzbudila a zase si se mnou hoďku povídal...ou jééé :sweat_smile:
ale jinak vstávačka v 6 - takže dobrý!

dočtu později
15. srp 2009 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
pospi: viroza říkáš??! ojoj...no uvidíme, jak na tom bude přes víkend a pak v pondělí kdyžtak skočím k mudře! :wink:
chudák Janka - ta si s tím žaludkem ještě "užije" :pensive:
andy: né, já jsem s implastem spokojená (mám jen dvojkombinaci), ale chytají mě roupy a chtěla bych prostě "jen tak" něco jiného! :grinning: , super, že se Máli tak rozjedla! :dizzy_face:
no já teda žádný super recept na inspiraci nedělám! jen teda co mi poradila megn: rozvařím rýži, dám do toho trochu mléka - ovoce - rozmixuju a Maxovi to tůůůze chutná! :wink:
m1rti: super, že sis užila návštěvu a nabíječka jako hračka...no proč ne?! :grinning:
novi: ježiš ti chlapi :grinning:, to mi připomíná, když jsem tak před 3 lety říkala mojemu: za 5 min. stlum ty klobásky, za 5 min. přijdu a klobásky vypnuté?! :grinning:
sami: super s domečkem!!! jde to rychle! :dizzy_face: , s tím spaním je to tak i u nás - já si na maxe furt stěžuju a když je doma můj, tak je to zlatý syn! :sweat_smile:
weli: tý jo - maty jí tak malinko přes den?! uááááá :dizzy_face: :slight_smile:
vanil: už sedmý zub?! to snad není ani možné! :sunglasses:
puzi: jé akvárium - to muselo být čupr! :dizzy_face:
novi: ježiš, ten tvůj chlap by potřeboval asi taky spadnout z postele, aby věděl jaké to je?! :angry:
puzzi: jé jaký je zlaťučký na tom videjku jak papá! :dizzy_face:
novi: na to nesmíš myslet...hlavně, že nespadl :wink:, novi - i Max se sem tam zadívá jen tak do blba :wink:
sami: užijte si s weli kafíčko! :wink:
15. srp 2009 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my noc po dlouhé době docela super, jen 2x vstávačka a pohlazení, upravení v postýlce a vstávali jsme až před 8!!! Čupr...pak tobi vysosal mlíko z 210 :wink: a teď si hraje sám už 20 min v ohrádce!!! Nechápačka...

Sami, já to nemyslela nijak zle, ale přijde mi málo dávat jen 4x denně.(po 4 hodinách)..když kojíš, tak je to něco jinýho, vezme si co potřebuje. Já reagovala na Welinku, ta nekojí...ale taky jsem psala, že každé dítě potřebuje a chce něco jiného...já nedat Tobimu 4 hodiny, tak mne asi vypíská...večer se hlásí o kaši 2 hodiny po mlíce a dělá, že nejedl 14 dní...něco jako Puzziovic Honzula :slight_smile: Ono ani na konstrukci těla dítěte to asi nemá mega vliv, protože kámoška krmí snad 7x denně, ten jejich spucuje vše a v mega množství a je hubeňounkej.
Chápá, že se na baráček mega těšíš...teda vy fakt bydlíte v nějakém domě hrůzy...to neznám ani z paneláku, když jsem bydlela u našich ještě...tady u nás máme pohodu, sice máme okna ložnic nad vjezdem do garáží, ale vůbec mne to neruší, jen párkrát se stalo, že tam někdo tůroval motor nebo něco...jinak ani kročejová hlučnost mne tu nějak nepřijde hrozná, nevím...nad náma nikdo neskáče...a Tobík bude moct dělat co chce, jsme v přízemí :slight_smile: , okna obýváku máme do takového parčíku, pod oknama nemáme žádný chodníček, nikdo tu tudíž nechodí, jako OK....sice bych radši byla v 1. patře, ale když jsme byt kupovali byl rozdíl cen 400 000 tis :confounded: ...holt sportku jsme taky ještě nevyhráli...

Novinka, šmudlinko, neblbni, Slávko je tak dopředu, že kdyby byl ještě víc, nebylo by to normální!!!! Pádem se mu opravdu nic nestalo, neboj!!! Když přežil bez úhony pád z té výšky ten náš valibuk, tak váš "pružnej, mrštnej" Slávko a ještě z nízký postele ustál bez problému, neboj. Tobi taky občas kouká "do blba", nebo jen leží a nic nedělá...to je normální. Jestli mu udělali vyšetření a bylo to v pořádku, nemysli už na to!!! Jen toho svýho Davida trošku "usměrni"....přeci jen, musí si uvědomit, že to není sranda...

Dedulka, taky teplotka Maxidlo??? Já Tobíka jen tak preventivně v ůbec neměřím...tak ani nevím. ale jeví se OK, tak to neřeším...lítá toho teď nějak hodně....já od tý doby, co Tobimu stříkám tu mořskou vodu, tak vůbec nemá rýmu...nevím, jestli je to tím, nebo počasím (teplo), ale jsem moc ráda...tehdy jsme s ní bojovali snad měsíc a půl...
15. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

zázrak, Kája se dnes vzbudila bez teploty, je vysmátá a akční, jak ji známe. Ještě budu volat na výsledky toho stěru z krku a budu doufat, že se jí to nevrátí. A hlavně kdo ví, co to bylo :confused: , že by taky zoubky? Ale do hroma, škoda že jí žádný nevylezl, dnes jsme kontrolovali. Tak držte palce, ať je dál v poho.

Ale maras, jak malá včera pila jen mlíčko, tak dnes je její kajdošení fakt luxus, vajíčka jak hrom a řídké, že to plínka nepobere. Tak snad už dnes bude papkat pěkně.

Holky,
od kdy dáváte mimču i dopo ovocnou svačinku? Nebo jako 2x denně?

Puzzi,
super videjka, Honzík je skvělý!! A Paráda, že se líbilo v akvárku. Snad si časem oblíbí i kočárek:wink:
Simi,
to jsem nevěděla, že mezí kaší a mlíkem má být odstup. My dáváme kolem 18 kaši a po koupání cca kolem 18:30 se dopije mlíčkem. Naštěstí neblinká a ani problémky nemá.
Novi,
David by zasloužil, co? Promluv mu do duše, snad to pomůže!!
Vanil,
teda vy jste zubatci, gratulujem :wink:
Dědul,
snad se Maxíkovi žádná viróza nerozjede, držím palce, aby to bylo "jen" ze zubů.
Sami,
užij si Ostravu a snad se sejdeme s Weli:wink: A super, že se baráček tak hýbe!

Jdu dělat s fotkama, snad bude malá ještě chvíli spinkat, abych mohla něco přihodit tady do alba. zatím pá pá :slight_smile:
15. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak prtě ví, že je víkend, tak se vstává v 6 hodin :angry: Uáááááááááá, já se z něj poséřu :grinning: Teď už je zas vytuhloň na mojí ruce...

Dedul, to mě mrzí s teplotou :frowning2: No asi fakt zubále... Ále, toužíš po změně kočáru, jo? :wink:

Sami, snad jste měli pohodovou cestu :wink: Užijte si pidisraz s Welinkou (bude-li)-zááávidím :dizzy_face:

Talls, gratulejšn k super noci :dizzy_face:
15. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: dobré ránko, máli v noci nějak otravovala, ted ráno si ji Jenda vzal ven a já si zacvičila a J.jel ted na kolo a máli spí venku, paráda :slight_smile: poo půjdem na koupák a pak na Eurion, takový slavnosti tady kousek, ještě s jedněma známýma s miminem....
marti to je fajn, jak se už zabavěj, máli je taky ve fázi zajímaj mě jen nehračky :slight_smile:

novi teda ten david s tím prádlem, no to si to radši příště uděláš sama vid, kolikrát je podezírám, že právě o to jim jde, abysme je příště už radši o nic neprosily :rolling_eyes: :zipper_mouth:

talls jé na pařbu, vy se máte :slight_smile: užijte si ji....jak pokročila s jídlem, krupičku můžou a těstoviny taky, když už můžou i pečivo,.....jako já myslím, že všechyn ty instantní kaše jsou jen aby z lidí vytáhli peníze plus ulehčení práce, ale na krupicový kaši není přece nic špatnýho a aspon víš, co to dítě jí.....

dedulka dík za tip s rozvařenou rýží a ovoce, to určitě zkusim, máli ted má nejradši banán s broskví, jablka mi nějak vždy přijdou moc kyselý....a švestky to samý...

puzzi ani náhodou nejsi jedniná s kočárkovým prudilem, máli to ted v kočáru těžce nebaví, nejradši by jela a stála přitom, takže náš obvyklý scénář...vyjedem, 10minut koukám, pak se začne vztekat, podávám hračky postupně, když ji všechny omrzí půjčíme si cizí hračky, když ty ji omrzí chvíli ji postavím a držím za ručičku a pomalu jedem, pak se začne vztekat, že nechce abych ji držela za ruku, kaskadérka, takže ji zase dám do sedu atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no opruz, pak dáme někde pauzu, poblbnem atak..

sami teda vy jste už se stavbou tak daleko, to čumim, kdy plánujete stěhovačku, po zimě???

weli jojo ve skleničkách jsou právě taky ty těstovinky :slight_smile:

holky díky za pochvalu kočáru, talls je to peg perego pliko xlite a má oooobrovskej nákupní koš, což Jané teda nemá a to je nevýhoda....

hpája teda rišulka je krásnej chlap, nám s máli se vždycky líbil, roste do krásy fakt :slight_smile:

vanilka teeeda vy už máte takových zubů a máli je furt bezzubej důchodce :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tu holky ještě někdo bez tesáků,???????

weli máli jí teda víc jak maty.....kaši dělám naopak hustší,pže to tak má radši.....

sami domi se rozjí, máli přesně takto jedla ze začátku a postupně víc......

petis já dávám asi od 7 a půl měsíce dopo jogurt a odpo ovoce...

petis dedul tak at ty zubiska brzy vylezou...

ještě pak zkouknu puzziovejch videa...
15. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
talls: já taky Maxe preventivně neměřím...ale včera byl fakt teplý...tak jsem to zkusila....a bylo to skoro těch 38...ale zas je fakt, že nemá žádnou rýmu, žádný kašel nic...a toto je poprvé od narození co ho něco trápí, já zatím žádnou rýmu ani kašel fakt neznám (bohudík) :wink:
petis: díky, dnes zatím jen 37,1 - což je dobrý! :wink:
lao: áááno paní, mám roupy, no! :grinning:
15. srp 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
novi souhlas s talls, bud v klidu, slávek je ještě větší akčnák než naše torpédo, co cheš,jadernou raketu???? :wink:

lao tys mu neyvsvětlila, jak je to se spaním o víkendu??
puzzi videjka super , prej krvavý krmení :grinning: a jak si vylízává misku :slight_smile:
15. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek